یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
درخواست پدرو مادر سپهرکوچولو برای قصاص قاتل
درخواست پدرو مادر سپهرکوچولو برای قصاص قاتل«اگرقاتل پسرم مجنون است، دیه می‌خواهم و اگر مجنون نیست، هرچه زودتر قصاصش کنید.» این گفته‌های پدرسپهرکوچولو در دادسرای امورجنایی تهران است.

۱۳۰ روز پیش
سلاح سرد؛ نقش اول ۷۰درصد نزاع‌ها
سلاح سرد؛ نقش اول ۷۰درصد نزاع‌هانایب‌رئیس کمیسیون قضایی با اشاره به اراده نمایندگان مجلس برای تصویب نهایی لایحه ممنوعیت حمل و استفاده از سلاح سرد که کلیات آن در این کمیسیون به تصویب رسیده، گفت: «موارد استفاده از این سلاح‌ها در جرایم مختلف ضرورت جرم‌انگاری حمل سلاح سرد را رقم زد.

۱۳۲ روز پیش
بازسازی صحنه قتل مادربزرگ و نوه در خانه قدیمی
بازسازی صحنه قتل مادربزرگ و نوه در خانه قدیمیعاملان قتل مادربزرگ و نوه‌اش صبح دیروز در محل جنایت صحنه قتل را بازسازی کردند. عروس جوان مدعی است که هردو قتل را متهم دیگر پرونده مرتکب شده و او تنها در ارتکاب جنایت با وی همراه بوده است.

۱۳۲ روز پیش
مرگ قاتل در زندان پرونده را دوباره به دادگاه فرستاد
مرگ قاتل در زندان پرونده را دوباره به دادگاه فرستادمردی که به اتهام قتل صاحب یک سمند به قصاص محکوم شده بود در زندان سکته کرد و جانش را از دست داد تا پرونده وی بار دیگر به دادگاه فرستاده شود.

۱۳۲ روز پیش
قاتل ستایش ۲۴ شهریور محاکمه می‌شود
قاتل ستایش ۲۴ شهریور محاکمه می‌شودهمشهری آنلاین: سرانجام کیفرخواست قاتل ستایش قریشی صادر شد و پرونده برای رسیدگی به ایستگاه محاکمه رسید.

۱۳۳ روز پیش
نقشه زن شیشه‌ای برای ربودن رونیکا کوچولو
نقشه زن شیشه‌ای برای ربودن رونیکا کوچولوزن جوان برای دومین بار نقشه کودک‌ربایی کشید تا طلا و جواهرات دختربچه ۴ ساله‌ای را سرقت کند اما فکرش را نمی‌کرد که خیلی زود دستگیر شود.

۱۳۴ روز پیش
وقوع تیراندازی در یکی از مدارس آمریکا
وقوع تیراندازی در یکی از مدارس آمریکادر حادثه تیراندازی در یکی از مدارس آمریکا یک دانش آموز جان خود را از دست داد.

۱۳۴ روز پیش
جنایت هولناک مرد عصبانی در بهزیستی
جنایت هولناک مرد عصبانی در بهزیستیمردی پس از ورود مخفیانه به آسایشگاه بهزیستی در بوشهر، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پا به فرار گذاشت.

۱۳۶ روز پیش
دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانیان
دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانیانسخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی حامل دو زندانی در غرب کشور خبر داد.

۱۳۶ روز پیش
یک فیلم؛ سرنخ پلیس برای دستگیری قاتل طلافروش
یک فیلم؛ سرنخ پلیس برای دستگیری قاتل طلافروشتحقیقات پلیس آگاهی استان همدان برای دستگیری قاتل طلافروش ملایری در حالی ادامه دارد که یک فیلم، مهم‌ترین سرنخ پلیس برای رسیدن به عاملان این جنایت است.

۱۳۷ روز پیش
خواستگاری و تهدید خواهرعروس به اسیدپاشی برای کلاهبرداری
خواستگاری و تهدید خواهرعروس به اسیدپاشی برای کلاهبرداریرئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار سابقه داری که با شیوه‌های مختلفی همچون راه‌اندازی شرکت کاغذی، خواستگاری، جعل عنوان وکیل، تهدید به اسیدپاشی و ... اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود خبر داد.

۱۳۷ روز پیش
مرگ مادر و دختر بی‌گناه درگروگانگیری آتشین
مرگ مادر و دختر بی‌گناه درگروگانگیری آتشینمردان آشنا که به‌دنبال اختلاف حساب با یکی از دوستانشان قصد ربودن او را داشتند، خودرویش را به رگبار بستند اما در این حادثه زن جوانی همراه دختر خردسالش به قتل رسیدند.

۱۳۸ روز پیش
بخشش مرد جنایتکار پیش از قصاص
بخشش مرد جنایتکار پیش از قصاصمرد جنایتکار که پس از قتل دختری جوان، جسد او را به آتش کشیده بود، بعد از گذشت ۳سال از مجازات قصاص گریخت.

۱۳۸ روز پیش
مقتول پیش از مرگ، برادرش را متهم کرد
مقتول پیش از مرگ، برادرش را متهم کرد«می‌خواستم پوکه‌های قرص را که تاریخ مصرفش گذشته بود آتش بزنم اما فکرش را نمی‌کردم که برادرانم هم در آتش می‌سوزند.»

۱۳۸ روز پیش
جنایت هولناک یک تازه‌داماد در غرب تهران
در جریان یک جنایت هولناک خانوادگی، تازه داماد با سلاح کمری وارد خانه پدرزنش شد و همه اعضای این خانواده حتی نوعروسش را به گروگان گرفت. هنگامی که مأموران پلیس برای نجات گروگان‌ها، خانه را به محاصره درآورده بودند، تازه داماد به گروگان‌ها شلیک کرد و بعد هم به زندگی خود پایان داد. او شنیده بود نوعروس تصمیم دارد با صلاحدید خانواده‌اش از او طلاق بگیرد.

۱۳۸ روز پیش
هلاکت ۳ داعشی در کرمانشاه
هلاکت ۳ داعشی در کرمانشاههمشهری آنلاین: فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اعلام خبر اجرای پنج مورد عملیات برخورد با اشرار و گروهک‌های تروریستی در سال جاری از هلاکت سه داعشی در کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹ روز پیش
افزایش ارتکاب قتل در آفریقای جنوبی
افزایش ارتکاب قتل در آفریقای جنوبیآمارها نشان می‌دهد سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) آمار ارتکاب قتل در آفریقای جنوبی ۴.۹ درصد افزایش یافته است.

۱۳۹ روز پیش
طناب دار برگردن قاتل پزشک اردبیلی
طناب دار برگردن قاتل پزشک اردبیلیبا گذشت یک سال از قتل جنجالی پزشک سرشناس اردبیلی، عامل این جنایت سحرگاه دیروز در زندان مرکزی اردبیل به دار مجازات آویخته شد.

۱۴۰ روز پیش
درخواست پلیس از مجلس برای تصویب ممنوعیت حمل سلاح سرد
درخواست پلیس از مجلس برای تصویب ممنوعیت حمل سلاح سردپس از آنکه با پیگیری کارشناسان و رسانه‌ها، لایحه ممنوعیت به کارگیری و حمل سلاح سرد در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصویب شد، رئیس پلیس آگاهی ناجا نیز از نمایندگان خواست لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه در صحن مجلس بررسی کرده و تصویب کنند.

۱۴۰ روز پیش
خودکشی خواستگار سمج پس از قتل دختر ۱۸ ساله
خودکشی خواستگار سمج پس از قتل دختر ۱۸ سالهکارگر جوان درحالی‌که یک قبضه کلاشنیکف در دست داشت برای آخرین بار به خواستگار دختر موردعلاقه‌اش رفت اما باز هم جواب رد شنید و دست به جنایتی هولناک زد.

۱۴۱ روز پیش
دستگیری قاتل پس از فرار به تهران
دستگیری قاتل پس از فرار به تهرانمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که به همراه فردی دیگر اقدام به قتل جوانی در یکی از روستاهای نهاوند کرده و متواری شده بود، پس از دو سال خبر داد.

۱۴۱ روز پیش
آدم‌ربایان گروگانشان را به قتل رساندند
آدم‌ربایان گروگانشان را به قتل رساندنداعضای باند آدم‌ربایی که پس از ربودن مرد جوانی در بندرعباس قصد اخاذی ۳۰۰ میلیون تومانی از خانواده‌اش را داشتند، وقتی به خواسته خود نرسیدند، گروگانشان را به قتل رساندند.

۱۴۲ روز پیش
قاتل برادر:‌ ندایی حکم قتل را صادرکرد!
قاتل برادر:‌ ندایی حکم قتل را صادرکرد!عامل جنایت خیابان سپیده که مدعی است به‌دنبال اختلاف ۲۰ ساله با برادرش او را به قتل رسانده است با دستور قاضی جنایی به پزشکی قانونی معرفی شد تا سلامت روانی او بررسی شود.

۱۴۲ روز پیش
داماد فراری در اردبیل دستگیر شد/قتل پدر زن به خاطر اختلاف با همسر+عکس
داماد فراری در اردبیل دستگیر شد/قتل پدر زن به خاطر اختلاف با همسر+عکسدامادی که پدرزن خود را به خاطر اختلاف با همسرش به قتل رسانده بود در اردبیل و در مخفیگاهش از سوی پلیس دستگیر شد.

۱۴۳ روز پیش
برادرکُشی به خاطر هیچ!
برادرکُشی به خاطر هیچ!معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد معتادی که پس از ۲۰ سال اختلاف اقدام به قتل برادرش کرده بود، خبر داد.

۱۴۳ روز پیش
رأی مخوف‌ترین جنایت خانوادگی صادر شد
رأی مخوف‌ترین جنایت خانوادگی صادر شدزن و ۲ دختر جوانی که با همدستی یکدیگر پدر خانواده را به قتل رسانده و جسدش را با اره برقی مثله کرده بودند، هرچند با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند اما با رأی دادگاه به تحمل حبس محکوم شدند.

۱۴۳ روز پیش
حمله مرگبار دزدان کیف‌قاپ به زن باردار
حمله مرگبار دزدان کیف‌قاپ به زن بارداردزدان خشن که هنگام سرقت کیف زن بارداری در آبادان با لگد ضربه‌ای به شکم او زده و باعث سقط جنین چهارماهه‌اش شده بودند، در عملیات گسترده پلیسی دستگیر شدند.

۱۴۳ روز پیش
داماد، شاهرگ پدرزنش را زد
داماد، شاهرگ پدرزنش را زدمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که شاهرگ پدرزنش را زده و او را به قتل رسانده بود، قبل از فرار از کشور خبر داد.

۱۴۴ روز پیش
داماد فراری در اردبیل دستگیر شد/قتل پدر زن به خاطر اختلاف با همسر+عکس
داماد فراری در اردبیل دستگیر شد/قتل پدر زن به خاطر اختلاف با همسر+عکسدامادی که پدرزن خود را به خاطر اختلاف با همسرش به قتل رسانده بود در اردبیل و در مخفیگاهش از سوی پلیس دستگیر شد.

۱۴۴ روز پیش
بخشش، پایان ترسناک‌ترین جنایت خانوادگی
بخشش، پایان ترسناک‌ترین جنایت خانوادگیاولیای دم مردی که به‌دست همسر و ۲ دختر جوانش به قتل رسیده بود، در پایان جلسه محاکمه وقتی با گریه‌های متهمان روبه‌رو شدند از قصاص آنها گذشت کردند.

۱۴۵ روز پیش

صفحه ۷ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر