جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۲ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۸ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۹ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۵ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۵ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۵ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
نخستین‌ حشره‌برگر در سوئیس
نخستین‌ حشره‌برگر در سوئیساجتماع > اجتماعی - زوریخ> نخستین غذای سوئیسی که از حشرات تهیه شده، سال آتی و پس از طی بازرسی‌های مربوط به امنیت غذا وارد بازار خواهد شد.

۱ روز پیش
عکس: زن جوان فرزند نامشروعش را پس از زایمان در سطل زباله بیمارستان انداخت
عکس: زن جوان فرزند نامشروعش را پس از زایمان در سطل زباله بیمارستان انداختعکس | زن جوانی فرزند نامشروع خود را پس از زایمان در سطل زباله بیمارستان انداخت و فرار کرد!

۱ روز پیش
تیراندازی فردی مسلح از بالای ساختمانی در استانبول
تیراندازی فردی مسلح از بالای ساختمانی در استانبولگزارش‌ها حاکی از آن است که یک فرد مسلح در استانبول از بالای ساختمانی در این شهر، اقدام به تیراندازی کرده است.

۱ روز پیش
کتاب نوشتن با یک انگشت
کتاب نوشتن با یک انگشتاجتماع > اجتماعی - سنگاپور> مرد جوانی که به‌دلیل ابتلا به فلج مغزی فقط می‌تواند یکی از انگشت‌هایش را تکان دهد با همان یک انگشت ۵ سال را صرف نگارش کتابی با موضوع شادزیستن کرد.

۱ روز پیش
انگشتان غول پیکر یک روستایی +عکس
انگشتان غول پیکر یک روستایی +عکسانگشتان دستان این پسر هندی به علت یک بیماری مرموز به طرز عجیبی رشد کرده‌ و تا ۱۲ اینچ می‌رسند.

۳ روز پیش
«پیتزا» بزرگراه را بست! +عکس
«پیتزا» بزرگراه را بست! +عکسبزرگراهی در ایالت آرکانزاس به دلیل واژگون شدن یک کامیون حمل پیتزا به مدت ۴ ساعت مسدود شد.

۵ روز پیش
خواننده مشهور چگونه زندگی زن جوان را نابود کرد؟ +عکس
خواننده مشهور چگونه زندگی زن جوان را نابود کرد؟ +عکسوارث اهل سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشناس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کرده است.

۵ روز پیش
ماجرای عجیب ترین دوقلوهای دنیا و مهربان ترین زن آمریکایی +تصاویر
ماجرای عجیب ترین دوقلوهای دنیا و مهربان ترین زن آمریکایی +تصاویرعجیب ترین دوقلوهای دنیا کم کم سه ساله می شوند. آنها سرنوشت غم انگیزی داشتند.

۵ روز پیش
ورود اتوبوس به فروشگاهی در لندن +عکس
ورود اتوبوس به فروشگاهی در لندن +عکسدر حادثه ورود یک دستگاه اتوبوس دوطبقه به فروشگاهی در لندن، چندنفر زخمی شدند.

۷ روز پیش
از پیراهن پدر تا دامن دختر
از پیراهن پدر تا دامن دختراجتماع > اجتماعی - یوتا>‌ مادر یک دختربچه با استفاده از پیراهن‌های همسرش برای دخترش لباس‌هایی دوخته که چشم هر بیننده‌ای را به‌خود خیره می‌کند.

۷ روز پیش
رژیم‌ غذایی تمام‌موزی یک انگلیسی
رژیم‌ غذایی تمام‌موزی یک انگلیسیاجتماع > اجتماعی - لندن> یک جوان انگلیسی با خوردن روزانه ۲۴موز صاحب یکی از شگفت‌ترین رژیم‌های غذایی جهان است.

۷ روز پیش
مدل بریتانیایی ،قرار بود ۳۰۰ هزار دلار در خاورمیانه فروخته شود
مدل بریتانیایی ،قرار بود ۳۰۰ هزار دلار در خاورمیانه فروخته شوداین مدل که ۲۰ ساله است برای یک برنامه عکاسی به میلان رفته بود، اما بعدا ربوده شد و شش روز در دست آدم ربایان بود.

۷ روز پیش
نجات معجزه آسای کودک از زیر ۲ ماشین+فیلم
نجات معجزه آسای کودک از زیر 2 ماشین+فیلماین کودک به طرز معجزه آسایی از مرگ در زیر چرخ های خودروهای عبوری در خیابان نجات می یابد.

۷ روز پیش
هفت‌ تیرکشی زیر درخت نارگیل + عکس
هفت‌ تیرکشی زیر درخت نارگیل + عکسافراد مسلح در یکی از مشهورترین سواحل توریستی مکزیک، تعدادی از گردشگران را به رگبار بستند.

۸ روز پیش
این بستنی آب نمی‌شود
این بستنی آب نمی‌شوداجتماع > اجتماعی - کانازاوا> شرکتی ژاپنی بستنی‌هایی صددرصد طبیعی تولید می‌کند که به هیچ‌وجه در گرمای هوا آب نمی‌شوند.

۸ روز پیش
فیلم موجودات عجیبی که گوشت پاهای پسری را خوردند
فیلم موجودات عجیبی که گوشت پاهای پسری را خوردندیک نوجوان ۱۶ ساله در حالی به بیمارستان مراجعه کرد که گوشت پا‌های او توسط موجودات دریایی عجیبی خورده شده بود.

۸ روز پیش
موجودات اسرارآمیز گوشت پاهای این پسر را خوردند (+۱۸ عکس)
موجودات اسرارآمیز گوشت پاهای این پسر را خوردند (+18 عکس)یک نوجوان استرالیایی مورد حمله موجودات ریز دریایی ناشناخته ای و گوشتخواری قرار گرفت.

۹ روز پیش
خشونت در آفریقای مرکزی ۴۰ کشته بر جای گذاشت
خشونت در آفریقای مرکزی ۴۰ کشته بر جای گذاشتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
حملات مسلحانه شبه نظامیان مسلح در شهر گامبو واقع در آفریقای مرکزی دست کم ۴۰ نفر کشته برجای گذاشت.

۹ روز پیش
پسری که سنگ می شود! +عکس
پسری که سنگ می شود! +عکساین پسر بیماری خاصی دارد که او را به سنگ تبدیل می‌کند.

۱۰ روز پیش
تبلیغ مرگ در شرکت کفن و دفن
تبلیغ مرگ در شرکت کفن و دفناجتماع > اجتماعی - برلین> یک شرکت کفن و دفن مسافران مترو را به انداختن خود جلوی قطارها ترغیب می‌کند.

۱۰ روز پیش
رکورد جهانی طناب‌زدن
رکورد جهانی طناب‌زدناجتماع > اجتماعی - فوجی>۱۴ دانش‌آموز دبستانی در ژاپن رکورد طناب‌زدن دسته‌جمعی جهان را ارتقا دادند.

۱۰ روز پیش
دزدیدن زن مدل انگلیسی در ایتالیا | تهدید آدم ربایان: زن انگلیسی را به عنوان برده جنسی می فروشیم!
دزدیدن زن مدل انگلیسی در ایتالیا | تهدید آدم ربایان: زن انگلیسی را به عنوان برده جنسی می فروشیم!مدل جوان انگلیسی که برای گرفتن عکس‌های جدیدش از طریق شبکه‌های مجازی با مردی در شهرمیلان ایتالیا قرارملاقات گذاشته بود، پس از ورود به این کشوربه شکل عجیبی ربوده شد و به روستایی متروکه انتقال یافت.

۱۰ روز پیش
وحشت زنان هندی از«شبح آرایشگر»‎ / مهاجم فقط سر زنان را می تراشد!
وحشت زنان هندی از«شبح آرایشگر»‎ / مهاجم فقط سر زنان را می تراشد!ماموران پلیس هند با توجه به اقدام عجیب شبح آرایشگر که موهای زنان را هدف قرار می دهد عملیات ویژه را در دستور کار خود قرار داده اند.

۱۲ روز پیش
شاخی که موجب مرگ پیرمرد ۱۴۰ ساله شد! +عکس
شاخی که موجب مرگ پیرمرد 140 ساله شد! +عکسپیرترین مرد یمن که روی پیشانی خود شاخ داشت بر اثر جهالت فرزندانش جان خود را از دست داد.

۱۲ روز پیش
دزدی مو در هند!
بیش از ۵۰ زن در ایالت‌های "هاریانا" و "راجستان" در شمال هند گزارش کرده‌اند که پس از آنکه بیهوش شدند، موهای سرشان بریده شده است.

۱۳ روز پیش
پیرترین خانواده جهان
پیرترین خانواده جهان اجتماع > اجتماعی - دوبلین>‌ دانلی‌ها یک خانواده روستایی هستند که مدت‌ها در حومه آرماگ از توابع ایرلند به شغل کشاورزی اهتمام داشته‌اند.

۱۴ روز پیش
حمله مسلحانه به دادگاهی در مسکو
رسانه‌های روسیه از یک حادثه تیراندازی در دادگاهی در مسکو خبر دادند.

۱۵ روز پیش
کشف گنج در خانه متکدی عراقی
کشف گنج در خانه متکدی عراقیاجتماع > اجتماعی - نجف>‌ در بخش قدیمی شهر نجف یک زن گدای پیر فوت کرد.

۱۵ روز پیش
این مرد برق می‌خورد و پس می‌دهد+عکس
این مرد برق می‌خورد و پس می‌دهد+عکسدر اتفاقی نادر در کشور عجایب، یک مرد میانسال بعد از عبور برق فشار قوی را از بدنش نور می‌دهد، بدون این که بلرزد یا بترسد.

۱۶ روز پیش
‌کاغذی که خطوط را نامرئی می‌کند
‌کاغذی که خطوط را نامرئی می‌کنداجتماع > اجتماعی - کالیفرنیا>‌ درحالی‌که فقط در آمریکا هرساله ۷۰‌ میلیون تن کاغذ مصرف می‌شود، مخترعان نوعی کاغذ تولید کرده‌اند که می‌توان تا ۸۰ بار روی آن نوشت و دوباره مطالب را پاک کرد.

۱۶ روز پیش

صفحه ۱ از ۱۸ صفحه
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعد صفحه آخر