یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۴ روز پیش
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شد
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شدجوانی که با لباس پرسنل مرکز اورژانس اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این مرکز می‌کرد، توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهم
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهمفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از آتش زدن زنی توسط یک مرد در این شهرستان خبر داد.

۱۰ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۱۰ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۱۰ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۱۰ روز پیش
گواهینامه بدون سربازی
گواهینامه بدون سربازیاجتماع > اجتماعی - قانون حذف شرط داشتن پایان خدمت برای اخذ گواهینامه رانندگی که اواخر پاییز ۹۴در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید، پس از فراز ‌و ‌نشیب‌های فراوان بین مجلس و نیروی انتظامی به‌زودی اجرایی می‌شود؛ این خبری بود که پس از دیدار روسای ستاد کل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۱۰ روز پیش
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شود
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: کارت‌های قدیمی سال آینده بی‌اعتبار می‌شود.

۱۰ روز پیش
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفت
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفتزن جوانی که با اعتماد بیجا و بی توجه به هشدارهای پلیس سوار خودرو شخصی شد، مورد تجاوز جنسی و آزار و اذیت دو جوان پلید قرار گرفت.

۱۰ روز پیش
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکس
واکنش مادر اهورا به قتل و تجاوز به پسرش | اهورا شوهرم را دوست داشت | قصاص قاتل اهورا را می خواهم +عکسمادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد. آن طور که رسانه های محلی گیلان نوشته اند، مادر اهورا پسر رشتی که پس از تجاوز به دست ناپدری به قتل رسید، می گوید: قصاص قاتل اهورا را می خواهم. پیشتر در خبرها آمده بود که مادر اهورا قصد شکایت از قاتل را نداشته است. او به این موضوع واکنش نشان داد.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار مواد مخدر
کدام مخدرها و افراد مشمول «موادمخدر دولتی» می‌شوند
کدام مخدرها و افراد مشمول «موادمخدر دولتی» می‌شونداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر با دفاع تمام قد از طرح «توزیع موادمخدر دولتی در کشور» آن را عاملی در کاهش پول‌های کثیف دانست و توضیحاتی در خصوص مخدرها و افرادی که مشمول توزیع موادمخدر دولتی می‌شوند ارائه کرد.

۹۰ روز پیش
مهندس صنایعی که صنعت علف و گل گلخانه ای به راه انداخته است!
مهندس صنایعی که صنعت علف و گل گلخانه ای به راه انداخته است!مهندس صنایع است و به قول خودش تلاش هم کرده است تا راه به شرکتی ببرد و درآمدش را از رشته تحصیلی اش به دست بیاورد اما خیلی زود به این نتیجه رسیده است که باید راه دیگری در پیش بگیرد، مدتی را در یکی از بنگاه های املاک گذرانده و می گویدهر چند درآمد خوبی داشته اما پولش خیلی بی برکت بود، می گویم قطعا با برکت تر از درآمد فعلی ات است ، انگار که بداند جوابم چیست حرفم را قطع می کند و قاطعانه می گوید: نه. آنقدر که آنجا مجبور به دروغ بودم اینجا نیستم.

۹۰ روز پیش
افزایش کشف مخدر گل
افزایش کشف مخدر گل اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از افزایش کشفیات مخدر گل در سال جاری خبر داد.

۹۲ روز پیش
افزایش کشف "گل" در کشور
افزایش کشف رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از افزایش کشفیات مخدر گل در سال جاری خبر داد.

۹۲ روز پیش
افزایش کشف مخدر گل
افزایش کشف مخدر گلهمشهری آنلاین: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از افزایش کشفیات مخدر گل در سال جاری خبر داد.

۹۲ روز پیش
کشف ۲۰ کیلوگرم حشیش در جنوب تهران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: از مخفیگاه قاچاقچی مواد مخدر در جنوب تهران ۲۰ کیلوگرم حشیش کشف شد.

۹۴ روز پیش
کاهش مصرف مواد محرک در کشور
کاهش مصرف مواد محرک در کشوراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون امور توسعه و پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: در سال‌های ۹۰ و ۹۱ مصرف مواد محرک‌زا در رتبه دوم قرار داشت که در سال‌های اخیر مصرف این مواد به رتبه چهارم تنزل پیداکرده است.

۹۵ روز پیش
جاساز حرفه ای تریاک در صندلی آرایشی! +عکس
جاساز حرفه ای تریاک در صندلی آرایشی! +عکسمحموله تریاک که در صندلی های آرایشگاهی به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود در گمرک فرودگاه امام خمینی کشف شد.

۱۰۲ روز پیش
ماری‌جوانا در پاستیل
ماری‌جوانا در پاستیلاجتماع > اجتماعی - ایندیانا> چند کودک و یک مرد در آمریکا به‌علت خوردن پاستیل‌های آغشته به مواد‌مخدر ازجمله ماری‌جوانا راهی بیمارستان شدند.

۱۰۳ روز پیش
کیفرخواست قورباغه مکران به زودی صادر می‌‏شود
کیفرخواست قورباغه مکران به زودی صادر می‌‏شوددادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: کیفرخواست پرونده قورباغه مکران قاچاقچی بین‌المللی کمتر از یک ماه دیگر صادر می‌‏شود.

۱۰۳ روز پیش
کشف ۲ تن مرفین در کرمان
کشف 2 تن مرفین در کرمانفرمانده انتظامی استان کرمان از کشف محموله ۲ تنی مرفین در نرماشیر در شرق استان با ارزش ریالی ۲۰ میلیارد ریالخبر داد.

۱۰۳ روز پیش
کشف ۲۰۰۰ کیلوگرم مرفین در شرق کرمان
کشف 2000 کیلوگرم مرفین در شرق کرمانکرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف محموله ۲ تنی مرفین در نرماشیر خبر داد و گفت: ارزش ریالی این میزان مواد مخدر، حدود ۲۰ میلیارد ریال است.

۱۰۴ روز پیش
کشف بزرگ‌ترین محموله مرفین قاچاق در شر ق استان کرمان
کشف بزرگ‌ترین محموله مرفین قاچاق در شر ق استان کرماندادستان عمومی و انقلاب کرمان از کشف بیش از ۱۸۰۰ کیلو گرم مرفین در مبادی ورودی شرق استان کرمان، حوالی ظهر امروز خبر داد.

۱۰۴ روز پیش
کشف شیره تریاک از پاشنه کفش در گمرک + عکس
کشف شیره تریاک از پاشنه کفش در گمرک + عکسماموران گمرک ایران در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر از داخل پاشنه کفش تریاک کشف کردند.

۱۰۵ روز پیش
کشف بیش از یک و نیم تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه تکاوران پلیس
کشف بیش از یک و نیم تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه تکاوران پلیسفرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تیم های عملیاتی پلیس و دستگیری دو قاچاقچی و کشف یک تن و ۵۰۳ کیلو تریاک خبر داد.

۱۰۵ روز پیش
کشف یک و نیم تن مواد مخدر طی عملیات پلیسی در سراوان
کشف یک و نیم تن مواد مخدر طی عملیات پلیسی در سراواناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تیم های عملیاتی پلیس و دستگیری دو قاچاقچی و کشف یک تن و ۵۰۳ کیلو تریاک خبر داد.

۱۰۵ روز پیش
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیست
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیستهمشهری آنلاین: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حذف مجازات اعدام در جرائم مربوط به مبارزه با مواد مخدر در شرایط موجود مفید نیست و اشکالاتی ایجاد می‌کند.

۱۰۶ روز پیش
سوداگران مرگ در دام پلیس پایتخت
سوداگران مرگ در دام پلیس پایتخترئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری چهار سوداگر مرگ خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
کشف مواد مخدر در مسیر قاچاق به اروپا توسط پلیس فرودگاه
کشف مواد مخدر در مسیر قاچاق به اروپا توسط پلیس فرودگاهفرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف نزدیک به ۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط پلیس فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که در مسیر قاچاق به اروپا بود، خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
کشف ۱۶ تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کشور طی ۲ هفته اخیر
کشف 16 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کشور طی 2 هفته اخیرمعاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۶ تن و ‏‏۱۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان طی دو هفته اخیر خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
۲۲۵ کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد
225 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شدبیرجند- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با دستگیری پنج متهم ، ۲۲۵ کیلوگرم تریاک در سه عملیات جداگانه از قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نهبندان واقع در جنوب استان کشف شد.

۱۰۶ روز پیش
پرونده مرموز دخترانی که پس از خوشگذرانی شبانه با پسران، خودکشی کردند
پرونده مرموز دخترانی که پس از خوشگذرانی شبانه با پسران، خودکشی کردنددر دو ماه گذشته دو پرونده مرموز با یک سناریو خبرساز شد؛ در هر دو پرونده یک دختر نوجوان پس از خوشگذرانی شبانه با پسران در مهمانی و مصرف الکل و مواد مخدر، از ساختمان سقوط کرده و کشته شده اند. علت مرگ و سقوط مرموز این دختران جوان چیست؟

۱۰۶ روز پیش
جزئیات دستگیری ۴سوداگر مرگ/کشف ۹ کیلوگرم مواد مخدر
جزئیات دستگیری ۴سوداگر مرگ/کشف ۹ کیلوگرم مواد مخدررئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری ۴ نفر سوداگر مرگ و کشف حدود ۹ کیلو گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیست
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حذف مجازات اعدام در جرائم مربوط به مبارزه با مواد مخدر در شرایط موجود مفید نیست و اشکالاتی ایجاد می‌کند.

۱۰۸ روز پیش
ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد | زنی که با دوست شوهرش ازدواج کرد!
ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد | زنی که با دوست شوهرش ازدواج کرد!ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد. پسر جوان پس از ورود به زندگی زوج خوشبخت به زندگی مشترک آنها پایان داد و با زن دوست خود ازدواج کرد. وی با مصرف مواد مخدر صنعتی از مردم زورگیری می‌کرد.

۱۰۸ روز پیش
دستگیری اعضای باند توزیع سلاح در قوچان
دستگیری اعضای باند توزیع سلاح در قوچانمشهد - ایرنا - فرماندار قوچان اعلام کرد: یک باند توزیع سلاح و مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و منهدم شد.

۱۰۸ روز پیش
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را دارد
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را داردوزیر کشور با بیان اینکه ایران دارای بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برنامه‌های پیشگیری اولیه از اعتیاد، درمان و بازتوانی معتادان، جامعه‌پذیری و صیانت اجتماعی از معتادان بهبودیافته نیز در جامعه جهانی، کشوری موفق ارزیابی می‌شود.

۱۰۹ روز پیش
دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب که در زمینه فروش مواد مخدر در منطقه حصار کرج فعال بودند خبر داد.

۱۰۹ روز پیش
کله قند تریاکی! +عکس
کله قند تریاکی! +عکسماموران گمرک ایران از داخل کله قند، تریاک کشف کردند.

۱۱۱ روز پیش
کشف ۱۱ کیلوگرم هروئین از قوطی‌های کنسرو
دادستان عمومی و انقلاب جزیره کیش از کشف ۱۱ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در قوطی‌های کنسرو جاسازی شده بودند، خبر داد.

۱۱۳ روز پیش

صفحه ۲ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعد صفحه آخر