سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۴ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۴ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۴ روز پیش
ادعای یک زن: شوهرم قاتل است
ادعای یک زن: شوهرم قاتل استاجتماع > اجتماعی - «شوهرم ۲ نفر از طلبکارانش را به قتل رسانده و اجسادشان را در بیابان‌های ازگل دفن کرده است.»

۲ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۴ روز پیش
زنی که به دست شوهر خفه و در باغ خانه دفن شد
اکرم با مادرش در یک منزل شریک بودند و من او را تحت فشار قرار دادم که سهم خانه‌اش را بفروشد تا بتوانم برای زندگی خود برنامه‌ریزی کنم تا اینکه حدود ۶ ماه قبل یک روز زمانی که از منزل مادرش به خانه آمد ...

۱ روز پیش
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آخرین آمار اعلام شده از مصرف‌کنندگان مواد مخدر با واقعیت فاصله دارد بر لزوم بررسی وضعیت اعتیاد در مدارس کشور تاکید کرد.

۱ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۴ روز پیش
هندورابی هم قربانی گردشگری ناپایدار می‌شود
هندورابی هم قربانی گردشگری ناپایدار می‌شوداجتماع > سفر - معاون محیط‌زیست دریایی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: توسعه گردشگری دریایی یکی از برنامه‌های اصلی سازمان است که در گام اول با اقدامات لازم در هندورابی و رعایت ملاحظات محیط‌زیستی، اکنون این منطقه یک جزیره گردشگری شده است.

۱ روز پیش
جزییات اسیدپاشی مشهد | تحقیقات پلیس ادامه دارد
جزییات اسیدپاشی مشهد | تحقیقات پلیس ادامه داردجزییات ماجرای اسید پاشی امروز مشهد و روند تحقیقات پلیس را اینجا بخوانید.

۱ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
رهایی کودک ۸ ساله از دام آدم ربایان
رهایی کودک ۸ ساله از دام آدم ربایانبا تلاش ماموران انتظامی شهرستان داراب، کودک ۸ ساله‌ای که در این شهرستان از سوی آدم ربایان ربوده شده بود، کمتر از ۲۴ ساعت آزاد شد.

۵۳ روز پیش
توطئه برای قتل شوهر
عاملان جنایت آتشین پارک گمبوعه که یک زن و دو مرد بودند، شناسایی ودستگیر شدند.

۵۳ روز پیش
رهایی گروگان هشت ساله در داراب
تلاش ماموران پلیس شهرستان داراب کودک ۸ ساله ای که در این شهرستان توسط آدم ربایان ربوده شده بود، کمتر از ۲۴ ساعت ازاد و به آغوش خانواده بازگشت.

۵۳ روز پیش
دستگیری خواستگار کینه جو در کمتر از ۳۰ دقیقه
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری قاتل فراری که روز گذشته (۱۳ اردیبهشت) به یک دختر جوان و مادرش شلیک و هردو را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۳۰ دقیقه خبر داد.

۵۳ روز پیش
مرگ، پرده آخر بی‌وفایی
مرگ، پرده آخر بی‌وفاییمردی که همسر خود را به بهانه برقراری ارتباط نامشروع با راننده یک خودروی شاسی‌بلند به قتل رسانده است با حکم دادگاه از قصاص نجات یافت.

۵۳ روز پیش
دفـاع برای اثبات بی‌گناهی
دفـاع برای اثبات بی‌گناهی«دفاع» انگیزه‌ای است که بسیاری از متهمان زمانی که در جایگاه متهم در دادگاه کیفری قرار می‌گیرند بیان می‌کنند، اما این‌که آیا واقعا علت قتل دفاع از خود بوده و متهمان ناخواسته دست به جنایت زده‌اند، موضوع اصلی این پرونده‌هاست.

۵۳ روز پیش
قاتل همسرکش دستگیر شد
قاتل همسرکش دستگیر شدبا تلاش پلیس، جوانی که صبح امروز در شاهرود همسرش را با اسلحه شکاری کشت، کمتر از شش ساعت دستگیر شد.

۵۴ روز پیش
شرط عجیب قاتل فراری برای ازدواج
دختری که دل به یک مرد جوان سپرده بود با وعده‌های فریبنده این جوان، حاضر شد در سرقت مسلحانه‌ای از یک طلافروشی با باند دزدان همکاری کند.

۵۴ روز پیش
فرار مردی که همسرش را کشت و مادرزن را زخمی کرد
فرار مردی که همسرش را کشت و مادرزن را زخمی کردفرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: مردی ۲۸ ساله با اسلحه شکاری همسر خود را کشت و مادر همسرش را نیز مجروح کرد.

۵۴ روز پیش
سوره مائده اجرای قصاص را متوقف کرد +عکس
سوره مائده اجرای قصاص را متوقف کرد +عکسچهار قاتل دیروز در حالی در زندان رجایی‌شهر پای چوبه دار رفتند که یک نفر از آنها بخشیده شد و سه نفر دیگر از اولیای دم فرصت گرفتند.

۵۴ روز پیش
شرور تبر به دست به ضرب گلوله پلیس مجروح و دستگیر شد
شرور تبر به دست به ضرب گلوله پلیس مجروح و دستگیر شدفرمانده انتظامی مشهد گفت : یک فرد معتاد به مخدر شیشه که با تبر به اعضای خانواده خود حمله ور شده بود به ضرب گلوله پلیس مجروح و دستگیر شد.

۵۴ روز پیش
گفتگو با قاتل سریالی زنان گیلان
قاتل سریالی زنان گیلان، ۲۰ فروردین امسال دستگیر شد. تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان گیلان که زیر نظر دادستان رشت، تحقیقات شبانه‌روزی برای دستگیری این مرد را در دستور کار قرار داده بودند از چندین‌ماه قبل‌تر و با پیداشدن بخش‌هایی از اجساد زنان در نقاط مختلف گیلان شروع شده بود.

۵۴ روز پیش
مرگ یک زن براثر تیراندازی در شاهرود
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: یک زن ۲۶ ساله براثر تیراندازی همسرش با اسلحه شکاری در شهر شاهرود در استان سمنان جان باخت.

۵۴ روز پیش
قصاص برای تازه‌ داماد متهم به قتل
تازه‌دامادی که به اتهام قتل همسر جوانش در زندان به‌سر می‌برد، پس از سه‌بار محاکمه به قصاص محکوم شد.

۵۴ روز پیش
انتقام خونین خواستگار کینه‌ جو از مادر و دختر
خواستگار کینه‌توز که از خانواده دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنیده بود غروب دوشنبه در یکی از خیابان‌های شهرستان اسلام‌آباد غرب، راه را بر این دختر و مادرش بست و هر دو را هدف گلوله قرار داد.

۵۴ روز پیش
بازداشت مظنونان قتل زن تنها
بازداشت مظنونان قتل زن تنهادو مرد آشنا با گذشت چهار ماه از قتل زن میانسال در شرق پایتخت به عنوان مظنونان جنایت بازداشت شدند و پلیس جنایی در حال تحقیق از آنهاست.

۵۵ روز پیش
لحظه قتل دختر جوان در کرمانشاه+فیلم
لحظه قتل دختر جوان در کرمانشاه+فیلمروز گذشته در شهر اسلام آبادغرب؛ استان کرمانشاه دو نفر (مادر و دختر) توسط جوانی مسلح مورد تیراندازی قرار گرفتند

۵۵ روز پیش
زن ایرانی، همسر عراقی اش را کشت
معاون مبارزه با جرایم جنائی پلیس‌ آگاهی تهران بزرگ از تیراندازی مرگبار زنی جوان به سمت همسر عراقی‌ خود در خیابان دولت خبر داد.

۵۵ روز پیش
خود کشی مرد ۲۸ ساله پس از قتل دو نفر
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: مردی ۲۸ ساله قبل از خود کشی ۲ نفر را به قتل رساند.

۵۵ روز پیش
سه بار قصاص برای عاملان قتل خانوادگی در کرمان
سهراب سالاری دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رودبار جنوب در استان کرمان از صدور حکم قصاص برای عاملان قتل فاطمه کودک خردسال رودباری و اعضای خانواده وی در این شهرستان خبر داد و گفت:متهمان ردیف اول و دوم به سه بار قصاص در ملاء عام محکوم شده اند.

۵۵ روز پیش
خودکشی مرد ۲۸ ساله پس از کشتن ۲ نفر در کرمانشاه
خودکشی مرد ۲۸ ساله پس از کشتن ۲ نفر در کرمانشاهمعاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: مردی ۲۸ ساله قبل از خودکشی ۲ نفر را به قتل رساند.

۵۵ روز پیش
پرونده شکنجه و قتل دختر ۵ ساله روی میز بازپرس
با تایید «ایست قلبی» دختر ۵ ساله‌ای که بر اثر کودک آزاری دچار مرگ مغزی شده بود، پرونده جنایی دیگری روی میز بازپرس ویژه قتل عمد قرار گرفت.

۵۵ روز پیش
ماجرای مثلث عشقی: روابط پیچیده زن شوهردار به قتل او و مرد مورد علاقه اش انجامید/ قاتل: من هم عاشق شهره بودم!
ماجرای مثلث عشقی: روابط پیچیده زن شوهردار به قتل او و مرد مورد علاقه اش انجامید/ قاتل: من هم عاشق شهره بودم!"وقتی وارد خانه شدم، دیدم مردی غریبه در خانه ‌است. از شهره پرسیدم این مرد کیست، گفت همان فردی است که دوستش دارم و می‌خواهم با او باشم. من خیلی ناراحت و عصبانی شدم؛ به نظرم آدم لایقی نبود و از اینکه شهره داشت این‌طور من و دوستم را به بازی می‌گرفت ناراحت شدم..."

۵۵ روز پیش
ابهام در پرونده قتل زن جوان/ قاتل پریسا کیست؟
ابهام در پرونده قتل زن جوان/ قاتل پریسا کیست؟مهندس جوانی که متهم به قتل همکار سابق‌اش است، پای میز محاکمه حاضر شد و از دادگاه خواست تلفن‌همراهش را ردیابی کنند تا مشخص شود روز حادثه در خانه خواب بوده‌ است.

۵۵ روز پیش
کشته و زخمی‌شدن مادر و دختر در بازار اسلام‌آباد غرب/ قاتل دستگیر شد
کشته و زخمی‌شدن مادر و دختر در بازار اسلام‌آباد غرب/ قاتل دستگیر شدفرد مسلحی با تیراندازی در بازار اسلام آباد غرب باعث کشته و زخمی شدن یک مادر و دختر شد.

۵۵ روز پیش
زن جوان فراری با شلیک گلوله کشته شد
بازپرس جنایی تهران به تیمی از کارآگاهان دستور داد درباره پرونده زن جوانی تحقیق کنند که در جریان عملیات تعقیب و گریز پلیسی با شلیک گلوله به قتل رسید.

۵۵ روز پیش
جزئیات ربوده شدن ۲ کودک ماهشهری
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی آدم ربای دو کودک ماهشهری ربوده شده خبر داد.

۵۵ روز پیش
معمای ۳ پرونده جنایی در تهران
معمای 3 پرونده جنایی در تهرانکشف سه جسد در کمتر از چهار ساعت در تهران، ماموران پلیس را در برابر سه پرونده جنایی قرار داد.

۵۵ روز پیش
آزمایش «دی‌ ان‌ ای»، مرد معتاد را نجات داد
کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی آزمایش «دی‌ان‌ای» مرد معتاد و جسد نوزاد رها شده در کنار رودخانه متوجه شدند آنها هیچ نسبتی با هم ندارند و علت مرگ پسر دو ماهه نارسایی تنفسی بوده است.

۵۵ روز پیش
معمای سه پرونده جنایی در تهران
کشف سه جسد در کمتر از چهار ساعت در تهران، ماموران پلیس را در برابر سه پرونده جنایی قرار داد.

۵۵ روز پیش

صفحه ۶ از ۲۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر