چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
آخرین جزئیات از سوختگی شدید ۲ زن براثر اسیدپاشی در تهران/ نزاع خانوادگی احتمال وقوع حادثه
آخرین جزئیات از سوختگی شدید ۲ زن براثر اسیدپاشی در تهران/ نزاع خانوادگی احتمال وقوع حادثهرئیس بیمارستان مطهری از سوختگی شدید ۲ زن براثر اسیدپاشی در پایتخت خبر داد و گفت: احتمالاً نزاع خانوادگی دلیل این حادثه بوده است.

۱۳۴ روز پیش
دیواری که با آوار بر سر صاحبش بنا شد
دیواری که با آوار بر سر صاحبش بنا شددستان «رضوان - ع» به دلیل سهل‌انگاری در تخلیه غیراصولی مقداری ماسه‌ در مقابل خانه، ناخواسته به خون یک سرپرست خانواده آلوده شد.

۱۳۴ روز پیش
گروگان‌گیری در ملاثانی/ گروگان‌گیر متواری شد
گروگان‌گیری در ملاثانی/ گروگان‌گیر متواری شدشاهدان محلی از وقوع یک گروگان‌گیری در شهر ملاثانی مرکز شهرستان باوی خبر دادند.

۱۳۷ روز پیش
جزئیات کامل گروگانگیری در ملاثانی/ گروگانگیر تحت تعقیب است
جزئیات کامل گروگانگیری در ملاثانی/ گروگانگیر تحت تعقیب استمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با توضیح جزئیات گروگانگیری در ملاثانی، از ادامه عملیات تا دستگیری فرد گروگانگیر متواری خبر داد.

۱۳۷ روز پیش
مستأجر،‌ صاحبخانه پیرش را گروگان گرفت
مستأجر،‌ صاحبخانه پیرش را گروگان گرفتمستأجرشیاد وقتی بر سر کرایه‌خانه با صاحبخانه‌اش درگیر شد، برای انتقام‌جویی، ۳ آدم‌ربا اجیر کرد. آنها پیرمرد را ربودند و ۱۰روز در کلبه‌ای جنگلی زندانی کردند تا دست به اخاذی ۲۰۰میلیونی بزنند.

۱۳۷ روز پیش
اجرای حکم قصاص عضو/محکوم به چشمان دختری ۴ ساله آهک پاشیده بود
اجرای حکم قصاص عضو/محکوم به چشمان دختری ۴ ساله آهک پاشیده بودسرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: امروز حکم قصاص دو چشم محکومی که اقدام به پاشیدن آهک بر روی چشمان دختری ٤ ساله، کرده بود اجرا شد.

۱۳۹ روز پیش
جزئیات تیراندازی در شهرک فدک ارومیه
جزئیات تیراندازی در شهرک فدک ارومیهفرمانده انتظامی شهرستان ارومیه جزئیات تیراندازی در شهرک فدک ارومیه را تشریح کرد.

۱۳۹ روز پیش
قصاص چشم، تاوان نابیناکردن فاطمه کوچولو
قصاص چشم، تاوان نابیناکردن فاطمه کوچولوشوهرعمه سنگدل که برای تنبیه دختر چهارساله به چشمان وی آهک پاشیده و موجب نابینایی‌اش شده بود، بعد از ۷ سال به سزای عملش رسید و چشمانش قصاص شد.

۱۳۹ روز پیش
بینایی‌ام را می‌خواهم
بینایی‌ام را می‌خواهم«ای‌کاش معجزه‌ای رخ دهد و بار دیگر با همین چشمانم بتوانم دنیا را ببینم.» این آرزوی فاطمه، دختر ۱۱ساله‌ای است که شوهرعمه‌اش با ریختن آهک به چشمانش، بینایی او را گرفت و در نهایت صبح سه‌شنبه، حکم قصاص کوری هردو چشم متهم در زندان اجرا شد.

۱۳۹ روز پیش
واکنش دختر قربانی آهک‌پاشی به قصاص عامل جنایت
واکنش دختر قربانی آهک‌پاشی به قصاص عامل جنایت۷ سال است که دنیای پیش رویش جز سیاهی رنگی ندارد. با عینکی سیاه روی چشمانش و به همراه پدر، وارد دادسرای جنایی شده است. هنوز هم اتفاقات آن شب شوم مانند کابوسی پیش چشمان بسته‌اش قرار دارد. آخرین نگاهش به دنیا صورت خشمگین شوهرعمه‌اش است که با چشمانی سرخ‌شده از خشم، او را به زمین دوخته بود و کیسه آهک را به سمت چشمانش می‌برد.

۱۳۹ روز پیش
اشک‌های پشیمانی قاتل‌هفده ساله در دادسرا
اشک‌های پشیمانی قاتل‌هفده ساله در دادسراپسر هفده‌ساله‌ای که مزاحم خواهرش را با یک ضربه چاقو به قتل رسانده بود، دیروز در جلسه تحقیق اظهار پشیمانی کرد و گفت که هرگز تصور نمی‌کرده دست به جنایت بزند.

۱۳۹ روز پیش
عامل قتل عام خانوادگی شهرک آزادی | دلم برای بچه‌هایم تنگ شده
عامل قتل عام خانوادگی شهرک آزادی | دلم برای بچه‌هایم تنگ شدهنخستین جلسه تحقیق از زن ۳۲ ساله‌ای که دست به جنایت خانوادگی در شهرک آزادی زده بود، دیروز در دادسرای جنایی تهران انجام شد.

۱۳۹ روز پیش
قتل همسر پس از دیدن حکم جلب
قتل همسر پس از دیدن حکم جلب«وقتی همسرم را با مأموران دیدم و فهمیدم که حکم جلبم را گرفته عصبانی شدم و او را به قتل رساندم.» این اظهارات مردی است که چندی قبل همسرش را جلوی مأموران پلیس با ضربات مرگبار چاقو از پا در‌آورد و مأموران را مجبور کرد تا دست به سلاح ببرند.

۱۴۱ روز پیش
قصاص؛ تاوان جنایت روی پل عابر پیاده
قصاص؛ تاوان جنایت روی پل عابر پیاده۲ پسرخاله که در جریان جنایتی هولناک برای به‌دست آوردن یک مبایعه‌نامه مردی را روی پل عابر پیاده به قتل رسانده بودند، با رأی قضات دادگاه به قصاص محکوم شدند.

۱۴۱ روز پیش
اعدام؛ سرنوشت مردی که می‌خواست قاتل سریالی باشد
اعدام؛ سرنوشت مردی که می‌خواست قاتل سریالی باشدجوان ۲۴ ساله که پس از ریختن طرح دوستی با مردان، به خانه آنها می‌رفت و پس از قتل طعمه‌هایش خودرو و پول‌هایشان را سرقت می‌کرد، به دار مجازات آویخته شد.

۱۴۱ روز پیش
آخرین جزئیات از عملیات انتحاری در سامرا؛ ۶ ایرانی شهید و ۵۰ تن زخمی شدند
آخرین جزئیات از عملیات انتحاری در سامرا؛ 6 ایرانی شهید و 50 تن زخمی شدندمعاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر آخرین خبرها از حادثه تروریستی در سامرا را اعلام کرد.

۱۴۲ روز پیش
اعزام نیروهای هلال احمر ایران به سامرا
اعزام نیروهای هلال احمر ایران به  سامرامعاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: طبق اطلاعات اولیه از حادثه تروریستی امروز در سامرا، متاسفانه شش ایرانی شهید و ۵۰ تن نیز مجروح شدند.

۱۴۲ روز پیش
مجروح شدن ۶۱ زائر ایرانی در عملیات انتحاری سامرا
مجروح شدن 61 زائر ایرانی در عملیات انتحاری سامرانماینده سازمان حج و زیارت در عراق اعلام کرد: در حادثه تروریستی سامرا، ۶۱ زائر ایرانی مجروح شده‌اند که هم‌اکنون به بیمارستانی در بغداد منتقل شده‌اند.

۱۴۲ روز پیش
پشت گوشی تلفن شوهرم را شکنجه می‌کنند
پشت گوشی تلفن شوهرم را شکنجه می‌کنندروزنامه «اعتماد» با خانواده‌ ماهیگیران ایرانی که بیش از دو سال است در اسارت دزدان دریایی سومالی هستند، گفت‌وگو کرده است.

۱۴۲ روز پیش
از آشنایی در تالار بورس تا گروگانگیری در ویلای ساحلی
از آشنایی در تالار بورس تا گروگانگیری در ویلای ساحلی۲ پسرجوان وقتی در تالار بورس با هم آشنا شدند تصمیم به شراکت گرفتند اما پایان این شراکت چیزی جز گروگانگیری نبود.

۱۴۲ روز پیش
قصاص و نظافت خانه سالمندان مجازات عاملان جنایت چیتگر
قصاص و نظافت خانه سالمندان مجازات عاملان جنایت چیتگرمردی که همسرش را با یکی از دوستانش دیده و به همین دلیل دوستش را به قتل رسانده بود به قصاص محکوم شد.

۱۴۲ روز پیش
جزئیات جدید از حادثه درمانگاه تهرانپارس از زبان رئیس کلانتری منطقه
جزئیات جدید از حادثه درمانگاه تهرانپارس از زبان رئیس کلانتری منطقهرئیس کلانتری تهرانپارس درباره اخبار منتشر شده مبنی بر حمله اراذل اوباش به درمانگاه مسجدالاقصی در تهرانپارس و تخریب و غارت اموال آن اعلام کرد: اختلاف ملکی ۱۰ ساله زمینه‌ساز درگیری جزئی در این مکان بوده است.

۱۴۲ روز پیش
چاقوکشی در نیوجرسیِ آمریکا ۳ کشته برجا گذاشت
چاقوکشی در نیوجرسیِ آمریکا ۳ کشته برجا گذاشتپلیس محلی ایالت نیوجرسی اعلام کرد: دست‌کم سه تن از جمله دو کودک بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو جان خود را از دست دادند.

۱۴۲ روز پیش
صحنه‌سازی‌ زن جوان برای فرار از اتهام قتل شوهر
صحنه‌سازی‌ زن جوان برای فرار از اتهام قتل شوهرزن جوان با صحنه‌سازی‌ وانمود می‌کرد شوهرش از ارتفاع سقوط کرده و جان باخته است اما تحقیقات بازپرس جنایی از جنایتی مرموز پرده برداشت و فاش کرد این زن با شلیک گلوله همسرش را به قتل رسانده است.

۱۴۴ روز پیش
جنایت هولناک زن جوان در تهرانسر
جنایت هولناک زن جوان در تهرانسرزن جوان پس از قتل همسر و فرزندانش قصد داشت به زندگی خودش هم پایان بدهد که با حضور تیم‌های پلیس و آتش‌نشانی ناکام ماند.

۱۴۴ روز پیش
احتمالا پزشک تبریزی قاتل است؛ پرونده کیارستمی قصور پزشکی نداشت
احتمالا پزشک تبریزی قاتل است؛ پرونده کیارستمی قصور پزشکی نداشتهمشهری آنلاین: رییس سازمان پزشکی قانونی گفت: بر اساس اعلام نظر پزشکی قانونی احتمالا پزشک تبریزی قاتل است.

۱۴۴ روز پیش
کودک‌آزاری، محمدامین ۶ ساله را به‌کما برد
به‌دنبال کمای پسربچه شش ساله مشهدی که قربانی کودک‌آزاری شده است قاضی جنایی مشهد مادر و ناپدری او را بازداشت کرد.

۱۴۴ روز پیش
حکم اعدام برای دزدان مسلح طلافروشی
حکم اعدام برای دزدان مسلح طلافروشی۲ مرد که با همدستی یک زن نقشه سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهرستان سرپل‌ذهاب را عملی کرده بودند به اعدام محکوم شدند.

۱۴۴ روز پیش
زنی در شهرک آزادی، همسر و فرزندانش را با چاقو کشت
زنی در شهرک آزادی، همسر و فرزندانش را با چاقو کشتمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیری زنی که پس از قتل سه عضو خانواده‌اش قصد خودکشی داشت خبر داد.

۱۴۴ روز پیش
قاچاقچی انسان گروگانگیر شد
قاچاقچی انسان گروگانگیر شدقاچاقچی انسان وقتی دید یکی از مهاجران غیرقانونی حاضر نیست هزینه سفرش را پرداخت کند، نقشه گروگانگیری کشید.

۱۴۴ روز پیش

صفحه ۳ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر