پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جام جم آنلاین - قتل همسر به خاطر عضویت در تلگرام +عکس
جام جم آنلاین - قتل همسر به خاطر عضویت در تلگرام +عکسپرونده مرد میانسال که به خاطر حضور همسرش در تلگرام او را با ضربه‌های چاقو کشته بود، به دادگاه کیفری تهران ارسال شد.

۵۹۸ روز پیش
جام جم آنلاین - پشیمانی مرد همسرکش از جنایت ۲۰ ساله
جام جم آنلاین - پشیمانی مرد همسرکش از جنایت 20 ساله«۲۰ سال با عذاب وجدان قتل همسرم زندگی کردم. با کابوس صحنه جنایت از خواب بیدار می‌شدم. امیدوارم خدا مرا به خاطر این گناه ببخشد.» این بخشی از آخرین دفاعیات مردی سالخورده است که ۲۰ سال بعد از قتل همسرش دستگیر شد.

۵۹۸ روز پیش
جام جم آنلاین - پرونده قتل اهورا در دیوان عالی کشور
جام جم آنلاین - پرونده قتل اهورا در دیوان عالی کشورپرونده قتل اهورا، پسر سه ساله که توسط ناپدری‌اش کشته شده، با اعتراض وکیل متهم به دیوان عالی کشور ارسال شد.

۵۹۸ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل نامرئی جان مادر و پسر نهاوندی را گرفت
جام جم آنلاین - قاتل نامرئی جان مادر و پسر نهاوندی را گرفتمسئول روابط عمومی شبکه بهداشت نهاوند گفت: مادر و فرزند نهاوندی بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن، جان باختند.

۵۹۸ روز پیش
بازجویی از هفت متهم در جنایت باغ متروک
هفت مرد افغان که پس از کشف جسد پسر گمشده هموطنشان در باغ متروکه، بازداشت شده بودند برای تحقیقات تخصصی به دادسرای جنایی انتقال یافتند.

۵۹۸ روز پیش
ارتباط بهنام با زن شوهردار منجر به قتل شد | زن خائن به حبس و شلاق محکوم شد
ارتباط بهنام با زن شوهردار منجر به قتل شد | زن خائن به حبس و شلاق محکوم شدارتباط بهنام با زن شوهردار منجر به قتل شد | حکم قصاص و زندان چهار پسر جوان و نوجوان که با نقشه از پیش طراحی شده یک زن، شوهر وی را کشتند و جنازه اش را در بیابان های حاشیه تهران رها کردند، پس از کش و قوس فراوان قضایی در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد.

۵۹۹ روز پیش
کیفرخواست پرونده صادق برمکی صادر شد | جزئیات جدید قتل وحشتناک صادق برمکی
کیفرخواست پرونده صادق برمکی صادر شد | جزئیات جدید قتل وحشتناک صادق برمکیکیفرخواست پرونده صادق برمکی صادر شد | صادق برمکی جوان مهابادی اوایل پاییز امسال به طرز وحشتناکی به دست دوستانش کشته شد. قاتلان صادق برمکی، پس از آنکه اورا با چاقو و ساطور مضروب کردند، جنازه اش را به آتش کشیدند. فیلم قتل صادق برمکی نیز توسط این دوستان شیطان صفت ضبط شد. حالا برای قتل صادق برمکی، کیفرخواست صادر شده...

۵۹۹ روز پیش
ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش قبل از اعدام | اینجا همه از من بدشان می آید | در حق من ظلم شد
ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش قبل از اعدام | اینجا همه از من بدشان می آید | در حق من ظلم شدناگفته های امیرحسین قاتل ستایش قبل از اعدام | به زودی اعدام می شود، مگر این که معجزه ای بشود و خانواده ستایش گذشت کنند. امیرحسین قاتل ستایش قریشی این روزها در زندان انتظار اعدام می کشد. خودش می گوید در روز حادثه «چیزی توی مشروبم مخلوط کرده بودند» و «اصلا نفهمیدم چه شد». آخرین گفتگوی امیرحسین قاتل ستایش را در ادامه بخوانید...

۵۹۹ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل ستایش: فقط عرق خالی خوردم، نمی دانم چرا این اتفاق افتاد!
جام جم آنلاین - قاتل ستایش: فقط عرق خالی خوردم، نمی دانم چرا این اتفاق افتاد!امیرحسین؛ نوجوانی که ستایش دختر افغانستانی را به قتل رسانده می گوید نمی دانم در روز جنایت چه اتفاقی افتاد!

۵۹۹ روز پیش
جام جم آنلاین - پایان پرونده پیچیده قتل شوهر با شلوار
جام جم آنلاین - پایان پرونده پیچیده قتل شوهر با شلوارپرونده ارتباط پنهانی زن متاهل که به قتل شوهرش با شلوار منجر شده بود، با تائید احکام قصاص، حبس و شلاق متهمان در دیوان عالی کشور برای همیشه بسته شد.

۵۹۹ روز پیش
جام جم آنلاین - راز جسد پسر جوان در باغ متروک
جام جم آنلاین - راز جسد پسر جوان در باغ متروکجسد پسر جوانی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، در باغ متروکه‌ای کشف شد.

۵۹۹ روز پیش
جام جم آنلاین - نجات قاتل اجیر شده از مجازات مرگ
جام جم آنلاین - نجات قاتل اجیر شده از مجازات مرگمرد افغان که برای قتل مرد بی‌ گناه اجیر شده بود، با بخشش مادر مقتول از مجازات مرگ نجات پیدا کرد.

۵۹۹ روز پیش
قتل هولناک پسر گمشده در باغ متروک
جسد پسر گمشده افغان پس از ۱۰ روز جست و جو زیر تشک کهنه و مندرسی در باغ متروکه شرق تهران پیدا شد.

۵۹۹ روز پیش
امیر حسین: در زندان «ستایش‌» صدایم می‌زنند
معلوم نیست چه زمانی اعدام می‌شود. خودش می‌گوید از روز تولد ١٨سالگی منتظر است. امیرحسین، قاتل ستایش، که هیچ‌کس دوستش ندارد... خودش را این‌طور معرفی می‌کند و می‌گوید دلم می‌خواهد یک روز، فقط یک روز مثل آدم‌های عادی زندگی کنم. اما خط تلفن زندان رجایی‌شهر که سر هر سه دقیقه و ٣٠ ثانیه اخطار می‌دهد که: تماس‌گیرنده زندانی می‌باشد!

۵۹۹ روز پیش
مردی که به صورت همسر سومش اسید پاشید
مرد افغانستانی سه‌زنه که روی همسر سومش اسید پاشیده ‌بود، محکوم شد.

۶۰۱ روز پیش
جام جم آنلاین - اسیدپاشی مرد ۳ زنه روی همسر دوم
جام جم آنلاین - اسیدپاشی مرد 3 زنه روی همسر دوممرد سه زنه به خاطر بدبینی، همسر دوم خود را در خواب مورد اسیدپاشی قرار داد و از ناحیه صورت بشدت مجروح کرد. او که ۱۳فرزند دارد در جلسه دادگاه، پرده از راز قتلی که سال‌ها پیش به خاطر همسر اولش مرتکب شده بود برداشت؛ اما ماجرای سم دادن به همسر سوم خود را انکار کرد.

۶۰۱ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد شیشه‌ای به اتهام قتل عام خانوادگی +عکس
جام جم آنلاین - محاکمه مرد شیشه‌ای به اتهام قتل عام خانوادگی +عکسمرد شیشه‌ای که در محله نعمت‌آباد تهران، همسر و دو فرزندش را کشته و جسد آنها را در کمد دیواری پنهان کرده بود، در یک‌قدمی محاکمه قرار گرفت.

۶۰۱ روز پیش
جام جم آنلاین - دردسر هدیه هالووین برای مهندس جوان
جام جم آنلاین - دردسر هدیه هالووین برای مهندس جوانهدیه جشن «هالووین» خواهر ساکن کانادا برای برادرش مرد جوان را به اتهام قتل روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی کرد. ترساندن دوستان با دست مصنوعی باعث شد، مرد جوان متهم به قتل شود.

۶۰۱ روز پیش
کیفرخواست قاتل سریالیِ زنان گیلانی صادر شد
کیفرخواست علیه قاتل سریالی زنان در گیلان صادر شد و این مرد که هشت زن را به قتل رسانده است، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

۶۰۲ روز پیش
تبرئه زن جوان از اتهام همدستی در قتل شوهر
زنی که متهم بود با همدستی مرد مورد علاقه‌اش شوهرش را به قتل رسانده ‌است، از اتهامش تبرئه شد.

۶۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - صدور کیفرخواست قاتل زنان گیلان
جام جم آنلاین - صدور کیفرخواست قاتل زنان گیلاندادستان عمومی و انقلاب رشت از صدور کیفرخواست قاتل سریالی زنان در استان گیلان خبر داد.

۶۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - ۳ قاتل خبرساز در انتظار گزارش پزشکی قانونی
جام جم آنلاین - 3 قاتل خبرساز در انتظار گزارش پزشکی قانونیسرنوشت سه قاتل خبرساز پایتخت که در جریان جنایت‌های جداگانه مرتکب پنج قتل شده بودند به گزارش کارشناسان پزشکی قانونی گره خورد.

۶۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - عذاب وجدان قاتل برادر
جام جم آنلاین - عذاب وجدان قاتل برادرمرد جوان که پس از قتل برادر معتادش‌‌ جسد او را در کوه دفن کرده بود، به خاطر عذاب وجدان، راز جنایت را فاش کرد.

۶۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - راز سر به مهر قتل مرد مکانیک
جام جم آنلاین - راز سر به مهر قتل مرد مکانیکخانواده مردی که شش سال پیش در جنایتی عجیب به قتل رسیده بود، با شناسایی نشدن قاتلان او با حضوردر دادسرای جنایی تهران درخواست دیه از بیت‌المال کردند.

۶۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قربانی اسیدپاشی توسط وزیر بهداشت ویزیت شد +عکس
جام جم آنلاین - قربانی اسیدپاشی توسط وزیر بهداشت ویزیت شد +عکسرعنا دختر بچه ۹ ساله ای که چند سال قبل در شهرستان ریگان قربانی اسیدپاشی پدرش شده بود امروز(سه شنبه) توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویزیت شد.

۶۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل فراری در کوهدشت
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل فراری در کوهدشتفرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت دو سال در این شهرستان خبر داد.

۶۰۳ روز پیش
زن میان‌سال قربانی قاتل نامرئی شد
مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان گفت: زن میان‌سالی بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در حمام جان خود را از دست داد.

۶۰۳ روز پیش
معمای قتل سه زن در شمال
تحقیقات ویژه جنایی برای کشف راز قتل مرموز زن جوان ناشناس شیک پوش که جسدش در دریا پیدا شده بود در حالی ادامه دارد که کشف اجساد دو زن دیگر در شهرهای شمالی، معماهای تازه‌ای پیش روی کارآگاهان قرار داده است.

۶۰۳ روز پیش
جنایت خونین به خاطر دختر و داماد
مرد میانسالی که به‌ دنبال اختلاف‌های شدید خانوادگی، برادر داماد خود را فلج کرده و یکی از دوستان او را کشته بود در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد.

۶۰۳ روز پیش
بیکاری مرد؛ زمینه‌ ساز وقوع همسرکشی
مردی که همسرش را به قتل رسانده و پس از آن اقدام به خوزنی کرده است، در بازجویی‌ها جزئیات جنایت خود را شرح داد و گفت از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشت.

۶۰۳ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر