سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۲ ساعت پیش
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۲۲ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۲۲ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۲ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۲ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۲ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۲ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۲ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۲۲ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۲ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
قاتل مست در یک قدمی محاکمه +عکس
مرد مست که در جریان درگیری با دوستش، پدر او را کشته بود، بزودی پای میز محاکمه می‌نشیند.

۴۱ روز پیش
اعتراف خواننده زیرزمینی به قتل مدیر استودیو
خواننده زیرزمینی که چندی پیش مدیر یک استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر با به ضرب ۶ گلوله به قتل رسانده بود، پس از دستگیری توسط پلیس جزئیاتی از این جنایت را فاش کرد.

۴۱ روز پیش
قاتل مامور پلیس در گلستان اعدام می‌شود
رییس کل دادگستری استان گلستان از اجرای حکم قصاص قاتل مامور نیروی انتظامی گلستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: حکم قصاص این فرد که مهرماه سال گذشته مامور نیروی انتظامی استان را به شهادت رساند، پیش از این در دیوان عالی کشور تایید شده بود.

۴۱ روز پیش
جزییات پرونده قتل مدیر یک استودیوی ضبط صدا
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران توضیحاتی را درباره پرونده قتل مدیر یک استودیو ضبط صدا ارایه داد.

۴۱ روز پیش
پدرِ قاتل در بیمارستان جان باخت
مردی که ساعاتی پیش پس از به قتل رساندن دخترانش اقدام به خودکشی کرده بود، در بیمارستان جان خود را از دست داد.

۴۱ روز پیش
خودکشی پدر پس از قتل دخترهایش
دقایقی پیش مردی به وسیله چاقو دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله‌اش را به قتل رساند.

۴۱ روز پیش
خواننده زیرزمینی به اتهام قتل دستگیر شد
خواننده زیرزمینی به اتهام قتل دستگیر شد خواننده زیرزمینی که به انگیزه سرقت در مورخه نهم شهریورماه ۱۳۹۶ با شلیک ۶ گلوله اقدام به قتل مدیر ۲۴ ساله ی یک استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر کرده بود ، ساعتی قبل با تلاش کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و بهمراه همدست خود دستگیر شد.

۴۱ روز پیش
هر ۲ متهم پرونده «بنیتا» مسبب مرگ وی بوده‌اند
وکیل پرونده بنیتا در جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان گفت: بنابر ماده ۵۳۳ قانون مجازات اسلامی می‌توان گفت هر دو متهم مسببان رها کردن کودک و مرگ بنیتا بودند و هر دو می‌دانستند شرایط جسمی کودک به نحوی است که نیاز به مراقبت دارد.

۴۱ روز پیش
تقاضای قصاص در ملاءعام برای ربایندگان «بنیتا»
جلسه محاکمه متهمان پرونده بنیتا کودک هشت ماهه امروز ۲۰ شهریور ماه در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.

۴۱ روز پیش
اولین عکس از جلسه محاكمه متهمان پرونده بنیتا
اولین عکس از جلسه محاكمه متهمان پرونده بنیتا ایران آنلاین؛ تصویری از اولین جلسه محاكمه متهمان پرونده بنیتا را منتشر کرد.

۴۱ روز پیش
دادگاه رسیدگی به قتل بنیتا آغاز شد
نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات قاتلان بنیتا به صورت علنی آغاز شد.

۴۱ روز پیش
قاتل: آزاد شوم به داعش می‌پیوندم!
مردی که متهم است پدر و یکی از دوستانش را به دلیل اختلافات عقیدتی به قتل رسانده است، بار دیگر پای میز محاکمه رفت و گفت اگر بتواند از اولیای ‌دم رضایت بگیرد، بعد از آزادی به گروه داعش می‌پیوندد تا افراد بیشتری را به قتل برساند.

۴۱ روز پیش
قاتل اسلام آبادغربی اعدام شد +عکس
قاتل اسلام آبادغربی اعدام شد +عکسقاتل ۲۷ ساله اسلام آبادغربی صبح امروز در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

۴۱ روز پیش
پدر عصبانی دو دخترش را کشت
پدر عصبانی دو دخترش را کشتمرکز اطلاع رسانی فرماندهی پلیس تهران بزرگ از وقوع حادثه وحشتناک قتل خانوادگی خبر داد و اعلام کرد در این حادثه دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله قربانی خشم پدر خانواده شدند.

۴۱ روز پیش
دستگیری یک خواننده به اتهام قتل +عکس
دستگیری یک خواننده به اتهام قتل +عکسخواننده زیرزمینی که اقدام به قتل مدیر یک استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر تهران کرده بود، دستگیر شد.

۴۱ روز پیش
فریاد پدر بنیتا در جلسه امروز دادگاه+فیلم
فریاد پدر بنیتا در جلسه امروز دادگاه+فیلممحاکمه عاملان قتل بنیتا دختر بچه هشت ماهه در دادگاه کیفری شماره یک استان تهران امروز صبح برگزار شد.

۴۱ روز پیش
اتهام قتل عمد برای خواننده رپ
اتهام قتل عمد برای خواننده رپخواننده رپ با مشخص شدن علت مرگ پدرخوانده‌اش، در برابر اتهام قتل عمد قرار گرفت. پزشکی قانونی علت مرگ مرد میانسال را ضربه به سر اعلام کرده است.

۴۱ روز پیش
بزم شبانه ۴ نوجوان به جنایت ختم شد
بزم شبانه ۴ نوجوان به جنایت ختم شداجتماع > اجتماعی - ۴ پسر نوجوان پس از شرکت در مراسم عروسی در خانه‌ای دور هم جمع شدند اما مصرف شیشه باعث شد یکی از آنها دست به جنایتی هولناک بزند.

۴۱ روز پیش
متهمان قتل بنیتا تقصیر را گردن هم انداختند
متهمان قتل بنیتا تقصیر را گردن هم انداختنداجتماع > اجتماعی - محمد جعفری:
«وقتی فرار می‌کردم، چند مرتبه برگشتم و بنیتا را نگاه کردم. او که چشمان روشنی داشت به چشمانم نگاه می‌کرد و هنوز نگاهش جلوی چشمانم است.»

۴۱ روز پیش
بریدن سر پدر به سبک داعشی ها
بریدن سر پدر به سبک داعشی هامرد جوان که پس از قتل یکی از دوستانش به سراغ پدرش رفت و او را به سبک داعشی به قتل رساند ادعا می کند اگر آزاد شوم به داعش می پیوندم.

۴۱ روز پیش
تقاضای اولیای دم قصاص در ملأ عام برای متهم قتل بنیتا + عکس
تقاضای اولیای دم قصاص در ملأ عام برای متهم قتل بنیتا + عکسمحاکمه عاملان قتل دختر بچه ۸ ماهه به نام بنیتا در دادگاه کیفری برگزار شد.

۴۱ روز پیش
قاتل مست در یک قدمی محاکمه +عکس
قاتل مست در یک قدمی محاکمه +عکسمرد مست که در جریان درگیری با دوستش، پدر او را کشته بود، بزودی پای میز محاکمه می‌نشیند.

۴۱ روز پیش
افتخار پسر به قتل پدر! +عکس
افتخار پسر به قتل پدر! +عکسمردی که به بهانه مسائل اعتقادی، پدر و یکی از دوستان خود را کشته است در جلسه دادگاه از کار خود ابراز رضایت کرد. او پیش از این به جرم قتل دوستش به قصاص محکوم شده بود و صبح دیروز به اتهام قتل پدرش پای میز محاکمه ایستاد.

۴۱ روز پیش
آغاز محاکمه عاملان قتل بنیتا
آغاز محاکمه عاملان قتل بنیتامحاکمه عاملان قتل دختر بچه ۸ ماهه به نام بنیتا در دادگاه کیفری آغاز شد.

۴۱ روز پیش
بریدن سر پدر پس از قتل دوست
مجرم سابقه‌دار پس از قتل یکی از دوستانش تصمیم گرفت تا نقشه قدیمی کشتن پدرش را به اجرا برساند. به همین خاطر به تایباد رفت و پدرش را کشت. این قاتل خونسرد پدرش را با بریدن سر به قتل رساند.

۴۲ روز پیش
داماد شکاک محکوم به مرگ شد
مرد جوان که نامزد نوجوانش را درپی توهم خیانت و با ضربات آجر به قتل رسانده و ساعاتی بعد تسلیم پلیس شده بود، به قصاص محکوم شد.

۴۲ روز پیش
تقاضای مرگ برای رهایی از کابوس دو جنایت
پسر جوان که درپی اختلاف‌های شدید، پدرخود و دوستش را به قتل رسانده بود، برای رهایی از کابوس‌هایش خواستار مرگش شد.

۴۲ روز پیش
کشف تازه در پرونده مهندس قاتل
شامگاه دوشنبه گذشته اجساد ۳ نفر از قربانیان در آپارتمانی در خیابان فکوریان -حوالی خیابان یخچال درشمال تهران- پیدا شد!

۴۲ روز پیش
جوان عاشق جنایتکار، از جوبه دار نجات یافت
سال ٩٠ بود که مأموران پلیس در جریان درگیری دختر و پسری جوان در پارک طالقانی قرار گرفتند.

۴۲ روز پیش
دستگیری متهم به قتل نزاع خونین در سرخس
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: متهم به قتل و عاملان نزاع خونین دیروز مجلس عروسی در سرخس دستگیر شدند.

۴۲ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۷۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر