دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
رد پای شبکه‌های اجتماعی در قتل خونین نوعروس
رد پای شبکه‌های اجتماعی در قتل خونین نوعروستازه‌داماد تنها ۴‌ ماه پس از مراسم عقد، همسر ۱۶ساله‌اش را در خواب به قتل رساند تا دختر جوان هرگز نتواند مراسم عروسی‌اش را جشن بگیرد.

۲۲۳ روز پیش
ربودن پسر ۱۴ ساله برای انتقامجویی
ربودن پسر ۱۴ ساله برای انتقامجوییپدر خشمگین وقتی شنید که نوجوانی، پسر ۴ ساله‌اش را با چوب کتک زده، به جای شکایت تصمیم به انتقامجویی گرفت. پسرنوجوان در جلسه بازپرسی وقتی چشمش به متهم افتاد به وحشت افتاد.

۲۲۳ روز پیش
مرگ؛ پایان فرار شرور زخمی
مرگ؛ پایان فرار شرور زخمیعملیات انهدام باند بختیار رئیسی در جنوب کرمان با مرگ سردسته این باند پایان یافت. این مرد پس از کشته‌شدن عده‌ای از همدستانش درحالی‌که گلوله خورده بود پا به فرار گذاشت اما در نهایت جسد او در یکی از باغ‌های منطقه پیدا شد.

۲۲۳ روز پیش
همدستی زن و شوهر برای قتل مرد مزاحم
همدستی زن و شوهر برای قتل مرد مزاحم«مرد غریبه برای همسرم مزاحمت ایجاد کرده بود و من هم نقشه قتلش را کشیدم.» این اظهارات مردی است که با همدستی همسرش مرد دیگری را به قتل رسانده و جسد را در صندوق عقب خودروی قربانی مخفی کرده بود. او دیروز در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و جزئیات بیشتری از این جنایت را شرح داد.

۲۲۳ روز پیش
دستگیری عاملان شهادت سرباز جوان در جیرفت
دستگیری عاملان شهادت سرباز جوان در جیرفتقاچاقچیان حرفه‌ای مواد‌مخدر در جریان درگیری با مأموران پلیس، سرباز وظیفه‌شناسی را به شهادت رساندند.

۲۲۵ روز پیش
پایان باند مخوف شرارت در عملیات پلیس و اطلاعات
پایان باند مخوف شرارت در عملیات پلیس و اطلاعاتعملیات هماهنگ پلیس و اطلاعات در ارتفاعات صعب‌العبور جنوب کرمان به ۲ سال فعالیت باند مخوف شرارت، آدم‌ربایی، قاچاق موادمخدر و.... پایان داد.

۲۲۵ روز پیش
مرگ مادر و شکایت از خواهر به‌خاطر تصاحب ارثیه
مرگ مادر و شکایت از خواهر به‌خاطر تصاحب ارثیهبه‌دنبال مرگ پیرزنی در پایتخت، فرزندانش از خواهرشان شکایت کردند و مدعی شدند که او به‌خاطر تصاحب ارثیه مادرشان را مسموم کرده و به قتل رسانده است.

۲۳۰ روز پیش
سناریوی هولناک شوهر برای قتل همسر دوم
سناریوی هولناک شوهر برای قتل همسر دوممرد جوان که به‌دنبال اختلاف با همسر دومش نقشه قتل او را کشیده بود، برای اجرای این نقشه آدمکش اجیر کرد. حدود ساعت ۲بامداد دهم تیرماه امسال مأموران پلیس شهریار در جریان جنایتی هولناک در یکی از خیابان‌های این شهر قرار گرفتند.

۲۳۰ روز پیش
قتل همسر در اوج بیکاری
قتل همسر در اوج بیکاریزن جوان وقتی به‌خاطر بیکار بودن شوهرش از خانه قهر کرد نمی‌دانست شوهر خشنش قهر او را با ضربات مرگبار چاقو پاسخ می‌دهد.

۲۳۰ روز پیش
آخرین جزئیات تیراندازی به خودروی نماینده اسلام‌آباد غرب/ تلاش پلیس برای دستگیری ضاربان ادامه دارد
آخرین جزئیات تیراندازی به خودروی نماینده اسلام‌آباد غرب/ تلاش پلیس برای دستگیری ضاربان ادامه دارددر جریان تیراندازی به خودروی حامل نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو و مسئولان همراه، متاسفانه ۲ نفر به شهادت رسیدند که تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری ضاربان با قوت در حال انجام است.

۲۳۰ روز پیش
ترور نافرجام نماینده مجلس به روایت شاهد عینی
ترور نافرجام نماینده مجلس به روایت شاهد عینی۴ مرد مسلح خودروی حامل نماینده اسلام‌آبادغرب و همراهانش را به رگبار بستند و گریختند.

۲۳۰ روز پیش
همدستی پسر و زن‌بابا جنایت آفرید
همدستی پسر و زن‌بابا جنایت آفریدپسری که در ۱۷ سالگی برای تصاحب اموال پدرش او را شبانه به قتل رسانده بود، در جلسه محاکمه اسرار این جنایت را برملا کرد.

۲۳۰ روز پیش
مرگ سرباز جوان در عملیات دستگیری یک شرور
مرگ سرباز جوان در عملیات دستگیری یک شرورمرد شرور وقتی در محاصره ماموران قرار گرفت، سرباز جوان را به قتل رساند تا راهی برای فرار پیدا کند.

۲۳۱ روز پیش
دیه شهدای منا پس‌از مراسم حج امسال پرداخت می‌شود
دیه شهدای منا پس‌از مراسم حج امسال پرداخت می‌شودرئیس سازمان حج و زیارت گفت: در دو جلسه اخیری که با مقامات کشور عربستان داشتیم، آنها وعده داده‌اند که پس از ایام حج امسال غرامت شهدای حادثه منا را به خانواده‌های آنها پرداخت کنند.

۲۳۱ روز پیش
آدم‌ربایان گروگان را در لانه سگ‌ها زندانی کردند
آدم‌ربایان گروگان را در لانه سگ‌ها زندانی کردنددو کارگر کارگاه مبل‌سازی‌ در کرج وقتی برای تسویه حساب به کارگاه رفتند نمی‌دانستند کارفرمایشان، نقشه شومی برایشان کشیده است.

۲۳۲ روز پیش
راز شلیک مرگبار پارک‌وی در سینه مرد آشنا
راز شلیک مرگبار پارک‌وی در سینه مرد آشنامعمای تیراندازی مرگبار در پارک‌وی، پس از گذشت یک‌ماه با دستگیری مردی آشنا رازگشایی شد.

۲۳۲ روز پیش
روند درمان بیماری که حین عمل سوخت/ برخورد قانونی لازم صورت می‌پذیرد
روند درمان بیماری که حین عمل سوخت/ برخورد قانونی لازم صورت می‌پذیردمدیر کل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت گفت: روند درمانی بیماری که حین عمل قلب باز دچار سوختگی شده است، پیگیری قانونی می‌شود.

۲۳۲ روز پیش
درگیری مسلحانه بین مرزبانان سیستان و بلوچستان و گروهک تروریستی در جکیگور
درگیری مسلحانه بین مرزبانان سیستان و بلوچستان و گروهک تروریستی در جکیگورساعاتی پیش بین مرزبانان سیستان و بلوچستان و اعضای گروهک تروریستی در منطقه جکیگور درگیری مسلحانه رخ داده است.

۲۳۴ روز پیش
حبس ابد برای مادری که پسربچۀ ۲ ساله‌اش را کشت
حبس ابد برای مادری که پسربچۀ ۲ ساله‌اش را کشتیک زن اسکاتلندی به دلیل قتل پسربچۀ دو ساله‌اش به حبس ابد محکوم شده است. این زنِ همجنس‌گرا با همکاری شریکش کودک خردسال خود را در کمال بیرحمی به قتل رسانده است.

۲۳۴ روز پیش
دستگیری آدم ربای یک میلیون دلاری در شیراز
دستگیری آدم ربای یک میلیون دلاری در شیرازفرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی، آدم ربایی که جوان ۲۲ ساله را گروگان گرفته و تقاضای یک میلیون دلار از خانواده وی کرده بود، دستگیر و فرد ربوده شده نیز آزاد شد.

۲۳۷ روز پیش
ناکامی ۳ برادر درگروگانگیری یک میلیون دلاری
ناکامی ۳ برادر درگروگانگیری یک میلیون دلاری۳ برادر، پسر خانواده‌ای ثروتمند در شیراز را ربودند تا از پدرش یک میلیون دلار باج‌گیری کنند اما افسران پلیس همه نقشه های‌شان را نقش بر آب کردند.

۲۳۷ روز پیش
معمای مرموز مرگ ۲ زن و یک مرد در استان گلستان
معمای مرموز مرگ ۲ زن و یک مرد در استان گلستانپیدا شدن اجساد ۲ زن و یک‌مرد در شهرهای بندرترکمن و کردکوی در استان گلستان پلیس را با معماهای پیچیده‌ای روبه‌رو کرده است.

۲۳۸ روز پیش
قتل دختر برای انتقام‌جویی از همسر
قتل دختر برای انتقام‌جویی از همسرمرد جوان وقتی دید قادر نیست حضانت دختربچه ۱۱ ساله‌اش را از همسرش بگیرد دست به جنایتی هولناک زد.

۲۳۹ روز پیش
خال صورت قاتل، دست او را رو کرد
خال صورت قاتل، دست او را رو کردخال صورت قاتل، معمای قتل اسرارآمیز زنی را پس از گذشت ۱۰‌ ماه فاش کرد.

۲۴۰ روز پیش
راز قتل دندانپزشک مشهدی در سینه پسرش پنهان بود
راز قتل دندانپزشک مشهدی در سینه پسرش پنهان بودقاتل دندانپزشک مشهدی کسی نبود جز پسر ۳۲‌ ساله‌اش. متهم بر سر مسائل مالی پدرش را به قتل رساند و وانمود کرد که او قربانی دزد شده اما تیزهوشی بازپرس و کارآگاهان دستش را رو کرد.

۲۴۰ روز پیش
معمای شلیک مرموز به مرد تراشکار
معمای شلیک مرموز به مرد تراشکارتحقیقات درخصوص مرگ اسرارآمیز مرد تراشکار که با اصابت گلوله به سرش جان باخته، از سوی تیم جنایی شروع شده است.

۲۴۳ روز پیش
خواستگارشکست‌خورده جنایت آفرید
خواستگارشکست‌خورده جنایت آفرید«به بهانه اینکه برای دختر همسایه هدیه خریده‌ام، او را به پارکینگ ساختمان کشاندم و دست به جنایت زدم.» این اعتراف پسرجوانی است که وقتی از دختر همسایه خواستگاری کرد و جواب منفی شنید، جانش را گرفت.

۲۴۴ روز پیش
جزئیات تازه از دستگیری قاتلان محیط‌بانان
جزئیات تازه از دستگیری قاتلان محیط‌بانانبعد از پشت سر گذاشتن ۲روز سیاه برای محیط‌بانان کشور که در جریان آن ۲ محیط‌بان در منطقه گنو هرمزگان و محیط‌بان دیگری در پارک ملی بمو فارس به ضرب گلوله شکارچیان غیرمجاز به شهادت رسیدند، دستگیری قاتلان در کوتاه‌ترین زمان ممکن مرهمی بر دل داغدار خانواده‌هایشان و دوستداران محیط‌زیست بود.

۲۴۶ روز پیش
امید تازه برای نجات دختر جوان از قصاص
امید تازه برای نجات دختر جوان از قصاصدختری که در سن ۱۶ سالگی با همدستی مادرش نقشه قتل پدر خانواده را طراحی و اجرا کرده بود به‌دلیل آنچه پزشکی قانونی «اختلالات شخصیتی و عدم‌رشد عقلی» اعلام کرده یک گام از چوبه دار فاصله گرفت.

۲۴۶ روز پیش
خیابانگردی قاضی جنایی برای کشف راز قتل خانم مدیر
خیابانگردی قاضی جنایی برای کشف راز قتل خانم مدیرتیزهوشی قاضی جنایی مشهد راز قتل مدیرعامل شرکت عمرانی را فاش کرد.

۲۴۶ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 صفحه بعد صفحه آخر