دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
درگیری پای تلفن به اسیدپاشی رسید
دو همكلاسی دانشگاهی به هم اسید پاشیدند. این حادثه در ساعت هفت و نیم روز ٢١ تیرماه اتفاق افتاد. بررسی اولیه حاكی از آن بود كه سه پسرعمو با دو نفر (دایی و خواهرزاده) درگیر شده‌ و در این درگیری روی دو نفر از پسرعموها به صورت جزیی اسید ریخته شده است. آنها از ناحیه سر و صورت دچار آسیب‌دیدگی جزیی شده‌ بودند.

۲۱ روز پیش
درگیری در گروه تلگرامی قتل پسر جوان را رقم زد
درگیری چند جوان در یک گروه تلگرامی، وقتی به خیابان کشیده ‌شد، منجر به قتل یکی از آنها و بازداشت چند نفر دیگر شد.

۲۱ روز پیش
انتقام‌ گیری پدر از عشق پنهانی دخترش
پدری که بعد از فاش‌شدن عشق پنهانی دختر نوجوانش، پسر مورد علاقه او را ربوده و مورد ضرب‌وجرح قرار داده‌ و سپس از او اخاذی می‌کرد، پای میز محاکمه رفت.

۲۱ روز پیش
بخشش قاتل به شرط خواندن نماز برای مقتول
مادر پسر نوجوانی که ١٢ سال پیش به قتل رسیده‌ است، قاتل پسرش را بخشید و از او خواست دو سال برای پسرش نماز بخواند و روزه بگیرد.

۲۱ روز پیش
قاتل فراری در ملارد دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری قاتل فراری خبر داد.

۲۱ روز پیش
قاتل مال خلیفه دستگیر شد
قاتل مال خلیفه دستگیر شدفرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در شهرستان گناوه با ضربات چاقو باعث مرگ یک شهروند و مجروح شدن یک نفر دیگر شده بود شناسایی و ۸ ساعت پس از حادثه دستگیر شد.

۲۱ روز پیش
ادعای جدید متهمان پرونده بنیتا
ادعای جدید متهمان پرونده بنیتااجتماع > اجتماعی - ۵ روز پس از دستگیری عاملان قتل بنیتا، متهمان دیروز برای تحقیق به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند و بار دیگر جزئیات ربودن طفل هشت‌ماهه را شرح دادند.

۲۱ روز پیش
آخرین اعترافات قاتل بنیتا | ادعای جدید متهم پرونده بنیتا: ماجرا را به کلانتری گفته بودم
آخرین اعترافات قاتل بنیتا | ادعای جدید متهم پرونده بنیتا: ماجرا را به کلانتری گفته بودمآخرین اعترافات قاتل بنیتا | متهم پرونده قتل بنیتا در اظهارات اخیر خود ادعای جدیدی مطرح کرده مبنی بر اینکه روز ربودن بنیتا، ماجرا را به کلانتری خاتون آباد اطلاع داده بوده است. مهدی متهم ردیف دوم می گوید: به پلیس خبر دادم كه فردی به اسم محمد خودرویی را با یك كودك در مشیریه تهران ربوده است. مأموران هم گفتند پیگیری می‌كنیم.

۲۱ روز پیش
ملیکا ۱۸ ماهه؛ دختر مشهدی را زن و مرد پراید سوار ربودند | درخواست کمک خانواده ملیکا +عکس
ملیکا 18 ماهه؛ دختر مشهدی را زن و مرد پراید سوار ربودند | درخواست کمک خانواده ملیکا +عکسملیکا دختر ۱۸ ماهه مشهدی هفته گذشته توسط یک زن و مرد پراید سوار دزدیده شد. خانواده دختر بچه ۱۸ ماهه مشهدی برای پیدا شدن ملیکا از مردم کمک خواسته و عکس ملیکا کوچولو را منتشر کردهاند. متینا خواهر ۵ ساله ملیکا تنها شاهد ماجرا می گوید: یک زن پس از به آغوش گرفتن ملیکا، سوار بر خودروی پراید یک مرد جوان شده و به سرعت فرار کردند.

۲۱ روز پیش
واکنش به خبر خودکشی قاتل آتنا
واکنش به خبر خودکشی قاتل آتنا خودکشی قاتل آتنا تکذیب شد. خبر خودکشی قاتل آتنا که ساعتی گیش در شبکه های مجازی منتشر شده بود، توسط دادستان اردبیل تکذیب شد.

۲۱ روز پیش
حکم قاتل بنیتا در پرونده های قبلی چه بود؟ | توضیح محسنی اژه ای درباره آزادی «قاتل بنیتا»
حکم قاتل بنیتا در پرونده های قبلی چه بود؟ | توضیح محسنی اژه ای درباره آزادی «قاتل بنیتا» قتل بنیتا همچنان یکی از موضوعات مهم و مطرح در نشست ها و تحلیل هاست. امروز محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری توضیحاتی درباره گرونده های قبلی قاتل بتیتا داد. بر این اساس، اینکه قاتل بنیتا ۱۳۰ پرونده در ساقبه دارد، و اینکه او با فیش حقوقی آزاد شده بوده، تکذیب شد. توضیحات محسنی اژه ای را بخوانید...

۲۱ روز پیش
از آشنایی درگروه تلگرامی تا آدم ربایی خونین
از آشنایی درگروه تلگرامی تا آدم ربایی خونیناجتماع > اجتماعی - مردی پس از آنکه فهمید دختر نوجوانش در گروهی تلگرامی با پسری غریبه در ارتباط است نقشه هولناکی کشید. او از دخترش خواست با پسر غریبه قرار ملاقات صوری ترتیب دهد و در محل قرار او را ربود و با ضربه‌های چاقو وی را تا یک قدمی مرگ کشاند.

۲۱ روز پیش
اسیدپاشی؛ پایان دوئل عشقی
اسیدپاشی؛ پایان دوئل عشقی اجتماع > اجتماعی - دوئل عشقی ۲ جوان بر سر دختری به اسیدپاشی ختم شد. عاملان این اسیدپاشی که دایی و خواهرزاده هستند پس از گذشت ۱۷ روز خود را تسلیم کردند.

۲۱ روز پیش
۱۵ روز گروگانگیری اشتباهی به‌خاطر تشابه اسمی
۱۵ روز گروگانگیری اشتباهی به‌خاطر تشابه اسمی اجتماع > اجتماعی - تشابه اسمی باعث شد مردانی که قصد انتقام‌جویی از مردی در سیرجان را داشتند، اشتباهی پسر هفت‌ساله همسایه‌ را بدزدند و ۱۵روز او را در شرایطی سخت در ارتفاعات شهرستان ایرانشهر زندانی کنند.

۲۱ روز پیش
خطرناک‌ترین قاتل سریالی
خطرناک‌ترین قاتل سریالیاجتماع > اجتماعی - رم> مورخان پس از بررسی‌های دقیق تأیید کردندکه زنی در ایتالیا که با سم ۶۰۰ مرد را یکی پس از دیگر مسموم کرده بود خطرناک‌ترین قاتل سریالی زن جهان است.

۲۱ روز پیش
بانک ژن مجرمان دور از دسترس پلیس
بانک ژن مجرمان دور از دسترس پلیساجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی راد:
«چرا قاتل بنیتا با ۱۳۰پرونده شکایت باید آزادانه در شهر تردد کند و چرا باید پیدا کردن او حدود یک هفته طول بکشد؟»۲۱ روز پیش
کودک ربوده شده پس از ۱۴ روز به آغوش خانواده بازگشت
کودک ربوده شده پس از 14 روز به آغوش خانواده بازگشتفرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس کودک ربوده شده بعد از گذشت ۱۴ روز به آغوش خانواده اش بازگشت.

۲۱ روز پیش
درگیری مرگبار در روستایی در گناوه
درگیری مرگبار در روستایی در گناوهفرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: درگیری در روستای مال خلیفه گناوه یک کشته یک زخمی به جا گذاشت.

۲۱ روز پیش
پرونده بنیتا از پاکدشت به دادسرای تهران ارجاع داده شد
پرونده بنیتا از پاکدشت به دادسرای تهران ارجاع داده شددادستان عمومی و انقلاب پاکدشت: پرونده «بنیتا» با دستور رئیس کل دادگستری استان تهران به دادسرای جنایی شهر تهران ارجاع شده است.

۲۲ روز پیش
قاتل آتنا اصلانی به زندان منتقل شد
قاتل آتنا اصلانی به زندان منتقل شددادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دادگاه کیفری یک استان اردبیل اتهامات را در سریع‌ترین زمان و با دقت کامل رسیدگی و حکم را صادر خواهد کرد.

۲۲ روز پیش
بازداشت دو نفر در جریان تیراندازی با وینچستر در مشهد +عکس
بازداشت دو نفر در جریان تیراندازی با وینچستر در مشهد +عکسبازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد گفت: دو نفر در جریان تیراندازی منجر به قتل دیشب در قاسم آباد مشهد دستگیر شدند.

۲۲ روز پیش
حکم پرونده فوت بنیتا در حداقل زمان صادر می‌شود
حکم پرونده فوت بنیتا در حداقل زمان صادر می‌شودرئیس کل دادگستری استان تهران از رسیدگی ویژه و فوق العاده به پرونده کودک هشت ماهه در دادگستری استان تهران خبر داد.

۲۲ روز پیش
انتقال قاتل آتنا اصلانی به زندان اردبیل
انتقال قاتل آتنا اصلانی به زندان اردبیلدادستان اردبیل از ارجاع پرونده قاتل آتنا اصلانی به دادگاه کیفری یک این استان پس از صدور کیفرخواست خبر داد و گفت: دستور رسیدگی فوق العاده در این زمینه صادر و دادگاه به احتمال زیاد در همین هفته برگزار می‌شود.

۲۲ روز پیش
رهایی کودک سیرجانی از دست آدم ربایان
فرمانده نیروی انتظامی سیرجان از رهایی امیرعلی، کودک هشت ساله ساکن این شهرستان از دست آدم ربایان پس از ۱۵ روز خبر داد.

۲۲ روز پیش
بازگشت کودک ربوده شده پس از ۱۴ روز
فرمانده نیروی انتظامی سیرجان گفت : امیرعلی کودک هشت ساله سیرجانی که بیست وچهارم تیر هنگام دوچرخه سواری جلو منزلش در نجف شهر سیرجان ربوده شده بود دیشب به اغوش خانواده اش بازگشت.

۲۲ روز پیش
قتل آتنا؛ آخرین اخبار | خانواده آتنا در دادسرا: قاتل آتنا اعدام شود | وکیل قاتل آتنا چه می گوید؟
قتل آتنا؛ آخرین اخبار | خانواده آتنا در دادسرا: قاتل آتنا اعدام شود | وکیل قاتل آتنا چه می گوید؟ حال مادر و خواهر آتنا خوب نیست؛ این را پدر آتنا اصلانی می گوید و می افزاید: وزیر بهداشت یک روانپزشک را به خانواده ما اختصاص داده است... وکیل خانوده آتنا نیز گفته است که این خانواده از دادگاه تقاضای اعدام قاتل آتنا در ملا عام را دارد.

۲۲ روز پیش
قاتل بنیتا در چه شرایطی اعدام می شود؟ | بررسی پرونده توسط دو قاضی؛ قتل بنیتا عمد بود یا غیرعمد؟
قاتل بنیتا در چه شرایطی اعدام می شود؟ | بررسی پرونده توسط دو قاضی؛ قتل بنیتا عمد بود یا غیرعمد؟قاتل بنیتا اعدام می شود؟ آیا متهم به قتل بنیتا، قتل عمد انجام داده یا غیرعمد؟ این سوال را در روزهای اخیر بسیار می شنویم. دو قاضی کارکشته دادگاه های کیفری درباره پرونده قتل بنیتا و حکم احتمالی قاتل بنیتا توضیح دادند...

۲۲ روز پیش
خانواده "بنیتا" در بیانیه‌ای خواستار شدند: عاملان جنایت به اشد مجازات برسند
خانواده اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
خانواده "بنیتا" در بیانیه ای ضمن تشکر از آحاد مردم و رسانه‌ها از مسئولان قوه قضاییه خواستند که پرونده بنیتا را در سریعترین زمان ممکن در دستور کار قرار داده و و عاملان این جنایت را به اشد مجازات برسانند.

۲۲ روز پیش
شکنجه مرگبار همسر با شیلنگ
شکنجه مرگبار همسر با شیلنگمرد افغان به حدی همسرش را با شیلنگ کتک زد که زن جوان به دلیل خونریزی داخلی جان باخت. متهم در جلسه دادگاه مدعی ارتباط پنهانی همسرش با مردی غریبه شد در حالی‌که اولیای دم این اظهارات را رد کردند.

۲۲ روز پیش
راز قتل کارمند شهرداری فاش شد
راز قتل کارمند شهرداری فاش شدمعاینات پزشکی قانونی عامل قتل کارمند خدمات شهری شهرداری تهران را مشخص کرد.

۲۲ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر