پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جام جم آنلاین - انتقام جنـایت سیاه پس از ۵ سال
جام جم آنلاین - انتقام جنـایت سیاه پس از 5 سالپسر جوان که در ۱۸ سالگی مهر قاتل بر پیشانی‌اش حک شده پس از قتل عکس‌های جنازه را از طریق تلگرام برای یکی از دوستانش فرستاد تا بعد از پنج سال عقده‌‌گشایی کند.

۶۴۱ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل دندانپزشک
جام جم آنلاین - قتل دندانپزشکساعت ۹ شب یکی از روزهای سرد پاییزی بود که خبر قتل دلخراش یک دندانپزشک سالخورده به سروان رضوانی اطلاع داده شد.

۶۴۱ روز پیش
جام جم آنلاین - خونسردی بیش از حد زن شوهرکش
جام جم آنلاین - خونسردی بیش از حد زن شوهرکشدر حال رسیدگی به پرونده‌ها بودم که مامور یکی از کلانتری‌های مشهد پرونده ناپدید شدن مرد جوانی را آورد. روز قبل همسر این مرد ناپدید شدن شوهرش به نام عباس را گزارش کرده بود.

۶۴۱ روز پیش
پدر بی رحم سر دختر بی گناهش را با ساطور قطع کرد
پدر بی رحم سر دختر بی گناهش را با ساطور قطع کردپدر بی رحم سر دختر بی گناهش را با ساطور قطع کرد | پدری با همکاری پسر بیست و چهار ساله‌اش، سر دختر هفده ساله خود را با ساطور قطع کرد.

۶۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسر
جام جم آنلاین - خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسرمرد جوان به‌خاطر سوءظن، همسرش را هدف سه گلوله قرار داد و با چاقو خودزنی کرد.

۶۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - پسر به هواخواهی نامزدش مرتکب قتل شد
جام جم آنلاین - پسر به هواخواهی نامزدش مرتکب قتل شدپسر جوان به هواخواهی از نامزدش در پارکینگ خانه مرتکب قتل شد.

۶۴۳ روز پیش
مرگ عامل جنایت هنگام انتقال به پلیس آگاهی
مرد اردبیلی که متهم است همسر و دخترش را به قتل رسانده، بعد از اینکه در روستایی دیگر همسر برادرش را مورد اصابت گلوله قرار داد، بازداشت شد اما حین انتقال به اداره آگاهی بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.

۶۴۳ روز پیش
قتل شوهر با همدستی فردی دیگر | سوزاندن جسد همسر در بیابان
قتل شوهر با همدستی فردی دیگر | سوزاندن جسد همسر در بیابانقتل شوهر با همدستی فردی دیگر | گم شدن مقتول در مهرماه از سوی بستگان این فرد به پلیس اعلام شده بود که با اقدامات تخصصی پلیس، جسد سوخته او شناسایی شد.

۶۴۳ روز پیش
ناگفته‌هایی از قاتل ستایش| معاون قوه قضاییه: قاتل ستایش سیاه‌مست بود
ناگفته‌هایی از قاتل ستایش| معاون قوه قضاییه: قاتل ستایش سیاه‌مست بوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه جزئیات پرونده قاتل ستایش قریشی و همچنین پرونده شخصیت وی را تشریح کرد.

۶۴۳ روز پیش
جزئیات جنایت هولناک به‌دست نوجوان ۱۷ ساله
جزئیات جنایت هولناک به‌دست نوجوان ۱۷ سالهاجتماع > اجتماعی - پسری که در ۱۷ سالگی مرتکب جنایت هولناکی شده و جوانی را به قتل رسانده در جلسه محاکمه مدعی شد در دفاع از خودش دست به جنایت زده است.

۶۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - اختلاف ۵۰۰ میلیونی انگیزه رفیق‌کشی شد +عکس
جام جم آنلاین - اختلاف 500 میلیونی انگیزه رفیق‌کشی شد +عکسپرونده مردی که در جریان اختلاف حساب مالی ۵۰۰ میلیون تومانی دوستش را کشته و جسد او را دفن کرده بود، به دادگاه کیفری استان تهران ارسال می‌شود.

۶۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر با کمک مرد غریبه / سوزاندن جسد در بیابان‌های خمین
جام جم آنلاین - قتل همسر با کمک مرد غریبه / سوزاندن جسد در بیابان‌های خمینزنی که با همدستی مرد غریبه همسرش را کشته و جسدش را سوزانده بود،شناسایی و دستگیر شد.

۶۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل با ادعای دفاع از آبرو
جام جم آنلاین - قتل با ادعای دفاع از آبرو«من از آبرویم دفاع کردم؛ مقتول در ۱۶ سالگی مرا مورد آزار قرار داده بود.» این آخرین دفاع پسری نوجوان است که پس از قتل سعی کرد جسد را مخفی کند تا هویت مقتول ناشناس باقی بماند.

۶۴۳ روز پیش
قرار مجرمیت برای دو متهم به قتل
دو قاتل که در دو ماجرای جداگانه دست به جنایت زده بودند، از سوی دو بازپرس دادسرای جنایی تهران مجرم شناخته شدند و در صورت موافقت دادیار، اظهارنظر پرونده آنها برای تعیین وقت محاکمه به دادگاه کیفری استان ارسال خواهد شد.

۶۴۳ روز پیش
جنایت هولناک با انگیزه خون‌ خواهی برادر
رسیدگی به پرونده قتل مردی جوان که قربانی درگیری طایفه‌ای شده ‌است، درحالی برگزار شد که متهم اصلی پرونده همچنان متواری ‌است و تحقیقات برای دستگیری او ادامه دارد.

۶۴۳ روز پیش
قتل؛ پاسخ به تعرضِ جوانی ایرانی
نوجوان افغانستانی که متهم است جوانی ایرانی را به قتل رسانده‌ است، وقتی پشت تریبون قرار گرفت تا از خود دفاع کند، مدعی شد مقتول به او تعرض کرده است. متهم جزئیاتی را از زندگی تکان‌دهنده‌اش گفت که حاضران را تحت تأثیر قرار داد.

۶۴۳ روز پیش
روابط جنسی قاتل «ستایش» در ۱۴ سالگی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه جزئیات پرونده قاتل ستایش قریشی و همچنین پرونده شخصیت وی را تشریح کرد.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - گروگانگیر ۱۵ میلیارد تومانی دستگیر شد
جام جم آنلاین - گروگانگیر 15 میلیارد تومانی دستگیر شدمردی که برای دریافت طلب خود، بدهکار را ربوده و برای آزادی او ۱۵ میلیارد تومان درخواست کرده بود، پس از ۱۷ ماه فرار دستگیر شد.

۶۴۴ روز پیش
جام جم آنلاین - مرگ مغزی پس از دعوا در خوابگاه
جام جم آنلاین - مرگ مغزی پس از دعوا در خوابگاهمرد میانسال در جریان درگیری در خوابگاهی در تهران مصدوم و با انتقال به بیمارستان، مرگ مغزی شد.

۶۴۴ روز پیش
جزئیات قتل دختر ۱۸ ساله شیرازی به دست پدرش | «دخترم را با طناب خفه کردم»
جزئیات قتل دختر 18 ساله شیرازی به دست پدرش | «دخترم را با طناب خفه کردم»جزئیات قتل دختر ۱۸ ساله شیرازی به دست پدرش | مردی که بعد از یک مشاجره خانوادگی، دختر ۱۸ ساله اش را با طناب خفه کرده و کشته بود، بعد از مواجهه با مدارکی که اتهاماتش را ثابت می کرد، گفت: مدت‌ها بود با دخترم اختلاف داشتم. او درسش را تمام کرده و دیپلم گرفته بود و بیشتر اوقات روز را در خانه بود اما رفتارهایش من را عصبی می‌کرد.

۶۴۵ روز پیش
بدن دختر جوان را دو نیمه کردم! | اعترافات پسری که دختر مورد علاقه اش را مثله کرد
بدن دختر جوان را دو نیمه کردم! | اعترافات پسری که دختر مورد علاقه اش را مثله کردبدن دختر جوان را دو نیمه کردم! | می گوید لاله دختر جوان مجردی بود که از مدتی پیش با او رابطه داشتم، او از من پول خرید موادش را می گرفت... می گوید، در روز حادثه هم لاله آمده بود پول بگیرد که دعوامان شد... می گوید، بعد از کشتن، بدن دختر جوان را دو نیمه کردم تا در چاه جا شود... ماجرای قتل هولناک دختر جو.ان را در ادامه بخوانید...

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد قصاب به جرم همسرکشی
جام جم آنلاین - محاکمه مرد قصاب به جرم همسرکشیمرد قصاب که همسر خود را در حضور دختر ۱۰ ساله‌اش به قتل رسانده، بزودی پای میز محاکمه می‌ایستد.

۶۴۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت پای بساط شیشه
جام جم آنلاین - جنایت پای بساط شیشهمرد افغان که دختر جوان را کشته و جسدش را پس از تکه‌تکه کردن در چاه انداخته بود، با رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافت. او از قضات خواست مبلغ دیه را قسط‌بندی کنند تا توان پرداختش را داشته باشد.

۶۴۵ روز پیش
اعتراف پدر به قتل دختر ۱۸ ساله
مردی که دخترش را خفه کرده و به قتل رسانده است، در حالی در بازداشت به سر می‌برد که تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

۶۴۵ روز پیش
دستگیری گروگان‌ گیران میلیاردی بعد از ۱۶ ماه
جوانی که هشت‌ماه در سیستان‌وبلوچستان گروگان بود، سرنخ‌هایی به پلیس داد که در نهایت به دستگیری آدم‌ربایان منجر شد.

۶۴۵ روز پیش
درخواست قاتل دختر جوان برای آزادی از زندان
مردی که متهم است دختر موردعلاقه‌اش را به قتل رسانده و جسدش را در چاهی انداخته ‌است، هرچند با پرداخت دیه از اولیای ‌دم رضایت گرفت اما حالا درخواست اعسار داده و مدعی‌ است نمی‌تواند دیه‌ای را که دادگاه تعیین کرده پرداخت کند.

۶۴۵ روز پیش
متهم: حالم خوب نبود، همسرم را کشتم
مردی که متهم است همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده است، مدعی ‌شد که پریشانی باعث شد نتوانم خود را کنترل کنم.

۶۴۵ روز پیش
دعوای مرگبار در پانسیون مردانه
دعوای مرگبار در پانسیون مردانه اجتماع > اجتماعی - درگیری چند مرد در پانسیون، پایان خوشی نداشت و باعث شد یکی از آنها دچار مرگ مغزی شود. به گزارش همشهری، ساعت ۱۹:۳۰ یکشنبه افسر کلانتری ۱۰۷ فلسطین با کشیک قتل تماس گرفته و خبر از دعوای چند مرد در یک پانسیون داد.

۶۴۵ روز پیش
قاتل زن ایرانی از قصاص گریخت
قاتل زن ایرانی از قصاص گریختاجتماع > اجتماعی - مرد افغان که در جریان جنایتی مرموز دختر جوانی را به قتل رسانده بود، درحالی‌که با رأی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند.

۶۴۵ روز پیش
پایان ۱۷‌ ماه فرار آدم ربایان ۵ میلیاردی
پایان ۱۷‌ ماه فرار آدم ربایان ۵ میلیاردیاجتماع > اجتماعی - «به‌خاطر طلب ۵ میلیارد تومانی، ۴نفر را اجیر کردم تا پسرجوان را گروگان بگیرند و به سیستان و بلوچستان منتقل کنند»؛ این بخشی از اعترافات مردی است که ۴نفر را اجیر کرد تا پسر جوانی را ۸‌ ماه در یک کپر زندانی کنند.

۶۴۵ روز پیش

صفحه ۱۵ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 صفحه بعد صفحه آخر