دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیاده
 تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیادهساعاتی پیش یک دستگاه خودرو سواری با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی برخورد کرد. هنوز آمار دقیقی از مجروحان و کشته‌شدگان این سانحه اعلام نشده است.

۲۲ روز پیش
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفت
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در بزرگراه یاسینی که تعدادی از افراد در قسمت بار خودرو نشسته بودند، یک نفر جان خود را از دست داد و ۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

۲۲ روز پیش
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: از ابتدای تابستان تاکنون سه نفر به علت غرق شدگی در رودخانه جان خود را از دست داده‌اند.

۲۲ روز پیش
بازی با جان مردم؛ ریختن گازوئیل روی جاده!
از دیروز ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن فردی به تشریح دلیل حادثه خود می پردازد. به گفته او افرادی برای درآمدزایی، سطح جاده تهران-شمال را با استفاده از گازوئیل لغزنده کرده تا منجر به تصادف وسایل نقلیه گردد و این افراد سودجو از این طریق و بازی با جان مردم درآمدزایی کنند.

۲۲ روز پیش
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان بابایی
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان باباییرییس اورژانس تهران گفت: در برخورد یک دستگاه ۲۰۷ با گاردریل ۳ نفر کشته شدند.

۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده مست جان 5 کارگر را گرفت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

۲۲ روز پیش
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشت
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشترییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.

۲۲ روز پیش
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران سقوط یک دستگاه وانت بار به زمین خاکی در ضلع شمالی بازار گل شهید محلاتی حادثه ساز شد. در این حادثه یک دستگاه وانت بار به علت نامعلوم در قسمت خاکی ضلع شمالی بازار گل محلاتی پس از سقوط در گودال واژگون و متوقف شد و راننده با کمک شهروندان از خودرویش خارج شد.

۲۲ روز پیش
زن مالخر دستگیر شد
زن مالخر دستگیر شدزنی که اموال مسروقه را از وی خریداری می کرد نیز به دام پلیس افتاد

۲۲ روز پیش
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداری
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، جان ۳ نفر را در تصادف صبح امروز گرفت.

۲۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
اعتراف مردی به قتل همسرش پس از ۶ سال
اعتراف مردی به قتل همسرش پس از ۶ سالمردی که همسر خود را در شهر چالوس به قتل رسانده پس از حدود ۶ سال به قتل همسر و آتش‌زدن جسد وی اعتراف کرد.

۲۰۰ روز پیش
دعوای ۲دوست منجر به قتل پدر شد
دعوای 2دوست منجر به قتل پدر شددعوای ۲دوست منجر به قتل پدر شد | درگیری دو دوست با کشته شدن پدر یکی از آنها که قصد میانجیگری داشت، پایان یافت. متهم دیروز در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و از اولیای‌دم خواست به جوانی‌اش رحم کنند و او را ببخشند.

۲۰۰ روز پیش
جنایت در تهران و کشف جسد سوخته در بیابان
جنایت در تهران و کشف جسد سوخته در بیابانتحقیقات پلیس برای بررسی جسد مردی که در تهران به قتل رسید و در بیابان‌های نطنز جسد سوخته‌اش پیدا شد همچنان ادامه دارد.

۲۰۰ روز پیش
جام جم آنلاین - پسر جوان روی والدینش اسید پاشید، پدر با بیل کشتش
جام جم آنلاین - پسر جوان روی والدینش اسید پاشید، پدر با بیل کشتش فرمانده انتظامی گرمسار از قتل یک جوان به دست پدرش در این شهرستان خبر داد و گفت: این جوان روی والدین خود اسیدپاشی کرده و پدر برای دفاع از خود، وی را از پای درآورد.

۲۰۰ روز پیش
جام جم آنلاین - افشای راز قتل همسر در خیابان جمالزاده / کشف جسد در نطنز +عکس
جام جم آنلاین - افشای راز قتل همسر در خیابان جمالزاده / کشف جسد در نطنز +عکس راز قتل مرد میانسال و سوزاندن جسدش با دستگیری همسرش و مرد غریبه پس از یک سال فاش شد.

۲۰۰ روز پیش
قتل نوزاد ۲ ماهه به خاطر گریه | پدر سنگدل محاکمه می شود
قتل نوزاد 2 ماهه به خاطر گریه | پدر سنگدل محاکمه می شود روز حادثه صبح زود همسرم به من گفت برای خرید نان از خانه بیرون می‌رود. بچه خواب بود، به محض اینکه همسرم بیرون رفت بچه بیدار شد و من هم که خیلی عصبی بودم، نتوانستم او را آرام کنم و بیشتر گریه کرد. من هم به سروصورتش ضربه زدم تا عصبانیتم تمام شود.

۲۰۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل پدر در دعوای ۲ دوست
جام جم آنلاین - قتل پدر در دعوای 2 دوست درگیری دو دوست با کشته شدن پدر یکی از آنها که قصد میانجیگری داشت، پایان یافت. متهم دیروز در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و از اولیای‌دم خواست به جوانی‌اش رحم کنند و او را ببخشند.

۲۰۰ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش مرد نانوا که پسر سه‌ ماهه‌اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

۲۰۰ روز پیش
عامل قتل شب عید: پشیمانم
سرایدار ساختمان که در جریان درگیری خونین، تعمیرکار آسانسور را با چاقو به قتل رسانده بود دیروز وقتی در برابر قضات دادگاه جنایی ایستاد ضمن ابراز پشیمانی، درخواست بخشش کرد.

۲۰۰ روز پیش
زن بی پناه، قاتل پسرش را بخشید
زن جوان که مدعی است هیچ فامیل وآشنایی بجز شوهرش ندارد، به خاطر ترس از تنهایی و مشکلات زندگی، از خون پسر سه ماهه‌اش گذشت و همسرقاتلش را بخشید.

۲۰۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد
جام جم آنلاین - قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد انتقال اجباری داماد معتاد به کمپ ترک اعتیاد، دو برادر زن را در برابر حکم ۱۸ سال زندان قرار داد. آنها که در راه انتقال شوهرخواهر معتادشان به کمپ، وی را کتک زده و موجب مرگ وی شده بودند، با جلب رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافتند.

۲۰۱ روز پیش
قتل مرد معتاد هنگام انتقال به کمپ
دو برادر که شوهرخواهر خود را حین انتقال به کمپ ترک اعتیاد به قتل رسانده بودند، هرکدام به ٩ سال حبس محکوم شدند.

۲۰۱ روز پیش
جام جم آنلاین - خواب مادربزرگ برای نجات جوان اعدامی
جام جم آنلاین - خواب مادربزرگ برای نجات جوان اعدامی جوان ۲۲ ساله که فقط یک گام با اعدام فاصله داشت، گمان نمی‌کرد خواب مادربزرگ مقتول او را از مرگ نجات دهد و بتواند بعد از چهارسال بخشیده شود‌. قاتل توانسته بود، شش ماه فرصت بگیرد، اما روزهای مهلت رو به پایان بود و به یک قدمی اجرای حکم رسیده بود. خانواده مقتول در آخرین روزهای فرصت بدون چشمداشت او را بخشیدند.

۲۰۱ روز پیش
جام جم آنلاین - رها کوچولو؛ قربانی کودک‌ آزاری مرگبار
جام جم آنلاین - رها کوچولو؛ قربانی کودک‌ آزاری مرگبار زن جوان در ارتباط با کودک‌ آزاری مرگبار دختر سه‌ ساله همسرش بازداشت شد. متهم درحالی منکر کودک‌ آزاری است که شاهد ۱۰ ساله ماجرا او را به عنوان قاتل خواهرش معرفی کرده است.

۲۰۲ روز پیش
قاتل نامرئی، جان خانواده ۳ نفره را گرفت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: اعضای یک خانواده سه نفره در شمس تبریزی در چنگال قاتل خاموش گرفتار شدند.

۲۰۲ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت در زاهدان دستگیری در مازندران
جام جم آنلاین - جنایت در زاهدان دستگیری در مازندران کاراگاهان پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در زاهدان به استان مازندران متواری شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

۲۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل مردی در بوشهر توسط افراد ناشناس
جام جم آنلاین - قتل مردی در بوشهر توسط افراد ناشناس مرد میانسال که در طلحه دشتستان مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت، جان خود را از دست داد.

۲۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - خون همسرم گرفتارم کرد
جام جم آنلاین - خون همسرم گرفتارم کرد مرد سالخورده که همسرش را با هفت ضربه چاقو به قتل رسانده بود در جریان تحقیقات قضایی به تشریح روز قتل پرداخت.

۲۰۳ روز پیش
قتل در افغانستان، دستگیری در بندر کنگان
رئیس پلیس کنگان از دستگیری فردی در این شهرستان خبر داد که در افغانستان مرتکب قتل شده و مورد تعقیب پلیس اینترپل بود.

۲۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - راز مرگ دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز
جام جم آنلاین - راز مرگ دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز پسر برج‌ساز که در رابطه با مرگ مستاجرش بازداشت شده بود، مدعی شد قتلی رخ نداده و دختر جوان بر اثر مصرف مواد جان باخته است.

۲۰۴ روز پیش
دستگیری مرد ۷۰ ساله‌ای که همسرش را به قتل رساند
دستگیری مرد ۷۰ ساله‌ای که همسرش را به قتل رساندرییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری مرد۷۰ ساله ای که همسرش را در منطقه فلاح به قتل رساند خبر داد.

۲۰۴ روز پیش
درگیری منجر به قتل در سوپرمارکت با "قمه"
درگیری منجر به قتل در سوپرمارکت با "قمه"مرد جوانی که در یک درگیری با دوستش به شدت مجروح شده بود پیش از انتقال به بیمارستان پشت فرمان خودرویش به قتل رسید.

۲۰۴ روز پیش
۲برادر؛ عامل قتل آقای مدیر
2برادر؛ عامل قتل آقای مدیر ۲برادر؛ عامل قتل آقای مدیر | پرونده قتل مدیر یک شرکت خرید و فروش خودرو، پس از دو سال با شناسایی هویت عاملان جنایت وارد مرحله‌ای تازه شد. دو برادر به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.

۲۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - رسیدگی فوق‌العاده به پرونده قتل فعال حقوق حیوانات
جام جم آنلاین - رسیدگی فوق‌العاده به پرونده قتل فعال حقوق حیوانات پرونده قتل فعال حقوق حیوانات در شهر تفت به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد.

۲۰۴ روز پیش
مرگ در آزادی پس از قمه‌کشی در سوپرمارکت
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که در جریان یک نزاع در سوپر مارکت یکی از بچه محل هایش را به قتل رسانده بود.

۲۰۴ روز پیش
قاتل نامرئی در بجنورد قربانی گرفت
فرمانده انتظامی شهرستان "بجنورد" از یک مورد گاز گرفتگی و فوت دو نفر در این شهرستان خبر داد.

۲۰۴ روز پیش
جام جم آنلاین - ردپای ۲ برادر در قتل آقای مدیر
جام جم آنلاین - ردپای 2 برادر در قتل آقای مدیر پرونده قتل مدیر یک شرکت خرید و فروش خودرو، پس از دو سال با شناسایی هویت عاملان جنایت وارد مرحله‌ای تازه شد. دو برادر به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.

۲۰۴ روز پیش
راز قتل زن ۶۳ ساله، در ماشین لباسشویی کشف شد
صبح دیروز مأموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر از قتل بانوی ۶۳ ساله در محله فلاح تهران باخبرشدند و بلافاصله خود را به آنجا رساندند.اما به محض ورود با پیکرخونین این زن روبه‌روشدند.

۲۰۴ روز پیش
جزییات قتل زن جوان با ٣٠ ضربه چاقو!
زن جوانی با ضربات متعدد چاقو در تفت یزد به قتل رسید. ضارب پسر ١٩ساله‌ای است که بیماری و اختلالات روانی داشته است. علت و انگیزه این جنایت هنوز به‌درستی مشخص نیست.

۲۰۴ روز پیش
زن جوانی که با کمک دوست پسرش، شوهر خود را کشت
زن جوانی که با کمک دوست پسرش، شوهر خود را کشتزن شوهردار با کمک مرد موردعلاقه اش، شوهر خود را کشت! |مدتی قبل از قتل شوهرم با مردی آشنا شده بودم. او با اظهار علاقه شدید به من و با وعده ساختن یک زندگی رویایی، دسیسه قتل شوهرم را طراحی کرد و بعدهم با کمک هم نقشه را اجرا کردیم.

۲۰۴ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر