پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
محاکمه نامادری به اتهام قتل دخترخوانده
روزنامه ایران - معصومه مرادپور: حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد.به همین خاطر او و برادرش صبح دیروز بار دیگر در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

۵۸۳ روز پیش
واژگونی تریلر اسید در کهریزک
مسئول آتش‌نشانی شهرداری کهریزک از واژگونی تریلر حامل ۲۵ هزار لیتر اسید سوداکاستیک مایع در این شهر خبر داد.

۵۸۳ روز پیش
جام جم آنلاین - درخواست اشد مجازات برای قاتل مادر و پسر +عکس
جام جم آنلاین - درخواست اشد مجازات برای قاتل مادر و پسر +عکسپرونده مرد جنایتکار که به خاطر بدهی ۱۲۵ میلیون تومانی موجب قتل هولناک مادر و پسری شده بود، به دادگاه ارسال شد تا او بزودی محاکمه شود.

۵۸۵ روز پیش
عاقبت رابطه نامشروع شهلا با پسران متعدد منجر به قتل شد
عاقبت رابطه نامشروع شهلا با پسران متعدد منجر به قتل شدعاقبت رابطه نامشروع شهلا با پسران متعدد منجر به قتل شد | زنی که با پسران متعددی در منزل اش در رابطه بود در نهایت نمی‌دانست که چه عاقبت شومی در انتظارش خواهد بود. پسری که متهم است زن تنها را در منزل اش کشته دیروز پای میز محاکمه ایستاد و منکر رابطه مخفیانه با این زن شد.

۵۸۵ روز پیش
رابطه دوستانه دختر جوان با مدیر شرکت منجر به قتل او شد
رابطه دوستانه دختر جوان با مدیر شرکت منجر به قتل او شدرابطه دوستانه دختر جوان با مدیر شرکت منجر به قتل او شد، پدر و مادرخانم مهندس پس از به دست آوردن نشانی محل شرکت دخترشان به آنجا رفتند.مدیر شرکت که پسر جوانی از اهالی ساری بود وقتی در برابر پرسش‌های پدرومادر پروانه قرار گرفت با خونسردی گفت: «او تا یک هفته قبل در شرکت کارمی کرد اما پنجشنبه ۳۰ آذر، ناگهان پیامی تلفنی برایم فرستاد و با اعلام خداحافظی گفت که به اراک بازمی‌گردد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل پایان تفریح با سلاح کمری
جام جم آنلاین - قتل پایان تفریح با سلاح کمریفرمانده انتظامی خرمشهر از شناسایی و دستگیری قاتلی که به دلیل سهل انگاری در استفاده از سلاح غیر مجاز، دوستش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - ۲ جنایت به خاطر عصبانیت
جام جم آنلاین - 2 جنایت به خاطر عصبانیتمردی که ۱۰ سال قبل در آموزشگاه رانندگی با شلیک گلوله دو نفر را کشته بود با جلب رضایت اولیای دم یکی از قربانیان امیدوار شد اولیای دم دومین مقتول هم رضایت دهند. وی می‌گوید حالا در تلاش است تا رضایت خانواده دومین قربانی را نیز جلب کند تا از قصاص رهایی یابد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت‌های هولناک مجازات‌های سریـع +عکس
جام جم آنلاین - جنایت‌های هولناک مجازات‌های سریـع +عکسگاهی متهمان پرونده‌های جنایی و تجاوز، به خاطر ایجاد رعب و وحشتی که در جامعه به وجود می‌آورند، خارج از نوبت محاکمه و سریع مجازات می‌شوند تا مجازات این متهمان مرهمی بر زخم‌های جامعه باشد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت مرگبار در کرمانشاه
جام جم آنلاین - جنایت مرگبار در کرمانشاهمعاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس عوامل تیراندازی صبح امروز در باغ فردوس را شناسایی کرده و به دنبال دستگیری آنان است.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جزییات جدید از جنایت هولناک در باغ فردوس کرمانشاه +عکس
جام جم آنلاین - جزییات جدید از جنایت هولناک در باغ فردوس کرمانشاه +عکسبخشش داماد قاتل از سوی دختران مقتول انگیزه جنایت در باغ فردوس کرمانشاه بود. برادران مقتول وقتی از بخشش قاتل باخبر شدند، همسر و سه دختر مقتول را به قتل رساندند.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - اعدام عامل قتل عام سلماس در ملأعام +عکس
جام جم آنلاین - اعدام عامل قتل عام سلماس در ملأعام +عکسداماد جنایتکار که هفت نفر از اعضای خانواده همسرش را به رگبار بسته بود، در ملأ عام به دار مجازات آویخته شد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل دختر جوان به خاطر ارتباط پنهانی +عکس
جام جم آنلاین - قتل دختر جوان به خاطر ارتباط پنهانی +عکسمرد خیانتکار برای فاش نشدن ارتباط پنهانی‌اش، دختر جوان را کشت و جسدش را دفن کرد.

۵۸۵ روز پیش
قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه | شناسایی قاتل جنایت باغ فردوس کرمانشاه
قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه | شناسایی قاتل جنایت باغ فردوس کرمانشاهاجتماع > اجتماعی - همشهری‌آنلاین:
۴ زن در آرامستان کرمانشاه به ضرب گلوله کشته شدند.

۵۸۵ روز پیش
قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه با ضرب گلوله/ شناسایی قاتل از سوی پلیس
قتل 4 زن در آرامستان کرمانشاه با ضرب گلوله/ شناسایی قاتل از سوی پلیسدر پی جنایتی هولناک در آرامستان کرمانشاه ۴ زن به ضرب گلوله کشته شدند.

۵۸۵ روز پیش
علت قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه مشخص شد
علت قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه مشخص شددادستان عمومی وانقلاب کرمانشاه از مشخص شدن علت قتل چهار زن در آرامستان کرمانشاه خبر داد.

۵۸۵ روز پیش
ماجرای قتل چهار زن در کرمانشاه | بخشش قاتل پدر؛ علت قتل در باغ فردوس کرمانشاه
ماجرای قتل چهار زن در کرمانشاه | بخشش قاتل پدر؛ علت قتل در باغ فردوس کرمانشاهماجرای قتل چهار زن در کرمانشاه | دیروز یک مادر و سه دختر کرمانشاهی به باغ فردوس (قبرستان) کرمانشاه رفتند تا بر مزار پدری بگریند که چندی پیش به دست داماد خانواده کشته شده بود. چهار زن کرمانشاهی تصمیم گرفته بودند داماد را ببخشند، اما عموی خانواده با این تصمیم مخالف بود. همین شد که دیروز او هم به باغ فردوس رفت و ماجرای قتل چهار زن در کرمانشاه را ساخت...

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - سناریوی مرگبار دختر فراری برای صاحبخانه
جام جم آنلاین - سناریوی مرگبار دختر فراری برای صاحبخانهپسرجوان زمانی که از ماجرای مزاحمت‌های صاحب‌خانه دختر مورد علاقه‌اش با خبر شد، نقشه قتل او را اجرا کرد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل نگهبان انبار
جام جم آنلاین - قتل نگهبان انبارساعت اندکی از ۷ صبح گذشته بود که سروان رضوانی در جریان مرگ مشکوک مرد ۴۲ ساله‌ای به نام بهنام در یک انبار لوازم پزشکی در اطراف شهریار قرار گرفت؛ وقتی سروان به محل وقوع حادثه رسید، تعدادی از افراد محلی، خودرو پلیس و آمبولانس جلوی در انبار دیده می‌شدند.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - ۲ قتل برای ۸۰۰ هزار تومان + عکس
جام جم آنلاین - ۲ قتل برای ۸۰۰ هزار تومان + عکسحکم قصاص نفس عاملان قتل یک زوج خواربار فروش که حدود ۱۰ سال بعد از وقوع جنایت به جرم خود اعتراف کردند، در مشهد اجرا شد.

۵۸۵ روز پیش
زنی به هواخواهی دخترش، دامادش را کشت
زنی که متهم است دامادش را به قتل رسانده، ادعا می‌کند این جنایت را با انگیزه رهایی دخترش از آزارهای مقتول انجام داده است.

۵۸۵ روز پیش
پسر جوان در قتل نامزدش مجرم شناخته شد
پسر جوانی که نامزد خود را به قتل رسانده است، از سوی بازپرس جنایی مجرم تشخیص داده شد و با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان تهران به‌زودی پای میز محاکمه خواهد رفت.

۵۸۵ روز پیش
طناب دار، پایان کار قاتل خانواده هفت نفره
صبح امروز قاتل خانواده ۷ نفره در سلماس به دار مجازات آویخته شد.

۵۸۵ روز پیش
تأیید حکم قصاص، ۱۴ سال بعد از قتل یک زوج
سه مرد که در جریان سرقتی مرگبار زوجی میانسال را به قتل رسانده بودند، به‌زودی پای چوبه دار می‌روند. این افراد به‌همراه یکی‌دیگر از همدستان‌شان، ١٤سال قبل مرتکب جنایت شده بودند، اما پیچیدگی پرونده باعث شد رسیدگی به آن به‌طول بینجامد.

۵۸۵ روز پیش
انتقام‌ جویی؛ انگیزه جنایت مسلحانه
مردی که با انگیزه انتقام‌جویی دست به سلاح برده و مرتکب قتل شده بود، در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد.

۵۸۵ روز پیش
طناب دار بر گردن عامل قتل‌ عام خانوادگی
مرد معتاد که دریک قتل‌عام هولناک، هفت عضو خانواده همسرش از جمله زن خود را به رگبار بسته و دست به کشتار زده بود، سحرگاه پنجشنبه در میدان شهرستان سلماس و با حضورمردم به‌دار آویخته شد.

۵۸۵ روز پیش
اسرار قتل خانم مهندس در سینه مرد جوان
شراکت دختر و پسر جوان تحصیلکرده سرانجام خوبی نداشت و اختلاف‌های آنها بعد از ۴ سال کار، با قتل دخترجوان پایان یافت.راز این جنایت هنگامی فاش شد که پلیس جنایی مازندران درپی شکایت خانواده دختر ۲۹ ساله‌ای به نام پروانه، برای کشف ماجرا وارد عمل شده بودند.

۵۸۵ روز پیش
جنایتکار حیله گری که مادر و فرزند را کشت
بازماندگان پسر جوان و مادرش که درجنایت‌های جداگانه به دست مرد میانسال به قتل رسیده بودند با حضور در دادسرای جنایی تهران خواهان قصاص متهم شدند.

۵۸۵ روز پیش
خودکشی هولناک یک مرد بعد از قتل همسر
بررسی های مقدماتی در صحنه مرگ مشکوک یک زوج جوان بیانگر آن بود که مرد ۳۳ ساله ای پس از کشتن همسرش، خودکشی کرده است.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل همسر در اوج عصبانیت
جام جم آنلاین - قتل همسر در اوج عصبانیتپرونده پسر جوان که همسر دانشجوی پزشکی‌اش را در اوج عصبانیت خفه کرده بود، با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری ارسال شد.

۵۸۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل به خاطر شستن ظرف غذا! + عکس
جام جم آنلاین - قتل به خاطر شستن ظرف غذا! + عکسدرگیری کارگران در برج دوقلوی میدان المپیک به خاطر شستن ظرف غذا با قتل پایان یافت.

۵۸۸ روز پیش

صفحه ۷ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر