سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۲ ساعت پیش
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۲۲ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۲۲ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۲ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۲ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۲ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۲ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۲ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۲۲ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۲ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
حرف‌های ناخواسته برادرزاده، انگیزه آدم‌ ربایی
آدم‌ربایانِ مردی ثروتمند که در نقشه‌ای پیچیده دزدیده شده‌ و مورد آزارواذیت قرار گرفته ‌بود، از سوی مأموران پلیس بازداشت شده و اعتراف کردند در حالت نشئگی از برادرزاده قربانی اطلاعات گرفته‌اند.

۷ روز پیش
ربودن ۲ خواهر به خاطر رد کردن خواستگار
فرمانده انتظامی گرمسار با بیان اینکه عدم پذیرش خواستگار انگیزه ربایش دو خواهر را در گرمسار رقم زد، گفت: با تلاش های ماموران انتظامی در کمتر از ۲۴ ساعت این دو خواهر آزاد شدند.

۷ روز پیش
ماجرای قتل خانم معلم در باغ متروک
ماجرای قتل خانم معلم در باغ متروک مرد جوان فرش فروش که بعد از دعوای لفظی شدید، خانم معلمی را در باغی دور افتاده به قتل رسانده و جسدش را امحا کرده بود، پس از ۸ ماه بازداست شد و جزئیات این جنایت وحشتناک را توضیح داد.

۷ روز پیش
اعتراف تازه‌داماد به قتل هولناک دختر دانشجو
اعتراف تازه‌داماد به قتل هولناک دختر دانشجو اجتماع > اجتماعی - وقتی «زیبا» دانشجوی ۱۸ساله رشته رادیولوژی دانشگاه تهران گم شد، خانواده‌اش همه جا را دنبال او گشتند غافل از اینکه در این مدت نامزد دخترشان راز هولناکی در سینه داشته و حقیقت را از همه مخفی کرده است.

۸ روز پیش
راز قتل معلم نظرآبادی برملا شد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد در استان البرز گفت که معلم خانمی که بهمن ماه سال گذشته مفقود شده بود، به قتل رسیده و قاتل نیز دستگیر شده است.

۸ روز پیش
تجاوز به فریبا، علت قتل و مثله شدن مرد جوان | ماجرای عکس های زن جوان
تجاوز به فریبا، علت قتل و مثله شدن مرد جوان | ماجرای عکس های زن جوانمرد افغان پس از کشتن و مثله کردن جسد اکبر در دادگاه گفت: اکبر به همسرم تجاوز کرده بود... برای اینکه بتوانم با فریبا ازدواج کنم، صد میلیون تومان خرج کردم. او زن زیبایی است و من دوستش دارم.

۸ روز پیش
جنایت در اسفراین | حمله شرور سابقه دار به دختر ۱۷ ساله +فیلم +عکس
جنایت در اسفراین | حمله شرور سابقه دار به دختر 17 ساله +فیلم +عکسخ-س تبهکار سابقه دار اسفراینی که دختر جوان را با چاقو مورد حمله ی وحشیانه قرار داده بود، پس از دستگیری توسظ پلیس در ملاء عام گردانده شد.

۸ روز پیش
حمله مسلحانه به مردم در بلوچستان | قتل ۵ کشاورز در شهرستانِ مرزی هیرمند
حمله مسلحانه به مردم در بلوچستان | قتل 5 کشاورز در شهرستانِ مرزی هیرمندجمعه شب، ۵ کشاورز که در منطقه مرزی هیرمند در استان سیستان و بلوچستان مشغول آبیاری مزارع خود بودند، به ضرب گلوله افراد مسلح از پا درآمدند.

۸ روز پیش
نوجوانان خشن‌تر شده‌اند
نوجوانان خشن‌تر شده‌انداز روزی که سمیه و شاهرخ ۱۶ ساله با انگیزه ازدواج‌‌‌ خواهر و برادر کوچک‌تر سمیه را کشتند تا مهر امسال که پسری ۱۳ ساله، ملیکای هشت ساله را به خاطر سرقت گوشواره‌هایش به قتل رساند، دو دهه می‌گذرد.

۸ روز پیش
مرگ مشکوک سه تبعه افغان در ساوجبلاغ
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مرگ مشکوک سه تبعه افغان در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.

۸ روز پیش
اعتراف نامزد دانشجوی پیراپزشکی به قتل همسر
صبح چهارشنبه ۱۹ مهر امسال مرد میانسالی به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد رفت و با تسلیم شکایتی از ناپدید شدن دختر ۱۸ ساله‌اش خبر داد.

۸ روز پیش
محاکمه مجدد مردی که متجاوز به زنش را مثله کرد
چهارم دی‌ماه سال ٩٠ زنی به اداره پلیس مراجعه کرد و راز یک قتل را که شوهرش مرتکب شده بود، فاش کرد. این زن که فریبا نام داشت، به پلیس گفت: مدتی پیش همسرم رضا مردی را به باغی در شهریار کشاند و او را کشت.

۸ روز پیش
راز قتل معلم زن برملا شد
راز قتل معلم زن برملا شددادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد از کشف جسد معلم زنی خبر داد که بهمن ماه سال گذشته در شهرستان نظرآباد مفقودشده بود.

۸ روز پیش
۶ روز زندگی مرد شیشه‌ای با جسد همسرش!
6 روز زندگی مرد شیشه‌ای با جسد همسرش!مرد معتاد پس از شش روز زندگی با جسد همسرش، ماجرا را به پدرش گفت و همراه او به کلانتری رفت تا تسلیم شود.

۸ روز پیش
«قتل زیبا» در تهران +عکس | علت قتل دختر دانشجو به دست شوهرش
«قتل زیبا» در تهران +عکس | علت قتل دختر دانشجو به دست شوهرش «قتل زیبا» در تهران | علت قتل دختر دانشجو به دست همسرش چه بود؟ || زیبا . ر دختر دانشجوی پیراپزشکی دانشگاه تهران بود که در رشته رادیولوژی درس می خواند. دختر دانشجو که به تازگی ازدواج کرده بود، روز چهارشنبه بعد از دانشگاه سوار خودروی همسرش بود که دعوا درگرفت و... شوهر زیبا، دختر دانشجو می گوید: کنترل خودم را از دست دادم؛ با دست زیبا را خفه کردم.

۸ روز پیش
عوامل موثر در کاهش سن قاتلان
عوامل موثر در کاهش سن قاتلانامروزه اخبار زیادی می‌خوانیم از قاتلان کم‌سن؛‌ قاتل ۱۴ ساله ملیکا، دختر هفت ساله هفتکلی یا قاتل ۱۷ ساله ستایش،‌ دختر هفت ساله افغانستانی. این تصور در اذهان قوت می‌گیرد که سن ارتکاب قتل پایین آمده است.

۸ روز پیش
مثله کردن جسد آزارگر همسر پس از نبش قبر +عکس
مثله کردن جسد آزارگر همسر پس از نبش قبر +عکسمرد افغان که مدعی است عامل تجاوز به همسرش را کشته و جسدش را پس از ۴۰ روز از خاک بیرون کشیده و مثله کرده است، در آخرین جلسه دادگاه از قصاص نجات یافت.

۸ روز پیش
مرگ کودک ۲ ساله به خاطر اشتباه مادر
مرگ کودک 2 ساله به خاطر اشتباه مادرمادر کودک دو و نیم ساله مدعی شد به اشتباه به جای شربت سرماخوردگی به کودکش شربت متادون داده و او به همین خاطر جان باخته است.

۸ روز پیش
خودکشی عروس جوان دو هفته پس از ازدواج | راز مرگ محبوبه چیست؟
خودکشی عروس جوان دو هفته پس از ازدواج | راز مرگ محبوبه چیست؟مادر محبوبه برای دریافت مهریه دختر جوانمرگ خود وارد دادگاه شد و راز مرگ عجیب او را فاش کرد.

۹ روز پیش
قاتل دانشجوی دانشگاه تهران دستگیر شد
قاتل دانشجوی دانشگاه تهران دستگیر شدفردی که اقدام به قتل یکی از دانشجویان دختر دانشکده پزشکی دانشگاه تهران کرده بود دستگیر شد.

۹ روز پیش
نخبه ریاضی خواستگار مادرش را کشت
نخبه ریاضی که خواستگار مادرش را به قتل رسانده بود، برای بررسی سن عقلی‌اش در زمان جنایت، به پزشکی قانونی معرفی شد. این پسر ١٧ساله در جلسه محاکمه خود مدعی شد که قصد قتل نداشته و در یک لحظه چاقو به مقتول برخورد کرده است.

۹ روز پیش
اسرار قتل راننده سمند در سینه مسافر تهران
اسرار قتل راننده سمند در سینه مسافر تهراناجتماع > اجتماعی - «همین حالا مردی به نام... با لباس تیره روی نیمکتی در پارک‌شهر نشسته. او یک راننده را در مسیر مشهد به تهران به قتل رسانده است.»

۹ روز پیش
قتل برادر به خاطر اختلافات مالی در اهواز
فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در شهرستان اهواز خبر داد.

۹ روز پیش
جزییات قتل وحشتناک دختر دانشجو +عکس
جزییات قتل وحشتناک دختر دانشجو +عکسپسر جوان که در اقدامی جنون آمیز دختر دانشجوی پزشکی را به قتل رسانده و جسد او را در حوالی شهریار رها کرده بود در جریان تحقیقات پلیسی به قتل اعتراف کرد.

۹ روز پیش
قاتل دانشجوی دختر دانشگاه تهران دستگیر شد
فردی که اقدام به قتل یکی از دانشجویان دختر دانشکده پزشکی دانشگاه تهران کرده بود دستگیر شد.

۹ روز پیش
زن جوان با دستان بسته مورد تجاوز پسر همسایه قرار گرفت
زن جوان با دستان بسته مورد تجاوز پسر همسایه قرار گرفتپسر تبهکار پنهانی به خانه ی زن همسایه وارد شد و پس از بستن دست و پاهایش، وی را به طرزی وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.

۹ روز پیش
قهرمان المپیک متهم به قتل شد
قهرمان المپیک متهم به قتل شدتسنیم نوشت: دادخواست تشکیل پرونده برای قهرمان هندی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به اتهام قتل ارائه شد.

۹ روز پیش
یکی از متهمان اصلی جنایت اسپایکر در الانبار عراق دستگیر شد/عکس
ایرنا نوشت: ستاد تبلیغات جنگ فرماندهی مشترک نظامی عراق روز شنبه اعلام کرد که یکی از متهمان اصلی جنایت ژوئن ۲۰۱۴ معروف به جنایت اسپایکر در استان الانبار این کشور دستگیر شد.

۹ روز پیش
جنازه دختر دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران پیدا شد | قاتل دختر دانشجو اعتراف کرد
جنازه دختر دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران پیدا شد | قاتل دختر دانشجو اعتراف کردجسد دختر دانشجوی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران در شهرستان شهریار کشف شد.

۹ روز پیش
جزییات قتل دختر دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران
قاتل دختر دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران دستگیر و اعتراف کرد جسد را در بیابان های اطراف شهریار رها کرده است.

۹ روز پیش

صفحه ۵ از ۷۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر