دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
ناگفته‌های دردناک پدر مقتول از اعدام قاتل پسر ۱۵ ساله
ناگفته‌های دردناک پدر مقتول از اعدام قاتل پسر ۱۵ سالهاجتماع > اجتماعی - «وقتی در اداره آگاهی روبه‌روی قاتل پسرم نشستم، گفتم که اگر همدستانش را معرفی کند، همین حالا رضایت می‌دهم، اما او به پایم افتاد و گفت که هنگام قتل پسرم تنها بوده و خواست که ببخشمش».

۹ روز پیش
چوبه دار در انتظار قاتل دوست صمیمی
چوبه دار در انتظار قاتل دوست صمیمیاجتماع > اجتماعی - پسر جوان که مدعی است به‌خاطر رابطه پنهانی دوست صمیمی‌اش با خواهرش وی را به قتل رسانده است، با رأی قضات دادگاه به قصاص محکوم شد.

۹ روز پیش
۲۳ روز جدال گروگان با مرگ در چاه
23 روز جدال گروگان با مرگ در چاهمرد راننده که برای اخاذی ۳۰۰ میلیونی ۲۳ روز در چاهی در اطراف دماوند زندانی بود، با دستگیری آدم‌ربایان از مرگ نجات یافت.

۹ روز پیش
قصاص؛ فرجام جنایت ناموسی
قصاص؛ فرجام جنایت ناموسیمردی که مدعی است یکی از دوستان خود را به‌خاطر داشتن ارتباط پنهانی با خواهرش به قتل رسانده، با رای دادگاه به قصاص محکوم شد.

۹ روز پیش
قتل به خاطر عضویت در گروه تلگرامی
قتل به خاطر عضویت در گروه تلگرامیمرد خشمگین زمانی که متوجه شد همسرش در گروه تلگرامی عضو شده است، او را کشت. متهم بعد از این جنایت با ضربه‌های چاقو خودزنی کرد که ناکام ماند و در بیمارستان بستری است.

۹ روز پیش
اعدام عامل جنایت شیطانی +عکس
اعدام عامل جنایت شیطانی +عکسپسرجوانی که به اتهام آزار و قتل پسری نوجوان در زندان شیراز به سر می‌برد، اعدام شد.

۹ روز پیش
رفیق‌ کشی به خاطر رابطه عاشقانه با خواهر
پسر جوانی که متهم است دوستش را به خاطر رابطه با خواهرش به قتل رسانده است، به قصاص و پرداخت دیه محکوم شد. این مرد جوان در جلسه رسیدگی ابراز پشیمانی کرده بود و از اولیای ‌دم خواست او را ببخشند.

۹ روز پیش
مرگ در آتش
مرگ در آتشخودروهای آتش‌نشانی آژیر‌کشان خود را به خیابان آبان رساندند و مقابل ساختمان دو طبقه توقف کردند. دود سیاهی از طبقه دوم به هوا بلند شده بود. آنها شروع به خاموش کردن شعله‌های‌ آتش کردند. پس از دقایقی آتش خاموش شد و آتش‌نشانان در بررسی محل با جسد زنی در پذیرایی خانه روبه‌رو شدند. بخشی از لباس‌هایش در آتش سوخته و پوستش با دود سیاه شده بود.

۱۰ روز پیش
ارجاع پرونده بنیتا به دادگاه
ارجاع پرونده بنیتا به دادگاهرئیس کل دادگستری استان تهران گفت: پرونده بنیتا پس از صدور کیفرخواست متهمان پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد.

۱۰ روز پیش
قربانیان گروگانگیری‌های مرگبار +عکس
قربانیان گروگانگیری‌های مرگبار +عکسبنیتا، یکی از قربانیان گروگانگیری بود که قبل از آنکه پلیس عاملان آن را دستگیر کند به کام مرگ کشیده شد.

۱۰ روز پیش
نقشه سیاه مرد عتیقه‌ فروش
نقشه سیاه مرد عتیقه‌ فروشخاطره‌ای که این‌بار می‌خواهم برایتان تعریف کنم در ارتباط با قتل مرد عتیقه‌فروشی است که به‌دست دوستانش به قتل رسید و این جنایت از طریق راننده‌های عبوری به ما اعلام شد.

۱۰ روز پیش
قتل فجیع زن ثروتمند در ویلای الهیه
قتل فجیع زن ثروتمند در ویلای الهیهتیم جنایی پایتخت سرگرم تحقیق درباره ماجرای قتل هولناک زن سالخورده ثروتمندی است که درجریان جنایتی مرموز درخانه ویلایی‌اش به قتل رسید.

۱۰ روز پیش
حکم اعدام برای عروس شوهرکش
قضات دادگاه کیفری تهران، زن جوان شوهرکش را پس ازمحاکمه و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم کردند.ب دراین جنایت که روز بیست وچهارم خرداد سال ۹۴ رخ داد، مرد ۳۶ ساله‌ای به نام فریدون با ضربه کارد همسر ۲۴ ساله اش- لیلا- از پا درآمد.

۱۱ روز پیش
معمای قتل زن ۸۰ ساله در ویلای الهیه
معمای قتل زن ۸۰ ساله در ویلای الهیهاجتماع > اجتماعی - پلیس در تعقیب مردی است که با ورود به ویلایی ۷۰۰ متری در الهیه تهران پیرزن تنها را به قتل رسانده است.

۱۱ روز پیش
تأیید نهایی جنون قاتل شهرک آزادی
تأیید نهایی جنون قاتل شهرک آزادی اجتماع > اجتماعی - کمیسیون پنج‌نفره پزشکی قانونی جنون عامل جنایت شهرک آزادی را که در جنایتی هولناک شوهر و ۲ فرزندش را به قتل رسانده بود، تأیید کردند.

۱۱ روز پیش
ماجرای شکنجه زن ایرانی در آلمان | عامل شکنجه محاکمه می شود
ماجرای شکنجه زن ایرانی در آلمان | عامل شکنجه محاکمه می شودمردی که متهم است در اقدامی جنون‌آمیز زن ایرانی را در آلمان شکنجه کرده است، باز هم مقابل سه قاضی جنایی تهران قرار گرفت. او که به ٢٥‌سال حبس محکوم شده بود، با نقض حکمش از سوی دیوان‌عالی کشور باز هم محاکمه شد.

۱۱ روز پیش
دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر پس از چهار سال
دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر پس از چهار سالفرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر بعد از چهار سال در عملیات هدفمند یگان های عملیاتی پلیس در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

۱۱ روز پیش
آخرین جزئیات قتل در شهرک آزادی | جنون فرزانه تایید شد
آخرین جزئیات قتل در شهرک آزادی | جنون فرزانه تایید شد بر اساس آخرین جزئیات قتل عام خانوادگی در شهرک آزادی؛ جنون فرزانه، زن جوانی که شوهر و دو فرزندش را با چاقو در شهرک آزادی به قتل رسانده بود، پس از اعتراض اولیای دم به تأیید کمیسیون پنج‌نفره پزشکی قانونی رسید.

۱۱ روز پیش
اعتراف مرد آتش‌افروز به قتل دوستش
اعتراف مرد آتش‌افروز به قتل دوستشمردی که در جریان اختلاف قدیمی دوستش را به آتش کشیده و کشته بود، بازداشت شد.

۱۱ روز پیش
بخشش پدر از سوی ۲ دخترش
بخشش پدر از سوی 2 دخترشمردی که همسرش را خفه کرده بود، از سوی دو دخترش بخشیده شد.

۱۱ روز پیش
عامل جنایت شهرک آزادی جنون دارد
عامل جنایت شهرک آزادی جنون داردهیات پنج نفره کارشناسان پزشکی‌‌قانونی نظر دادند که عامل جنایت خانوادگی در شهرک آزادی تهران جنون داردو باید در مرکز روانی بستری شود.

۱۱ روز پیش
دیه و زندان مجازات شکنجه‌گر برلین +عکس
دیه و زندان مجازات شکنجه‌گر برلین +عکسشکنجه‌گر برلین به اتهام نقص عضو زن ایرانی به حبس و پرداخت دیه محکوم شد.

۱۱ روز پیش
قتل پیرزن تنها در الهیه تهران
قتل پیرزن تنها در الهیه تهرانپیرزن تنها که در خانه ویلایی الهیه ساکن بود پس از حمله مرد نقابدار به کام مرگ فرورفت.

۱۱ روز پیش
کودکان، قربانیان بی‌دفاع در شهر
کودکان، قربانیان بی‌دفاع در شهردر هفته‌های اخیر سرنوشت تلخ چند کودک بازتاب گسترده‌ای در صفحه حوادث روزنامه‌های کشور داشت. آتنا، بنیتا، کیمیا و پیش از آنها ستایش، دختران خردسالی بودند که قربانی جرایم خشنی چون آزار و اذیت و قتل شدند. انتشار اخبار پرونده آنها، تاثر و حساسیت مردم جامعه را تا آنجا برانگیخت که مطالبه پرداختن مناسب‌تر به موضوع حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان بار دیگر بر زبان‌هایشان جاری شود.

۱۱ روز پیش
پزشکی قانونی، جنون «فرزانه» را تایید کرد
جنون فرزانه، زن جوانی که شوهر و دو فرزندش را با چاقو در شهرک آزادی به قتل رسانده بود، پس از اعتراض اولیای دم به تأیید کمیسیون پنج‌نفره پزشکی قانونی رسید.

۱۱ روز پیش
حمله مرگبار به پیرزن تنها در خانه ویلایی
پیرزن تنها که در خانه ویلایی الهیه ساکن بود پس از حمله مرد نقابدار به کام مرگ فرورفت.

۱۱ روز پیش
قتل شوهر به دست همسر به خاطر خیانت
قتل شوهر به دست همسر به خاطر خیانتزن جوان وقتی از خیانت همسرش با خبرشد در جریان مشاجره شدید ودرگیری خونین او را با چاقوی آشپزخانه کشت.عامل جنایت خانوادگی، صبح دیروز پس از انتقال از زندان به دادگاه کیفری یک استان تهران، پای میز محاکمه ایستاد.

۱۲ روز پیش
ساندویچ گوشت انسان، هدیه قاتل به مشتریانش! +عکس
ساندویچ گوشت انسان، هدیه قاتل به مشتریانش! +عکسقاتل سریالی آمریکایی که از گوشت قربانیانش ساندویچ تهیه می‌کرد در سن ۶۲ سالگی مُرد.

۱۲ روز پیش
قتل شوهر در درگیری برسر موبایل
قتل شوهر در درگیری برسر موبایلاجتماع > اجتماعی - زنی که در جریان درگیری با شوهرش بر سر موبایل وی را با یک ضربه چاقو به قتل رسانده بود برای دومین بار محاکمه شد. او در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پیش از این از اتهام قتل عمد تبرئه شده بود.

۱۲ روز پیش
قتل خواهرزن در دعوای زن و شوهری
قتل خواهرزن در دعوای زن و شوهریاجتماع > اجتماعی - مرد خشمگین که با همسرش درگیر شده و او و مادرش را با چاقو مجروح کرده بود، وقتی هنگام فرار خواهرزنش را سد راه دید، او را به قتل رساند و گریخت.

۱۲ روز پیش

صفحه ۳ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر