دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
گروگانگیری برای اخاذی میلیونی از مسافران
گروگانگیری برای اخاذی میلیونی از مسافراناجتماع > اجتماعی - ۳ پسرجوان و یک دختر ۱۸ ساله اعضای باند خفت‌گیری بودند که پس از سوار کردن مسافران آنها را گروگان می‌گرفتندتا دست به اخاذی بزنند.

۱۲ روز پیش
اسیدپاشی روی همسر تحت تاثیر یک فیلم
اسیدپاشی روی همسر تحت تاثیر یک فیلممرد افغان که برای انتقامگیری روی همسرش اسید پاشیده بود، در جریان تحقیقات مدعی شد بعد از دیدن یک فیلم تصمیم به این کار گرفته است.

۱۲ روز پیش
محاکمه شکنجه گر برلین در تهران +عکس
محاکمه شکنجه گر برلین در تهران +عکسمرد ایرانی ساکن آلمان که به جرم شکنجه و آزار یک زن و کودک هموطنش به ۲۵ سال حبس محکوم شده بود، با نقض حکمش در دیوان عالی کشور برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد.

۱۲ روز پیش
ماجرای اجساد زوج سوخته در پراید
پسر ناخلفی که پس از کشتن بی رحمانه پدر و مادرش، اجساد آنان را نیز داخل پراید به آتش کشید در آخرین جلسه دادگاه که به ریاست قاضی مجتبی علیزاده در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی برگزار شد، گفت: از قتل پدرم ناراحت نیستم اگر ۱۰۰ بار دیگر هم زنده شود باز هم او را می کشم اما برای مادرم متاسفم!

۱۲ روز پیش
حکم دو بار قصاص، مجازات قاتل پدر و پسر
پسر خشمگین روستایی که در جریان یک درگیری خونین پدر و پسر همسایه را کشته و ۳ عضو دیگر خانواده آنها را مجروح کرده بود، با رأی قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به دو بار قصاص، پرداخت دیه مجروحان و ۵ سال حبس محکوم شد.

۱۲ روز پیش
فرجام پرونده طلبکاری که کشته شد
مرد جوانی که به هواخواهی از برادرش، دوست او را با چاقو به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم از قصاص گریخت.

۱۲ روز پیش
زن جوان: شوهرم را کشتم چون خیانت می کرد
زن جوان وقتی از خیانت همسرش با خبرشد در جریان مشاجره شدید ودرگیری خونین او را با چاقوی آشپزخانه کشت.عامل جنایت خانوادگی، صبح دیروز پس از انتقال از زندان به دادگاه کیفری یک استان تهران، پای میز محاکمه ایستاد.

۱۲ روز پیش
نزاع مرگبار در میدان خراسان تهران
نزاع مرگبار در میدان خراسان تهرانمرد جوان در نزاع مرگبار یکشنبه‌ بازار میدان خراسان تهران با ضربه قمه به قتل رسید.

۱۲ روز پیش
خودکشی مقابل دختر مورد علاقه
خودکشی مقابل دختر مورد علاقهزن جوان گمان نمی‌ کرد مرگ مرد مورد علاقه‌اش با آبمیوه مسموم، او را به دردسر بیندازد .

۱۲ روز پیش
پرونده جنایت بلوار ساحلی در دادگاه
پرونده جنایت بلوار ساحلی در دادگاهاجتماع > اجتماعی - پرونده جوانی که متهم است در جریان درگیری در بلوار ساحلی بندرعباس جوان دیگری را با ضربه چاقو به قتل رسانده، با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده شد.

۱۲ روز پیش
سرنوشت ابوالفضل ۱۰ ساله در هاله‌ای از ابهام
سرنوشت ابوالفضل ۱۰ ساله در هاله‌ای از ابهاماجتماع > اجتماعی - با گذشت ۶ ماه از ناپدید شدن عجیب پسربچه‌ای ۱۰ ساله در مشهد، جست‌وجو برای پیدا کردن ردی از او ادامه دارد.

۱۲ روز پیش
از دوستی در بی‌تاک تا جنایت در پارک وی
از دوستی در بی‌تاک تا جنایت در پارک ویاجتماع > اجتماعی - مردی که در شبکه اجتماعی بی‌تاک با زن جوانی آشنا شده بود و قصد داشت با وی ازدواج کند، پس از آنکه فهمید او متاهل است، نقشه قتلش را کشید.

۱۲ روز پیش
چاقوکشی وحشتناک
چاقوکشی وحشتناکیکی از نیروهای انتظامی را با من همراه کنید تا با یکدیگر به بیمارستان برویم که از پدرم رضایت بگیرد وگرنه مجبور می شویم حدود ۹ میلیون تومان برای انجام جراحی و هزینه های بیمارستانی بپردازیم که پرداخت این مبلغ از توان مالی ما خارج است و ... .

۱۲ روز پیش
رابطه نامشروع زن شوهردار، با چهار گلوله به پایان رسید | جزئیات قتل نرگس
رابطه نامشروع زن شوهردار، با چهار گلوله به پایان رسید | جزئیات قتل نرگسارتباط نامشروع زن شوهردار با مرد غریبه پایان وحشتناکی داشت. نرگس که با شوهرش زندکی می کرد، در یک گروه تلگرامی با پسری جوان آشنا شد. دوستی زن شوهردار با پسر جوان از همین جا شروع شد و کار تا جایی پیش رفت که فرهاد از نرگس خواست از شوهرش طلاق بگیرد...

۱۲ روز پیش
چرا قتل «بنیتا» عمد است؟ | آخرین جزئیات پرونده «قتل بنیتا»
چرا قتل «بنیتا» عمد است؟ | آخرین جزئیات پرونده «قتل بنیتا» قتل عمد بنیتا | در کیفرخواست متهمان پرونده بنیتا، اتهام متهم ردیف اول قتل عمد عنوان شده است. پدر و مادر بنیتا نیز بر اعدام قاتل دختر ۸ ماهه شان تاکید دارند. اما آیا اتهام قتل عمد برای متهم این پرونده، مطابق با قانون است؟ یک وکیل می گوید متهمان «می‌دانستند که اگر این کودک این‌چنین در یک فضای بسته رها بشود، منتج به فوت و مرگ او خواهد شد.»

۱۲ روز پیش
زن ایرانی شوهر داعشی اش را در تهران کشت
زن ایرانی شوهر داعشی اش را در تهران کشتزن ایرانی در یک اختلاف خانوادگی شوهرش را که از سرحلقه های داعش بود در خیابان دولت تهران به قتل رساند.

۱۲ روز پیش
پایان مرگبار رابطه عاشقانه
پایان مرگبار رابطه عاشقانهکارگر خدماتی سفارت چین که زنی متاهل را با شلیک گلوله به قتل رسانده و شوهر او را هم زخمی کرده بود در جلسه دادگاه انگیزه خود را شکست در ارتباط عاطفی با مقتول اعلام و از اولیای‌دم درخواست بخشش کرد.

۱۲ روز پیش
عروسی خونین؛ تیراندازی در ایذه ۱۱ نفر را زخمی کرد
عروسی خونین؛ تیراندازی در ایذه ۱۱ نفر را زخمی کردرئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان از انتقال ۱۱ نفر در شهرستان ایذه به علت مصدومیت بر اثر تیراندازی در یک جشن عروسی خبر داد.

۱۲ روز پیش
نزاع خونین در میدان خراسان
مرد جوان در نزاع مرگبار یکشنبه‌بازار میدان خراسان با ضربه قمه به قتل رسید.

۱۲ روز پیش
پایان خونین آشنایی تلگرامی با زن شوهردار
آشپز یک سفارتخانه که پس از آشنایی تلگرامی با زن جوان شوهردار، دلبسته‌اش شده بود، پس از ناکامی در رسیدن به زن مورد علاقه‌اش وارد خانه زن و شوهر جوان شد و آنها را به گلوله بست.

۱۲ روز پیش
نجات مرد اصفهانی از اسارتگاه گروگانگیران
مرد ۷۵ ساله اصفهانی که پس از ۴ روزاسارت، بدون آب و غذا در شکنجه‌گاه دو گروگانگیر اسیر بود سرانجام به شکلی معجزه آسا زنده ماند و در عملیات پلیسی نجات یافت. دو آدم‌ربا نیز دستگیر شدند.

۱۲ روز پیش
تبعید و دیه، مجازات مردی که پسرش را کشت
مردی که چهار سال بعد از قتل همسرش، پسر نوجوانش را کشته‌ است، به حبس، تبعید و پرداخت دیه محکوم شد.

۱۲ روز پیش
دردسر مرگ مرد عاشق با آبمیوه مسموم
زن جوان گمان نمی‌ کرد مرگ مرد مورد علاقه‌اش با آبمیوه مسموم، او را به دردسر بیندازد.

۱۲ روز پیش
قتل مرد میانسال به خاطر اختلافات خانوادگی
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:به دنبال وقوع یکفقره قتل در بخش صالح آباد شهرستان مهران ،مأموران پلیس آگاهی قاتل را کمتر از ۲ روز در اهوار دستگیر کردند.

۱۲ روز پیش
قاتل معاون فرماندار ایرانشهر دستگیر شد
قاتل معاون فرماندار ایرانشهر دستگیر شدفرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر بعد از چهار سال از وقوع جرم در عملیات هدفمند یگان‌های عملیاتی پلیس در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

۱۲ روز پیش
تیراندازی در عروسی؛ ۱۱ نفر راهی بیمارستان شدند
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان از انتقال ۱۱ نفر در شهرستان ایذه به علت مصدومیت بر اثر تیراندازی در یک جشن عروسی خبر داد.

۱۲ روز پیش
کشف جسدی با دست و پای بسته زیر شعله های آتش
جسد مردی که با دست و پاهای بسته زیر میز کار تعمیرگاه لوازم الکترونیکی قرار داشت، پس از اطفای شعله های آتش در تعمیرگاه نمایان شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت.

۱۳ روز پیش
قاتل معاون فرماندار ایرانشهر دستگیر شد
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر بعد از ۴ سال از وقوع جرم در عملیات هدفمند یگان‌های عملیاتی پلیس در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

۱۴ روز پیش
کشف جسد با دست و پای بسته زیر شعله آتش
جسد مردی که با دست و پاهای بسته زیر میز کار تعمیرگاه لوازم الکترونیکی قرار داشت، پس از اطفای شعله های آتش در تعمیرگاه نمایان شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت.

۱۴ روز پیش
جنایت به خاطر ماندن همسر در خانه پدری
مردی که به خاطر ماندن همسرش در خانه پدری عصبانی شده و درگیری ایجاد کرده‌ بود، پس از به‌قتل‌رساندن همسر و مادرزنش بازداشت شد.

۱۴ روز پیش

صفحه ۴ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر