شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه


۱۱ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه 5.2 ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون 13 پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۲۸ روز پیش
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهران
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: یک احتمال این است که زلزله دیشب، انرژی‌ درونی لایه‌های زمین را تخلیه کرده و یک احتمال دیگر نیز این است که باعث فعال شدن این انرژی شود.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله 200 متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر 17 ساله رقم خورده باشد.

۲۸ روز پیش
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهران
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران پنج شنبه شب در دومین نشست اضطراری خود پس از زلزله ۵.۲ ریشتری مشکین دشت بر تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع بعدی و همچنین حفظ هوشیاری شهروندان تهرانی تاکید کرد.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی26 سال زندگی مشترک هم نتوانست لعیا را از افسردگی نجات دهد. او که به دلیل خودکشی عشق سابقش دچار افسردگی شده بود، با وجود محبت‌های همسر و تولد پسرش، باز هم نتوانست به زندگی عادی برگردد. طاها وقتی این شرایط را دید، در نهایت از زندگی با لعیا خسته شد و تصمیم به جدایی گرفت.

۲۸ روز پیش
زن جوان، شوهرش را به زندان انداخت
روزنامه ایران نوشت: چندی پیش در پی گزارش حمل مواد مخدر صنعتی توسط فردی جوان، ماموران انتظامی خودرو شخصی فرد مورد نظر را متوقف کرده و از داخل خودرو مقداری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند که در نهایت متهم روانه زندان شد.

۲۷ روز پیش
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرودسخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد.

۲۸ روز پیش
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارد
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فاطمی عقدا استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی گفت: زلزله چهارشنبه شب، تکانه اصلی بود که پیش لرزه محسوب نمی‌شود و برآورد رخ دادن زلزله شدید در تهران وجود و صحت ندارد.

۲۸ روز پیش
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایران
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی گفت: چابهار با توجه به موقعیت تجاری، گردشگری و اقتصادی بیشترین نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در کشور را دارد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جام جم آنلاین - قاتل ۲ چوپان در دام پلیس
جام جم آنلاین - قاتل 2 چوپان در دام پلیسمردی که دو چوپان را در محلات به قتل رسانده و متواری شده بود، در جریان جست‌وجوهای پلیسی بازداشت شد.

۴۰ روز پیش
مرگ مشکوک خانم معلم و دخترش در اردبیل
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: مرگ یک خانم معلم اردبیلی و دخترش در اردبیل بر اثر گازگرفتگی مشکوک به جنایت است.

۴۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل مادر برای ارث بیشتر
جام جم آنلاین - قتل مادر برای ارث بیشترفرمانده انتظامی شهرستان کرج از نقشه شوم پسر جوان با قتل مادرش برای به دست آوردن ارث بیشتر پدری خبر داد.

۴۲ روز پیش
کشته شدن یک شکارچی غیرمجاز در منطقه سمیرم
کشته شدن یک شکارچی غیرمجاز در منطقه سمیرمفرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از کشته شدن یک شکارچی غیرمجاز در جریان تعقیب وگریز با محیط بانان درمنطقه شکار ممنوع حنا در سمیرم خبر داد.

۴۲ روز پیش
جام جم آنلاین - کاهن مشهور توکیو با شمشیر به قتل رسید
جام جم آنلاین - کاهن مشهور توکیو با شمشیر به قتل رسیدسه نفر در خشونت‌هایی که ظاهرا خانوادگی بوده، در معبد معروف تومی‌اوکا هاچیمان توکیو کشته شده و یک نفر هم زخمی شده است.

۴۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل به خاطر نشستن عقب وانت! +عکس
جام جم آنلاین - قتل به خاطر نشستن عقب وانت! +عکسپسر ۱۸ ساله افغان که در نزاع خونین خانوادگی مرد جوانی را به قتل رسانده بود، مدعی شد به خاطر نشستن عقب وانت مقتول را کشته است.

۴۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل همسرکش در ساری
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل همسرکش در ساریدادستان مرکز استان از شناسایی و دستگیری قاتل در شهرستان ساری خبر داد.

۴۲ روز پیش
راز قتل پیچیده به سبک رمان های جنایی
دوازدهم بهمن سال ۱۳۹۲ بود که زن میان سالی ماجرای گم شدن همسر ۴۶ ساله اش را فاش کرد.

۴۳ روز پیش
شناسایی و دستگیری قاتل در ساری
شناسایی و دستگیری قاتل در ساریدادستان مرکز استان از شناسایی و دستگیری قاتل در شهرستان ساری خبر داد.

۴۳ روز پیش
جنایت برای نشستن در صندلی جلوی خودرو
جوان ۱۸ ساله افغانستانی که پس از دعوا بر سر نشستن در قسمت جلوی خودرو، نزاعی گروهی ترتیب داده و اقدام به قتل یکی از هموطنانش در تهران کرده بود، پیش از فرار به افغانستان دستگیر شد.

۴۳ روز پیش
قصاص قاتل اهورا | ناپدری اهورا اعدام می شود |حزییات حکم قاتل اهورا
قصاص قاتل اهورا | ناپدری اهورا اعدام می شود |حزییات حکم قاتل اهورابا تصمیم قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان، رای نهایی این پرونده ظرف مدت قانونی صادر شد.

۴۳ روز پیش
شناسایی و دستگیری قاتل در ساری
شناسایی و دستگیری قاتل در ساریدادستان مرکز استان از شناسایی و دستگیری قاتل در شهرستان ساری خبر داد.

۴۳ روز پیش
قتل به دلیل نشستن در پشت وانت
قتل به دلیل نشستن در پشت وانتجوان ۱۸ ساله تبعه افغانستان که به بهانه نشستن در پشت وانت با صاحبکار خود درگیر شده بود، در یک نزاع خانوادگی مرتکب قتل شد.

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل خاموش جان سه نفر را گرفت
جام جم آنلاین - قاتل خاموش جان سه نفر را گرفتمسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: نشت گاز مونوکسید کربن در شهرستان بستان آباد موجب فوت اعضای یک خانواده سه نفره شد.

۴۳ روز پیش
۲متهم صحنه جنایت را بازسازی کردند
۲متهم صحنه جنایت را بازسازی کردنداجتماع > اجتماعی - ۲ جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، صحنه جنایت را بازسازی کردند.

۴۳ روز پیش
قاتل ۱۴ ساله دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر گفت: ماموران پلیس نرماشیر در کمتر از ۴۸ موفق به دستگیری قاتل ۱۴ ساله در این شهرستان شدند.

۴۳ روز پیش
درگیری مرگبار در مغازه پتو فروشی
درگیری مرگبار در مغازه پتو فروشی اجتماع > اجتماعی - درگیری در مغازه پتوفروشی، با قتل مردی جوان پایان یافت.

۴۳ روز پیش
سکوت پزشک قاتل شکست
سکوت پزشک قاتل شکستاجتماع > اجتماعی - پزشک ایرانی مقیم اسکاتلند که پس از مرگ اسرارآمیز پدرش بازداشت شده بود، به ضرب و شتم و قتل پدرش اقرار کرد.

۴۳ روز پیش
دستور عروس برای اسیدپاشی به مادرشوهر
دستور عروس برای اسیدپاشی به مادرشوهراجتماع > اجتماعی - «فریبا با خانواده شوهرش اختلاف داشت و از من خواست تا هم به روی مادرشوهرش اسید بپاشم و هم با جاسازی مواد در مغازه شوهرش برای او پاپوش درست کنم تا شوهرش به زندان بیفتد.»

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل دوست در بهبهان
جام جم آنلاین - قتل دوست در بهبهانفرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: افرادی که با ضربات چاقو دوستشان را به قتل رسانده بودند، کمتر از ۲ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

۴۳ روز پیش
رای پرونده قتل اهورای سه ساله صادر شد
رای پرونده قتل اهورای سه ساله صادر شد سیاوش پور، رئیس کل دادگستری گیلان از صدور رای پرونده اهورای ۳ ساله در شعبه ۳ دادگاه کیفری ۱ استان گیلان خبرداد.

۴۳ روز پیش
بخشش ۲ شکارچی قاتل به‌خاطر میلاد پیامبر (ص)
بخشش ۲ شکارچی قاتل به‌خاطر میلاد پیامبر (ص)اجتماع > اجتماعی - محمد جعفری:
۲ شکارچی وقتی نیمه‌های شب برای شکار گراز به جنگل رفته بودند به اشتباه ۲ نفر از دوستانشان را هدف گلوله قرار دادند و به قتل رساندند.

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - گروگانگیری در شیراز، رهایی در برازجان
جام جم آنلاین - گروگانگیری در شیراز، رهایی در برازجانفرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از رهایی جوان ۲۸ ساله‌ای که در یکی از تلمبه خانه‌های کشاورزی شهر برازجان حبس شده بود، خبر داد.

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل خاله و شوهرخاله برای دیه
جام جم آنلاین - قتل خاله و شوهرخاله برای دیهپسری جوان که برای تامین دیه ۳۰ میلیون تومانی نقشه سرقت طلاهای خاله‌اش را کشیده بود، هرگز تصور نمی‌کرد،‌ سناریو با قتل خاله و شوهرخاله‌اش گره بخورد. قاتل ۲۱ ساله که در نوجوانی، اموال همکلاسی‌های خود را مورد سرقت قرار داده بود، فکر نمی‌کرد کارآگاهان، خیلی زود رد پایش را در جنایت کشف کنند. انگیزه و ریشه‌های وقوع این جنایت و راه‌های پیشگیری از تکرار آن، موضوع برنامه هفته گذشته رد پای حادثه رادیو ایران بود.

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل اهورا به قصاص نفس محکوم شد
جام جم آنلاین - قاتل اهورا به قصاص نفس محکوم شدرئیس کل دادگستری گیلان گفت: پرونده اهورای ۳ ساله در شعبه ۳ دادگاه کیفری یک این استان منتهی به صدور رای شد.

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده به پدرم فحش داد، او را کشتم
جام جم آنلاین - راننده به پدرم فحش داد، او را کشتممرد ۴۰ ساله که به اتهام قتل راننده‌ای در جاده مشهد بازداشت شده، در جریان تحقیقات مدعی شد، به‌خاطر فحاشی مقتول به پدر مرحومش مرتکب این جنایت شده است.

۴۳ روز پیش
جام جم آنلاین - شیطان در یک قدمی چوبه دار
جام جم آنلاین - شیطان در یک قدمی چوبه دارحکم اعدام مردی که در پوشش مسافربر، دختر دانش‌آموز را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود، در دیوان عالی کشور تائید شد. او چند سال متواری بود اما در روز اعدام همدستش در دام پلیس افتاد.

۴۳ روز پیش
کشف جسد جوان ماهیگیر در رودخانه ارمند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از کشف جسد جوان ماهیگیر قمی در رودخانه ارمند سرشاخه رود کارون لردگان خبر داد.

۴۳ روز پیش
بقال هوسران از قصاص گریخت
مرد بقال که در جریان رابطه‌ای شیطانی با یک زن در پارکینگ ساختمانی مسکونی مرتکب جنایت شده بود، با پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان از اولیای دم رضایت گرفت و از قصاص رهایی یافت.

۴۳ روز پیش
۷ زن و مرد قربانی قاتل نامرئی
۷ زن و مرد قربانی قاتل نامرئیاجتماع > اجتماعی - حوادث گازگرفتگی در کشور همچنان قربانی می‌گیرد و در روزهای گذشته و تنها در کمتر از ۴۸ ساعت ۷ زن و مرد بر اثر گازگرفتگی جان باختند و عده‌ زیادی نیز راهی بیمارستان شدند.

۴۳ روز پیش

صفحه ۵ از ۹۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر