پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
مهمانی لو رفته ای که به قتل انجامید! + عکس
مهمانی لو رفته ای که به قتل انجامید! + عکسمهمانی لو رفته ای که به قتل انجامید! + عکس | حکم قصاص مرد طلافروش که با شلیک گلوله در بزم شبانه دست به انتقام جویی خونین زده بود در دیوان عالی کشور شکسته شد تا وی بار دیگر از خود دفاع کند.

۶۰۸ روز پیش
اشک های دخترک، پدر را از مرگ نجات داد
اشک های دخترک، پدر را از مرگ نجات داداشک های دخترک، پدر را از مرگ نجات داد | مرد جوان که درجریان نزاع خیابانی، ناخواسته دوست جوانش را به قتل رسانده بود، سحرگاه دیروز و پس از آخرین وداع با خانواده‌اش پای چوبه دار رفت ،اما درحالی که تمامی مقدمات اجرای حکم آماده شده بود، دختر هفت ساله‌اش با گریه و التماس به پای اولیای دم افتاد. سرانجام اشک‌های دخترک، دل پدر و مادر مقتول را به رحم آورد و آنها از قصاص قاتل فرزندشان گذشت کردند.

۶۰۸ روز پیش
جام جم آنلاین - بخشش مرد اعدامی به خاطر اشک های دخترش
جام جم آنلاین - بخشش مرد اعدامی به خاطر اشک های دخترش گریه‌های سوزناک دختر بچه هفت‌ساله پای چوبه دار، جان یک مرد جوان که در جریان نزاع خیابانی دوست جوانش را به قتل رسانده بود، نجات داد.

۶۰۸ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل خاموش دریانوردان سانچی را بشناسید!
جام جم آنلاین - قاتل خاموش دریانوردان سانچی را بشناسید! یک کارشناس ارشد ایمنی دریایی گفت:در حادثه نفتکش سانچی با توجه به تاریکی هوا، سرمای زیاد و همچنین نشت میعانات گازی و افزایش احتمال ایجاد حریق، پریدن خدمه کشتی به آب راحت نبوده است.

۶۰۸ روز پیش
جام جم آنلاین - اعتراف متهم به قتل دو عتیقه فروش بعد از ۱۴ ماه +تصاویر
جام جم آنلاین - اعتراف متهم به قتل دو عتیقه فروش بعد از 14 ماه +تصاویر مرد میانسال که دو عتیقه فروش را ۱۴ ماه قبل به قتل رسانده بود، پس از اعترافات همدستش راز جنایت های هولناک را فاش کرد.

۶۰۸ روز پیش
جام جم آنلاین - برادر ناتنی نامادری و فرزندانش را کشت و فرار کرد
جام جم آنلاین - برادر ناتنی نامادری و فرزندانش را کشت و فرار کرد مرد جوانی نامادری و سه فرزند او را در شادگان با شلیک گلوله به قتل رساند.

۶۰۸ روز پیش
لحظه های شیرین یک اعدامی پای چوبه دار
مرد میانسال که در اقدامی خداپسندانه، قاتل فرزندش را در آخرین لحظه‌های قبل از اعدام، بدون هیچ چشمداشتی پای چوبه دار بخشیده بود علت بخشش بزرگ وجزئیات ماجرا را تشریح کرد.

۶۰۸ روز پیش
اعتراف به قتل دو عتیقه فروش بعد از ۱۴ ماه
مرد میانسال که دو عتیقه فروش را ۱۴ مه قبل به قتل رسانده بود، پس از اعترافات همدستش راز جنایت های هولناک را فاش کرد.

۶۰۸ روز پیش
رابطه پنهانی همسر و دوستم را دیدم و زنم را کشتم!
رابطه پنهانی همسر و دوستم را دیدم و زنم را کشتم!رابطه پنهانی همسر و دوستم را دیدم و زنم را کشتم! | مردی که وقتی متوجه شد همسرش با دوست صمیمی اش رابطه شیطانی دارد فورا اقدام به قتل زنش کرد و او را کشت. مرد عراقی که به اتهام قتل همسرش به زندان و پرداخت دیه محکوم شده بود به خاطر ناتوانی در پرداخت دیه در زندان ماند و دیروز از قضات دادگاه خواست تا با تقسیط دیه موافقت کنند.

۶۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - بخشش قاتل آشنا از سوی والدین مقتول
جام جم آنلاین - بخشش قاتل آشنا از سوی والدین مقتول پسر جوانی که در جریان فحاشی در ایمو، پسرعمویش را با ضربه‌های چاقو کشته بود، دیروز از سوی والدین مقتول بخشیده شد.

۶۰۹ روز پیش
قاتل: او می‌خواست با همسرم ازدواج کند
فردی که ۱۰ سال قبل و در روز روشن، جوانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در مشهد دستگیر شد اما با ادعاهای وی، هم‌چنان روزنه های تاریکی در این پرونده جنایی باقی ماند.

۶۰۹ روز پیش
مردی، نامادری خود و سه فرزند او را کشت
صبح امروز ۲۷ دی ماه طی تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰مبنی برقتل چهار نفر از اعضای یک خانواده بلافاصله ماموران انتظامی وکارآگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.

۶۰۹ روز پیش
اشک دختر هفت ساله برای نجات پدر اعدامی
مرد جوان که درجریان نزاع خیابانی، ناخواسته دوست جوانش را به قتل رسانده بود، سحرگاه دیروز و پس از آخرین وداع با خانواده‌اش پای چوبه دار رفت ،اما درحالی که تمامی مقدمات اجرای حکم آماده شده بود، دختر هفت ساله‌اش با گریه و التماس به پای اولیای دم افتاد. سرانجام اشک‌های دخترک، دل پدر و مادر مقتول را به رحم آورد و آنها از قصاص قاتل فرزندشان گذشت کردند.

۶۰۹ روز پیش
مرد همسرکش در انتظار محاکمه
مردی که متهم است زنش را به قتل رسانده، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

۶۰۹ روز پیش
زن و مرد آدم‌ ربا، گروگانشان را کشتند
زن و مردی که بعد از ربودن زنی جوان او را به قتل رسانده‌اند، دستگیر شدند و تحقیقات ویژه از آنها آغاز شد.

۶۰۹ روز پیش
جام جم آنلاین - داماد عصبانی همسر و مادرزنش را کشت
جام جم آنلاین - داماد عصبانی همسر و مادرزنش را کشت فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: داماد خشمگین که همسر و مادر زنش را به قتل رسانده بود، پس از یک هفته فرار دستگیر شد.

۶۰۹ روز پیش
۲ برادر در حمام عمومی چه بلایی سر مرد جوان آوردند؟
2 برادر در حمام عمومی چه بلایی سر مرد جوان آوردند؟۲ برادر در حمام عمومی چه بلایی سر مرد جوان آوردند؟ | دو برادر که صاحب یک حمام عمومی بودند به خاطر مرگ مرد جوانی در حمام نمره خصوصی متهم به قتل شبه عمد شدند که توانستند با پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان رضایت اولیای دم را بگیرند.

۶۱۰ روز پیش
مادر بی رحمی که می خواست پسر ۱۸ ساله اش را به قتل برساند دستگیر شد
مادر بی رحمی که می خواست پسر 18 ساله اش را به قتل برساند دستگیر شدمادر بی رحمی که می خواست پسر ۱۸ ساله اش را به قتل برساند دستگیر شد | مادر بیرحم که چند نفر را اجیر کرد تا پسر ۱۸ ساله اش را بعد از ربودن به قتل برسانند، به همراه همدستانش دستگیر شد.

۶۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - راز سربه مهر قتل زن میانسال
جام جم آنلاین - راز سربه مهر قتل زن میانسال مادربزرگ و سه نوه دختری‌اش با گذشت شش سال از پیدا نشدن قاتل زن میانسال به دادسرای جنایی تهران آمدند و درخواست دیه از بیت‌المال کردند.

۶۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - ماجرای بخشش همسر دوم پدر در گفت‌وگو با پسر مقتول
جام جم آنلاین - ماجرای بخشش همسر دوم پدر در گفت‌وگو با پسر مقتول آخرین وصیت مادر برای نجات نـامادریجسد گلوله خورده حاج ظاهر که در علفزارهای مزرعه پیدا شد، کارآگاهان پلیس به روستا سرازیر شدند. آنها از کوچک‌ترین سرنخ‌ها نگذشتند و چند نفر را هم دستگیر کردند، اما بازجویی‌هایشان به جایی نرسید و قاتل، ناشناس باقی ماند. ۹ سال پس از حادثه همه باور کرده بودند قاتل پیدا شدنی نیست؛ جز علی، پسر ۴۰ ساله حاج ظاهر.

۶۱۰ روز پیش
شمارش معکوسِ اعدام برای سه محکوم
شمارش معکوس برای اعدام ۳ زندانی درحالی آغازشده که یکی از آنان مدعی است در دفاع از خود مرتکب جنایت شده و اهالی محله که شاهد ماجرا بوده‌اند در تلاش برای جلب رضایت اولیای دم و توقف اجرای حکم اعدامش هستند. اما ۲ زندانی دیگر به جرم آزار و اذیت زنان پای چوبه دار می‌روند.

۶۱۰ روز پیش
عاملان قتل فجیع در مهاباد، محاکمه می‌شوند
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست برای پرونده قتل فجیع در مهاباد گفت: جلسه محاکمه به زودی برگزار می‌شود.

۶۱۰ روز پیش
جزئیات جدید قتل صادق برمکی | محاکمه قاتل جوان مهابادی
جزئیات جدید قتل صادق برمکی | محاکمه قاتل جوان مهابادیجزئیات جدید قتل صادق برمکی | توکل حیدری رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و خبرگزاری میزان، با اشاره به صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست برای پرونده قتل فجیع در مهاباد گفت: این پرونده به دادگاه کیفری یک مهاباد ارجاع شده است.

۶۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - راز قتل زن جوان کیاشهری
جام جم آنلاین - راز قتل زن جوان کیاشهریبه گفته فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه زن جوان کیاشهری قربانی اعتماد نابجا شد.

۶۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - ۲۱ نفر در آذربایجان شرقی قربانی قاتل نامرئی شدند
جام جم آنلاین - 21 نفر در آذربایجان شرقی قربانی قاتل نامرئی شدند رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: از اول پاییز تاکنون قاتل نامرئی در این استان ۲۱ قربانی گرفته است.

۶۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - محاکمه همسر چهارم به اتهامقتل دخترخوانده
جام جم آنلاین - محاکمه همسر چهارم به اتهامقتل دخترخوانده زنی که متهم است با همدستی برادرش، دختر خوانده خود را به قتل رسانده، پس از رد حکم قصاصش در دیوان عالی کشور برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد. او که همسر چهارم پدر مقتول است، این بار نیز با درخواست قصاص اولیای دم روبرو شد اما اظهار بی گناهی کرد.

۶۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - واژگونی تریلر حامل ۲۵ هزار لیتر اسید در کهریزک
جام جم آنلاین - واژگونی تریلر حامل ۲۵ هزار لیتر اسید در کهریزک مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک از واژگونی تریلر حامل ۲۵ هزار لیتر اسید سوداکاستیک مایع در این شهر خبر داد.

۶۱۱ روز پیش
جام جم آنلاین - فرجام درگیری مرگبار به خاطر فسخ معامله
جام جم آنلاین - فرجام درگیری مرگبار به خاطر فسخ معامله مردی که در جریان فسخ معامله مرتکب قتل شده بود، بعداز هشت سال در زندان قزوین به دار مجازات آویخته شد.

۶۱۱ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده قتل اهورای سه ساله
رئیس کل دادگستری گیلان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده اهورای ۳ ساله گفت: پرونده فعلا در دیوان عالی کشور است و از ریاست دیوان عالی کشور درخواست رسیدگی فوق‌العاده کرده‌ایم.

۶۱۱ روز پیش
قاتل قرچکی، دوست خود را با چاقو کشت
دادستان عمومی و انقلاب قرچک از دستگیری یک قاتل در این شهرستان در کم تر از ۲ ساعت خبر داد و گفت: این قتل در پی نزاع ۲ دوست در قرچک رخ داد.

۶۱۱ روز پیش

صفحه ۶ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر