جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۵ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۴ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۳ روز پیش
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشت
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشتیک فرد ناشناس نزدیک یک رستوران واقع در مرکز مسکو بدون هدف تیراندازی کرد.

۲ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است«عشق زیاد» انگیزه‌ای بود که باعث شد مردی به‌خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.

۲ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۵ روز پیش
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. این مرد که بخاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود پس از جنایت، جسد زن را داخل یک گونی قرار داد و در سطل زباله خیابان انداخت.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۵ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
روند آزادی صیادان دربند دزدان دریایی سومالی به کندی پیش می‌رود
روند آزادی صیادان دربند دزدان دریایی سومالی به کندی پیش می‌رودمعاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران با اشاره به اینکه دستگاه های امنیتی تمام تلاش خود را برای آزادسازی صیادان در بند می کنند از توافق با وزارت کشور برای پرداخت آسیب های ناشی از دزدی دریایی خبرداد.

۱۳۸ روز پیش
قاتل نامرئی، جان راننده کامیون را گرفت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ خاموش مردی در کامیونت خبر داد.

۱۳۹ روز پیش
قاتل نامرئی، جان راننده کامیون را گرفت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ خاموش مردی در کامیونت خبر داد.

۱۳۹ روز پیش
به خاطر ۲۰۰ میلیون تومان، قتل را گردن گرفتم!
مرد جوانی که از هفت ماه قبل به اتهام قتل پسرعمه‌اش بازداشت بود، دیروز زمانی که برای چند مین بار ازسوی بازپرس جنایی تحت بازجویی قرار گرفت منکر قتل شد و ادعاکرد شخص دیگری مرتکب جنایت شده و او به امید دریافت پول، قتل را گردن گرفته است.

۱۳۹ روز پیش
به خاطر ۲۰۰ میلیون تومان، قتل را گردن گرفتم!
مرد جوانی که از هفت ماه قبل به اتهام قتل پسرعمه‌اش بازداشت بود، دیروز زمانی که برای چند مین بار ازسوی بازپرس جنایی تحت بازجویی قرار گرفت منکر قتل شد و ادعاکرد شخص دیگری مرتکب جنایت شده و او به امید دریافت پول، قتل را گردن گرفته است.

۱۳۹ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید دیوانه است
محاکمه قاتلی که می‌گوید دیوانه است«بعد از قتل او یک نخ سیگار کشیدم و وقتی آرام شدم با پلیس تماس گرفتم.» این بخشی از اعترافات مرد جوانی است که دیروز به اتهام قتل همسرش در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

۱۴۱ روز پیش
ضارب مرد جوان در منطقه تهران نو فراری است
ضارب مرد جوان در منطقه تهران نو فراری استمرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به جزئیات حادثه تیراندازی عصر امروز اعلام کرد: ضارب مرد جوان در منطقه تهران نو فراری است.

۱۴۲ روز پیش
مضروب حادثه تیراندازی در تهران نو به قتل رسید/ پرونده با اتهام قتل در دادسرای امور جنایی مفتوح شد
مضروب حادثه تیراندازی در تهران نو به قتل رسید/ پرونده با اتهام قتل در دادسرای امور جنایی مفتوح شدسرپرست دادسرای امور جنایی با اشاره به فوت مضروب حادثه تیراندازی در تهران نو گفت: این پرونده با اتهام قتل در دادسرای امور جنایی تهران مفتوح شد.

۱۴۲ روز پیش
آخرین دفاع قاتلان پیرمرد پولدار
آخرین دفاع قاتلان پیرمرد پولدار۲ جوان که برای سرقت از یک پیرمرد تنها وارد خانه او شده و دست به جنایت زده بودند، دیروز در آخرین جلسه دفاع مدعی شدند که قصدشان فقط سرقت بود و به ناچار دست به آدمکشی زده‌اند.

۱۴۲ روز پیش
خودسوزی یا جنایت؟
خودسوزی یا جنایت؟تحقیقات برای رازگشایی از مرگ اسرارآمیز زنی در میان شعله‌های آتش، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.

۱۴۲ روز پیش
محاکمه استاد دانشگاهی که قاتل شد
محاکمه استاد دانشگاهی که قاتل شداستاد دانشگاه که از ترس طلبکارانش در خانه دوستش مخفی شده بود در آنجا برای به‌دست آوردن پول نقشه قتل دوستش را طراحی و اجرا کرد.

۱۴۲ روز پیش
چاقوکشی روی دختر موردعلاقه در کلاس درس
چاقوکشی روی دختر موردعلاقه در کلاس درسپسری که پس ازشنیدن پاسخ منفی خواستگاری از پدر دختر مورد علاقه‌اش به دانشگاه محل تحصیل این دختر رفته و با ضربات چاقو او را در سر کلاس مجروح کرده بود، توسط عوامل حراست دانشگاه دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

۱۵۳ روز پیش
اجساد شهدای ایرانی حادثه حله قابل شناسایی نیست/ تکذیب شایعه تیراندازی به آمبولانس‌های هلال‌احمر/ مجروح ایرانی نداریم
اجساد شهدای ایرانی حادثه حله قابل شناسایی نیست/ تکذیب شایعه تیراندازی به آمبولانس‌های هلال‌احمر/ مجروح ایرانی نداریمرئیس مرکز پزشکی حج‌ و زیارت هلال‌احمر با اشاره به آخرین جزئیات حادثه تروریستی حله گفت: اجساد شهدای ایرانی قابل شناسایی نیست و احتمال آزمایشات تکمیلی این زمینه وجود دارد.

۱۵۳ روز پیش
پایان ۱۹ سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هوا
پایان ۱۹ سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هواهمشهری آنلاین: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که ۱۹ سال پیش در پی اختلاف مالی با برادرش اقدام به آتش زدن خانه و قتل همسربرادرش کرده بود.

۱۵۳ روز پیش
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کرد
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کردهمشهری آنلاین: جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری قاتل در کمتر از ۵ ساعت پس از وقوع قتل در شهرستان قدس خبر داد.

۱۵۴ روز پیش
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کرد
پدرشوهر خشمگین عروسش را خفه کردجانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری قاتل در کمتر از ۵ ساعت پس از وقوع قتل در شهرستان قدس خبر داد.

۱۵۴ روز پیش
پایان ۱۹ سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هوا
پایان 19 سال زندگی قاتل فراری با ماسک آلودگی هوامعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که ۱۹ سال پیش در پی اختلاف مالی با برادرش اقدام به آتش زدن خانه و قتل همسربرادرش کرده بود.

۱۵۴ روز پیش
قاتل پشیمان از مجازات قصاص گریخت
قاتل پشیمان از مجازات قصاص گریخت«توبه کردم و برای بخشش خودم مدام در زندان قرآن می‌خواندم تا اینکه همین کتاب مقدس به دادم رسید و اولیای دم مرا بخشیدند.»

۱۵۵ روز پیش
حبس و دیه مجازات قاتل ۱۶ ساله
حبس و دیه مجازات قاتل ۱۶ سالهپسری که در ۱۶ سالگی در جریان یک درگیری خیابانی ناخواسته موجب مرگ پسر دیگری شده بود، بعد از آنکه ثابت شد در کمال عقلی او شبهه‌ای وجود دارد و حرمت کاری را که انجام داده نمی‌دانسته از سوی دادگاه به تحمل حبس و پرداخت دیه محکوم شد.

۱۵۶ روز پیش
قاتل خاموش ۵۳ نفر را در تهران کشت
قاتل خاموش ۵۳ نفر را در تهران کشتهمشهری آنلاین: اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از مرگ ۵۳ تن براثر مسمومیت با گازمنواکسید کربن از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه سال جاری خبر داد، این نوع مرگ ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۹،۳ درصد افزایش یافته است.

۱۵۶ روز پیش
پلیس در جست‌وجوی نگهبان جنایتکار
پلیس در جست‌وجوی نگهبان جنایتکارکارآگاهان جنایی در تعقیب مرد ۶۷ ساله‌ای هستند که پس از قتل جوان کارتن‌خواب در کارگاهی متروکه پا به فرار گذاشته است.

۱۵۶ روز پیش
دستگیری قاتلان شرور پیش از فرار از کشور
دستگیری قاتلان شرور پیش از فرار از کشورپشت‌پرده تصادف مرگبار در شهرستان دماوند جنایتی بود که عاملان اصلی آن ۲شرور سابقه‌دار بودند.

۱۵۶ روز پیش
رضایت اولیای دم به ۲ قاتل زندگی بخشید
رضایت اولیای دم به ۲ قاتل زندگی بخشید۲ مـرد که در ۲ پـرونده جــداگانه مرتکب جنایت شده بودند، در شرایطی که پیش از این دادگــاه حـکــم به قصاص‌شان داده بود با اعلام گذشت اولیای دم از مجازات نجات پیدا کردند.

۱۵۷ روز پیش
سرقت در استخر، گره کور جنایت را باز کرد
سرقت در استخر، گره کور جنایت را باز کردرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف یک پرونده قتل پس از سه سال در پی دستگیری سه سارق خبر داد.

۱۵۹ روز پیش
دستگیری خواستگار جنایتکار در مخفیگاه روستایی
دستگیری خواستگار جنایتکار در مخفیگاه روستاییخواستگار سابقه‌دار که پس از شنیدن جواب رد، زن مورد علاقه‌اش و پدر او را به گلوله بسته بود، دستگیر شد. این مرد وقتی خود را در محاصره پلیس دید، دست به‌خودزنی زد که توسط مأموران نجات یافت.

۱۵۹ روز پیش
از کودک‌ربایی در رامسر تا نقشه شیطانی در پایتخت
از کودک‌ربایی در رامسر تا نقشه شیطانی در پایتختمرد سابقه‌دار نقش مأمور را بازی کرد تا دختر جوان را ربوده و قربانی نقشه شوم خود کند.

۱۵۹ روز پیش
۱۵ سال حبس مجازات خواستگار آدم ربا
۱۵ سال حبس مجازات خواستگار آدم ربامرد افغان بعد از آنکه از خانواده دختر مورد علاقه‌اش جواب منفی شنید برادر ۱۰ ساله او را ربود و ساعت‌ها در چمدان زندانی کرد اما سرانجام دستش رو شد و حالا با رأی قضات دادگاه باید ۱۵سال را پشت میله‌های زندان بگذراند.

۱۵۹ روز پیش
مرگ مشکوک دانشجوی دختر دانشگاه کردستان
یکی از دانشجویان دختر دانشگاه کردستان روز سه‌شنبه بر اثر حادثه نامعلومی فوت کرد.

۱۶۲ روز پیش
حسادت، انگیزه اسیدپاشی به خواهرشوهر
حسادت، انگیزه اسیدپاشی به خواهرشوهرتحقیقات پلیسی- قضایی درباره اسیدپاشی در خیابان افسریه تهران از این حکایت دارد که عروس خانواده با انگیزه حسادت روی خواهرشوهرش اسید پاشیده است.

۱۶۲ روز پیش
متهم به قتل جنایت را گردن همسرش انداخت
متهم به قتل جنایت را گردن همسرش انداختمردی که متهم است همسر برادرزنش را با انگیزه سرقت جواهراتش به قتل رسانده، در جلسه محاکمه، قتل را به گردن همسرش انداخت و گفت برای نجات او به دروغ به قتل اعتراف کرده است.

۱۶۲ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعد صفحه آخر