سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار مواد مخدر
کشف مواد مخدر در مسیر قاچاق به اروپا توسط پلیس فرودگاه
کشف مواد مخدر در مسیر قاچاق به اروپا توسط پلیس فرودگاهفرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف نزدیک به ۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط پلیس فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که در مسیر قاچاق به اروپا بود، خبر داد.

۸۰۱ روز پیش
کشف ۱۶ تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کشور طی ۲ هفته اخیر
کشف 16 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کشور طی 2 هفته اخیرمعاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۶ تن و ‏‏۱۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان طی دو هفته اخیر خبر داد.

۸۰۱ روز پیش
جزئیات دستگیری ۴سوداگر مرگ/کشف ۹ کیلوگرم مواد مخدر
جزئیات دستگیری ۴سوداگر مرگ/کشف ۹ کیلوگرم مواد مخدررئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری ۴ نفر سوداگر مرگ و کشف حدود ۹ کیلو گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

۸۰۱ روز پیش
پرونده مرموز دخترانی که پس از خوشگذرانی شبانه با پسران، خودکشی کردند
پرونده مرموز دخترانی که پس از خوشگذرانی شبانه با پسران، خودکشی کردنددر دو ماه گذشته دو پرونده مرموز با یک سناریو خبرساز شد؛ در هر دو پرونده یک دختر نوجوان پس از خوشگذرانی شبانه با پسران در مهمانی و مصرف الکل و مواد مخدر، از ساختمان سقوط کرده و کشته شده اند. علت مرگ و سقوط مرموز این دختران جوان چیست؟

۸۰۱ روز پیش
۲۲۵ کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد
225 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شدبیرجند- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با دستگیری پنج متهم ، ۲۲۵ کیلوگرم تریاک در سه عملیات جداگانه از قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نهبندان واقع در جنوب استان کشف شد.

۸۰۱ روز پیش
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیست
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حذف مجازات اعدام در جرائم مربوط به مبارزه با مواد مخدر در شرایط موجود مفید نیست و اشکالاتی ایجاد می‌کند.

۸۰۳ روز پیش
دستگیری اعضای باند توزیع سلاح در قوچان
دستگیری اعضای باند توزیع سلاح در قوچانمشهد - ایرنا - فرماندار قوچان اعلام کرد: یک باند توزیع سلاح و مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و منهدم شد.

۸۰۳ روز پیش
ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد | زنی که با دوست شوهرش ازدواج کرد!
ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد | زنی که با دوست شوهرش ازدواج کرد!ماجرای رابطه زن شوهردار با پسر مجرد. پسر جوان پس از ورود به زندگی زوج خوشبخت به زندگی مشترک آنها پایان داد و با زن دوست خود ازدواج کرد. وی با مصرف مواد مخدر صنعتی از مردم زورگیری می‌کرد.

۸۰۳ روز پیش
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را دارد
ایران بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان را داردوزیر کشور با بیان اینکه ایران دارای بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برنامه‌های پیشگیری اولیه از اعتیاد، درمان و بازتوانی معتادان، جامعه‌پذیری و صیانت اجتماعی از معتادان بهبودیافته نیز در جامعه جهانی، کشوری موفق ارزیابی می‌شود.

۸۰۴ روز پیش
دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب که در زمینه فروش مواد مخدر در منطقه حصار کرج فعال بودند خبر داد.

۸۰۴ روز پیش
کله قند تریاکی! +عکس
کله قند تریاکی! +عکسماموران گمرک ایران از داخل کله قند، تریاک کشف کردند.

۸۰۶ روز پیش
کشف ۱۱ کیلوگرم هروئین از قوطی‌های کنسرو
دادستان عمومی و انقلاب جزیره کیش از کشف ۱۱ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در قوطی‌های کنسرو جاسازی شده بودند، خبر داد.

۸۰۸ روز پیش
کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگان
کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگانفرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۱۶ تن و ۱۵۸ کیلومتر انواع مواد مخدر در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

۸۰۸ روز پیش
کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در سه ماه نخست امسال
کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در سه ماه نخست امسالجانشین فرماندهی پلیس پایتخت، از کشف بیش از پنج تن انواع مواد مخدر در سه ماه ابتدایی امسال در تهران و دستگیری ۱۵ باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.

۸۱۱ روز پیش
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آخرین آمار اعلام شده از مصرف‌کنندگان مواد مخدر با واقعیت فاصله دارد بر لزوم بررسی وضعیت اعتیاد در مدارس کشور تاکید کرد.

۸۱۲ روز پیش
آمار معتادان کشور ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار تن اعلام شد
آمار معتادان کشور ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار تن اعلام شداجتماع > اجتماعی - همشهری‌ آنلاین:
آمار معتادان کشور قبلا یک میلیون و ۳۲۵ تن اعلام می‌شد اما ستاد مبارزه با مواد مخدر این رقم را اکنون ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار تن اعلام کرد. وزارت بهداشت معتقد است رقم مذکور سه میلیون و ششصد هزار نفر است.

۸۱۴ روز پیش
انهدام ۲ باند مسلح مواد مخدر در جنوب شرق ایران
انهدام 2 باند مسلح مواد مخدر در جنوب شرق ایرانفرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح مواد مخدر، دستگیری چهار قاچاقچی حرفه ای و کشف یک تن ۷۷۲ کیلومواد افیونی در عملیات تکاوران پلیس در جنوب استان خبر داد.

۸۱۴ روز پیش
متلاشی شدن باند افعی مرداب
متلاشی شدن باند افعی مردابفرمانده انتظامی استان البرز از متلاشی شدن باند توزیع و فروش مواد مخدر معروف به باند افعی مرداب و دستگیری ۱۲ نفر در این رابطه خبر داد.

۸۱۴ روز پیش
منجنیق عجیب قاچاقچیان مواد‌مخدر
منجنیق عجیب قاچاقچیان مواد‌مخدراجتماع > اجتماعی - فرمانده نیروی انتظامی در جریان سفر به استان سیستان‌و‌بلوچستان و بازدید از مراکز نظامی و پاسگاه‌های مرزی، از منجنیقی که قاچاقچیان از آن برای انتقال مواد از افغانستان به ایران استفاده می‌کنند هم دیدن کرد.

۸۱۴ روز پیش
۲ باند مسلح با کشف یک تن و ۷۷۲ کیلوگرم موادمخدر در شرق کشور منهدم شد
2 باند مسلح با کشف یک تن و 772 کیلوگرم موادمخدر در شرق کشور منهدم شدزاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با انهدام ۲ باند مسلح مواد مخدر چهار قاچاقچی حرفه ای دستگیر و یک تن و ۷۷۲ کیلوگرم مواد افیونی در عملیات تکاوران پلیس در جنوب این استان کشف شد.

۸۱۴ روز پیش
درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در کرمان
درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در کرمانجانشین انتظامی استان کرمان از کشف ۵۰۹ کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس شهرستان کهنوج خبر داد.

۸۱۵ روز پیش
انهدام باند بزرگ هروئین در کرمان
انهدام باند بزرگ هروئین در کرماندادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: باند بزرگ هروئین که از خارج از کشور وارد و به داخل کشور قاچاق شده بود منهدم شد.

۸۱۷ روز پیش
شکنجه و مرگ به جای ترک
شکنجه و مرگ به جای ترکچند سالی است که کمپ‌های ترک اعتیاد، فعالیتشان را در کشور آغاز کرده‌ و تا به امروز افراد زیادی برای ترک مواد مخدر با مراجعه به این مراکز، درمانشان را آغاز کرده‌اند. در نگاه اول همه چیز خوب به نظر می‌رسد، اما وقتی پای حرف‌های معتادانی که یک روز به امید ترک مواد سر از این مراکز درآورده‌اند، می‌نشینید تازه متوجه می‌شوید پشت درهای بسته بعضی از این کمپ‌های ترک اعتیاد بدون مجوز چه اتفاقات وحشتناکی درحال رخ دادن است که کمتر کسی از آن خبر دارد. به گفته معتادان، آنجا یک شکنجه‌گاه اجباری است.

۸۱۸ روز پیش
اصرار مجلس بر کاهش مجازات اعدام مواد‌مخدر
اصرار مجلس بر کاهش مجازات اعدام مواد‌مخدراجتماع > اجتماعی - چند روز پس از علنی شدن خبر ارسال نامه دستگاه‌های امنیتی به مجلس با هدف جلوگیری از بررسی و تصویب طرح تعدیل مجازات اعدام در جرایم مرتبط با مواد‌مخدر، نمایندگان اصرار دارند که این طرح بررسی شود و از دستگاه‌های امنیتی و اجرایی می‌خواهند در کار قانونگذاری دخالت نکنند.

۸۲۰ روز پیش
کشف کارگاه ساخت «شیشه» در شرق تهران
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف و پلمب یک کارگاه ساخت «شیشه» و مواد مخدر صنعتی در شرق این استان خبر داد.

۸۲۰ روز پیش
دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در تهران
دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در تهرانرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران، توسط ماموران پایگاه دوم این پلیس و کشف یک کیلوگرم هرویین و تریاک خبر داد.

۸۲۱ روز پیش
بازداشت متهمی که جورابهایش بوی تریاک می‌داد!
بازداشت متهمی که جورابهایش بوی تریاک می‌داد!سرکلانتر سوم پلیس پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که داخل جورابش ۱۱۳ گرم مواد مخدر جاسازی کرده بود.

۸۲۱ روز پیش
دستگیری متهم با جوراب‌‌های حاوی مواد مخدر
دستگیری متهم با جوراب‌‌های حاوی مواد مخدرسرکلانتر سوم پلیس پایتخت، از دستگیری متهمی خبر داد که داخل جورابش مقدار ۱۱۳ گرم مواد مخدر جاسازی کرده بود.

۸۲۱ روز پیش
انهدام باند شیشه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان شرقی
انهدام باند شیشه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان شرقی‌دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی از انهدام باند تهیه و توزیع شیشه در استان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان خبر داد.

۸۲۳ روز پیش
دستگیری ۲ توزیع کننده مواد مخدر در تهران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران، توسط ماموران پایگاه دوم این پلیس و کشف یک کیلوگرم هرویین و تریاک خبر داد.

۸۲۳ روز پیش

صفحه ۷ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر