چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
آیا مجازات قاتل ستایش قابل گذشت است؟
ستایش - دختر ۶ ساله افغان- که ۶‌ ماه قبل در خیرآباد ورامین توسط پسر ۱۷ ساله همسایه‌شان به قتل رسید، همچنان خبرساز است و در تازه‌ترین رویداد معاون قضایی رئیس‌کل دادگستری استان تهران اعلام کرد که ممکن است گروه پیشگیری از سلب حیات کودکان و نوجوانان که در دادگستری استان تشکیل شده، بتواند رضایت اولیای دم را جلب کند.

۱۷۱ روز پیش
پسرخاله صحنه جنایت خانوادگی را بازسازی کرد
پسرخاله صحنه جنایت خانوادگی را بازسازی کردپرونده زن جوانی که با همدستی پسرخاله‌اش، نقشه قتل شوهرش را طراحی کرده بود، روی میز قاضی دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

۱۷۱ روز پیش
قاتل مادر و دختر بی‌گناه به دام افتاد
قاتل مادر و دختر بی‌گناه به دام افتادمرد آشنا که به‌دنبال اختلاف مالی با یکی از دوستانش، همسر و دختر او را به قتل رسانده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

۱۷۱ روز پیش
گروه پیشگیری از سلب حیات دادگستری به‌دنبال اخذ رضایت از خانواده «ستایش»
گروه پیشگیری از سلب حیات دادگستری به‌دنبال اخذ رضایت از خانواده «ستایش»معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران در امور زندانیان گفت: حکم پرونده «ستایش قریشی» به دیوان عالی رفته و باید دیوان عالی تصمیم بگیرد، البته شاید گروه پیشگیری از سلب حیات کودکان و نوجوانان که در دادگستری استان تشکیل شده، بتواند رضایت بگیرد.

۱۷۲ روز پیش
مرد هفت‌تیرکش در یک قدمی چوبه‌ دار
مرد هفت‌تیرکش در یک قدمی چوبه‌ دارپرونده مرد هفت تیر کشی که در جریان سرقت خودروی مرد بازنشسته وی را به قتل رسانده بود با درخواست اولیای دم برای اجرای حکم قصاص به واحد اجرای احکام فرستاده شد.

۱۷۲ روز پیش
مرد عراقی در ایران از خاله‌اش انتقام گرفت
مرد عراقی در ایران از خاله‌اش انتقام گرفتمرد عراقی که برای دیدن خاله‌اش راهی ایران شده بود، در جریان درگیری با او دست به جنایت زد.

۱۷۲ روز پیش
دومین جنایت پس از بخشش در قتل اول
دومین جنایت پس از بخشش در قتل اولپسرجوانی که ۸ سال قبل مرتکب قتل شده اما توانسته بود با رضایت اولیای دم از قصاص نجات یابد، بار دیگر در درگیری جنایت آفرید.

۱۷۲ روز پیش
پایان ۲ پرونده جنایی با پرداخت دیه از بیت‌المال
پایان ۲ پرونده جنایی با پرداخت دیه از بیت‌المالقضات دادگاه کیفری یک استان تهران بعد از گذشت سال‌ها از وقوع ۲جنایت در حوالی ورامین درحالی‌که تلاش‌ها برای شناسایی قاتلان بی‌نتیجه مانده، حکم به پرداخت دیه به اولیای دم از صندوق بیت‌المال دادند.

۱۷۶ روز پیش
دستگیری عامل جنایت مسلحانه در باغ
دستگیری عامل جنایت مسلحانه در باغنقشه ۳دزد مسلح که برای سرقت مرکبات، وارد باغ میوه‌ای در دزفول شده بودند، با جنایت پایان یافت. عامل جنایت که پس از قتل صاحب باغ، به پایتخت فرار کرده بود، پس از گذشت ۸‌ماه دستگیر شد.

۱۷۶ روز پیش
مرگ ۳۰۰ ایرانی‌ با سلاح سرد در ۵‌ ماه
مرگ ۳۰۰ ایرانی‌ با سلاح سرد در ۵‌ ماهنزدیک به ۳۰۰نفر در ۵‌ ماه ابتدای امسال فقط با سلاح سرد کشته شده‌اند.

۱۷۸ روز پیش
بخشش جوانی که قاتل برادرش شد
بخشش جوانی که قاتل برادرش شدمرد جوانی که به هواداری از مادرش با برادر کوچک‌ترش درگیر شده و وی را به قتل رسانده بود، از سوی پدر و مادرش بخشیده شد اما قرار است برای رسیدگی به جنبه عمومی جنایتی که مرتکب شده در دادگاه کیفری محاکمه شود.

۱۷۸ روز پیش
جنایتکار چهارده ساله در برابر قضات
جنایتکار چهارده ساله در برابر قضاتپسربچه چهارده ساله اهل کارولینای جنوبی که پس از قتل پدرش به ضرب گلوله راهی مدرسه‌ای ابتدایی شده و ۳ نفر را به گلوله بسته بود با اتهام قتل یک نفر و اقدام به قتل ۳ نفر دیگر روبه‌رو شد.

۱۷۸ روز پیش
اعتراف مرد چینی به ۱۹ فقره قتل
اعتراف مرد چینی به ۱۹ فقره قتلرسانه‌های داخلی چین اعلام کردند مردی برای مخفی کردن قتل والدینش ۱۷ تن از همسایگان خود را کشت.

۱۷۸ روز پیش
کاهش ۱۴ درصدی تلفات سلاح سرد در پنج ماهه امسال
کاهش 14 درصدی تلفات سلاح سرد در پنج ماهه امسالدر پنج ماهه نخست سال جاری ۲۹۱ نفر بر اثر اصابت سلاح سرد جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار متوفیات سلاح سرد در کشور ۳۴۰ نفر بود ۱۴.۴ درصد کاهش یافته است.

۱۷۸ روز پیش
مرگ؛ ایستگاه پایانی عامل قتل هولناک ۳ دختر و پسر
مرگ؛ ایستگاه پایانی عامل قتل هولناک ۳ دختر و پسرمردی که در جنایتی هولناک، ۲ دختربچه و پسری ۱۵ ساله را به قتل رسانده بود، هفته گذشته در زندان رجایی‌شهر به دار مجازات آویخته شد.

۱۷۸ روز پیش
بازداشت مأمور کلانتری در شلیک مرگبار
بازداشت مأمور کلانتری در شلیک مرگبارعملیات دستگیری یک مظنون در مشهد پایان خونینی داشت و با قتل مردی جوان و بازداشت مأمور کلانتری به جرم شلیک مرگبار همراه شد.

۱۷۹ روز پیش
طناب دار برگردن قاتل کیانا
طناب دار برگردن قاتل کیانامردی که در جریان جنایتی هولناک برای انتقام‌گیری از مادرزنش نوه ۷ ساله او به نام کیانا را ربوده و به قتل رسانده بود، ۱۵ روز بعد از این جنایت درحالی‌که تسلیم رأی دادگاه شده و به آن اعتراض نکرده بود، صبح دیروز در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.

۱۷۹ روز پیش
کشف جنین دوماهه از مرد موتورسوار
تحقیقات برای رازگشایی علت مرگ جنین دوماهه که همراه مردی جوان کشف شده، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.

۱۸۳ روز پیش
قاتل ستایش حکمش را در روزنامه‌ها خواند
چند روز پس از صدور حکم قصاص و اعدام برای قاتل ستایش - دختر شش ساله افغان - پسر نوجوان که در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌شود، درحالی‌که هنوز حکم به‌طور رسمی به وی ابلاغ نشده است، حکمش را در روزنامه‌ها خواند.

۱۸۳ روز پیش
گذشت از قصاص به احترام محرم
در آستانه محرم، پدر و مادر مقتول قاتل پسرشان را بدون هیچ قید و شرطی بخشیدند.

۱۸۳ روز پیش
تیراندازی دو فرد مسلح به یک شهروند چابهاری
تیراندازی دو فرد مسلح به یک شهروند چابهاریفرمانده نیروی انتظامی چابهار گفت: دو مرد مسلح در شهرستان چابهار اقدام به تیراندازی به یکی از شهروندان چابهاری کرده و بلافاصله توسط یک خودرو سواری پژو از محل متواری شدند.

۱۸۴ روز پیش
اختلاف شخصی؛ انگیزه شلیک مرگبار در آستارا
اختلاف شخصی؛ انگیزه شلیک مرگبار در آستارامردی که به‌دلیل اختلافات شخصی، جوانی ۳۴ساله را داخل خودرواش به‌ضرب گلوله به قتل رسانده بود، خود را تسلیم پلیس آستارا کرد.

۱۸۴ روز پیش
۲ بار اعدام برای قاتل کیانا
۲ بار اعدام برای قاتل کیانادر جریان یکی از سریع‌ترین احکام قضایی، مردی که در نیشابور با ربودن دختربچه‌ای هفت‌ساله او را مورد آزار و اذیت قرار داده و در نهایت به قتل رسانده بود، به اعدام، قصاص و حبس محکوم شد.

۱۸۴ روز پیش
محاکمه سارقی که قاتل شد
محاکمه سارقی که قاتل شدسارق حرفه‌ای که هنگام فرار از دست مأموران با خودرو، دوستش را زیر گرفته و باعث مرگش شده بود در جلسه محاکمه مدعی شد که متوجه دوستش نشده و فکر کرده که از روی یک مانع رد شده است.

۱۸۴ روز پیش
کشف ۳ جسد در خانه‌ای در کالیفرنیا
کشف ۳ جسد در خانه‌ای در کالیفرنیاپلیس کالیفرنیا از کشف سه جسد داخل یک ساختمان مسکونی خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
۵ کشته در صبح خونین واشنگتن
۵ کشته در صبح خونین واشنگتنمردی مسلح با ورود به فروشگاه لوازم آرایشی در قلب واشنگتن ۵نفر را به گلوله بست تا ترس و وحشت را به دل ساکنان این منطقه بیندازد.

۱۸۵ روز پیش
قتل ۲ طلافروش، گروگانگیری و سرقت‌های خونین در پرونده برادران جنایتکار
قتل ۲ طلافروش، گروگانگیری و سرقت‌های خونین در پرونده برادران جنایتکار۲ برادر که ۲ سال پیش با ربودن مهندسی جوان دست به گروگانگیری میلیونی از خانواده‌اش زده بودند، وقتی از زندان مرخصی گرفتند، فرار کردند تا نقشه قتل طلافروش‌ها و سرقت از مغازه‌های آنها را عملی کنند.

۱۸۵ روز پیش
جنایت؛ پشت‌پرده سقوط پسربچه
در ادامه تحقیقات پلیسی- قضایی درباره سقوط مرگبار پسربچه هشت ساله از پلی در مشهد، راز جنایتی هولناک فاش شد. این پرونده دوشنبه هفته گذشته به جریان افتاد.

۱۸۵ روز پیش
قاتل «ستایش قریشی» به اعدام و قصاص نفس محکوم شد
قاتل «ستایش قریشی» به اعدام و قصاص نفس محکوم شدهمشهری آنلاین: یکی از وکلای اولیای‌دم «ستایش قریشی» از محکومیت قاتل به اعدام و قصاص نفس خبر داد.

۱۸۶ روز پیش
جنایت جنون‌آمیز یک مادر در سیستان و بلوچستان
یک مادر در اقدامی جنون‌آمیز سر پسر دو ساله‌اش را در شهرستان هیرمند از توابع سیستان و بلوچستان با چاقو برید.

۱۸۶ روز پیش

صفحه ۵ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر