شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه


۱۱ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه 5.2 ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون 13 پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۲۸ روز پیش
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهران
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: یک احتمال این است که زلزله دیشب، انرژی‌ درونی لایه‌های زمین را تخلیه کرده و یک احتمال دیگر نیز این است که باعث فعال شدن این انرژی شود.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله 200 متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر 17 ساله رقم خورده باشد.

۲۸ روز پیش
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهران
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران پنج شنبه شب در دومین نشست اضطراری خود پس از زلزله ۵.۲ ریشتری مشکین دشت بر تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع بعدی و همچنین حفظ هوشیاری شهروندان تهرانی تاکید کرد.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی26 سال زندگی مشترک هم نتوانست لعیا را از افسردگی نجات دهد. او که به دلیل خودکشی عشق سابقش دچار افسردگی شده بود، با وجود محبت‌های همسر و تولد پسرش، باز هم نتوانست به زندگی عادی برگردد. طاها وقتی این شرایط را دید، در نهایت از زندگی با لعیا خسته شد و تصمیم به جدایی گرفت.

۲۸ روز پیش
زن جوان، شوهرش را به زندان انداخت
روزنامه ایران نوشت: چندی پیش در پی گزارش حمل مواد مخدر صنعتی توسط فردی جوان، ماموران انتظامی خودرو شخصی فرد مورد نظر را متوقف کرده و از داخل خودرو مقداری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند که در نهایت متهم روانه زندان شد.

۲۷ روز پیش
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرودسخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد.

۲۸ روز پیش
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارد
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فاطمی عقدا استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی گفت: زلزله چهارشنبه شب، تکانه اصلی بود که پیش لرزه محسوب نمی‌شود و برآورد رخ دادن زلزله شدید در تهران وجود و صحت ندارد.

۲۸ روز پیش
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایران
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی گفت: چابهار با توجه به موقعیت تجاری، گردشگری و اقتصادی بیشترین نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در کشور را دارد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جزئیات دستگیری قاتلان دو جنسیتی در پاسداران
مرجان و میترا پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به درگیری با مقتول اعتراف کرده و ادعا کردند فکر نمی کردند ضربه ای که به او زده اند باعث مرگش شده باشد.

۶۶ روز پیش
دستگیری قاتلان دو جنسیتی در پاسداران
دستگیری قاتلان دو جنسیتی در پاسداران دو قاتل دوجنسیتی که مرد میانسالی را در پاسداران به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

۶۷ روز پیش
دستگیری قاتلان دوجنسیتی در تهران +عکس
دستگیری قاتلان دوجنسیتی در تهران +عکسدو قاتل دوجنسیتی که مرد میانسالی را در پاسداران به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

۶۷ روز پیش
عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه
عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمهعامل قتل زن جوان در بزرگراه باکری، با صدور کیفرخواست و درخواست قصاص اولیای دم بزودی محاکمه می‌شود.

۶۷ روز پیش
۱۲ سال زندگی مخفیانه قاتل فراری در شهرهای مختلف
۱۲ سال زندگی مخفیانه قاتل فراری در شهرهای مختلفاجتماع > اجتماعی - قاتل فراری در ۱۲ سالی که به‌طور مخفیانه زندگی می‌کرد فکرش را هم نمی‌کرد روزی دستگیر شود.

۶۷ روز پیش
قتل کودک دو ساله با شلیک برادر شش ساله‎!
روزنامهایران نوشت: پسربچه ۲ ساله در جریان بازی با برادر ۶ ساله‌اش قربانی شلیک تفنگ بادی شد.

۶۷ روز پیش
آخرین وضعیت اجرای حکم اعدام قاتل ستایش
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از تلاش‌ها برای لغو حکم اعدام قاتل ۱۸ ساله خبر داد.

۶۷ روز پیش
تلاش ها برای لغو حکم اعدام قاتل ستایش
تلاش ها برای لغو حکم اعدام قاتل ستایشوکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از تلاش‌ها برای لغو حکم اعدام قاتل ۱۸ ساله خبر داد.

۶۸ روز پیش
پدر پسرکش دستگیر شد
پدر پسرکش دستگیر شدفرمانده انتظامی مراغه در آذربایجان شرقی از دستگیری پدری که پسر خود را به قتل رسانده بود خبر داد و گفت: قاتل پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد.

۶۸ روز پیش
خانواده بنیتا باید دیه پرداخت کنند
خانواده بنیتا باید دیه پرداخت کنندرئیس کل دادگستری استان تهران درخصوص اجرای حکم قصاص قاتل بنیتا گفت: در این پرونده کسی که کشته شده دختر است و قاتل یک مرد و در این میان تفاوت دیه‌ای وجود دارد که باید پرداخت شود.

۶۸ روز پیش
قصاص؛ تاوان قتل همسر
قصاص؛ تاوان قتل همسراجتماع > اجتماعی - حکم قصاص زنی که با همدستی خواهر نوجوانش و پسری غریبه به شوهرش نوشیدنی مسموم خورانده و او را به قتل رسانده بود، در دیوان‌عالی کشور تأیید شد تا او بیشتر از همیشه به چوبه دار نزدیک شود.

۶۸ روز پیش
قاتل شوهر در یک قدمی طناب دار
قاتل شوهر در یک قدمی طناب داربا تائید دیوان‌عالی کشور، زنی که با همدستی خواهر نوجوانش، شوهر خود را کشته بود در یک قدمی طناب دار قرار گرفت.

۶۸ روز پیش
سناریوی مرگبار مرد قمارباز و زن خیانتکار
سناریوی مرگبار مرد قمارباز و زن خیانتکارزندان، طلاق، قمار و قتل، تصویر بخش عمده‌ای از زندگی رامین ۴۰ ساله است که مهر امسال به جرم قتل عمد از سوی پلیس پایتخت دستگیر شد. او نیمه شب ۱۸ تیر امسال در ورامین، سعید ۳۰ ساله را با چاقو کشت و گریخت. یکی از اهالی با دیدن صحنه فرار، پلیس را خبر کرد و ماموران به محض حضور در محل با جسد سعید داخل یک دستگاه خودروی پراید روبه‌رو شدند.

۶۸ روز پیش
زن جوان قربانی سوءظن شوهرش شد
مرد جوانی که همسرش را در حمام خانه کشته و گریخته بود پس از ۲۴ ساعت سرگردانی در خیابان‌ها با یک مأمور کلانتری روبه‌رو شد و زمانی که پلیس را در کمین خود دید برای فرار وانمود کرد تصمیم دارد خود را از بلندی به پایین پرتاب کند، اما نقشه‌اش نگرفت و دستگیر شد.

۶۸ روز پیش
دسیسه دو خواهر برای انجام جنایت خانوادگی
دیوان عالی کشور حکم قصاص زنی را که با همدستی خواهرش، شوهر خود را به قتل رسانده ‌بود، مورد تأیید قرار داد.

۶۸ روز پیش
ملاقات اتفاقی قاتل و مأمورپلیس روی پل
ملاقات اتفاقی قاتل و مأمورپلیس روی پلاجتماع > اجتماعی - مرد جوانی که پس از قتل همسرش پا به فرار گذاشته بود، به بالای پل هوایی رفت تا با پریدن از آن به زندگی‌اش پایان بدهد اما ماموری که در حال عبور از آنجا بود، اتفاقی وی را شناخت و‌قاتل فراری پیش‌از‌ خودکشی دستگیر شد.

۶۹ روز پیش
تسویه حساب مرگبار
تسویه حساب مرگبارمشخص نیست این نوجوان مسلح چه خرده حسابی با نوجوان دیگر که ظاهرا دانش آموز بوده است، داشت که وی را به ضرب گلوله به قتل رساند و فرار کرد.

۶۹ روز پیش
قاتل: زنم با مرد غریبه در تلگرام ارتباط داشت
ساعت ۷ بعدازظهر ۱۷ آبان ماه جاریمأموران کلانتری ۱۱۵ رازی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند زن جوانی داخل منزلش در خیابان هلال‌احمر، خیابان شهید قدمیبه قتل رسیده است.

۶۹ روز پیش
زنم با مرد غریبه در تلگرام ارتباط داشت او را کشتم / قتل همسر با ضربات سنگ و چاقو
زنم با مرد غریبه در تلگرام ارتباط داشت او را کشتم / قتل همسر با ضربات سنگ و چاقومردی که همسرش را به دلیل ارتباط با مرد غریبه در شبکه اجتماعی با ضربات سنگ و چاقو در حمام به قتل رسانده بود از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

۶۹ روز پیش
شکارچی به جای گراز ۲ روستایی را شکار کرد
شکارچی به جای گراز 2 روستایی را شکار کردشکارچی بدشانس هنگام نشانه‌گیری گراز وحشی دو نفر از اهالی یک روستا را کشت.

۶۹ روز پیش
دستگیری قاتل فراری قبل از اقدام به خودکشی
دستگیری قاتل فراری قبل از اقدام به خودکشیکارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران موفق به دستگیری قاتل فراری شدند که قصد داشت با خودکشی به زندگی خود پایان دهد.

۶۹ روز پیش
قاتل فراری قبل از خودکشی دستگیر شد +عکس
قاتل فراری قبل از خودکشی دستگیر شد +عکسمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی موفق به دستگیری قاتل فراری شدند که قصد داشت با خودکشی به زندگی خود پایان دهند.

۶۹ روز پیش
فرار مرد شیشه‌ای پس‌ از قتل همسر
فرار مرد شیشه‌ای پس‌ از قتل همسرمرد شیشه‌ای که با ضربه‌های مرگبار چاقو همسرش را در خانه به قتل رسانده بود، تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفت.

۶۹ روز پیش
دستگیری قاتل فراری قبل از اقدام به خودکشی
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی موفق به دستگیری قاتل فراری شدند که قصد داشت با خودکشی به زندگی خود پایان دهند.

۶۹ روز پیش
احضار هادی ساعی به دادسرا | ماجرای مرگ عموی هادی ساعی چیست؟
احضار هادی ساعی به دادسرا | ماجرای مرگ عموی هادی ساعی چیست؟احضار هادی ساعی به دادسرا | هادی ساعی قهرمان سابق تکواندوی ایران و جهان در رابطه با پرونده مرگ مشکوک عمویش در درگیری با دو کارگر شهرداری به دادسرا احضار شد. عموی هادی ساعی دو سل پیش بعد از مشاجره با دو کارگر شهرداری به دلیل عارضه قلبی درگذشت. هادی ساعی که در صحنه حضور داشت...

۶۹ روز پیش
قتل مردجوان مقابل پسر سه‌ساله‌اش
قتل مردجوان مقابل پسر سه‌ساله‌اشاجتماع > اجتماعی - راننده خودروی ٢٠٧ با شلیک گلوله مردی را به قتل رساند و فرارکرد.

۶۹ روز پیش
فرار مردجوان پس از قتل همسرش
فرار مردجوان پس از قتل همسرشاجتماع > اجتماعی - زنی ٣٥ ساله با ضربات چاقو در خانه‌اش به قتل رسید و قاضی جنایی دستور بازداشت شوهر فراری او را صادر کرد.

۶۹ روز پیش
اسرار قتل زن دوم سر به مهر ماند
اسرار قتل زن دوم سر به مهر مانداجتماع > اجتماعی - ۱۱ سال پس از قتل اسرارآمیز زن جوانی در خانه‌اش، درحالی‌که هیچ سرنخی از عامل این جنایت به‌دست نیامده است قضات دادگاه رأی به پرداخت دیه مقتول از صندوق بیت‌المال دادند.

۶۹ روز پیش
پایان ۶ سال کابوس چوبه ‌دار
پایان ۶ سال کابوس چوبه ‌داراجتماع > اجتماعی - پسر جوانی که به اتهام قتل جوان دیگری در نزاعی دسته‌جمعی به قصاص محکوم شده بود بعد از ۶سال توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند و از چوبه دار نجات یابد.

۶۹ روز پیش
رأفت اسلامی و اشک قاضی
رأفت اسلامی و اشک قاضیاجتماع > اجتماعی - نیویورک:‌ مرد مسلمانی که در دادگاه، ندامت قاتل فرزندش را پذیرفت و او را در آغوش کشید، اشک قاضی دادگاه را در آورد.

۶۹ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۹۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر