دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
قتل هولناک زن صاحبخانه به‌دست تعمیرکار
قتل هولناک زن صاحبخانه به‌دست تعمیرکارزن صاحبخانه که برای تعمیر دستگاه تهویه با تعمیرکار تماس گرفت، در کمال ناباوری به دست او کشته شد.

۲۰۶ روز پیش
قتل دختر جوان با تیغ ریش تراشی در نیویورک
قتل دختر جوان با تیغ ریش تراشی در نیویورکمرد جوانی که با قتل وحشیانه دختر جوان جنایت هولناکی را رقم زد به حبس ابد محکوم شد.

۲۰۶ روز پیش
قتل ۳ نفر در میهمانی دورهمی دانشجویان در آمریکا
قتل ۳ نفر در میهمانی دورهمی دانشجویان در آمریکامیهمانی دورهمی جوانان فارغ‌التحصیل در دقایق پایانی رنگ خون گرفت.

۲۰۶ روز پیش
شکارچی زنان خانه‌دار پس از ۱۵ سال به دام افتاد+ عکس
شکارچی زنان خانه‌دار پس از 15 سال به دام افتاد+ عکسجست و جو برای مردی که به زن‌های زیادی تجاوز کرده بود، پایان یافت.

۲۰۶ روز پیش
بازمانده باند یاکوزا دستگیر شد/قتل یک ایرانی در درگیری موادفروش‌ها+عکس
بازمانده باند یاکوزا دستگیر شد/قتل یک ایرانی در درگیری موادفروش‌ها+عکسآخرین بازمانده باند یاکوزا که در ژاپن اقدام به فروش مواد مخدر کرده و یک ایرانی عضو باند رقیب خود را کشته بودند، دستگیر شد.

۲۱۰ روز پیش
یاکوزاهای ایرانی عامل قتل جوان تهرانی
یاکوزاهای ایرانی عامل قتل جوان تهرانیتحقیقات پلیس درباره قتل جوان ایرانی در ژاپن نشان داد که او قربانی درگیری باندهای یاکوزا و قاچاقچیان مواد‌مخدر در این کشور شده است.

۲۱۰ روز پیش
کودک ۶ ساله ۵ماه درکوه‌ها زندانی بود
کودک ۶ ساله ۵ماه درکوه‌ها زندانی بودپسربچه‌ ۶ ساله‌ای که ۵‌ماه اسیر آدم‌‌ربایان بی‌رحم بود با عملیات پلیس و اطلاعات به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

۲۱۱ روز پیش
رونویسی از قرآن شرط آزادی قاتلی که بخشیده شد
رونویسی از قرآن شرط آزادی قاتلی که بخشیده شد«پرداخت دیه، حبس و رونویسی از آیات قرآن» مجازاتی است که قضات عالی رتبه دادگاه کیفری برای جوان معتادی درنظر گرفته‌اند که برای دریافت پول مواد‌مخدر مصرفی با مادرش درگیر شد و او را به قتل رساند.

۲۱۱ روز پیش
۵۰ میلیون تومان تا نجات از مرگ
۵۰ میلیون تومان تا نجات از مرگپسر جوانی که در درگیری دوستش را به قتل رسانده بود با پرداخت ۵۰ میلیون به اولیای دم آزاد خواهد شد.

۲۱۳ روز پیش
مرد تبر به دست، همسر و دخترش را قربانی‌کرد
مرد تبر به دست، همسر و دخترش را قربانی‌کردمرد میانسال که در جنایتی هولناک همسر و دخترش را با تبر به قتل رسانده است، پس از دستگیری مدعی شد که دچار جنون آنی شده بود.

۲۱۳ روز پیش
دستگیری عامل شهادت سرباز ناجا در سیستان و بلوچستان بعد از سه روز
دستگیری عامل شهادت سرباز ناجا در سیستان و بلوچستان بعد از سه روزفرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری راننده متواری که عامل شهادت سرباز انتظامی بخش «بمپور» سیستان و بلوچستان بود، خبر داد.

۲۱۳ روز پیش
زندگی پنهانی مرد جوان به قیمت جان همسرش تمام شد
زندگی پنهانی مرد جوان به قیمت جان همسرش تمام شدمرد جوان وقتی فهمید که همسرش پی به رابطه پنهانی او با زن دیگری برده است، نقشه جنایت کشید. این مرد پس از قتل همسر ۳۲ساله‌اش جسد او را در اطراف مشهد دفن کرد غافل از اینکه یک سگ گله، دستش را رو خواهد کرد.

۲۱۵ روز پیش
پرونده نخستین قتل سال ۹۵ روی میز قضات دادگاه کیفری
پرونده نخستین قتل سال ۹۵ روی میز قضات دادگاه کیفریپرونده نخستین قتل سال ۹۵ که در آن نوعروسی قربانی جنایت شده بود، پس از گذشت ۴‌ ماه و با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.

۲۱۶ روز پیش
پشیمانی عامل جنایت خیابان ایتالیا در دادگاه
پشیمانی عامل جنایت خیابان ایتالیا در دادگاهپسری که متهم است در اقدامی جنون‌آمیز پدر و خواهرش را در خانه‌شان به قتل رسانده است، در جلسه محاکمه درحالی‌که اشک می‌ریخت جزئیات این جنایت هولناک را شرح داد.

۲۱۶ روز پیش
جزئیات تازه از حادثه اسیدپاشی به مأمور پلیس
جزئیات تازه از حادثه اسیدپاشی به مأمور پلیس۵ روز پس از حادثه اسیدپاشی به مامورپلیس، جزئیات تازه‌ای از این ماجرا فاش شد.

۲۱۶ روز پیش
پرونده قاتل محیط‌بانان «گنو» در دادگاه کیفری
پرونده قاتل محیط‌بانان «گنو» در دادگاه کیفریپرونده شکارچی غیرقانونی که در جریان درگیری با محیط‌بانان منطقه گنو آنها را با شلیک گلوله به شهادت رسانده بود، یک ماه پس از جنایت با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.

۲۱۷ روز پیش
دعوای مرگبار بر سر بدهی میلیونی
دعوای مرگبار بر سر بدهی میلیونیوقتی مرد جوان به یکی از آشنایانش ۱.۵ میلیون تومان بدهکار شد نمی‌دانست همین بدهی به قیمت جانش تمام می‌شود.

۲۱۷ روز پیش
علاقه قدیمی به دخترخاله جنایت آفرید
علاقه قدیمی به دخترخاله جنایت آفریدعلاقه قدیمی مرد جوان به دخترخاله‌اش جنایت هولناکی را در تهران رقم زد.

۲۱۷ روز پیش
شمارش معکوس برای اعدام قاتل حنانه
شمارش معکوس برای اعدام قاتل حنانهکمتر از ۴۰ روز پس از قتل دلخراش دختربچه ۵ ساله در شهرستان سنقروکلیایی، حکم اعدام عامل این جنایت هولناک از سوی دیوان‌عالی کشور تأیید شد تا او در یک قدمی چوبه‌دار قرار بگیرد.

۲۱۸ روز پیش
۱۸ماه بردگی پس از مهاجرت غیرقانونی به ایران
۱۸ماه بردگی پس از مهاجرت غیرقانونی به ایرانپسر ۱۸ساله افغان وقتی تصمیم گرفت به‌صورت غیرقانونی برای پیداکردن کار راهی ایران شود، تصورش را هم نمی‌کرد که در دام گروگانگیران گرفتار شود.

۲۱۸ روز پیش
اسید پاشی روی متهم و مأمور کلانتری
اسید پاشی روی متهم و مأمور کلانتریرئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری با اشاره به وقوع حادثه اسیدپاشی روی متهم و مأمور کلانتری در تهران گفت: متهم دچار ۱۵ درصد سوختگی از ناحیه سر شده است.

۲۱۸ روز پیش
قتل پسرعمه در ساختمان نیمه‌کاره پدر/ کشف جسد در چاه بتنی
قتل پسرعمه در ساختمان نیمه‌کاره پدر/ کشف جسد در چاه بتنیاختلافات خانوادگی باعث شد جوان ۲۰ ساله پسر عمه خود را به قتل برساند و برای فرار از قانون، جنازه‌اش را در چاه ساختمان نیمه‌کاره پدر بیندازد و آن را با بتن پر کند.

۲۱۸ روز پیش
راز قتل هولناک مادر در سینه پسر
راز قتل هولناک مادر در سینه پسر«تصور می‌کردم مادرم شیر گاز را باز کرده بود تا مرا به قتل برساند. برای همین بود که او را به قتل رساندم.» این ادعای مرد ۴۵ ساله‌ای است که می‌گوید بر سر ارثیه، مادرش را با ضربات قیچی و گوشتکوب به قتل رسانده است.

۲۱۸ روز پیش
جنایت؛ مأموریت جوان افغان برای سفر به ایران
جنایت؛ مأموریت جوان افغان برای سفر به ایرانجوان افغان بعد از آنکه فهمید یکی از هموطنانش در ایران به همسر برادرش تعرض کرده است، نقشه قتل او را کشید و برای عملی‌کردن این نقشه از افغانستان راهی ایران شد.

۲۲۰ روز پیش
مجرمی که برای فرار از دست پلیس رژیم می‌گرفت
مجرمی که برای فرار از دست پلیس رژیم می‌گرفتراز زورگیری‌های سریالی شرور خطرناک زمانی فاش شد که او به جرم گروگانگیری دستگیر شد.

۲۲۱ روز پیش
محاکمه جوانی که در ۱۷ روز ۲ نفر را کشت
محاکمه جوانی که در ۱۷ روز ۲ نفر را کشتپسر شرور که طی ۱۷ روز ۲ نفر را به قتل رسانده بود برای دومین مرتبه در دادگاه کیفری محاکمه شد و از اولیای دم مقتولان خواست او را ببخشند.

۲۲۱ روز پیش
شاهدان قتل پس از ۲ سال به محل جنایت بازگشتند
شاهدان قتل پس از ۲ سال به محل جنایت بازگشتند۲ پسر جوان وقتی قصد داشتند برای تفریح به شمال کشور سفر کنند، در آبعلی اعلامیه ترحیمی را دیدند و به یاد آوردند ۲ سال قبل شاهد قتل صاحب عکس اعلامیه بوده‌اند.

۲۲۱ روز پیش
شلیک برای دستگیری عامل شهادت سرباز جوان
شلیک برای دستگیری عامل شهادت سرباز جوانعامل شهادت سرباز جوان در شهرستان گرگان وقتی در محاصره پلیس قرار گرفت پا به فرار گذاشت اما در نهایت هدف گلوله پلیس قرار گرفت و دستگیر شد.

۲۲۳ روز پیش
عامل جنایت تلگرامی: دلم برای همسرم تنگ شده
عامل جنایت تلگرامی: دلم برای همسرم تنگ شدهتازه دامادی که مدعی‌ است به‌خاطر اعتیاد نوعروس ۱۶ ساله‌اش به تلگرام او را در خواب به قتل رسانده است، ‌دیروز در نخستین جلسه بازپرسی اظهار پشیمانی کرد. متهم بامداد شنبه ۲۶ تیر‌ماه پس از قتل همسر ۱۶ساله‌اش ۴ساعت کنار جسد او نشست و گریه کرد.

۲۲۳ روز پیش
پلیس نقشه قتل‌های سریالی را ناکام گذاشت
پلیس نقشه قتل‌های سریالی را ناکام گذاشتمرد جوان که با انگیزه لذت بردن از جنایت، نقشه قتل‌های سریالی در زنجان را کشیده بود، پس از نخستین قتل با تیزهوشی پلیس به دام افتاد.

۲۲۳ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر