سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
مرگ خاموش مادر و فرزند در رشت
مرگ خاموش مادر و فرزند در رشتفرمانده انتظامی رشت از مرگ مادر و فرزندی بر اثر گاز گرفتگی در بخش سنگر این شهرستان خبر داد.

۲ ساعت پیش
ترقه‌بازی که ۳۶ میلیون دلار جریمه برای نوجوان اوکراینی آب خورد
ترقه‌بازی که ۳۶ میلیون دلار جریمه برای نوجوان اوکراینی آب خورددادگاهی در آمریکا نوجوان اوکراینی را به دلیل دخالت عمدی در آتش سوزی جنگلی ۳۶ میلیون و ۶۰۰هزار دلار جریمه کرد.

۲ ساعت پیش
جام جم آنلاین - بازداشت پسر نوجوان در پرونده زن گمشده
جام جم آنلاین - بازداشت پسر نوجوان در پرونده زن گمشده پسر 17 ساله افغان به عنوان تنها مظنون در پرونده ناپدید شدن زن میانسال بازداشت شد.

۲ ساعت پیش
سوءاستفاده مرد میانسال از دختر ۱۳ ساله یک زندانی
مرد میانسال وقتی فهمید پدر دختر نوجوان در زندان است و مادرش نیز او را رها کرده، این دختر را به تله شیطانی‌اش انداخت‌. این مرد دیروز با حکم قضایی به شلاق و تبعید محکوم شد.

۲ ساعت پیش
صالح‌آباد لرزید
صالح‌آباد لرزیدزمین لرزه ‎ ای به بزرگی 4 ریشتر صالح‌آباد را لرزاند.

۲ ساعت پیش
گلایه حق‌شناس از ممنوعیت پخش فوتبال در کافه‌ها/وزارت ارشاد فوتبال را به سینماها ببرد
گلایه حق‌شناس از ممنوعیت پخش فوتبال در کافه‌ها/وزارت ارشاد فوتبال را به سینماها ببردرییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از ممنوعیت پخش فوتبال در کافه‌ها انتقاد کرد.

۲ ساعت پیش
افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق
رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت: مرکز "مبارزه با قاچاق سازمان یافته" در ناجا راه اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.

۲ ساعت پیش
 توقیف محموله 900 کیلویی کوکایین در اسپانیا
 توقیف محموله 900 کیلویی کوکایین در اسپانیامقامات اسپانیا از کشف و ضبط بیش از 900 کیلوگرم کوکائین در جنوب غرب این کشور خبر داد.

۲ ساعت پیش
موج گرما در پاکستان 65 کشته به جای گذاشت
موج گرما در پاکستان 65 کشته به جای گذاشتموج گرما در شهر کراچی پاکستان 65 کشته برجا گذاشته است.

۲ ساعت پیش
کار کثیفی که شراره 25 ساله با پسرهای جوان می کرد باعث شد تا ....
کار کثیفی که شراره 25 ساله با پسرهای جوان می کرد باعث شد تا ....کار کثیفی که شراره 25 ساله با پسرهای جوان می کرد باعث شد تا .... | دختر تبهکار که با فریب نوجوانان از آنها اخاذی می‌کرد، در دام پلیس فتا گرفتار شد.

۲ ساعت پیش
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
اخاذی از افغان‌ ها با لباس پلیس
دزد مامور نمایی که در جریان سرقت و زورگیری از افغان‌ها به دام پلیس افتاده‌است، در مصاحبه با ما می‌گوید که از سر ناچاری دست به سرقت زده‌است.

۱۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - زورگیر عباس آباد تهران دستگیر شد
جام جم آنلاین - زورگیر عباس آباد تهران دستگیر شدرئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد از دستگیری یکی از سارق زورگیر عباس آباد خبر داد و گفت: سارقان که کمتر از ۶ ساعت شناسایی شدند، یکی از آنان در مخفیگاهش دستگیر شد.

۱۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - انهدام باند سرقت کامپیوتر خودرو در تهران
جام جم آنلاین - انهدام باند سرقت کامپیوتر خودرو در تهرانرئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس، با اشاره به انهدام یک باند سرقت لوازم خودرو در شرق تهران، گفت: این باند شب گذشته طی یک عملیات ضربتی دستگیر و به جرایم خود اعتراف کردند.

۱۴۶ روز پیش
خاله و خواهرزاده قربانیان ۴ تبهکار شدند!
خاله و خواهرزاده قربانیان 4 تبهکار شدند!خاله و خواهرزاده قربانیان ۴ تبهکار شدند! | چهار مرد جوان که با هجوم به یک شرکت فروش قطعات خودرو، پس از آزار و اذیت ۲ زن جوان دست به‌ سرقت زده وگریخته بودند، پس ازدستگیری در دادگاه کیفری تهران محاکمه شدند.

۱۴۶ روز پیش
اعتراف طلافروش ورشکسته به جنایت
طلافروش ورشکسته که پس از آزادی، با هم‌بندی‌های سابقش باند سرقت و زورگیری راه انداخته بود، پس از دستگیری پی‌برد که به اتهام قتل مهندس جوان تحت تعقیب بوده است.

۱۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات سرقت مرگبار از مهندس جوان
جام جم آنلاین - جزئیات سرقت مرگبار از مهندس جوانمردی که درجریان سرقت، مسافری جوان را به قتل رسانده بود، اعتراف کرد دختری که عضو باندشان بوده، کارت‌های سرقتی را خالی می‌کرده است.

۱۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت‌ پول های قماربازی با نان‌ خامه‌ای!
جام جم آنلاین - سرقت‌ پول های قماربازی با نان‌ خامه‌ای!زن سارق که با تعارف شیرینی‌های مسموم مردان را بی‌هوش کرده و پول و اموالشان را می‌دزدید، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. یکی از مالباخته‌ها ۳۰ ساعت بعد از خوردن نان خامه‌ای مسموم به هوش آمد.

۱۴۷ روز پیش
پاسخ پلیس به ماجرای ورود زنان سارق به شیراز
رئیس پلیس شهر شیراز توضیحاتی را در مورد ورود زنان سارق به شهر شیراز ارائه داد.

۱۴۸ روز پیش
زورگیران خشن را شناسایی کنید
زورگیران خشن را شناسایی کنید زورگیران خشنی که با ضرب و شتم اقدام به سرقت گوشی‌های تلفن همراه شهروندان می‌کردند، با تلاش نیروی های پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

۱۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - سناریوی سرقت سریالی خانه‌ها در زندان کلید خورد
جام جم آنلاین - سناریوی سرقت سریالی خانه‌ها در زندان کلید خوردمرد جوان با همدستی دایی خود و دو هم‌سلولی سابقش به خانه‌ها دستبرد زده و پول و طلا می‌دزدید.

۱۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت میلیونی از قلک کودک / سارق دستگیر شد
جام جم آنلاین - سرقت میلیونی از قلک کودک / سارق دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان قاینات از کشف ۳۱ میلیون ریال وجه نقد و دستگیری سارق منازل در این شهرستان خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - هکر ۵۳۰ حساب دستگیر شد
جام جم آنلاین - هکر 530 حساب دستگیر شدرئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: پلیس، هکری که از ۵۳۰ حساب مردم نقاط مختلف کشور سرقت کرده بود، را دستگیر کرد.

۱۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت از دختران با وعده ازدواج +عکس
جام جم آنلاین - سرقت از دختران با وعده ازدواج +عکسپلیس آگاهی از خانم های جوانی که توسط سارق سابقه دار با وعده ازدواج فریب خورده اند، در خواست کرد با مراجعه به پایگاه سوم پلیس آگاه، شکایت خود را مطرح کنند.

۱۴۸ روز پیش
سرقت ۷۰۰ میلیونی در امن ترین محله اسلامشهر
سارقان طلاهای ۷۰۰ میلیون ریالی را در یکی از امن ترین محلات اسلامشهر به سرقت بردند.

۱۴۸ روز پیش
سارق سابقه دار را شناسایی کنید
سارق سابقه دار را شناسایی کنید پلیس آگاهی از خانم‌های جوانی که توسط سارق سابقه دار با وعده ازدواج فریب خورده اند، در خواست کرد با مراجعه به پایگاه سوم پلیس آگاه، شکایت خود را مطرح کنند.

۱۴۹ روز پیش
جام جم آنلاین - دزدان دوچرخه جنوب پایتخت دستگیر شدند
جام جم آنلاین - دزدان دوچرخه جنوب پایتخت دستگیر شدندباند سرقت دوچرخه های حرفه ای در جنوب تهران شناسایی و سارقان دستگیر شدند.

۱۴۹ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت لوازم خودرو در لباس رفتگر شهرداری
جام جم آنلاین - سرقت لوازم خودرو در لباس رفتگر شهرداریسارق لوازم خودرو که لباس رفتگران شهرداری را بر تن داشت، دستگیر شد.

۱۴۹ روز پیش
دستگیری سارق لوازم خودرو در لباس رفتگر
سارق لوازم خودرو که لباس رفتگران شهرداری را بر تن داشت، دستگیر شد.

۱۴۹ روز پیش
انهدام باند سرقت دوچرخه در جنوب شهر
باند سرقت دوچرخه های حرفه ای در جنوب تهران شناسایی و سارقان دستگیر شدند.

۱۴۹ روز پیش
جام جم آنلاین - دردسر پلیس برای پایین آوردن سارق از بالای درخت
جام جم آنلاین - دردسر پلیس برای پایین آوردن سارق از بالای درختسارق خانه‌های غرب تهران برای فرار از دست پلیس به بالای درخت رفت و حتی با شلیک چند تیر هوایی هم پایین نیامد. او نردبان آتش‌نشانی را با لگد پایین انداخت و ماموران را برای دستگیری خود به دردسر انداخت.

۱۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت مجسمه قیمتی
جام جم آنلاین - سرقت مجسمه قیمتیساعت سه‌ بعدازظهر آخرین جمعه آبان ماه بود که سروان رضوانی در جریان سرقت یک مجسمه قدیمی که ارزش آن بیش از پنجاه میلیون تومان بود؛ قرار گرفت.

۱۵۰ روز پیش
فرمانده ناجا: ۷۰ درصد سرقت‌های کشور در ۱۴ استان انجام می‌شود
فرمانده ناجا: ۷۰ درصد سرقت‌های کشور در ۱۴ استان انجام می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه استرداد اموال مسروقه در دستور کار نیروی انتظامی است، گفت: ۷۰ درصد سرقت‌ها در ۱۴ استان انجام می‌شود که و در این استان‌ها قرارگاه مقابله با سرقت راه‌اندازی شده است.

۱۵۱ روز پیش
جام جم آنلاین - معتادی که دریچه های فاضلاب را سرقت می کرد
جام جم آنلاین - معتادی که دریچه های فاضلاب را سرقت می کردفرمانده انتظامی مرودشت گفت: مرد معتادی که به صورت شبانه دریچه مخزن فاضلاب ها را در شهرستان مرودشت سرقت می کرد دستگیر و به ۲۲ فقره سرقت اعتراف کرد.

۱۵۱ روز پیش
جام جم آنلاین - سارقان ریل راه آهن دستگیر شدند
جام جم آنلاین - سارقان ریل راه آهن دستگیر شدندرئیس پلیس راه آهن لرستان گفت: سارقین که با یک دستگاه کامیون اقدام به سرقت ۵ تن ریل راه آهن در لرستان کرده بودند دستگیر شدند.

۱۵۱ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری ۴۸۷ سارق و مالخر
جام جم آنلاین - دستگیری ۴۸۷ سارق و مالخررئیس پلیس تهران نتایج اجرای طرح «رعد ۶» را تشریح کرد.

۱۵۱ روز پیش
حکم اعدام قاتل «بنیتا» تایید شد
حکم اعدام قاتل «بنیتا» تایید شد حکم اعدام قاتل بنیتا دختر هشت ماهه ربوده شده توسط سارقان خودرو در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور تایید و پرونده به دادگستری تهران ارجاع شد.

۱۵۲ روز پیش
حکم اعدام قاتل بنیتا در دیوان عالی کشور تایید شد
حکم اعدام قاتل بنیتا در دیوان عالی کشور تایید شدحکم اعدام قاتل بنیتا دختر هشت ماهه ربوده شده توسط سارقان خودرو در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور ابرام (تایید) و پرونده به دادگستری تهران ارجاع شد.

۱۵۲ روز پیش
جام جم آنلاین - انهدام ۳۰ باند مجرمانه در عملیات ۲۴ ساعته پلیس پایتخت
جام جم آنلاین - انهدام ۳۰ باند مجرمانه در عملیات ۲۴ ساعته پلیس پایتخترئیس پلیس پایتخت جزئیات طرح ۲۴ ساعته اخیر به منظور برخورد با سارقان، زورگیران و جاعلان را تشریح کرد که در خلال اجرای این طرح ۳۰ باند مجرمانه شناسایی و منهدم شدند.

۱۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - مدال آور وزنه برداری سارق از آب درآمد
جام جم آنلاین - مدال آور وزنه برداری سارق از آب درآمدیکی از مدال‌آوران وزنه‌برداری آسیا بعد از ۱۰۰ فقره سرقت دستگیر شد.

۱۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - آشنایی ۲ ورشکسته در زندان برای سرقت مرگبار
جام جم آنلاین - آشنایی 2 ورشکسته در زندان برای سرقت مرگبارمرتضی ۳۱ ساله و علیرضا ۴۰ ساله دو زندانی سابقه‌دار هستند که به اتهام سرقت مقرون به آزار تحت پوشش مسافربر دستگیر شده‌اند و به بیش از ۱۵ فقره دزدی مشابه اعتراف کرده‌اند.

۱۵۳ روز پیش

صفحه ۵ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر