پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
رابطه نامشروع با زن همسایه | عاقبت خیانت به قتل رسید!
رابطه نامشروع با زن همسایه | عاقبت خیانت به قتل رسید!رابطه نامشروع با زن همسایه | یک راننده کامیون جسد یک زن و پیکر نیمه جان یک مرد را در خارج از شهر پیدا میکند و بلافاصله با پلیس ۱۱۰ و اورژانس تماس گرفت و ماجرا را به آنان اطلاع داد.

۵۶۳ روز پیش
قتل ۲ نفر در پی حادثه تیراندازی در ارومیه
فرماندار ارومیه گفت: در اثر حادثه تیراندازی بعد از امروز یکشنبه در ارومیه دو نفر به قتل رسیدند.

۵۶۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل ۲ نفر در پی حادثه تیراندازی در ارومیه
جام جم آنلاین - قتل ۲ نفر در پی حادثه تیراندازی در ارومیه فرماندار ارومیه گفت: در اثر حادثه تیراندازی بعد از امروز یکشنبه در ارومیه دو نفر به قتل رسیدند.

۵۶۳ روز پیش
اسرار قتل دو دوستدر اعماق چاه متروکه
اسرار قتل دو دوستدر اعماق چاه متروکهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
تحقیقات مأموران ادامه داشت تا این‌که خودروی پرشیای حسین پس از گذشت چند روز در مناطق کوهستانی شهرستان قزوین، درحالی‌که کاملا سوخته بود، کشف شد

۵۶۳ روز پیش
جام جم آنلاین - همسرکشی برای تصاحب حقوق بازنشستگی
جام جم آنلاین - همسرکشی برای تصاحب حقوق بازنشستگی مرد همسرکش که پس از شش سال سکوت خود را شکسته بود، در جریان تحقیقات قضایی جزئیات جنایت خود را فاش کرد. متهم قصد داشت پس از قتل، حقوق بازنشستگی همسرش را تصاحب کند که ناکام ماند.

۵۶۴ روز پیش
جام جم آنلاین - منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد
جام جم آنلاین - منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی ۸۰۰ میلیون تومانی‌شان کشته‌اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند.

۵۶۴ روز پیش
جام جم آنلاین - دومین قاتل شهید زینی وند دستگیر شد
جام جم آنلاین - دومین قاتل شهید زینی وند دستگیر شد فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: دومین متهم اصلی قاتل شهید زینی وند دستگیر شد.

۵۶۴ روز پیش
اعتراف مرد به قتل همسرش پس از ۶ سال
مردی که چند سال پس از کشتن همسرش، برای دریافت حقوق بازنشستگی او دست به کار شده بود با شکایت خواهرزنش دستگیرشد.

۵۶۴ روز پیش
رابطه پنهانی مرد غریبه با همسرم باعث شد او را بکشم
رابطه پنهانی مرد غریبه با همسرم باعث شد او را بکشمرابطه پنهانی مرد غریبه با همسرم باعث شد او را بکشم | تلفن های مشکوک به تلفن نوعروس کافی بود تا جنایتی رخ بدهد! حالا که پشت میله های تاریک زندان قرار گرفته ام و با کابوس های وحشتناک طناب دار از خواب بیدار می شوم، هر لحظه به گذشته تأسف می خورم و آرزو می کنم کاش زمان، مدتی به عقب بازمی گشت و من با یک تصمیم سنجیده و عاقلانه مشکلم را حل می کردم اما افسوس که با چند اشتباه پی درپی زندگی خودم را نابود کردم و آینده اطرافیانم را نیز به تباهی کشاندم و حالا...

۵۶۴ روز پیش
اعتراف به قتل همسر و فرزند بعد از ٢١ سال
کارآگاهان جنایی با دستگیری مردی که ٢١ سال قبل همسر و فرزندش را به قتل رسانده است، در حال تحقیق از او هستند تا انگیزه این جنایت را فاش کنند.

۵۶۴ روز پیش
حبس و شلاق، مجازات قتل کودک یک ساله
مردی که متهم است فرزند نامشروعش را به قتل رسانده و جسدش را به چاهی انداخته بود، به حبس و شلاق محکوم شد.

۵۶۴ روز پیش
قربانی اسیدپاشی اصفهان: چرا باید درد بکشم؟
قربانی اسیدپاشی اصفهان: چرا باید درد بکشم؟ سهیلا جورکش، یکی ازقربانیان اسیدپاشی‌های اصفهان گفت: من هنوز جواب سؤالم را نگرفته‌ام که به چه جرمی باید تا این اندازه درد بکشم و با چنگ و دندان بینایی ام را به‌دست آورم؟

۵۶۴ روز پیش
بازیگر معروفی که متهم به قتل همسرش شد + عکس
بازیگر معروفی که متهم به قتل همسرش شد + عکسبازیگر معروفی که متهم به قتل همسرش شد + عکس | رابرت واگنر این بار به عنوان مظنون در مرگ همسرش ناتالی وود بازیگر نامدار سینما مطرح شد.

۵۶۵ روز پیش
اعدام عروس جوان در نوشهر | ماجرای خیانت به اعدام عروس نوشهری انجامید
اعدام عروس جوان در نوشهر | ماجرای خیانت به اعدام عروس نوشهری انجامیداعدام عروس جوان در نوشهر | نوعروس نوشهری که در پی رابطه با برادر شوهرش، نقشه قتل شوهر خود را کشیده و آن را عملی کرده بود، اواخر هفته گذشته در زندان نوشهر اعدام شد. عروس نوشهری پیش از اعدام به ماجرای قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت: مدتی پس از عقد با شوهرم، به برادرش علاقه‌مند شدم این عشق تا جایی پیش رفت که تصمیم گرفتیم با ازمیان برداشتن شوهرم، با هم ازدواج کنیم...

۵۶۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل بنیتا: در زندان توبه کردم
جام جم آنلاین - قاتل بنیتا: در زندان توبه کردم «قصاص حق خانواده بنیتاست، اما محمد در زندان توبه کرده است.» این خلاصه تمام حرف‌های پدر قاتل بنیتاست؛ قاتل دختر هشت ماهه‌ای که تیرماه امسال همراه خودروی پدرش در مشیریه تهران ربوده و شش روز بعد، پیکر بی‌جانش داخل خودروی رها شده در پاکدشت پیدا شد.

۵۶۵ روز پیش
پدر قاتل بنیتا: مصرف شیشه پسرم را بیچاره کرد
پدر قاتل بنیتا: مصرف شیشه پسرم را بیچاره کرد روزنامه جام جم با پدر قاتل بنیتا(دختر کوچکی که در خودرو مانده بود و ربوده شد)مصاحبه ای انجام داده است.

۵۶۵ روز پیش
محاکمه قربانی کودک آزاری به اتهام کودک کشی
پسری جوان که در کودکی مورد آزارواذیت قرار گرفته بود به اتهام قتل یک کودک پای میز محاکمه می‌رود. این متهم مدعی است به این دلیل مرتکب قتل شده که مقتول سرنوشتی مشابه او پیدا نکند.

۵۶۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل کارفرما با پرتاب میلگرد / دستگیری قاتل کمتر از یک هفته
جام جم آنلاین - قتل کارفرما با پرتاب میلگرد / دستگیری قاتل کمتر از یک هفته فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: قاتل شهروند بومهنی پس از اقدامات اطلاعاتی در شهر هرات افغانستان شناسایی و در مرز تحویل عوامل انتظامی این فرماندهی شد.

۵۶۵ روز پیش
دستگیری قاتل فراری پس از گذشت یک سال
رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت یک سال ونیم در شهرستان بجنورد خبر داد.

۵۶۶ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل پسر جوان پس از ۱۲ ساعت
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل پسر جوان پس از ۱۲ ساعت فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به وقوع قتل در هومند وادان آبسرد اظهار داشت: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی و تلاش های اطلاعاتی و عملیاتی، موفق به دستگیری قاتل شدند.

۵۶۷ روز پیش
رابطه نامشروع زن متاهل با قاتل شوهرش | ماجرای رابطه شیطانی زن حوان
رابطه نامشروع زن متاهل با قاتل شوهرش | ماجرای رابطه شیطانی زن حوانرابطه نامشروع زن متاهل با همکارش | زن جوان به خاطر رابطه نامشروع با همکارش حاضر شد نقشه قتل شوهر خود را بریزد. زن جوان که ابتدا مدعی شده بود همسرش گم شده، وقتی دستش رو شد که رابطه پنهانی اش با خلیل (همکارش) لو رفت. قاتل درباره شب حادثه می گوید:لیلا قبل از آمدن من، همسرش را با داروی خواب‌آور بی‌هوش کرده بود...

۵۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - بازگشت ۳ اعدامی به زندگی پای چوبـه دار
جام جم آنلاین - بازگشت 3 اعدامی به زندگی پای چوبـه دار سه مرد اعدامی که به خاطر ارتکاب جنایت‌های جداگانه حکم قصاص گرفته بودند، دقایقی قبل از اجرای حکم، از مرگ نجات پیدا کردند. یکی از قاتلان بخشیده شد و دو قاتل دیگر فرصتی برای جلب رضایت گرفتند.

۵۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل بنیتا در یک قدمی مرگ
جام جم آنلاین - قاتل بنیتا در یک قدمی مرگ حکم قصاص قاتل بنیتای هشت ماهه پس از ارسال پرونده از دادگاه کیفری به اجرای احکام دادسرای جنایی پایتخت اجرا خواهد شد.

۵۶۷ روز پیش
قتل همسایه معترض توسط سه جوان کفترباز
ساعت ۱۰ بامداد چهاردهم دی سه جوان که در یک کارگاه تانکرسازی مشغول کار بودند پس از گفت و گویی کوتاه با یکدیگر به طرف کارگاه تانکرسازی دیگری در همسایگی خود حرکت کردند.

۵۶۷ روز پیش
مرد جوان، قربانی رابطه پنهانی همسرش شد
زنی که بعد از برقراری رابطه پنهانی با همکارش در قتل شوهرش مشارکت کرده بود، به همراه همدستانش دستگیر شد.

۵۶۷ روز پیش
راز سر به مهر قتل یک زن در استخر مجتمع مسکونی
راز سر به مهر قتل یک زن در استخر مجتمع مسکونیراز سر به مهر قتل یک زن در استخر مجتمع مسکونی | نیمه‌‌ شب یکم‌خرداد ۹۴ خبر کشف جنازه زنی جوان در استخر یک مجموعه مسکونی در اقدسیه تهران به پلیس اطلاع داده شد.

۵۶۷ روز پیش
جام جم آنلاین - افشای قتل هولناک زن جوان پس از ۶ سال
جام جم آنلاین - افشای قتل هولناک زن جوان پس از ۶ سال مردی که حدود شش سال پیش اقدام به قتل همسرش کرده بود، به جنایت خود اعتراف کرد.

۵۶۷ روز پیش
اعتراف مردی به قتل همسرش پس از ۶ سال
اعتراف مردی به قتل همسرش پس از ۶ سال مردی که همسر خود را در شهر چالوس به قتل رسانده پس از حدود ۶ سال به قتل همسر و آتش‌زدن جسد وی اعتراف کرد.

۵۶۷ روز پیش
مطمئنم روزی اسیدپاش رسوا می‌شود
مطمئنم روزی اسیدپاش رسوا می‌شوداجتماع > اجتماعی - وقتی صحبت از اسیدپاشی می‌شود، کمتر کسی است که به یاد اسیدپاشی‌های سریالی اصفهان نیفتد؛ پرونده‌ای که با گذشت ۳ سال از حادثه هنوز معمایی بی‌جواب باقی مانده و به گفته مسئولان پلیس، عامل آن دستگیر نشده است.

۵۶۷ روز پیش
افشای راز قتل همسر پس از ۷ ماه سکوت
قاتلی که پس از ۶ سال از قتل همسرش راز قتل او را فاش کرد دستگیر شد.

۵۶۷ روز پیش

صفحه ۳ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر