دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیاده
 تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیادهساعاتی پیش یک دستگاه خودرو سواری با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی برخورد کرد. هنوز آمار دقیقی از مجروحان و کشته‌شدگان این سانحه اعلام نشده است.

۲۲ روز پیش
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفت
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در بزرگراه یاسینی که تعدادی از افراد در قسمت بار خودرو نشسته بودند، یک نفر جان خود را از دست داد و ۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

۲۲ روز پیش
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: از ابتدای تابستان تاکنون سه نفر به علت غرق شدگی در رودخانه جان خود را از دست داده‌اند.

۲۲ روز پیش
بازی با جان مردم؛ ریختن گازوئیل روی جاده!
از دیروز ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن فردی به تشریح دلیل حادثه خود می پردازد. به گفته او افرادی برای درآمدزایی، سطح جاده تهران-شمال را با استفاده از گازوئیل لغزنده کرده تا منجر به تصادف وسایل نقلیه گردد و این افراد سودجو از این طریق و بازی با جان مردم درآمدزایی کنند.

۲۲ روز پیش
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان بابایی
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان باباییرییس اورژانس تهران گفت: در برخورد یک دستگاه ۲۰۷ با گاردریل ۳ نفر کشته شدند.

۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده مست جان 5 کارگر را گرفت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

۲۲ روز پیش
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشت
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشترییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.

۲۲ روز پیش
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران سقوط یک دستگاه وانت بار به زمین خاکی در ضلع شمالی بازار گل شهید محلاتی حادثه ساز شد. در این حادثه یک دستگاه وانت بار به علت نامعلوم در قسمت خاکی ضلع شمالی بازار گل محلاتی پس از سقوط در گودال واژگون و متوقف شد و راننده با کمک شهروندان از خودرویش خارج شد.

۲۲ روز پیش
زن مالخر دستگیر شد
زن مالخر دستگیر شدزنی که اموال مسروقه را از وی خریداری می کرد نیز به دام پلیس افتاد

۲۲ روز پیش
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداری
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، جان ۳ نفر را در تصادف صبح امروز گرفت.

۲۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
درخواست مردی که در نزاع شبانه مرتکب قتل شد
مردی که در پی درگیری با دامادش یک برادر او را به قتل رسانده و یکی دیگر را معلول کرده،‌ هرچند به پرداخت دیه محکوم شد اما با درخواست اعسار اعلام کرد توانایی پرداخت دیه را ندارد و این درگیری زندگی او را خراب کرده ‌است.

۲۳۶ روز پیش
دستگیری قاتل در لاهیجان در کمتر از دو ساعت
در یک نزاع و درگیری در روستای شیرجوپشت لاهیجان یک مرد ۴۳ ساله با ضربه های چاقو به قتل رسید.

۲۳۶ روز پیش
راز برادرکشی برملا شد! | عذاب وجدان راز برادرکشی را برملا کرد
راز برادرکشی برملا شد! | عذاب وجدان راز برادرکشی را برملا کردراز برادرکشی برملا شد! | مرد برادرکش پس از قتل و عذاب وجدان راز قتل برادرش در ایلام را فاش کرد.

۲۳۶ روز پیش
قتل وحشتناک مدل روسی در جنگل + عکس
قتل وحشتناک مدل روسی در جنگل + عکسقتل وحشتناک مدل روسی در جنگل + عکس | پلیس سیبری جسد دختر ۱۹ ساله روس که به عنوان مدل فعالیت داشت را در منطقه جنگلی و پوشیده از برف پیدا کرد.

۲۳۶ روز پیش
جام جم آنلاین - صدورحکم قصاص قاتل سرباز آق قلایی +عکس
جام جم آنلاین - صدورحکم قصاص قاتل سرباز آق قلایی +عکسرئیس کل دادگستری گلستان از صدور حکم قصاص قاتل سرباز وظیفه آق قلایی در گرگان خبر داد.

۲۳۶ روز پیش
جام جم آنلاین - پرداخت ۳ دیه؛ پایان درگیری داماد و پدرزن
جام جم آنلاین - پرداخت 3 دیه؛ پایان درگیری داماد و پدرزنمردی که به جرم قتل برادر داماد خود و مجروح کردن یک نفر دیگر به پرداخت سه فقره دیه کامل محکوم شده است، با ارائه درخواستی به دادگاه از قضات خواست مبلغ دیه را قسط‌بندی کنند تا توان پرداختش را داشته باشد.

۲۳۶ روز پیش
جام جم آنلاین - شوخی منجر به قتل شد
جام جم آنلاین - شوخی منجر به قتل شدپلیساوهایو کارمند اداره پست رابه اتهامارتکاب دو جنایت دستگیر کرد.

۲۳۶ روز پیش
جام جم آنلاین - آسیب‌شناسی پرخاشگری اجتماعی
جام جم آنلاین - آسیب‌شناسی پرخاشگری اجتماعیبراساس آخرین آمار سازمان پزشکی قانونی کشور، سالانه بیش از نیم میلیون ایرانی به دلیل نزاع به پزشکی قانونی مراجعه می‌کنند. حدود ۷۰ درصد نزاع‌های آنی با سلاح سرد همراه است و ۳۰ درصد آنها نیز باعث وقوع قتل می‌شود. کارشناسان این آمار را نشان‌دهنده سطح بالای خشونت در جامعه و کاهش آستانه تحمل شهروندان می‌دانند و زمینه‌های آن را در شرایط نامناسب اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جست‌وجو می‌کنند.

۲۳۶ روز پیش
قتل مسافر اتاق ۲۰۲ به خاطر رقیب عشقی
شهادت کارگر مسافرخانه در پرونده قتل مسافر میانسال، صاحبکارش را به دردسر انداخت و او را با اتهام قتل روبه‌رو کرد.

۲۳۷ روز پیش
جام جم آنلاین - چاقوی زورگیرها مسافر پراید را کشت
جام جم آنلاین - چاقوی زورگیرها مسافر پراید را کشتروز حادثه مقتول را حوالی میدان آزادی سوار بر خودرو کرده و دقایقی بعد از سوار شدن از وی زورگیری کردیم؛ مقتول با ضربه چاقو به سفید ران پایش به قتل رسید.

۲۳۷ روز پیش
جام جم آنلاین - پایان کابوس مرگ برای ۲ اعدامی
جام جم آنلاین - پایان کابوس مرگ برای 2 اعدامیبخشش اولیای دم، طناب دار را از سرنوشت دو اعدامی دور کرد. هر دوی آنها در نزاع مرتکب قتل شده بودند.

۲۳۷ روز پیش
قتل و بریدن‌ گوش‌های مقتول در پی خون‌خواهی
دادگاه کیفری، مردی را که متهم بود در درگیری طایفه‌ای و در پی خون‌خواهی خواهرزاده‌اش، خود رأسا تصمیم به اجرای مجازات گرفته‌ بود، از اتهام قتل تبرئه اما به‌دلیل شرکت در نزاع و تیراندازی محکوم کرد.

۲۳۷ روز پیش
جام جم آنلاین - اجرای حکم قاتل ستایش مجددا به جریان افتاد
جام جم آنلاین - اجرای حکم قاتل ستایش مجددا به جریان افتاداجرای حکم قصاص و اعدام قاتل ستایش قریشی دختربچه افغانستانی که پیشتر به تعویق افتاده بود، با دعوت اجرای احکام دادستانی ورامین از پدر مقتول و درخواست وی برای اجرای حکم، دوباره به جریان افتاد.

۲۳۸ روز پیش
اجرای حکم قاتل «ستایش» دوباره به جریان افتاد
اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل ستایش قریشی دختربچه افغانستانی که پیشتر به تعویق افتاده بود، با دعوت اجرای احکام دادستانی ورامین از پدر مقتول و درخواست وی برای اجرای حکم، دوباره به جریان افتاد.

۲۳۸ روز پیش
جزییات گروگانگیری خونینِ مرد ثروتمند
جزئیات تازه ای از پروند ه آدم ربایانی که مرد ثروتمند گراشی را دزدیده ، او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کرده بودند، فاش شد.

۲۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئی
جام جم آنلاین - اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئیمرد خیاط که متهم است شریک مالی‌اش را با انگیزه‌های مبهم به قتل رسانده در جلسه محاکمه، جنایت را گردن قاتلی نامرئی انداخت.

۲۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه عامل جنایت در آلاچیق
جام جم آنلاین - محاکمه عامل جنایت در آلاچیقعامل قتل مرد جوان در آلاچیق پارک پس از رد حکم قصاصش در دیوان عالی کشور برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد.

۲۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - سحرگاه مرگ برای جنایتکار زنجیره‌ای
جام جم آنلاین - سحرگاه مرگ برای جنایتکار زنجیره‌ایمردی که به اتهام قتل سه زن و دو مرد به پنج بار قصاص محکوم شده بود، در زندان رجایی شهر کرج به دارمجازات آویخته شد.

۲۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت به خاطر متادون در تهران +عکس
جام جم آنلاین - جنایت به خاطر متادون در تهران +عکسمردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود توسط ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد.

۲۳۸ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل بیماران با آمپول هوا!
جام جم آنلاین - قتل بیماران با آمپول هوا!پلیس سیسیل یک کارمند حمل برانکارد را که متهم به قتل عمد بیماران با آمپول هوا است، دستگیر کرد.

۲۳۸ روز پیش
قصاص، مجازات عامل قتل پدرخوانده یک دختر
پسر جوانی که درجریان مشاجره و درگیری ناپدری دختر جوانی را با چاقو به قتل رسانده بود، پس ازمحاکمه به قصاص محکوم شد.

۲۳۸ روز پیش
جراحی که از چوبه دار گریخت
جراح ارتوپد که به اتهام قتل پدرش، بازداشت است با پرداخت دیه توانست رضایت دو خواهرش را بگیرد و از مرگ رهایی یابد.

۲۳۸ روز پیش
متهم: برای دفاع از خواهرزاده‌ام مجبور به قتل شدم
پسری که مدعی‌ است در دفاع از خواهرزاده‌اش مرتکب قتل شده درحالی برای بار دوم پای میز محاکمه رفت که همچنان مدعی ‌است مجبور به ارتکاب قتل شده اما دیوان عالی کشور رأی برائت او از قتل عمدی را رد کرده ‌است.

۲۳۸ روز پیش
قاتل آمبولانس مرگ در ایتالیا دستگیر شد!
پلیس سیسیل یک کارمند حمل برانکارد را که متهم به قتل عمدِ بیماران با آمپول هوا است، دستگیر کرد.

۲۳۸ روز پیش
جنازه زن جوان شیک پوش از آب گرفته شد | معمای قتل زنی با لباس های گرانقیمت
جنازه زن جوان شیک پوش از آب گرفته شد | معمای قتل زنی با لباس های گرانقیمتجنازه زن جوان شیک پوش از آب گرفته شد | زن جوان در حالی که لباس‌های گرانقیمت، چکمه و شلوار جین مشکی بر تن داشته توسط فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسید. عامل یا عاملان قتل نیز ابتدا با وارد کردن جسم سختی از پشت سر، این زن را از پای درآورده‌اند و سپس جسدش را به داخل دریا برده و در اعماق رها کرده‌اند.

۲۳۸ روز پیش
جنایت برای متادون در جنوب تهران
مردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود توسط ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد.

۲۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - برادرکشی به‌ خاطر اعتیاد +عکس
جام جم آنلاین - برادرکشی به‌ خاطر اعتیاد +عکسمرد شیشه‌ای که حاضر به ترک اعتیادش نبود، در جریان درگیری خونین با برادرش با ضربه‌های چاقو به قتل رسید.

۲۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله ۲۰۰ متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر ۱۷ ساله رقم خورده باشد.

۲۴۰ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه ۵.۲ ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون ۱۳ پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۲۴۰ روز پیش
دستگیری عاملان سه جنایت مسلحانه
عاملان قتل دو مرد و یک زن در شهرستان ماهشهر دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

۲۴۱ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر