یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار مواد مخدر
کشف یک تن مواد مخدر از تانکر سوخت
کشف یک تن مواد مخدر از تانکر سوختجانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف هزار کیلوگرم مواد مخدر از یک تانکر حمل سوخت در مشهد خبر داد.

۳۸ روز پیش
طرح توزیع مخدر دولتی اصلاح می‌شود
طرح توزیع مخدر دولتی اصلاح می‌شود اجتماع > اجتماعی - سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی از تجدیدنظر در طرح توزیع مخدر دولتی خبر داد و گفت: این طرح به‌منظور قطع رابطه معتادان با قاچاقچیان مطرح و مقرر شد با توزیع مواد‌مخدر رقیق مصرف را مدیریت کنیم.

۳۸ روز پیش
جانشین پلیس مواد مخدر سراوان شهید شد
جانشین پلیس مواد مخدر سراوان شهید شدجانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان به شهادت رسید.

۳۸ روز پیش
۵۰ سوگند، تا اعدام قاتل «سوگند» کوچولو
ناپدری که به اتهام خوراندن قرص‌های مخدر به دخترخوانده یک ساله‌اش «سوگند» به قصاص محکوم شده بود، همزمان با نقض حکم قصاص در دیوانعالی کشور، صبح دیروز برای دومین بار در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی رنجبر پای میز محاکمه ایستاد.اما قضات دادگاه صدور رأی نهایی را به اجرای مراسم قسامه-سوگند-موکول کردند.

۴۰ روز پیش
حکم اعدام ۵۰۰۰ قاچاقچی‌ منتفی شد
حکم اعدام ۵۰۰۰ قاچاقچی‌ منتفی شداجتماع > اجتماعی - سرانجام و ۷سال پس از آخرین اصلاح قانون مبارزه با مواد‌مخدر، بخش‌هایی از این قانون که مربوط به مجازات اعدام در این حوزه می‌شد، تغییر کرد.

۴۰ روز پیش
کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت
کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۶۳ کیلو تریاک از یک دستگاه تریلی حمل گاز مایع در مشهد خبر داد.

۴۱ روز پیش
۴ برادر قربانی مواد مخدر صنعتی
4 برادر قربانی مواد مخدر صنعتیماجرای تلخ برادرانی که قربانی مواد مخدر صنعتی شده بودند، مادر داغدار را برای نجات آخرین فرزندش از قصاص نفس، در برابر تصمیمی سخت قرار داد.

۴۲ روز پیش
۴ برادر قربانی مخدرهای صنعتی شدند
ماجرای تلخ برادرانی که قربانی موادمخدر صنعتی شده بودند، مادر داغدار را برای نجات آخرین فرزندش از قصاص نفس، در برابر تصمیمی سخت قرار داد چراکه دو فرزند او در سال های گذشته قربانی سوءمصرف مواد شده بودند و هم اکنون نیز یکی دیگر از فرزندان معتادش به دست فرزند معتاد دیگر به قتل رسیده بود و حالا مادر داغدار باید برای قصاص و یا نجات آخرین فرزندش از مرگ، تصمیم سختی می گرفت تا این که ... .

۴۲ روز پیش
تقصیر موگرینی نیست
تقصیر موگرینی نیستاجتماع > اجتماعی - مسعود کوثری:
نمایندگان مجلس تحلیف را سرزنش کردند؛ سرزنش کردنی. اما، امان از دست این موبایل که کار را به اینجا رساند که حتی نمایندگان مجلس هم عنان از کف دادند و شروع کردند به سلفی گرفتن با علیا مخدره موگرینی.

۴۲ روز پیش
افزایش زنان قاچاقچی، کاهش جمعیت زندان‌ها
افزایش زنان قاچاقچی، کاهش جمعیت زندان‌هااجتماع > اجتماعی - در روزهایی که موضوع کاهش مجازات اعدام قاچاقچیان مواد‌مخدر همچنان داغ است، رئیس سازمان زندان‌ها اعلام کرد که زنان در قاچاق مواد از مردان پیشی گرفته‌اند.

۴۴ روز پیش
محموله افیونی در بزرگراه آزادگان متوقف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف بیش از ۶۱ کیلوگرم تریاک خبر داد.

۴۵ روز پیش
مخدر جدیدی وارد کشور نشده است
مخدر جدیدی وارد کشور نشده استاجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی راد:
ورود مواد مخدر جدیدی با پایه روانگردان NPSخبری بود که چند روز قبل رسانه‌ها به نقل از قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد‌مخدر آن را اعلام کردند.


۴۵ روز پیش
صدور کیفرخواست در پرونده قتل مرد مواد فروش
صدور کیفرخواست در پرونده قتل مرد مواد فروشاجتماع > اجتماعی - پرونده مرد جوانی که در درگیری بر سر مواد، فروشنده مواد‌مخدر را به قتل رسانده بود، با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

۴۶ روز پیش
کشف ۶.۵ تن پیش‌ساز هروئین در گمرک + عکس
کشف ۶.۵ تن پیش‌ساز هروئین در گمرک + عکسماموران گمرک در جدیدترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف ۶.۵ تن پیشساز مواد مخدر از نوع هروئین شدند.

۴۷ روز پیش
کشف پیش‌ ساز هروئین در گمرک +عکس
کشف پیش‌ ساز هروئین در گمرک +عکسماموران گمرک در جدیدترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف ۶.۵ تن پیش ساز مواد مخدر از نوع هروئین شدند.

۴۷ روز پیش
تخفیف به ۶ هزار قاچاقچی محکوم به اعدام
تخفیف به ۶ هزار قاچاقچی محکوم به اعداماجتماع > اجتماعی - قانون مبارزه با مواد‌مخدر مصوب سال ۱۳۶۷ برای تولید، توزیع، حمل و نگهداری بیش از یک کیلوگرم تریاک و همچنین بیش از ۳۰ گرم مواد‌مخدر صنعتی مجازات اعدام در نظر گرفته بود. این قانون در طول سال‌های متمادی با اصلاحات حداقلی همراه بود.

۴۷ روز پیش
۶۰ درصد معتادان، تریاک و مشتقات آن را مصرف می‌کنند
۶۰ درصد معتادان، تریاک و مشتقات آن را مصرف می‌کننداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشورگفت: ۵۶ تا ۶۰ درصد معتادان از تریاک و مشتقات آن استفاده می‌کنند و مشتقات حشیش، هروئین و کراک در رتبه‌های بعدی و شیشه در رتبه چهارم مصرف قرار دارد.

۴۷ روز پیش
جاسازی عجیب مواد مخدر در فرودگاه +عکس
جاسازی عجیب مواد مخدر در فرودگاه +عکسپلیس فرودگاه سیدنی، یک مسافر زن آمریکایی را که نزدیک به دو کیلوگرم کوکائین را در پاشنه کفش و داخل لوازم آرایشی جاسازی کرده بود ، بازداشت کرد.

۴۷ روز پیش
واکنش قائم مقام وزیربهداشت،درباره طرح توزیع مواد مخدر دولتی
واکنش قائم مقام وزیربهداشت،درباره طرح توزیع مواد مخدر دولتیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به طرح توزیع مواد مخدر دولتی که اخیرا مطرح شده،گفت: این رویکردها و طرح‌ها برای کاهش آسیب‌ مواد مخدر، کاهش مواجهه با قاچاقچی و کاهش رفتارهای پرخطر است.

۴۹ روز پیش
کشف ۵ کیلو تریاک با شیشه و هروئین و یک مایع مشکوک جدید
کشف ۵ کیلو تریاک با شیشه و هروئین و یک مایع مشکوک جدیدرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری سه نفر متهم و کشف حدود ۵ کیلوگرم تریاک از آنها خبر داد.

۴۹ روز پیش
شناسایی ۱۰ استان پرخطر نیازمند احداث مراکز ترک اعتیاد بیشتر
شناسایی ۱۰ استان پرخطر نیازمند احداث مراکز ترک اعتیاد بیشتراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت، ۱۰ استان پرخطر در خصوص اعتیاد شناسایی شده است که به احداث مراکز ترک اعتیاد نیاز بیشتری دارند.

۴۹ روز پیش
جزییات دستگیری برادران مواد فروش در تهران
جزییات دستگیری برادران مواد فروش در تهرانرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۲ برادر که به صورت گسترده در حوزه توزیع مواد فعالیت داشتند، خبر داد.

۵۰ روز پیش
کشف ۱۴ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی از آغاز سال/رشد ۳۵ درصدی مواد مخدر کشف شده در استان
کشف ۱۴ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی از آغاز سال/رشد ۳۵ درصدی مواد مخدر کشف شده در استانفرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴ تن و ۱۴۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد که رشد ۳۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

۵۰ روز پیش
تشدید کودک‌ آزاری و خشونت با ورود مخدرهای صنعتی
تشدید کودک‌ آزاری و خشونت با ورود مخدرهای صنعتیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرعامل جمعیت امام علی (ع) گفت: از میانه‌های دهه ۸۰ که شاهد ورود مواد مخدر صنعتی به ویژه شیشه و کراک در کشور بودیم نوع کودک آزاری‌ها تغییر کرد و خشونت‌ها تشدید شد.

۵۱ روز پیش
مخدر جدید هم رسید؛ ان‌پی‌اس!
مخدر جدید هم رسید؛ ان‌پی‌اس! اجتماع > اجتماعی - قائم‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر که پیش از این ورود مخدر «کروکودیل» به کشور را تکذیب کرده بود، این بار ورود مخدر جدید به داخل مرزها به نام «ان‌پی‌اس» را تأیید کرد.

۵۲ روز پیش
توصیه‌های پلیس فرودگاه به حجاج: قرص‌های روانگردان و داروهای کدئین دار ممنوع است
توصیه‌های پلیس فرودگاه به حجاج: قرص‌های روانگردان و داروهای کدئین دار ممنوع استاجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور تمهیدات پلیس برای سفر حجاج را تشریح کرد و گفت: در زمینه حمل مواد مخدر صنعتی و سنتی، قرص‌های روانگردان و داروهای کدئین دار به عربستان حساسیت زیادی وجود داشته و حمل این مواد ممنوع است.

۵۴ روز پیش
زانتیا با ۱۵۵ کیلو تریاک توقیف شد
زانتیا با 155 کیلو تریاک توقیف شدرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از کشف ۱۵۵کیلوگرم تریاک در فارس خبر داد.

۵۴ روز پیش
دستگیری متهم مواد فروش در تهران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران و کشف ۵۸ کیلوگرم تریاک از خودروی وی خبر داد.

۵۴ روز پیش
کشف لابراتور شیشه در قم +عکس
کشف لابراتور شیشه در قم +عکسیک لابراتوار تولید شیشه با عملیات محرمانه و دقیق توسط تیم گشت ویژه دادستانی استان قم شناسایی و منهدم شد.

۵۵ روز پیش
جزییات دستگیری فروشندگان مواد مخدر؛ کشف ۱۹ کیلوگرم هروئین
جزییات دستگیری فروشندگان مواد مخدر؛ کشف ۱۹ کیلوگرم هروئیناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری سه نفر فروشنده مواد مخدر و کشف حدود ۱۹ کیلو و ۳۵۰ گرم هروئین خبر داد.

۵۵ روز پیش

صفحه ۱ از ۹ صفحه
1
2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعد صفحه آخر