سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
در پارک انتقام گرفتم! | سهیل پایان جشن مرا به جای خلوت برد و آزار داد و..
در پارک انتقام گرفتم! | سهیل پایان جشن مرا به جای خلوت برد و آزار داد و..در پارک انتقام گرفتم! | وقتی حکم رهایی از قصاص پسر نوجوان که در یک پارک دست به جنایت زده بود در دیوان عالی کشور شکسته شد وی دیروز بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد.

۵۸۹ روز پیش
قتل دختر ۱۸ ساله توسط پدرش در شیراز
قتل دختر 18 ساله توسط پدرش در شیرازقتل دختر ۱۸ ساله توسط پدرش در شیراز | پدر میانسال دختر ۱۸ ساله اش را به علت اختلافات خانوادگی در شیراز به قتل رساند.

۵۸۹ روز پیش
قتل دختر توسط پدر در شیراز
قتل دختر توسط پدر در شیرازپدر میانسال دختر ۱۸ ساله اش را به علت اختلافات خانوادگی در شیراز به قتل رساند.

۵۸۹ روز پیش
خرید ضبط ماشین ‌جنایت آفرید
خرید ضبط ماشین ‌جنایت آفریداجتماع > اجتماعی - درگیری مشتری و مرد مغازه‌دار بر سر قیمت ضبط ماشین درگیری خونینی را رقم زد. در این درگیری مشتری به قتل رسید و چندنفر از رهگذران نیز مجروح شدند.

۵۸۹ روز پیش
دومین محاکمه به‌خاطر انتقام‌جویی مرگبار
دومین محاکمه به‌خاطر انتقام‌جویی مرگباراجتماع > اجتماعی - پسری که در ۱۷ سالگی دوستش را به قتل رسانده بود در شرایطی که پیش از این یک مرتبه در دادگاه از اتهام قتل عمدی تبرئه شده بود دیروز برای دومین مرتبه محاکمه شد.

۵۸۹ روز پیش
آدم‌ربایی برای گرفتن طلاق از شوهر
آدم‌ربایی برای گرفتن طلاق از شوهر اجتماع > اجتماعی - زن جوان که بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک قصد داشت از شوهرش طلاق بگیرد، نقشه عجیبی کشید.

۵۸۹ روز پیش
قتل پسر جوان در نزاع دسته‌جمعی در شرق تهران
قتل پسر جوان در نزاع دسته‌جمعی در شرق تهراندر نزاع دسته‌جمعی در شرق تهران پسر جوانی به قتل رسید و تعدادی از رهگذران مجروح شدند.

۵۸۹ روز پیش
قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمی
قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمیجسد زن جوانی که سر و صورتش غرق در خون بود در پارک هاشمی کشف شد.

۵۸۹ روز پیش
فوت کودک براثر ضرب و شتم پدر معتاد
فوت کودک براثر ضرب و شتم پدر معتادفرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: کودک سه ساله گنبدی به‌علت شدت جراحت‌های وارده از سوی پدرش در بیمارستان فوت کرد.

۵۸۹ روز پیش
قتل پایان درگیری مسلحانه دو خانواده
قتل پایان درگیری مسلحانه دو خانوادهمعاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: اختلاف ۲ خانواده در یکی از روستاهای سرپل ذهاب به قتل یکی از طرف های درگیر منجر شد.

۵۸۹ روز پیش
قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین
ظهر هشتم آذر‌ماه به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل تهران خبر رسید که جوانی به نام سامان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد که قربانی از شب قبل(هفتم آذرماه) در بیمارستان الغدیر بستری بوده اما با وجود تلاش پزشکان جانش را از دست داده بود.

۵۸۹ روز پیش
نزاع دسته‌جمعی در تهرانپارس با یک کشته
در نزاع دسته‌جمعی در شرق تهران پسر جوانی به قتل رسید و تعدادی از رهگذران دچار مجروحیت شدند.

۵۸۹ روز پیش
برادرکُشی با اسلحه شکاری در تبریز
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: فردی برادر معتادش را با اسلحه شکاری از پای درآورد.

۵۸۹ روز پیش
اعتراف مرد شکاک به همسرکشی
کارآگاهان جنایی در حال تحقیق از مردی هستند که متهم است همسرش را در جریان مشاجره خانوادگی به قتل رسانده و جنازه او را در خیابان رها کرده است.

۵۸۹ روز پیش
متهم در دادگاه: مقتول آبرویم را برده بود
پسری که متهم است دوست خود را خفه و جسدش را مخفی کرده‌ بود، مدعی شد تعرض مقتول به او زندگی‌اش را تباه کرد و همین هم باعث شد از او انتقام بگیرد.

۵۸۹ روز پیش
آدم‌ ربایی برای انتقال مرد جوان به کمپ ترک اعتیاد
مردی جوان که مدعی‌ است همسرش برای انتقام‌گیری او را به کمپ ترک اعتیاد کشانده ‌است، با شکایت از همسر و رئیس کمپ ترک اعتیاد آنها را پای میز محاکمه کشاند.

۵۸۹ روز پیش
فوت کودک ۳ ساله بر اثر ضرب و شتم پدر معتاد
رئیس اورژانس اجتماعی کشور از فوت «محمد» کودک سه ساله گنبد کاووسی خبر داد که روز گذشته بر اثر شدت جراحات ناشی از ضرب و شتم پدرش به بیمارستان منتقل شده بود .

۵۹۰ روز پیش
پدری جان کودک ۳ ساله اش را گرفت |
پدری جان کودک 3 ساله اش را گرفت |پدری جان کودک ۳ ساله اش را گرفت | فرمانده انتظامی گلستان از مرگ پسربچه ۳ ساله گلستانی بر اثر آزار پدر خبر داد.

۵۹۰ روز پیش
کشف جسد غرق در خون زن جوان در پارک هاشمی
جسد زن جوانی که سر و صورتش غرق در خون بود در پارک هاشمی کشف شد.

۵۹۰ روز پیش
زن خیانتکار شوهر جوانش را کشت! | کشته شدن مرد جوان به خاطر خیانت همسرش
زن خیانتکار شوهر جوانش را کشت! | کشته شدن مرد جوان به خاطر خیانت همسرشزن خیانتکار شوهر جوانش را کشت! | معمای قتل مرموز مرد جوان که در جریان توطئه‌ای هولناک به قتل رسیده و جسدش درجنگل‌های چالوس رها شده بود درجریان تحقیقات تیم جنایی فاش شد. زن خیانتکار با همدستی مردی که با او رابطه داشت،شوهر جوانش را کشت.

۵۹۰ روز پیش
۲ بار نبش قبر جسد سوخته
2 بار نبش قبر جسد سوختهدو مرد جوان که متهم هستند دوست خود را با انگیزه مبهم کشته و جسدش را پس از سوزاندن، دو بار نبش قبر کرده اند بزودی پای میز محاکمه می‌ایستند.

۵۹۰ روز پیش
مرد ناخلف مادرش را به آتش کشید
مرد ناخلف وقتی که نتوانست پنج میلیون تومان از مادر سالخورده‌اش بگیرد، با بنزین او را در کرج به آتش کشید و به قتل رساند.

۵۹۰ روز پیش
پسر، پدر ۷۰ ساله‌ اش را به خاطر پول کشت
عامل قتل مرد سالخورده در یکی از روستاهای شهرستان فومن - استان گیلان- با ردیابی‌های پلیسی شناسایی و دستگیر شد.

۵۹۰ روز پیش
رای پرونده قتل اهورا هفته آینده اعلام می‌شود
رئیس کل دادگستری استان گیلان گفت: در صورت عدم بروز موارد خاص، رای دادگاه پرونده قتل اهورا هفته آینده اعلام می‌شود.

۵۹۰ روز پیش
محاکمه مرد دوزنه به اتهام همسرکشی
محاکمه مرد دوزنه به اتهام همسرکشیمرد دو زنه که پس از قتل همسر اولش در خانه خواهر همسر دومش مخفی شد، بزودی در دادگاه محاکمه می‌شود.

۵۹۰ روز پیش
زندگی در کنار جسد مقتول
زندگی در کنار جسد مقتولسوال مشترکی که در تمام جنایت‌ها در ذهن عاملان قتل رخ می‌دهد این است «با جسد چه کنم؟» جسدی که سرنخی از متهم با خود همراه دارد و کشف آن بی‌شک راز جنایت را برملا خواهد کرد.

۵۹۰ روز پیش
انتقام کور
انتقام کورفرزند پسر یک خانواده ۴ نفره بودم. مادرم به علت سرطان وقتی که من فقط ۱۵ سال داشتم فوت کرد. پدرم بعد از فوت مادرم دوباره ازدواج کرد.

۵۹۰ روز پیش
پای لنگ قاتل
پای لنگ قاتلعصر یک روز تابستانی بود که خبر قتل مرد جوانی در یکی از ییلاق‌های اطراف مشهد به ما اعلام شد. بلافاصله همراه اکیپی از ماموران تشخیص هویت و پزشکی قانونی راهی محل جنایت شدیم.

۵۹۰ روز پیش
قتل تلخ سپهر
قتل تلخ سپهرزن جوان سراسیمه با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از ربوده شدن پسربچه‌اش خبر داد. پس از این تماس، ماموران کلانتری ۳۴ تهران ساعت ۱۲ شب خود را به آدرسی که زن جوان اعلام کرده بود، رساندند.

۵۹۰ روز پیش
مرگ زیر شکنجه‌های شوهر شکاک
مرگ زیر شکنجه‌های شوهر شکاکمردی که هفت سال قبل همسرش را پس از روزها شکنجه و آزار و اذیت مقابل چشمان دختر و پسرش کشته بود، حالا در انتظار اعلام گذشت قطعی فرزندانش از حکم قصاص است.

۵۹۰ روز پیش

صفحه ۱۹ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 صفحه بعد صفحه آخر