دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیاده
 تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیادهساعاتی پیش یک دستگاه خودرو سواری با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی برخورد کرد. هنوز آمار دقیقی از مجروحان و کشته‌شدگان این سانحه اعلام نشده است.

۲۲ روز پیش
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفت
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در بزرگراه یاسینی که تعدادی از افراد در قسمت بار خودرو نشسته بودند، یک نفر جان خود را از دست داد و ۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

۲۲ روز پیش
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: از ابتدای تابستان تاکنون سه نفر به علت غرق شدگی در رودخانه جان خود را از دست داده‌اند.

۲۲ روز پیش
بازی با جان مردم؛ ریختن گازوئیل روی جاده!
از دیروز ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن فردی به تشریح دلیل حادثه خود می پردازد. به گفته او افرادی برای درآمدزایی، سطح جاده تهران-شمال را با استفاده از گازوئیل لغزنده کرده تا منجر به تصادف وسایل نقلیه گردد و این افراد سودجو از این طریق و بازی با جان مردم درآمدزایی کنند.

۲۲ روز پیش
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان بابایی
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان باباییرییس اورژانس تهران گفت: در برخورد یک دستگاه ۲۰۷ با گاردریل ۳ نفر کشته شدند.

۲۲ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده مست جان 5 کارگر را گرفت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

۲۲ روز پیش
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشت
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشترییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.

۲۲ روز پیش
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران سقوط یک دستگاه وانت بار به زمین خاکی در ضلع شمالی بازار گل شهید محلاتی حادثه ساز شد. در این حادثه یک دستگاه وانت بار به علت نامعلوم در قسمت خاکی ضلع شمالی بازار گل محلاتی پس از سقوط در گودال واژگون و متوقف شد و راننده با کمک شهروندان از خودرویش خارج شد.

۲۲ روز پیش
زن مالخر دستگیر شد
زن مالخر دستگیر شدزنی که اموال مسروقه را از وی خریداری می کرد نیز به دام پلیس افتاد

۲۲ روز پیش
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداری
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، جان ۳ نفر را در تصادف صبح امروز گرفت.

۲۲ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
مرد همسرکش: زودتر اعدامم کنید!
مرد جوانی که ۱۳سال پیش به‌خاطر سوء ظن به همسرش، او را در باغ متروکه‌ای به‌ قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت و از قضات درخواست کرد هر چه زودتر تکلیفش را روشن کنند.

۲۲۳ روز پیش
قتل دو دختر به ‌دست برادران
مردی که خواهرش را دو سال قبل به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر شد.

۲۲۳ روز پیش
پسر، پدرش را به آتش کشید
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از یک درگیری منجر به قتل در برازجان خبر داد که طی آن پسری پدرش را به آتش کشید و به قتل رساند.

۲۲۳ روز پیش
قتل در پارک به خاطر صدا زدن دوست با لقب
عاملان نزاع دسته جمعی در پارک بنفشه که با مرگ پسر جوان پایان یافت، دستگیر شدند.

۲۲۴ روز پیش
رابطه نامشروع زن با همکار مردش باعث قتل همسرش شد!
رابطه نامشروع زن با همکار مردش باعث قتل همسرش شد!رابطه نامشروع زن با همکار مردش باعث قتل همسرش شد! | ۲۲ آذر امسال زن جوانی همراه برادرشوهرش به کلانتری ۱۷۴ قیام دشت رفت و از ناپدید شدن ناگهانی همسرش خبر داد.

۲۲۴ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل در پارک به خاطر صدا زدن دوست با لقب +عکس
جام جم آنلاین - قتل در پارک به خاطر صدا زدن دوست با لقب +عکسعاملان نزاع دسته جمعی در پارک بنفشه که با مرگ پسر جوان پایان یافت، دستگیر شدند.

۲۲۴ روز پیش
قتل، پایان کشمکش‌ های دو پسر عمو
ضربه چاقو و در نهایت قتل به دو هفته درگیری لفظی و نزاع دو پسرعمو پایان داد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دومین حکم قصاص برای عامل قتل در آلاچیق
جام جم آنلاین - دومین حکم قصاص برای عامل قتل در آلاچیقعامل قتل در آلاچیق پارک که با رد حکم قصاصش در دیوان عالی کشور به نجات از طناب دار امیدوار شده بود در محاکمه دوم نیز با حکم قصاص روبه‌رو شد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - نزاع پسرعموها با قتل پایان یافت +عکس
جام جم آنلاین - نزاع پسرعموها با قتل پایان یافت +عکسنزاع و درگیری دو پسرعمو با مرگ یکی از آنها به پایان رسید.

۲۲۵ روز پیش
مادری که پس از قتل دخترش به پسرش هم رحم نکرد بازداشت شد
مادری که پس از قتل دخترش به پسرش هم رحم نکرد بازداشت شدمادری که پس از قتل دخترش به پسرش هم رحم نکرد بازداشت شد | مادر نوزاد پس از درگیری با همسرش، دخترک را با روسری خفه کرده است. بدین ترتیب زن جوان بازداشت شد.

۲۲۵ روز پیش
دسیسه زن دوم برای قتل شوهر سه زنه
همسردوم مرد جوان سه زنه که برای کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند.

۲۲۵ روز پیش
قاتل کبوترباز ،بیمار روانی نیست
کمیسیون ۵ نفره پزشکی قانونی نیز پس از بررسی‌های تخصصی، سلامت روانی پسر کبوترباز را تأیید کرد که با کشاندن پسر ۱۱ ساله همسایه به خانه، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده بود.

۲۲۵ روز پیش
روایتی از آخرین دقایق پیش از اعدام قاتل ستایش
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی گفت: علی رغم درخواست‌های ما و تلاش‌های فعالان مدنی از پدر ستایش قریشی برای بخشش موکلم، صبح امروز حکم قصاص او اجرا شد.

۲۲۵ روز پیش
قتل خواهر ۱۵ ساله با اسلحه در سراوان
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از دستگیری مردی خبر داد که دو سال قبل خواهرش را به قتل رسانده بودند.

۲۲۵ روز پیش
قاتل علی آبادی در شاهرود دستگیر شد
فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به نزاع روز گذشته در شهر علی آباد کتول که یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت، گفت: با هوشیاری پلیس، عامل این نزاع منجر به قتل در شاهرود دستگیر شد.

۲۲۵ روز پیش
نامه پدر «ستایش قریشی» خطاب به مردم
نامه پدر «ستایش قریشی» خطاب به مردم پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش که صبح روز پنجشنبه اجرا شد، نامه‌ای را خطاب به مردم ایران و مهاجران افغانستانی ساکن ایران نوشت.

۲۲۵ روز پیش
معمای قتل جوان ایرانی در هتل «کوئین» بانکوک
تحقیقات جنایی برای افشای راز قتل پسر جوان که همراه دوستانش برای سفر تفریحی به تایلند رفته بود با صدوردستورهای جدید ازسوی بازپرس جنایی وارد مرحله تازه‌ای شد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - رهایی مردان همسرکش از قصـاص
جام جم آنلاین - رهایی مردان همسرکش از قصـاصدو مرد که همسران خود را در حادثه‌های جداگانه به قتل رسانده بودند با رضایت اولیای دم از کابوس مرگ نجات یافتند.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دختر ۱۱ ساله کلید معمای قتل مادر
جام جم آنلاین - دختر 11 ساله کلید معمای قتل مادرشهادت دختر ۱۱ ساله‌ای که تنها شاهد درگیری مرگبار پدر و مادرش بوده، باعث شد قضات دادگاه، دستور رسیدگی بیشتر به ماجرا و بررسی برخی نواقص را صادر کنند. متهم پرونده، شوهر مقتول است که در جلسه محاکمه خود را بی‌گناه دانست و درخواست دیه ۷۰۰ میلیون تومانی پدر مقتول در ازای بخشش را رد کرد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قاتل ستایش اعدام شد
جام جم آنلاین - قاتل ستایش اعدام شدقاتل ستایش قریشی اعدام شد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - تائید سلامت روانی قاتل ابوالفضل
جام جم آنلاین - تائید سلامت روانی قاتل ابوالفضلکارشناسان هیات پنج نفره پزشکی قانونی پس از معاینه قاتل ابوالفضل، سلامت روانی او را تائید کردند.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل خواهر ۱۵ ساله در سراوان
جام جم آنلاین - قتل خواهر 15 ساله در سراوانفرمانده انتظامی شهرستان سراوان از دستگیری مردی خبر داد که دو سال قبل خواهرش را به قتل رسانده بودند.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل علی آبادی در شاهرود
جام جم آنلاین - دستگیری قاتل علی آبادی در شاهرودفرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به نزاع روز گذشته در شهر علی آباد کتول که یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت، گفت: با هوشیاری پلیس، عامل این نزاع منجر به قتل در شاهرود دستگیر شد.

۲۲۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دفاع دروغ خدمتکار
جام جم آنلاین - دفاع دروغ خدمتکارسروان رضوانی در حال تحقیق از متهم به قتلی بود که از کلانتری ۲۳ با او تماس گرفتند و از قتل مرد تاجری در خانه‌اش در مرکز شهر خبر دادند.

۲۲۵ روز پیش
اعتراف به قتل دوست بعد از ۱۲ سال
مردی که دوستش را ١٢ سال پیش به قتل رسانده بود، عاقبت دستگیر شد و به ارتکاب این جرم اعتراف کرد.

۲۲۵ روز پیش
تبرئه از قتل با ۵۰ بار سوگند
زنی که متهم است مرد موردعلاقه‌اش را از پنجره به بیرون پرت کرده و به قتل رسانده ‌است، ٥٠ بار قسم خورد که این قتل کار او نبوده و به‌این‌ترتیب تبرئه شد.

۲۲۵ روز پیش
قاتل ستایش قریشی اعدام شد
قاتل ستایش قریشی اعدام شد حکم قاتل ستایش قریشی سحرگاه امروز اجرا شد.

۲۲۵ روز پیش
نجات مردی که دو شریکش را کشت
مردی که به‌دلیل اختلاف با دو شریکش آنها را به قتل رسانده بود، بعد از آنکه توانست رضایت اولیای‌دم مقتولان را جلب کند، به‌دلیل جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه رفت.

۲۲۵ روز پیش
قصاص؛ پایان زندگی معتادی که پدرش را کشت
جوان معتادی که پدر خود را به قتل رسانده بود، با درخواست اولیای دم مقتول به دار آویخته شد.این جنایت اواخر آبان سه سال قبل در استان خراسان‌رضوی رخ داد و متهم از آن زمان در بازداشت بود تا اینکه در نهایت حکم او با طی مراحل قانونی به مرحله اجرا رسید و او به دار آویخته شد.

۲۲۵ روز پیش
رازگشایی از قتل قاچاقچی زن در جنگل
روزنامه جام جم نوشت: قاچاقچی حرفه‌ای شیشه که پس از اختلاف با عضو زن باند، او را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود با ردیابی‌های پلیسی کارآگاهان استان گلستان دستگیر شد.

۲۲۵ روز پیش

صفحه ۹ از ۱۰۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر