پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
پرونده مرد همسرکش در دادگاه کیفری
پرونده مرد همسرکش در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - مرد جوان که در جنایتی هولناک همسرش را به قتل رسانده، به‌زودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد. این مرد مدعی است به بیماری روانی مبتلاست و تحت‌تأثیر بیماری‌اش دست به قتل همسرش زده است.

۶۴۵ روز پیش
قتل جنون آمیز مادر توسط پسرش | دستگیری پسری که مادرش را به قتل رساند
قتل جنون آمیز مادر توسط پسرش | دستگیری پسری که مادرش را به قتل رساندقتل جنون آمیز مادر توسط پسرش | مادر با اصرار خواست اسلحه را از او بگیرد، اما گلوله ای شلیک شد و زن میانسال غرق در خون روی زمین افتاد.

۶۴۵ روز پیش
نزاع خونین در پانسیون خیابان فلسطین
نزاع چند نفر در پانسیون خیابان فلسطین، رنگ خون گرفت.

۶۴۵ روز پیش
قاتل: انتقام ۱۰ سال حبس خود را گرفتم
ساعت ۲۲:۳۰ دهم تیر ماه شهروندان ساکن در منطقه التیمور مشهد، از وقوع جنایتی وحشتناک در زمین های کشاورزی انتهای پنجتن ۸۳ خبر دادند.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل زن سالخورده به خاطر ۵۰ هزار تومان
جام جم آنلاین - قتل زن سالخورده به خاطر 50 هزار تومانمرد افغان که زن سالخورده را به‌خاطر ۵۰ هزار تومان به قتل رسانده بود، با رای دادگاه به قصاص محکوم شد.

۶۴۶ روز پیش
قصاص؛ مجازات قاتل زن سالخورده
قصاص؛ مجازات قاتل زن سالخوردهاجتماع > اجتماعی - جوان افغان که با انگیزه سرقت جواهرات، زن سالخورده‌ای را در خانه‌اش به قتل رسانده است وقتی در برابر قضات دادگاه قرار گرفت مدعی شد که بی‌گناه است و به اشتباه دستگیر شده است.

۶۴۶ روز پیش
دختری که به خاطر لباس نپوشیدن به قتل رسید
دختری که به خاطر لباس نپوشیدن به قتل رسیددختری که به خاطر لباس نپوشیدن به قتل رسید | مرد جوان آمریکایی دختر خوانده ۳ ساله اش را به خاطر نپوشیدن لباس خواب به قتل رساند.

۶۴۶ روز پیش
قتل در قائمشهر | زن قائمشهری چگونه به قتل رسید؟
قتل در قائمشهر | زن قائمشهری چگونه به قتل رسید؟قتل در قائمشهر | یکی از اهالی قائمشهر، با زن قائمشهری که رئیس صندوق قرض الحسنه در این شهر بود، بر اثر اختلافات مالی درگیر شد. کار اما به یک درگیری ساده ختم نشد، او زن قائمشهری را سمت چاه هل داد، و زن در چاه افتاد و پرونده قتل در قائمشهر تشکیل شد... قاتل زن قائمشهری حالا دستگیر شده است...

۶۴۶ روز پیش
زنی که شوهرش را آتش زد: خواسته هایش نامعقول بود، گفته بودم زن دوم بگیرد!
زنی که شوهرش را آتش زد: خواسته هایش نامعقول بود، گفته بودم زن دوم بگیرد! ما با هم ازدواج کردیم و اکنون دو فرزند داریم، اما از همان ابتدای زندگی مشترک با همسرم اختلاف داشتم چون او خواسته‌های نامعقولی از من داشت. سر این موضوع بارها با هم دعوا کردیم و حتی کار به جایی رسید که به او گفتم می‌تواند زن دیگری بگیرد و برای اینکه مشکلی نداشته باشد، نامه‌ای نوشتم و رضایت خودم را به‌صورت کتبی اعلام کردم...

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - پایان زندگی سرباز با شلیک گلوله
جام جم آنلاین - پایان زندگی سرباز با شلیک گلولهسرباز جوان که در محل خدمتش با شلیک گلوله زخمی شده بود در یکی از بیمارستان‌های پایتخت فوت کرد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر در مقابل چشم عابران
جام جم آنلاین - قتل همسر در مقابل چشم عابرانپرونده مرد معتاد که همسر خود را به‌دلیل اختلافات خانوادگی پیش چشم عابران پیاده به قتل رسانده به ایستگاه محاکمه رسید.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - انتقام اسیدی عروس از مادرشوهر +عکس
جام جم آنلاین - انتقام اسیدی عروس از مادرشوهر +عکسمرد سبزی‌فروش که به اتهام اسیدپاشی روی زن سالخورده در غرب تهران بازداشت شده بود، اعتراف کرد عروس قربانی، وی را برای اسیدپاشی اجیر کرده است.

۶۴۶ روز پیش
مرگ شوهر در آتش خشم همسر
زنی که متهم است شوهرش را به آتش کشیده و به قتل رسانده است، به قصاص محکوم شد.

۶۴۶ روز پیش
مرد همسرکش، پای میز محاکمه می رود
پرونده اتهامی مرد جوانی که همسرش را مقابل‌ دیدگان دیگران به قتل رسانده ‌بود، پنج سال بعد از حادثه روی میز قضات قرار گرفت، اما رسیدگی به آن به وقتی دیگر موکول شد.

۶۴۶ روز پیش
حکم قصاص پس از انکار قتل زن تنها
مرد جوان که درطمع رسیدن به پول‌ها و گردنبند طلای یک زن سالخورده، با طرح نقشه‌ای او را کشته بود، صبح دیروز از زندان قزل‌حصار کرج به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت وپای میزمحاکمه ایستاد.

۶۴۶ روز پیش
شمارش معکوس اعدام قاتل پدر و پسر
قضات دیوانعالی کشور حکم دوبار قصاص پسر خشمگین روستایی را تأیید کردند که درجریان درگیری مسلحانه با همسایه شان، پدر و پسری را کشته و سه نفر را مجروح کرده بود.

۶۴۶ روز پیش
ماجرای شلیک مرموز به سرباز صدا و سیما
سرباز صدا و سیما که با شلیک تیر مجروح شده بود، پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - فرمانده پاسگاه نهضت آباد شهید شد
جام جم آنلاین - فرمانده پاسگاه نهضت آباد شهید شدفرمانده پاسگاه نهضت آباد در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

۶۴۶ روز پیش
جام جم آنلاین - همسر ورزشکار مشهور ۲ فرزندش را کشت
جام جم آنلاین - همسر ورزشکار مشهور ۲ فرزندش را کشتهمسر ورزشکار مشهور ایتالیایی بعد از قتل ۲ فرزندش، تلاش نافرجامی برای خودکشی داشت.

۶۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل خاموش روزی ۲ قربانی می‌گیرد
جام جم آنلاین - قاتل خاموش روزی 2 قربانی می‌گیردهر ساله با سرد شدن هوا شاهد افزایش آمار قربانیان گازگرفتگی در کشور هستیم؛ قربانیانی که برای همیشه به خواب غفلت می‌روند و نامشان در فهرست صدها قربانی قاتل خاموش در سال قرار می‌گیرد. در یک هفته گذشته نیز با ورود توده هوای سرد به کشور و بارش برف در برخی استان‌ها، شاهد اخبار تلخی درباره جان باختن هموطنان بر اثر گاز گرفتگی بودیم. در استان مرکزی مادری همراه سه فرزندش قربانی قاتل خاموش شدند.

۶۴۷ روز پیش
آیا «محمودرضا خاوری» به قتل رسیده است؟ | حکم خاوری صادر شد
آیا «محمودرضا خاوری» به قتل رسیده است؟ | حکم خاوری صادر شد اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در برخی از شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی بر قتل محمودرضا خاوری در کانادا دست به دست می‌شود، اما تاکنون هیچ مقامی در این خصوص صحبتی نکرده است.

۶۴۷ روز پیش
داماد جنایتکار، بیمار روانی نیست
داماد جنایتکار، بیمار روانی نیستاجتماع > اجتماعی - پزشکی قانونی اعلام کرد: داماد جنایتکار که در جریان درگیری خونین همسر و مادرزنش را به قتل رسانده و پدرزنش را مجروح کرده بود بیماری روانی ندارد.

۶۴۷ روز پیش
جزییات دستگیری قاتل فراری در بویین زهرا
جزییات دستگیری قاتل فراری در بویین زهرافرمانده انتظامی استان‌قزوین به تشریح جزییات دستگیری قاتل فراری پس از ۶ روز از ارتکاب جرم در بخش شال شهرستان بویین زهرا پرداخت.

۶۴۷ روز پیش
برادرکشی در بابلسر با تفنگ شکاری!
برادرکشی در بابلسر با تفنگ شکاری!درگیری دو برادر در بابلسر منجر به وقوع قتل خانوادگی شد.

۶۴۷ روز پیش
مرگ یک کارگر بر اثر نشت گاز اسیدی /۶ کارگر دیگر مصدوم شدند
مرگ یک کارگر بر اثر نشت گاز اسیدی /۶ کارگر دیگر مصدوم شدندشب گذشته براثر حادثه نشت گاز اسیدی در شهرک صنعتی عجب شیر یک کارگر کشته و ۴ کارگر وسه آتش دیگر مصدوم شدند.

۶۴۷ روز پیش
جام جم آنلاین - نزاع مرگبار با چوب و شمشیر در پارک وحدت تهران
جام جم آنلاین - نزاع مرگبار با چوب و شمشیر در پارک وحدت تهرانمرد میانسال در نزاع دسته‌ جمعی در پارک وحدت، جان خود را از دست داد.

۶۴۷ روز پیش
جام جم نما - کتک کاری به قصد کشت
جام جم نما - کتک کاری به قصد کشتمشخص نیست این زاغه نشینان به چه دلیلی با چوب و چماق و کج بیل به جان هم افتاده اند. هر ضربه چوبی که طرفین دعوا به سر و کله هم می زنند برای از پا در آوردن یک گاو قوی هیکل کافی است چه برسد به آدم! فیلم را با هم ببینیم.

۶۴۷ روز پیش
دستگیری قاتل فراری در نقطه صفر مرزی
متهمان پرونده قتل در نزاعی دسته‌جمعی که بین دو خانواده افغان رخ داده بود، در نقطه صفر مرزی دستگیر شدند.

۶۴۷ روز پیش
سه کشته در پی تیراندازی در «هیوستون»
مردی با ورود به خانه‎ای در شهر هیوستون آمریکا، ۳ نفر را به قتل رساند و از صحنه گریخت.

۶۴۷ روز پیش
برادرکُشی در بابلسر بر سر تقسیم زمین
درگیری دو برادر در بابلسر منجر به وقوع قتل خانوادگی شد.

۶۴۷ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر