پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟مردی که چهار سال پس از قتل همسرش دلبسته ی خانم آرایشگر شد، با شنیدن جواب رد و احساس شکست عشقی، از طریق اسید پاشی انتقام گرفت.

۱۹ ساعت پیش
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارق
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارقاجتماع > اجتماعی - زن حیله‌گر خود را خریدار خودروی شاسی بلند جا می‌زد و فروشندگان را به دامی می‌کشاند که برای سرقت از آنها پهن کرده بود.

۱۹ ساعت پیش
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمه
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمهاجتماع > اجتماعی - زن دندانپزشک که به‌خاطر اختلافات خانوادگی به روی خاله‌اش اسید پاشیده بود پیش از محاکمه در دادگاه به‌دلیل سکته قلبی جانش را از دست داد.

۱۹ ساعت پیش
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکسدختر جوان بعد از تمام شدن دوستی‌اش با خواننده رپ، برای کتک زدن او و سرقت اموالش دو نفر را اجیر کرد.

۱۹ ساعت پیش
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌دره
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌درهاجتماع > اجتماعی - گزارش تحقیق و تفحص از نحوه برخورد با کارگران معدن آق‌دره تکاب در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی توسط علیرضا محجوب، رئیس فراکسیون کارگری مجلس قرائت شد.

۱۹ ساعت پیش
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشت
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشتدادگاه ایالتی تگزاس یک مادر جوان آمریکایی را به جرم قتل غیرعمد ۲ کودک خود به دادگاه فراخواند.

۱۹ ساعت پیش
برنده مسابقات کشتی با شست پا
برنده مسابقات کشتی با شست پااجتماع > اجتماعی - داربیشایر> یک مرد انگلیسی به نام آلن ناش برای چهاردهمین بار برنده رقابت‌های کشتی شست پا شد.

۱۹ ساعت پیش
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکس
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکسمردی که 9 سال پیش با همدستی دامادش، پسردایی خود را به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از طناب دار نجات یافت.

۱۹ ساعت پیش
طناب دار بر گردن شرور مخوف
طناب دار بر گردن شرور مخوف اجتماع > اجتماعی - آریا-ج، یکی از اشرار مخوف کرمان که کلکسیونی از جرایم و شرارت در پرونده‌اش ثبت شده بود سحرگاه دیروز به دار مجازات آویخته شد.

۱۹ ساعت پیش
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپ
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپمرد معتاد برای خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

۱۹ ساعت پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
داماد جنایتکار: عـاشق همسرم بودم!
مرد جوانی که در جنایتی خونین، همسر و مادرزنش را کشته و پدرزنش را هم با پیکری خونین راهی بیمارستان کرده بود، صبح دیروز پس از انتقال به دادسرای جنایی تهران، از انگیزه جنایت و جزئیات روز حادثه گفت. این درحالی است که بازپرس جنایی با توجه به ادعای عامل قتل مبنی بر اینکه مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی است از پزشکی قانونی خواست در این باره تحقیق کنند.

۱۶ روز پیش
ماجرای ساختگی آدم ربایی پس از جنایت
آدم ربایان مرا با ارسال یک پیامک تهدید کردند که اگر جان خودت و «حاجی» (د) را دوست داری باید ۳۰۰ سکه طلا به این آدرس بیاوری! وقتی سرقرار در چهارراه مدرس رسیدم زنی با سانتافه مشکی منتظرم بود! من ۱۰۰ سکه طلا را که تهیه کرده بودم به آن زن دادم ولی آن ها «د» را آزاد نکردند.این ها بخشی از اظهارات مرد ۴۲ ساله ای بود که به عنوان مباشر «د» - که از تاریخ هفتم مرداد در مشهد مفقود شده بود- فعالیت می کرد.

۱۶ روز پیش
پرونده عاملان قتل زن آمریکایی به دیوان عالی کشور رفت
پرونده عاملان قتل زن آمریکایی به دیوان عالی کشور رفتپرونده دو جوان ایرانی که به اتهام قتل یک زن آمریکایی به ترتیب به قصاص و ۱۵ سال حبس محکوم شده بودند، برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به دیوان عالی کشور ارجاع شد.

۱۶ روز پیش
هواخواهی از دوست خیانتکار با چوبه دار گره خورد
هواخواهی از دوست خیانتکار با چوبه دار گره خوردمرد افغان که در هواخواهی از دوستش مرتکب قتل شده بود با تائید حکم اعدامش از سوی دیوان‌عالی کشور در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

۱۶ روز پیش
قاتل مارها به خاک سیاه نشست + عکس
قاتل مارها به خاک سیاه نشست + عکسچهره یک جوان اهل جنوب شرق آسیا پس از قتل عام مارهای سیاه به شکل توپ درآمده و از درون آن کرم‌های عجیب بیرون می‌زند.

۱۶ روز پیش
تیراندازی مرگبار به عضو منتخب شورای یک روستا
بخشدار مرکزی چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: نصیر بلف هوت یکی از اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی روستای کمب چابهار و یک نفر همراهش با ضرب گلوله افراد ناشناس روز یکشنبه در شهر چابهار کشته شدند.

۱۶ روز پیش
صدور کیفرخواست برای متهم پرونده مرگ «بنیتا»
از سوی بازپرس دادسرای جنایی تهران برای متهم پرونده مرگ بنیتا به اتهام قتل عمد کیفرخواست صادر شد.

۱۶ روز پیش
درخواست اولیای دم «بنیتا» از قاضی
والدین بنیتای هشت ماهه که قربانی خودرو سرقتی دو جوان معتاد شده بود، با حضوردر دادسرای جنایی تهران خواستار قصاص هرچه سریع‌تر قاتل فرزندشان شدند.

۱۶ روز پیش
وقوع دو قتل به خاطر رابطه شیطانی
مردی که برای پایان دادن به رابطه شوم برادر معتادش با یک زن شوهردار، هر دو را دریک باغ به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم از قصاص گریخت و با حکم قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به زندان محکوم شد.

۱۶ روز پیش
پایان پرونده جنایت ۱۲ ساله زن خیانتکار
پرونده قتل فجیع مرد جوانی که ۱۲ سال قبل در توطئه طراحی شده توسط همسرش و با همکاری دو مرد غریبه تکه تکه شده بود، با تعیین دیه ۱۸۰ میلیون تومانی و ۱۵ سال حبس برای متهمان وارد مرحله تازه‌ای شد.

۱۶ روز پیش
حمله مسلحانه به شهرداری چمران
شهرداری شهر چمران واقع در شهرستان ماهشهر امروز مورد حمله مسلحانه دو موتور سوار قرار گرفت.

۱۸ روز پیش
فرصت ۴۵ روزه دختر نوجوان برای نجات پدرش از قصاص
فرصت ۴۵ روزه دختر نوجوان برای نجات پدرش از قصاصاجتماع > اجتماعی - دختر ۱۴ ساله که با همکاری مسئولان زندان یزد تلاش زیادی را برای نجات پدرش از قصاص آغاز کرده، تنها ۴۵ روز فرصت دارد تا او را از چوبه دار نجات دهد.

۱۸ روز پیش
جزئیات جدید ماجرای «دو سر بریده» شیخ بهایی | یک «پا»ی دیگر پیدا شد
جزئیات جدید ماجرای «دو سر بریده» شیخ بهایی | یک «پا»ی دیگر پیدا شدماجرای «دو سر بریده» در خیابان شیخ بهایی تهران، هر روز عجیب تر می شود! پس از پیدا شدن «دو سر بریده»، ابتدا نیم تنه یک زن جوان پیدا شد. روز گذشته هم خبر از پیدا شدن یک «پا» در میان زباله ها رسید. جزئیات جدید ماجرای «دو سر بریده» در خیابان شیخ بهایی تهران را در ادامه بخوانید...

۱۸ روز پیش
قتل به دلیل دخالت خانوادگی در پایتخت/ قاتل دستگیر شد
قتل به دلیل دخالت خانوادگی در پایتخت/ قاتل دستگیر شدمردی به دلیل دخالت‌های خانواده‌ همسرش، همسر و مادر همسرش را با چاقو به قتل رساند.

۱۸ روز پیش
جزئیات جنایت خانوادگی در بلوار تعاون تهران/ اعتراف عجیب متهم
جزئیات جنایت خانوادگی در بلوار تعاون تهران/ اعتراف عجیب متهممتهم(اسماعیل) در اعترافات اولیه انگیزه‌اش از ارتکاب جنایت را دخالت اعضای خانواده همسرش دانسته و به قتل اعتراف کرده است.

۱۸ روز پیش
جنایت خونین ۲ داماد در تهران و شیراز
جنایت خونین ۲ داماد در تهران و شیرازاجتماع > اجتماعی - اختلافات خانوادگی باعث شد ۲ داماد جوان در شیراز و تهران دست به ۲ جنایت کاملا مشابه بزنند. آنها همسر و مادرزن خود را به قتل رساندند و پدر همسرشان را تا یک قدمی مرگ بردند اما این جنایت‌ها چطور رخ داد؟

۱۸ روز پیش
۵ کشته و ۱۲ مجروح حاصل درگیری فامیلی در الیگودرز
۵ کشته و ۱۲ مجروح حاصل درگیری فامیلی در الیگودرزاجتماع > اجتماعی - درگیری دسته جمعی بین اعضای چند خانواده در لرستان حادثه خونینی را رقم زد و به مرگ ۵ نفر و مجروح شدن ۱۲ نفر دیگر منجر شد.

۱۸ روز پیش
پرونده قاتل ستایش برای استیذان نرفته است
پرونده قاتل ستایش برای استیذان نرفته استوکیل مدافع اولیای دم قاتل ستایش می‌گوید بر خلاف آنچه در رسانه‌ها منتشر شده، پرونده قاتل ستایش هنوز برای استیذان از رئیس قوه‌قضاییه به منظور اجرای حکم قصاص، نرفته است.

۱۸ روز پیش
بازداشت دو برادر که دست شهروند کرمانشاهی را قطع کردند
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری دو مجرم متواری خبر داد و گفت: این دو برادر پس از قطع دست یک شهروند کرمانشاهی در سال ۹۴ به سمت شهر تهران متواری شده بودند.

۱۸ روز پیش
قتل عام خانوادگی در بلوار فردوس تهران / داماد عصبانی همسر و مادرزنش را کشت +عکس
قتل عام خانوادگی در بلوار فردوس تهران / داماد عصبانی همسر و مادرزنش را کشت +عکسمرد ۴۰ ساله پس از قتل همسر، مادر زن و مجروح کردن پدرزنش در غرب تهران توسط پلیس دستگیر شد.

۱۸ روز پیش
آرمگاه ابدی بنیتا + عکس
آرمگاه ابدی بنیتا + عکسمزار «بنیتا» کودک خردسالی که پس از ربوده شدن به طرز غریبانه ای در خودروی پدرش جان سپرده بود، در امامزاده اسماعیل و ابراهیم قلعه شیخ، واقع شده است.

۱۸ روز پیش
دومین قتل عام خانوادگی امروز در شیراز
دومین قتل عام خانوادگی امروز در شیرازمعاون اجتماعی پلیس فارس گفت: اختلاف خانوادگی در شهرستان شیراز منجر به قتل همسر و مادر زن و مجروح شدن پدر زن در شهرستان شیراز شد.

۱۸ روز پیش
کشف اجساد دو پسرگمشده در شهرستان گنبد کاووس
کشف اجساد دو پسرگمشده در شهرستان گنبد کاووسدو فرضیه پلیسی دراین باره مطرح شده است یکی اینکه قربانیان در میان باران سیل آسا گرفتار شده و زیر خاک و گل ولای مدفون شده باشند و فرضیه دیگر وقوع قتل است

۱۸ روز پیش
کودک کشی در کرمان | مادر بی رحم چطور دختر ۹ ساله اش را به قتل رساند؟
کودک کشی در کرمان | مادر بی رحم چطور دختر 9 ساله اش را به قتل رساند؟مادر بی رحم کرمانی که به شیشه اعتیاد شدیدی داشت، دختر ۹ ساله اش را مسموم کرد و برای اینکه دیگران باور کنند او سرطان دارد، موهای دخترک را تراشید. مادر بی رحم، به دختر ۹ ساله اش آنقدر ترامادول و متادون داد، تا دخترک از پا در آمد. راز این جنایت هولناک وقتی فاش شد که پدربزرگ مقتول به مرگ نوه اش مشکوک شد و تقاضای رسیدگی به قتل مشکوک نوه اش را از مراجع قضایی کرد.

۱۸ روز پیش
قتل عام خانواده دختر جوان | خواستگار شکست خورده همه را گلوله باران کرد!
قتل عام خانواده دختر جوان | خواستگار شکست خورده همه را گلوله باران کرد!جنایت هولناکی که چند روز قبل روی داد، تعجب همگان را برانگیخت. قاتل به ضرب گلوله تمام اعضای خانواده دختر مورد علاقه اش را کشت. پسرخاله جوان پس از شنیدن خبر منفی از دخترخاله اش دست به کشتار خانواده دختر زد!

۱۸ روز پیش
عامل قتل عام خانوادگی حکم اعدام گرفت
عامل قتل عام خانوادگی حکم اعدام گرفتخونخواهی پدر و برادران به قتل عام خانوادگی ختم شد. عامل قتل که مردی از ایرانشهر بود هشت تن زن و مرد و کودک را به ضرب گلوله از پای درآورد.

۱۸ روز پیش
بازداشت دو برادر که دست قطع می کردند!
بازداشت دو برادر که دست قطع می کردند!رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری دو مجرم متواری خبر داد و گفت: این دو برادر پس از قطع دست یک شهروند کرمانشاهی در سال ۹۴ به سمت شهر تهران متواری شده بودند.

۱۸ روز پیش
قتل مادر و نوزاد ۱۱ ماهه برای گرفتن پول بیمه عمر
قتل مادر و نوزاد 11 ماهه برای گرفتن پول بیمه عمرمرد مشهدی که از نظر مالی شرایط سختی داشت برای گرفتن پول از بیمه عمر اقدام به کشتن همسر و فرزند ۱۱ ماهه اش کرد.

۱۸ روز پیش
قتل عام خانوادگی در بلوار فردوس تهران
مرد ۴۰ ساله پس از قتل همسر، مادر زن و مجروح کردن پدرزنش در غرب تهران توسط پلیس دستگیر شد.

۱۸ روز پیش
رسم غلط، جشن عروسی را تبدیل به عزا کرد
فرمانده انتظامی شهرستان خرامه گفت: رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی جان یک جوان را گرفت.

۱۸ روز پیش

صفحه ۶ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر