شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
رومانی با انتقال سفارتش به قدس مخالفت کرد
«کلاوس یوهانس» رئیس جمهوری رومانی روز جمعه اعلام کرد که با انتقال سفارت این کشور در سرزمین های اشغالی به قدس مخالف است.

۱۱ ساعت پیش
روایت ١٢٠ ساله سینمای ایران در جمهوری
نمایشگاه ١٢٠ عکس از ١٢٠ کارگردان تاریخ سینمای ایران با حضور سیف الله صمدیان، رضا میرکریمی و علیرضا شجاع نوری در دومین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در طبقه هفتم سینما چارسو افتتاح شد.

۱۱ ساعت پیش
آمریکا، اتهام‌پراکنی علیه ایران را تکرار کرد
گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا اتهامات بی‌پایه علیه ایران را تکرار کرده است.

۱۱ ساعت پیش
چاره‌ قطع سرویس گوشی بعد از رجیستری
پس از اجرای طرح رجیستری، در صورتی که پیامکی مبنی بر قطع سرویس دریافت کرده‌ یا ارتباط شما قطع شده‌ باشد، باید به سامانه‌ی همتا مراجعه و با مطرح کردن مشکل خود، موضوع را پیگیری کنید.

۱۱ ساعت پیش
بمب نیم تنی در برلین خنثی شد
پلیس برلین یک بمب پانصد کیلوگرمی انگلیسی را که از جنگ جهانی دوم به جا مانده بود، خنثی کرد.

۱۱ ساعت پیش
کاهش ۴۳ درصدی بارندگی در سطح کشور
رئیس گنجینه ملی آب گفت: میانگین بارش سال آبی جاری 120 میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته حدود 43 درصد کاهش داشته است.

۱۱ ساعت پیش
وقتی وزیر به جای مردم و مسئولان تصمیم گرفت!
آشفتگی در نظام آموزش و پرورش کشور که از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار است و هر گونه تغییر کوچک در نظام های حاکم بر آن تبعات بسیار گسترده ای خواهد داشت، به قدری زیاد شده که حتی مقام ارشد این نهاد بنیادین را نیز در خود غرق کرده است؛ مقام مسئولی که گویا قرار است با هر سفر خارجی زبان رسمی مقصد سفر خود را زبان دوم کشور ایران کند.

۱۱ ساعت پیش
دستگیری فروشنده بلیت تقلبی کنسرت در «دیوار»
جانشین پلیس فتا پایتخت از دستگیری فروشنده بلیت های تقلبی کنسرت در سایت دیوار خبر داد.

۱۱ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
پرونده قتل «بنیتا» به کجا رسید؟
رییس کل دادگستری استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل بنیتا گفت: از سوی دیوان عالی کشور رای متهم اصلی پرونده قتل بنیتا تایید و پرونده به دادگستری اعاده شد و در این بخش جهت فرآیندهای قانونی مربوط به مرحله اجرا، پرونده به دادسرای تهران ارسال می‌گردد.

۱۰۴ روز پیش
ردپای یک زن در پرونده پزشک تبریزی
پرونده جنجالی پزشک تبریزی که متهم است با تهیه غذای مسموم همسر و مادربزرگش را به قتل رسانده با رفع نواقص به دادگاه کیفری فرستاده شد و این مرد به‌زودی محاکمه می‌شود. این در حالی است که خانواده همسرش، خواهان قصاص وی هستند.

۱۰۴ روز پیش
قتل پسر جوان با ضربات چاقو در بلوار نبرد
برخی از مهمترین اخبار انتظامی روز گذشته به قتل اختصاص داشته است.

۱۰۴ روز پیش
درگیری در پمپ بنزین، منجر به قتل شد
مردی پس از چند روز درگیری در پمپ‌بنزین سی‌متری جی درگذشت.

۱۰۴ روز پیش
محاکمه دو مرد همسرکش بعد از نجات از چوبه دار
دو مرد که همسران خود را به قتل رسانده‌اند بعد از جلب رضایت اولیای دم مقتولان و نجات از چوبه دار، دیروز به‌خاطر جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند.

۱۰۴ روز پیش
معمای پیچیده مرگ زن جوان در انباری خانه
مرد جوانی که به اتهام قتل همسرش و مخفی کردن جسد در انباری خانه، تحت تعقیب است صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.این درحالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده این زن بر اثر خوردن قرص‌های سمی جان باخته است، اما خانواده قربانی اعلام کرده‌اند دخترشان به دست شوهرش به قتل رسیده است.

۱۰۴ روز پیش
اعتراف مرد دوزنه به قتل همسر اول
مرد دو زنه‌ای که به خاطر اختلاف خانوادگی، همسر اولش را با ضربه‌های مرگبار به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد.

۱۰۴ روز پیش
دزدی که قاتل شد
مرد جوان که برای سرقت وارد خانه‌ای شده بود پس از روبه‌رو شدن با مرد صاحبخانه و میهمانش، دست به جنایت زد.

۱۰۴ روز پیش
قاتل «ستایش» اعدام می‌شود
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از تعیین وقت اجرای حکم این پرونده خبرداد و گفت: به ما اعلام شده که حکم پنج شنبه اجرا می شود.

۱۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - بزرگ‌ترین اشتباهم این بود که چاقو در جیبم داشتم
جام جم آنلاین - بزرگ‌ترین اشتباهم این بود که چاقو در جیبم داشتمپسر جوان که بارها درباره ناامنی‌های پایتخت از دوستانش شنیده بود از ترس دزدان و زورگیران در سفرش به تهران چاقو در جیبش گذاشت اما هرگز فکر نمی‌کرد در شرایطی ناچار به استفاده از آن باشد.

۱۰۴ روز پیش
نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش قریشی
وکیل امیرحسین پورجعفر (قاتل ستایش قریشی) نامه‌ای به مادر ستایش نوشته و از او خواسته امیرحسین را ببخشد تا صبح امروز آخرین بامدادی نباشد که برایش تکرار می‌شود. امیرحسین فردا اعدام می‌شود.

۱۰۴ روز پیش
حکم قصاص نفس قاتل «ستایش» اجرا شد
حکم قصاص نفس قاتل «ستایش» اجرا شداجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
حکم قصاص نفس قاتل ستایش سحرگاه پنج‌شنبه ۱۴ دی اجرا شد.

۱۰۴ روز پیش
دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم!
دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم!دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم! | مرد جوان که یکی از دوستانش را در اقدامی مرگبار به قتل رسانده بود پس از ۱۲ سال فرار دستگیر شد.

۱۰۴ روز پیش
مادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | بیماری ای که از امیرحسین، «قاتل ستایش» ساخت
مادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | بیماری ای که از امیرحسین، «قاتل ستایش» ساختمادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | مادر امیرحسین قاتل ستایش قریشی سه ماهگی پسرش را به خاطر می آورد، زمانی که امیرحسین تشنج کرد و «یکی از رگ‌های مغزش داشت پاره می‌شد». مادر قاتل ستایش میگوید همان ماجرا باعث شد امیرحسین عصبی شود؛ «یکی از گوش‌هایش کم‌شنوا شد، یکی از پاهایش کج شد و به شدت پرخاشگر و گوشه‌گیر شد.»

۱۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - خبرسازان کوچک ۹۶ +عکس
جام جم آنلاین - خبرسازان کوچک 96 +عکسقتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است اما در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد.

۱۰۴ روز پیش
بخشش عامل جنایت در آموزشگاه رانندگی
بخشش عامل جنایت در آموزشگاه رانندگیاجتماع > اجتماعی - مردی که در جریان جنایتی هولناک در یک آموزشگاه رانندگی ۲ نفر از همکارانش را به گلوله بسته بود ۱۰ سال پس از این جنایت موفق شد رضایت یکی از اولیای دم را جلب کند تا برای بخشیده شدن از سوی خانواده دومین قربانی امیدوارتر شود.

۱۰۴ روز پیش
پلیس در تعقیب خواستگار بی‌رحم
پلیس در تعقیب خواستگار بی‌رحماجتماع > اجتماعی - با گذشت ۱۰ ماه از جنایت هولناک مردی که خانواده زن مورد علاقه‌اش را در اهواز به گلوله بسته بود، تحقیقات پلیس برای دستگیری او ادامه دارد.

۱۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری عوامل نزاع خونین در شاهرود
جام جم آنلاین - دستگیری عوامل نزاع خونین در شاهرودفرمانده انتظامی شاهرود ضمن تائید قتل یک جوان در این شهر گفت: عوامل نزاع خونین شب گذشته این شهرستان با تلاش ماموران در کمتر از چهار ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کردند.

۱۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری مادر قبل از قتل
جام جم آنلاین - دستگیری مادر قبل از قتلدومین کودک زن جوان که بعد از فرزندکشی از مرکز روانی گریخته بود، این بار پیش از قتل کودک دومش بازداشت شد.

۱۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - پرستار ایرانی، تنها شاهد جنایت در &#۱۷۱;پاتایا&#۱۸۷;
جام جم آنلاین - پرستار ایرانی، تنها شاهد جنایت در «پاتایا»پرونده قتل جوان ایرانی در تایلند با کشف سرنخ جدیدی از ماجرا وارد مرحله‌ای تازه شد. بازپرس جنایی تهران دستور تحقیق از پرستار ایرانی بیمارستان را به عنوان تنها شاهد پرونده صادر کرده است.

۱۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - نامه پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش
جام جم آنلاین - نامه پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترشپدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش که صبح روز پنجشنبه اجرا شد، نامه‌ای را خطاب به مردم ایران و مهاجران افغانستانی ساکن ایران نوشت.

۱۰۴ روز پیش
رابطه نامشروع زن با پسر ۱۴ ساله ؛ زن خائن دستگیر شد
رابطه نامشروع زن با پسر 14 ساله ؛ زن خائن دستگیر شدرابطه نامشروع با پسر ۱۴ ساله ؛ زن خائن دستگیر شد | زن میانسال وقتی فهمید شوهرش از رابطه پنهانی او با پسر جوان با اطلاع شده تصمیم به قتل گرفت اما در یک قدمی اجرای نقش قتل شوهرش دستگیر شد.

۱۰۹ روز پیش
درگیری مرگبار، چند روز پس از نجات از کما
درگیری مرگبار، چند روز پس از نجات از کمااجتماع > اجتماعی - «من فقط او را هل دادم و سرش به دیوار خورد، اما چون تازه از کما خارج شده بود، فوت شد.» این حرف‌های پسر جوانی است که بر سر یک موتورسیکلت با دوستش درگیر شد و وی را به قتل رساند اما توانست با پرداخت دیه از قصاص نجات یابد.

۱۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر سابق به خاطر تجدید فراش!
جام جم آنلاین - قتل همسر سابق به خاطر تجدید فراش!خراب بودن آژیر دزدگیر مغازه باعث شد مرد مسافرکش بدون هیچ مزاحمتی، همسر سابق خود را با ضربه‌های چاقو به قتل برساند. او در جلسه دادگاه با درخواست قصاص فرزندانش روبه‌رو شد و انگیزه خود از قتل را ازدواج موقت همسر سابقش اعلام کرد.

۱۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - بازسازی صحنه قتل نگهبان مجتمع مسکونی در تهران +عکس
جام جم آنلاین - بازسازی صحنه قتل نگهبان مجتمع مسکونی در تهران +عکسنگهبان ۲۲ ساله ساختمان که همکارش را به‌خاطر ترس از اخراج به قتل رسانده بود، در بازسازی صحنه قتل به تشریح جنایت پرداخت.

۱۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - فرار مرگبار از بیمارستان
جام جم آنلاین - فرار مرگبار از بیمارستانمرد جوان که به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه درمانش از بیمارستان فرار کرده بود، هرگز تصور نمی‌کرد در خانه بهترین دوستش مورد ضرب و شتم مرگبار قرار بگیرد. عامل قتل با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت و به پرداخت دیه محکوم شد.

۱۰۹ روز پیش
فرزندان مقتول در دادگاه: پدرمان را اعدام کنید
مرد جوانی که پس از آزادی از زندان همسر سابقش را به قتل رسانده بود با درخواست فرزندانش در یکقدمی قصاص قرار گرفت.

۱۰۹ روز پیش
محاکمه دو مأمور به اتهام قتل مظنونان فراری
دو مأمور نیروی انتظامی که در دو حادثه جداگانه دست به سلاح برده و باعث مرگ دو مظنون شده بودند، روز گذشته پای میز محاکمه رفتند. هر دو مأمور اتهام قتل عمدی را رد کردند.

۱۰۹ روز پیش
قتل همسر سابق به ‌دلیل ازدواج مجدد
مرد معتادی که همسر سابق خود را در محل کارش با ضربات چاقو به قتل رسانده ‌‌است، ادعا کرد چون همسرش بعد از جدایی ازدواج کرده‌ بود، کینه به دل گرفت و او را کشت.

۱۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - سکوت ۵ ساله خواهر در قتل برادر
جام جم آنلاین - سکوت 5 ساله خواهر در قتل برادرپنج سال بعد از مرگ مرد میانسال مشخص شد در جریان دعوای خانوادگی ناخواسته توسط خواهرش به قتل رسیده است.

۱۰۹ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر