دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
۲۰ سال بلاتکلیفی قاتل زن ثروتمند
20 سال بلاتکلیفی قاتل زن ثروتمندقاتل زن ثروتمند، ۲۰ سال است به‌دلیل نامشخص بودن درخواست اولیای‌دم در زندان به سر می‌برد. او که در این مدت به بیماری سل استخوان مبتلا شده از قضات خواست با قرار وثیقه آزادش کنند.

۷ روز پیش
تازه داماد؛ قربانی شیربها شد!
تازه داماد؛ قربانی شیربها شد!در حالی که به نظر می‌رسید پسر جوان به‌دلیل ناتوانی در پرداخت شیربهای درخواستی پدر نامزدش، خود را دار زده باشد، قضات دیوان عالی کشور به نگهبان باغ محل حادثه مشکوک شدند و دستور رسیدگی دوباره به پرونده را صادر کردند.

۷ روز پیش
قتل در تهران، شناسایی قاتل در زندان کابل
قتل در تهران، شناسایی قاتل در زندان کابلمرد افغان که با حمله به صرافی، شاگرد مغازه را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، پس از ۱۲ سال در زندان کابل شناسایی شد.

۷ روز پیش
نزاع مرگبار «نوقداره بندها»
عده کشی و قدرت نمایی نوقداره بندها که با انگیزه «چشم چرانی در محله!!» رخ داد در حالی با قتل جوان ۲۱ ساله به پایان رسید که تناقض های زیادی در اعترافات ضارب متهم به قتل وجود دارد.

۷ روز پیش
ابهام در پرونده مرگ یک جوان به خاطر شیربها
۲۲ خرداد ۹۲ حلق آویز شدن پسری جوان به نام حمید به کلانتری ۱۱ ملارد اطلاع داده شد.

۷ روز پیش
نقض حکم قصاص برای قاتلان زن بیوه
۸ مرداد سال ۹۱ گزارش قتل زنی تنها در جنوب تهران به پلیس گزارش شد. با حضور بازپرس کشیک قتل و آغاز تحقیقات مشخص شد این زن در آپارتمانش خفه شده است.

۷ روز پیش
قاتل «بنیتا»: زودتر راحتم کنید
رسیدگی به ماجرای مرگ بنیتا، دختر هشت‌ماهه‌ای که با خودروی پدرش ربوده شد و به‌طرز دلخراشی درون خودرو جان باخت، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران آغاز خواهد شد.

۷ روز پیش
اعتراف پسر دانشجو به جنایت خیالی
«جناب سروان من آدمکش هستم. ۳ روز قبل یکی از دوستام به اسم فریدون را کشته و در قطعه ۳۳۰ بهشت زهرا دفنش کرده‌ام.» این بخشی از اظهارات پسر جوانی است که با مراجعه به مأموران کلانتری ۱۱۳ بازار مدعی شد مرتکب جنایتی هولناک شده است.

۷ روز پیش
مرگ جوان عاشق‌ پیشه چطور اتفاق افتاد
چهار سال بعد از کشف جسد پسر جوانی از سوی اقوامش، پرونده درحالی به دادگاه رفت که نه اولیای‌ دم در جلسه رسیدگی حاضر شدند و نه متهم.

۷ روز پیش
داستان‌ سرایی جنایی از بیماری خطرناک پسر پرده برداشت
داستان‌ سرایی جنایی از بیماری خطرناک پسر پرده برداشتداستان‌ سرایی جنایی پسر جوان منجر شد تا وی توسط کارشناسان پزشکی قانونی تحت معاینه قرار بگیرد و بیماری خطرناک وی افشا شود.

۷ روز پیش
از اعتیاد به پلی‌استیشن تا اعتراف به قتل خیالی
از اعتیاد به پلی‌استیشن تا اعتراف به قتل خیالیاجتماع > اجتماعی - «من یکی از دوستانم به نام فریدون را به قتل رسانده و او را در بهشت زهرا دفن کرده‌ام.» این ادعای پسری است که خانواده‌اش می‌گویند به‌دلیل اعتیاد به پلی‌استیشن، دچار بیماری روحی شده است.

۷ روز پیش
دختر جوان نام قاتلان خود را فاش کرد
دختر جوان نام قاتلان خود را فاش کردمرد و زن جوان که دختر جوان همخانه‌شان را تا حد مرگ کتک زده بودند، صبح دیروز به اتهام مشارکت درقتل، ازسوی قضات شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شدند.

۷ روز پیش
زن کارتن خواب زیر ضربات میله آهنی جان باخت
زن کارتن خواب زیر ضربات میله آهنی جان باختزن و مرد جوان متهم به قتل یک زن کارتن‌خواب، در جلسه رسیدگی، هر یک سعی کردند تقصیر را گردن دیگری بیاندازد. مهرناز در آغاز جوانی قربانی اعتیاد به شیشه و سواستفاده جنسی شد.

۷ روز پیش
اسیدپاش عاشق‌پیشه در ایستگاه محاکمه
اسیدپاش عاشق‌پیشه در ایستگاه محاکمهپرونده پسر جوانی که باپاشیدن مایع لوله‌بازکن روی دختر مورد علاقه‌اش او را هدف اسیدپاشی قرارداده بود، به دادگاه ارسال شد.

۷ روز پیش
معمای قتل زن کارتن‌خواب
معمای قتل زن کارتن‌خوابزن و مردی که متهم هستند یک زن کارتن‌خواب را با ضرب و شتم شدید از پا درآورده‌اند در جلسه دادگاه قتل را گردن هم انداختند.

۷ روز پیش
شمارش معکوس برای محاکمه قاتل بنیتا
شمارش معکوس برای محاکمه قاتل بنیتارسیدگی به پرونده قتل بنیتا در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.

۷ روز پیش
همسرم، مشتری موادم بود
همسرم، مشتری موادم بودرسیدگی به پرونده بنیتا، دختر هشت‌ماهه‌ای که اواخر تیر امسال همراه خودروی پدرش ربوده شد و به طرز دلخراشی جان باخت در دادگاه کیفری استان تهران آغاز شده است.

۷ روز پیش
قتل زن کارتن‌خواب زیر ضربات میله آهنی
زن و مرد جوانی که متهم هستند زن کارتن‌خوابی را با زدن ضربات متعدد به سرش، به قتل رسانده‌اند، در جلسه رسیدگی، هریک دیگری را به‌عنوان عامل قتل معرفی کردند.

۷ روز پیش
فرصت طلایی برای رهایی از قصاص
فرصت طلایی برای رهایی از قصاصقضات دادگاه کیفری استان تهران به پسری ۲۱ ساله که مرتکب قتل یکی از دوستانش شده، سه ماه زمان دادند تا دیه درخواستی اولیای دم را تامین کند.

۷ روز پیش
ماجرای کشف جسد یک زن در استخر
نیمه‌های شب نخستین روز خرداد ماه ۹۴ خبر کشف جسد یک زن جوان در استخر یک مجموعه مسکونی در شهرک ارتش به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شدند.

۷ روز پیش
قاتل بنیتا از زندگی شخصی‌اش گفت
رسیدگی به پرونده بنیتا، دختر هشت‌ماهه‌ای که اواخر تیر امسال همراه خودروی پدرش ربوده شد و به طرز دلخراشی جان باخت در دادگاه کیفری استان تهران آغاز شده است.

۷ روز پیش
۶ دلیل قضایی برای اثبات قتل همسر
۶ دلیل قضایی برای اثبات قتل همسراجتماع > اجتماعی - درحالی‌که مرد جوان خود را در قتل همسرش بی‌گناه می‌داند اما بازپرس جنایی بنا بر ۶ دلیل قضایی او را گناهکار شناخت و به این ترتیب برای وی کیفرخواست صادر شد.

۸ روز پیش
رازگشایی از قتل دختر فراری در جلسه دادگاه
رازگشایی از قتل دختر فراری در جلسه دادگاهاجتماع > اجتماعی - زن و مرد معتاد که متهم‌اند با همدستی یکدیگر در پاتوق شیشه‌ای‌شان دختری فراری را شکنجه کرده و باعث مرگش شده‌اند در جلسه محاکمه جزئیات بیشتری از ماه‌ها زندگی مخفیانه‌شان را بازگو کردند اما قتل را به گردن یکدیگر انداختند.

۸ روز پیش
قتل به خاطر طلب ۱.۵ میلیون تومانی
عامل قتل در بیابان های حسن آباد تهران پس از یکسال دستگیر و مدعی شد به خاطر طلب ۱.۵ میلیون تومانی دست به جنایت زده است.

۸ روز پیش
قتل به خاطر عضویت در گروه تلگرامی!
مرد خشمگین زمانی که متوجه شد همسرش در گروه تلگرامی عضو شده است، او را کشت. متهم بعد از این جنایت با ضربه‌های چاقو خودزنی کرد که ناکام ماند و در بیمارستان بستری است.

۸ روز پیش
قتل دوست قدیمی به خاطر ارتباط نامشروع با خواهر
قتل دوست قدیمی به خاطر ارتباط نامشروع با خواهر«سعید از دوستان قدیمی‌ من بود. ما رابطه خانوادگی هم داشتیم و از همه‌چیز زندگی یکدیگر خبر داشتیم. ما مثل برادر بودیم تا اینکه یک روز متوجه شدم او با خواهرم که متأهل است و دو فرزند دارد، وارد رابطه شده است.»

۸ روز پیش
ناگفته‌های تکان دهنده پدر مقتول از اعدام قاتل پسر ۱۵ ساله
ناگفته‌های تکان دهنده پدر مقتول از اعدام قاتل پسر ۱۵ ساله«وقتی در اداره آگاهی روبه‌روی قاتل پسرم نشستم، گفتم که اگر همدستانش را معرفی کند، همین حالا رضایت می‌دهم، اما او به پایم افتاد و گفت که هنگام قتل پسرم تنها بوده و خواست که ببخشمش».

۸ روز پیش
تیراندازی به محیط بان خوزستانی
صبح امروز محیط بان شهرستان امیدیه در حین گشت و کنترل مناطق، مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

۹ روز پیش
انتقام‌گیری پسر جوان از فردی که به او تعرض کرد
جوانی که فردی را به قتل رسانده ‌است، مدعی شد مقتول سال‌ها قبل به او تعرض کرده ‌بود و او در پی این تعرض دست به قتل زده ‌است.

۹ روز پیش
۴۳۲۷ تلفن مرکز سالمندان
۴۳۲۷ تلفن مرکز سالمنداناجتماع > اجتماعی - دکتر مهدی حاج‌محمودعطار:
در هیاهوی انواع معضلات تلخ و فعلا ماندگار اجتماعی از کودکان کار و آزار و اذیت اطفال و قتلهای طائفه‌‌‌ای و آمار رشد طلاق و کاهش ازدواج و ...‌‌‌‌‌، شنیدن خبر راه‌اندازی مرکز خط زندگی برای کمک به انواع نیازهای سالمندان جامعه کشوری که اقدامی شایسته و درخور قدردانیست شاید کمی امیدمان را تقویت نمود.

۹ روز پیش

صفحه ۲ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر