سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
دستگیری دو اراذل و اوباش سابقه دار در تهران
دستگیری دو اراذل و اوباش سابقه دار در تهرانرییس پایگاه نهم پلیس پایتخت از دستگیری دو اراذل و اوباش سابقه دار در پایتخت خبر داد.

۳۴۱ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری سه زورگیر در خیابان حافظ تهران
جام جم آنلاین - دستگیری سه زورگیر در خیابان حافظ تهرانرئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سه نفر زورگیر و قاپ زن سابقه دار در قالب باند زورگیران و کشف ۵ دستگاه گوشی گرانقیمت، سیم کارت و دو قبضه چاقو در محدوده خیابان حافظ خبر داد.

۳۴۱ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش تهران
جام جم آنلاین - دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش تهرانرییس پایگاه نهم پلیس پایتخت از دستگیری دو اراذل و اوباش سابقه دار در تهران خبر داد.

۳۴۱ روز پیش
راهزن‌های مسلحِ تهران دستگیر شدند
اعضای مسلح راهزنی در تهران از سوی پلیس آگاهی دستگیر شدند.

۳۴۱ روز پیش
اراذل و اوباشِ مجازی تهران دستگیر شدند
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد.

۳۴۱ روز پیش
دستگیری دزد خشن ۲۳ ساله با شلیک ۱۵ گلوله
جوان سابقه دار معروف به «کفتار کیف قاپ» این بار در حالی با شلیک ۱۵ گلوله دستگیر شد که تاکنون به یک هزار سرقت از زائران و مجاوران در مشهد اعتراف کرده است.

۳۴۱ روز پیش
جام جم آنلاین - فاش شدن ۳۲ سرقت با دستگیری ۲ سارق
جام جم آنلاین - فاش شدن ۳۲ سرقت با دستگیری ۲ سارقدو سارق و مالخری که در مجموع ۴۰ بار سابقه رفتن به زندان را در پرونده‌های خود دارند، به ۳۲ فقره سرقت اعتراف کردند.

۳۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - جیب بر حرفه ای مترو دستگیر شد
جام جم آنلاین - جیب بر حرفه ای مترو دستگیر شدجانشین یگان انتظامی مترو از دستگیری یک جیب بر حرفه ای در ایستگاه مترو خبر داد.

۳۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری پسرخاله‌های سارق در تهران
جام جم آنلاین - دستگیری پسرخاله‌های سارق در تهرانرئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از دستگیری پسرخاله های سارق در شرق تهران که قصد فرار از پشت بام را داشتند، خبر داد.

۳۴۴ روز پیش
دستگیری عاملان دزدی با داروهای بیهوشی
دستگیری عاملان دزدی با داروهای بیهوشیدستگیری عاملان دزدی با داروهای بیهوشی | حدود دو هفته قبل فرزند یک زوج پیر، به منزل پدرش در خیابان حر عاملی مشهد رفت اما با دیدن صحنه وحشتناکی، اعضای بدنش به لرزه افتاد. پدر و مادر پیر این جوان بی حرکت کف اتاق قرار داشتند و فاجعه ای تلخ در حال رقم خوردن بود....

۳۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - بازداشت سارق کارت های عابر استان های تهران و البرز
جام جم آنلاین - بازداشت سارق کارت های عابر استان های تهران و البرزفرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری سارق کارت های عابربانک استان های تهران و البرز در ورامین خبر داد.

۳۴۵ روز پیش
اعتراف زوج سارق به سرقت سریالی از بیمارستان‌ها
اعتراف زوج سارق به سرقت سریالی از بیمارستان‌هااجتماع > اجتماعی - مجرم سابقه‌دار آخرین بار که از زندان آزاد شد نقشه تازه‌ای برای سرقت کشید. او این بار همسرش را هم وارد ماجرا کرد و هر دو نقش بیمار را بازی می‌کردند تا از بیمارستان‌ها سرقت کنند.

۳۴۵ روز پیش
قتل مرد کلکسیونر به‌خاطر سرقت عقاب طلایی
قتل مرد کلکسیونر به‌خاطر سرقت عقاب طلاییاجتماع > اجتماعی - سنگی که نقش عقاب طلایی روی آن حک شده، انگیزه‌ای شد تا ۳ مرد برای سرقت مرگبار از مرد کلکسیونر توطئه‌چینی کنند.

۳۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل مرد سنگفروش برای سرقت عقاب طلایی
جام جم آنلاین - قتل مرد سنگفروش برای سرقت عقاب طلاییعاملان قتل فروشنده سنگ‌های زینتی که به خاطر وسوسه سرقت میلیاردی مرتکب جنایت شده بودند در جلسه دادگاه ادعای بی‌گناهی کردند.

۳۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - عامل ناامنی در کهنوج دستگیر شد
جام جم آنلاین - عامل ناامنی در کهنوج دستگیر شدعامل ناامنی و سرقت مسلحانه در کهنوج دستگیر شد.

۳۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - زن و مرد بیمار، سارق بیمارستان های تهران بودند +عکس
جام جم آنلاین - زن و مرد بیمار، سارق بیمارستان های تهران بودند +عکسزن و مردی که در پوشش بیمار وارد بیمارستان های شمال تهران شده و دست به سرقت می زدند، شناسایی و دستگیر شدند.

۳۴۵ روز پیش
معمای سرقت مرگبار از خانه مرد ثروتمند
مردان جوانی که در پی یک وسوسه به خانه مرد ثروتمندی رفته و برای سرقت از خانه او مرتکب قتل شده ‌بودند، پای میز محاکمه یکدیگر را متهم به قتل کردند.

۳۴۵ روز پیش
تمارض برای سرقت از بیمارستان‌های تهران
زوجی که در پوشش بیمار اقدام به سرقت از بیمارستان‌های سطح پایتخت کرده بودند، دستگیر شدند.

۳۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - تشریح نحوه دستگیری سارقان طلافروشی گچساران
جام جم آنلاین - تشریح نحوه دستگیری سارقان طلافروشی گچسارانرییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سارقان طلافروشی گچساران خبرداد.

۳۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - بازداشت سارق دیلم به دست!
جام جم آنلاین - بازداشت سارق دیلم به دست!رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک از دستگیری سارق شمال شهر تهران خبر داد.

۳۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - حمله سارقان خشن به خانم مهندس
جام جم آنلاین - حمله سارقان خشن به خانم مهندسسارقان چاقو به دست که با حمله به خانم مهندس او را زخمی و کیفش را سرقت کرده بودند، با بررسی دوربین‌های مداربسته دستگیر شدند.

۳۴۸ روز پیش
دستگیری سارقان طلا فروشی در گچساران
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سارقان طلافروشی گچساران خبرداد.

۳۴۸ روز پیش
سارق دستفروش در ایستگاه مترو دستگیر شد
جانشین یگان انتظامی مترو از دستگیری سارق تحت پوشش دستفروش در ایستگاه‌های مترو خبر داد.

۳۴۸ روز پیش
دستگیری سارق دستگاه شوک از درمانگاه
دستگیری سارق دستگاه شوک از درمانگاه مردی که اقدام به سرقت دستگاه شوک از یکی از درمانگاه‌های جنوب‌تهران کرده بود، دستگیر شد.

۳۴۸ روز پیش
زورگیری مسلحانه در پوشش آگهی فروش خودرو
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ تن از سارقانی خبر داد که به بهانه فروش یک دستگاه خودرو سواری از خریداران به صورت مسلحانه زورگیری می کردند.

۳۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - ۲۵۰ سرقت با عروسک پاندا! +عکس
جام جم آنلاین - 250 سرقت با عروسک پاندا! +عکسسارق جوانی که با به آغوش گرفتن یک عروسک پاندا اقدام به سرقت از بیش از ۲۵۰ خودرو در محدوده دریاچه خلیج فارس کرده بود، دستگیر شد.

۳۵۱ روز پیش
دستگیری مرد عروسک به دست با ۲۵۰ سرقت
دستگیری مرد عروسک به دست با 250 سرقت سارق جوانی که با به آغوش گرفتن یک عروسک پاندا اقدام به سرقت از بیش از ۲۵۰ خودرو در محدوده دریاچه خلیج فارس کرده بود، دستگیر شد.

۳۵۱ روز پیش
جام جم آنلاین - کشف بیش از ۷ میلیارد تومان اموال مسروقه در تهران
جام جم آنلاین - کشف بیش از ۷ میلیارد تومان اموال مسروقه در تهرانسردار رحیمی از کشف بیش از ۷ میلیارد تومان اموال مسروقه در طرح سراسری پلیس تهران خبر داد.

۳۵۱ روز پیش
جام جم آنلاین - سرقت مسلحانه در پوشش فروش خودرو +عکس
جام جم آنلاین - سرقت مسلحانه در پوشش فروش خودرو +عکسدو سارق که به بهانه فروش خودروی پراید از خریداران سرقت مسلحانه می‌کردند با بررسی آلبوم مجرمان سابقه‌دار شناسایی و دستگیر شدند.

۳۵۱ روز پیش
دزدان مسلح نقش فروشنده را بازی می‌کردند
دزدان مسلح نقش فروشنده را بازی می‌کردنداجتماع > اجتماعی - سارقان مسلح به بهانه فــروش مــاشیــن، طعمه‌هایشان را به سر قرار می‌کشاندند و وقتی از پر بودن حساب بانکی‌ آنها مطمئن می‌شدند دست به زورگیری می‌زدند.

۳۵۱ روز پیش

صفحه ۷ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر