دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیاده
 تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیادهساعاتی پیش یک دستگاه خودرو سواری با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی برخورد کرد. هنوز آمار دقیقی از مجروحان و کشته‌شدگان این سانحه اعلام نشده است.

۲۲ روز پیش
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفت
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در بزرگراه یاسینی که تعدادی از افراد در قسمت بار خودرو نشسته بودند، یک نفر جان خود را از دست داد و ۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

۲۲ روز پیش
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: از ابتدای تابستان تاکنون سه نفر به علت غرق شدگی در رودخانه جان خود را از دست داده‌اند.

۲۲ روز پیش
بازی با جان مردم؛ ریختن گازوئیل روی جاده!
از دیروز ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن فردی به تشریح دلیل حادثه خود می پردازد. به گفته او افرادی برای درآمدزایی، سطح جاده تهران-شمال را با استفاده از گازوئیل لغزنده کرده تا منجر به تصادف وسایل نقلیه گردد و این افراد سودجو از این طریق و بازی با جان مردم درآمدزایی کنند.

۲۲ روز پیش
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان بابایی
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان باباییرییس اورژانس تهران گفت: در برخورد یک دستگاه ۲۰۷ با گاردریل ۳ نفر کشته شدند.

۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده مست جان 5 کارگر را گرفت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

۲۲ روز پیش
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشت
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشترییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.

۲۲ روز پیش
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران سقوط یک دستگاه وانت بار به زمین خاکی در ضلع شمالی بازار گل شهید محلاتی حادثه ساز شد. در این حادثه یک دستگاه وانت بار به علت نامعلوم در قسمت خاکی ضلع شمالی بازار گل محلاتی پس از سقوط در گودال واژگون و متوقف شد و راننده با کمک شهروندان از خودرویش خارج شد.

۲۲ روز پیش
زن مالخر دستگیر شد
زن مالخر دستگیر شدزنی که اموال مسروقه را از وی خریداری می کرد نیز به دام پلیس افتاد

۲۲ روز پیش
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداری
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، جان ۳ نفر را در تصادف صبح امروز گرفت.

۲۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
پرونده قتل «بنیتا» به کجا رسید؟
رییس کل دادگستری استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل بنیتا گفت: از سوی دیوان عالی کشور رای متهم اصلی پرونده قتل بنیتا تایید و پرونده به دادگستری اعاده شد و در این بخش جهت فرآیندهای قانونی مربوط به مرحله اجرا، پرونده به دادسرای تهران ارسال می‌گردد.

۲۲۵ روز پیش
ردپای یک زن در پرونده پزشک تبریزی
پرونده جنجالی پزشک تبریزی که متهم است با تهیه غذای مسموم همسر و مادربزرگش را به قتل رسانده با رفع نواقص به دادگاه کیفری فرستاده شد و این مرد به‌زودی محاکمه می‌شود. این در حالی است که خانواده همسرش، خواهان قصاص وی هستند.

۲۲۵ روز پیش
قتل پسر جوان با ضربات چاقو در بلوار نبرد
برخی از مهمترین اخبار انتظامی روز گذشته به قتل اختصاص داشته است.

۲۲۵ روز پیش
درگیری در پمپ بنزین، منجر به قتل شد
مردی پس از چند روز درگیری در پمپ‌بنزین سی‌متری جی درگذشت.

۲۲۵ روز پیش
محاکمه دو مرد همسرکش بعد از نجات از چوبه دار
دو مرد که همسران خود را به قتل رسانده‌اند بعد از جلب رضایت اولیای دم مقتولان و نجات از چوبه دار، دیروز به‌خاطر جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند.

۲۲۵ روز پیش
معمای پیچیده مرگ زن جوان در انباری خانه
مرد جوانی که به اتهام قتل همسرش و مخفی کردن جسد در انباری خانه، تحت تعقیب است صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.این درحالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده این زن بر اثر خوردن قرص‌های سمی جان باخته است، اما خانواده قربانی اعلام کرده‌اند دخترشان به دست شوهرش به قتل رسیده است.

۲۲۵ روز پیش
اعتراف مرد دوزنه به قتل همسر اول
مرد دو زنه‌ای که به خاطر اختلاف خانوادگی، همسر اولش را با ضربه‌های مرگبار به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد.

۲۲۵ روز پیش
دزدی که قاتل شد
مرد جوان که برای سرقت وارد خانه‌ای شده بود پس از روبه‌رو شدن با مرد صاحبخانه و میهمانش، دست به جنایت زد.

۲۲۵ روز پیش
قاتل «ستایش» اعدام می‌شود
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از تعیین وقت اجرای حکم این پرونده خبرداد و گفت: به ما اعلام شده که حکم پنج شنبه اجرا می شود.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - بزرگ‌ترین اشتباهم این بود که چاقو در جیبم داشتم
جام جم آنلاین - بزرگ‌ترین اشتباهم این بود که چاقو در جیبم داشتمپسر جوان که بارها درباره ناامنی‌های پایتخت از دوستانش شنیده بود از ترس دزدان و زورگیران در سفرش به تهران چاقو در جیبش گذاشت اما هرگز فکر نمی‌کرد در شرایطی ناچار به استفاده از آن باشد.

۲۲۵ روز پیش
نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش قریشی
وکیل امیرحسین پورجعفر (قاتل ستایش قریشی) نامه‌ای به مادر ستایش نوشته و از او خواسته امیرحسین را ببخشد تا صبح امروز آخرین بامدادی نباشد که برایش تکرار می‌شود. امیرحسین فردا اعدام می‌شود.

۲۲۵ روز پیش
حکم قصاص نفس قاتل «ستایش» اجرا شد
حکم قصاص نفس قاتل «ستایش» اجرا شداجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
حکم قصاص نفس قاتل ستایش سحرگاه پنج‌شنبه ۱۴ دی اجرا شد.

۲۲۵ روز پیش
دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم!
دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم!دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم! | مرد جوان که یکی از دوستانش را در اقدامی مرگبار به قتل رسانده بود پس از ۱۲ سال فرار دستگیر شد.

۲۲۵ روز پیش
مادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | بیماری ای که از امیرحسین، «قاتل ستایش» ساخت
مادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | بیماری ای که از امیرحسین، «قاتل ستایش» ساختمادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | مادر امیرحسین قاتل ستایش قریشی سه ماهگی پسرش را به خاطر می آورد، زمانی که امیرحسین تشنج کرد و «یکی از رگ‌های مغزش داشت پاره می‌شد». مادر قاتل ستایش میگوید همان ماجرا باعث شد امیرحسین عصبی شود؛ «یکی از گوش‌هایش کم‌شنوا شد، یکی از پاهایش کج شد و به شدت پرخاشگر و گوشه‌گیر شد.»

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - خبرسازان کوچک ۹۶ +عکس
جام جم آنلاین - خبرسازان کوچک 96 +عکسقتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است اما در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد.

۲۲۵ روز پیش
بخشش عامل جنایت در آموزشگاه رانندگی
بخشش عامل جنایت در آموزشگاه رانندگیاجتماع > اجتماعی - مردی که در جریان جنایتی هولناک در یک آموزشگاه رانندگی ۲ نفر از همکارانش را به گلوله بسته بود ۱۰ سال پس از این جنایت موفق شد رضایت یکی از اولیای دم را جلب کند تا برای بخشیده شدن از سوی خانواده دومین قربانی امیدوارتر شود.

۲۲۵ روز پیش
پلیس در تعقیب خواستگار بی‌رحم
پلیس در تعقیب خواستگار بی‌رحماجتماع > اجتماعی - با گذشت ۱۰ ماه از جنایت هولناک مردی که خانواده زن مورد علاقه‌اش را در اهواز به گلوله بسته بود، تحقیقات پلیس برای دستگیری او ادامه دارد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری عوامل نزاع خونین در شاهرود
جام جم آنلاین - دستگیری عوامل نزاع خونین در شاهرودفرمانده انتظامی شاهرود ضمن تائید قتل یک جوان در این شهر گفت: عوامل نزاع خونین شب گذشته این شهرستان با تلاش ماموران در کمتر از چهار ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کردند.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری مادر قبل از قتل
جام جم آنلاین - دستگیری مادر قبل از قتلدومین کودک زن جوان که بعد از فرزندکشی از مرکز روانی گریخته بود، این بار پیش از قتل کودک دومش بازداشت شد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - پرستار ایرانی، تنها شاهد جنایت در &#۱۷۱;پاتایا&#۱۸۷;
جام جم آنلاین - پرستار ایرانی، تنها شاهد جنایت در «پاتایا»پرونده قتل جوان ایرانی در تایلند با کشف سرنخ جدیدی از ماجرا وارد مرحله‌ای تازه شد. بازپرس جنایی تهران دستور تحقیق از پرستار ایرانی بیمارستان را به عنوان تنها شاهد پرونده صادر کرده است.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - نامه پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش
جام جم آنلاین - نامه پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترشپدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش که صبح روز پنجشنبه اجرا شد، نامه‌ای را خطاب به مردم ایران و مهاجران افغانستانی ساکن ایران نوشت.

۲۲۵ روز پیش
رابطه نامشروع زن با پسر ۱۴ ساله ؛ زن خائن دستگیر شد
رابطه نامشروع زن با پسر 14 ساله ؛ زن خائن دستگیر شدرابطه نامشروع با پسر ۱۴ ساله ؛ زن خائن دستگیر شد | زن میانسال وقتی فهمید شوهرش از رابطه پنهانی او با پسر جوان با اطلاع شده تصمیم به قتل گرفت اما در یک قدمی اجرای نقش قتل شوهرش دستگیر شد.

۲۳۰ روز پیش
درگیری مرگبار، چند روز پس از نجات از کما
درگیری مرگبار، چند روز پس از نجات از کمااجتماع > اجتماعی - «من فقط او را هل دادم و سرش به دیوار خورد، اما چون تازه از کما خارج شده بود، فوت شد.» این حرف‌های پسر جوانی است که بر سر یک موتورسیکلت با دوستش درگیر شد و وی را به قتل رساند اما توانست با پرداخت دیه از قصاص نجات یابد.

۲۳۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر سابق به خاطر تجدید فراش!
جام جم آنلاین - قتل همسر سابق به خاطر تجدید فراش!خراب بودن آژیر دزدگیر مغازه باعث شد مرد مسافرکش بدون هیچ مزاحمتی، همسر سابق خود را با ضربه‌های چاقو به قتل برساند. او در جلسه دادگاه با درخواست قصاص فرزندانش روبه‌رو شد و انگیزه خود از قتل را ازدواج موقت همسر سابقش اعلام کرد.

۲۳۰ روز پیش
جام جم آنلاین - بازسازی صحنه قتل نگهبان مجتمع مسکونی در تهران +عکس
جام جم آنلاین - بازسازی صحنه قتل نگهبان مجتمع مسکونی در تهران +عکسنگهبان ۲۲ ساله ساختمان که همکارش را به‌خاطر ترس از اخراج به قتل رسانده بود، در بازسازی صحنه قتل به تشریح جنایت پرداخت.

۲۳۰ روز پیش
جام جم آنلاین - فرار مرگبار از بیمارستان
جام جم آنلاین - فرار مرگبار از بیمارستانمرد جوان که به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه درمانش از بیمارستان فرار کرده بود، هرگز تصور نمی‌کرد در خانه بهترین دوستش مورد ضرب و شتم مرگبار قرار بگیرد. عامل قتل با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت و به پرداخت دیه محکوم شد.

۲۳۰ روز پیش
فرزندان مقتول در دادگاه: پدرمان را اعدام کنید
مرد جوانی که پس از آزادی از زندان همسر سابقش را به قتل رسانده بود با درخواست فرزندانش در یکقدمی قصاص قرار گرفت.

۲۳۰ روز پیش
محاکمه دو مأمور به اتهام قتل مظنونان فراری
دو مأمور نیروی انتظامی که در دو حادثه جداگانه دست به سلاح برده و باعث مرگ دو مظنون شده بودند، روز گذشته پای میز محاکمه رفتند. هر دو مأمور اتهام قتل عمدی را رد کردند.

۲۳۰ روز پیش
قتل همسر سابق به ‌دلیل ازدواج مجدد
مرد معتادی که همسر سابق خود را در محل کارش با ضربات چاقو به قتل رسانده ‌‌است، ادعا کرد چون همسرش بعد از جدایی ازدواج کرده‌ بود، کینه به دل گرفت و او را کشت.

۲۳۰ روز پیش
جام جم آنلاین - سکوت ۵ ساله خواهر در قتل برادر
جام جم آنلاین - سکوت 5 ساله خواهر در قتل برادرپنج سال بعد از مرگ مرد میانسال مشخص شد در جریان دعوای خانوادگی ناخواسته توسط خواهرش به قتل رسیده است.

۲۳۰ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر