سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۲ ساعت پیش
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۲۲ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۲۲ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۲ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۲ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۲ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۲ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۲ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۲۲ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۲ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
پاسخ قاضی شهریاری به گلایه‌ خانواده بنیتا
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران به گلایه اولیای دم بنیتا پاسخ داد.

۳۷ روز پیش
می‌خواهیم که قاتل خیلی زود قصاص شود
می‌خواهیم که قاتل خیلی زود قصاص شوداجتماع > اجتماعی - در و دیوارهای بن‌بست شفیعی در خیابان زربافان در جنوب تهران حالا پر است از پارچه‌نوشته‌ها و بنرهایی که عکس ابوالفضل روی آنها به چشم می‌خورد.

۳۷ روز پیش
ابوالفضل ۱۱ ساله قربانی جنایت هولناک جوان کبوترباز
ابوالفضل ۱۱ ساله قربانی جنایت هولناک جوان کبوتربازاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
تراژدی اتفاقات تلخ و هولناکی که قربانی آنها کودکان هستند تمامی ندارد.

۳۷ روز پیش
درخواست قصاص برای ملی‌پوش متهم به قتل +عکس
درخواست قصاص برای ملی‌پوش متهم به قتل +عکسپدر مامور نیروی انتظامی که در سانحه تصادف با ملی‌پوش فوتسال بانوان کشته شد، می‌گوید با علم به این که امکان قصاص برای چنین پرونده‌هایی وجود ندارد اما درخواست اشد مجازات و قصاص را دارد.

۳۷ روز پیش
جاسازی جسد دوست در قالب‌های گچ
جاسازی جسد دوست در قالب‌های گچدو مرد افغان که پس از قتل دوستشان، جسد او را مثله کرده و با جاسازی در قالب‌های گچ در چند نقطه تهران رها کرده بودند، به قصاص و حبس محکوم شدند.

۳۷ روز پیش
شوخ طبعی که منجر به قتل پیرمرد شد +عکس
شوخ طبعی که منجر به قتل پیرمرد شد +عکسپیرمرد شوخ طبع در پارک قربانی شوخ طبعی دو پسر شد.

۳۷ روز پیش
"حمید صفت" و مادرش به نظریه‌ی پزشک قانونی معترض شدند
حمید صفت خواننده زیرزمینی متهم به قتل ناپدری‌اش، پس از شنیدن نظریه‌ی پزشک قانونی به همراه مادرش به آن اعتراض کردند.

۳۷ روز پیش
جزییات جدید از پرونده قتل «بنیتا»
رئیس کل محاکم تهران گفت: برای آن بخش از پرونده بنیتا که مربوط به خریداران مال مسروقه است؛ کیفرخواست صادر شد.

۳۷ روز پیش
قتل پسر ۱۱ ساله برای جلوگیری از تجاوز!!! | +عکس، جزییات و مصاحبه با قاتل
قتل پسر 11 ساله برای جلوگیری از تجاوز!!! | +عکس، جزییات و مصاحبه با قاتلخبر قتل نوجوان ۱۱ ساله به دست مرد جوان به بهانه دیدن کبوترها، بتازگی در سراسر فضای مجازی پخش شده. در این گزارش جزییات این قتل و مصاحبه با قاتل را می خوانید. او خود قربانی تجاوز جنسی در کودکی است.

۳۷ روز پیش
زن جوان گیلانی ناپدید شد | راز قتل عروس زیر زبان شوهر
زن جوان گیلانی ناپدید شد | راز قتل عروس زیر زبان شوهرپس از ناپدید شدن زن جوان در یکی از شهرستان های استان گیلان، ماموران پلیس تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند. پدر عروس از اختلاف وی با شوهرش می گوید.

۳۷ روز پیش
قتل پسر ۱۱ ساله با انگیزه تجاوز
مرد جوانی که به بهانه نشان‌‌دادن کبوتر، پسر ۱۱ساله‌ای را فریب داده و به قتل رسانده است، پس از پنج روز دستگیر شد.

۳۷ روز پیش
تجاوز و قتل کودک ده ساله | قاتل، کودک را به بهانه نشان دادن کبوتر به مخفیگاه برد
تجاوز و قتل کودک ده ساله | قاتل، کودک را به بهانه نشان دادن کبوتر به مخفیگاه بردفردی که پسربچه‌ی ۱۱ ساله را با وعده‌ی دیدن کبوترها به پشت‌بام کشانده و به قتل رسانده بود توسط پلیس فاتب دستیگر شد و اعتراف کرد.

۳۷ روز پیش
درخواست قصاص برای رپر معروف
درخواست قصاص برای رپر معروفاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
۳ روز پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی درخصوص علت مرگ ناپدری خواننده مشهور، یکی از پسران مقتول به دادسرای جنایی تهران رفت و برای متهم درخواست قصاص کرد.

۳۷ روز پیش
قتل پسر به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه!
قتل پسر به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه!مردی که پسرش را به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه به قتل رسانده بود، به ‌۱۳ سال حبس محکوم شد.

۳۷ روز پیش
سومین متهم پرونده قتل بنیتا دستگیر شد
سومین متهم پرونده قتل بنیتا دستگیر شدسرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: سومین متهم پرونده بنیتا که متواری بود، بازداشت شد و تحقیقات از وی، در دادسرای امور جنایی تهران در حال انجام است.

۴۰ روز پیش
تصمیم هولناک پدر برای قتل ۲ دخترش
تصمیم هولناک پدر برای قتل ۲ دخترش اجتماع > اجتماعی - پدر ۴۸ ساله در اقدامی جنون‌آمیز، ۲ دخترش را با ضربات قداره به قتل رساند و پس از آن با خوردن سم سیانور به زندگی‌اش پایان داد.

۴۰ روز پیش
اعتراف خواننده زیرزمینی به جنایت در استودیوی ضبط صدا
اعتراف خواننده زیرزمینی به جنایت در استودیوی ضبط صدااجتماع > اجتماعی - خواننده زیرزمینی که در جریان سرقت از مدیر استودیوی ضبط صدا او را به قتل رسانده بود، جزئیات جنایت را شرح داد.

۴۰ روز پیش
اعدام یک شرور سابقه دار در ملاء عام
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از اجرای حکم قصاص یکی از افراد شرور و سابقه دار این شهرستان خبر داد.

۴۰ روز پیش
سوگند و سولماز دومین قربانیان اختلاف پدر و مادر
هنوز مأموران پلیس در حال تحقیق درباره انگیزه قتل از سوی مردی بودند که پنج عضو خانواده‌اش را کشت که خبر رسید مردی دو دخترش را کشت و خودکشی کرد.

۴۰ روز پیش
خواننده زیرزمینی چرا صاحب استودیو را کشت؟ | جزئیات پرونده خواننده قاتل
خواننده زیرزمینی چرا صاحب استودیو را کشت؟ | جزئیات پرونده خواننده قاتلخواننده زیرزمینی چرا صاحب استودیو را کشت؟ | می خواست خواننده شود، اما قاتل شد. رضا خیاط بود. برادرش می گوید «گاهی هم می خواند». مقتول صاحب استودیو بود، او هم «گاهی می خواند». پدرش می گوید: «یکی از کارهایش در مورد آتش‌نشان‌های پلاسکو بود که از تلویزیون هم پخش شد.»جزئیات پرونده خواننده قاتل را در ادامه بخوانید..

۴۰ روز پیش
سومین متهم پرونده قتل «بنیتا» دستگیر شد
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: سومین متهم پرونده بنیتا که متواری بود، بازداشت شد و تحقیقات از وی، در دادسرای امور جنایی تهران در حال انجام است.

۴۰ روز پیش
عامل شهادت مامور ناجا در دهدشت کشته شد
عامل شهادت مامور ناجا در دهدشت کشته شدفرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارق و شرور مسلح فراری و عامل شهادت مامور پلیس آگاهی در درگیری مسلحانه در دهدشت به هلاکت رسید.

۴۰ روز پیش
جزئیات جدید قتل دو خواهر | علت قتل دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله به دست پدر | یادداشت قاتل پیش از خودکشی
جزئیات جدید قتل دو خواهر | علت قتل دو دختر 19 و 22 ساله به دست پدر | یادداشت قاتل پیش از خودکشیجزئیات جدید قتل دو خواهر | دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله به دست پدرشان در تهران کشته شدند. پدر، پس از قتل دو دختر جوان، دست به خودکشی زد. یادداشت قاتل پیش از خودکشی، ناگفته های عجیبی را درباره این پرونده رو می کند. او که دو دختر جوان خود را کشته، پیش از خودکشی از اختلافات با خانواده همسرش گفته است...

۴۰ روز پیش
بزم شبانه ۴ نوجوان به جنایت ختم شد
اجتماع > اجتماعی - ۴ پسر نوجوان پس از شرکت در مراسم عروسی در خانه‌ای دور هم جمع شدند اما مصرف شیشه باعث شد یکی از آنها دست به جنایتی هولناک بزند.

۴۱ روز پیش
دخترکشی در تهران: خنجر جنون پدر در گرده ی دختران جوان
دخترکشی در تهران: خنجر جنون پدر در گرده ی دختران جوانپس از بیخ پیدا کردن اختلافات خانوادگی بین زن و مرد میانسال، آتش جدال دامن دختران جوان را گرفت و گل زندگیشان را پرپر کرد.

۴۱ روز پیش
حکم قصاص قاتل مامور نیروی انتظامی گلستان به‌زودی اجرا می‌شود
حکم قصاص قاتل مامور نیروی انتظامی گلستان به‌زودی اجرا می‌شودرییس کل دادگستری استان گلستان از اجرای حکم قصاص قاتل مامور نیروی انتظامی گلستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: حکم قصاص این فرد که مهرماه سال گذشته مامور نیروی انتظامی استان را به شهادت رساند، پیش از این در دیوان عالی کشور تایید شده بود.

۴۱ روز پیش
خواننده قاتل جدید کیست؟ | جزییات قتل مدیر استودیو به دست خواننده زیرزمینی
خواننده قاتل جدید کیست؟ | جزییات قتل مدیر استودیو به دست خواننده زیرزمینیخواننده ی زیرزمینی دیگری نیز به لیست قاتلان پیوست. این بار مقتول نیز از صنف موسیقی است و راز مرگ او را دیوارهای عایق استودیو در خود پنهان کردند.

۴۱ روز پیش
ناگفته های دادگاه بنیتا | چرا بنیتا ۸ ماهه زودتر پیدا نشد؟ | سوال خانواده بنیتا از قاتل
ناگفته های دادگاه بنیتا | چرا بنیتا 8 ماهه زودتر پیدا نشد؟ | سوال خانواده بنیتا از قاتلدادگاه بنیتا روز گذشته برگزار شد. در اولین جلسه محاکمه عاملان قتل بنیتا ۸ ماهه، اولیای دم و متهمان یکبار دیگر با هم روبرو شدند. در این جلسه پدر و مادر بنیتا بر اعدام قاتل بنیتا تاکید کردند مادر بنیتا قاتل دخترش را به حرمله تشبیه کرد. مادربزرگ بنیتا از متهم ردیف اول پرسید: چطور هنگامی که بنیتا در چشمان شما نگاه کرد این بلا را سرش آوردید؟

۴۱ روز پیش
عکس: خواننده زیرزمینی قاتل | رضا س. کیست؟ + آخرین جزییات
عکس: خواننده زیرزمینی قاتل | رضا س. کیست؟ + آخرین جزییاترضا س. کیست؟ بعد از حمید صفت، خواننده رپ زیرزمینی، اکنون شاهد یک قتل دیگر به دست یک خواننده زیرزمینی هستیم. رضا س. ۹ شهریور به قصد سرقت وارد استودیو شد و پوریا، مدیر جوان استودیو، را با ۶ گلوله به قتل رساند. جزییات این جنایت و اعترافات عاملین آن را در آفتاب بخوانید.

۴۱ روز پیش
بریدن سر پدر به سبک داعشی ها
مرد جوان که پس از قتل یکی از دوستانش به سراغ پدرش رفت و او را به سبک داعشی به قتل رساند ادعا می کند اگر آزاد شوم به داعش می پیوندم.

۴۱ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۷۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر