دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
محل کشف سرهای بریده در اتوبان شیخ بهایی +عکس
محل کشف سرهای بریده در اتوبان شیخ بهایی +عکسصبح امروز دو سر متعلق به مرد و زن جوانی در حاشیه اتوبان شیخ بهایی کشف شد.

۱۸ روز پیش
آغاز تحقیقات درباره کشف دو سر بریده در تهران
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از کشف دو سر بریده شده در خیابان شیخ بهایی تهران خبر داد و گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

۱۸ روز پیش
محل کشف سرهای بریده شده در «شیخ بهایی»
محل کشف سرهای بریده شده در «شیخ بهایی» صبح امروز دو سر متعلق به مرد و زن جوانی در حاشیه اتوبان شیخ بهایی کشف شد.

۱۸ روز پیش
دعوای پدر و پسر، رنگ خون گرفت
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: نزاع پدر و پسر در بوشهر رنگ خون گرفت و طی آن پدر توسط فرزندش کشته شد.

۱۸ روز پیش
مرگ دختر جوان، راز‌ یک رابطه را فاش کرد
رابطه دوستانه پسر و دختر جوان وقتی برملا شد که دختر پس از یک میهمانی جان خود را از دست داد و پسر متهم نقش‌داشتن در مرگ او شد.

۱۸ روز پیش
قتل خواهر به دست مرد میانسال
مردی میان‌سال که به دلیل درگیری بر سر ارث پدری خواهرش را به قتل رسانده‌، هرچند مدعی شد از کارش پشیمان است، اولیای‌دم درخواست قصاص کردند.

۱۸ روز پیش
قصاص، پایان یک عشق نافرجام
مردی که متهم است دختر مورد علا‌قه‌اش را در پی یک درگیری و سوءظن به قتل رسانده‌ است، به قصاص محکوم شد.

۱۸ روز پیش
عامل قتل عام ایرانشهر به اعدام محکوم شد
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: حکم قصاص عامل قتل عام ۸ نفر در ایرانشهر در دادگاه کیفری یک این شهرستان صادر شد.

۱۸ روز پیش
مرگ مرموز دختر ۲۲ ساله پس از شراب خواری
بازپرس و کارآگاهان جنایی تهران سرگرم تحقیق درباره مرگ مرموزدختری هستند که پس ازپایان میهمانی شبانه جان باخته است.

۱۸ روز پیش
شایعه دق کردن پدر بنیتا تکذیب شد
از صبح روز چهارشنبه خبری مبنی براین که «پدر بنیتا از غم از دست دادن فرزندش دق کرده و جان خود را از دست داده است» در فضای مجازی انتشار یافت.

۱۸ روز پیش
قتل در اتحادیه نانوایان بوشهر/ قاتل فرار کرد
قتل در اتحادیه نانوایان بوشهر/ قاتل فرار کردظهر امروز مردی در اتحادیه نانوایان برازجان بوشهر به قتل رسید.

۱۸ روز پیش
قتل به خاطر توهین به شغل چوپانی
قتل به خاطر توهین به شغل چوپانیمردی با تصور این‌که همسرش به شغل چوپانی توهین کرده، او را کشت و جسدش را در مزرعه بلال رها کرد. متهم در دادگاه گفت پدرش از عشایر است و حرف مقتول او را عصبانی کرد.

۱۹ روز پیش
کشف ۲ سر بریده در اتوبان شیخ بهایی تهران
کشف ۲ سر بریده در اتوبان شیخ بهایی تهرانصبح امروز دو سر بریده شده در اتوبان شیخ بهایی کشف شد.

۱۹ روز پیش
مرد همسرکش این بار قاتل پسرش شد
مرد همسرکش این بار قاتل پسرش شداجتماع > اجتماعی - مردی که به‌دلیل اختلاف با همسرش وی را به قتل رسانده بود ۴ سال بعد درحالی‌که فقط چند‌ماه از آزادی‌اش از زندان می‌گذشت این بار مرتکب جنایت دیگری شد و نیمه‌های شب پسرش را در خواب خفه کرد.

۱۹ روز پیش
جنایت هولناک مرد افغان بر سر رفتن از ایران
جنایت هولناک مرد افغان بر سر رفتن از ایراناجتماع > اجتماعی - مرد افغان بر سر رفتن از ایران با همسرش درگیر شد و دست به جنایتی هولناک زد.

۱۹ روز پیش
راز قتل تبسم کوچولو در گوشی مرد سنگدل
راز قتل تبسم کوچولو در گوشی مرد سنگدلاجتماع > اجتماعی - متهم اصلی قتل تبسم پنج‌ساله، مردی است که پس از جنایت تلاش کرده بود با پاک کردن فیلم‌های گوشی‌ و دوربین مداربسته ردپایی از خود به‌جا نگذارد.

۱۹ روز پیش
قتل زن جوان در ۲۰۶ سفید
قتل زن جوان در ۲۰۶ سفیداجتماع > اجتماعی - جست‌وجوی کارآگاهان برای دستگیری قاتل زن جوانی که داخل پژوی ۲۰۶ به قتل رسیده و راننده، او را به بیرون از ماشین پرتاب کرده و فراری شده بود، نتیجه داد و به دستگیری عامل جنایت و همدستانش منجر شد.

۱۹ روز پیش
توضیحات دادستان تهران درباره مرگ بنیتا | پلیس باید بنیتا را زودتر پیدا می کرد
توضیحات دادستان تهران درباره مرگ بنیتا | پلیس باید بنیتا را زودتر پیدا می کردمرگ بنیتا | دادستان تهران درباره پرونده مرگ بنیتا گفت: روز سه شنبه (۳/۵/۹۶) فردی رها بودن اتومبیل مسروقه در پاکدشت را به صورت تلفنی به مأمورین پلیس آگاهی تهران اعلام کرده بود که انتظار می‌رفت که پلیس زودتر از آن اتومبیل را کشف می‌کرد.

۱۹ روز پیش
مقاومت دختر جوان در برابر خواسته نامشروع این ۴ مرد، قتل او را رقم زد | دختر تهرانی با چاقو به قتل رسید +عکس
مقاومت دختر جوان در برابر خواسته نامشروع این 4 مرد، قتل او را رقم زد | دختر تهرانی با چاقو به قتل رسید +عکسدختر جوان در برابر خواسته نامشروع ۴ مرد شیطان صفت مقاومت کرد و کشته شد. این چهار تن، می خواستند دختر جوان تهرانی را به زور سوار خودروی خود کنند که با مقاومت دختر جوان مواجه شدند و به روی دختر بی گناه چاقو کشیدند. این حادثه، ششم مرداد در خیابان اندرزگو تهران اتفاق افتاد.

۱۹ روز پیش
«دو سر بریده» زن و مرد سوخته در خیابان شیخ بهایی تهران | امروز؛ دو سر بریده در تهران کشف شد
«دو سر بریده» زن و مرد سوخته در خیابان شیخ بهایی تهران | امروز؛ دو سر بریده در تهران کشف شددو سر بریده در خیابان شیخ بهایی تهران توسطماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد کشف شد. این دو سر بریده متعلق به یک زن و مرد است. هر دو سر بریده کشف شده، سوخته اند...

۱۹ روز پیش
قتل پسر ۱۴ ساله پس از نجات از مجازات کشتن همسر
قتل پسر 14 ساله پس از نجات از مجازات کشتن همسرمردی چهار سال پس از قتل همسرش با پرداخت دیه از زندان آزاد شد اما فقط چند ماه بعد، پسر ۱۴ ساله خود را هم کشت. او در جلسه دادگاه مدعی شد پسرش مشکل روانی داشت و مادربزرگ ناتوانش را اذیت می‌کرد. این در حالی است که دختر ۲۰ ساله متهم به عنوان شاهد هر دو قتل، اظهارات پدرش را رد کرد.

۱۹ روز پیش
بررسی پرونده مرگ چوپان ایرانی با شلیک مرزبان‌های ترکمنستان
بررسی پرونده مرگ چوپان ایرانی با شلیک مرزبان‌های ترکمنستانپرونده مرگ مرد ایرانی که هنگام عبور غیرقانونی از مرز ترکمنستان هدف پنچ گلوله پلیس مرزبانی این کشور قرار گرفته بود، در دادسرای جنایی تهران به جریان افتاد.

۱۹ روز پیش
جزئیات حادثه گروگانگیری مشهداز زبان گروگان
جزئیات حادثه گروگانگیری مشهداز زبان گروگانشب گذشته در خیابان امام رضا (ع) مشهد یک حادثه گروگان گیری رخ داد.

۱۹ روز پیش
تیراندازی سهوی در لاهیجان حادثه آفرید
فرمانده انتظامی لاهیجان از تیراندازی سهوی حادثه آفرین در این شهرستان خبر داد.

۱۹ روز پیش
مرد جوان، همسر و مادرزنش را از پای درآورد
بعد از ظهر روز گذشته خبر یک درگیری خونین در یک آپارتمان سه طبقه در خیابان نبرد جنوبی به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد به محل اعلام خبر حاضر شدند.

۱۹ روز پیش
قتل همسری که شوهرش را چوپان‌ زاده خواند
مرد جوانی که متهم است همسرش را به دلیل اینکه او را پسر چوپان خطاب کرده بود، به قتل رسانده،‌ در جلسه دادگاه ادعا کرد قصد کشتن همسرش را نداشت.

۱۹ روز پیش
قتل فرزند ۴ سال بعد از همسرکشی
مردی همسرکش که توانسته ‌بود رضایت فرزندانش را بگیرد و از قصاص نجات پیدا کند، بعد از آزادی از زندان این‌بار پسرش را به قتل رساند.

۱۹ روز پیش
درگیری خونین داماد با همسر و مادرزنش
ساعت ۳ بعد از ظهر دوشنبه ۹ مرداد، مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد از درگیری خونین داماد خانواده با همسر و مادرزنش در خیابان هاشم آباد خبر دارشدند.

۱۹ روز پیش
شکنجه پسر ۱۱ ساله به دست پدر شیشه‌ای
زن جوان که از شکنجه‌ها و کودک‌آزاری‌های شوهر شیشه‌ای خود، خسته شده بود، وقتی پسر ١١ساله‌اش را در یک‌قدمی مرگ دید، از ماموران درخواست کمک کرد. پس از دستگیری این پدر شکنجه‌گر، راز قتل پسر ٥ماهه او نیز فاش شد.

۱۹ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده قتل «آتنا اصلانی»
رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: پرونده به دادگاه ارسال شده ولی فعلا جلسه‌ای برگزار نشده است.

۱۹ روز پیش

صفحه ۸ از ۶۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر