دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
باید سخت‌گیری بیشتری راجع به تیراندازی در مراسم عروسی اعمال شود
باید سخت‌گیری بیشتری راجع به تیراندازی در مراسم عروسی اعمال شودرئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه قضا و نیروی انتظامی باید سخت‌گیری بیشتری راجع به تیراندازی‌ها در مراسم عروسی داشته باشد.

۱۸۴ روز پیش
دستگیری قاتلان طلافروش یزدی درکارگاه متروکه
دستگیری قاتلان طلافروش یزدی درکارگاه متروکهقاتلان جوان طلافروش یزدی در حالی دستگیر شدند که پلیس احتمال اینکه آنها طلافروش دیگری را با همین شگرد در شهرستان ملایر به قتل رسانده باشند بررسی‌ می‌کند.

۱۸۴ روز پیش
دیه ۸۰ میلیونی؛ شرط نجات از طناب دار
دیه ۸۰ میلیونی؛ شرط نجات از طناب دارمردی که بر اثر درگیری در یک کمپ ترک اعتیاد، دست به جنایت زده بود، اگر ۸۰ میلیون تومان دیه جور کند از مجازات قصاص رها می‌شود.

۱۸۴ روز پیش
فرار زن فریب‌خورده از دام قاچاقچیان انسان
زن جوان وقتی در تلگرام با فردی آشنا شد که وعده مهاجرت می‌داد تصمیم گرفت برای رفتن به اروپا از خانه فرار کند.

۱۸۴ روز پیش
۴ کشته در تیراندازی واشنگتن
4 کشته در تیراندازی واشنگتندر نتیجه یک تیراندازی در یک مرکز خرید در شمال غرب ایالت واشنگتن ۴ نفر کشته شدند.

۱۸۴ روز پیش
قاتل ستایش اعدام شد
قاتل ستایش اعدام شدقاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

۱۸۵ روز پیش
خودکشی قاتل هنگام بازسازی صحنه جنایت
خودکشی قاتل هنگام بازسازی صحنه جنایتمردی که در جریان جنایتی هولناک همسر و ۲ فرزندش را به قتل رسانده بود هنگام بازسازی صحنه جنایت با خوردن اسید دست به‌خودکشی زد.

۱۸۶ روز پیش
بازداشت پدر و مادر شیشه‌ای در مرگ مرموز کودک سه‌ماهه
بازداشت پدر و مادر شیشه‌ای در مرگ مرموز کودک سه‌ماههبه‌دنبال مرگ کودک سه‌ماهه، پدر و مادر معتاد او به جرم کودک آزاری بازداشت شدند.

۱۸۶ روز پیش
طناب دار بر گردن قاتل «ستایش نی ریزی»
طناب دار بر گردن قاتل «ستایش نی ریزی»مرد جنایتکار که با ربودن دختر ۶ ساله‌ای در شهرستان نی‌ریز او را مورد آزار و اذیت قرار داده و در نهایت به قتل رسانده بود، صبح امروز پای چوبه دار می‌رود.

۱۸۶ روز پیش
نقاب دختر پولدار در اسید سوخت
نقاب دختر پولدار در اسید سوختپسرجوان وقتی پی برد که دختر موردعلاقه‌اش ۳ سال تمام به او دروغ گفته و در همه این مدت نقش دختر پولدار را بازی کرده، برای انتقامجویی دست به اسیدپاشی زد.

۱۸۶ روز پیش
اسیدپاشی در گیشا/متهم از صحنه گریخت
اسیدپاشی در گیشا/متهم از صحنه گریختیک مرد جوان به روی صورت زنی اسید پاشیده و از محل متواری شد.

۱۸۶ روز پیش
وقوع حادثه اسیدپاشی در گیشا/متهم متواری است
وقوع حادثه اسیدپاشی در گیشا/متهم متواری استسرپرست دادسرای امور جنایی تهران از وقوع حادثه اسیدپاشی در روز گذشته (سه‌شنبه) در محله گیشا خبر داد.

۱۸۶ روز پیش
متهم پرونده اسیدپاشی در گیشا، دستگیر شد
متهم پرونده اسیدپاشی در گیشا، دستگیر شدسرپرست دادسرای امور جنایی تهران از دستگیری عامل اسیدپاشی روی دختر ۲۴ ساله در محله یافت‌آباد خبر داد.

۱۸۶ روز پیش
قتل جوان طلافروش برای سرقت ۵ کیلو طلا
قتل جوان طلافروش برای سرقت ۵ کیلو طلاسارقان پس از قتل طلافروش یزدی و به‌دست آوردن کلید‌ طلافروشی، وارد مغازه شدند و پس از سرقت ۵کیلو طلا پا به فرار گذاشتند.

۱۸۷ روز پیش
قتل فجیع یک خانواده در اسپانیا
قتل فجیع یک خانواده در اسپانیایک خانواده چهار نفره برزیلی در شهر "پیوزِ" اسپانیا توسط افراد ناشناس و به طرز فجیعی به قتل رسیده‌اند.

۱۸۷ روز پیش
شک به همسر، قتل‌عام خانوادگی را رقم زد
مردی جوان که به رفتارهای همسرش با مرد غریبه‌ای مشکوک شده بود، در اقدامی جنون‌آمیز زن جوان و دو دخترش را به قتل رساند.

۱۸۹ روز پیش
ندامت زنی که به‌خاطر موبایل، قاتل شوهرش شد
ندامت زنی که به‌خاطر موبایل، قاتل شوهرش شدزنی که در جریان درگیری بر سر گوشی تلفن همراه ناخواسته موجب قتل شوهرش شده بود، در جلسه دادگاه به‌دست و پای پدر و مادر شوهر سابقش افتاد و از آنها خواست به جوانی‌اش رحم کنند و او را ببخشند.

۱۸۹ روز پیش
سرقت ۵ کیلو طلا در یزد و قتل شاگرد زرگر
سرقت 5 کیلو طلا در یزد و قتل شاگرد زرگرمعاونت اجتماعی نیروی انتظامی یزد سرقت پنج کیلو طلا و قتل شاگرد زرگر در یزد را تأیید کرد.

۱۸۹ روز پیش
اعترافات پسر به قتل آتشین پدر
اعترافات پسر به قتل آتشین پدرپسری پس از درگیری با پدرش، او را به آتش کشید و پس از آن به ترکیه گریخت.

۱۸۹ روز پیش
دستگیری قاتل زن جوان در شوش
دستگیری قاتل زن جوان در شوشدادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: قاتل زن جوان پس از اقدامات پلیسی در شوش شناسایی و دستگیر شد.

۱۸۹ روز پیش
بررسی تیراندازی کانون اصلاح و تربیت یاسوج در دادسرای نظامی
بررسی تیراندازی کانون اصلاح و تربیت یاسوج در دادسرای نظامیدادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علل و عوامل وقوع حادثه مرگبار در کانون اصلاح و تربیت یاسوج در دست بررسی است.

۱۹۰ روز پیش
تازه‌ترین اظهارات مادر «ستایش»
تازه‌ترین اظهارات مادر «ستایش»«صفیه قریشی» مادر ستایش - دختر بچه افغان که اوایل امسال و در جنایتی هولناک به دست پسرنوجوان ایرانی به قتل رسید - پس از جلسه رسیدگی به پرونده دخترش گفت: ما به دنبال تسویه حساب یا انتقام نیستیم، فقط می‌خواهیم قانون خدا اجرا شود و خون دختر ۶ ساله‌مان پایمال نشود.

۱۹۰ روز پیش
اعتراض سعید مرتضوی در دادگاه رد شد
اعتراض سعید مرتضوی در دادگاه رد شدهمشهری آنلاین: وکیل‌مدافع تعدادی از کارگران شاکی در پرونده تامین اجتماعی از رد اعتراض سعید مرتضوی به برخی از بندهای گزارش کارشناسی پرونده تامین اجتماعی خبر داد.

۱۹۰ روز پیش
تحقیقات درباره کشته شدن ۴ سرباز در کانون اصلاح و تربیت یاسوج ادامه دارد
تحقیقات درباره کشته شدن ۴ سرباز در کانون اصلاح و تربیت یاسوج ادامه داردهمشهری آنلاین: جمعه -۲۶ شهریور-در حادثه ای خونین یکی از سربازان وظیفه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد پس از اتمام پست نگهبانی با اسلحه ،خود و سه سرباز دیگر را به قتل رساند.

۱۹۰ روز پیش
جزئیات جلسه محاکمه قاتل "ستایش"
جزئیات جلسه محاکمه قاتل همشهری آنلاین: پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده و جسدش را با اسید و آتش سوزانده است، در جلسه دادگاه منکر تعرض شد اما ارتکاب به قتل را در شرایط «سیاه‌مستی» پذیرفت.

۱۹۲ روز پیش
جزئیات جلسه محاکمه قاتل «ستایش»
جزئیات جلسه محاکمه قاتل «ستایش»پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده و جسدش را با اسید و آتش سوزانده است، در جلسه دادگاه منکر تعرض شد اما ارتکاب به قتل را در شرایط «سیاه‌مستی» پذیرفت.

۱۹۳ روز پیش
محاکمه سارقی که در زندان جنایت کرد
محاکمه سارقی که در زندان جنایت کردسارق مسلح که در جریان درگیری در زندان همدستش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، بعد از تحمل ۹سال حبس با جلب رضایت اولیای دم مقتول از قصاص نجات یافت اما صبح دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری محاکمه شد.

۱۹۳ روز پیش
بخشش زورگیر قاتل؛ به حرمت عید قربان
بخشش زورگیر قاتل؛ به حرمت عید قربانپسر ۱۶ساله که پس از مصرف مشروبات الکلی، به همراه دوستانش تصمیم به زورگیری گرفته و در جریان سرقت از مردی ۴۰ساله جنایت جنجالی خیابان مجیدیه را رقم زده بود، پس از گذشت ۷سال توسط اولیای دم بخشیده شد.

۱۹۳ روز پیش
اخذ آخرین دفاع از متهم پرونده «ستایش»/تقاضای قصاص از سوی اولیای‌دم مقتول
اخذ آخرین دفاع از متهم پرونده «ستایش»/تقاضای قصاص از سوی اولیای‌دم مقتولوکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش» گفت: در جلسه امروز دادگاه خانواده «ستایش» تقاضای قصاص کردند.

۱۹۳ روز پیش
خودکشی مادر بی‌رحم در زندان
خودکشی مادر بی‌رحم در زندانزن جوان که به اتهام همدستی در قتل نوزاد ۲ماهه‌اش در زندان فلوریدا به سر می‌برد، به زندگی خود پایان داد.

۱۹۳ روز پیش

صفحه ۶ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر