سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۳ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۳ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۳ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۳ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۳ روز پیش
ادعای یک زن: شوهرم قاتل است
ادعای یک زن: شوهرم قاتل استاجتماع > اجتماعی - «شوهرم ۲ نفر از طلبکارانش را به قتل رسانده و اجسادشان را در بیابان‌های ازگل دفن کرده است.»

۲ روز پیش
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.

۳ روز پیش
شکارچی عمیق‌ترین جای اقیانوس
شکارچی عمیق‌ترین جای اقیانوساجتماع > اجتماعی - کانبرا> یک ماهی با نام علمی Bathysaurus ferox در استرالیا صید شد که شکارچی عمیق‌ترین مناطق اقیانوس‌هاست.

۲ روز پیش
جزییات نجات گروگان‌های ایرانی در استانبول
جزییات نجات گروگان‌های ایرانی در استانبولاخبار جدیدی از نجات یک خانواده ایرانی که در استانبول ترکیه به گروگان گرفته شده بودند، منتشر شد.

۲ روز پیش
نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکس
نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکسآتش سوزی موتورسیکلت در راهروی ساختمان مسکونی، محبوس شدن بانوی میانسال در میان دود و حرارت را به همراه داشت.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
پایان آدم ربایی در چابهار پس از ۴۸ ساعت
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری ۳ نفر آدم ربا و آزادی فرد ربوده شده در کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

۴۳ روز پیش
دستگیری شوهر قاتل در مشهد
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: متهم فراری که همسر خود را در این شهر به قتل رسانده بود، در کمتر از چند ساعت دستگیر شد.

۴۳ روز پیش
مرد ۳۸ ساله زن جوان خود را با چاقو سلاخی کرد
مرد 38 ساله زن جوان خود را با چاقو سلاخی کردبازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: متهم فراری که همسر خود را در این شهر به قتل رسانده بود، در کمتر از چند ساعت دستگیر شد.

۴۳ روز پیش
١٦٠ ساعت کار اجباری به اتهام آزار یک زن تنها
١٦٠ ساعت کار اجباری به اتهام آزار یک زن تنهایک مرد جوان، زمانی که آزار همسر صیغه‌ای دوستش را در دادگاه جنایی انکار کرد، با حکم هیأت قضایی به شلاق و ١٦٠ ساعت کار اجباری محکوم شد.

۴۳ روز پیش
اعدامی بخشیده شده دوباره آدم کشت +عکس
اعدامی بخشیده شده دوباره آدم کشت +عکسمرد اعدامی که توانسته بود با رضایت اولیای‌ دم از مرگ نجات پیدا کند، ۹ ماه پس از آزادی دوباره مرتکب قتل شد.

۴۳ روز پیش
نجات ۳ محکوم به مرگ از چوبه دار
نجات 3 محکوم به مرگ از چوبه داررضایت اولیای دم سه پرونده قتل باعث شد سه اعدامی از کابوس مرگ نجات یابند.

۴۳ روز پیش
گروگانگیری سرباز محافظ برای فرار
گروگانگیری سرباز محافظ برای فرارمرد ۳۰ ساله برای این‌که راهی زندان نشود، در مسیر کلانتری به دادسرا سرباز محافظ را با همدستی دوستش به گروگان گرفت. مجرم سابقه‌دار پس از زندانی کردن سرباز در باغی، گریخت.

۴۳ روز پیش
برادرکشی به ‌خاطر یک پیراهن
پسر جوانی که متهم است در یک نزاع خانوادگی برادرش را به قتل رسانده، از سوی مادرش بخشیده و به‌لحاظ جنبه عمومی جرم محاكمه شد.

۴۳ روز پیش
قتل، پایان غم‌ انگیز زندگی کودک معتاد
مردی جوان که متهم است کودک ١١ساله معتادی را مورد تعرض قرار داده و به قتل رسانده‌ است، با رضایت اولیای‌ دم از قصاص نجات یافت و به حبس و شلاق محکوم شد.

۴۳ روز پیش
قاتل: دوستم را به‌ خاطر خروپف خفه کردم!
پسر جوانی که پس‌از مصرف مواد مخدر، دوستش را به‌خاطر خروپف در خواب خفه کرده و با حکم دادگاه و تأیید دیوانعالی کشور در آستانه اعدام قرار گرفته بود، توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت یکصد میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

۴۳ روز پیش
اعتراف به گروگانگیری پس از کشته شدن زن جوان
تحقیقات پلیسی نشان داد زن جوانی که در جریان تعقیب و گریز با شلیک گلوله از پا درآمده، همسرمردی است که چندی قبل سربازی را گروگان گرفته بود.

۴۳ روز پیش
دختر جوان: قاتل مادرم را به‌ خاطر فرزندش بخشیدم
مرد جوانی که در جریان مشاجره‌ای شدید، زن مورد علاقه سابقش را با روسری خفه کرده بود، صبح دیروز هنگام محاکمه در دادگاه کیفری تهران توانست رضایت خانواده مقتول را جلب کند و از اعدام نجات یابد.

۴۳ روز پیش
خر و پف‌هایی که جنایت آفرید
خر و پف‌هایی که جنایت آفریداجتماع > اجتماعی - جوان مواد فروش که پسر ۱۱ ساله‌ای را در خانه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده و او را به‌خاطر خر و پف کردن‌هایش به قتل رسانده بود پس از آنکه توانست رضایت اولیای دم را جلب کند بار‌دیگر محاکمه و به تحمل حبس محکوم شد.

۴۴ روز پیش
قتل دوم ۹ ماه پس از گرفتن رضایت از قتل اول
قتل دوم ۹ ماه پس از گرفتن رضایت از قتل اولاجتماع > اجتماعی - ۹‌ ماه پیش قاتلی که در آستانه قصاص بود موفق شد با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را بگیرد و پس از ۱۲ سال از زندان آزاد شود.

۴۴ روز پیش
ربودن سرباز وظیفه برای فرار از دستگیری
ربودن سرباز وظیفه برای فرار از دستگیری اجتماع > اجتماعی - تحقیقات در پرونده مردی که چند روز پیش در جریان یک تعقیب و گریز خونین دستگیر شده، نشان می‌دهد که او ۳‌ ماه قبل، با همدستی دوستانش برای فرار از دست پلیس سرباز وظیفه کلانتری را ربوده و او را در اتاقک متروکه زندانی کرده است.

۴۴ روز پیش
آزادی کودک بهشهری در زاهدان!
آزادی کودک بهشهری در زاهدان!کودک ربوده شده بهشهری در زاهدان از چنگ آدم ربایان نجات یافت.

۴۴ روز پیش
آزادی کودک ۷ ساله بهشهری در زاهدان
امیر علی صالحی که ١٢ اردیبهشت ٩٦ از شهرستان بهشهر استان مازندران جهت اخاذی ربوده شده بود امروز باتلاش پلیس اگاهی زاهدان ازاد و در اختیار والدینش قرار گرفت.

۴۴ روز پیش
نوه ناخلف طراح سرقت از خانه مادر بزرگ بود +عکس
نوه ناخلف طراح سرقت از خانه مادر بزرگ بود +عکسپسر جوان که با همدستی دختر مورد علاقه اش و برادر او از خانه مادر بزرگش سرقت میلیونی کرده بود،خیلی زود شناسایی و دستگیر شد.

۴۴ روز پیش
آغاز تحقیقات برای علت حلق آویز شدن یک جوان در سعادت آباد+عکس
آغاز تحقیقات برای علت حلق آویز شدن یک جوان در سعادت آباد+عکستحقیقات جنایی برای رمز گشایی از جسد حلق آویز شده یک جوان در محله سعادت آباد آغاز شد.

۴۴ روز پیش
کشف جسد حلق آویز شده در سعادت آباد
تحقیقات جنایی برای رمز گشایی از جسد حلق آویز شده یک جوان در محله سعادت آباد آغاز شد.

۴۴ روز پیش
سرنوشت پیامک بازی شبانه یک مرد با زن غریبه
مردی که همسر دوم خود را به قتل رسانده بود ساعاتی پس از ارتکاب جرم و با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد و ضمن اعتراف به جنایت هولناک خود گفت: همسرم به پیامک بازی شبانه ام با یک زن غریبه، اعتراض کرد که من هم عصبانی شدم و او را با ضربات چاقو کشتم.

۴۴ روز پیش
محاکمه داماد متهم به قتل برای چهارمین بار
محاکمه داماد متهم به قتل برای چهارمین بارمردی که متهم است ۱۱ سال پیش پدرزن خود را کشته، با رد حکم تبرئه‌اش در دیوان عالی کشور برای چهارمین بار در دادگاه جنایی تهران پای میز محاکمه قرار می‌گیرد.

۴۴ روز پیش
نامه قاتل، کلید معمای قتل
نامه قاتل، کلید معمای قتلچهارشنبه گذشته با دو جنایت در محله یوسف‌آباد تهران سپری شد. پلیس با شناسایی عاملان این دو جنایت، تحقیقات برای دستگیری آنها را آغاز کرده است. در نخستین جنایت مردی با میله آهنی در بستر خواب به قتل رسیده و قربانی دیگر در جریان دعوا با همسایه‌اش با ضربه قمه از پای درآمد.

۴۴ روز پیش
قاتل پدرزن باز هم محاکمه می‌شود
مرد جوانی که ادعا می‌کند ١٠ سال پیش در دفاع از خود، پدرزنش را به قتل رسانده است، بار دیگر پای میز محاکمه رفت. او یک بار به قصاص محکوم شده، اما دیوان ‌عالی کشور رأی را نقض کرد.

۴۴ روز پیش
گروگانگیران یک میلیارد تومانی در محاصره پلیس
سناریوی گروگانگیری یک میلیارد تومانی پیمانکار ساختمانی، با هشیاری ساکنان محله‌ای در محمد شهر کرج و در عملیات ضربتی پلیس، در کمتر از ۱۲ ساعت به پایان رسید.

۴۴ روز پیش
کشف نامه‌ در کنار جسد خونین مرد جوان
کشف نامه‌ای درکنارجسد خونین مرد جوان، انگیزه جنایت هولناک را فاش کرد.

۴۴ روز پیش
سرهنگ قلابی همسایه اش را کشت
سرهنگ قلابی درپی مشاجره ودرگیری شدید بـا یکی ازهمسایگان ساختمان، او را کشت و به همراه برادرش گریخت.

۴۴ روز پیش
ساخت اتاقک در پارکینگ، جنایت آفرید
ساخت اتاقک در پارکینگ، جنایت آفرید اجتماع > اجتماعی - ساخت اتاقک در پارکینگ ساختمان به جنایت ختم شد. ساعت ۱۴:۳۰ چهارشنبه گذشته گزارش مرگ مردی میانسال به قاضی سیدسجاد منافی آذر مخابره شد و او به همراه تیمی از کارآگاهان تجسس خود را به محل جنایت که ساختمانی در مرکز پایتخت بود، رساند.

۴۴ روز پیش
همدستی ۲ برادر برای قتل پسر عمه
همدستی ۲ برادر برای قتل پسر عمهاجتماع > اجتماعی -۲ سر جوان که با ازدواج خواهر و پسرعمه‌شان مخالف بودند در جریان نزاعی خونین پسرعمه جوان را به ضرب گلوله به قتل رساندند.

۴۴ روز پیش
پیامک بازی شبانه یک مرد با زن غریبه،دستش را به خون همسرش آلوده کرد
پیامک بازی شبانه یک مرد با زن غریبه،دستش را به خون همسرش آلوده کردمردی که همسر دوم خود را به قتل رسانده بود ساعاتی پس از ارتکاب جرم و با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد و ضمن اعتراف به جنایت هولناک خود گفت: همسرم به پیامک بازی شبانه ام با یک زن غریبه، اعتراض کرد که من هم عصبانی شدم و او را با ضربات چاقو کشتم

۴۴ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر