چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
آخرین دفاع قاتلان پیرمرد پولدار
آخرین دفاع قاتلان پیرمرد پولدار۲ جوان که برای سرقت از یک پیرمرد تنها وارد خانه او شده و دست به جنایت زده بودند، دیروز در آخرین جلسه دفاع مدعی شدند که قصدشان فقط سرقت بود و به ناچار دست به آدمکشی زده‌اند.

۱۱۳ روز پیش
خودسوزی یا جنایت؟
خودسوزی یا جنایت؟تحقیقات برای رازگشایی از مرگ اسرارآمیز زنی در میان شعله‌های آتش، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.

۱۱۳ روز پیش
محاکمه استاد دانشگاهی که قاتل شد
محاکمه استاد دانشگاهی که قاتل شداستاد دانشگاه که از ترس طلبکارانش در خانه دوستش مخفی شده بود در آنجا برای به‌دست آوردن پول نقشه قتل دوستش را طراحی و اجرا کرد.

۱۱۳ روز پیش
چاقوکشی روی دختر موردعلاقه در کلاس درس
چاقوکشی روی دختر موردعلاقه در کلاس درسپسری که پس ازشنیدن پاسخ منفی خواستگاری از پدر دختر مورد علاقه‌اش به دانشگاه محل تحصیل این دختر رفته و با ضربات چاقو او را در سر کلاس مجروح کرده بود، توسط عوامل حراست دانشگاه دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

۱۲۴ روز پیش
اجساد شهدای ایرانی حادثه حله قابل شناسایی نیست/ تکذیب شایعه تیراندازی به آمبولانس‌های هلال‌احمر/ مجروح ایرانی نداریم
اجساد شهدای ایرانی حادثه حله قابل شناسایی نیست/ تکذیب شایعه تیراندازی به آمبولانس‌های هلال‌احمر/ مجروح ایرانی نداریمرئیس مرکز پزشکی حج‌ و زیارت هلال‌احمر با اشاره به آخرین جزئیات حادثه تروریستی حله گفت: اجساد شهدای ایرانی قابل شناسایی نیست و احتمال آزمایشات تکمیلی این زمینه وجود دارد.

۱۲۴ روز پیش
پایان ۱۹ سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هوا
پایان ۱۹ سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هواهمشهری آنلاین: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که ۱۹ سال پیش در پی اختلاف مالی با برادرش اقدام به آتش زدن خانه و قتل همسربرادرش کرده بود.

۱۲۴ روز پیش
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کرد
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کردهمشهری آنلاین: جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری قاتل در کمتر از ۵ ساعت پس از وقوع قتل در شهرستان قدس خبر داد.

۱۲۵ روز پیش
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کرد
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کردجانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری قاتل در کمتر از ۵ ساعت پس از وقوع قتل در شهرستان قدس خبر داد.

۱۲۵ روز پیش
پایان ۱۹ سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هوا
پایان 19 سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هوامعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که ۱۹ سال پیش در پی اختلاف مالی با برادرش اقدام به آتش زدن خانه و قتل همسربرادرش کرده بود.

۱۲۵ روز پیش
قاتل پشیمان از مجازات قصاص گریخت
قاتل پشیمان از مجازات قصاص گریخت«توبه کردم و برای بخشش خودم مدام در زندان قرآن می‌خواندم تا اینکه همین کتاب مقدس به دادم رسید و اولیای دم مرا بخشیدند.»

۱۲۵ روز پیش
حبس و دیه مجازات قاتل ۱۶ ساله
حبس و دیه مجازات قاتل ۱۶ سالهپسری که در ۱۶ سالگی در جریان یک درگیری خیابانی ناخواسته موجب مرگ پسر دیگری شده بود، بعد از آنکه ثابت شد در کمال عقلی او شبهه‌ای وجود دارد و حرمت کاری را که انجام داده نمی‌دانسته از سوی دادگاه به تحمل حبس و پرداخت دیه محکوم شد.

۱۲۷ روز پیش
قاتل خاموش ۵۳ نفر را در تهران کشت
قاتل خاموش ۵۳ نفر را در تهران کشتهمشهری آنلاین: اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از مرگ ۵۳ تن براثر مسمومیت با گازمنواکسید کربن از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه سال جاری خبر داد، این نوع مرگ ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۹،۳ درصد افزایش یافته است.

۱۲۷ روز پیش
دستگیری قاتلان شرور پیش از فرار از کشور
دستگیری قاتلان شرور پیش از فرار از کشورپشت‌پرده تصادف مرگبار در شهرستان دماوند جنایتی بود که عاملان اصلی آن ۲شرور سابقه‌دار بودند.

۱۲۷ روز پیش
پلیس در جست‌وجوی نگهبان جنایتکار
پلیس در جست‌وجوی نگهبان جنایتکارکارآگاهان جنایی در تعقیب مرد ۶۷ ساله‌ای هستند که پس از قتل جوان کارتن‌خواب در کارگاهی متروکه پا به فرار گذاشته است.

۱۲۷ روز پیش
رضایت اولیای دم به ۲ قاتل زندگی بخشید
رضایت اولیای دم به ۲ قاتل زندگی بخشید۲ مـرد که در ۲ پـرونده جــداگانه مرتکب جنایت شده بودند، در شرایطی که پیش از این دادگــاه حـکــم به قصاص‌شان داده بود با اعلام گذشت اولیای دم از مجازات نجات پیدا کردند.

۱۲۸ روز پیش
سرقت در استخر، گره کور جنایت را باز کرد
سرقت در استخر، گره کور جنایت را باز کردرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف یک پرونده قتل پس از سه سال در پی دستگیری سه سارق خبر داد.

۱۳۰ روز پیش
۱۵ سال حبس مجازات خواستگار آدم ربا
۱۵ سال حبس مجازات خواستگار آدم ربامرد افغان بعد از آنکه از خانواده دختر مورد علاقه‌اش جواب منفی شنید برادر ۱۰ ساله او را ربود و ساعت‌ها در چمدان زندانی کرد اما سرانجام دستش رو شد و حالا با رأی قضات دادگاه باید ۱۵سال را پشت میله‌های زندان بگذراند.

۱۳۰ روز پیش
دستگیری خواستگار جنایتکار در مخفیگاه روستایی
دستگیری خواستگار جنایتکار در مخفیگاه روستاییخواستگار سابقه‌دار که پس از شنیدن جواب رد، زن مورد علاقه‌اش و پدر او را به گلوله بسته بود، دستگیر شد. این مرد وقتی خود را در محاصره پلیس دید، دست به‌خودزنی زد که توسط مأموران نجات یافت.

۱۳۰ روز پیش
از کودک‌ربایی در رامسر تا نقشه شیطانی در پایتخت
از کودک‌ربایی در رامسر تا نقشه شیطانی در پایتختمرد سابقه‌دار نقش مأمور را بازی کرد تا دختر جوان را ربوده و قربانی نقشه شوم خود کند.

۱۳۰ روز پیش
مرگ مشکوک دانشجوی دختر دانشگاه کردستان
یکی از دانشجویان دختر دانشگاه کردستان روز سه‌شنبه بر اثر حادثه نامعلومی فوت کرد.

۱۳۲ روز پیش
حسادت، انگیزه اسیدپاشی به خواهرشوهر
حسادت، انگیزه اسیدپاشی به خواهرشوهرتحقیقات پلیسی- قضایی درباره اسیدپاشی در خیابان افسریه تهران از این حکایت دارد که عروس خانواده با انگیزه حسادت روی خواهرشوهرش اسید پاشیده است.

۱۳۳ روز پیش
متهم به قتل جنایت را گردن همسرش انداخت
متهم به قتل جنایت را گردن همسرش انداختمردی که متهم است همسر برادرزنش را با انگیزه سرقت جواهراتش به قتل رسانده، در جلسه محاکمه، قتل را به گردن همسرش انداخت و گفت برای نجات او به دروغ به قتل اعتراف کرده است.

۱۳۳ روز پیش
پایان ۳۰‌ ماه فرار عاملان قتل پیرمرد تنها
پایان ۳۰‌ ماه فرار عاملان قتل پیرمرد تنهایک زن و ۲ مرد پس از آشنایی با پیرمرد دلار فروش، نقشه سرقت از گاوصندوق خانه‌اش را کشیدند.

۱۳۳ روز پیش
افشای جنایت، پس از فروش خانه مقتول در بهارستان
افشای جنایت، پس از فروش خانه مقتول در بهارستانمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار نفر که در اردیبهشت ماه سال ۹۳ اقدام به قتل پیرمردی تنها در خانه‌اش کرده بودند، خبر داد.

۱۳۳ روز پیش
جزئیات دعوای اسیدی عروس و خواهرشوهر در تهران
پوست تیره‌اش از زیر پانسمان‌های قهوه‌ای رنگ تیره‌تر به نظر می‌آید. تمام صورتش را باندپیچی کرده‌اند و صدای نفس‌هایی که با دهان می‌کشد نصفه و نیمه می‌آید. زن جوان در اتاق‌ آی‌سی‌یو بیمارستان مطهری تهران بستری است. دکترها گفته‌اند هنوز معلوم نیست چند درصد از بینایی‌اش را بتواند به دست بیاورد.

۱۳۳ روز پیش
۲ خواهر اتهام قتل را گردن یکدیگر انداختند
۲ خواهر اتهام قتل را گردن یکدیگر انداختندزنی که متهم است با همدستی خواهر ۱۴ ساله‌اش و پسری غریبه شوهرش را به قتل رسانده است در جلسه دادگاه انگشت اتهام را به سوی خواهرش نشانه گرفت و گفت او قاتل است.

۱۳۳ روز پیش
معمای تازه در پرونده قتل دختر جوان
معمای تازه در پرونده قتل دختر جوان۶ سال پس از کشف جسد دختری جوان در جنوب پایتخت، درحالی‌که دادستان برای تنها متهم پرونده درخواست صدور حکم قصاص کرده است، ورود زنی به پرونده که ادعا می‌کند مادر مقتول است و دیه می‌خواهد پرونده را وارد مرحله تازه‌ای کرد.

۱۳۴ روز پیش
تیزبینی خانم دادیار راز قتل مرد جوان را فاش کرد
تیزبینی خانم دادیار راز قتل مرد جوان را فاش کردمعمای قتل مردی پس از گذشت ۴۱‌ ماه با تیزبینی خانم دادیار دادسرای جنایی رازگشایی شد.

۱۳۴ روز پیش
وقوع اسیدپاشی در افسریه تهران
وقوع اسیدپاشی در افسریه تهرانسرپرست دادسرای جنایی تهران از وقوع یک فقره اسیدپاشی در منطقه افسریه خبر داد.

۱۳۴ روز پیش
ماجرای مرد تبر به دست در مشهد چه بود؟
ماجرای مرد تبر به دست در مشهد چه بود؟دیشب خبری مبنی بر حمله مردی با تبر به خودروهای سواری در منطقه پیروزی مشهد شنیده شد که معاون دادستان مشهد در این خصوص، گفت: دو نفر با یکدیگر اختلاف مالی داشتند و یکی از طرفین نزاع از خودرو خود پیاده شده و با تبر به فرد مقابل حمله می‌کند، اما به سایر خودروهای در محل حمله‌ای نشده است.

۱۳۴ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر