چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۴ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۴ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۲ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
دختران نوجوان در دام باند گروگانگیری
دختران نوجوان در دام باند گروگانگیریاعضای باند گروگانگیری با ربودن دختران نوجوان ایرانی و زندانی کردن آنها، دست به اخاذی از خانواده‌هایشان می‌زدند.

۱۹۶ روز پیش
قربانی یک حکم تبرئه شدم
قربانی یک حکم تبرئه شدممحمدصادق خسروی‌علیا: « نشسته بودیم سرکوچه. گفتند فلانی در خیابان برای ناموس یکی از دوستانی که در جمع ما بود مزاحمت ایجاد کرده. دوستی که مخاطب اصلی این قضیه بود تا ماجرا را شنید به سمت پاتوق مزاحم رفت.

۱۹۶ روز پیش
تیراندازی هوایی در شوش ۲ کشته و زخمی برجای گذاشت
تیراندازی هوایی در شوش 2 کشته و زخمی برجای گذاشتتیراندازی هوایی در مراسم تشییع جنازه در روستای أحمد مولای شوش ساعاتی پیش، باعث کشته و مجروح شدن دو نفر شد.

۱۹۶ روز پیش
فوت همسر و مادر بزرگ پزشک خیر و معروف تبریزی در اثر مسمومیت
فوت همسر و مادر بزرگ پزشک خیر و معروف تبریزی در اثر مسمومیتاعضای خانواده پزشک جوان تبریزی که چندی پیش در پی یک نسخه نویسی، مشهور شده بوده، در پی مصرف غذای مشکوک مسموم شده و برخی از آنها جان خود را از دست دادند.

۱۹۶ روز پیش
حکم اعدام برای قاتل دو زن جوان در بلاروس
حکم اعدام برای قاتل دو زن جوان در بلاروسدادگاهی در بلاروس حکم اعدام برای قاتل دو زن جوان را صادر کرد.

۱۹۶ روز پیش
نجات ۳ قاتل از قصاص با گذشت خانواده‌های مقتولان
نجات ۳ قاتل از قصاص با گذشت خانواده‌های مقتولان۳ مرد که در پرونده‌های جداگانه مرتکب قتل شده اما توانسته بودند با پرداخت دیه رضایت اولیای دم مقتولان را جلب کنند دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

۱۹۶ روز پیش
آیا مجازات قاتل ستایش قابل گذشت است؟
ستایش - دختر ۶ ساله افغان- که ۶‌ ماه قبل در خیرآباد ورامین توسط پسر ۱۷ ساله همسایه‌شان به قتل رسید، همچنان خبرساز است و در تازه‌ترین رویداد معاون قضایی رئیس‌کل دادگستری استان تهران اعلام کرد که ممکن است گروه پیشگیری از سلب حیات کودکان و نوجوانان که در دادگستری استان تشکیل شده، بتواند رضایت اولیای دم را جلب کند.

۱۹۹ روز پیش
پسرخاله صحنه جنایت خانوادگی را بازسازی کرد
پسرخاله صحنه جنایت خانوادگی را بازسازی کردپرونده زن جوانی که با همدستی پسرخاله‌اش، نقشه قتل شوهرش را طراحی کرده بود، روی میز قاضی دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

۱۹۹ روز پیش
قاتل مادر و دختر بی‌گناه به دام افتاد
قاتل مادر و دختر بی‌گناه به دام افتادمرد آشنا که به‌دنبال اختلاف مالی با یکی از دوستانش، همسر و دختر او را به قتل رسانده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

۱۹۹ روز پیش
گروه پیشگیری از سلب حیات دادگستری به‌دنبال اخذ رضایت از خانواده «ستایش»
گروه پیشگیری از سلب حیات دادگستری به‌دنبال اخذ رضایت از خانواده «ستایش»معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران در امور زندانیان گفت: حکم پرونده «ستایش قریشی» به دیوان عالی رفته و باید دیوان عالی تصمیم بگیرد، البته شاید گروه پیشگیری از سلب حیات کودکان و نوجوانان که در دادگستری استان تشکیل شده، بتواند رضایت بگیرد.

۲۰۰ روز پیش
دومین جنایت پس از بخشش در قتل اول
دومین جنایت پس از بخشش در قتل اولپسرجوانی که ۸ سال قبل مرتکب قتل شده اما توانسته بود با رضایت اولیای دم از قصاص نجات یابد، بار دیگر در درگیری جنایت آفرید.

۲۰۰ روز پیش
مرد عراقی در ایران از خاله‌اش انتقام گرفت
مرد عراقی در ایران از خاله‌اش انتقام گرفتمرد عراقی که برای دیدن خاله‌اش راهی ایران شده بود، در جریان درگیری با او دست به جنایت زد.

۲۰۰ روز پیش
مرد هفت‌تیرکش در یک قدمی چوبه‌ دار
مرد هفت‌تیرکش در یک قدمی چوبه‌ دارپرونده مرد هفت تیر کشی که در جریان سرقت خودروی مرد بازنشسته وی را به قتل رسانده بود با درخواست اولیای دم برای اجرای حکم قصاص به واحد اجرای احکام فرستاده شد.

۲۰۰ روز پیش
پایان ۲ پرونده جنایی با پرداخت دیه از بیت‌المال
پایان ۲ پرونده جنایی با پرداخت دیه از بیت‌المالقضات دادگاه کیفری یک استان تهران بعد از گذشت سال‌ها از وقوع ۲جنایت در حوالی ورامین درحالی‌که تلاش‌ها برای شناسایی قاتلان بی‌نتیجه مانده، حکم به پرداخت دیه به اولیای دم از صندوق بیت‌المال دادند.

۲۰۴ روز پیش
دستگیری عامل جنایت مسلحانه در باغ
دستگیری عامل جنایت مسلحانه در باغنقشه ۳دزد مسلح که برای سرقت مرکبات، وارد باغ میوه‌ای در دزفول شده بودند، با جنایت پایان یافت. عامل جنایت که پس از قتل صاحب باغ، به پایتخت فرار کرده بود، پس از گذشت ۸‌ماه دستگیر شد.

۲۰۴ روز پیش
مرگ ۳۰۰ ایرانی‌ با سلاح سرد در ۵‌ ماه
مرگ ۳۰۰ ایرانی‌ با سلاح سرد در ۵‌ ماهنزدیک به ۳۰۰نفر در ۵‌ ماه ابتدای امسال فقط با سلاح سرد کشته شده‌اند.

۲۰۶ روز پیش
بخشش جوانی که قاتل برادرش شد
بخشش جوانی که قاتل برادرش شدمرد جوانی که به هواداری از مادرش با برادر کوچک‌ترش درگیر شده و وی را به قتل رسانده بود، از سوی پدر و مادرش بخشیده شد اما قرار است برای رسیدگی به جنبه عمومی جنایتی که مرتکب شده در دادگاه کیفری محاکمه شود.

۲۰۶ روز پیش
جنایتکار چهارده ساله در برابر قضات
جنایتکار چهارده ساله در برابر قضاتپسربچه چهارده ساله اهل کارولینای جنوبی که پس از قتل پدرش به ضرب گلوله راهی مدرسه‌ای ابتدایی شده و ۳ نفر را به گلوله بسته بود با اتهام قتل یک نفر و اقدام به قتل ۳ نفر دیگر روبه‌رو شد.

۲۰۶ روز پیش
اعتراف مرد چینی به ۱۹ فقره قتل
اعتراف مرد چینی به ۱۹ فقره قتلرسانه‌های داخلی چین اعلام کردند مردی برای مخفی کردن قتل والدینش ۱۷ تن از همسایگان خود را کشت.

۲۰۶ روز پیش
کاهش ۱۴ درصدی تلفات سلاح سرد در پنج ماهه امسال
کاهش 14 درصدی تلفات سلاح سرد در پنج ماهه امسالدر پنج ماهه نخست سال جاری ۲۹۱ نفر بر اثر اصابت سلاح سرد جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار متوفیات سلاح سرد در کشور ۳۴۰ نفر بود ۱۴.۴ درصد کاهش یافته است.

۲۰۶ روز پیش
مرگ؛ ایستگاه پایانی عامل قتل هولناک ۳ دختر و پسر
مرگ؛ ایستگاه پایانی عامل قتل هولناک ۳ دختر و پسرمردی که در جنایتی هولناک، ۲ دختربچه و پسری ۱۵ ساله را به قتل رسانده بود، هفته گذشته در زندان رجایی‌شهر به دار مجازات آویخته شد.

۲۰۶ روز پیش
بازداشت مأمور کلانتری در شلیک مرگبار
بازداشت مأمور کلانتری در شلیک مرگبارعملیات دستگیری یک مظنون در مشهد پایان خونینی داشت و با قتل مردی جوان و بازداشت مأمور کلانتری به جرم شلیک مرگبار همراه شد.

۲۰۷ روز پیش
طناب دار برگردن قاتل کیانا
طناب دار برگردن قاتل کیانامردی که در جریان جنایتی هولناک برای انتقام‌گیری از مادرزنش نوه ۷ ساله او به نام کیانا را ربوده و به قتل رسانده بود، ۱۵ روز بعد از این جنایت درحالی‌که تسلیم رأی دادگاه شده و به آن اعتراض نکرده بود، صبح دیروز در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.

۲۰۷ روز پیش
کشف جنین دوماهه از مرد موتورسوار
تحقیقات برای رازگشایی علت مرگ جنین دوماهه که همراه مردی جوان کشف شده، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.

۲۱۱ روز پیش
قاتل ستایش حکمش را در روزنامه‌ها خواند
چند روز پس از صدور حکم قصاص و اعدام برای قاتل ستایش - دختر شش ساله افغان - پسر نوجوان که در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌شود، درحالی‌که هنوز حکم به‌طور رسمی به وی ابلاغ نشده است، حکمش را در روزنامه‌ها خواند.

۲۱۱ روز پیش
گذشت از قصاص به احترام محرم
در آستانه محرم، پدر و مادر مقتول قاتل پسرشان را بدون هیچ قید و شرطی بخشیدند.

۲۱۱ روز پیش
تیراندازی دو فرد مسلح به یک شهروند چابهاری
تیراندازی دو فرد مسلح به یک شهروند چابهاریفرمانده نیروی انتظامی چابهار گفت: دو مرد مسلح در شهرستان چابهار اقدام به تیراندازی به یکی از شهروندان چابهاری کرده و بلافاصله توسط یک خودرو سواری پژو از محل متواری شدند.

۲۱۲ روز پیش
اختلاف شخصی؛ انگیزه شلیک مرگبار در آستارا
اختلاف شخصی؛ انگیزه شلیک مرگبار در آستارامردی که به‌دلیل اختلافات شخصی، جوانی ۳۴ساله را داخل خودرواش به‌ضرب گلوله به قتل رسانده بود، خود را تسلیم پلیس آستارا کرد.

۲۱۲ روز پیش
۲ بار اعدام برای قاتل کیانا
۲ بار اعدام برای قاتل کیانادر جریان یکی از سریع‌ترین احکام قضایی، مردی که در نیشابور با ربودن دختربچه‌ای هفت‌ساله او را مورد آزار و اذیت قرار داده و در نهایت به قتل رسانده بود، به اعدام، قصاص و حبس محکوم شد.

۲۱۲ روز پیش
محاکمه سارقی که قاتل شد
محاکمه سارقی که قاتل شدسارق حرفه‌ای که هنگام فرار از دست مأموران با خودرو، دوستش را زیر گرفته و باعث مرگش شده بود در جلسه محاکمه مدعی شد که متوجه دوستش نشده و فکر کرده که از روی یک مانع رد شده است.

۲۱۲ روز پیش

صفحه ۶ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر