شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه


۱۱ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه 5.2 ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون 13 پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۲۸ روز پیش
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهران
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: یک احتمال این است که زلزله دیشب، انرژی‌ درونی لایه‌های زمین را تخلیه کرده و یک احتمال دیگر نیز این است که باعث فعال شدن این انرژی شود.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله 200 متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر 17 ساله رقم خورده باشد.

۲۸ روز پیش
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهران
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران پنج شنبه شب در دومین نشست اضطراری خود پس از زلزله ۵.۲ ریشتری مشکین دشت بر تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع بعدی و همچنین حفظ هوشیاری شهروندان تهرانی تاکید کرد.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی26 سال زندگی مشترک هم نتوانست لعیا را از افسردگی نجات دهد. او که به دلیل خودکشی عشق سابقش دچار افسردگی شده بود، با وجود محبت‌های همسر و تولد پسرش، باز هم نتوانست به زندگی عادی برگردد. طاها وقتی این شرایط را دید، در نهایت از زندگی با لعیا خسته شد و تصمیم به جدایی گرفت.

۲۸ روز پیش
زن جوان، شوهرش را به زندان انداخت
روزنامه ایران نوشت: چندی پیش در پی گزارش حمل مواد مخدر صنعتی توسط فردی جوان، ماموران انتظامی خودرو شخصی فرد مورد نظر را متوقف کرده و از داخل خودرو مقداری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند که در نهایت متهم روانه زندان شد.

۲۷ روز پیش
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرودسخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد.

۲۸ روز پیش
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارد
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فاطمی عقدا استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی گفت: زلزله چهارشنبه شب، تکانه اصلی بود که پیش لرزه محسوب نمی‌شود و برآورد رخ دادن زلزله شدید در تهران وجود و صحت ندارد.

۲۸ روز پیش
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایران
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی گفت: چابهار با توجه به موقعیت تجاری، گردشگری و اقتصادی بیشترین نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در کشور را دارد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
آدم‌ربایی برای گرفتن طلاق از شوهر
آدم‌ربایی برای گرفتن طلاق از شوهر اجتماع > اجتماعی - زن جوان که بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک قصد داشت از شوهرش طلاق بگیرد، نقشه عجیبی کشید.

۴۷ روز پیش
قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمی
قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمیجسد زن جوانی که سر و صورتش غرق در خون بود در پارک هاشمی کشف شد.

۴۷ روز پیش
فوت کودک براثر ضرب و شتم پدر معتاد
فوت کودک براثر ضرب و شتم پدر معتادفرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: کودک سه ساله گنبدی به‌علت شدت جراحت‌های وارده از سوی پدرش در بیمارستان فوت کرد.

۴۷ روز پیش
قتل پایان درگیری مسلحانه دو خانواده
قتل پایان درگیری مسلحانه دو خانوادهمعاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: اختلاف ۲ خانواده در یکی از روستاهای سرپل ذهاب به قتل یکی از طرف های درگیر منجر شد.

۴۷ روز پیش
متهم در دادگاه: مقتول آبرویم را برده بود
پسری که متهم است دوست خود را خفه و جسدش را مخفی کرده‌ بود، مدعی شد تعرض مقتول به او زندگی‌اش را تباه کرد و همین هم باعث شد از او انتقام بگیرد.

۴۷ روز پیش
اعتراف مرد شکاک به همسرکشی
کارآگاهان جنایی در حال تحقیق از مردی هستند که متهم است همسرش را در جریان مشاجره خانوادگی به قتل رسانده و جنازه او را در خیابان رها کرده است.

۴۷ روز پیش
قتل پسر جوان در نزاع دسته‌جمعی در شرق تهران
قتل پسر جوان در نزاع دسته‌جمعی در شرق تهراندر نزاع دسته‌جمعی در شرق تهران پسر جوانی به قتل رسید و تعدادی از رهگذران مجروح شدند.

۴۷ روز پیش
دومین محاکمه به‌خاطر انتقام‌جویی مرگبار
دومین محاکمه به‌خاطر انتقام‌جویی مرگباراجتماع > اجتماعی - پسری که در ۱۷ سالگی دوستش را به قتل رسانده بود در شرایطی که پیش از این یک مرتبه در دادگاه از اتهام قتل عمدی تبرئه شده بود دیروز برای دومین مرتبه محاکمه شد.

۴۷ روز پیش
خرید ضبط ماشین ‌جنایت آفرید
خرید ضبط ماشین ‌جنایت آفریداجتماع > اجتماعی - درگیری مشتری و مرد مغازه‌دار بر سر قیمت ضبط ماشین درگیری خونینی را رقم زد. در این درگیری مشتری به قتل رسید و چندنفر از رهگذران نیز مجروح شدند.

۴۷ روز پیش
برادرکُشی با اسلحه شکاری در تبریز
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: فردی برادر معتادش را با اسلحه شکاری از پای درآورد.

۴۷ روز پیش
قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین
ظهر هشتم آذر‌ماه به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل تهران خبر رسید که جوانی به نام سامان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد که قربانی از شب قبل(هفتم آذرماه) در بیمارستان الغدیر بستری بوده اما با وجود تلاش پزشکان جانش را از دست داده بود.

۴۷ روز پیش
آدم‌ ربایی برای انتقال مرد جوان به کمپ ترک اعتیاد
مردی جوان که مدعی‌ است همسرش برای انتقام‌گیری او را به کمپ ترک اعتیاد کشانده ‌است، با شکایت از همسر و رئیس کمپ ترک اعتیاد آنها را پای میز محاکمه کشاند.

۴۷ روز پیش
نزاع دسته‌جمعی در تهرانپارس با یک کشته
در نزاع دسته‌جمعی در شرق تهران پسر جوانی به قتل رسید و تعدادی از رهگذران دچار مجروحیت شدند.

۴۷ روز پیش
فوت کودک ۳ ساله بر اثر ضرب و شتم پدر معتاد
رئیس اورژانس اجتماعی کشور از فوت «محمد» کودک سه ساله گنبد کاووسی خبر داد که روز گذشته بر اثر شدت جراحات ناشی از ضرب و شتم پدرش به بیمارستان منتقل شده بود .

۴۸ روز پیش
پدری جان کودک ۳ ساله اش را گرفت |
پدری جان کودک 3 ساله اش را گرفت |پدری جان کودک ۳ ساله اش را گرفت | فرمانده انتظامی گلستان از مرگ پسربچه ۳ ساله گلستانی بر اثر آزار پدر خبر داد.

۴۸ روز پیش
کشف جسد غرق در خون زن جوان در پارک هاشمی
جسد زن جوانی که سر و صورتش غرق در خون بود در پارک هاشمی کشف شد.

۴۸ روز پیش
مرد ناخلف مادرش را به آتش کشید
مرد ناخلف وقتی که نتوانست پنج میلیون تومان از مادر سالخورده‌اش بگیرد، با بنزین او را در کرج به آتش کشید و به قتل رساند.

۴۸ روز پیش
۲ بار نبش قبر جسد سوخته
2 بار نبش قبر جسد سوختهدو مرد جوان که متهم هستند دوست خود را با انگیزه مبهم کشته و جسدش را پس از سوزاندن، دو بار نبش قبر کرده اند بزودی پای میز محاکمه می‌ایستند.

۴۸ روز پیش
پسر، پدر ۷۰ ساله‌ اش را به خاطر پول کشت
عامل قتل مرد سالخورده در یکی از روستاهای شهرستان فومن - استان گیلان- با ردیابی‌های پلیسی شناسایی و دستگیر شد.

۴۸ روز پیش
رای پرونده قتل اهورا هفته آینده اعلام می‌شود
رئیس کل دادگستری استان گیلان گفت: در صورت عدم بروز موارد خاص، رای دادگاه پرونده قتل اهورا هفته آینده اعلام می‌شود.

۴۸ روز پیش
زن خیانتکار شوهر جوانش را کشت! | کشته شدن مرد جوان به خاطر خیانت همسرش
زن خیانتکار شوهر جوانش را کشت! | کشته شدن مرد جوان به خاطر خیانت همسرشزن خیانتکار شوهر جوانش را کشت! | معمای قتل مرموز مرد جوان که در جریان توطئه‌ای هولناک به قتل رسیده و جسدش درجنگل‌های چالوس رها شده بود درجریان تحقیقات تیم جنایی فاش شد. زن خیانتکار با همدستی مردی که با او رابطه داشت،شوهر جوانش را کشت.

۴۸ روز پیش
زندگی در کنار جسد مقتول
زندگی در کنار جسد مقتولسوال مشترکی که در تمام جنایت‌ها در ذهن عاملان قتل رخ می‌دهد این است «با جسد چه کنم؟» جسدی که سرنخی از متهم با خود همراه دارد و کشف آن بی‌شک راز جنایت را برملا خواهد کرد.

۴۸ روز پیش
محاکمه مرد دوزنه به اتهام همسرکشی
محاکمه مرد دوزنه به اتهام همسرکشیمرد دو زنه که پس از قتل همسر اولش در خانه خواهر همسر دومش مخفی شد، بزودی در دادگاه محاکمه می‌شود.

۴۸ روز پیش
گفتگو با وکیل «شهلا» هفت سال پس از اعدام او
روزنامه آرمان ۷سال پس از قتل شهلا جاهد، با عبدالصمدخرمشاهی وکیل او مصاحبه کرده است.

۴۸ روز پیش
قتل رانندگان مسافرکش در خوزستان تکذیب شد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با اشارهبه انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر اینکه قاتلینی از یک قوم خاص اقدام به قتل رانندگان مسافرکش استان خوزستان از قوم دیگر تحت عنوان دربستی می‌کنند، گفت: شایعه قتل رانندگان مسافرکش در خوزستان واقعیت ندارد.

۴۸ روز پیش
پای لنگ قاتل
پای لنگ قاتلعصر یک روز تابستانی بود که خبر قتل مرد جوانی در یکی از ییلاق‌های اطراف مشهد به ما اعلام شد. بلافاصله همراه اکیپی از ماموران تشخیص هویت و پزشکی قانونی راهی محل جنایت شدیم.

۴۸ روز پیش
جنایت‌های تلخ پایان زندگی شیشه‌ای
جنایت‌های تلخ پایان زندگی شیشه‌ای«از مدت‌ها قبل به شیشه اعتیاد داشتم. نیمه‌شب برای نوشیدن آب از خواب بیدار شدم، اما چشمم به چاقو خورد. نمی‌دانم چرا؛ چاقو را برداشتم و دختر پنج ساله خودم، دختر هفت ساله و پسر ۱۵ ساله همسایه‌مان را کشتم.» خسرو، یک سال پیش در زندان به دار آویخته شد. او تنها یکی از صدها مجرمی است که با افتادن در دام روانگردان شیشه، سرنوشت خود را با زندان یا طناب دار یکی کرده‌اند.

۴۸ روز پیش
مرد جوان، قربانی خیانت همسرش شد
معمای قتل مرموزمرد جوان که در جریان توطئه‌ای هولناک به قتل رسیده و جسدش درجنگل‌های چالوس رها شده بود درجریان تحقیقات تیم جنایی فاش شد.

۴۸ روز پیش
انتقام کور
انتقام کورفرزند پسر یک خانواده ۴ نفره بودم. مادرم به علت سرطان وقتی که من فقط ۱۵ سال داشتم فوت کرد. پدرم بعد از فوت مادرم دوباره ازدواج کرد.

۴۸ روز پیش
تیراندازی سرباز ناجا، جان زنی را گرفت
تیراندازی سرباز ناجا، جان زنی را گرفتسرباز ناجا که با شلیک گلوله در تعقیب و گریز باعث مرگ همسر متهم فراری شده بود، با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کرد.

۴۸ روز پیش

صفحه ۷ از ۹۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر