پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
درخواست مردی که در نزاع شبانه مرتکب قتل شد
مردی که در پی درگیری با دامادش یک برادر او را به قتل رسانده و یکی دیگر را معلول کرده،‌ هرچند به پرداخت دیه محکوم شد اما با درخواست اعسار اعلام کرد توانایی پرداخت دیه را ندارد و این درگیری زندگی او را خراب کرده ‌است.

۶۰۳ روز پیش
دستگیری قاتل در لاهیجان در کمتر از دو ساعت
در یک نزاع و درگیری در روستای شیرجوپشت لاهیجان یک مرد ۴۳ ساله با ضربه های چاقو به قتل رسید.

۶۰۳ روز پیش
راز برادرکشی برملا شد! | عذاب وجدان راز برادرکشی را برملا کرد
راز برادرکشی برملا شد! | عذاب وجدان راز برادرکشی را برملا کردراز برادرکشی برملا شد! | مرد برادرکش پس از قتل و عذاب وجدان راز قتل برادرش در ایلام را فاش کرد.

۶۰۳ روز پیش
قتل وحشتناک مدل روسی در جنگل + عکس
قتل وحشتناک مدل روسی در جنگل + عکسقتل وحشتناک مدل روسی در جنگل + عکس | پلیس سیبری جسد دختر ۱۹ ساله روس که به عنوان مدل فعالیت داشت را در منطقه جنگلی و پوشیده از برف پیدا کرد.

۶۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - صدورحکم قصاص قاتل سرباز آق قلایی +عکس
جام جم آنلاین - صدورحکم قصاص قاتل سرباز آق قلایی +عکسرئیس کل دادگستری گلستان از صدور حکم قصاص قاتل سرباز وظیفه آق قلایی در گرگان خبر داد.

۶۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - پرداخت ۳ دیه؛ پایان درگیری داماد و پدرزن
جام جم آنلاین - پرداخت 3 دیه؛ پایان درگیری داماد و پدرزنمردی که به جرم قتل برادر داماد خود و مجروح کردن یک نفر دیگر به پرداخت سه فقره دیه کامل محکوم شده است، با ارائه درخواستی به دادگاه از قضات خواست مبلغ دیه را قسط‌بندی کنند تا توان پرداختش را داشته باشد.

۶۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - شوخی منجر به قتل شد
جام جم آنلاین - شوخی منجر به قتل شدپلیساوهایو کارمند اداره پست رابه اتهامارتکاب دو جنایت دستگیر کرد.

۶۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - آسیب‌شناسی پرخاشگری اجتماعی
جام جم آنلاین - آسیب‌شناسی پرخاشگری اجتماعیبراساس آخرین آمار سازمان پزشکی قانونی کشور، سالانه بیش از نیم میلیون ایرانی به دلیل نزاع به پزشکی قانونی مراجعه می‌کنند. حدود ۷۰ درصد نزاع‌های آنی با سلاح سرد همراه است و ۳۰ درصد آنها نیز باعث وقوع قتل می‌شود. کارشناسان این آمار را نشان‌دهنده سطح بالای خشونت در جامعه و کاهش آستانه تحمل شهروندان می‌دانند و زمینه‌های آن را در شرایط نامناسب اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جست‌وجو می‌کنند.

۶۰۳ روز پیش
قتل مسافر اتاق ۲۰۲ به خاطر رقیب عشقی
شهادت کارگر مسافرخانه در پرونده قتل مسافر میانسال، صاحبکارش را به دردسر انداخت و او را با اتهام قتل روبه‌رو کرد.

۶۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - چاقوی زورگیرها مسافر پراید را کشت
جام جم آنلاین - چاقوی زورگیرها مسافر پراید را کشتروز حادثه مقتول را حوالی میدان آزادی سوار بر خودرو کرده و دقایقی بعد از سوار شدن از وی زورگیری کردیم؛ مقتول با ضربه چاقو به سفید ران پایش به قتل رسید.

۶۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - پایان کابوس مرگ برای ۲ اعدامی
جام جم آنلاین - پایان کابوس مرگ برای 2 اعدامیبخشش اولیای دم، طناب دار را از سرنوشت دو اعدامی دور کرد. هر دوی آنها در نزاع مرتکب قتل شده بودند.

۶۰۴ روز پیش
قتل و بریدن‌ گوش‌های مقتول در پی خون‌خواهی
دادگاه کیفری، مردی را که متهم بود در درگیری طایفه‌ای و در پی خون‌خواهی خواهرزاده‌اش، خود رأسا تصمیم به اجرای مجازات گرفته‌ بود، از اتهام قتل تبرئه اما به‌دلیل شرکت در نزاع و تیراندازی محکوم کرد.

۶۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - اجرای حکم قاتل ستایش مجددا به جریان افتاد
جام جم آنلاین - اجرای حکم قاتل ستایش مجددا به جریان افتاداجرای حکم قصاص و اعدام قاتل ستایش قریشی دختربچه افغانستانی که پیشتر به تعویق افتاده بود، با دعوت اجرای احکام دادستانی ورامین از پدر مقتول و درخواست وی برای اجرای حکم، دوباره به جریان افتاد.

۶۰۵ روز پیش
اجرای حکم قاتل «ستایش» دوباره به جریان افتاد
اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل ستایش قریشی دختربچه افغانستانی که پیشتر به تعویق افتاده بود، با دعوت اجرای احکام دادستانی ورامین از پدر مقتول و درخواست وی برای اجرای حکم، دوباره به جریان افتاد.

۶۰۵ روز پیش
جزییات گروگانگیری خونینِ مرد ثروتمند
جزئیات تازه ای از پروند ه آدم ربایانی که مرد ثروتمند گراشی را دزدیده ، او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کرده بودند، فاش شد.

۶۰۵ روز پیش
جام جم آنلاین - اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئی
جام جم آنلاین - اصرار مرد زندانی به همدستی با قاتل نامرئیمرد خیاط که متهم است شریک مالی‌اش را با انگیزه‌های مبهم به قتل رسانده در جلسه محاکمه، جنایت را گردن قاتلی نامرئی انداخت.

۶۰۵ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه عامل جنایت در آلاچیق
جام جم آنلاین - محاکمه عامل جنایت در آلاچیقعامل قتل مرد جوان در آلاچیق پارک پس از رد حکم قصاصش در دیوان عالی کشور برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد.

۶۰۵ روز پیش
جام جم آنلاین - سحرگاه مرگ برای جنایتکار زنجیره‌ای
جام جم آنلاین - سحرگاه مرگ برای جنایتکار زنجیره‌ایمردی که به اتهام قتل سه زن و دو مرد به پنج بار قصاص محکوم شده بود، در زندان رجایی شهر کرج به دارمجازات آویخته شد.

۶۰۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت به خاطر متادون در تهران +عکس
جام جم آنلاین - جنایت به خاطر متادون در تهران +عکسمردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود توسط ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد.

۶۰۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل بیماران با آمپول هوا!
جام جم آنلاین - قتل بیماران با آمپول هوا!پلیس سیسیل یک کارمند حمل برانکارد را که متهم به قتل عمد بیماران با آمپول هوا است، دستگیر کرد.

۶۰۵ روز پیش
قصاص، مجازات عامل قتل پدرخوانده یک دختر
پسر جوانی که درجریان مشاجره و درگیری ناپدری دختر جوانی را با چاقو به قتل رسانده بود، پس ازمحاکمه به قصاص محکوم شد.

۶۰۵ روز پیش
جراحی که از چوبه دار گریخت
جراح ارتوپد که به اتهام قتل پدرش، بازداشت است با پرداخت دیه توانست رضایت دو خواهرش را بگیرد و از مرگ رهایی یابد.

۶۰۵ روز پیش
متهم: برای دفاع از خواهرزاده‌ام مجبور به قتل شدم
پسری که مدعی‌ است در دفاع از خواهرزاده‌اش مرتکب قتل شده درحالی برای بار دوم پای میز محاکمه رفت که همچنان مدعی ‌است مجبور به ارتکاب قتل شده اما دیوان عالی کشور رأی برائت او از قتل عمدی را رد کرده ‌است.

۶۰۵ روز پیش
قاتل آمبولانس مرگ در ایتالیا دستگیر شد!
پلیس سیسیل یک کارمند حمل برانکارد را که متهم به قتل عمدِ بیماران با آمپول هوا است، دستگیر کرد.

۶۰۵ روز پیش
جنازه زن جوان شیک پوش از آب گرفته شد | معمای قتل زنی با لباس های گرانقیمت
جنازه زن جوان شیک پوش از آب گرفته شد | معمای قتل زنی با لباس های گرانقیمتجنازه زن جوان شیک پوش از آب گرفته شد | زن جوان در حالی که لباس‌های گرانقیمت، چکمه و شلوار جین مشکی بر تن داشته توسط فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسید. عامل یا عاملان قتل نیز ابتدا با وارد کردن جسم سختی از پشت سر، این زن را از پای درآورده‌اند و سپس جسدش را به داخل دریا برده و در اعماق رها کرده‌اند.

۶۰۵ روز پیش
جنایت برای متادون در جنوب تهران
مردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود توسط ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد.

۶۰۶ روز پیش
جام جم آنلاین - برادرکشی به‌ خاطر اعتیاد +عکس
جام جم آنلاین - برادرکشی به‌ خاطر اعتیاد +عکسمرد شیشه‌ای که حاضر به ترک اعتیادش نبود، در جریان درگیری خونین با برادرش با ضربه‌های چاقو به قتل رسید.

۶۰۶ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله ۲۰۰ متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر ۱۷ ساله رقم خورده باشد.

۶۰۷ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه ۵.۲ ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون ۱۳ پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۶۰۷ روز پیش
دستگیری عاملان سه جنایت مسلحانه
عاملان قتل دو مرد و یک زن در شهرستان ماهشهر دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

۶۰۸ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر