یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جنایت در کمپ غیرمجاز
جنایت در کمپ غیرمجازبه‌دنبال مرگ مرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد غیرمجاز، مسئول و یکی از کارکنان کمپ دستگیر شدند. عصرشنبه به قاضی مرادی، کشیک جنایی تهران خبر رسید مردی در کمپی در شرق تهران به قتل رسیده است.

۱۴۵ روز پیش
انتقام مرگبار در تعویض روغنی
انتقام مرگبار در تعویض روغنی«او برای دختر ۷ ساله‌ام نقشه سیاهی کشیده بود، من هم نقشه قتل او را کشیدم.» این اظهارات مردی است که در جریان جنایتی هولناک مردی را به قتل رساند و جسد وی را در بیابان به آتش کشید.

۱۴۵ روز پیش
شناسایی ۳ مظنون در قتل پدر و دختر
شناسایی ۳ مظنون در قتل پدر و دختربا گذشت ۳ سال و ۳‌ ماه از قتل مرموز پدر و دختری در پایتخت، دستور بازداشت ۳ مظنون در این پرونده صادر شد.

۱۴۵ روز پیش
محاکمه عامل قتل با کراوات صورتی
محاکمه عامل قتل با کراوات صورتیجوانی که در ۱۷ سالگی در جریان جنایتی هولناک مادر دختر مورد علاقه‌اش را با یک کراوات صورتی خفه کرده درحالی‌که پیش از این به قصاص محکوم شده بود، طبق قانون جدید به‌خاطر اینکه هنگام ارتکاب قتل زیر ۱۸سال داشت، بار دیگر در دادگاه محاکمه شد و جزئیات تازه‌ای از جنایت را بازگو کرد.

۱۴۵ روز پیش
تکذیب اعتراف به قتل پزشک تبریزی؟
یک فرد نزدیک به خانواده پزشک تبریزی مدعی شد اخبار مربوط به اعتراف و نقش این پزشک در مرگ اعضای خانواده‌اش کذب است.

۱۴۵ روز پیش
حمله با سلاح سرد در فرانکفورت ۴ زخمی بر جای گذاشت
حمله با سلاح سرد در فرانکفورت ۴ زخمی بر جای گذاشتپلیس آلمان از زخمی شدن دست‌کم چهار تن در پی حمله فردی مسلح به سلاح سرد در متروی فرانکفورت خبر داد.

۱۴۵ روز پیش
پزشک مشهور تبریزی بازداشت شد؟
پزشک مشهور تبریزی بازداشت شد؟همشهری آنلاین: در حالی که جامعه هنوز متاثر از مرگ دو تن از اعضای خانواده دکتر علیرضا صلحی پزشک مشهور تبریزی است، خبرهای جدیدی از این ماجرا می‌رسد.

۱۴۷ روز پیش
مجازات جایگزین نبود، قاتل می‌شدم!
مجازات جایگزین نبود، قاتل می‌شدم!محمد‌صادق خسروی علیا: خودش از یک سوء‌تفاهم ساده و خامی جوانی حرف می‌زند و تأیید می‌کند زود از کوره درمی‌رفته است.

۱۴۷ روز پیش
کنجکاوی بی‌جا سرباز زرندی را روانه زندان کرد
کنجکاوی بی‌جا سرباز زرندی را روانه زندان کردکنجکاوی بی‌جای سرباز زرندی باعث مرگ سرباز دیگر می‌شود و او را روانه زندان می‌کند.

۱۴۷ روز پیش
۵ ساعت شکنجه اسیدی برای تصاحب اموال پیرمرد میلیاردر
۵ ساعت شکنجه اسیدی برای تصاحب اموال پیرمرد میلیاردرپرواز کاسکوی دختر جوان به خانه اعیانی پیرمرد پولدار، شروع نقشه گروگانگیری میلیونی بود. دختر جوان با همدستی ۲ آشنا، پیرمرد پولدار را ۵ ساعت در باغ مخوفی زندانی کرد و شکنجه داد تا اموالش را تصاحب کند اما نقشه‌اش ناکام ماند.

۱۴۸ روز پیش
مرگ کودک‌ربا؛ ساعتی پس از دستگیری
مرگ کودک‌ربا؛ ساعتی پس از دستگیریمرد ۴۴ ساله پس از ربودن کودک ۸ساله، درخواست ۱۰۰ میلیون تومان پول کرد اما پس از ۲۴ ساعت به دام افتاد. او پس از دستگیری، هنگام انتقال به اداره آگاهی جان باخت.

۱۴۸ روز پیش
خون‌بهای ۶۰۰ میلیونی برای فرار از قصاص
خون‌بهای ۶۰۰ میلیونی برای فرار از قصاصپسری جوان که در یک درگیری خواستگار خواهرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود پس از گذشت ۸ سال شرط اولیای دم را برای فرار از قصاص پذیرفت.

۱۴۸ روز پیش
پرستاری در کانادا متهم به قتل ۸ نفر شد
پرستاری در کانادا متهم به قتل ۸ نفر شدکارمند ۴۹ ساله یک مرکز نگهداری از بیماران در آنتاریوی کانادا به قتل درجه یک هشت نفر در طول چندین سال متهم شده است.

۱۴۸ روز پیش
متهمان قتل دوست قدیمی را به گردن هم انداختند
متهمان قتل دوست قدیمی را به گردن هم انداختند۲ پسر جوان که متهم هستند در جریان جنایتی هولناک دوست‌شان را در اطراف پایتخت به قتل رسانده‌اند در جلسه محاکمه اتهام قتل را به گردن یکدیگر انداختند و هر کدام مدعی شدند که بی‌گناهند.

۱۴۸ روز پیش
ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج
معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج مورد ضرب و شتم قرار گرفتند؛‌ به طوری که سرایدار به اورژانس منتقل شد.

۱۴۸ روز پیش
راز قتل مادر و دختر در سینه جوان آشنا
راز قتل مادر و دختر در سینه جوان آشنابا گذشت ۵ سال از ناپدید شدن زن جوان و دختر ۶ ساله‌اش به نام ریحانه در کرمان، راز قتل آنها با دستگیری جوانی آشنا فاش شد. متهم و همدستش این مادر و دختر را به قتل رساندند تا اموال آنها را سرقت کنند.

۱۵۱ روز پیش
مردی پس از قتل فجیع زنش، نصف شد!
مرد مشگین‌شهری که همسرش را با ضربات چماق به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسانده بود، در حین فرار از صحنه جنایت تصادف کرد و جان باخت تا راز این جنایت هولناک سر به مهر بماند.

۱۵۱ روز پیش
رابطه نامشروع درگیری منجر به قتل را رقم زد+عکس
رابطه نامشروع درگیری منجر به قتل را رقم زد+عکسمردی به بهانه ارتباط نامشروع همسرش با یکی از هموطنانش با وی درگیر شد و او را کشت اما پیش از فرار به کشورش به دست مأموران پلیس دستگیر شد.

۱۵۱ روز پیش
تصادف مرگبار پس از قتل همسر
تصادف مرگبار پس از قتل همسرمرد میانسال پس از قتل همسرش سوار بر خودروی پراید خود شد و فرار کرد اما هنگام فرار در تصادف با کامیون جانش را از دست داد.

۱۵۱ روز پیش
پایان کابوس شش‌ساله جوان محکوم به قصاص
پایان کابوس شش‌ساله جوان محکوم به قصاصپسر جوانی که به‌دلیل اختلاف با صاحب کارش او را به قتل رسانده بود توانست با پرداخت دیه به اولیای دم از قصاص نجات پیدا کند.

۱۵۱ روز پیش
آدم‌ربایی اشتباهی و عملیات انتحاری برای تسویه‌حساب میلیاردی
آدم‌ربایی اشتباهی و عملیات انتحاری برای تسویه‌حساب میلیاردیمرد افغان برای گرفتن طلب یک میلیارد تومانی‌اش از مدیر شرکت ساختمانی، ۲ نقشه عجیب آدم‌ربایی و انفجار انتحاری کشید اما نقشه‌‌های او با سرنوشت‌های عجیب‌‌تری روبه‌رو شد.

۱۵۱ روز پیش
قاتل نگهبان کارخانه در یک قدمی چوبه دار
قاتل نگهبان کارخانه در یک قدمی چوبه دارجوان شیشه‌ای که با انگیزه سرقت به محل کار سابقش رفته و نگهبان آنجا را به قتل رسانده بود با تأیید حکم قصاص‌اش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

۱۵۱ روز پیش
مرگ در خوابگاه دانشجویی
مرگ در خوابگاه دانشجوییتحقیقات پلیس برای رازگشایی از مرگ مرد جوان در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی در مشهد آغاز شد.

۱۵۱ روز پیش
حکم اعدام برای قاتل دو زن جوان در بلاروس
حکم اعدام برای قاتل دو زن جوان در بلاروسدادگاهی در بلاروس حکم اعدام برای قاتل دو زن جوان را صادر کرد.

۱۶۴ روز پیش
فوت همسر و مادر بزرگ پزشک خیر و معروف تبریزی در اثر مسمومیت
فوت همسر و مادر بزرگ پزشک خیر و معروف تبریزی در اثر مسمومیتاعضای خانواده پزشک جوان تبریزی که چندی پیش در پی یک نسخه نویسی، مشهور شده بوده، در پی مصرف غذای مشکوک مسموم شده و برخی از آنها جان خود را از دست دادند.

۱۶۴ روز پیش
قربانی یک حکم تبرئه شدم
قربانی یک حکم تبرئه شدممحمدصادق خسروی‌علیا: « نشسته بودیم سرکوچه. گفتند فلانی در خیابان برای ناموس یکی از دوستانی که در جمع ما بود مزاحمت ایجاد کرده. دوستی که مخاطب اصلی این قضیه بود تا ماجرا را شنید به سمت پاتوق مزاحم رفت.

۱۶۴ روز پیش
محاکمه جوانی که در نوجوانی مرتکب قتل شد
محاکمه جوانی که در نوجوانی مرتکب قتل شدپرونده پسری که در ۱۷ سالگی در جریان نزاعی کودکانه مرتکب قتل شده بود، بعد از گذشت ۱۲ سال از وقوع این حادثه بار دیگر در دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

۱۶۴ روز پیش
نجات ۳ قاتل از قصاص با گذشت خانواده‌های مقتولان
نجات ۳ قاتل از قصاص با گذشت خانواده‌های مقتولان۳ مرد که در پرونده‌های جداگانه مرتکب قتل شده اما توانسته بودند با پرداخت دیه رضایت اولیای دم مقتولان را جلب کنند دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

۱۶۴ روز پیش
دختران نوجوان در دام باند گروگانگیری
دختران نوجوان در دام باند گروگانگیریاعضای باند گروگانگیری با ربودن دختران نوجوان ایرانی و زندانی کردن آنها، دست به اخاذی از خانواده‌هایشان می‌زدند.

۱۶۴ روز پیش
تیراندازی هوایی در شوش ۲ کشته و زخمی برجای گذاشت
تیراندازی هوایی در شوش 2 کشته و زخمی برجای گذاشتتیراندازی هوایی در مراسم تشییع جنازه در روستای أحمد مولای شوش ساعاتی پیش، باعث کشته و مجروح شدن دو نفر شد.

۱۶۴ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر