شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
رومانی با انتقال سفارتش به قدس مخالفت کرد
«کلاوس یوهانس» رئیس جمهوری رومانی روز جمعه اعلام کرد که با انتقال سفارت این کشور در سرزمین های اشغالی به قدس مخالف است.

۱۱ ساعت پیش
روایت ١٢٠ ساله سینمای ایران در جمهوری
نمایشگاه ١٢٠ عکس از ١٢٠ کارگردان تاریخ سینمای ایران با حضور سیف الله صمدیان، رضا میرکریمی و علیرضا شجاع نوری در دومین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در طبقه هفتم سینما چارسو افتتاح شد.

۱۱ ساعت پیش
آمریکا، اتهام‌پراکنی علیه ایران را تکرار کرد
گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا اتهامات بی‌پایه علیه ایران را تکرار کرده است.

۱۱ ساعت پیش
چاره‌ قطع سرویس گوشی بعد از رجیستری
پس از اجرای طرح رجیستری، در صورتی که پیامکی مبنی بر قطع سرویس دریافت کرده‌ یا ارتباط شما قطع شده‌ باشد، باید به سامانه‌ی همتا مراجعه و با مطرح کردن مشکل خود، موضوع را پیگیری کنید.

۱۱ ساعت پیش
بمب نیم تنی در برلین خنثی شد
پلیس برلین یک بمب پانصد کیلوگرمی انگلیسی را که از جنگ جهانی دوم به جا مانده بود، خنثی کرد.

۱۱ ساعت پیش
کاهش ۴۳ درصدی بارندگی در سطح کشور
رئیس گنجینه ملی آب گفت: میانگین بارش سال آبی جاری 120 میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته حدود 43 درصد کاهش داشته است.

۱۱ ساعت پیش
وقتی وزیر به جای مردم و مسئولان تصمیم گرفت!
آشفتگی در نظام آموزش و پرورش کشور که از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار است و هر گونه تغییر کوچک در نظام های حاکم بر آن تبعات بسیار گسترده ای خواهد داشت، به قدری زیاد شده که حتی مقام ارشد این نهاد بنیادین را نیز در خود غرق کرده است؛ مقام مسئولی که گویا قرار است با هر سفر خارجی زبان رسمی مقصد سفر خود را زبان دوم کشور ایران کند.

۱۱ ساعت پیش
دستگیری فروشنده بلیت تقلبی کنسرت در «دیوار»
جانشین پلیس فتا پایتخت از دستگیری فروشنده بلیت های تقلبی کنسرت در سایت دیوار خبر داد.

۱۱ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جام جم آنلاین - قتل همسر به خاطر عضویت در تلگرام +عکس
جام جم آنلاین - قتل همسر به خاطر عضویت در تلگرام +عکسپرونده مرد میانسال که به خاطر حضور همسرش در تلگرام او را با ضربه‌های چاقو کشته بود، به دادگاه کیفری تهران ارسال شد.

۱۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - پشیمانی مرد همسرکش از جنایت ۲۰ ساله
جام جم آنلاین - پشیمانی مرد همسرکش از جنایت 20 ساله«۲۰ سال با عذاب وجدان قتل همسرم زندگی کردم. با کابوس صحنه جنایت از خواب بیدار می‌شدم. امیدوارم خدا مرا به خاطر این گناه ببخشد.» این بخشی از آخرین دفاعیات مردی سالخورده است که ۲۰ سال بعد از قتل همسرش دستگیر شد.

۱۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - پرونده قتل اهورا در دیوان عالی کشور
جام جم آنلاین - پرونده قتل اهورا در دیوان عالی کشورپرونده قتل اهورا، پسر سه ساله که توسط ناپدری‌اش کشته شده، با اعتراض وکیل متهم به دیوان عالی کشور ارسال شد.

۱۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل نامرئی جان مادر و پسر نهاوندی را گرفت
جام جم آنلاین - قاتل نامرئی جان مادر و پسر نهاوندی را گرفتمسئول روابط عمومی شبکه بهداشت نهاوند گفت: مادر و فرزند نهاوندی بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن، جان باختند.

۱۱۰ روز پیش
بازجویی از هفت متهم در جنایت باغ متروک
هفت مرد افغان که پس از کشف جسد پسر گمشده هموطنشان در باغ متروکه، بازداشت شده بودند برای تحقیقات تخصصی به دادسرای جنایی انتقال یافتند.

۱۱۰ روز پیش
ارتباط بهنام با زن شوهردار منجر به قتل شد | زن خائن به حبس و شلاق محکوم شد
ارتباط بهنام با زن شوهردار منجر به قتل شد | زن خائن به حبس و شلاق محکوم شدارتباط بهنام با زن شوهردار منجر به قتل شد | حکم قصاص و زندان چهار پسر جوان و نوجوان که با نقشه از پیش طراحی شده یک زن، شوهر وی را کشتند و جنازه اش را در بیابان های حاشیه تهران رها کردند، پس از کش و قوس فراوان قضایی در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد.

۱۱۱ روز پیش
کیفرخواست پرونده صادق برمکی صادر شد | جزئیات جدید قتل وحشتناک صادق برمکی
کیفرخواست پرونده صادق برمکی صادر شد | جزئیات جدید قتل وحشتناک صادق برمکیکیفرخواست پرونده صادق برمکی صادر شد | صادق برمکی جوان مهابادی اوایل پاییز امسال به طرز وحشتناکی به دست دوستانش کشته شد. قاتلان صادق برمکی، پس از آنکه اورا با چاقو و ساطور مضروب کردند، جنازه اش را به آتش کشیدند. فیلم قتل صادق برمکی نیز توسط این دوستان شیطان صفت ضبط شد. حالا برای قتل صادق برمکی، کیفرخواست صادر شده...

۱۱۱ روز پیش
ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش قبل از اعدام | اینجا همه از من بدشان می آید | در حق من ظلم شد
ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش قبل از اعدام | اینجا همه از من بدشان می آید | در حق من ظلم شدناگفته های امیرحسین قاتل ستایش قبل از اعدام | به زودی اعدام می شود، مگر این که معجزه ای بشود و خانواده ستایش گذشت کنند. امیرحسین قاتل ستایش قریشی این روزها در زندان انتظار اعدام می کشد. خودش می گوید در روز حادثه «چیزی توی مشروبم مخلوط کرده بودند» و «اصلا نفهمیدم چه شد». آخرین گفتگوی امیرحسین قاتل ستایش را در ادامه بخوانید...

۱۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل ستایش: فقط عرق خالی خوردم، نمی دانم چرا این اتفاق افتاد!
جام جم آنلاین - قاتل ستایش: فقط عرق خالی خوردم، نمی دانم چرا این اتفاق افتاد!امیرحسین؛ نوجوانی که ستایش دختر افغانستانی را به قتل رسانده می گوید نمی دانم در روز جنایت چه اتفاقی افتاد!

۱۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - پایان پرونده پیچیده قتل شوهر با شلوار
جام جم آنلاین - پایان پرونده پیچیده قتل شوهر با شلوارپرونده ارتباط پنهانی زن متاهل که به قتل شوهرش با شلوار منجر شده بود، با تائید احکام قصاص، حبس و شلاق متهمان در دیوان عالی کشور برای همیشه بسته شد.

۱۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - راز جسد پسر جوان در باغ متروک
جام جم آنلاین - راز جسد پسر جوان در باغ متروکجسد پسر جوانی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، در باغ متروکه‌ای کشف شد.

۱۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - نجات قاتل اجیر شده از مجازات مرگ
جام جم آنلاین - نجات قاتل اجیر شده از مجازات مرگمرد افغان که برای قتل مرد بی‌ گناه اجیر شده بود، با بخشش مادر مقتول از مجازات مرگ نجات پیدا کرد.

۱۱۱ روز پیش
قتل هولناک پسر گمشده در باغ متروک
جسد پسر گمشده افغان پس از ۱۰ روز جست و جو زیر تشک کهنه و مندرسی در باغ متروکه شرق تهران پیدا شد.

۱۱۱ روز پیش
امیر حسین: در زندان «ستایش‌» صدایم می‌زنند
معلوم نیست چه زمانی اعدام می‌شود. خودش می‌گوید از روز تولد ١٨سالگی منتظر است. امیرحسین، قاتل ستایش، که هیچ‌کس دوستش ندارد... خودش را این‌طور معرفی می‌کند و می‌گوید دلم می‌خواهد یک روز، فقط یک روز مثل آدم‌های عادی زندگی کنم. اما خط تلفن زندان رجایی‌شهر که سر هر سه دقیقه و ٣٠ ثانیه اخطار می‌دهد که: تماس‌گیرنده زندانی می‌باشد!

۱۱۱ روز پیش
مردی که به صورت همسر سومش اسید پاشید
مرد افغانستانی سه‌زنه که روی همسر سومش اسید پاشیده ‌بود، محکوم شد.

۱۱۳ روز پیش
جام جم آنلاین - اسیدپاشی مرد ۳ زنه روی همسر دوم
جام جم آنلاین - اسیدپاشی مرد 3 زنه روی همسر دوممرد سه زنه به خاطر بدبینی، همسر دوم خود را در خواب مورد اسیدپاشی قرار داد و از ناحیه صورت بشدت مجروح کرد. او که ۱۳فرزند دارد در جلسه دادگاه، پرده از راز قتلی که سال‌ها پیش به خاطر همسر اولش مرتکب شده بود برداشت؛ اما ماجرای سم دادن به همسر سوم خود را انکار کرد.

۱۱۳ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد شیشه‌ای به اتهام قتل عام خانوادگی +عکس
جام جم آنلاین - محاکمه مرد شیشه‌ای به اتهام قتل عام خانوادگی +عکسمرد شیشه‌ای که در محله نعمت‌آباد تهران، همسر و دو فرزندش را کشته و جسد آنها را در کمد دیواری پنهان کرده بود، در یک‌قدمی محاکمه قرار گرفت.

۱۱۳ روز پیش
جام جم آنلاین - دردسر هدیه هالووین برای مهندس جوان
جام جم آنلاین - دردسر هدیه هالووین برای مهندس جوانهدیه جشن «هالووین» خواهر ساکن کانادا برای برادرش مرد جوان را به اتهام قتل روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی کرد. ترساندن دوستان با دست مصنوعی باعث شد، مرد جوان متهم به قتل شود.

۱۱۳ روز پیش
کیفرخواست قاتل سریالیِ زنان گیلانی صادر شد
کیفرخواست علیه قاتل سریالی زنان در گیلان صادر شد و این مرد که هشت زن را به قتل رسانده است، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

۱۱۴ روز پیش
تبرئه زن جوان از اتهام همدستی در قتل شوهر
زنی که متهم بود با همدستی مرد مورد علاقه‌اش شوهرش را به قتل رسانده ‌است، از اتهامش تبرئه شد.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - صدور کیفرخواست قاتل زنان گیلان
جام جم آنلاین - صدور کیفرخواست قاتل زنان گیلاندادستان عمومی و انقلاب رشت از صدور کیفرخواست قاتل سریالی زنان در استان گیلان خبر داد.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - ۳ قاتل خبرساز در انتظار گزارش پزشکی قانونی
جام جم آنلاین - 3 قاتل خبرساز در انتظار گزارش پزشکی قانونیسرنوشت سه قاتل خبرساز پایتخت که در جریان جنایت‌های جداگانه مرتکب پنج قتل شده بودند به گزارش کارشناسان پزشکی قانونی گره خورد.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - عذاب وجدان قاتل برادر
جام جم آنلاین - عذاب وجدان قاتل برادرمرد جوان که پس از قتل برادر معتادش‌‌ جسد او را در کوه دفن کرده بود، به خاطر عذاب وجدان، راز جنایت را فاش کرد.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - راز سر به مهر قتل مرد مکانیک
جام جم آنلاین - راز سر به مهر قتل مرد مکانیکخانواده مردی که شش سال پیش در جنایتی عجیب به قتل رسیده بود، با شناسایی نشدن قاتلان او با حضوردر دادسرای جنایی تهران درخواست دیه از بیت‌المال کردند.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - قربانی اسیدپاشی توسط وزیر بهداشت ویزیت شد +عکس
جام جم آنلاین - قربانی اسیدپاشی توسط وزیر بهداشت ویزیت شد +عکسرعنا دختر بچه ۹ ساله ای که چند سال قبل در شهرستان ریگان قربانی اسیدپاشی پدرش شده بود امروز(سه شنبه) توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویزیت شد.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل فراری در کوهدشت
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل فراری در کوهدشتفرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت دو سال در این شهرستان خبر داد.

۱۱۵ روز پیش
زن میان‌سال قربانی قاتل نامرئی شد
مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان گفت: زن میان‌سالی بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در حمام جان خود را از دست داد.

۱۱۵ روز پیش
معمای قتل سه زن در شمال
تحقیقات ویژه جنایی برای کشف راز قتل مرموز زن جوان ناشناس شیک پوش که جسدش در دریا پیدا شده بود در حالی ادامه دارد که کشف اجساد دو زن دیگر در شهرهای شمالی، معماهای تازه‌ای پیش روی کارآگاهان قرار داده است.

۱۱۵ روز پیش
جنایت خونین به خاطر دختر و داماد
مرد میانسالی که به‌ دنبال اختلاف‌های شدید خانوادگی، برادر داماد خود را فلج کرده و یکی از دوستان او را کشته بود در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد.

۱۱۵ روز پیش
بیکاری مرد؛ زمینه‌ ساز وقوع همسرکشی
مردی که همسرش را به قتل رسانده و پس از آن اقدام به خوزنی کرده است، در بازجویی‌ها جزئیات جنایت خود را شرح داد و گفت از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشت.

۱۱۵ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر