سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۳ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۳ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۳ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۳ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۳ روز پیش
ادعای یک زن: شوهرم قاتل است
ادعای یک زن: شوهرم قاتل استاجتماع > اجتماعی - «شوهرم ۲ نفر از طلبکارانش را به قتل رسانده و اجسادشان را در بیابان‌های ازگل دفن کرده است.»

۲ روز پیش
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.

۳ روز پیش
شکارچی عمیق‌ترین جای اقیانوس
شکارچی عمیق‌ترین جای اقیانوساجتماع > اجتماعی - کانبرا> یک ماهی با نام علمی Bathysaurus ferox در استرالیا صید شد که شکارچی عمیق‌ترین مناطق اقیانوس‌هاست.

۲ روز پیش
جزییات نجات گروگان‌های ایرانی در استانبول
جزییات نجات گروگان‌های ایرانی در استانبولاخبار جدیدی از نجات یک خانواده ایرانی که در استانبول ترکیه به گروگان گرفته شده بودند، منتشر شد.

۲ روز پیش
نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکس
نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکسآتش سوزی موتورسیکلت در راهروی ساختمان مسکونی، محبوس شدن بانوی میانسال در میان دود و حرارت را به همراه داشت.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
سناریویی برای قتل مرد مزاحم
سناریویی برای قتل مرد مزاحمعلیرضا باورش نمی‌شد عشق ودلدادگی‌اش به یک زن وی را گرفتار جنایتی تلخ کند و به جای بودن کنار خانواده و دو فرزند دو قلویش سر از زندان درآورد.

۴۵ روز پیش
درخواست طلاق از طراح دکوراسیون
درخواست طلاق از طراح دکوراسیوندعوای زوج جوان بر سر طراحی دکوراسیون خانه‌شان، در نهایت پای آنها را به دادگاه خانواده باز کرد. مرد جوان که از تغییر دکورهای خانه‌اش خسته شده بود، پس از یک درگیری با همسرش تصمیم گرفت به زندگی مشترکش برای همیشه پایان دهد.

۴۵ روز پیش
بوی تعفن از جنایت خبر می داد
بوی تعفن از جنایت خبر می دادقتل پسر جوان توسط دوست معتادش، یکی از پرونده‌هایی است که غلامرضا اسماعیلی، افسر ارشد بازنشسته نیروی انتظامی کرمان رازگشایی آن را به عهده داشت.

۴۵ روز پیش
مرگ مرموز زن جوان فراری در قرار شوم
زن جوان متأهل که برای چندمین بار از خانه فرارکرده بود، درجریان ملاقات با مرد غریبه، به طرز مرموزی جان باخت.

۴۶ روز پیش
فرجام خواستگاری که پدر دختر را به آتش کشید
خواستگار کینه توز که به اتهام درگیری با پدر دخترمورد علاقه‌اش وآتش زدن اومحاکمه شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری استان تهران به پرداخت دیه و زندان محکوم شد.

۴۶ روز پیش
دستگیری ۳ آدم ربا و رهایی گروگان
دستگیری 3 آدم ربا و رهایی گروگانرئیس پلیس کرج گفت : با تلاش ماموران کلانتری ۲۵ محمدشهر کرج افرادی که به قصد اخاذی میلیاردی از خانواده یک پیمانکار ساختمان وی را گروگان گرفته بودند دستگیر و گروگان در کمتر از ۱۲ ساعت رها و به خانواده اش بازگردانده شد.

۴۶ روز پیش
مرگ مرموز زن جوان پس از سفر به تهران
مرگ مرموز زن جوان پس از سفر به تهرانهمزمان با مرگ مشکوک زن جوان در یکی از بیمارستان‌های تهران، مرد مورد علاقه او در این ماجرا بازداشت شد. مرد جوان مدعی شد این زن خودکشی کرده است.

۴۶ روز پیش
اعتراف به قتل پس از ۵ ماه سکوت
اعتراف به قتل پس از 5 ماه سکوتعامل قتل در خیابان نفیس تهران پس از پنج ماه در جریان آخرین دفاع به جنایت اعتراف کرد.

۴۶ روز پیش
انکار اسیدپاش در مقابل قربانی اسیدپاشی
انکار اسیدپاش در مقابل قربانی اسیدپاشیزن جوان که با انگیزه‌ای نامعلوم، خواهرشوهرش را قربانی اسیدپاشی کرده بود، دیروز در مواجهه حضوری با او، اسیدپاشی را انکار کرد.

۴۶ روز پیش
شرح روند پرونده‌ی «رقیه» از زبان وکیل او
رقیه، کودک پنج ساله، دو هفته پیش توسط ناپدری اش مورد خشونت شدید قرار گرفت، دچار مرگ مغزی شد و جان باخت. مرضیه محبی، مدیرعامل کانون حقوقدان زنان سورا وکالت پرونده این کودک را برعهده گرفته و از اعتراف ناپدری به گناهانش خبر داد.

۴۶ روز پیش
راز قتل پسر دانشجو بعد از ۵ سال حل نشد
۵ ‌سال تلاش پلیس برای روشن‌شدن قتل دانشجوی فوق‌لیسانس بی‌نتیجه ماند و درنهایت خانواده این پسر، از دادگاه کیفری تقاضای پرداخت دیه از بیت‌المال را کردند.

۴۶ روز پیش
جوان معتاد کرمانشاهی، مادرش را کشت
زن ۵۵ ساله کرمانشاهی شب هنگام وپس ازمشاجره شدید، به دست فرزند خود به قتل رسید.

۴۶ روز پیش
ماجرای قتل مرموز پسر دانشجو در خیابان گاندی/ زن جوان از اتهام قتل تبرئه شد
ماجرای قتل مرموز پسر دانشجو در خیابان گاندی/ زن جوان از اتهام قتل تبرئه شددانشجوی جوان به نام هادی ناگهان جلوی خودرو زن جوانی روی زمین افتاد و دقایقی پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد. با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد پسر جوان بر اثر اصابت چاقو به سینه‌اش جان باخته است و آثاری از جراحت ناشی از برخورد با خودرو روی بدنش هم وجود ندارد.

۴۶ روز پیش
متهم: ازمرگ می‌ترسم به من حبس ابد بدهید/ قتل بخاطر مزاحمت برای همسر متهم
متهم: ازمرگ می‌ترسم به من حبس ابد بدهید/ قتل بخاطر مزاحمت برای همسر متهمپسر جوانی که متهم است با همدستی یکی از دوستانش، مرد جوانی را به قتل رسانده است دیروز با انتقال به دادسرای جنایی تهران به تشریح ماجرا و آخرین دفاعیاتش پرداخت. او با انکار قتل گفت: من از مرگ می‌ترسم اما اگر خواستید مجازاتم کنید به من حبس ابد بدهید.

۴۶ روز پیش
مرگ مرموز زن جوان پس از فرار از خانه شوهر/ متهم به قتل: او به من پیشنهاد دوستی داد!
مرگ مرموز زن جوان پس از فرار از خانه شوهر/ متهم به قتل: او به من پیشنهاد دوستی داد! زن جوان متأهل که برای چندمین بار از خانه فرارکرده بود، درجریان ملاقات با مرد غریبه، به طرز مرموزی جان باخت.

۴۶ روز پیش
دستگیری ۳ آدم ربا و رهایی گروگان در کمتر از ۱۲ ساعت درکرج
دستگیری 3 آدم ربا و رهایی گروگان در کمتر از 12 ساعت درکرجکرج- ایرنا- رئیس پلیس کرج گفت : با تلاش ماموران کلانتری ۲۵ محمدشهر کرج افرادی که به قصد اخاذی میلیاردی از خانواده یک پیمانکار ساختمان وی را گروگان گرفته بودند دستگیر و گروگان در کمتر از ۱۲ ساعت رها و به خانواده اش بازگردانده شد .

۴۶ روز پیش
مرد چاقو به دست ۱۸ نفر را زخمی کرد
مرد چاقو به دست 18 نفر را زخمی کردمرد ۵۰ ساله چینی ۱۸ نفر را در یکی از خیابان های شهر «چانگچون» با ضربات چاقو زخمی کرد.

۴۷ روز پیش
پرونده داماد جنایتکار در دادگاه کیفری
پرونده داماد جنایتکار در دادگاه کیفریاجتماع > اجتماعی - پرونده مردی که ۸‌ ماه بعد از ازدواج به‌خاطر ۲ میلیون تومان پول، مادر و برادر همسرش را به قتل رسانده بود با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.

۴۷ روز پیش
هلاکت شرور تروریست و عامل شهادت سه مامور پاسگاه کهیری
هلاکت شرور تروریست و عامل شهادت سه مامور پاسگاه کهیریفرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: شرور تروریست و عامل اصلی شهادت سه مامور پاسگاه "کهیری" که سابقه ۱۵ سال شرارت داشت، بامداد امروز در عملیات تکاوران پلیس در ارتفاعات منطقه کهیری به هلاکت رسید.

۴۷ روز پیش
هلاکت عامل شهادت سه مامور پلیس در سیستان وبلوچستان
هلاکت عامل شهادت سه مامور پلیس در سیستان وبلوچستانفرمانده انتظامی استان سیستان بلوچستان گفت: شرور تروریست و عامل اصلی شهادت سه مامور پاسگاه "کهیری" که سابقه ۱۵ سال شرارت داشت، بامداد امروز در عملیات غافلگیرانه تکاوران پلیس در ارتفاعات منطقه کهیری به هلاکت رسید.

۴۷ روز پیش
کودک ۳ ساله قربانی سنگدلی عموی خود شد
کودک سه ساله ای به دست عموی خود به قتل رسید.

۴۷ روز پیش
قتل برادرزاده ۳ ساله با کلنگ
قتل برادرزاده 3 ساله با کلنگکودک سه ساله به انگیزه انتقام جویی و به دلیل اختلافات ملکی توسط عمویش به قتل رسید.

۴۷ روز پیش
اعترافات مادر سرطانی به قتل عاشقانه خانواده اش
این زن هنوز باورش نمی‌شود که سه عضو خانواده‌اش را کشته است. بی‌قرار بود. می‌گفت که به بیماری سرطان مبتلاست‌.

۴۷ روز پیش
مادر مقتول در جلسه دادگاه: نمی‌بخشم؛ قاتل فقط پسرم را نکشت، او شوهرم را هم کشت
مادر مقتول در جلسه دادگاه: نمی‌بخشم؛ قاتل فقط پسرم را نکشت، او شوهرم را هم کشت مادر پسری که ٩ سال قبل به وسیله یکی از همسایه‌هایش به قتل رسید، مدعی شد چون شوهرش سال‌ها به دنبال قاتل پسرشان گشت و نتوانست او را پیدا کند و به دلیل فشار روحی سکته کرد و جان خود را از دست داد، حاضر نیست متهم را ببخشد و درخواست قصاص دارد.

۴۷ روز پیش
قاتل: دختر همسرم را به دیوار کوبیدم!
مرد ۳۸ساله ای که در پی اختلافات خانوادگی با زن صیغه ای اش دختر ۵ساله او را به طرز وحشتناکی به قتل رسانده است، صبح روز گذشته در حالی جزئیات جنایت خود را در حضور قاضی ویژه قتل عمد تشریح کرد که مدعی بود اکنون دچار عذاب وجدان شده است!

۴۷ روز پیش
مادر مقتول: نمی‌بخشم؛ قاتل فقط پسرم را نکشت
مادر پسری که ٩ سال قبل به وسیله یکی از همسایه‌هایش به قتل رسید، مدعی شد چون شوهرش سال‌ها به دنبال قاتل پسرشان گشت و نتوانست او را پیدا کند و به دلیل فشار روحی سکته کرد و جان خود را از دست داد، حاضر نیست متهم را ببخشد و درخواست قصاص دارد.

۴۷ روز پیش
از جنایت در تهران تا خودکشی ساختگی در ترکیه
متهم به قتل جوان و همدستش که پس از جنایت خیابانی به ترکیه گریخته و در جریان کودتای این کشور به زندان افتاده بودند، با ترفند ماهرانه‌ای ...

۴۷ روز پیش
جنایتکار فراری در زندان مخفی شده بود
مرد جوانی که ۱۰ سال پیش در جریان درگیری پسرجوانی را با چاقو به قتل رسانده و پس از ۹ سال فرار از زندان شناسایی شده بود.

۴۷ روز پیش
افشای راز ۲۰ ساله مادر و دختر گمشده
زن جوان که درپی تماس تلفنی مرموز از زنده ماندن دخترش بعد از ۲۰ سال با خبر شده بود، با حضور در دادسرای جنایی و تسلیم شکایتی، برای یافتن دخترگمشده‌اش کمک خواست.

۴۷ روز پیش
فرزند معتاد، مادرش را کشت
شب گذشته ( دوشنبه ) یک مادر ۵۵ ساله در کرمانشاه به دست فرزند خود به قتل رسید.

۴۷ روز پیش

صفحه ۳ از ۲۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر