سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار سرقت و زورگیری
ترفند عجیب باند عزرائیل برای سرقت خودرو
ترفند عجیب باند عزرائیل برای سرقت خودروترفند عجیب باند عزرائیل برای سرقت خودرو | چندی پیش مردی با حضور در دادسرای بعثت تهران از سه مرد به اتهام سرقت خودروی پژویش شکایت کرد. پس از این شکایت پرونده با دستور قاضی بخشوده برای تحقیقات به پلیس آگاهی ارسال شد.

۶۵۲ روز پیش
سرقت مسلحانه در پوشش فروش خودرو
دو سارق که در پوشش فروش خودرو از خریداران سرقت مسلحانه می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

۶۵۲ روز پیش
تعقیب سارق مانع تکرار حادثه بنیتا شد
تعقیب سارق مانع تکرار حادثه بنیتا شدسارقی که اقدام به سرقت یک خودرو همراه با کودک کرده بود، به دلیل تعقیب توسط مادر کودک، او را در کنار خیابان رها کرده و با خودروی سرقتی متواری شد.

۶۵۳ روز پیش
چهارمین سرقت خودرو با کودک، این بار در پرند
چهارمین سرقت خودرو در حالی که کودکی در دورن آن بود، این بار در شهر رخ داد و سارق با دیدن کودک درون خودرو، دختر سه ساله را در کنار خیابان رها کرد.

۶۵۳ روز پیش
دستگیری سارقان مسلحِ فروشگاه های تهران
دستگیری سارقان مسلحِ فروشگاه های تهرانفرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: سارقان مسلح که در استان تهران سرقت کرده بودند در دهلران دستگیر شدند.

۶۵۳ روز پیش
انتقام عجیب عروس از مادرشوهر
انتقام عجیب عروس از مادرشوهرزن میانسال مدعی است که عروسش با تغییر چهره و با ترفندی خاص، او را سوار خودرو کرده و پس از بی‌هوشی پول‌ها و طلاهایش را به سرقت برده است.

۶۵۳ روز پیش
انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در غرب تهران
انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در غرب تهرانسرکلانتر دوم پلیس پایتخت ضمن اشاره به انهدام یک باند سرقت لوازم خودرو در غرب تهران، گفت: اعضای این باند دو نفره در بازجویی های پلیسی به چهار فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند.

۶۵۳ روز پیش
جیب‌بر متروی صادقیه در دام پلیس
جیب‌بر متروی صادقیه در دام پلیسسرکلانتر دوم پلیس پایتخت از دستگیری یک جیب بر حرفه‌ای در محدوده ایستگاه متروی صادقیه با ده ها فقره سرقت خبر داد.

۶۵۳ روز پیش
دستگیری زورگیران افغان در کهریزک
دستگیری زورگیران افغان در کهریزکرئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری دو سارق که با استفاده از موتورسیکلت بدون پلاک اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

۶۵۳ روز پیش
دستگیری سارق سابقه دار در تهران
رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سارق سابقه دار قاپ زن خبر داد.

۶۵۳ روز پیش
سارقان سایت دیوار و شیپور دستگیر شدند
سارقان سایت دیوار و شیپور دستگیر شدند معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق که اقدام به فریب فروشندگان اموال در سایت‌های شیپور و دیوار کرده و اقدام به سرقت از ده ها نفر از آنان کرده بودند، خبرداد.

۶۵۳ روز پیش
دستگیری زورگیران افغان در کهریزک
رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری دو سارق که با استفاده از موتورسیکلت بدون پلاک اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

۶۵۳ روز پیش
جیب‌بر حرفه‌ای مترو دستگیر شد
سرکلانتر دوم پلیس پایتخت از دستگیری یک جیب بر حرفه‌ای در محدوده ایستگاه متروی صادقیه با ده ها فقره سرقت خبر داد.

۶۵۳ روز پیش
دستگیری سارقان بانک ملت در ارومیه
جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: سارقان مسلح بانک ملت ارومیه دستگیر شدند.

۶۵۶ روز پیش
خودروی سرقتی حامل نوزاد پس فرستاده شد
خودروی سرقتی حامل نوزاد پس فرستاده شدسارقان یک دستگاه خودرو در تهران وقتی متوجه وجود نوزاد در خودرو شدند، در تماس با پلیس خودرو و نوزاد را پس دادند.

۶۵۶ روز پیش
دستگیری موبایل‌ قاپ‌هایِ شمال تهران
رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم جزئیات دستگیری موبایل‌قاپ‌های سفیدپوش شمال شهر را تشریح کرد که با شیوه‌ای خاص در حالی که رمز گوشی تلفن همراه مالباختگان باز بود، اقدام به سرقت موبایل کرده و به محتویات گوشی‌ها دسترسی پیدا می‌کردند.

۶۵۶ روز پیش
خبر سرقت خودروی حامل یک کودک، تکذیب شد
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ خبر سرقت خودروی حامل کودک خردسال را تکذیب کرد.

۶۵۶ روز پیش
تکرار سرقت خودروی حامل نوزاد شیرخوار در تهران
شب گذشته باز هم تکرار سرقت خودرو حامل نوزاد شیرخوار در تهران تکرار شد.

۶۵۶ روز پیش
گروگانگیری برای دزدیدن اختراع جوان نخبه
اجتماع > اجتماعی - دانشجوی نخبه رشته مهنــدسی بــرق دستگاهی اختراع کرد که با آن می‌شد در برقی هر پارکینگی را باز کرد اما دردسر او زمانی شروع شد که اعضای یک باند سرقت متوجه این اختراع او شدند.

۶۵۶ روز پیش
ربودن اختراع به همراه مخترع
مرد مخترع نمی‌دانست اختراع دستگاه در بازکن خانه، او را در دام آدم‌ربایان مسلح گرفتار می‌کند. سارق حرفه‌ای و همدستانش با ربودن مخترع و سرقت اختراعش به خانه‌ها دستبرد می‌زدند.

۶۵۶ روز پیش
دزدان حرفه‌ای مخترع جوان را ربودند
چهار مجرم سابقه‌دار که با انگیزه تهیه ابزاری برای سرقت راحت‌تر اقدام به آدم‌ربایی کرده بودند، دستگیر شدند.

۶۵۶ روز پیش
سارقی که در حال پولشویی دستگیر شد
رئیس پلیس فتای استان البرز از کشف پرونده برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب یک شهروند فردیسی خبر داد.

۶۵۶ روز پیش
دستگیری باند زورگیران پراید سوار در آبادان
دستگیری باند زورگیران پراید سوار در آبادانفرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای یک باند زورگیری که با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید در آبادان مرتکب جرم می‌شدند، خبر داد.

۶۵۷ روز پیش
سلطان جعل و سرقت ایران در زندان اعدام شد +عکس
سلطان جعل و سرقت ایران در زندان اعدام شد +عکسزندانی سابقه‌دار که از او به‌ عنوان پدر مامور قلابی‌های ایران، سلطان جعل و سرقت یاد می‌شد، در زندان رجایی‌ شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.

۶۵۷ روز پیش
حکم اعدام برای دزد مسلح بانک‌های تهران
حکم اعدام برای دزد مسلح بانک‌های تهرانمرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک در تهران دستبرد زده بود، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد.

۶۵۷ روز پیش
شجاعت زن فروشنده در برابر سارق مسلح
شجاعت زن فروشنده در برابر سارق مسلحدر حالی که یک سارق مسلح به چاقو به گمان سرقتی آسان وارد مغازه ای در نیویورک شده بود با مقاومت جانانه یک فروشنده زن مجبور به فرار شد.

۶۵۷ روز پیش
دستگیری سارق فراری در چاه!
دستگیری سارق فراری در چاه!جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرج در رابطه با این خبر گفت: سارق ۱۸ ساله خودرو با ۳۰ سرقت دستگیر شد.

۶۵۷ روز پیش
قاتل: با بالش زن‌ عمویم را خفه‌ کردم
متهم یک پرونده جنایی که فقط ۲۴ ساعت بعد از ارتکاب قتل زن عمویش، در چنگ قانون گرفتار شد، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی ویژه قتل عمد، درحالی راز گاوصندوق ساختمان ۱۱۸ را فاش کرد که مدعی بود با سرقت پول و طلاهای زن عمویش، قصد داشت با زن مطلقه ۳۲ ساله ای ازدواج کند!

۶۵۷ روز پیش
سناریوی باند خانوادگی برای باج‌گیری از مردان پولدار
سناریوی باند خانوادگی برای باج‌گیری از مردان پولداراجتماع > اجتماعی - مادر به همراه دختر و پسرش اعضای باند باج‌گیری از پولداران بودند. دختر جوان سر راه رانندگان خودروهای مدل بالا قرار می‌گرفت و آنها را به خانه‌ای اجاره‌ای می‌کشاند و پس از آن مادر و پسر با ضرب و شتم طعمه‌ها از آنها اخاذی می‌کردند.

۶۵۷ روز پیش
بازداشت سارقان مسلح ایرانشهر در قشم
بازداشت سارقان مسلح ایرانشهر در قشمجانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری سارقان مسلحی که در شهرستان ایرانشهر اقدام به سرقت تلفن همراه شهروندان کرده بودند، در قشم خبر داد.

۶۵۹ روز پیش

صفحه ۸ از ۳۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر