دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیاده
 تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیادهساعاتی پیش یک دستگاه خودرو سواری با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی برخورد کرد. هنوز آمار دقیقی از مجروحان و کشته‌شدگان این سانحه اعلام نشده است.

۲۲ روز پیش
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفت
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در بزرگراه یاسینی که تعدادی از افراد در قسمت بار خودرو نشسته بودند، یک نفر جان خود را از دست داد و ۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

۲۲ روز پیش
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: از ابتدای تابستان تاکنون سه نفر به علت غرق شدگی در رودخانه جان خود را از دست داده‌اند.

۲۲ روز پیش
بازی با جان مردم؛ ریختن گازوئیل روی جاده!
از دیروز ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن فردی به تشریح دلیل حادثه خود می پردازد. به گفته او افرادی برای درآمدزایی، سطح جاده تهران-شمال را با استفاده از گازوئیل لغزنده کرده تا منجر به تصادف وسایل نقلیه گردد و این افراد سودجو از این طریق و بازی با جان مردم درآمدزایی کنند.

۲۲ روز پیش
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان بابایی
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان باباییرییس اورژانس تهران گفت: در برخورد یک دستگاه ۲۰۷ با گاردریل ۳ نفر کشته شدند.

۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده مست جان 5 کارگر را گرفت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

۲۲ روز پیش
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشت
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشترییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.

۲۲ روز پیش
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران سقوط یک دستگاه وانت بار به زمین خاکی در ضلع شمالی بازار گل شهید محلاتی حادثه ساز شد. در این حادثه یک دستگاه وانت بار به علت نامعلوم در قسمت خاکی ضلع شمالی بازار گل محلاتی پس از سقوط در گودال واژگون و متوقف شد و راننده با کمک شهروندان از خودرویش خارج شد.

۲۲ روز پیش
زن مالخر دستگیر شد
زن مالخر دستگیر شدزنی که اموال مسروقه را از وی خریداری می کرد نیز به دام پلیس افتاد

۲۲ روز پیش
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداری
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، جان ۳ نفر را در تصادف صبح امروز گرفت.

۲۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جنایت هولناک تازه داماد | بلایی که تازه داماد سر نو عروسش آورد
جنایت هولناک تازه داماد | بلایی که تازه داماد سر نو عروسش آوردبلایی که تازه داماد سر نو عروسش آورد | زن جوانی که به‌ خاطر ضعف شدید جسمی، توسط خانواده‌اش به بیمارستان انتقال یافته بود دراوج ناباوری و پس از بررسی‌های پزشکی دریافت یکی ازکلیه‌هایش بدون اطلاع او از بدنش خارج شده است. به‌همین خاطر بلافاصله از همسر و برادر همسرش شکایت کرد و آنها دستگیر شدند.

۱۹۰ روز پیش
خودکشی مرد جوان پس از قتل همسرش
مرد جوان پس از قتل همسر ۳۰ ساله اش در کارخانه متروکه خودکشی کرد.

۱۹۰ روز پیش
افشای قتل پدری که توسط پسرش مثله شده بود
افشای قتل پدری که توسط پسرش مثله شده بودرئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: راز پسر جوان که پدرش را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده بود هنگام انتقال فاش شد.

۱۹۰ روز پیش
جام جم آنلاین - پسر، پدرش را کشت و مثله کرد
جام جم آنلاین - پسر، پدرش را کشت و مثله کرد رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: راز پسر جوان که پدرش را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده بود هنگام انتقال فاش شد.

۱۹۰ روز پیش
قصاص برای مدیر کمپ به اتهام قتل جوان معتاد
حکم قصاص صاحب یک کمپ ترک اعتیاد که متهم است مرد معتادی را به قتل رسانده، از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

۱۹۰ روز پیش
پسر سنگدل، پدرش را تکه تکه کرد!
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ: راز پسر جوان که پدرش را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده بود هنگام انتقال فاش شد.

۱۹۱ روز پیش
قاتل خاموش در اصفهان ۲ قربانی گرفت
قاتل خاموش در اصفهان ۲ قربانی گرفتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
استنشاق گاز منوکسیدکربن به علت روشن کردن پیک نیک در کامیون در خیابان شاهپور جدید اصفهان جان ۲ نفر را گرفت.

۱۹۱ روز پیش
جام جم آنلاین - قبض آب، راز جنایت را فاش کرد
جام جم آنلاین - قبض آب، راز جنایت را فاش کرد چند سال قبل، ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح یک روز سرد زمستانی، ماموران گشت پلیس آگاهی متوجه جسد مرد جوانی در کنار جاده یکی از روستاهای اردبیل شدند.

۱۹۱ روز پیش
جام جم آنلاین - پرسش و پاسخ قضایی
جام جم آنلاین - پرسش و پاسخ قضایی مشاوره حقوقی تپش با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص ضمانت خانه، مهریه، تهدید به قتل و سقط جنین به‌پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.

۱۹۱ روز پیش
جام جم آنلاین - به خاطر یک پیچ آدم کشتم
جام جم آنلاین - به خاطر یک پیچ آدم کشتم سرایدار ساختمان که مهندس جوان را به‌خاطر درگیری بر سر بستن پیچ آسانسور با یک ضربه چاقو کشته بود، می‌گوید قصد قتل نداشته و فحاشی‌های مهندس جوان به او و خانواده‌اش موجب شده تا با چاقو به سفیدران وی بزند.

۱۹۱ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت‌های هولناک قاتلان کوچک
جام جم آنلاین - جنایت‌های هولناک قاتلان کوچک صدایشان که در گوش می‌پیچد، تمام روح و روان مادر و پدر را به بازی می‌گیرند، عطر و بوی زندگی می‌دهد تک‌تک نفس‌هایشان.

۱۹۲ روز پیش
تبرئه پس از ۷ سال اصرار بر بی‌گناهی
تبرئه پس از ۷ سال اصرار بر بی‌گناهیاجتماع > اجتماعی - مردی که از ۷ سال قبل به اتهام قتل زنی جوان بازداشت شده بود، وقتی پرونده اتهامی‌اش به مرحله قسامه رسید، ۵۰مرتبه سوگند یاد کرد که قاتل نیست تا قضات دادگاه حکم بر بی‌گناهی‌اش بدهند.

۱۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل یک مرد با سلاح سرد در چابهار
جام جم آنلاین - قتل یک مرد با سلاح سرد در چابهار فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری قاتل کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان را خبر داد.

۱۹۲ روز پیش
رابطه نامشروع شوهرم با دوستم را دیدم و شوهرم را کشتم!
رابطه نامشروع شوهرم با دوستم را دیدم و شوهرم را کشتم!رابطه نامشروع شوهرم با دوستم را دیدم و شوهرم را کشتم! | زنی که پس از قتل شوهرش به ۳ سال زندان محکوم شد گفت:....

۱۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - تبرئه با ۵۰ بار قسم
جام جم آنلاین - تبرئه با 50 بار قسم پرونده کشته شدن زن جوان بعد از هفت سال با برگزاری مراسم قسامه مختومه شد و قضات دادگاه حکم به پرداخت دیه از صندوق بیت‌المال صادر کردند.

۱۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری قاتلان جوان کشتی گیر در کمتر از یک ساعت
جام جم آنلاین - دستگیری قاتلان جوان کشتی گیر در کمتر از یک ساعت درگیری لفظی چهار جوان اردبیلی با قتل کشتی‌گیر ۲۲ ساله و مجروحیت شدید برادرش پایان یافت.

۱۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل زن آرایشگر پس از آزار شیطانی
جام جم آنلاین - قتل زن آرایشگر پس از آزار شیطانی پرونده قتل زن آرایشگر که قبل از مرگ مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود، با دستگیری یک مظنون وارد مرحله تازه‌ای شد.

۱۹۲ روز پیش
سرنخ تازه در قتل زن آرایشگر
کشف موبایل زنی که سال ٩٣ به قتل رسیده است، سرنخ تازه‌ای را در اختیار پلیس قرار داد و با بازداشت مردی میانسال تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت وارد مرحله تازه‌ای شد.

۱۹۲ روز پیش
رابطه نامشروع پسر جوان با نامادریش به قتل انجامید
رابطه نامشروع پسر جوان با نامادریش به قتل انجامیدرابطه نامشروع پسر جوان با نامادریش به قتل انجامید | پسر محكوم به قصاص كه با همدستی نامادری‌اش، پدرش را به قتل رسانده‌است، روز گذشته در جلسه محاكمه بار دیگر حادثه را شرح داد.

۱۹۳ روز پیش
«ماجرای اهورا» به اعدام قاتل رسید | جزئیات حکم قاتل اهورا کودک گیلانی
«ماجرای اهورا» به اعدام قاتل رسید | جزئیات حکم قاتل اهورا کودک گیلانی«ماجرای اهورا» به اعدام قاتل رسید | ماجرای قتل اهورا کودک سه ساله گیلانی که چند ماه پیش توسط ناپدری سنگدلش به طرز فجیعی به قتل رسیده بود، با صدور حکم اعدام قاتل به صفحات پایانی نزدیک شد. قاتل اهورا به خاطر قتل به اعدام، بخاطر تفخیذ به عنف به صد ضربه شلاق و... محکوم شد. جزئیات حکم اعدام قاتل اهورا را در ادامه بخوانید...

۱۹۳ روز پیش
جنایت هولناک پرستار دیوانه | قتل دو کودک در حمام
جنایت هولناک پرستار دیوانه | قتل دو کودک در حمامجنایت هولناک پرستار دیوانه | پرستار جوان که دو کودک ۲ و ۶ ساله را به قتل رسانده بود و بعد از جنایات اقدام به خودکشی کرده بود، درحالی پای میز محاکمه قرار گرفت که مدعی شد بیماری روحی و روانی دارد.

۱۹۳ روز پیش
تایید حکم قصاص نفس قاتل اهورای ۳ ساله در دیوان عالی
تایید حکم قصاص نفس قاتل اهورای ۳ ساله در دیوان عالیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس کل دادگستری استان گیلان از تایید و قطعی شدن رای پرونده اهورای سه ساله در دیوان عالی کشور خبر داد.

۱۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - جزییات قتل ۲ نفر در موسسه اعزام دانشجو در نزدیکی کنسولگری ترکیه
جام جم آنلاین - جزییات قتل ۲ نفر در موسسه اعزام دانشجو در نزدیکی کنسولگری ترکیه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی گفت: بر اثر تیراندازی در یک ساختمان در شهرستان ارومیه ۲ نفر به قتل رسیدند و با ورود دادستانی دستور قضایی برای دستگیری قاتل صادر و پیگیری‌ها نیز ادامه دارد.

۱۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - سناریوی مرد کارخانه دار برای جنایت یک میلیاردی
جام جم آنلاین - سناریوی مرد کارخانه دار برای جنایت یک میلیاردی مرد کارخانه‌دار که به خاطر بدهی یک‌میلیاردی، دوستش را با شلیک گلوله کشته و جنازه وی را به مخزن نفت انداخته بود، دیروز در حالی محاکمه شد که سناریوی تازه‌ای را مطرح کرد.

۱۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - راز جنایت شبانه ۹ ساله شد
جام جم آنلاین - راز جنایت شبانه 9 ساله شد راز قتل پسر جوان در درگیری خیابانی پس از ۹ سال سر به مهر باقی مانده است.

۱۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - تائید مجازات قاتل اهورا
جام جم آنلاین - تائید مجازات قاتل اهورا قاتل اهورا با تائید حکم مجازاتش در دیوان عالی کشور در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

۱۹۳ روز پیش
جزییات قتل ۲ نفر در موسسه اعزام دانشجو
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی گفت: بر اثر تیراندازی در یک ساختمان در شهرستان ارومیه ۲ نفر به قتل رسیدند و با ورود دادستانی دستور قضایی برای دستگیری قاتل صادر و پیگیری‌ها نیز ادامه دارد.

۱۹۳ روز پیش
قاتل رئیس مؤسسه مالی: زودتر اعدامم کنید!
مرد کفش فروش که در جریان درگیری با رئیس یک شعبه مؤسسه مالی، اعتباری مرتکب قتل شده است، ضمن ابراز پشیمانی شدید، خود را مستحق مرگ دانست وگفت:«امیدوارم هرچه زودتراعدام شوم تا ازکابوس‌های شبانه رهایی یابم.»

۱۹۳ روز پیش
شمارش معکوس برای اعدام قاتل «اهورا»
سیاوش پور از تایید رای پرونده اهورای سه ساله در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: پس از انجانم تشریفات و تقاضی اولیای دم و استیذاناز رئیس قوه قضاییه رای به مرجله اجرا در خواهد آمد.

۱۹۳ روز پیش
متهمان، صحنه قتل ٢ زن را بازسازی کردند
عاملان قتل دو زن که مرتکب جنایت‌های جداگانه شده‌اند، صحنه جرم را بازسازی کردند و درباره جزئیات واقعه توضیح دادند. یکی از این متهمان همسرش را به قتل رسانده و متهم دوم سال‌ها پیش مادر دوستش را کشته بود.

۱۹۳ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر