چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
درخواست قطع دست برای سارقانی که عاشق تلویزیون بودند
درخواست قطع دست برای سارقانی که عاشق تلویزیون بودند۲ سارق که با تخریب در خانه شهروندان وارد آنجا می‌شدند علاوه بر پول و طلا عاشق سرقت تلویزیون بودند.

۲۲۲ روز پیش
زن و مردی جوان عاملان سرقت خونین از طلافروشی
زن و مردی جوان عاملان سرقت خونین از طلافروشیعاملان سرقت خونین از طلافروشی در سرپل‌ذهاب زن و مردی جوان بودند که در جریان دستگیری آنها از مخفیگاه‌شان ۳ کیلو طلا کشف شد.

۲۲۵ روز پیش
کیف‌قاپ سابقه‌دار، زنی را به کما فرستاد
کیف‌قاپ سابقه‌دار، زنی را به کما فرستادکیف‌قاپ جوان بعد از آزادی از زندان تصمیم گرفت کیف‌قاپی‌هایش را از سر بگیرد اما در جریان یکی از سرقت‌هایش زنی را روی زمین کشید و باعث شد وی به حالت کما برود.

۲۲۵ روز پیش
نقشه زن صیغه‌ای برای باجگیری از پیرمردها
نقشه زن صیغه‌ای برای باجگیری از پیرمردهازن‌جوان با پیرمردهای پولدار ازدواج می‌کرد تا نقشه باجگیری از آنها را عملی کند.

۲۲۶ روز پیش
۵ هزار دلار جایزه یافتن سارق بستنی‌
۵ هزار دلار جایزه یافتن سارق بستنی‌نیویورک> بیلیونر آمریکایی برای پیدا کردن سارق بستنی‌های یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خود ۵ هزار دلار جایزه تعیین کرد.

۲۲۶ روز پیش
دزد آبمیوه‌ای در کمین خودروهای مسافرکش
دزد آبمیوه‌ای در کمین خودروهای مسافرکشدزد اموال راننده‌های مسافرکش سارقی حرفه‌ای بود که از ۲۴ سال پیش تا حالا مدام بین زندان و آزادی در رفت‌وآمد است.

۲۲۷ روز پیش
دستبرد به خانه یک قاضی سرشناس/متهم ساعاتی بعد دستگیر شد
دستبرد به خانه یک قاضی سرشناس/متهم ساعاتی بعد دستگیر شدمرد جوانی که به خانه قاضی سرشناس آمریکا دستبرد زد،توسط نیروهای پلیس به سرعت دستگیر شد.

۲۳۰ روز پیش
سرقت ناکام بازنشسته ۷۳ ساله
سرقت ناکام بازنشسته ۷۳ سالهلندن> یک بازنشسته مستمری‌بگیر ۷۳ ساله برای پرداخت‌کردن مالیات و رهن خانه خود که هر روز به مقدار آنها اضافه می‌شود،

۲۳۰ روز پیش
یک هکر سردار را تهدید به مرگ کرد
یک هکر سردار را تهدید به مرگ کردیک هکر ایرانی الاصل که در ترکیه ساکن است ، سردار آزمون را تهدید کرده تا اگر پولی میلیونی به او ندهد صفحه شخصی او در اینستاگرام را هک خواهد کرد.

۲۳۶ روز پیش
جولان هکر‌ها در حفره‌های تلگرام
جولان هکر‌ها در حفره‌های تلگرامخبرگزاری رویترز اعلام کرد که گروهی هکر حرفه‌ای، اطلاعات ۱۵ میلیون کاربر را آرام آرام و طی یک سال به‌دست آورده است

۲۳۶ روز پیش
دستبرد دزدان شب‌رو به خانه‌های چراغ خاموش
دستبرد دزدان شب‌رو به خانه‌های چراغ خاموشدزدان شبانه راهی شمال تهران می‌شدند وبه خانه‌هایی که چراغشان خاموش بود، دستبرد می‌زدند.

۲۴۳ روز پیش
سرقت‌های پرستار سارق پس از بیهوش‌کردن بیماران
سرقت‌های پرستار سارق پس از بیهوش‌کردن بیمارانسرقت‌های سریالی مرد جوان از بیماران و بیمارستان‌ها‌ زمانی شروع شد که او لیسانس پرستاری‌اش را از یکی از دانشگاه‌های تهران گرفت.

۲۴۵ روز پیش
ردپای سرایدار در سرقت خشن از خانم‌دکتر
ردپای سرایدار در سرقت خشن از خانم‌دکترخانم دکتر وقتی چک ۲۰ میلیون تومانی را در اختیار سرایدار ساختمان قرار داد تا برایش از بانک نقد کند نمی‌دانست قربانی سرقتی عجیب خواهد شد.

۲۴۵ روز پیش
دزدی عجیب در اسلامشهر | سارق فقط خربزه خورد و رفت
دزدی عجیب در اسلامشهر | سارق فقط خربزه خورد و رفتهمشهری آنلاین: شخصی که به قصد سرقت وارد خانه ای در اسلامشهر شده بود، بعد از آن که چیزی برای سرقت نیافت، خربزه باقی مانده در یخچال را خورد و رفت.

۲۴۵ روز پیش
دستگیری زورگیران تاس که کلاه‌گیس به‌ سر می‌گذاشتند
دستگیری زورگیران تاس که کلاه‌گیس به‌ سر می‌گذاشتند۲ سارق تاس برای اینکه از سوی طعمه‌هایشان شناسایی نشوند، ‌کلاه گیس به سر می‌گذاشتند و با سوار کردن مسافران، دست به زورگیری می‌زدند.

۲۴۵ روز پیش
دستگیری سارقان اطلاعات ۲۰۹ هزار حساب بانکی
دستگیری سارقان اطلاعات ۲۰۹ هزار حساب بانکیرئیس پلیس فتا ناجا از دستگیری چهار تن که اقدام به سرقت اطلاعات حساب بیش از ۲۰۹ هزار مشتری بانکی کرده بودند، خبر داد و گفت: این افراد از کارمندان دو شرکت تراکنش بودند.

۲۴۵ روز پیش
دستگیری سارقان موتورسیکلت در قائم‌شهر
دستگیری سارقان موتورسیکلت در قائم‌شهرسرپرست فرماندهی انتظامی قائم‌شهر از دستگیری سارقان موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد و گفت: این دو متهم در بازجویی‌های انجام شده به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کردند.

۲۴۶ روز پیش
سرقت‌های سریالی «موش» پس از آزادی از زندان
سرقت‌های سریالی «موش» پس از آزادی از زندانوقتی ۲ سال پیش مجرم سابقه‌داری به نام علی که به موش معروف است، به جرم سرقت دستگیر و تصویرش در روزنامه‌ها چاپ شد، خانواده‌اش برای او کارت قرمز صادر کرده و از خانه اخراجش کردند. اما او پس از آزادی از زندان هم درس عبرت نگرفت و بار دیگر نقشه سرقت‌های سریالی کشید.

۲۴۷ روز پیش
فیلمبرداری دردسرساز دزدان هنگام مصرف مواد
فیلمبرداری دردسرساز دزدان هنگام مصرف مواد۳ دزد زمانی که در پاتوقشان سرگرم مصرف مواد و بررسی دوربین مداربسته‌ای بودند که به تازگی از مغازه‌ای سرقت کرده بودند، خبر نداشتند که تصاویرشان در حال ضبط شدن است.

۲۴۷ روز پیش
نقشه هم‌خدمتی‌ها برای سرقت از مسافران
نقشه هم‌خدمتی‌ها برای سرقت از مسافراندوستان دوران سربازی وقتی پس از مدت‌ها دور هم جمع شدند، تصمیم گرفتند از مسافران زورگیری کنند.

۲۴۷ روز پیش
۸۰ شاکی در پرونده داماد و برادر زن زورگیر
۸۰ شاکی در پرونده داماد و برادر زن زورگیربا دستگیری داماد و برادرزنی که برای زورگیری‌های سریالی از دختران فراری استفاده می‌کردند، ۸۰ نفر با مراجعه به اداره آگاهی از آنها شکایت کردند.

۲۴۸ روز پیش
دستبرد به خانه‌ها پس از فرار از دست مأمور بدرقه
دستبرد به خانه‌ها پس از فرار از دست مأمور بدرقهسارق سابقه‌دار حتی پس از فرار از دست مأمور بدرقه هم دست از خلاف برنداشت و اقدام به سرقت سریالی ‌ از خانه‌ها می‌کرد.

۲۵۰ روز پیش
نظافت مدرسه مجازات دانش آموز سارق
نظافت مدرسه مجازات دانش آموز سارقرییس دادگستری شهرستان گرمه معتقد است بسیاری از اختلافات پیش از دادگاه می‌تواند توسط ریش سفیدان حل و فصل شود.

۲۵۱ روز پیش
فرار هالیوودی از بازداشتگاه پلیس پایتخت
فرار هالیوودی از بازداشتگاه پلیس پایتخت۵ دزد که به سبک فیلم‌های هالیوودی از بازداشتگاه پلیس پایتخت فرار کرده بودند در کمتر از یک‌ماه دستگیر شدند.

۲۵۱ روز پیش
اقرایش ۲۰۰ درصدی سرقت از بانک‌های خصوصی؛ کاهش در بانک‌های دولتی
اقرایش ۲۰۰ درصدی سرقت از بانک‌های خصوصی؛ کاهش در بانک‌های دولتیهمشهری آنلاین: سخنگوی ناجا از افزایش ۲۰۰ درصدی سرقت از بانک‌های خصوصی طی یک سال گذشته و کاهش ۵۷ درصدی سرقت از بانک‌های دولتی خبر داد.

۲۵۳ روز پیش
همدستی فوتبالیست و بدنساز در سرقت‌های سریالی
همدستی فوتبالیست و بدنساز در سرقت‌های سریالیجوان فوتبالیست و مرد بدنساز وقتی در دام اعتیاد گرفتار شدند نقشه سرقت از خانه‌ها را طراحی کردند. آنها قصد داشتند با فروش اموال مسروقه هزینه اعتیادشان را تأمین کنند اما بر سر تقسیم اموال مسروقه درگیر شدند و گیر افتادند.

۲۶۰ روز پیش
سارق ماشین‌های موتور روشن به دام افتاد+عکس
سارق ماشین‌های موتور روشن به دام افتاد+عکسسارقی که سوژه سرقت‌هایش، ماشین های موتور روشن بود به دام پلیس افتاد.

۲۶۱ روز پیش
سرقت مجمسه ۳.۵ تنی از محوطه معاونت هنری ارشاد
سرقت مجمسه ۳.۵ تنی از محوطه معاونت هنری ارشادهمشهری آنلاین: پس از سرقت ۲۷ اثر قیمتی متعلق به هنرمندان معاصر در سال گذشته مجسمه برنزی ۳۵۰ کیلوگرمی بهداد لاهوتی هم که موزه هنرهای معاصر در اکسپوی مجسمه سال ۹۰ خریده بود امسال از محوطه ساختمان معاونت هنری به سرقت رفته است.

۲۶۲ روز پیش
انهدام باند حرفه‌ای سرقت داخل خودرو در تهران+عکس
انهدام باند حرفه‌ای سرقت داخل خودرو در تهران+عکسباند حرفه‌ای سرقت داخل خودرو با دهها فقره سرقت در سطح شهر تهران با تلاش مأموران پلیس آگاهی متلاشی شد.

۲۶۲ روز پیش
پسر نوجوان آرزوی خانه‌دار شدن پدرش را به‌باد داد
پسر نوجوان آرزوی خانه‌دار شدن پدرش را به‌باد دادپسر ۱۴ ساله که می‌دید همکلاسی‌هایش در بازی کلش آف کلنز از او جلوتر هستند، برای رسیدن به آنها نقشه سرقت از حساب پدرش را کشید.

۲۶۷ روز پیش

صفحه ۵ از ۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 صفحه بعد صفحه آخر