دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
جزییات قتل فجیع پدر و پسر تبریزی
تحقیقات درباره پدر و پسر تبریزی که اجسادشان در خانه پیدا شده، آغاز شده و پلیس اعلام کرده به صورت ویژه بر این پرونده تمرکز کرده‌ است.

۱۶ روز پیش
نزاع مرگبار در الیگودرز با ۵ کشته
نزاع مرگبار در الیگودرز با 5 کشتهمعاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان از وقوع نزاع و درگیری محلی با پنج کشته در شهرستان الیگودرز خبر داد.

۱۶ روز پیش
تیراندازی در مراسم عروسی یک کشته و ۴ زخمی برجای گذاشت
تیراندازی در مراسم عروسی یک کشته و 4 زخمی برجای گذاشتفرمانده انتظامی شهرستان خرامه گفت: فردی در یک آیین عروسی در این شهرستان برای ابراز شادی از اسلحه شکاری استفاده کرد که در اثر این تیراندازی، یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند و این آیین عروسی به مجلس عزا تبدیل شد.

۱۶ روز پیش
پیدا شدن نیم تنه مشکوک به یکی از سرهای بریده تهران
پیدا شدن نیم تنه مشکوک به یکی از سرهای بریده تهرانبازپرس امور جنایی تهران گفت: نیم تنه مشکوک به یکی از سرهای بریده تهران در کهریزک پیدا شد.

۱۶ روز پیش
فرزندکشیِ مادر معتاد بعد از طلاق
راز قتل هولناک دخترک ۹ ساله که قربانی جنایت پنهانی مادرمعتادش شده بود درتحقیقات پزشکی قانونی فاش شد.

۱۶ روز پیش
مردی کودک خود را با کوبیدن به دیوار کشت
سحرگاه پنج شنبه گذشته درحالی که قاضی ویژه قتل عمد مشهد مشغول رسیدگی به یک پرونده جنایی در شمال شهر بود ناگهان صدای زنگ تلفن همراه رشته سخنان وی را برید و سکوت صبحگاهی در محل حکمفرما شد.

۱۶ روز پیش
قتل عام ﺩر حمله خواستگار شکست خورﺩه
مردی پس از شنیدن جواب منفی از خانواده دختر موردعلاقه‌‌اش به خانه آنها حمله و خون بپا کرد.

۱۶ روز پیش
مرگ مشکوک یک جوان در اهواز بر اثر سوختگی
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خوزستان از یک فقره مرگ مشکوک در اهواز خبر داد.

۱۶ روز پیش
قتل فجیع زن جوان و نوزاد ۱۱ ماهه | اعترافات مردی که زن و بچه اش را کشت
قتل فجیع زن جوان و نوزاد 11 ماهه | اعترافات مردی که زن و بچه اش را کشتمرد ۳۱ ساله زن و فرزندش را به قتل رساند، بدین نحو: زن ۲۵ ساله اش را با گلوله تفنگ ساچمه ای از پا در آورد، کودک ۱۱ ماهه اش را به دیوار کوبید. علت قتل، باورکردنی نیست، قاتل می گوید: نقشه می کشیدم که چگونه همسرم را به قتل برسانم و پول بیمه عمر او را بگیرم...

۱۶ روز پیش
محاکمه قاتل آتنا هفته آینده برگزار می شود | حکم قاتل آتنا در یک جلسه صادر می شود
محاکمه قاتل آتنا هفته آینده برگزار می شود | حکم قاتل آتنا در یک جلسه صادر می شودمحاکمه قاتل آتنا هفته آینده برگزار می شود. این را وکیل پرونده قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی می گوید و می افزاید: با توجه به پرونده قتل آتنا گمان می‌کنم در یک جلسه رای صادر شود.

۱۶ روز پیش
فرضیه قتل ۲ نوجوان گنبدی قوت گرفت
فرضیه قتل ۲ نوجوان گنبدی قوت گرفترئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: تحقیقات جنایی برای کشف علت مرگ دو نوجوان گنبدی ادامه دارد و بر اساس اطلاعات اولیه رسیده از پزشکی قانونی فرضیه قتل قوت گرفته است.

۱۶ روز پیش
پیدا شدن بدن زن سر بریده تهرانی | جزئیات جدید یک جنایت مرموز
پیدا شدن بدن زن سر بریده تهرانی | جزئیات جدید یک جنایت مرموزبدن یکی از دو سرِ بریده، که هفته گذشته در خیابان شیخ بهایی تهران کشف شده بود، پیدا شد. بدن بی سر پیدا شده، متعلق به یک زن است. در این گزارش آمده است: «دیروز کارگران مرکز بازیافت زباله تهران با تنه زنی در میان زباله رو به رو شدند...»

۱۶ روز پیش
شناسایی ضارب متهم به قتل یک مامور پلیس
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: در پی درگیری در یکی از روستاهای شهرستان هرسین یکی از ماموران نیروی انتظامی به علت اصابت گلوله به شهادت رسید که فرد ضارب شناسایی شده و تحت تعقیب است.

۱۷ روز پیش
قتل‌ در‌ گاوداری
قتل‌ در‌ گاوداریصدای شلیک دو گلوله سکوت منطقه را شکست. غیر از زمانی که قطار از آنجا عبور می‌کرد، در طول روز، فضا آرام و ساکت بود.

۱۷ روز پیش
این ماهواره لعنتی
این ماهواره لعنتیدر پرونده‌ای متهم در لایحه‌ای که از زندان فرستاده بود ضمن اعتراف به جرم قتل همسرش و ابراز ندامت از کرده خود، سرگذشت زندگیش را نوشته بود و گفته بود ماهواره لعنتی این بلا را بر سر او آورده است و آماده است در برابر جنایتی که کرده مجازات شود.

۱۷ روز پیش
قتل بر سر سکه‌های عتیقه‌ای که وجود نداشت +عکس
قتل بر سر سکه‌های عتیقه‌ای که وجود نداشت +عکسدرگیری میان سه نفر در یکی از منازل خیابان زنگارکی قم بر سر سکه‌های عتیقه‌ای که وجود نداشت؛ موجب قتل خریدار شد.

۱۷ روز پیش
شهادت مأمور نیروی انتظامی در تیراندازی هرسین
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: گروهبان یکم امین رضایی حین برقراری نظم و آرامش در جریان یک نزاع دسته جمعی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۷ روز پیش
عامل قتل ۳ پسر
عامل قتل 3 پسریکی از روزهای پاییز بود و هوا کم‌کم رو به سردی می‌رفت که مرد میانسالی را به عنوان متهم به قتل به شعبه آوردند. او همراه مامور بدرقه زندان وارد اتاق شد و در صندلی مقابلم نشست. مرد میانسال که خسرو نام داشت متهم به قتل پسرش بود و محکوم به حبس شده بود.

۱۷ روز پیش
نقشه شوم مادر معتاد دخترش را به کام مرگ کشاند
نقشه شوم مادر معتاد دخترش را به کام مرگ کشاندنقشه شوم مادر سنگدل و معتاد برای اخاذی از خانواده همسر سابقش، مرگ دختر ۹ ساله را رقم زد.

۱۸ روز پیش
نزاع پدر و پسر با قتل پایان یافت
نزاع پدر و پسر با قتل پایان یافتفرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: نزاع پدر و پسر در بوشهر رنگ خون گرفت و طی آن پدر توسط فرزندش کشته شد.

۱۸ روز پیش
جنون قتل به‌جای عشق مادرانه
جنون قتل به‌جای عشق مادرانه۱۰ سال از زندگی مشترک ناهید و شوهرش می‌گذشت. آنها با عشق و علاقه زندگی‌شان را شروع کرده و ثمره زندگی‌شان شده بود، دختر و پسر خردسال‌شان، اما از سه سال پیش با معتاد شدن شوهرش آتش به خرمن زندگی‌شان افتاد. هر کاری کرد که او اعتیادش را ترک کند، نشد. خانه برایش شده بود جهنم.

۱۸ روز پیش
مرگ تلخ دختر جوان بعد از مهمانی شبانه
مرگ تلخ دختر جوان بعد از مهمانی شبانهپسر جوان گمان نمی‌کرد آخرین مهمانی شبانه که با دختر مورد علاقه‌اش می‌رود، به مرگ تلخ او منجر شود.

۱۸ روز پیش
حکم عامل قتل عام ۸ نفر در ایرانشهر صادر شد
حکم عامل قتل عام ۸ نفر در ایرانشهر صادر شدرئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: حکم قصاص عامل قتل عام ۸ نفر در ایرانشهر در دادگاه کیفری یک این شهرستان صادر شد.

۱۸ روز پیش
پشیمانی قاتل در بازسازی صحنه قتل کارمند شهرداری
پشیمانی قاتل در بازسازی صحنه قتل کارمند شهرداریمردی که در یک دعوای اشتباهی‌ کارمند خدمات شهری شهرداری تهران را به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

۱۸ روز پیش
قتل خواهر به خاطر ارثیه
قتل خواهر به خاطر ارثیهمردی که متهم است به خاطر ارثیه، خواهر خود را کشته است در دادگاه مدعی اتفاقی بودن حادثه شد.

۱۸ روز پیش
شناسایی چند مظنون در پرونده ملیکا
شناسایی چند مظنون در پرونده ملیکااجتماع > اجتماعی - پرونده ربوده شدن کودک مشهدی با پیدا شدن او در اصفهان و شناسایی چند مظنون وارد مرحله‌ای تازه شد. سیدجواد حسینی، سرپرست دادسرای ناحیه ۴ مشهد با بیان این خبر گفت:

۱۸ روز پیش
معمای مرموز کشف ۲ سر در پایتخت
معمای مرموز کشف ۲ سر در پایتختاجتماع > اجتماعی - با پیدا شدن سرهای ‌بریده زن و مردی جوان در زمین خاکی در خیابان شیخ بهایی، ‌تیم جنایی در برابر یک معمای پیچیده قرار گرفته است.

۱۸ روز پیش
قانون ضد کودک‌آزاری در مجلس پیر شد
قانون ضد کودک‌آزاری در مجلس پیر شداجتماع > اجتماعی - مرگ آتنا و بنیتا خاطره تلخ قتل‌هایی که در دهه ‌۸۰ در پاکدشت به وقوع پیوست را در اذهان زنده کرد. محمد بیجه بیش از ۱۷ کودک و ۳ فرد بزرگسال را کشته و جنازه بعضی از آنها را در کوره آجر‌پزی از بین برده بود.

۱۸ روز پیش
محاکمه مرد ۶۰ ساله به اتهام قتل خواهر بزرگ‌تر
محاکمه مرد ۶۰ ساله به اتهام قتل خواهر بزرگ‌تراجتماع > اجتماعی - درگیری خواهر و برادر میانسال که مدت‌ها بود با یکدیگر اختلاف داشتند به قتل خواهر ۶۷‌ ساله به‌دست برادر ۶۰‌ ساله‌اش منجر‌شد.

۱۸ روز پیش
قتل پدر و پسر در تبریز/ قاتل گلوی مقتولان را برید
قتل پدر و پسر در تبریز/ قاتل گلوی مقتولان را بریدپدر و پسری در یکی از محلات تبریز به قتل رسیدند.

۱۸ روز پیش

صفحه ۷ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر