سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۳ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۳ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۳ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۳ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۳ روز پیش
ادعای یک زن: شوهرم قاتل است
ادعای یک زن: شوهرم قاتل استاجتماع > اجتماعی - «شوهرم ۲ نفر از طلبکارانش را به قتل رسانده و اجسادشان را در بیابان‌های ازگل دفن کرده است.»

۲ روز پیش
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.

۳ روز پیش
شکارچی عمیق‌ترین جای اقیانوس
شکارچی عمیق‌ترین جای اقیانوساجتماع > اجتماعی - کانبرا> یک ماهی با نام علمی Bathysaurus ferox در استرالیا صید شد که شکارچی عمیق‌ترین مناطق اقیانوس‌هاست.

۲ روز پیش
جزییات نجات گروگان‌های ایرانی در استانبول
جزییات نجات گروگان‌های ایرانی در استانبولاخبار جدیدی از نجات یک خانواده ایرانی که در استانبول ترکیه به گروگان گرفته شده بودند، منتشر شد.

۲ روز پیش
نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکس
نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکسآتش سوزی موتورسیکلت در راهروی ساختمان مسکونی، محبوس شدن بانوی میانسال در میان دود و حرارت را به همراه داشت.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
قتل شوهر با سلاح خودش
زن جوانی که در پی اختلاف با همسر عراقی‌اش، او را به قتل رسانده‌ است، از سوی مأموران پلیس پایتخت بازداشت شد.

۵۶ روز پیش
رازهای زندگی دختر تاجر ثروتمند پس از جنایت
دخترتاجر ثروتمند ایرانی که چند سال قبل و در ازدواجی پنهانی همسردوم یک مرد عراقی شده بود درجریان سفربه تهران و پس از مشاجره‌ای شدید، شوهرش را با شلیک گلوله کشت و گریخت. اما ساعاتی بعد ازسوی مأموران پلیس شناسایی و دستگیرشد.

۵۶ روز پیش
توطئه «بادیگارد» برای کشتن مرد عتیقه‌ فروش
کارآگاهان پلیس که در جست‌وجوی عتیقه‌فروش گمشده بودند، جسد این مرد را با دست و پای بسته درون خودرواش در حاشیه کمربندی اسلامشهر- واوان پیدا کردند.

۵۶ روز پیش
خواستگار شکست‌ خورده، پدر دختر راآتش زد
خواستگار کینه توز وقتی از خانواده دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنید هنگام درگیری با پدر دختر یک بطری بنزین روی سر و رویش پاشید و او را به آتش کشید، این مرد چند روز پس از انتقال به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران به علت شدت صدمات وارده جان سپرد.

۵۶ روز پیش
پدربزرگ، قربانی عشق پسر جوان به نوه‌اش
پسر جوانی که متهم است پدربزرگ دختری را که دوست داشته، در یک درگیری به آتش کشیده، مدعی شد قصدی برای این قتل نداشته است.

۵۶ روز پیش
پایان ۱۳ سال فرار یک قاتل
پایان ۱۳ سال فرار یک قاتلمرد ورزشکاری که در سال ۸۳ در جریان یک درگیری دست به جنایت زده بود، پس از گذشت ۱۳ سال وقتی پی برد که خانواده‌اش از اولیای دم رضایت گرفته‌اند تصمیم گرفت خودش را معرفی کند.

۵۷ روز پیش
اعترافات زن هفت‌تیرکش در برابر بازپرس
اعترافات زن هفت‌تیرکش در برابر بازپرسزن ۲۴ ساله که شوهر عراقی خود را در خیابان دروس تهران با شلیک سه گلوله به قتل رسانده بود، به تشریح انگیزه‌اش از جنایت پرداخت.

۵۷ روز پیش
تحقیقات پلیس ترکیه درباره کشته شدن سعید کریمیان/ همراه کویتی مدیر شبکه جم که بود؟
تحقیقات پلیس ترکیه درباره کشته شدن سعید کریمیان/ همراه کویتی مدیر شبکه جم که بود؟ در پی کشته شدن سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه، سوالات بسیاری در اذهان شکل گرفته است؛ مهمتر از همه اینکه چه کسی دستور قتل سعید کریمیان را صادر کرده و چرا؟ پلیس ترکیه در پی یافتن پاسخی برای این سوال تحقیقاتش را آغاز کرد...

۵۷ روز پیش
رقیه کوچولو ؛ قربانی بیکاری ناپدری
رقیه کوچولو ؛ قربانی بیکاری ناپدریاجتماع > اجتماعی - بیکاری مرد جوان باعث دعوای او و همسرش شد و در نهایت حادثه هولناکی را رقم زد؛ حادثه‌ای که گریبان دختربچه پنج ساله را گرفت و او را به کما برد.

۵۷ روز پیش
بادیگارد تاجر عتیقه قاتل او شد
بادیگارد تاجر عتیقه قاتل او شداجتماع > اجتماعی - قاتل مرد ثروتمند که دست به تجارت عتیقه و زیرخاکی نیز می‌زد، کسی نبود جز بادیگارد او.

۵۷ روز پیش
از درگیری بر سر حضانت فرزندان تا جنایت مسلحانه
از درگیری بر سر حضانت فرزندان تا جنایت مسلحانهاجتماع > اجتماعی - زن جوان ایرانی که از مدت‌ها قبل قصد جدایی از شوهر عراقی‌اش را داشت، از سلیمانیه راهی تهران شد تا در دادگاه درخواست طلاق و حضانت ۲ فرزندش را بدهد اما سفر او با جنایتی هولناک همراه شد.

۵۷ روز پیش
پسر شیشه ای پدرش را کشت +عکس
پسر شیشه ای پدرش را کشت +عکسپسر شیشه ای که پدرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود،خود را تسلیم پلیس کرد.

۵۷ روز پیش
تیراندازی مرگبار به خاطر کینه جویی خانوادگی
مرد جوان که در یک تیراندازی مرگبار به خاطر اختلاف خانوادگی دست به جنایت زده بود در کمتر از ۲۴ ساعت در اسلام آباد غرب دستگیر شد.

۵۷ روز پیش
قتل دوست صمیمی به خاطر زیرخاکی میلیونی
معامله فروش عتیقه در جنوب تهران با سناریوی مرگبار پایان گرفت و قاتل پس ۱۳ روز سکوت لب به اعتراف گشود.تحقیقات از متهم همچنان ادامه دارد.

۵۷ روز پیش
ناپدری دختر ۵ ساله را بارها به زمین کوبید!
روزنامه اعتماد نوشت: دختربچه ٥ ساله‌ای در مشهد بر اثر ضرب و شتم ناپدری‌اش دچار مرگ مغزی شد. در حال حاضر حیات این دختر بچه با کمک دستگاه‌های پزشکی ممکن است. وقتی که این کودک را به بیمارستان منتقل کردند آثار ضرب و شتم روی شکم، سر و صورت او به وضوح قابل دیدن بود.

۵۷ روز پیش
قاتل فراری گنبدی پس از چهار سال دستگیر شد
قاتل فراری گنبدی پس از چهار سال دستگیر شدگنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری قاتل فراری که به جرم قتل یکی از جوانان روستایی این شهرستان چهار سال تحت تعقیب بود، توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

۵۷ روز پیش
متهم: سهمم از معامله را نداد، کشتمش! +عکس
متهم: سهمم از معامله را نداد، کشتمش! +عکسعامل قتل مرد عتیقه فروش پس از دستگیری انگیزه قتل را ندادن سهمش از سرقت اعلام کرد.

۵۷ روز پیش
جزئیات قتل شبانه در استانبول / تسویه حساب به سبک سریال های جم! +عکس
جزئیات قتل شبانه در استانبول / تسویه حساب به سبک سریال های جم! +عکسمدیر شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان جِم و شریک کویتی‌-بریتانیایی‌اش شب گذشته در خودرویشان در استانبول ترکیه به ضرب گلوله افراد ناشناس به قتل رسیدند؛ اقدامی با گمانه زنی‌های متعددی همراه شده است.

۵۷ روز پیش
پدرکشی حین مصرف شیشه
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوان معتاد به شیشه که پدرش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

۵۷ روز پیش
حال و روز رقیه درپی کودک آزاری ناپدری
حال و روز رقیه درپی کودک آزاری ناپدریرقیه دختر پنج ساله بر اثر ضرب و شتم ناپدری خود دچار مرگ مغزی شد.

۵۷ روز پیش
مرگ دختر تبریزی در هاله ای از ابهام
دختر جوانی در فضای سبز بلوار ۲۹ بهمن تبریز به طور ناگهانی به کام مرگ فرو رفت.

۵۷ روز پیش
قاتل فراری آبادان به قتل رسید
شرور مسلح آبادان در یک سناریوی مرموز هدف گلوله های مرگ قرار گرفت.

۵۷ روز پیش
پدر سنگدل دختر خوانده اش را با مشت و لگد کُشت/ ناپدری سنگدل بازداشت شد
پدر سنگدل دختر خوانده اش را با مشت و لگد کُشت/ ناپدری سنگدل بازداشت شدمدیر بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: دختر پنج ساله بر اثر ضرب و شتم ناپدری خود دچار مرگ مغزی شد.

۵۷ روز پیش
سعید کریمیان مدیر شبکه جم با شلیک ۲۷ گلوله کشته شد/ تسویه حساب در استانبول / جزئیات کامل+عکس
سعید کریمیان مدیر شبکه جم با شلیک 27 گلوله کشته شد/ تسویه حساب در استانبول / جزئیات کامل+عکسدر جریان این حادثه یک خودروی جیپ در ساعت ۲۰:۱۵ به خودروی کریمیان نزدیک شده و دو تن از سرنشینان این خودرو که نقاب بر چهره داشتند، خودروی اورا هدف قرار داده‌اند؛ اقدامی که علاوه بر کشتن شدن کریمیان و همراهش، منجر به آتش گرفتن خودرو حامل این دو تن می‌شود.

۵۷ روز پیش
ساعتی پیش اتفاق افتاد: شلیک‌مرگبار زن جوان به شوهر عراقی در خیابان دولت تهران
ساعتی پیش اتفاق افتاد: شلیک‌مرگبار زن جوان به شوهر عراقی در خیابان دولت تهرانمرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌آگاهی تهران از تیراندازی مرگبار زنی جوان به سمت همسر عراقی‌ خود خبر داد.

۵۷ روز پیش
بلایی که عروس جنایتکار سر خواهرشوهرش آورد/ اسیدپاشی وحشتناک زن جوان
بلایی که عروس جنایتکار سر خواهرشوهرش آورد/ اسیدپاشی وحشتناک زن جواندر خواب و بیداری بودم که حس کردم یک نفر دارد خفه‌ام می‌کند. به او گفتم چه کار‌داری می‌کنی که ناگهان ظرف اسیدی که روی میز بود را روی من ریخت. از شدت سوختن، خودم را به راه پله‌ها رساندم. مطمئن هستم که الهه بود که اسید پاشید. او حتی لباس‌های کار برادرم را پوشیده بود...

۵۷ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قاتل سریالی زنان گیلانی/ پشت پرده به روایت اهالی
آخرین جزئیات از پرونده قاتل سریالی زنان گیلانی/ پشت پرده به روایت اهالی"پدر فرزاد خانه‌اش را به دو قسمت تبدیل کرده و نصف آن را به فرزاد داده بود. همان خانه‌ای که جسد را درآن دفن کرده بود. همانجا فرزاد ۵ سالی با همسرش زندگی می‌کرد. فکر کنید در تمام این مدت آنها با یک جسد در خانه‌شان زندگی می‌کردند..."

۵۷ روز پیش
اعترافات هولناک مادر و پسر جنایتکار/ پدرم خسته مان کرده بود، او را کشتیم!
اعترافات هولناک مادر و پسر جنایتکار/ پدرم خسته مان کرده بود، او را کشتیم!بالای سر پدرم که درخواب عمیق بود، رفتم. همان لحظه با دمبل چندین ضربه به سرش زدم. مادرم هم پاهایش را با تسمه پلاستیکی بست. در آن لحظه مادرم از من خواست تا به پدرم اسید تزریق کنم، اما من دیگر ترسیده بودم. برای همین آمپول هوا و داروی مخصوص دام به پدرم تزریق کردم.

۵۷ روز پیش
قتل پدر با آمپول هوا
قتل پدر با آمپول هواپسری که متهم است با همدستی مادرش پدر خود را با ضربه‌های دمبل و تزریق آمپول هوا به قتل رسانده است در جلسه دادگاه ادعای بی‌گناهی کرد. او پیش از این در بازجویی‌ها، جزئیات قتل را در ۱۱ صفحه نوشته و امضا کرده بود. مادر او نیز روش مشابه در پیش گرفته و تمام اعترافات قبلی خود را انکار کرده است.

۵۷ روز پیش
قتل مدیر شبکه جم تی وی
قتل مدیر شبکه جم تی ویسعید کریمیان مدیر شبکه فارسی زبان بیگانه جم تی وی در دفتر کارش در استانبول به قتل رسید

۵۷ روز پیش

صفحه ۸ از ۲۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر