یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۴ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۴ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۰ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۴ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۴ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۱ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۴ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۷ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۷ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۷ روز پیش
/ لیست اخبار مواد مخدر
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیست
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیستهمشهری آنلاین: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حذف مجازات اعدام در جرائم مربوط به مبارزه با مواد مخدر در شرایط موجود مفید نیست و اشکالاتی ایجاد می‌کند.

۴۳ روز پیش
سوداگران مرگ در دام پلیس پایتخت
سوداگران مرگ در دام پلیس پایتخترئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری چهار سوداگر مرگ خبر داد.

۴۳ روز پیش
کشف ۱۶ تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کشور طی ۲ هفته اخیر
کشف 16 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کشور طی 2 هفته اخیرمعاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۶ تن و ‏‏۱۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان طی دو هفته اخیر خبر داد.

۴۳ روز پیش
۲۲۵ کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد
225 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شدبیرجند- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با دستگیری پنج متهم ، ۲۲۵ کیلوگرم تریاک در سه عملیات جداگانه از قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نهبندان واقع در جنوب استان کشف شد.

۴۳ روز پیش
پرونده مرموز دخترانی که پس از خوشگذرانی شبانه با پسران، خودکشی کردند
پرونده مرموز دخترانی که پس از خوشگذرانی شبانه با پسران، خودکشی کردنددر دو ماه گذشته دو پرونده مرموز با یک سناریو خبرساز شد؛ در هر دو پرونده یک دختر نوجوان پس از خوشگذرانی شبانه با پسران در مهمانی و مصرف الکل و مواد مخدر، از ساختمان سقوط کرده و کشته شده اند. علت مرگ و سقوط مرموز این دختران جوان چیست؟

۴۳ روز پیش
جزئیات دستگیری ۴سوداگر مرگ/کشف ۹ کیلوگرم مواد مخدر
جزئیات دستگیری ۴سوداگر مرگ/کشف ۹ کیلوگرم مواد مخدررئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری ۴ نفر سوداگر مرگ و کشف حدود ۹ کیلو گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

۴۳ روز پیش
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیست
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حذف مجازات اعدام در جرائم مربوط به مبارزه با مواد مخدر در شرایط موجود مفید نیست و اشکالاتی ایجاد می‌کند.

۴۵ روز پیش
دستگیری اعضای باند توزیع سلاح در قوچان
دستگیری اعضای باند توزیع سلاح در قوچانمشهد - ایرنا - فرماندار قوچان اعلام کرد: یک باند توزیع سلاح و مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و منهدم شد.

۴۵ روز پیش
ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد | زنی که با دوست شوهرش ازدواج کرد!
ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد | زنی که با دوست شوهرش ازدواج کرد!ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد. پسر جوان پس از ورود به زندگی زوج خوشبخت به زندگی مشترک آنها پایان داد و با زن دوست خود ازدواج کرد. وی با مصرف مواد مخدر صنعتی از مردم زورگیری می‌کرد.

۴۵ روز پیش
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را دارد
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را داردوزیر کشور با بیان اینکه ایران دارای بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برنامه‌های پیشگیری اولیه از اعتیاد، درمان و بازتوانی معتادان، جامعه‌پذیری و صیانت اجتماعی از معتادان بهبودیافته نیز در جامعه جهانی، کشوری موفق ارزیابی می‌شود.

۴۶ روز پیش
دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب که در زمینه فروش مواد مخدر در منطقه حصار کرج فعال بودند خبر داد.

۴۶ روز پیش
کله قند تریاکی! +عکس
کله قند تریاکی! +عکسماموران گمرک ایران از داخل کله قند، تریاک کشف کردند.

۴۸ روز پیش
کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگان
کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگانفرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۱۶ تن و ۱۵۸ کیلومتر انواع مواد مخدر در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

۵۰ روز پیش
کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در سه ماه نخست امسال
کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در سه ماه نخست امسالجانشین فرماندهی پلیس پایتخت، از کشف بیش از پنج تن انواع مواد مخدر در سه ماه ابتدایی امسال در تهران و دستگیری ۱۵ باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.

۵۳ روز پیش
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آخرین آمار اعلام شده از مصرف‌کنندگان مواد مخدر با واقعیت فاصله دارد بر لزوم بررسی وضعیت اعتیاد در مدارس کشور تاکید کرد.

۵۴ روز پیش
آمار معتادان کشور ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار تن اعلام شد
آمار معتادان کشور ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار تن اعلام شداجتماع > اجتماعی - همشهری‌ آنلاین:
آمار معتادان کشور قبلا یک میلیون و ۳۲۵ تن اعلام می‌شد اما ستاد مبارزه با مواد مخدر این رقم را اکنون ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار تن اعلام کرد. وزارت بهداشت معتقد است رقم مذکور سه میلیون و ششصد هزار نفر است.

۵۶ روز پیش
متلاشی شدن باند افعی مرداب
متلاشی شدن باند افعی مردابفرمانده انتظامی استان البرز از متلاشی شدن باند توزیع و فروش مواد مخدر معروف به باند افعی مرداب و دستگیری ۱۲ نفر در این رابطه خبر داد.

۵۶ روز پیش
انهدام ۲ باند مسلح مواد مخدر در جنوب شرق ایران
انهدام 2 باند مسلح مواد مخدر در جنوب شرق ایرانفرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح مواد مخدر، دستگیری چهار قاچاقچی حرفه ای و کشف یک تن ۷۷۲ کیلومواد افیونی در عملیات تکاوران پلیس در جنوب استان خبر داد.

۵۶ روز پیش
منجنیق عجیب قاچاقچیان مواد‌مخدر
منجنیق عجیب قاچاقچیان مواد‌مخدراجتماع > اجتماعی - فرمانده نیروی انتظامی در جریان سفر به استان سیستان‌و‌بلوچستان و بازدید از مراکز نظامی و پاسگاه‌های مرزی، از منجنیقی که قاچاقچیان از آن برای انتقال مواد از افغانستان به ایران استفاده می‌کنند هم دیدن کرد.

۵۶ روز پیش
۲ باند مسلح با کشف یک تن و ۷۷۲ کیلوگرم موادمخدر در شرق کشور منهدم شد
2 باند مسلح با کشف یک تن و 772 کیلوگرم موادمخدر در شرق کشور منهدم شدزاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با انهدام ۲ باند مسلح مواد مخدر چهار قاچاقچی حرفه ای دستگیر و یک تن و ۷۷۲ کیلوگرم مواد افیونی در عملیات تکاوران پلیس در جنوب این استان کشف شد.

۵۶ روز پیش
درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در کرمان
درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در کرمانجانشین انتظامی استان کرمان از کشف ۵۰۹ کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس شهرستان کهنوج خبر داد.

۵۷ روز پیش
شکنجه و مرگ به جای ترک
شکنجه و مرگ به جای ترکچند سالی است که کمپ‌های ترک اعتیاد، فعالیتشان را در کشور آغاز کرده‌ و تا به امروز افراد زیادی برای ترک مواد مخدر با مراجعه به این مراکز، درمانشان را آغاز کرده‌اند. در نگاه اول همه چیز خوب به نظر می‌رسد، اما وقتی پای حرف‌های معتادانی که یک روز به امید ترک مواد سر از این مراکز درآورده‌اند، می‌نشینید تازه متوجه می‌شوید پشت درهای بسته بعضی از این کمپ‌های ترک اعتیاد بدون مجوز چه اتفاقات وحشتناکی درحال رخ دادن است که کمتر کسی از آن خبر دارد. به گفته معتادان، آنجا یک شکنجه‌گاه اجباری است.

۶۰ روز پیش
اصرار مجلس بر کاهش مجازات اعدام مواد‌مخدر
اصرار مجلس بر کاهش مجازات اعدام مواد‌مخدراجتماع > اجتماعی - چند روز پس از علنی شدن خبر ارسال نامه دستگاه‌های امنیتی به مجلس با هدف جلوگیری از بررسی و تصویب طرح تعدیل مجازات اعدام در جرایم مرتبط با مواد‌مخدر، نمایندگان اصرار دارند که این طرح بررسی شود و از دستگاه‌های امنیتی و اجرایی می‌خواهند در کار قانونگذاری دخالت نکنند.

۶۲ روز پیش
کشف کارگاه ساخت «شیشه» در شرق تهران
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف و پلمب یک کارگاه ساخت «شیشه» و مواد مخدر صنعتی در شرق این استان خبر داد.

۶۲ روز پیش
دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در تهران
دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در تهرانرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران، توسط ماموران پایگاه دوم این پلیس و کشف یک کیلوگرم هرویین و تریاک خبر داد.

۶۳ روز پیش
بازداشت متهمی که جورابهایش بوی تریاک می‌داد!
بازداشت متهمی که جورابهایش بوی تریاک می‌داد!سرکلانتر سوم پلیس پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که داخل جورابش ۱۱۳ گرم مواد مخدر جاسازی کرده بود.

۶۳ روز پیش
دستگیری متهم با جوراب‌‌های حاوی مواد مخدر
دستگیری متهم با جوراب‌‌های حاوی مواد مخدرسرکلانتر سوم پلیس پایتخت، از دستگیری متهمی خبر داد که داخل جورابش مقدار ۱۱۳ گرم مواد مخدر جاسازی کرده بود.

۶۳ روز پیش
انهدام باند شیشه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان شرقی
انهدام باند شیشه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان شرقی‌دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی از انهدام باند تهیه و توزیع شیشه در استان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان خبر داد.

۶۵ روز پیش
دستگیری ۲ توزیع کننده مواد مخدر در تهران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران، توسط ماموران پایگاه دوم این پلیس و کشف یک کیلوگرم هرویین و تریاک خبر داد.

۶۵ روز پیش
جزییات کشف تریاک داخل تنور نانوایی +عکس
جزییات کشف تریاک داخل تنور نانوایی +عکسماموران گمرک ایران موفق به کشف ۲۸۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

۶۵ روز پیش

صفحه ۳ از ۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 صفحه بعد صفحه آخر