دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
پرونده قتل «بنیتا» به کجا رسید؟
رییس کل دادگستری استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل بنیتا گفت: از سوی دیوان عالی کشور رای متهم اصلی پرونده قتل بنیتا تایید و پرونده به دادگستری اعاده شد و در این بخش جهت فرآیندهای قانونی مربوط به مرحله اجرا، پرونده به دادسرای تهران ارسال می‌گردد.

۲۸۸ روز پیش
ردپای یک زن در پرونده پزشک تبریزی
پرونده جنجالی پزشک تبریزی که متهم است با تهیه غذای مسموم همسر و مادربزرگش را به قتل رسانده با رفع نواقص به دادگاه کیفری فرستاده شد و این مرد به‌زودی محاکمه می‌شود. این در حالی است که خانواده همسرش، خواهان قصاص وی هستند.

۲۸۸ روز پیش
قتل پسر جوان با ضربات چاقو در بلوار نبرد
برخی از مهمترین اخبار انتظامی روز گذشته به قتل اختصاص داشته است.

۲۸۸ روز پیش
درگیری در پمپ بنزین، منجر به قتل شد
مردی پس از چند روز درگیری در پمپ‌بنزین سی‌متری جی درگذشت.

۲۸۸ روز پیش
محاکمه دو مرد همسرکش بعد از نجات از چوبه دار
دو مرد که همسران خود را به قتل رسانده‌اند بعد از جلب رضایت اولیای دم مقتولان و نجات از چوبه دار، دیروز به‌خاطر جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند.

۲۸۸ روز پیش
معمای پیچیده مرگ زن جوان در انباری خانه
مرد جوانی که به اتهام قتل همسرش و مخفی کردن جسد در انباری خانه، تحت تعقیب است صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.این درحالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده این زن بر اثر خوردن قرص‌های سمی جان باخته است، اما خانواده قربانی اعلام کرده‌اند دخترشان به دست شوهرش به قتل رسیده است.

۲۸۸ روز پیش
اعتراف مرد دوزنه به قتل همسر اول
مرد دو زنه‌ای که به خاطر اختلاف خانوادگی، همسر اولش را با ضربه‌های مرگبار به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد.

۲۸۸ روز پیش
دزدی که قاتل شد
مرد جوان که برای سرقت وارد خانه‌ای شده بود پس از روبه‌رو شدن با مرد صاحبخانه و میهمانش، دست به جنایت زد.

۲۸۸ روز پیش
قاتل «ستایش» اعدام می‌شود
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از تعیین وقت اجرای حکم این پرونده خبرداد و گفت: به ما اعلام شده که حکم پنج شنبه اجرا می شود.

۲۸۸ روز پیش
جام جم آنلاین - بزرگ‌ترین اشتباهم این بود که چاقو در جیبم داشتم
جام جم آنلاین - بزرگ‌ترین اشتباهم این بود که چاقو در جیبم داشتمپسر جوان که بارها درباره ناامنی‌های پایتخت از دوستانش شنیده بود از ترس دزدان و زورگیران در سفرش به تهران چاقو در جیبش گذاشت اما هرگز فکر نمی‌کرد در شرایطی ناچار به استفاده از آن باشد.

۲۸۸ روز پیش
نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش قریشی
وکیل امیرحسین پورجعفر (قاتل ستایش قریشی) نامه‌ای به مادر ستایش نوشته و از او خواسته امیرحسین را ببخشد تا صبح امروز آخرین بامدادی نباشد که برایش تکرار می‌شود. امیرحسین فردا اعدام می‌شود.

۲۸۸ روز پیش
حکم قصاص نفس قاتل «ستایش» اجرا شد
حکم قصاص نفس قاتل «ستایش» اجرا شداجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
حکم قصاص نفس قاتل ستایش سحرگاه پنج‌شنبه ۱۴ دی اجرا شد.

۲۸۸ روز پیش
دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم!
دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم!دوستم مرا به محل خلوت برد و شوخی بد کرد، او را کشتم! | مرد جوان که یکی از دوستانش را در اقدامی مرگبار به قتل رسانده بود پس از ۱۲ سال فرار دستگیر شد.

۲۸۸ روز پیش
مادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | بیماری ای که از امیرحسین، «قاتل ستایش» ساخت
مادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | بیماری ای که از امیرحسین، «قاتل ستایش» ساختمادر قاتل ستایش از فرزندش می گوید | مادر امیرحسین قاتل ستایش قریشی سه ماهگی پسرش را به خاطر می آورد، زمانی که امیرحسین تشنج کرد و «یکی از رگ‌های مغزش داشت پاره می‌شد». مادر قاتل ستایش میگوید همان ماجرا باعث شد امیرحسین عصبی شود؛ «یکی از گوش‌هایش کم‌شنوا شد، یکی از پاهایش کج شد و به شدت پرخاشگر و گوشه‌گیر شد.»

۲۸۸ روز پیش
جام جم آنلاین - خبرسازان کوچک ۹۶ +عکس
جام جم آنلاین - خبرسازان کوچک 96 +عکسقتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است اما در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد.

۲۸۸ روز پیش
بخشش عامل جنایت در آموزشگاه رانندگی
بخشش عامل جنایت در آموزشگاه رانندگیاجتماع > اجتماعی - مردی که در جریان جنایتی هولناک در یک آموزشگاه رانندگی ۲ نفر از همکارانش را به گلوله بسته بود ۱۰ سال پس از این جنایت موفق شد رضایت یکی از اولیای دم را جلب کند تا برای بخشیده شدن از سوی خانواده دومین قربانی امیدوارتر شود.

۲۸۸ روز پیش
پلیس در تعقیب خواستگار بی‌رحم
پلیس در تعقیب خواستگار بی‌رحماجتماع > اجتماعی - با گذشت ۱۰ ماه از جنایت هولناک مردی که خانواده زن مورد علاقه‌اش را در اهواز به گلوله بسته بود، تحقیقات پلیس برای دستگیری او ادامه دارد.

۲۸۸ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری عوامل نزاع خونین در شاهرود
جام جم آنلاین - دستگیری عوامل نزاع خونین در شاهرودفرمانده انتظامی شاهرود ضمن تائید قتل یک جوان در این شهر گفت: عوامل نزاع خونین شب گذشته این شهرستان با تلاش ماموران در کمتر از چهار ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کردند.

۲۸۸ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری مادر قبل از قتل
جام جم آنلاین - دستگیری مادر قبل از قتلدومین کودک زن جوان که بعد از فرزندکشی از مرکز روانی گریخته بود، این بار پیش از قتل کودک دومش بازداشت شد.

۲۸۸ روز پیش
جام جم آنلاین - پرستار ایرانی، تنها شاهد جنایت در &#۱۷۱;پاتایا&#۱۸۷;
جام جم آنلاین - پرستار ایرانی، تنها شاهد جنایت در «پاتایا»پرونده قتل جوان ایرانی در تایلند با کشف سرنخ جدیدی از ماجرا وارد مرحله‌ای تازه شد. بازپرس جنایی تهران دستور تحقیق از پرستار ایرانی بیمارستان را به عنوان تنها شاهد پرونده صادر کرده است.

۲۸۸ روز پیش
جام جم آنلاین - نامه پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش
جام جم آنلاین - نامه پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترشپدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش که صبح روز پنجشنبه اجرا شد، نامه‌ای را خطاب به مردم ایران و مهاجران افغانستانی ساکن ایران نوشت.

۲۸۸ روز پیش
رابطه نامشروع زن با پسر ۱۴ ساله ؛ زن خائن دستگیر شد
رابطه نامشروع زن با پسر 14 ساله ؛ زن خائن دستگیر شدرابطه نامشروع با پسر ۱۴ ساله ؛ زن خائن دستگیر شد | زن میانسال وقتی فهمید شوهرش از رابطه پنهانی او با پسر جوان با اطلاع شده تصمیم به قتل گرفت اما در یک قدمی اجرای نقش قتل شوهرش دستگیر شد.

۲۹۳ روز پیش
درگیری مرگبار، چند روز پس از نجات از کما
درگیری مرگبار، چند روز پس از نجات از کمااجتماع > اجتماعی - «من فقط او را هل دادم و سرش به دیوار خورد، اما چون تازه از کما خارج شده بود، فوت شد.» این حرف‌های پسر جوانی است که بر سر یک موتورسیکلت با دوستش درگیر شد و وی را به قتل رساند اما توانست با پرداخت دیه از قصاص نجات یابد.

۲۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر سابق به خاطر تجدید فراش!
جام جم آنلاین - قتل همسر سابق به خاطر تجدید فراش!خراب بودن آژیر دزدگیر مغازه باعث شد مرد مسافرکش بدون هیچ مزاحمتی، همسر سابق خود را با ضربه‌های چاقو به قتل برساند. او در جلسه دادگاه با درخواست قصاص فرزندانش روبه‌رو شد و انگیزه خود از قتل را ازدواج موقت همسر سابقش اعلام کرد.

۲۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - بازسازی صحنه قتل نگهبان مجتمع مسکونی در تهران +عکس
جام جم آنلاین - بازسازی صحنه قتل نگهبان مجتمع مسکونی در تهران +عکسنگهبان ۲۲ ساله ساختمان که همکارش را به‌خاطر ترس از اخراج به قتل رسانده بود، در بازسازی صحنه قتل به تشریح جنایت پرداخت.

۲۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - فرار مرگبار از بیمارستان
جام جم آنلاین - فرار مرگبار از بیمارستانمرد جوان که به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه درمانش از بیمارستان فرار کرده بود، هرگز تصور نمی‌کرد در خانه بهترین دوستش مورد ضرب و شتم مرگبار قرار بگیرد. عامل قتل با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت و به پرداخت دیه محکوم شد.

۲۹۳ روز پیش
فرزندان مقتول در دادگاه: پدرمان را اعدام کنید
مرد جوانی که پس از آزادی از زندان همسر سابقش را به قتل رسانده بود با درخواست فرزندانش در یکقدمی قصاص قرار گرفت.

۲۹۳ روز پیش
محاکمه دو مأمور به اتهام قتل مظنونان فراری
دو مأمور نیروی انتظامی که در دو حادثه جداگانه دست به سلاح برده و باعث مرگ دو مظنون شده بودند، روز گذشته پای میز محاکمه رفتند. هر دو مأمور اتهام قتل عمدی را رد کردند.

۲۹۳ روز پیش
قتل همسر سابق به ‌دلیل ازدواج مجدد
مرد معتادی که همسر سابق خود را در محل کارش با ضربات چاقو به قتل رسانده ‌‌است، ادعا کرد چون همسرش بعد از جدایی ازدواج کرده‌ بود، کینه به دل گرفت و او را کشت.

۲۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - سکوت ۵ ساله خواهر در قتل برادر
جام جم آنلاین - سکوت 5 ساله خواهر در قتل برادرپنج سال بعد از مرگ مرد میانسال مشخص شد در جریان دعوای خانوادگی ناخواسته توسط خواهرش به قتل رسیده است.

۲۹۳ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر