شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان 34 ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۱۹ روز پیش
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکس
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکسدختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | دو دختر دو جنسه تهرانی که پس ازیک شب رابطه غیراخلاقی با مرد ثروتمند، از او یک و نیم میلیون تومان طلبکرده بودند، وقتی با خودداری مقتول از پرداخت پول مواجه شدند، به جانش افتادند و کشتندش. این دو دختر دوجنسه تهرانی (مرجان و میترا) می گویند: قصد ما کشتن او نبود، اما شواهد و مدارک فعلا چیز دیگری می گویند!

۲۲ روز پیش
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانه
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانهاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
دو جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، دیروز در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل را انکار کردند.

۲۲ روز پیش
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکس
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکسخدمتکاری که پس از مدتی موفق به جلب اعتماد یک زوج شده بود، در فرصتی مناسب سعی کرد آن ها را به قتل برساند.

۲۲ روز پیش
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکس
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکسدو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.

۲۲ روز پیش
سوزاندن جسد همسر پس از جنایت
راز قتل زن جوانی که جسد سوخته‌اش در شهرستان گالیکش پیدا شده بود، پس از یک ماه تحقیق، با دستگیری همسر معتادش فاش شد.

۲۲ روز پیش
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شد
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شداجتماع > اجتماعی - مردی که ۵ سال قبل در جریان درگیری خیابانی با جوانی موتورسوار وی را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت اما به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

۲۲ روز پیش
گروگانگیری صد میلیونی سه نوجوان در خراسان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری دو نوجوان خبرداد که باند آدم ربایی مسلحانه راه انداخته بودند.

۲۲ روز پیش
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاند
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاندرییس پلیس آگاهی استان گلستان از شناسایی قاتل جسد سوخته زن گالیکشی خبر داد.

۲۲ روز پیش
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاه
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۰ کانسک که با کمک فرهنگیان و دانش آموزان شهر تهران تهیه شده است امروز به مناطق زلزله کرمانشاه ارسال می‌شود.

۲۳ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
تیراندازی سرباز ناجا، جان زنی را گرفت
تیراندازی سرباز ناجا، جان زنی را گرفتسرباز ناجا که با شلیک گلوله در تعقیب و گریز باعث مرگ همسر متهم فراری شده بود، با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کرد.

۱۳ روز پیش
جنایت‌های تلخ پایان زندگی شیشه‌ای
جنایت‌های تلخ پایان زندگی شیشه‌ای«از مدت‌ها قبل به شیشه اعتیاد داشتم. نیمه‌شب برای نوشیدن آب از خواب بیدار شدم، اما چشمم به چاقو خورد. نمی‌دانم چرا؛ چاقو را برداشتم و دختر پنج ساله خودم، دختر هفت ساله و پسر ۱۵ ساله همسایه‌مان را کشتم.» خسرو، یک سال پیش در زندان به دار آویخته شد. او تنها یکی از صدها مجرمی است که با افتادن در دام روانگردان شیشه، سرنوشت خود را با زندان یا طناب دار یکی کرده‌اند.

۱۳ روز پیش
چشم و ابرو، اسیدباش را لو داد! +عکس
چشم و ابرو، اسیدباش را لو داد! +عکسپیرزنی که قربانی اسیدپاشی شده بود، دیروز در جریان جلسه بازپرسی تنها مظنون پرونده را از روی چشم و ابرو و صدا شناسایی کرد.

۱۳ روز پیش
سبزی فروش برای اسیدپاشی به مادرشوهر اجیر شد
مرد سبزی فروش که به اتهام اسیدپاشی به زن سالمند بازداشت شده است درتازه‌ترین اظهاراتش مدعی شد ازسوی عروس این زن برای آزار وی اجیرشده بود.

۱۳ روز پیش
۶ قاتل از پای چوبه‌دار بازگشتند
۶ قاتل از پای چوبه‌دار بازگشتند اجتماع > اجتماعی - ۶ محکوم به اعدام سحرگاه چهارشنبه گذشته ۸ آذر ماه در زندان رجایی‌شهر پای چوبه دار رفتند اما موفق شدند از اولیای دم مهلت بگیرند.

۱۳ روز پیش
راز قتل زن جوان، همچنان در هاله ای از ابهام
پرونده قتل زن جوانی که جسد غرق در خونش از سوی مأموران پیدا شده ‌بود، در حالی در دادگاه رسیدگی شد که هنوز عامل یا عاملان قتل او پیدا نشده‌اند.

۱۳ روز پیش
گفتگو با وکیل «شهلا» هفت سال پس از اعدام او
روزنامه آرمان ۷سال پس از قتل شهلا جاهد، با عبدالصمدخرمشاهی وکیل او مصاحبه کرده است.

۱۳ روز پیش
قاتل فراری را شناسایی کنید +عکس
قاتل فراری را شناسایی کنید +عکسمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت با انتشار تصاویر یک قاتل فراری از شهروندان خواست که وی را شناسایی کنند.

۱۳ روز پیش
تیراندازی در عروسی جان یک نفر را گرفت
سرپرست فرمانداری بهمئی در کهگیلویه وبویراحمد گفت: تیراندازی هوایی در جشن عروسی در روستای سیاهشیر لیکک، یک کشته برجا گذاشت.

۱۳ روز پیش
قتل شوهر خواهر با چاقو/ قاتل فراری را شناسایی کنید
قتل شوهر خواهر با چاقو/ قاتل فراری را شناسایی کنیدمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از مردم خواست تا قاتل فراری را که مجرم سابقه‌داری ست و شوهر خواهر خود را به قتل رسانده، شناسایی کنند.

۱۳ روز پیش
قتل رانندگان مسافرکش در خوزستان تکذیب شد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با اشارهبه انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر اینکه قاتلینی از یک قوم خاص اقدام به قتل رانندگان مسافرکش استان خوزستان از قوم دیگر تحت عنوان دربستی می‌کنند، گفت: شایعه قتل رانندگان مسافرکش در خوزستان واقعیت ندارد.

۱۳ روز پیش
محاکمه مرد دو زنه به جرم قتل همسراول
محاکمه مرد دو زنه به جرم قتل همسراولاجتماع > اجتماعی - مرد دوزنه که به همسر اولش بدگمان شده بود او را زیر ضربه‌های مشت و لگد به قتل رساند.

۱۶ روز پیش
اعدام ۲ مرد که ۶ نفر را به قتل رساندند
اعدام ۲ مرد که ۶ نفر را به قتل رساندند اجتماع > اجتماعی - ۲ مرد جنایتکار که هر کدام در پرونده‌های جداگانه ۳ نفر را به قتل رسانده‌ بودند، سحرگاه دیروز در محوطه زندان رجایی‌شهر به دار مجازات آویخته شدند.

۱۶ روز پیش
سمانه دور از چشم شوهرش ۸ سال با عباس بود تا اینکه ...! + عکس
سمانه دور از چشم شوهرش 8 سال با عباس بود تا اینکه ...! + عکسسمانه دور از چشم شوهرش ۸ سال با عباس بود تا اینکه ...! + عکس | مردی که با یک زن شوهر دار دوست شده بود پس از گذشت هفت سال از این دوستی در جاده ورامین مرتکب قتل شد.

۱۶ روز پیش
عامل جنایت گلابدره قصاص شد
عامل جنایت گلابدره قصاص شدعامل جنایت محله گلابدره که مرتکب قتل سه نفر شده بود، صبح امروز در زندان رجایی‌شهر کرج قصاص شد.

۱۶ روز پیش
عامل جنایت گلابدره قصاص شد
عامل جنایت محله گلابدره که مرتکب قتل سه نفر شده بود، صبح امروز در زندان رجایی‌شهر کرج قصاص شد.

۱۶ روز پیش
برگزاری جلسه محاکمه عامل قتل اهورا کوچولو
اولین جلسه رسیدگی به پرونده عامل قتل اهورای ۳ ساله دقایقی پیش در دادگاه کیفری یک استان گیلان برگزار شد.

۱۶ روز پیش
محاکمه مجدد مردی که برادرزن خود را به‌دلیل تجاوز به همسرش کشت
محاکمه مجدد مردی که برادرزن خود را به‌دلیل تجاوز به همسرش کشتمحاکمه مجدد مردی که برادرزن خود را به‌دلیل تجاوز به همسرش کشت | با نقض حکم قصاص مرد جوان که ۱۰ سال قبل برادر زنش را کشته بود، متهم صبح دیروز از زندان به شعبه نهم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت وبرای دومین بار محاکمه شد.

۱۶ روز پیش
انگیزه نامشخص برای همسرکشی
مرد جوان در حالی به اتهام قتل همسرش پای میز محاکمه ایستاد که هنوز انگیزه او از قتل در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است.

۱۶ روز پیش
زندگی داماد جنایتکار در دستان پدر و مادرزن
مرد جوان که درپی اختلاف‌های خانوادگی، همسرش را خفه کرده بود وقتی به اتهام قتل عمد پای میز محاکمه ایستاد با ابراز پشیمانی گفت: «همسرم به خاطر عصبانیت من، بیگناه کشته شد که بشدت پشیمانم.»

۱۶ روز پیش
درگیری رانندگان کامیون با قتل پایان یافت
۴ راننده کامیون که اهل استان اصفهان بودند ساعت ۱۸ روز گذشته در جاده حارث‌آباد سبزوار به‌ علت اختلاف‌های قبلی با هم درگیر شدند که منجر به قتل یکی از آن‌ها شد.

۱۶ روز پیش
قتل نامزد با ضربه‌های قیچی
مرد جوان که نامزدش را با ضربه‌های قیچی از پا درآورده بود، ۲۴ ساعت پس از جنایت لب به اعتراف گشود.

۱۶ روز پیش
راز قتل دختر ۳۴ ساله در یک جدال خونین
راز قتل دختر ۳۴ ساله که درجدالی خونین از پا درآمده بود با دستگیری نامزدش فاش شد.

۱۶ روز پیش
قتل همسر و برادر زن به ‌دلیل اختلافات خانوادگی
کارآگاهان جنایی در حال تحقیق از مردی هستند که همسر و برادر زنش را به قتل رسانده است. او اختلافات خانوادگی را انگیزه اصلی این جنایت عنوان کرده است.

۱۶ روز پیش
بازسازی صحنه قتل همسر در دادگاه
اجتماع > اجتماعی - مردی که به اتهام قتل همسرش بازداشت شده است در جلسه محاکمه جزئیات بیشتری از درگیری مرگبار با همسرش را توضیح داد و گفت ناخواسته باعث مرگ همسرش شده است.

۱۶ روز پیش
متهم به قتل: همسرم را دوست داشتم
مردی که متهم است همسرش را در پی یک مشاجره به قتل رسانده است، وقتی پای میز محاکمه ایستاد، مدعی شد همسرش را دوست داشته و مقتول از این علاقه همسرش سوءاستفاده می‌کرده است.

۱۶ روز پیش
کشتن همسر با ضربه گاز پیک‌ نیکی
کشتن همسر با ضربه گاز پیک‌ نیکیمرد معتاد که همسر خود را با ضربه گاز پیک‌ نیکی به قتل رسانده بود با رضایت اولیای‌دم از کابوس مرگ نجات یافت.

۱۷ روز پیش
محاکمه قاتل پیرزن بعداز ۳۰ سال
محاکمه قاتل پیرزن بعداز 30 سالمرد میانسال که بعداز ۳۰ سال به اتهام قتل پیرزن همسایه‌شان در تهران بازداشت شده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

۱۷ روز پیش
گره پیچیده در پرونده قتل ۹۶ میلیون‌ تومانی
عاملان قتل مرد ثروتمندی که او را کشته و جسدش را مثله کرده‌اند، وقتی پای میز محاکمه رفتند، همدیگر را متهم اصلی معرفی کردند و هیچ‌کدام مسئولیت این جنایت را برعهده نگرفتند.

۱۷ روز پیش
نزاع دسته جمعی مرگبار در پیشوا
فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از وقوع نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد و گفت: یک جوان ۲۸ ساله در این نزاع به قتل رسید و ۳نفر در رابطه با این نزاع دستگیر شدند، اما قاتل فراری است.

۱۷ روز پیش

صفحه ۶ از ۹۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر