جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۵ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۴ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۳ روز پیش
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشت
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشتیک فرد ناشناس نزدیک یک رستوران واقع در مرکز مسکو بدون هدف تیراندازی کرد.

۲ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است«عشق زیاد» انگیزه‌ای بود که باعث شد مردی به‌خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.

۲ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۵ روز پیش
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. این مرد که بخاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود پس از جنایت، جسد زن را داخل یک گونی قرار داد و در سطل زباله خیابان انداخت.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۵ روز پیش
/ لیست اخبار قتل و جنایت
تحقیقات درباره کشته شدن ۴ سرباز در کانون اصلاح و تربیت یاسوج ادامه دارد
تحقیقات درباره کشته شدن ۴ سرباز در کانون اصلاح و تربیت یاسوج ادامه داردهمشهری آنلاین: جمعه -۲۶ شهریور-در حادثه ای خونین یکی از سربازان وظیفه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد پس از اتمام پست نگهبانی با اسلحه ،خود و سه سرباز دیگر را به قتل رساند.

۲۲۲ روز پیش
اعتراض سعید مرتضوی در دادگاه رد شد
اعتراض سعید مرتضوی در دادگاه رد شدهمشهری آنلاین: وکیل‌مدافع تعدادی از کارگران شاکی در پرونده تامین اجتماعی از رد اعتراض سعید مرتضوی به برخی از بندهای گزارش کارشناسی پرونده تامین اجتماعی خبر داد.

۲۲۲ روز پیش
جزئیات جلسه محاکمه قاتل "ستایش"
جزئیات جلسه محاکمه قاتل همشهری آنلاین: پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده و جسدش را با اسید و آتش سوزانده است، در جلسه دادگاه منکر تعرض شد اما ارتکاب به قتل را در شرایط «سیاه‌مستی» پذیرفت.

۲۲۴ روز پیش
جزئیات جلسه محاکمه قاتل «ستایش»
جزئیات جلسه محاکمه قاتل «ستایش»پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده و جسدش را با اسید و آتش سوزانده است، در جلسه دادگاه منکر تعرض شد اما ارتکاب به قتل را در شرایط «سیاه‌مستی» پذیرفت.

۲۲۴ روز پیش
محاکمه سارقی که در زندان جنایت کرد
محاکمه سارقی که در زندان جنایت کردسارق مسلح که در جریان درگیری در زندان همدستش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، بعد از تحمل ۹سال حبس با جلب رضایت اولیای دم مقتول از قصاص نجات یافت اما صبح دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری محاکمه شد.

۲۲۵ روز پیش
بخشش زورگیر قاتل؛ به حرمت عید قربان
بخشش زورگیر قاتل؛ به حرمت عید قربانپسر ۱۶ساله که پس از مصرف مشروبات الکلی، به همراه دوستانش تصمیم به زورگیری گرفته و در جریان سرقت از مردی ۴۰ساله جنایت جنجالی خیابان مجیدیه را رقم زده بود، پس از گذشت ۷سال توسط اولیای دم بخشیده شد.

۲۲۵ روز پیش
اخذ آخرین دفاع از متهم پرونده «ستایش»/تقاضای قصاص از سوی اولیای‌دم مقتول
اخذ آخرین دفاع از متهم پرونده «ستایش»/تقاضای قصاص از سوی اولیای‌دم مقتولوکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش» گفت: در جلسه امروز دادگاه خانواده «ستایش» تقاضای قصاص کردند.

۲۲۵ روز پیش
خودکشی مادر بی‌رحم در زندان
خودکشی مادر بی‌رحم در زندانزن جوان که به اتهام همدستی در قتل نوزاد ۲ماهه‌اش در زندان فلوریدا به سر می‌برد، به زندگی خود پایان داد.

۲۲۵ روز پیش
برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش»
برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش»اولین جلسه دادگاه متهم پرونده ستایش صبح امروز (چهارشنبه) - ۲۴ شهریور ماه - در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

۲۲۵ روز پیش
قتل کودک چابهاری در تیراندازی اشرار مسلح
قتل کودک چابهاری در تیراندازی اشرار مسلحاشرار مسلح روز گذشته با تیراندازی به یک خودرو در چابهار سرنشین خردسال خودرو را به قتل رساندند.

۲۲۵ روز پیش
درخواست پدرو مادر سپهرکوچولو برای قصاص قاتل
درخواست پدرو مادر سپهرکوچولو برای قصاص قاتل«اگرقاتل پسرم مجنون است، دیه می‌خواهم و اگر مجنون نیست، هرچه زودتر قصاصش کنید.» این گفته‌های پدرسپهرکوچولو در دادسرای امورجنایی تهران است.

۲۲۶ روز پیش
سلاح سرد؛ نقش اول ۷۰درصد نزاع‌ها
سلاح سرد؛ نقش اول ۷۰درصد نزاع‌هانایب‌رئیس کمیسیون قضایی با اشاره به اراده نمایندگان مجلس برای تصویب نهایی لایحه ممنوعیت حمل و استفاده از سلاح سرد که کلیات آن در این کمیسیون به تصویب رسیده، گفت: «موارد استفاده از این سلاح‌ها در جرایم مختلف ضرورت جرم‌انگاری حمل سلاح سرد را رقم زد.

۲۲۸ روز پیش
بازسازی صحنه قتل مادربزرگ و نوه در خانه قدیمی
بازسازی صحنه قتل مادربزرگ و نوه در خانه قدیمیعاملان قتل مادربزرگ و نوه‌اش صبح دیروز در محل جنایت صحنه قتل را بازسازی کردند. عروس جوان مدعی است که هردو قتل را متهم دیگر پرونده مرتکب شده و او تنها در ارتکاب جنایت با وی همراه بوده است.

۲۲۸ روز پیش
مرگ قاتل در زندان پرونده را دوباره به دادگاه فرستاد
مرگ قاتل در زندان پرونده را دوباره به دادگاه فرستادمردی که به اتهام قتل صاحب یک سمند به قصاص محکوم شده بود در زندان سکته کرد و جانش را از دست داد تا پرونده وی بار دیگر به دادگاه فرستاده شود.

۲۲۸ روز پیش
قاتل ستایش ۲۴ شهریور محاکمه می‌شود
قاتل ستایش ۲۴ شهریور محاکمه می‌شودهمشهری آنلاین: سرانجام کیفرخواست قاتل ستایش قریشی صادر شد و پرونده برای رسیدگی به ایستگاه محاکمه رسید.

۲۲۹ روز پیش
نقشه زن شیشه‌ای برای ربودن رونیکا کوچولو
نقشه زن شیشه‌ای برای ربودن رونیکا کوچولوزن جوان برای دومین بار نقشه کودک‌ربایی کشید تا طلا و جواهرات دختربچه ۴ ساله‌ای را سرقت کند اما فکرش را نمی‌کرد که خیلی زود دستگیر شود.

۲۳۰ روز پیش
وقوع تیراندازی در یکی از مدارس آمریکا
وقوع تیراندازی در یکی از مدارس آمریکادر حادثه تیراندازی در یکی از مدارس آمریکا یک دانش آموز جان خود را از دست داد.

۲۳۰ روز پیش
جنایت هولناک مرد عصبانی در بهزیستی
جنایت هولناک مرد عصبانی در بهزیستیمردی پس از ورود مخفیانه به آسایشگاه بهزیستی در بوشهر، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پا به فرار گذاشت.

۲۳۲ روز پیش
دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانیان
دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانیانسخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی حامل دو زندانی در غرب کشور خبر داد.

۲۳۲ روز پیش
یک فیلم؛ سرنخ پلیس برای دستگیری قاتل طلافروش
یک فیلم؛ سرنخ پلیس برای دستگیری قاتل طلافروشتحقیقات پلیس آگاهی استان همدان برای دستگیری قاتل طلافروش ملایری در حالی ادامه دارد که یک فیلم، مهم‌ترین سرنخ پلیس برای رسیدن به عاملان این جنایت است.

۲۳۳ روز پیش
خواستگاری و تهدید خواهرعروس به اسیدپاشی برای کلاهبرداری
خواستگاری و تهدید خواهرعروس به اسیدپاشی برای کلاهبرداریرئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار سابقه داری که با شیوه‌های مختلفی همچون راه‌اندازی شرکت کاغذی، خواستگاری، جعل عنوان وکیل، تهدید به اسیدپاشی و ... اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود خبر داد.

۲۳۳ روز پیش
مقتول پیش از مرگ، برادرش را متهم کرد
مقتول پیش از مرگ، برادرش را متهم کرد«می‌خواستم پوکه‌های قرص را که تاریخ مصرفش گذشته بود آتش بزنم اما فکرش را نمی‌کردم که برادرانم هم در آتش می‌سوزند.»

۲۳۴ روز پیش
بخشش مرد جنایتکار پیش از قصاص
بخشش مرد جنایتکار پیش از قصاصمرد جنایتکار که پس از قتل دختری جوان، جسد او را به آتش کشیده بود، بعد از گذشت ۳سال از مجازات قصاص گریخت.

۲۳۴ روز پیش
مرگ مادر و دختر بی‌گناه درگروگانگیری آتشین
مرگ مادر و دختر بی‌گناه درگروگانگیری آتشینمردان آشنا که به‌دنبال اختلاف حساب با یکی از دوستانشان قصد ربودن او را داشتند، خودرویش را به رگبار بستند اما در این حادثه زن جوانی همراه دختر خردسالش به قتل رسیدند.

۲۳۴ روز پیش
جنایت هولناک یک تازه‌داماد در غرب تهران
در جریان یک جنایت هولناک خانوادگی، تازه داماد با سلاح کمری وارد خانه پدرزنش شد و همه اعضای این خانواده حتی نوعروسش را به گروگان گرفت. هنگامی که مأموران پلیس برای نجات گروگان‌ها، خانه را به محاصره درآورده بودند، تازه داماد به گروگان‌ها شلیک کرد و بعد هم به زندگی خود پایان داد. او شنیده بود نوعروس تصمیم دارد با صلاحدید خانواده‌اش از او طلاق بگیرد.

۲۳۴ روز پیش
هلاکت ۳ داعشی در کرمانشاه
هلاکت ۳ داعشی در کرمانشاههمشهری آنلاین: فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اعلام خبر اجرای پنج مورد عملیات برخورد با اشرار و گروهک‌های تروریستی در سال جاری از هلاکت سه داعشی در کرمانشاه خبر داد.

۲۳۵ روز پیش
افزایش ارتکاب قتل در آفریقای جنوبی
افزایش ارتکاب قتل در آفریقای جنوبیآمارها نشان می‌دهد سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) آمار ارتکاب قتل در آفریقای جنوبی ۴.۹ درصد افزایش یافته است.

۲۳۵ روز پیش
طناب دار برگردن قاتل پزشک اردبیلی
طناب دار برگردن قاتل پزشک اردبیلیبا گذشت یک سال از قتل جنجالی پزشک سرشناس اردبیلی، عامل این جنایت سحرگاه دیروز در زندان مرکزی اردبیل به دار مجازات آویخته شد.

۲۳۶ روز پیش
درخواست پلیس از مجلس برای تصویب ممنوعیت حمل سلاح سرد
درخواست پلیس از مجلس برای تصویب ممنوعیت حمل سلاح سردپس از آنکه با پیگیری کارشناسان و رسانه‌ها، لایحه ممنوعیت به کارگیری و حمل سلاح سرد در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصویب شد، رئیس پلیس آگاهی ناجا نیز از نمایندگان خواست لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه در صحن مجلس بررسی کرده و تصویب کنند.

۲۳۶ روز پیش
خودکشی خواستگار سمج پس از قتل دختر ۱۸ ساله
خودکشی خواستگار سمج پس از قتل دختر ۱۸ سالهکارگر جوان درحالی‌که یک قبضه کلاشنیکف در دست داشت برای آخرین بار به خواستگار دختر موردعلاقه‌اش رفت اما باز هم جواب رد شنید و دست به جنایتی هولناک زد.

۲۳۷ روز پیش

صفحه ۹ از ۱۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعد صفحه آخر