چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
قرار دعوا به جنایت ختم شد
قرار دعوا به جنایت ختم شدتحقیقات درخصوص ادعای مردی چهل‌ساله که می‌گوید در کرمان دست به جنایت زده، از سوی تیم جنایی پایتخت شروع شده است.

۲۹۱ روز پیش
جنایت هولناک مستأجر برای تصاحب گاراژ ۳ میلیاردی
جنایت هولناک مستأجر برای تصاحب گاراژ ۳ میلیاردیمستأجر جوان برای تصاحب گاراژ ۳ میلیاردی، نقشه جنایت کشید. او پس از ربودن صاحب گاراژ به زور از او امضا و اثر انگشت گرفت و در نهایت وی را با همدستی دوستش به قتل رساند تا بتواند نیمی از گاراژ را تصاحب کند.

۲۹۱ روز پیش
زنی با اسیدپاشی به همسر خود او را کشت
زنی با اسیدپاشی به همسر خود او را کشتزن جوان با پاشیدن اسید به همسر خود که از اتباع افغانستان است او را کشت.

۲۹۱ روز پیش
معامله خونین مستأجر با مالک/قتل بعد از فروش اجباری+عکس
معامله خونین مستأجر با مالک/قتل بعد از فروش اجباری+عکسداستان سرایی مستأجر گاراژی که با تهدید و بستن دست و پای مالک به زور از وی امضای فروش سه دانگ از گاراژ را گرفته و سپس وی را به قتل رسانده بود با زیرکی پلیس به پایان رسید.

۲۹۱ روز پیش
کینه قدیمی؛ انگیزه قتل معلم جوان
کینه قدیمی؛ انگیزه قتل معلم جوانمردان مسلح به خونخواهی جنایتی که ۲سال پیش در منطقه قلعه‌گنج کرمان رخ داده بود، معلم جوانی در شهرستان کهنوج را به گلوله بستند و به قتل رساندند.

۲۹۱ روز پیش
اعتیاد به تلگرام؛ انگیزه قتل همسر
اعتیاد به تلگرام؛ انگیزه قتل همسر«همسرم مدام سرش توی گوشی بود و عضو گروه‌های تلگرامی شده بود. به من می‌گفت که دیوانه‌ام و طلاق می‌خواست. ‌همین شد که تصمیم به قتل گرفتم.»

۲۹۳ روز پیش
اعترافات تازه دانش‌آموز قاتل
اعترافات تازه دانش‌آموز قاتلدانش‌آموز ۱۶ ساله که در جریان یک درگیری هم‌مدرسه‌ای خود را به قتل رسانده بود مدعی شد که قصد دفاع از خودش را داشته است.

۲۹۳ روز پیش
معمای تیراندازی مرگبار در پارک وی
معمای تیراندازی مرگبار در پارک ویزن و شوهری جوان وقتی از مهمانی به خانه برمی‌گشتند خبر نداشتند مردی سیاه‌پوش در کمین آنها نشسته است.

۲۹۴ روز پیش
دوئل عشقی ۲ مرد افغان
دوئل عشقی ۲ مرد افغانجوان افغان وقتی فهمید مرد دیگری به نامزدش پیشنهاد ازدواج داده، نقشه قتل او را طراحی کرد و با بنزین وی را به آتش کشید.

۲۹۴ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13