دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان 34 ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۲۲ روز پیش
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکس
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکسدختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | دو دختر دو جنسه تهرانی که پس ازیک شب رابطه غیراخلاقی با مرد ثروتمند، از او یک و نیم میلیون تومان طلبکرده بودند، وقتی با خودداری مقتول از پرداخت پول مواجه شدند، به جانش افتادند و کشتندش. این دو دختر دوجنسه تهرانی (مرجان و میترا) می گویند: قصد ما کشتن او نبود، اما شواهد و مدارک فعلا چیز دیگری می گویند!

۲۵ روز پیش
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانه
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانهاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
دو جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، دیروز در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل را انکار کردند.

۲۵ روز پیش
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکس
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکسخدمتکاری که پس از مدتی موفق به جلب اعتماد یک زوج شده بود، در فرصتی مناسب سعی کرد آن ها را به قتل برساند.

۲۵ روز پیش
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکس
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکسدو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.

۲۵ روز پیش
سوزاندن جسد همسر پس از جنایت
راز قتل زن جوانی که جسد سوخته‌اش در شهرستان گالیکش پیدا شده بود، پس از یک ماه تحقیق، با دستگیری همسر معتادش فاش شد.

۲۵ روز پیش
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شد
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شداجتماع > اجتماعی - مردی که ۵ سال قبل در جریان درگیری خیابانی با جوانی موتورسوار وی را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت اما به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

۲۵ روز پیش
گروگانگیری صد میلیونی سه نوجوان در خراسان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری دو نوجوان خبرداد که باند آدم ربایی مسلحانه راه انداخته بودند.

۲۵ روز پیش
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاند
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاندرییس پلیس آگاهی استان گلستان از شناسایی قاتل جسد سوخته زن گالیکشی خبر داد.

۲۵ روز پیش
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاه
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۰ کانسک که با کمک فرهنگیان و دانش آموزان شهر تهران تهیه شده است امروز به مناطق زلزله کرمانشاه ارسال می‌شود.

۲۶ روز پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
سلاح‌های کشف شده از سارقان تهرانی +عکس
سلاح‌های کشف شده از سارقان تهرانی +عکس۱۱۰ سارق خشن، زورگیر و خفت‌گیر که در قالب ۲۸ باند سرقت فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

۳۳ روز پیش
ناگفته های زلزله زدگان کرمانشاه +عکس | اجسادی که پیدا نشدند | سرقت از خانه زلزله زدگان
ناگفته های زلزله زدگان کرمانشاه +عکس | اجسادی که پیدا نشدند | سرقت از خانه زلزله زدگانناگفته های تکان دهنده زلزله زدگان کرمانشاه | گرچه آمار تلفات زلزله کرمانشاه، ۴۳۵ کشته را تایید می کند، اما زلزله زدگان به ویژه در روستاهای تخریب شده کرمانشاه، معتقدند آمار تلفات بیش از اینهاست. زلزله زدگان از اجسادی می گویند که هنوز در زیر آوار مانده اند و کسی اقدامی برای یافتن آنها نکرده است. سرقت خانه زلزله زدگان نیز همچنان توسط مردم گزارش می شود...

۳۳ روز پیش
پاتک پلیس به ۱۲۳ سارق سابقه‌دار
پاتک پلیس به ۱۲۳ سارق سابقه‌دارفرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به برگزاری طرح پلیس آگاهی در برخورد با متهمان سابقه‌دار گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته، ۱۲۳ سارق سابقه‌دار شناسایی و دستگیر شدند.

۳۳ روز پیش
سارقان مسلح منازل را شناسایی کنید + عکس
سارقان مسلح منازل را شناسایی کنید + عکسمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت از وقوع سرقت مسلحانه ۷۰ میلیون تومانی ۲ جوان از یک مجتمع مسکونی در خیابان محمدعلی جناح خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که در صورت شناسایی تصاویر متهمان مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

۳۴ روز پیش
باند سرقت ۵ میلیارد ریالی متلاشی شد
باند سرقت ۵ میلیارد ریالی متلاشی شدفرمانده انتظامی قوچان از دستگیری و متلاشی‌شدن باند سرقت با ۵ میلیارد ریال سرقت خبر داد.

۳۵ روز پیش
تحقیقات پلیسی برای شناسایی مردان گروگانگیر
تحقیقات پلیسی برای شناسایی مردان گروگانگیر دو مرد مسلح که اقدام به گروگانگیری و سرقت مسلحانه از یک مجتمع مسکونی در خیابان ستارخان تهران کرده بودند، تحت تعقیب قرار گرفتند.

۳۵ روز پیش
دستگیری همدستان سارق طلافروشی‌های استان فارس
دستگیری همدستان سارق طلافروشی‌های استان فارسدو مرد که به زنان و دختر خردسال در سرقت از طلافروشی های فارس کمک کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

۳۵ روز پیش
تعقیب و گریز پلیس با دزد نیسان در جنوب تهران
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودروی وانت نیسان در سه راه ورامین پس از ۴۰ دقیقه تعقیب و گریز خبر داد.

۳۶ روز پیش
اعتراف زن بابلی به ۲۰ فقره سرقت
اعتراف زن بابلی به 20 فقره سرقتفرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری سارق زن با ۲۰ فقره سرقت از مغازه ها در این شهرستان خبر داد.

۳۶ روز پیش
انهدام باند سارقان مسلح طلا در زاهدان
انهدام باند سارقان مسلح طلا در زاهدانفرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: اعضای باند هفت نفره سرقت مسلحانه طلا شناسایی و دستگیر شدند.

۳۶ روز پیش
جزئیات تعقیب و گریز پلیس با سارق نیسان وانت
جزئیات تعقیب و گریز پلیس با سارق نیسان وانتسرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودروی وانت نیسان در سه راه ورامین پس از ۴۰ دقیقه تعقیب و گریز خبر داد.

۳۶ روز پیش
سرقت طلای زنان برای ساختمان‌ سازی +عکس
سرقت طلای زنان برای ساختمان‌ سازی +عکسمرد سارق به بهانه کمک به نیازمندان طلای زنان را سرقت می‌کرد و با فروش طلاها ساختمان می‌ساخت. متهم مدعی است ابتدا برای تفریح سرقت‌ها را آغاز کرده بود.

۳۶ روز پیش
دزد حرفه‌ای خود را خیّر جا می‌زد
دزد حرفه‌ای خود را خیّر جا می‌زداجتماع > اجتماعی - سارقانی که با معرفی خود به‌عنوان فردی خیر و نیکوکار دست به فریب طعمه‌هایشان می‌زدند بار دیگر نقشه‌هایشان را از سر گرفته‌اند.

۳۶ روز پیش
سناریوی مرد بساز بفروش برای سرقت از زنان
کاراگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی سارقی را دستگیر کردند که با نیت کمک به افراد نیازمند و با ترفندی خاص اقدام به سرقت طلاهای زنان می کرد.

۳۷ روز پیش
سرقت از زنان در پوشش فردِ نیکوکار
سرقت از زنان در پوشش فردِ نیکوکار"غلامرضا . م" در تحقیقات اولیه صراحتا به دهها فقره سرقت از زنان سالخورده در مناطق مختلف شهر تهران با استفاده از انواع خودروهای سواری متعلق به دوستان و اطرافیانش اعتراف کرد و در خصوص انگیزه اش از این سرقت ها گفت: " من نیازی به پول سرقت ها ندارم و در زمینه ساخت و ساز ساختمان در شهرستان فعالیت می کنم ؛ چندی پیش و از طریق یکی از دوستانم که چندین بار به اتهام سرقت [ از زنان ] دستگیر شده و به تازگی از زندان آزاد شده بود ، آموزش این نوع از سرقت را فرا گرفتم ؛ ابتدا برای تفریح چند سرقت انجام دادم اما در ادامه به این کار عادت پیدا کرده بودم و پول حاضر از فروش طلاجات مسروقه را نیز در ساخت و ساز هزینه می کردم.

۳۷ روز پیش
تیراندازی پلیس در بزرگراه سارقان خودرو را ناکام گذاشت
تیراندازی پلیس در بزرگراه سارقان خودرو را ناکام گذاشترییس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر گفت: بامداد شنبه ماموران کلانتری به محض وصول خبری مبنی بر تعقیب وگریز خودرو مسروقه توسط عوامل کلانتری ۱۳۷ نصر بلافاصله طرح مهار در محدوده استحفاظی شهرک ولیعصر را اجرا کردند.

۳۷ روز پیش
جزییات حادثه تیراندازی در بزرگراه آزادگان
رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر از تیراندازی در بزرگراه آزادگان در پی تعقیب و گریز خبرداد.

۳۷ روز پیش
فرار عروس شیاد با جواهرات | عروس خانم ۵ فرزند داشت!
فرار عروس شیاد با جواهرات | عروس خانم 5 فرزند داشت! فرار عروس شیاد با جواهرات | عروس شیاد به جای خانه بخت با جواهرات و هدایای گرانقیمت عروسی فرار کرد.

۳۷ روز پیش
سرقت ۲۸ میلیون تومانی سارقان را لو داد
سرقت ۲۸ میلیون تومانی سارقان را لو دادرییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری چهار سارق منزل خبر داد و گفت: این متهمان به بهانه مهمانی به خانه یکی از دوستانشان رفته بودند که، اقدام به سرقت ۲۸میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی کردند.

۳۷ روز پیش
پیام عجیب سارقان قوی هیکل برای اهالی زعفرانیه
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق قوی هیکل در محدوده زعفرانیه خبر داد و گفت: این متهمان که پس از هر بار سرقت برای اهالی خانه پیام هشداری می گذاشتند.

۳۹ روز پیش
پیام های عجیب سارقان برای اهالی زعفرانیه تهران
پیام های عجیب سارقان برای اهالی زعفرانیه تهرانسرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق قوی هیکل در محدوده زعفرانیه خبر داد و گفت: این متهمان که پس از هر بار سرقت برای اهالی خانه پیام هشداری می گذاشتند، هنگام دستگیری ادعا کردند برای گردش و تفریح به شمال تهران آمده اند.

۳۹ روز پیش
دستگیری یک مرد زن نما در کرمان
دستگیری یک مرد زن نما در کرمان فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری مردی در پوشش زنانه که قصد اخاذی از شهروندان را داشت،خبر داد.

۳۹ روز پیش
انهدام باند سرقت گوشی های همراه
انهدام باند سرقت گوشی های همراهمعاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از انهدام باند سه نفره سرقت گوشی های همراه در پایانه مرزی مهران خبر داد.

۳۹ روز پیش
انهدام باند سه نفره سرقت گوشی های همراه
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از انهدام باند سه نفره سرقت گوشی های همراه در پایانه مرزی مهران خبر داد.

۴۰ روز پیش
رعد پلیس بر سر سارقان و مواد فروشان +عکس
رعد پلیس بر سر سارقان و مواد فروشان +عکسچهارمین مرحله از طرح جمع‌آوری سارقان و توزیع‌کننده‌های مواد مخدر موسوم به «رعد۴» در پایتخت با دستگیری ۶۰۴ سارق و فروشنده مواد مخدر و کشف حدود ده میلیارد تومان اموال سرقتی پایان یافت.

۴۰ روز پیش
صحنه‌سازی ناشیانه پس از قتل ۲ برادر
صحنه‌سازی ناشیانه پس از قتل ۲ برادراجتماع > اجتماعی - مرد جوان و همدستش ۲ برادر را در یکی از روستاهای اسدآباد همدان به قتل رساندند و با صحنه‌سازی سعی کردند جنایت را به گردن سارقان بیندازند اما تنها ۲۴ساعت بعد دست‌شان رو شد.

۴۰ روز پیش
قتل ۲ برادر برای سرقت گردو
قتل 2 برادر برای سرقت گردودادستان شهرستان اسدآباد از قتل دو برادر در این شهرستان خبرداد.

۴۰ روز پیش
سارقان زیرک
سارقان زیرکسه جوان ابتدا با ورود به یک فروشگاه که جواهر، طلا، پالتو پوست و انواع موبایل و تبلت های گران قیمت می فروشد ، موقعیت محل را سنجیده و بدون خرید از در خارج شده اما در را کاملا نبستند. سپس در یک چشم به هم زدن دوباره وارد راهرو ورودی شده و با شکستن شیشه یک سرویس جواهر را به سرقت بردند. صاحب فروشگاه و فروشنده مات و مبهوت فقط ناظر این سرقت بودند.

۴۰ روز پیش
سرقت در یزد دستگیری در اصفهان
سرقت در یزد دستگیری در اصفهانفرمانده انتظامی شهرستان نائین از دستگیری عامل سرقت طلافروشی در یزد و کشف سه میلیارد ریال طلاجات مسروقه توسط ماموران پاسگاه انتظامی چوپانان این فرماندهی خبر داد.

۴۰ روز پیش
سارق سنگدل با چکش به جان نگهبان افتاد
سارق سنگدل با چکش به جان نگهبان افتاددر شهر گوآی هندوستان سارقی که قصد دستبرد به یک دستگاه خود پرداز را داشت با نگهبانی شجاع مواجه شد که بدون واهمه از حملات سارق شجاعانه با وی مقابله کرد.

۴۱ روز پیش

صفحه ۵ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر