چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
امید تازه برای نجات دختر جوان از قصاص
امید تازه برای نجات دختر جوان از قصاصدختری که در سن ۱۶ سالگی با همدستی مادرش نقشه قتل پدر خانواده را طراحی و اجرا کرده بود به‌دلیل آنچه پزشکی قانونی «اختلالات شخصیتی و عدم‌رشد عقلی» اعلام کرده یک گام از چوبه دار فاصله گرفت.

۲۷۶ روز پیش
خیابانگردی قاضی جنایی برای کشف راز قتل خانم مدیر
خیابانگردی قاضی جنایی برای کشف راز قتل خانم مدیرتیزهوشی قاضی جنایی مشهد راز قتل مدیرعامل شرکت عمرانی را فاش کرد.

۲۷۶ روز پیش
دستگیری ۴ نفر از عوامل قتل معلم ایرانشهری و همسرش
دستگیری 4 نفر از عوامل قتل معلم ایرانشهری و همسرشفرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری چهار نفر از عوامل قتل یک معلم و همسرش در این شهرستان خبر داد.

۲۷۶ روز پیش
شهادت ۲محیط بان با گلوله شکارچیان غیر مجاز
شهادت ۲محیط بان با گلوله شکارچیان غیر مجازشکارچیان غیرمجاز در جریان درگیری با محیط‌بانان منطقه گنو در استان هرمزگان ۲ نفر از آنها را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

۲۷۷ روز پیش
درگیری مرگبار همسایه‌ها
درگیری مرگبار همسایه‌هامرد شرور که نیمه‌های شب در کوچه با صدای بلند صحبت می‌کرد وقتی با اعتراض همسایه‌شان روبه‌رو شد پاسخ وی را با ضربات مرگبار چاقو داد.

۲۷۷ روز پیش
فرار از زندان به شیوه فیلم‌های گانگستری
فرار از زندان به شیوه فیلم‌های گانگستریمردان مسلح در روز روشن به شیوه فیلم‌های گانگستری عمل کردند و مردی را که از ۹سال قبل به اتهام قتل عمدی در زندان بود، از دست مأموران زندان ربودند.

۲۷۷ روز پیش
عامل جنایت قلعه‌حسن‌خان پای میز محاکمه
عامل جنایت قلعه‌حسن‌خان پای میز محاکمهپیرمردی که ۷ سال قبل در جنایتی هولناک در قلعه حسن خان با گلوله بستن ۱۸نفر ۶ نفر از آنها را به قتل رسانده بود با نقض حکم قصاصش در دیوان عالی کشور دوباره در دادگاه محاکمه خواهد شد.

۲۷۷ روز پیش
دستگیری عاملان شهادت مأمور پلیس ماهشهر
دستگیری عاملان شهادت مأمور پلیس ماهشهر۲ سارق مسلح که در جریان درگیری با مأموران پلیس یکی از آنها را به شهادت رسانده و ۲ نفر دیگر را مجروح کرده بودند ۲۴ ساعت بعد از این جنایت دستگیر شدند.

۲۷۹ روز پیش
۲ فیلم عجیب در پرونده آدم‌ربایی ۲ میلیاردی
۲ فیلم عجیب در پرونده آدم‌ربایی ۲ میلیاردیوقتی ۳ مرد در برابر اتهام آدم‌ربایی قرار گرفتند، فیلمی به قاضی ارائه کردند که نشان می‌داد ادعای شاکی دروغ و آدم‌ربایی در کار نبوده است.

۲۷۹ روز پیش
مرگ مرموز یک مرد تهرانی
مرگ مرموز یک مرد تهرانیمرگ مرد میانسال در خانه‌اش تیم جنایی را با معمایی مرموز روبه‌رو کرده است.

۲۸۱ روز پیش
قاتل دستفروش: عذاب وجدان دارم قصاصم کنید
قاتل دستفروش: عذاب وجدان دارم قصاصم کنیددستفروشی که در سه‌شنبه‌بازار جنت‌آباد همکارش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، در جلسه محاکمه از قضات دادگاه خواست زودتر حکم قصاصش را صادر کنند تا از عذاب وجدان خلاص شود.

۲۸۱ روز پیش
اعترافات مردی که دخترش را به گلوله بست
اعترافات مردی که دخترش را به گلوله بست۳‌ روز پس از جنایت هولناک خوی که در آن مردی با شلیک گلوله دخترش را در خیابان به قتل رساند، جزئیات تازه‌ای از این جنایت فاش شد.

۲۸۱ روز پیش
مرگ عاطفه‌ها
مرگ عاطفه‌هاانتشار خبر قتل دختری در خوی به‌دست پدرش بار دیگر جامعه را آزرد.

۲۸۱ روز پیش
تهدید به قتل در تلگرام/ خواستگار کینه جو به دام افتاد
تهدید به قتل در تلگرام/ خواستگار کینه جو به دام افتادفردی که با انتشار تصاویر خصوصی دختری در شبکه اجتماعی تلگرام و تهدید به قتل او در صدد انتقام از وی و خانواده اش بود، با تلاش کارآگاهان پلیس فتا مازندران، شناسایی و دستگیر شد.

۲۸۲ روز پیش
قاتل سپهرکوچولو مجنون است
قاتل سپهرکوچولو مجنون استکمیسیون پزشکی قانونی پس از بررسی‌های نهایی، جنون قاتل سپهرکوچولو و همچنین عامل جنایت در شهرک غرب را تأیید کرد.

۲۸۳ روز پیش
انگیزه خانوادگی در جنایت هولناک خوی
انگیزه خانوادگی در جنایت هولناک خویمردی که متهم است دخترش را در یکی از خیابان‌های شهرستان خوی با شلیک گلوله به قتل رسانده است، انگیزه‌اش از جنایت را خانوادگی اعلام کرده است.

۲۸۳ روز پیش
درگیری دو کارگر نانوایی به قتل انجامید+عکس
درگیری دو کارگر نانوایی به قتل انجامید+عکسدرگیری دو کارگر روزمزد نانوایی به جنایت و قتل منجر شد.

۲۸۳ روز پیش
اقرار دزد کابل‌های برق‌ به ۲ جنایت در پایتخت
اقرار دزد کابل‌های برق‌ به ۲ جنایت در پایتختجوان ۲۹ ساله‌ای که در شهرهای مختلف کشور دست به سرقت کابل برق می‌زد در اراک دستگیر و با حکم دادگاه به ۱۵۵ سال زندان محکوم شد.

۲۸۴ روز پیش
دستگیری قاتل فراری ۴‌ سال پس از جنایت
دستگیری قاتل فراری ۴‌ سال پس از جنایتقاتل فراری تصور می‌کرد ۴ سال پس از جنایتی که مرتکب شده کارآگاهان جنایی از تعقیب او دست کشیده‌اند اما با لو رفتن مخفیگاهش در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

۲۸۴ روز پیش
انکار قتل همسر ۶ سال پس از جنایت
انکار قتل همسر ۶ سال پس از جنایتمردی که متهم است ۸‌ماه بعد از ازدواج، همسرش را در خانه‌شان به قتل رسانده در جلسه محاکمه دست داشتن در این جنایت را انکار کرد و گفت دلیلی وجود نداشته که بخواهد همسرش را به قتل برساند.

۲۸۴ روز پیش
سفر به ایران برای نجات دختران ربوده شده
سفر به ایران برای نجات دختران ربوده شدهمردافغان پس از ربودن ۲ دختر خردسال در افغانستان به ایران فرار کرد. او پس از گذشت ٧‌ ماه در حاشیه تهران دستگیر شد و وقتی پیش روی بازپرس جنایی قرار گرفت ادعای عجیبی مطرح کرد.

۲۸۴ روز پیش
درگیری خونین برادرها با قتل به پایان رسید
درگیری خونین برادرها با قتل به پایان رسیدیک مرد جوان برادر مست خود را پس از یک درگیری با ضربات چاقو به قتل رساند.

۲۸۶ روز پیش
پرونده قتل جوان روستایی به دادسرا برگشت
پرونده قتل جوان روستایی به دادسرا برگشتپرونده قتل جوان بی‌گناه که در جریان حمله حدود ۵۰ نفر از افراد طایفه مقابل جانش را از دست داده بود به‌دلیل ایرادات قضایی به دادسرا برگشت تا پس از رفع نقص، متهمان مجددا محاکمه شوند.

۲۸۶ روز پیش
تحقیقات پلیس درباره کمای عجیب جوان آبادانی
تحقیقات پلیس درباره کمای عجیب جوان آبادانیعلی رنجکش مرد جوان ساعاتی پس از اینکه برای بازجویی به پلیس آگاهی آبادان احضار شد به کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد. پلیس با رد شایعه شکنجه این مرد در اداره آگاهی اعلام کرد که تحقیقات برای مشخص‌شدن علت به کما رفتن مرد جوان آغاز شده است.

۲۸۶ روز پیش
مرگ گروگانگیر در درگیری با پلیس
مرگ گروگانگیر در درگیری با پلیسسارقان تحت تعقیب که برای فرار از دست مأموران زنی را با ۲ فرزندش به گروگان گرفته بودند هدف گلوله پلیس قرار گرفتند و گروگان‌ها به سلامت آزاد شدند.

۲۸۷ روز پیش
راز ۲ جنایت در سینه مسافرقاتل
راز ۲ جنایت در سینه مسافرقاتلقاتل فراری که از ۵‌سال پیش تحت تعقیب پلیس یکی از شهرهای شمالی کشور بود در پایتخت به دام افتاد. این مرد پس از دستگیری راز ۲جنایت را فاش کرد.

۲۸۷ روز پیش
مرد آمریکایی خانواده‌اش را به گلوله بست
مرد آمریکایی خانواده‌اش را به گلوله بستپلیس ایالت نیومکزیکو در جست‌وجوی مردی است که پس از قتل همسر و ۴ دخترش متواری شده است.

۲۸۸ روز پیش
محاکمه ۷ مرد در پرونده قتل جوان روستایی
محاکمه ۷ مرد در پرونده قتل جوان روستاییوقتی مرد ۴۰ ساله با مادرش درگیر شد و او را کتک زد، تصورش را هم نمی‌‌کرد که این اتفاق به قیمت از دست دادن جانش تمام شود.

۲۸۸ روز پیش
درگیری مأموران ناجا با گروهک تروریستی در خاش
درگیری مأموران ناجا با گروهک تروریستی در خاشدرگیری مسلحانه‌ای از ساعاتی پیش در شهرستان خاش میان مأموران ناجا و اعضای یک گروهک تروریستی آغاز شده است.

۲۸۹ روز پیش
هلاکت تعدادی از تروریست‌ها/ مجروحیت یکی از مأموران ناجا
هلاکت تعدادی از تروریست‌ها/ مجروحیت یکی از مأموران ناجابا گذشت ساعتی از آغاز درگیری مأموران نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با گروهک تروریستی در خاش منابع محلی از هلاکت شماری از تروریست‌ها و زخمی شدن یکی از مأموران ناجا خبر دادند.

۲۸۹ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 صفحه بعد صفحه آخر