یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
اعدام قاتل 30 سال پس از جنایت
مرد میانسال که به اتهام قتل پسر 12 ساله همسایه‌شان بازداشت شده بود، بعد از 30 سال از این جنایت دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

۴ روز پیش
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدند
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدندبا تلاش ماموران پلیس آگاهی استان البرز اعضای باند چهار نفره سارقان به عنف خودرو و مغازه دستگیر و روانه زندان شدند.

۴ روز پیش
سرقت یک میلیارد تومانی زوج سرایدار در عباس آباد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه سرقت یک میلیارد تومانی از خانه محل خدمت خود را کشیده بود، خبر داد.

۳ روز پیش
ماجرای یک مرگ بدون امضا!
هفت‌ماه از مرگ مشکوک مرجان می‌گذرد. زن ٤٢ ساله‌ای که برای انجام عمل لیپوساکشن به یک کلینیک خصوصی در تهران رفت و درحین عمل فوت کرد. حادثه‌ای عجیب که هنوز پرونده آن در دادسرای جرایم پزشکی در جریان است.

۳ روز پیش
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان 300 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۶ روز پیش
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکس
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکسبرخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه شهید صیاد شیرازی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۴ روز پیش
قاتل: كشتمش چون معتاد به شیشه بود!
پسر ١٥ ساله‌ای كه در اردیبهشت ماه سال گذشته برادرش را به خاطر مصرف شیشه كشته بود در دادگاه كیفری یك محكوم شد. این پسر بعد از اینكه به خانه آمد و برادرش را دید كه در حال مصرف مواد است عصبانی و با او درگیر شد كه این درگیری به قتل برادر بزرگ‌تر انجامید.

۳ روز پیش
دستگیری عامل هتک حیثیت دختر سمنانی
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی و دستگیری عامل هتک حیثیت یک دختر جوان در فضای مجازی خبر داد.

۴ روز پیش
دختر جوان: جدایی پدر و مادرم من را سارق کرد
دختری که متهم به سرقت مسلحانه دو خودروست، در جلسه دادگاه ادعا کرد در زمان کودکی پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و شرایط بد زندگی او را به این روز انداخته و یک سارق شده‌ است.

۳ روز پیش
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردند
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردنددو نفر از آسیب دیدگان حادثه کارخانه فولاد بویراحمد که به علت سوختگی شدید به بیمارستانی درشیراز اعزام شده بودند جان باختند.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
صدور حکم اعدام برای مرد همسرکش/خبرقتل را خودش به پلیس داده بود
صدور حکم اعدام برای مرد همسرکش/خبرقتل را خودش به پلیس داده بودتازه‌داماد ۲۵ساله، پانزدهم آبان سال ۸۹ پس از قتل همسرش، توسط پلیس دستگیر شد.اما او در جریان تحقیقات پلیسی منکر قتل شد.

۱۲ روز پیش
پزشکی قانونی: زنی که همسر و فرزندانش را به قتل رسانده بود، مجنون است!/ ماجرا چه بود؟
پزشکی قانونی: زنی که همسر و فرزندانش را به قتل رسانده بود، مجنون است!/ ماجرا چه بود؟زن جوانی که سال گذشته یکی از هولناک‌ترین جنایات پایتخت را رقم زد، هنگام ارتکاب جنایت جنون داشته است.

۱۲ روز پیش
قتل خواهرزاده بر اثر اختلافات ملکی
فرمانده نیروی انتظامی علی آبادکتول گفت: اختلافات ملکی بین خواهر و برادر، منجر به کشته‌شدن خواهرزاده شد.

۱۳ روز پیش
جزییات حمله اشرار به یک کلانتری در اهواز
جزئیات بیشتری از حمله اشرار مسلح به کلانتری ۲۲ اهواز و شهادت دو مامور پلیس اعلام شد.

۱۳ روز پیش
عمو، برادر زاده را کشت
عمو، برادر زاده را کشتدرگیری و چاقوکشی فامیلی در یکی از روستاهای شهرستان خلیل آباد ازتوابع خراسان رضوی رنگ خون گرفت.

۱۳ روز پیش
قاتل پسر سفیر سابق ونزوئلا دستگیر شد/ قتل پسر سفیر در مهمانی شبانه
قاتل پسر سفیر سابق ونزوئلا دستگیر شد/ قتل پسر سفیر در مهمانی شبانهقتل پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا در سال ۹۱ خبرساز شد. در آن ماجرا پسر سفیر در مهمانی شبانه با چند جوان درگیر شد، و به قتل رسید. قاتل پسر سفیر از همان روز گریخت... او اخیرا به کشور بازگشت و دستگیر شد.

۱۳ روز پیش
جنایت در مهمانی شبانه پسر دیپلمات
جنایت در مهمانی شبانه پسر دیپلماتمرد جوان که پنج سال قبل در جریان مهمانی شبانه پسر دیپلمات ایرانی، مرتکب قتل شده بود با ردیابی پرونده کیف‌قاپی شناسایی و دستگیر شد. متهم پیش از دستگیری با پرداخت یک میلیارد تومان رضایت اولیای دم را کسب کرده بود.

۱۳ روز پیش
معمای گروگانگیری ۳۰۰ میلیونی پیچیده‌تر شد
معمای گروگانگیری 300 میلیونی پیچیده‌تر شدمرد مستاجر با انگیزه اخاذی ۳۰۰ میلیون تومانی، صاحبخانه جوانش را ربود. هیچ ردی از مرد آدم‌ربا در دست نیست و سرنوشت پسر ربوده شده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

۱۳ روز پیش
جنایت در زندان شیراز
یک زندانی در زندان عادل آباد یک نفر را کشت و یک نفر را زخمی کرد.

۱۳ روز پیش
زن جوان برای انتقام‌جویی از دوستش مرد شد
زن جوان برای انتقام‌جویی از دوستش مرد شداجتماع > اجتماعی - زن جوان که با دوست صمیمی‌اش دچار اختلافات شده بود برای گرفتن انتقام از او تغییر چهره داد و خود را به شکل مرد درآورد تا نقشه شومش را عملی کند.

۱۳ روز پیش
محاکمه مرد آشپز و ۲ همدستش به اتهام قتل با ملاقه
محاکمه مرد آشپز و ۲ همدستش به اتهام قتل با ملاقهاجتماع > اجتماعی - مرد آشپز وقتی نتوانست اختلاف مالی ۹۶ میلیون تومانی با یکی از اقوامش را برطرف کند، نقشه قتل او را کشید.

۱۳ روز پیش
در تعقیب آدم‌ربای فراری
در تعقیب آدم‌ربای فراری اجتماع > اجتماعی - جست‌و‌جو برای دستگیری گروگانگیر آشنا که با ربودن جوانی، قصد اخاذی ۳۰۰ میلیونی داشت، آغاز شده است.

۱۳ روز پیش
افشای راز جنایت در مهمانی شبانه پسر سفیر
افشای راز جنایت در مهمانی شبانه پسر سفیراجتماع > اجتماعی -سال پیش، پارتی شبانه در پنت‌هاوس پسر سفیر سابق ایران در یکی از کشورهای آمریکای جنوبی با جنایت پایان یافت و قاتل فراری شد.

۱۳ روز پیش
جزئیات مرگ "شاه مازندران" در زندان +عکس
جزئیات مرگ شب گذشته زندانی و مجرم معروف مازندرانی ملقب به "شاه مازندران" در زندان بابل در گذشت.

۱۳ روز پیش
قتل به خاطر خروپف!
قتل به خاطر خروپف!«پسر جوانی که پس‌ از مصرف مواد مخدر، دوستش را به‌ خاطر خروپف در خواب خفه کرده و با حکم دادگاه و تأیید دیوانعالی کشور در آستانه اعدام قرار گرفته بود، توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت یکصد میلیون تومان از قصاص نجات یابد. محاکمه این جوان صبح شنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد تا این بار قضات دادگاه او را از جنبه عمومی جرم محاکمه کنند.

۱۳ روز پیش
شاه مازندران در زندان درگذشت؟ +عکس
شاه مازندران در زندان درگذشت؟ +عکسمجرم سابقه دار ملقب به شاه مازندران که چند هفته پیش به ۱۳ سال حبس محکوم شده بود شب گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.

۱۳ روز پیش
زنم به پیامک بازی شبانه ام با زنی غریبه اعتراض کرد ، کشتمش
زنم به پیامک بازی شبانه ام با زنی غریبه اعتراض کرد ، کشتمشمردی که همسر دوم خود را به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از ارتکاب جرم و با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد و ضمن اعتراف به جنایت هولناک خود گفت: همسرم به پیامک‌بازی شبانه‌ام با یک زن غریبه اعتراض کرد که من هم عصبانی شدم و او را با ضربات چاقو کشتم!

۱۳ روز پیش
مخفیگاه آدم‌ربا را شناسایی کنید +عکس
مخفیگاه آدم‌ربا را شناسایی کنید +عکسبازپرس امور جنایی تهران برای بازداشت متهم فراری یک پرونده آدم‌ ربایی با انتشار تصویری از وی، از شهروندان کمک خواست.

۱۳ روز پیش
متهم به قتل: می‌خواستم گوشی تلفن خواهرم را از سارقان بگیرم
متهم به قتل: می‌خواستم گوشی تلفن خواهرم را از سارقان بگیرممرد جوانی که متهم است سارقی را به قتل رسانده و همدست او را زخمی کرده، روز گذشته در حالی به اتهام قتل و جرح عمدی پای میز محاکمه رفت که مدعی شد برای پس‌گرفتن گوشی خواهرش با آنها درگیر شده است.

۱۳ روز پیش
ماجرای قتل فجیع مرد جوان به خاطر اختلاف میلیاردی در تهران/ قاتلان کینه ای چه بلایی سر مقتول آوردند؟
ماجرای قتل فجیع مرد جوان به خاطر اختلاف میلیاردی در تهران/ قاتلان کینه ای چه بلایی سر مقتول آوردند؟کبودی‌های روی بدن او نشان می‌داد قبل از اینکه به قتل برسد مورد ضرب و جرح قرار گرفته و آثار روی دستانش هم حکایت از مقاومت داشت. ضمن اینکه عاملان قتل با کینه‌ای عمیق او را به قتل رسانده بودند چراکه نه‌تنها جمجمه‌اش را شکسته بودند بلکه گلویش را هم بریده بودند.

۱۳ روز پیش
مرگ «شاه مازندران» در زندان
مرگ «شاه مازندران» در زندانشب گذشته زندانی و مجرم معروف مازندرانی ملقب به "شاه مازندران" در زندان بابل در گذشت.

۱۳ روز پیش
آدم‌ ربا را شناسایی کنید
آدم‌ ربا را شناسایی کنیدبازپرس امور جنایی تهران برای بازداشت متهم فراری یک پرونده آدم‌ ربایی با انتشار تصویری از وی، از شهروندان کمک خواست.

۱۳ روز پیش
شهادت دو مامور پلیس در اهواز
دو مامور پلیس در حمله افراد مسلح به کلانتری شهر اهواز به شهادت رسیدند.

۱۳ روز پیش
قتل فجیع مرد جوان به خاطر اختلاف میلیاردی
مردی که با انگیزه مالی با همدستی دو نفر دیگر جوانی را به قتل رسانده‌ است، در حالی با همدستانش پای میز محاکمه رفت که از کینه‌ای قدیمی برای این قتل پرده برداشت.

۱۳ روز پیش
سرنوشت مرموز گروگان ۳۰۰ میلیون تومانی
بازپرس دادسرای جنایی تهران برای شناسایی عامل گروگانگیری مرموز از مردم کمک خواست.

۱۳ روز پیش
فرجام مردی که همسرش را پایین انداخت
مرد عصبانی که در پی اختلاف‌های خانوادگی همسرش را از پنجره طبقه چهارم خانه‌شان به بیرون پرتاب کرد، به قصاص محکوم شده بود در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت سرانجام صبح دیروز توانست با جلب رضایت خانواده مقتول و پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان از اعدام نجات یابد.

۱۳ روز پیش
بازگشت آدمکش فراری از کانادا
مرد جوان تاجر که هنگام برگزاری میهمانی شبانه، مرتکب قتل شده وبه خارج ازکشورگریخته بود، پس از۵ سال زندگی مخفیانه، به محض بازگشتاز کانادا شناسایی ودستگیرشد.

۱۳ روز پیش
محاکمه جوانی که سارق تلفن همراه را کشت
دو موتورسیکلت‌سوار با رسیدن به یک خودرو در خیابان، گوشی تلفن دختری را از داخل ماشین قاپیدند و فرار کردند. اما این پایان ماجرای سرقت نبود چرا که راننده خودروبه تعقیب سارقان موتورسوار پرداخت و پس از طی مسافتی و در تصادفی، یکی ازآنان را به کام مرگ برد.

۱۳ روز پیش
پایان آدم ربایی در چابهار پس از ۴۸ ساعت
پایان آدم ربایی در چابهار پس از 48 ساعتفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری ۳ آدم ربا و آزادی فرد ربوده شده در کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

۱۴ روز پیش
اعترافات قاتل شمشیر به دست در شیراز
پسری جوان که با ضربات شمشیر فردی را در شیراز به قتل رسانده و دیگری را زخمی کرده بود، دستگیر شد.

۱۴ روز پیش

صفحه ۱ از ۲۶ صفحه
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر