چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار قتل و جنایت
داماد فراری در اردبیل دستگیر شد/قتل پدر زن به خاطر اختلاف با همسر+عکس
داماد فراری در اردبیل دستگیر شد/قتل پدر زن به خاطر اختلاف با همسر+عکسدامادی که پدرزن خود را به خاطر اختلاف با همسرش به قتل رسانده بود در اردبیل و در مخفیگاهش از سوی پلیس دستگیر شد.

۲۱۱ روز پیش
بخشش، پایان ترسناک‌ترین جنایت خانوادگی
بخشش، پایان ترسناک‌ترین جنایت خانوادگیاولیای دم مردی که به‌دست همسر و ۲ دختر جوانش به قتل رسیده بود، در پایان جلسه محاکمه وقتی با گریه‌های متهمان روبه‌رو شدند از قصاص آنها گذشت کردند.

۲۱۲ روز پیش
انتقام هولناک عموی جنایتکار با قتل ۲ کودک بی‌گناه
انتقام هولناک عموی جنایتکار با قتل ۲ کودک بی‌گناهمرد جوانی که از مدت‌ها قبل نقشه انتقام از برادرش را در ذهن داشت، دست به جنایتی هولناک زد و کودکان او را به قتل رساند.

۲۱۲ روز پیش
تیراندازی در ژاپن ۴ کشته و مجروح برجا گذاشت
تیراندازی در ژاپن ۴ کشته و مجروح برجا گذاشتپلیس ژاپن اعلام کرد: بر اثر وقوع تیراندازی در یک شرکت ساختمان‌سازی چهار تن کشته و مجروح شدند.

۲۱۲ روز پیش
تیراندازی در ژاپن ۴ کشته و مجروح برجا گذاشت
تیراندازی در ژاپن ۴ کشته و مجروح برجا گذاشتپلیس ژاپن اعلام کرد: بر اثر وقوع تیراندازی در یک شرکت ساختمان‌سازی چهار تن کشته و مجروح شدند.

۲۱۲ روز پیش
نقشه پیچیده زن ایرانی برای ربودن فرزندش در اروپا!
مرد جوان ایرانی وقتی همراه همسر و فرزند خردسالش برای سفر تفریحی راهی اروپا شد، نمی‌دانست همسرش نقشه‌ای کشیده تا بین راه با پسر خردسالش فرار کند.

۲۱۲ روز پیش
اسیدپاشی روی تماشاگران صحنه دعوا
اسیدپاشی روی تماشاگران صحنه دعوامعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که در جریان یک نزاع خیابانی اقدام به اسیدپاشی به روی افراد حاضر در صحنه نزاع کرده بود، خبر داد.

۲۱۲ روز پیش
شیکاگو، رکورددار تیراندازی‌های مرگبار به دست پلیس
شیکاگو، رکورددار تیراندازی‌های مرگبار به دست پلیسآمارها نشان می‌دهد که در یک دوره شش ساله ۹۲ تن با شلیک گلوله افسران پلیس شهر شیکاگوی آمریکا کشته شده‌اند.

۲۱۲ روز پیش
عامل جنایت گلابدره: زودتر قصاصم کنید
عامل جنایت گلابدره: زودتر قصاصم کنیدمردی که متهم است در جریان جنایتی هولناک همسر، مادر و پسر ۷ساله دوستش را به قتل رسانده است در دادگاه از قضات دادگاه خواست زودتر حکم قصاصش را صادر کنند.

۲۱۳ روز پیش
مهاجران غیرقانونی گروگان آدم‌ربایان خشن در باغ متروکه
مهاجران غیرقانونی گروگان آدم‌ربایان خشن در باغ متروکهمرد باغدار به بهانه انتقال مهاجران غیرقانونی به تهران، آنها را به باغش در شهریار می‌برد و در آنجا زندانی می‌‌کرد تا نقشه اخاذی از بستگانشان را عملی کند.

۲۱۳ روز پیش
کینه قدیمی به اسیدپاشی ختم شد
کینه قدیمی به اسیدپاشی ختم شدعامل اسیدپاشی در جنوب پایتخت در کمتر از ۴۸ ساعت خود را تسلیم پلیس کرد. او می‌گوید که بی‌گناه است و اگر بخت با او یار نبود، شاید خودش قربانی اسیدپاشی می‌شد.

۲۱۳ روز پیش
ادعای تازه عضو سابق منافقین در دادگاه کیفری
ادعای تازه عضو سابق منافقین در دادگاه کیفریزنی که متهم است در جریان جنایتی هولناک مردی را به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده در جلسه محاکمه ادعا کرد بی‌گناه است و به‌دلیل عتیقه‌های میلیاردی که داشته قتل به گردن او انداخته شده است.

۲۱۴ روز پیش
از آشنایی در لاین تا اجرای نقشه قتل شوهر
از آشنایی در لاین تا اجرای نقشه قتل شوهردوستی‌های مجازی در شبکه‌های اجتماعی باز هم حادثه‌ساز شد و این بار جان مردی را در شهرستان گناباد گرفت. عامل اصلی جنایت زن جوانی است که وقتی دید شوهرش با ادامه تحصیل او در شهر دیگری مخالف است، با همدستی مردی که در لاین با او آشنا شده بود، دست به قتل وی زد.

۲۱۴ روز پیش
جلب رضایت دختر ۱۴ ساله تنها راه نجات از چوبه دار
جلب رضایت دختر ۱۴ ساله تنها راه نجات از چوبه دارمردی که به اتهام قتل برادرش به قصاص محکوم شده، برای نجات از مجازات باید رضایت برادرزاده ۱۴ ساله‌اش را که تنها ولی دم پرونده است جلب کند.

۲۱۴ روز پیش
۴ ایرانی، گرداننده باند قاچاق انسان به اسپانیا
۴ ایرانی، گرداننده باند قاچاق انسان به اسپانیاپلیس اسپانیا اعلام کرد: در جریان عملیاتی گسترده توانسته ۴ عضو اصلی باند قاچاق انسان از ایران به اسپانیا را شناسایی و دستگیر کند.

۲۱۴ روز پیش
قتل عام اعضای یک خانواده در آمریکا
قتل عام اعضای یک خانواده در آمریکا&#۱۷۱;الکساندر&#۱۸۷; به محض ورود به روستا به سمت خانه‌ای متروک می‌رود و پس از کشتن پدر و مادری که باردار است، سه فرزند دیگر آنها را که همگی بین ۱۰ تا ۱۶ سال سن دارند به رگبار گلوله می‌بندد.

۲۱۵ روز پیش
درگیری خونین زن و شوهر برای رفتن به عروسی
درگیری خونین زن و شوهر برای رفتن به عروسیزنی که از ۱۷‌ ماه قبل به اتهام قتل شوهرش در زندان است، در جلسه محاکمه مدعی شد که نقشی در مرگ شوهرش نداشته و او خودزنی کرده است.

۲۱۶ روز پیش
قانون جدید، منجی نوجوان قاتل شد
قانون جدید، منجی نوجوان قاتل شدنوجوانی که متهم است در ۱۶ سالگی مرتکب قتل شده، ۱۰سال پس از این جنایت با استناد به قوانین جدید کیفری از حکم قصاص نجات یافت و به پرداخت دیه محکوم شد.

۲۱۶ روز پیش
درخواست قصاص چشم برای برادر خشن
درخواست قصاص چشم برای برادر خشنجوانی که در جریان درگیری با برادرش نابینا شده بود، در جلسه محاکمه، خواستار قصاص چشم او شد.

۲۱۸ روز پیش
قتل هولناک زن بی‌گناه بدست خواستگار روانی
قتل هولناک زن بی‌گناه بدست خواستگار روانیتوماس استوارت به اتهام قتل زن بی‌گناه در دادگاه محکوم شد.

۲۱۸ روز پیش
آزادی مردی که ۴ سال زیر تیغ بود
آزادی مردی که ۴ سال زیر تیغ بودقضات دادگاه کیفری پرونده‌ای که در جریان آن مردی برادرش را به قتل رسانده و تا یک قدمی چوبه دار نیز پیش رفته بود، شبه عمد تشخیص داده و متهم را بعد از ۴ سال آزاد کردند.

۲۱۸ روز پیش
دستگیری عاملان جنایت هولناک شیراز
دستگیری عاملان جنایت هولناک شیراز۳ جوان که در جریان جنایتی هولناک در شیراز مردی را مقابل چشمان همسر باردارش با ضربه تبر به قتل رسانده بودند پیش از فرار از کشور دستگیر شدند.

۲۱۸ روز پیش
قتل دلخراش دختر خردسال در حاشیه شهر
قتل دلخراش دختر خردسال در حاشیه شهردختر خردسال خانواده به دست هم‌کلاسی پدر به قتل رسید.

۲۱۸ روز پیش
عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی در ایرانشهر دستگیر شدند
عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی در ایرانشهر دستگیر شدنددادستان عمومی و انقلاب زاهدان، از دستگیری عاملان شهادت گروهبان یکم حسینعلی سبحانیان مامور نیروی انتظامی خبر داد.

۲۲۰ روز پیش
قتل هولناک زوج جوان در رستوران +عکس
قتل هولناک زوج جوان در رستوران +عکسمردی در رستوران به یکباره به زوج جوان حمله و آنها را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند.

۲۲۰ روز پیش
پدر سارا کوچولو از قصاص همسرش گذشت
پدر سارا کوچولو از قصاص همسرش گذشتزن جوان که در اقدامی جنون‌آمیز، دختر ۴ ساله‌اش را به قتل رساند تا بتواند دوباره ازدواج کند، با بخشش پدر مقتول از مجازات قصاص رهایی یافت.

۲۲۰ روز پیش
قاتل مادر و دختر: کابوس جنایت رهایم نمی‌کند
قاتل مادر و دختر: کابوس جنایت رهایم نمی‌کندمرد جوانی که ۳۰‌ ماه پیش یک زن و دختر ۳ ساله‌ او را به قتل رساند، حالا و پس از دستگیری مدعی است که در همه این مدت، شب‌ها کابوس لحظه جنایت را می‌دیده و وحشتزده از خواب می‌پریده است.

۲۲۰ روز پیش
قتل هولناک دختر ۶ ساله به دست پدر سنگدل+تصاویر
قتل هولناک دختر ۶ ساله به دست پدر سنگدل+تصاویرپدر خانواده که به خاطر مشکلات مالی دخترش را به قتل رساند،‌ بازداشت شد.

۲۲۰ روز پیش
بخشش ۲ قاتل پس از ۱۳ سال
بخشش ۲ قاتل پس از ۱۳ سالبعد از گذشت ۱۳سال، ۲ قاتل که در پرونده‌های جداگانه دست به جنایت زده بودند، بخشیده شدند و از قصاص نجات پیدا کردند.

۲۲۰ روز پیش
قاتل سریالی زنان لس آنجلسی در دام پلیس
قاتل سریالی زنان لس آنجلسی در دام پلیسمرد میانسالی که ترس و وحشت را به کوچه‌های خلوت لس‌ آنجلس آورده بود، دستگیر شد.

۲۲۰ روز پیش

صفحه ۸ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر