شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه


۱۱ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه 5.2 ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون 13 پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۲۸ روز پیش
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهران
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: یک احتمال این است که زلزله دیشب، انرژی‌ درونی لایه‌های زمین را تخلیه کرده و یک احتمال دیگر نیز این است که باعث فعال شدن این انرژی شود.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله 200 متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر 17 ساله رقم خورده باشد.

۲۸ روز پیش
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهران
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران پنج شنبه شب در دومین نشست اضطراری خود پس از زلزله ۵.۲ ریشتری مشکین دشت بر تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع بعدی و همچنین حفظ هوشیاری شهروندان تهرانی تاکید کرد.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی26 سال زندگی مشترک هم نتوانست لعیا را از افسردگی نجات دهد. او که به دلیل خودکشی عشق سابقش دچار افسردگی شده بود، با وجود محبت‌های همسر و تولد پسرش، باز هم نتوانست به زندگی عادی برگردد. طاها وقتی این شرایط را دید، در نهایت از زندگی با لعیا خسته شد و تصمیم به جدایی گرفت.

۲۸ روز پیش
زن جوان، شوهرش را به زندان انداخت
روزنامه ایران نوشت: چندی پیش در پی گزارش حمل مواد مخدر صنعتی توسط فردی جوان، ماموران انتظامی خودرو شخصی فرد مورد نظر را متوقف کرده و از داخل خودرو مقداری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند که در نهایت متهم روانه زندان شد.

۲۷ روز پیش
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرودسخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد.

۲۸ روز پیش
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارد
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فاطمی عقدا استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی گفت: زلزله چهارشنبه شب، تکانه اصلی بود که پیش لرزه محسوب نمی‌شود و برآورد رخ دادن زلزله شدید در تهران وجود و صحت ندارد.

۲۸ روز پیش
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایران
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی گفت: چابهار با توجه به موقعیت تجاری، گردشگری و اقتصادی بیشترین نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در کشور را دارد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
قاتل: انتقام ۱۰ سال حبس خود را گرفتم
ساعت ۲۲:۳۰ دهم تیر ماه شهروندان ساکن در منطقه التیمور مشهد، از وقوع جنایتی وحشتناک در زمین های کشاورزی انتهای پنجتن ۸۳ خبر دادند.

۳۹ روز پیش
دختری که به خاطر لباس نپوشیدن به قتل رسید
دختری که به خاطر لباس نپوشیدن به قتل رسیددختری که به خاطر لباس نپوشیدن به قتل رسید | مرد جوان آمریکایی دختر خوانده ۳ ساله اش را به خاطر نپوشیدن لباس خواب به قتل رساند.

۳۹ روز پیش
مرد همسرکش، پای میز محاکمه می رود
پرونده اتهامی مرد جوانی که همسرش را مقابل‌ دیدگان دیگران به قتل رسانده ‌بود، پنج سال بعد از حادثه روی میز قضات قرار گرفت، اما رسیدگی به آن به وقتی دیگر موکول شد.

۳۹ روز پیش
قصاص؛ مجازات قاتل زن سالخورده
قصاص؛ مجازات قاتل زن سالخوردهاجتماع > اجتماعی - جوان افغان که با انگیزه سرقت جواهرات، زن سالخورده‌ای را در خانه‌اش به قتل رسانده است وقتی در برابر قضات دادگاه قرار گرفت مدعی شد که بی‌گناه است و به اشتباه دستگیر شده است.

۳۹ روز پیش
شمارش معکوس اعدام قاتل پدر و پسر
قضات دیوانعالی کشور حکم دوبار قصاص پسر خشمگین روستایی را تأیید کردند که درجریان درگیری مسلحانه با همسایه شان، پدر و پسری را کشته و سه نفر را مجروح کرده بود.

۳۹ روز پیش
حکم قصاص پس از انکار قتل زن تنها
مرد جوان که درطمع رسیدن به پول‌ها و گردنبند طلای یک زن سالخورده، با طرح نقشه‌ای او را کشته بود، صبح دیروز از زندان قزل‌حصار کرج به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت وپای میزمحاکمه ایستاد.

۳۹ روز پیش
زنی که شوهرش را آتش زد: خواسته هایش نامعقول بود، گفته بودم زن دوم بگیرد!
زنی که شوهرش را آتش زد: خواسته هایش نامعقول بود، گفته بودم زن دوم بگیرد! ما با هم ازدواج کردیم و اکنون دو فرزند داریم، اما از همان ابتدای زندگی مشترک با همسرم اختلاف داشتم چون او خواسته‌های نامعقولی از من داشت. سر این موضوع بارها با هم دعوا کردیم و حتی کار به جایی رسید که به او گفتم می‌تواند زن دیگری بگیرد و برای اینکه مشکلی نداشته باشد، نامه‌ای نوشتم و رضایت خودم را به‌صورت کتبی اعلام کردم...

۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - انتقام اسیدی عروس از مادرشوهر +عکس
جام جم آنلاین - انتقام اسیدی عروس از مادرشوهر +عکسمرد سبزی‌فروش که به اتهام اسیدپاشی روی زن سالخورده در غرب تهران بازداشت شده بود، اعتراف کرد عروس قربانی، وی را برای اسیدپاشی اجیر کرده است.

۳۹ روز پیش
ماجرای شلیک مرموز به سرباز صدا و سیما
سرباز صدا و سیما که با شلیک تیر مجروح شده بود، پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد.

۳۹ روز پیش
قتل در قائمشهر | زن قائمشهری چگونه به قتل رسید؟
قتل در قائمشهر | زن قائمشهری چگونه به قتل رسید؟قتل در قائمشهر | یکی از اهالی قائمشهر، با زن قائمشهری که رئیس صندوق قرض الحسنه در این شهر بود، بر اثر اختلافات مالی درگیر شد. کار اما به یک درگیری ساده ختم نشد، او زن قائمشهری را سمت چاه هل داد، و زن در چاه افتاد و پرونده قتل در قائمشهر تشکیل شد... قاتل زن قائمشهری حالا دستگیر شده است...

۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر در مقابل چشم عابران
جام جم آنلاین - قتل همسر در مقابل چشم عابرانپرونده مرد معتاد که همسر خود را به‌دلیل اختلافات خانوادگی پیش چشم عابران پیاده به قتل رسانده به ایستگاه محاکمه رسید.

۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل زن سالخورده به خاطر ۵۰ هزار تومان
جام جم آنلاین - قتل زن سالخورده به خاطر 50 هزار تومانمرد افغان که زن سالخورده را به‌خاطر ۵۰ هزار تومان به قتل رسانده بود، با رای دادگاه به قصاص محکوم شد.

۳۹ روز پیش
مرگ شوهر در آتش خشم همسر
زنی که متهم است شوهرش را به آتش کشیده و به قتل رسانده است، به قصاص محکوم شد.

۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - پایان زندگی سرباز با شلیک گلوله
جام جم آنلاین - پایان زندگی سرباز با شلیک گلولهسرباز جوان که در محل خدمتش با شلیک گلوله زخمی شده بود در یکی از بیمارستان‌های پایتخت فوت کرد.

۳۹ روز پیش
جام جم آنلاین - فرمانده پاسگاه نهضت آباد شهید شد
جام جم آنلاین - فرمانده پاسگاه نهضت آباد شهید شدفرمانده پاسگاه نهضت آباد در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - نزاع مرگبار با چوب و شمشیر در پارک وحدت تهران
جام جم آنلاین - نزاع مرگبار با چوب و شمشیر در پارک وحدت تهرانمرد میانسال در نزاع دسته‌ جمعی در پارک وحدت، جان خود را از دست داد.

۴۰ روز پیش
برادرکُشی در بابلسر بر سر تقسیم زمین
درگیری دو برادر در بابلسر منجر به وقوع قتل خانوادگی شد.

۴۰ روز پیش
جزییات دستگیری قاتل فراری در بویین زهرا
جزییات دستگیری قاتل فراری در بویین زهرافرمانده انتظامی استان‌قزوین به تشریح جزییات دستگیری قاتل فراری پس از ۶ روز از ارتکاب جرم در بخش شال شهرستان بویین زهرا پرداخت.

۴۰ روز پیش
مرگ یک کارگر بر اثر نشت گاز اسیدی /۶ کارگر دیگر مصدوم شدند
مرگ یک کارگر بر اثر نشت گاز اسیدی /۶ کارگر دیگر مصدوم شدندشب گذشته براثر حادثه نشت گاز اسیدی در شهرک صنعتی عجب شیر یک کارگر کشته و ۴ کارگر وسه آتش دیگر مصدوم شدند.

۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل ۲ چوپان در دام پلیس
جام جم آنلاین - قاتل 2 چوپان در دام پلیسمردی که دو چوپان را در محلات به قتل رسانده و متواری شده بود، در جریان جست‌وجوهای پلیسی بازداشت شد.

۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل خاموش روزی ۲ قربانی می‌گیرد
جام جم آنلاین - قاتل خاموش روزی 2 قربانی می‌گیردهر ساله با سرد شدن هوا شاهد افزایش آمار قربانیان گازگرفتگی در کشور هستیم؛ قربانیانی که برای همیشه به خواب غفلت می‌روند و نامشان در فهرست صدها قربانی قاتل خاموش در سال قرار می‌گیرد. در یک هفته گذشته نیز با ورود توده هوای سرد به کشور و بارش برف در برخی استان‌ها، شاهد اخبار تلخی درباره جان باختن هموطنان بر اثر گاز گرفتگی بودیم. در استان مرکزی مادری همراه سه فرزندش قربانی قاتل خاموش شدند.

۴۰ روز پیش
عامل قتل همسر و مادرزن جنون ندارد
پزشکی قانونی اعلام کرد مردی که همسر و مادرزنش را به قتل رسانده،از نظر روانی سالم است.

۴۰ روز پیش
سه کشته در پی تیراندازی در «هیوستون»
مردی با ورود به خانه‎ای در شهر هیوستون آمریکا، ۳ نفر را به قتل رساند و از صحنه گریخت.

۴۰ روز پیش
جام جم نما - کتک کاری به قصد کشت
جام جم نما - کتک کاری به قصد کشتمشخص نیست این زاغه نشینان به چه دلیلی با چوب و چماق و کج بیل به جان هم افتاده اند. هر ضربه چوبی که طرفین دعوا به سر و کله هم می زنند برای از پا در آوردن یک گاو قوی هیکل کافی است چه برسد به آدم! فیلم را با هم ببینیم.

۴۰ روز پیش
دستگیری قاتل فراری در نقطه صفر مرزی
متهمان پرونده قتل در نزاعی دسته‌جمعی که بین دو خانواده افغان رخ داده بود، در نقطه صفر مرزی دستگیر شدند.

۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتلی که در منزل پدرزنش حمام خون راه انداخت جنون ندارد
جام جم آنلاین - قاتلی که در منزل پدرزنش حمام خون راه انداخت جنون نداردمردی که در منزل پدرزنش، همسر و مادرزنش را کشت و پدرزنش را با ضربات چاقو مجروح کرد، توسط پزشکی قانونی در زمان ارتکاب جرم فاقد جنون تشخیص داده شد.

۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - همسر ورزشکار مشهور ۲ فرزندش را کشت
جام جم آنلاین - همسر ورزشکار مشهور ۲ فرزندش را کشتهمسر ورزشکار مشهور ایتالیایی بعد از قتل ۲ فرزندش، تلاش نافرجامی برای خودکشی داشت.

۴۰ روز پیش
برادرکشی در بابلسر با تفنگ شکاری!
برادرکشی در بابلسر با تفنگ شکاری!درگیری دو برادر در بابلسر منجر به وقوع قتل خانوادگی شد.

۴۰ روز پیش
آیا «محمودرضا خاوری» به قتل رسیده است؟ | حکم خاوری صادر شد
آیا «محمودرضا خاوری» به قتل رسیده است؟ | حکم خاوری صادر شد اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در برخی از شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی بر قتل محمودرضا خاوری در کانادا دست به دست می‌شود، اما تاکنون هیچ مقامی در این خصوص صحبتی نکرده است.

۴۰ روز پیش
جام جم آنلاین - نزاع خیابانی با قتل پایان یافت
جام جم آنلاین - نزاع خیابانی با قتل پایان یافتنزاع خیابانی در اصفهان جان جوان ۲۸ ساله را گرفت.

۴۰ روز پیش

صفحه ۴ از ۹۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر