شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
رومانی با انتقال سفارتش به قدس مخالفت کرد
«کلاوس یوهانس» رئیس جمهوری رومانی روز جمعه اعلام کرد که با انتقال سفارت این کشور در سرزمین های اشغالی به قدس مخالف است.

۱۱ ساعت پیش
روایت ١٢٠ ساله سینمای ایران در جمهوری
نمایشگاه ١٢٠ عکس از ١٢٠ کارگردان تاریخ سینمای ایران با حضور سیف الله صمدیان، رضا میرکریمی و علیرضا شجاع نوری در دومین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در طبقه هفتم سینما چارسو افتتاح شد.

۱۱ ساعت پیش
آمریکا، اتهام‌پراکنی علیه ایران را تکرار کرد
گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا اتهامات بی‌پایه علیه ایران را تکرار کرده است.

۱۱ ساعت پیش
چاره‌ قطع سرویس گوشی بعد از رجیستری
پس از اجرای طرح رجیستری، در صورتی که پیامکی مبنی بر قطع سرویس دریافت کرده‌ یا ارتباط شما قطع شده‌ باشد، باید به سامانه‌ی همتا مراجعه و با مطرح کردن مشکل خود، موضوع را پیگیری کنید.

۱۰ ساعت پیش
بمب نیم تنی در برلین خنثی شد
پلیس برلین یک بمب پانصد کیلوگرمی انگلیسی را که از جنگ جهانی دوم به جا مانده بود، خنثی کرد.

۱۱ ساعت پیش
کاهش ۴۳ درصدی بارندگی در سطح کشور
رئیس گنجینه ملی آب گفت: میانگین بارش سال آبی جاری 120 میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته حدود 43 درصد کاهش داشته است.

۱۱ ساعت پیش
وقتی وزیر به جای مردم و مسئولان تصمیم گرفت!
آشفتگی در نظام آموزش و پرورش کشور که از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار است و هر گونه تغییر کوچک در نظام های حاکم بر آن تبعات بسیار گسترده ای خواهد داشت، به قدری زیاد شده که حتی مقام ارشد این نهاد بنیادین را نیز در خود غرق کرده است؛ مقام مسئولی که گویا قرار است با هر سفر خارجی زبان رسمی مقصد سفر خود را زبان دوم کشور ایران کند.

۱۱ ساعت پیش
دستگیری فروشنده بلیت تقلبی کنسرت در «دیوار»
جانشین پلیس فتا پایتخت از دستگیری فروشنده بلیت های تقلبی کنسرت در سایت دیوار خبر داد.

۱۱ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
اعتراف مردی به قتل همسرش پس از ۶ سال
اعتراف مردی به قتل همسرش پس از ۶ سالمردی که همسر خود را در شهر چالوس به قتل رسانده پس از حدود ۶ سال به قتل همسر و آتش‌زدن جسد وی اعتراف کرد.

۷۹ روز پیش
دعوای ۲دوست منجر به قتل پدر شد
دعوای 2دوست منجر به قتل پدر شددعوای ۲دوست منجر به قتل پدر شد | درگیری دو دوست با کشته شدن پدر یکی از آنها که قصد میانجیگری داشت، پایان یافت. متهم دیروز در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و از اولیای‌دم خواست به جوانی‌اش رحم کنند و او را ببخشند.

۷۹ روز پیش
جنایت در تهران و کشف جسد سوخته در بیابان
جنایت در تهران و کشف جسد سوخته در بیابانتحقیقات پلیس برای بررسی جسد مردی که در تهران به قتل رسید و در بیابان‌های نطنز جسد سوخته‌اش پیدا شد همچنان ادامه دارد.

۷۹ روز پیش
جام جم آنلاین - پسر جوان روی والدینش اسید پاشید، پدر با بیل کشتش
جام جم آنلاین - پسر جوان روی والدینش اسید پاشید، پدر با بیل کشتش فرمانده انتظامی گرمسار از قتل یک جوان به دست پدرش در این شهرستان خبر داد و گفت: این جوان روی والدین خود اسیدپاشی کرده و پدر برای دفاع از خود، وی را از پای درآورد.

۷۹ روز پیش
جام جم آنلاین - افشای راز قتل همسر در خیابان جمالزاده / کشف جسد در نطنز +عکس
جام جم آنلاین - افشای راز قتل همسر در خیابان جمالزاده / کشف جسد در نطنز +عکس راز قتل مرد میانسال و سوزاندن جسدش با دستگیری همسرش و مرد غریبه پس از یک سال فاش شد.

۷۹ روز پیش
قتل نوزاد ۲ ماهه به خاطر گریه | پدر سنگدل محاکمه می شود
قتل نوزاد 2 ماهه به خاطر گریه | پدر سنگدل محاکمه می شود روز حادثه صبح زود همسرم به من گفت برای خرید نان از خانه بیرون می‌رود. بچه خواب بود، به محض اینکه همسرم بیرون رفت بچه بیدار شد و من هم که خیلی عصبی بودم، نتوانستم او را آرام کنم و بیشتر گریه کرد. من هم به سروصورتش ضربه زدم تا عصبانیتم تمام شود.

۸۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل پدر در دعوای ۲ دوست
جام جم آنلاین - قتل پدر در دعوای 2 دوست درگیری دو دوست با کشته شدن پدر یکی از آنها که قصد میانجیگری داشت، پایان یافت. متهم دیروز در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و از اولیای‌دم خواست به جوانی‌اش رحم کنند و او را ببخشند.

۸۰ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش
جام جم آنلاین - محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش مرد نانوا که پسر سه‌ ماهه‌اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

۸۰ روز پیش
عامل قتل شب عید: پشیمانم
سرایدار ساختمان که در جریان درگیری خونین، تعمیرکار آسانسور را با چاقو به قتل رسانده بود دیروز وقتی در برابر قضات دادگاه جنایی ایستاد ضمن ابراز پشیمانی، درخواست بخشش کرد.

۸۰ روز پیش
زن بی پناه، قاتل پسرش را بخشید
زن جوان که مدعی است هیچ فامیل وآشنایی بجز شوهرش ندارد، به خاطر ترس از تنهایی و مشکلات زندگی، از خون پسر سه ماهه‌اش گذشت و همسرقاتلش را بخشید.

۸۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد
جام جم آنلاین - قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد انتقال اجباری داماد معتاد به کمپ ترک اعتیاد، دو برادر زن را در برابر حکم ۱۸ سال زندان قرار داد. آنها که در راه انتقال شوهرخواهر معتادشان به کمپ، وی را کتک زده و موجب مرگ وی شده بودند، با جلب رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافتند.

۸۰ روز پیش
قتل مرد معتاد هنگام انتقال به کمپ
دو برادر که شوهرخواهر خود را حین انتقال به کمپ ترک اعتیاد به قتل رسانده بودند، هرکدام به ٩ سال حبس محکوم شدند.

۸۱ روز پیش
جام جم آنلاین - خواب مادربزرگ برای نجات جوان اعدامی
جام جم آنلاین - خواب مادربزرگ برای نجات جوان اعدامی جوان ۲۲ ساله که فقط یک گام با اعدام فاصله داشت، گمان نمی‌کرد خواب مادربزرگ مقتول او را از مرگ نجات دهد و بتواند بعد از چهارسال بخشیده شود‌. قاتل توانسته بود، شش ماه فرصت بگیرد، اما روزهای مهلت رو به پایان بود و به یک قدمی اجرای حکم رسیده بود. خانواده مقتول در آخرین روزهای فرصت بدون چشمداشت او را بخشیدند.

۸۱ روز پیش
جام جم آنلاین - رها کوچولو؛ قربانی کودک‌ آزاری مرگبار
جام جم آنلاین - رها کوچولو؛ قربانی کودک‌ آزاری مرگبار زن جوان در ارتباط با کودک‌ آزاری مرگبار دختر سه‌ ساله همسرش بازداشت شد. متهم درحالی منکر کودک‌ آزاری است که شاهد ۱۰ ساله ماجرا او را به عنوان قاتل خواهرش معرفی کرده است.

۸۱ روز پیش
قاتل نامرئی، جان خانواده ۳ نفره را گرفت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: اعضای یک خانواده سه نفره در شمس تبریزی در چنگال قاتل خاموش گرفتار شدند.

۸۱ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت در زاهدان دستگیری در مازندران
جام جم آنلاین - جنایت در زاهدان دستگیری در مازندران کاراگاهان پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در زاهدان به استان مازندران متواری شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

۸۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل مردی در بوشهر توسط افراد ناشناس
جام جم آنلاین - قتل مردی در بوشهر توسط افراد ناشناس مرد میانسال که در طلحه دشتستان مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت، جان خود را از دست داد.

۸۲ روز پیش
جام جم آنلاین - خون همسرم گرفتارم کرد
جام جم آنلاین - خون همسرم گرفتارم کرد مرد سالخورده که همسرش را با هفت ضربه چاقو به قتل رسانده بود در جریان تحقیقات قضایی به تشریح روز قتل پرداخت.

۸۲ روز پیش
قتل در افغانستان، دستگیری در بندر کنگان
رئیس پلیس کنگان از دستگیری فردی در این شهرستان خبر داد که در افغانستان مرتکب قتل شده و مورد تعقیب پلیس اینترپل بود.

۸۳ روز پیش
جام جم آنلاین - راز مرگ دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز
جام جم آنلاین - راز مرگ دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز پسر برج‌ساز که در رابطه با مرگ مستاجرش بازداشت شده بود، مدعی شد قتلی رخ نداده و دختر جوان بر اثر مصرف مواد جان باخته است.

۸۳ روز پیش
دستگیری مرد ۷۰ ساله‌ای که همسرش را به قتل رساند
دستگیری مرد ۷۰ ساله‌ای که همسرش را به قتل رساندرییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری مرد۷۰ ساله ای که همسرش را در منطقه فلاح به قتل رساند خبر داد.

۸۳ روز پیش
درگیری منجر به قتل در سوپرمارکت با "قمه"
درگیری منجر به قتل در سوپرمارکت با "قمه"مرد جوانی که در یک درگیری با دوستش به شدت مجروح شده بود پیش از انتقال به بیمارستان پشت فرمان خودرویش به قتل رسید.

۸۳ روز پیش
۲برادر؛ عامل قتل آقای مدیر
2برادر؛ عامل قتل آقای مدیر ۲برادر؛ عامل قتل آقای مدیر | پرونده قتل مدیر یک شرکت خرید و فروش خودرو، پس از دو سال با شناسایی هویت عاملان جنایت وارد مرحله‌ای تازه شد. دو برادر به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.

۸۳ روز پیش
جام جم آنلاین - رسیدگی فوق‌العاده به پرونده قتل فعال حقوق حیوانات
جام جم آنلاین - رسیدگی فوق‌العاده به پرونده قتل فعال حقوق حیوانات پرونده قتل فعال حقوق حیوانات در شهر تفت به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد.

۸۳ روز پیش
مرگ در آزادی پس از قمه‌کشی در سوپرمارکت
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که در جریان یک نزاع در سوپر مارکت یکی از بچه محل هایش را به قتل رسانده بود.

۸۳ روز پیش
قاتل نامرئی در بجنورد قربانی گرفت
فرمانده انتظامی شهرستان "بجنورد" از یک مورد گاز گرفتگی و فوت دو نفر در این شهرستان خبر داد.

۸۳ روز پیش
جام جم آنلاین - ردپای ۲ برادر در قتل آقای مدیر
جام جم آنلاین - ردپای 2 برادر در قتل آقای مدیر پرونده قتل مدیر یک شرکت خرید و فروش خودرو، پس از دو سال با شناسایی هویت عاملان جنایت وارد مرحله‌ای تازه شد. دو برادر به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.

۸۳ روز پیش
راز قتل زن ۶۳ ساله، در ماشین لباسشویی کشف شد
صبح دیروز مأموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر از قتل بانوی ۶۳ ساله در محله فلاح تهران باخبرشدند و بلافاصله خود را به آنجا رساندند.اما به محض ورود با پیکرخونین این زن روبه‌روشدند.

۸۴ روز پیش
جزییات قتل زن جوان با ٣٠ ضربه چاقو!
زن جوانی با ضربات متعدد چاقو در تفت یزد به قتل رسید. ضارب پسر ١٩ساله‌ای است که بیماری و اختلالات روانی داشته است. علت و انگیزه این جنایت هنوز به‌درستی مشخص نیست.

۸۴ روز پیش
زن جوانی که با کمک دوست پسرش، شوهر خود را کشت
زن جوانی که با کمک دوست پسرش، شوهر خود را کشتزن شوهردار با کمک مرد موردعلاقه اش، شوهر خود را کشت! |مدتی قبل از قتل شوهرم با مردی آشنا شده بودم. او با اظهار علاقه شدید به من و با وعده ساختن یک زندگی رویایی، دسیسه قتل شوهرم را طراحی کرد و بعدهم با کمک هم نقشه را اجرا کردیم.

۸۴ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر