شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه


۱۱ روز پیش
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکس
مناطق زلزله خیز تهران | نقشه: گسل های تهران کدام مناطق را تهدید می کنند؟ +عکسمناطق زلزله خیز تهران را بشناسید! | زلزله چهارشنبه که در پی فعال شدن گسل اشتهارد لرزه 5.2 ریشتری به اندام پایتخت انداخت، تا کنون 13 پس لرزه در پس داشته که مرکز آنها گسل های تهران از جمله گسل اشتهارد، گسل وحیدیه، و گسل ماهدشت بوده اند. از مناطق زلزله خیز تهران، می توان به نیاوران، تجریش، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه اشاره کرد که روی گسل شمال تهران نشسته اند!

۲۸ روز پیش
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهران
پاسخ یک زلزله‌شناس درباره احتمال وقوع زلزله بزرگتر در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: یک احتمال این است که زلزله دیشب، انرژی‌ درونی لایه‌های زمین را تخلیه کرده و یک احتمال دیگر نیز این است که باعث فعال شدن این انرژی شود.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخ
جام جم آنلاین - جنایت هولنـاک پسـر سلاخپیدا شدن سر بریده یک مرد داخل کانال آب در رباط‌کریم و ساعتی بعد پیدا شدن جنازه بدون سر یک مرد پشت فرمان پراید در فاصله 200 متری از کانال آب، تکه‌های ترسناک از پازل جنایتی بود که هیچ کس فکر نمی‌کرد به دست یک پسر 17 ساله رقم خورده باشد.

۲۸ روز پیش
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهران
تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی در تهراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران پنج شنبه شب در دومین نشست اضطراری خود پس از زلزله ۵.۲ ریشتری مشکین دشت بر تداوم آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع بعدی و همچنین حفظ هوشیاری شهروندان تهرانی تاکید کرد.

۲۸ روز پیش
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی
جام جم آنلاین - جدایی به خاطر عشق قدیمی26 سال زندگی مشترک هم نتوانست لعیا را از افسردگی نجات دهد. او که به دلیل خودکشی عشق سابقش دچار افسردگی شده بود، با وجود محبت‌های همسر و تولد پسرش، باز هم نتوانست به زندگی عادی برگردد. طاها وقتی این شرایط را دید، در نهایت از زندگی با لعیا خسته شد و تصمیم به جدایی گرفت.

۲۸ روز پیش
زن جوان، شوهرش را به زندان انداخت
روزنامه ایران نوشت: چندی پیش در پی گزارش حمل مواد مخدر صنعتی توسط فردی جوان، ماموران انتظامی خودرو شخصی فرد مورد نظر را متوقف کرده و از داخل خودرو مقداری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند که در نهایت متهم روانه زندان شد.

۲۷ روز پیش
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرود
3 کشته بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در جاجرودسخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن خبر داد.

۲۸ روز پیش
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارد
پیش‌بینی وقوع زلزله شدید در تهران صحت ندارداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فاطمی عقدا استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی گفت: زلزله چهارشنبه شب، تکانه اصلی بود که پیش لرزه محسوب نمی‌شود و برآورد رخ دادن زلزله شدید در تهران وجود و صحت ندارد.

۲۸ روز پیش
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایران
چابهار رکورددار نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در ایراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی گفت: چابهار با توجه به موقعیت تجاری، گردشگری و اقتصادی بیشترین نرخ رشد جمعیت حاشیه‌نشینی در کشور را دارد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
کشتن همسر با ضربه گاز پیک‌ نیکی
کشتن همسر با ضربه گاز پیک‌ نیکیمرد معتاد که همسر خود را با ضربه گاز پیک‌ نیکی به قتل رسانده بود با رضایت اولیای‌دم از کابوس مرگ نجات یافت.

۵۲ روز پیش
محاکمه قاتل پیرزن بعداز ۳۰ سال
محاکمه قاتل پیرزن بعداز 30 سالمرد میانسال که بعداز ۳۰ سال به اتهام قتل پیرزن همسایه‌شان در تهران بازداشت شده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

۵۲ روز پیش
اجرای نقشه جنایت در پوشش جستجوی گنج
مردی که دوستش را به‌ بهانه یافتن گنج به منطقه کوهستانی کشیده و به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

۵۲ روز پیش
دامادی که روز عروسی روانه زندان شد
دامادی که روز عروسی روانه زندان شدعلی در مراسم ازدواجش به سبک یک رسم قدیمی، اقدام به تیراندازی و شلیک هوایی برای ایجاد شادی می کند، غافل از اینکه یک لحظه غفلت و عدم آشنایی با سلاح، او را در همان روز ازدواج راهی زندان می کند.

۵۲ روز پیش
قتل جوان در نزاع دسته جمعی در پیشوا
قتل جوان در نزاع دسته جمعی در پیشوافرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از وقوع نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد و گفت: یک جوان ۲۸ ساله در این نزاع به قتل رسید و ۳نفر در رابطه با این نزاع دستگیر شدند، اما قاتل فراری است.

۵۲ روز پیش
قتل فجیع مرد تاجر در آشپزخانه رستوران
قتل فجیع مرد تاجر در آشپزخانه رستورانسه زندانی که متهم‌اند مرد تاجر را به‌خاطر اختلافات مالی کشته و اثر انگشت او را پای اسناد نشانده‌اند، در جلسه محاکمه قتل را گردن هم انداختند.

۵۲ روز پیش
گره پیچیده در پرونده قتل ۹۶ میلیون‌ تومانی
عاملان قتل مرد ثروتمندی که او را کشته و جسدش را مثله کرده‌اند، وقتی پای میز محاکمه رفتند، همدیگر را متهم اصلی معرفی کردند و هیچ‌کدام مسئولیت این جنایت را برعهده نگرفتند.

۵۲ روز پیش
نزاع دسته جمعی مرگبار در پیشوا
فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از وقوع نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد و گفت: یک جوان ۲۸ ساله در این نزاع به قتل رسید و ۳نفر در رابطه با این نزاع دستگیر شدند، اما قاتل فراری است.

۵۲ روز پیش
مجازات اسیدپاشی در لایحه تأمین امنیت زنان
مجازات اسیدپاشی در لایحه تأمین امنیت زناناجتماع > اجتماعی - لایحه تأمین امنیت زنان دربرابر خشونت در دولت یازدهم در دستور کارقرار گرفت و همان زمان معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری تدوین لایحه‌ای در این رابطه را در دستور کار خود قرار داد.

۵۲ روز پیش
مرد همسرکُش از قصاص گریخت
مرد همسرکُش از قصاص گریختاجتماع > اجتماعی - مرد جوان که ۶ سال قبل با کوبیدن کپسول پیک نیک بر سر همسرش وی را به قتل رسانده بود، درحالی‌که قضات دادگاه حکم به قصاصش داده بودند توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند.

۵۲ روز پیش
انحراف به چپ پیکان، قاتل جان ٣ نفر/جزییات تصادف در اتوبان کرج
انحراف به چپ پیکان، قاتل جان ٣ نفر/جزییات تصادف در اتوبان کرجرئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: تصادف یک دستگاه سواری پیکان، پراید وموتورسیکلت در جنوب استان سیستان وبلوچستان، منجر به کشته شدن ٣نفر ومجروح شدن ٢نفر دیگر شد.

۵۲ روز پیش
پیدا کردن گنج؛ نقشه‌ای برای جنایت هولناک
پیدا کردن گنج؛ نقشه‌ای برای جنایت هولناکاجتماع > اجتماعی - «آخرین باری که با شوهرم حرف زدم، می‌گفت که بالای یک کوه ایستاده و زیر پایش دره عمیقی است که در آنجا به‌دنبال گنج می‌گردد.

۵۲ روز پیش
جنایت هولناک در حسن‌آباد با نقشه گنج / قاتلان دستگیر شدند
جنایت هولناک در حسن‌آباد با نقشه گنج / قاتلان دستگیر شدندرئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که با اصرار زن مورد علاقه‌اش شوهرش را به قتل رسانده بود.

۵۲ روز پیش
پایان خونین رابطه پسر ۲۸ ساله با زن مطلقه | با دختران زیادی رابطه داشتم اما این زن فرق داشت!
پایان خونین رابطه پسر 28 ساله با زن مطلقه | با دختران زیادی رابطه داشتم اما این زن فرق داشت!رابطه پسر ۲۸ ساله با زن مطلقه | پسر جوانی که بعد چندین بار رابطه با زنان و دختران، تصمیم به ازدواج با زنی مطلقه گرفته بود، می خواست برای راحتی در ارتباط با زن مورد علاقه اش اتاقی اجاره کند، اما پول نداشت! خودش می گوید بی پولی انگیزه اصلی او برای قتل زن عموی ۸۲ ساله اش بوده است...

۵۲ روز پیش
نجات قاتل برادرکش از اعدام
نجات قاتل برادرکش از اعداممردی که برادر خود را به‌خاطر فحاشی به مادرش کشته بود، با رضایت ولی دم از قصاص نجات یافت.

۵۴ روز پیش
مجازات قصاص برای پسرعموها
مجازات قصاص برای پسرعموهادو پسرعمو که پس از جشن عروسی با مرد همسایه درگیر شدند و او را کشتند، برای دومین بار به قصاص محکوم شدند.

۵۴ روز پیش
قتل در افغانستان، زندگی مخفیانه در تهران
قتل در افغانستان، زندگی مخفیانه در تهرانمردی که بعد از قتل پدرزنش در افغانستان به طور غیرقانونی به ایران آمده بود، در مخفیگاهش دستگیر و تحویل پلیس اینترپل شد.

۵۴ روز پیش
فرار از کابل با دست های خون آلود
مردی که بعد از کشتن پدرزنش در افغانستان، در ایران زندگی پنهانی داشت، با درخواست پلیس اینترپل افغانستان و در عملیات کارآگاهان جنایی کشور دستگیر شد.

۵۴ روز پیش
انتقام هولناک بعد از اعدام برادر
انتقام هولناک بعد از اعدام برادرمرد جوانی بعداز اعدام برادرش در زندان، برای انتقام اولیای دم مقتول را با شلیک گلوله از پای درآورد.

۵۴ روز پیش
مردی برادر زنش را دار زد و همسرش را کشت
داماد در دو جنایت جداگانه هم برادرزنش را کشت و هم زنش را.

۵۴ روز پیش
مردی که با جسد همسرش در شهر می‌چرخید
کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی که در تاریکخانه یک پرونده جنایی به جست وجوی سرنخی برای افشای راز گم شدن زن ۴۲ ساله بودند در حالی با راهنمایی ها و دستورات ویژه قضایی پرده از ماجرای یک جنایت هولناک برداشتند که مشخص شد مرد جوانی پس از کشتن همسرش، جسد او را دو روز با خود در شهر می چرخاند!

۵۴ روز پیش
جنایت خونین کشیش
جنایت خونین کشیشکشیش ایالت ویرجینیا در شب شکر‌گذاری به جرم قتل اعضای خانواده‌اش توسط پلیس دستگیر شد .

۵۴ روز پیش
کینه دوران نوجوانی در جوانی جنایت آفرید
کینه دوران نوجوانی در جوانی جنایت آفریداجتماع > اجتماعی - «۵ سال تمام به فکر انتقام بودم تا اینکه سرانجام او را به کارگاه کشاندم و نقشه‌ام را عملی کردم». این حرف‌های پسر ۱۹ساله‌ای است که یکی از همکلاسی‌های سابقش را به قتل رسانده است.

۵۴ روز پیش
جنایت در افغانستان؛ دستگیری در تهران
جنایت در افغانستان؛ دستگیری در تهراناجتماع > اجتماعی - عامل جنایت در ولایت کاپیسای افغانستان وقتی به تهران فرار کرد و به آشنایش پیام تلگرامی فرستاد، تصورش را هم نمی‌کرد که توسط اینترپل شناسایی و دستگیر شود.

۵۴ روز پیش
مردی قصاص کنندگان برادرش را به رگبار بست
ساعت ۸ شب ۲۹ آبان ساکنان محله‌ای در شهرستان «کوار» استان فارس، درتماس با پلیس ۱۱۰از تیراندازی در یکی از خانه‌های محل خبر دادند.

۵۴ روز پیش
از اعتیاد در کودکی تا قتل در جوانی
جوانی که متهم به قتل دوستش است، وقتی در مقام دفاع از خودش قرار گرفت، توضیح داد که چطور پدرش او را از هفت‌سالگی معتاد کرد و بعد در نوجوانی مورد آزارواذیت قرار گرفت.

۵۴ روز پیش
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان ۳۴ ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۵۴ روز پیش
قتل مرموز دختر جوان با ضربات چاقو
رازگشایی از قتل هولناک دختر جوانی که در یکی از محله‌های حاشیه شهرهمدان با ضربات چاقو به قتل رسیده است در دستور کار تیم جنایی قرارگرفت.

۵۴ روز پیش
قتل همسر در مثلث عشقی/ قاتل: مقتول را به بهانه گنج به کوه بردم +عکس
قتل همسر در مثلث عشقی/ قاتل: مقتول را به بهانه گنج به کوه بردم +عکسمرد جوان که به اصرار همسر دوستش او را کشته بود تا به عشق مورد علاقه اش برسد، با گذشت یک ماه از جنایت به قتل اعتراف کرد.

۵۴ روز پیش
طلب یک میلیونی با آدم‌ ربایی گره خورد
طلب یک میلیونی با آدم‌ ربایی گره خوردپدر و پسر گمان نمی‌کردند که دریافت طلب یک میلیون تومانی از بدهکار آشنا پای آنها را به پرونده یک آدم‌ ربایی باز می‌کند.

۵۴ روز پیش

صفحه ۹ از ۹۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر