دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
خروج تومور ۱۲ کیلویی از کلیه مردی ۵۰ ساله
خروج تومور ۱۲ کیلویی از کلیه مردی ۵۰ سالهیک متخصص اورولوژی و جراح کلیه از انجام عمل جراحی کلیه و خروج تومور ۱۲ کیلویی که سیاهرگ اصلی شکم را درگیر و کاملا بسته بود، خبر داد.

۲۸۶ روز پیش
زشت‌ترین رنگ دنیا برای پاکت‌سیگار
زشت‌ترین رنگ دنیا برای پاکت‌سیگارلندن> پس از اینکه نتایج یک پژوهش نشان داد طیف حاصل از ترکیب رنگ‌های سبز و قهوه‌ای از نگاه جامعه آماری این پژوهش زشت‌ترین رنگ هستند، دولت‌های انگلستان و فرانسه تصمیم گرفتند از طرح استفاده از این رنگ در پاکت‌های سیگار حمایت کنند.

۲۸۶ روز پیش
بالا رفتن از آسمانخراش با جاروبرقی
بالا رفتن از آسمانخراش با جاروبرقیآریزونا> صخره‌نورد آمریکایی با استفاده از مکش ۲ جاروبرقی از شیشه‌های پنجره یک آسمانخراش ۳۳ طبقه در سئول بالا رفت.

۲۸۶ روز پیش
تشخیص محل آدامس‌های پیاده‌رویی
تشخیص محل آدامس‌های پیاده‌روییکارگر بریتانیایی در خیابان‌های این کشور با اسپری محل وجود آدامس را نشانه‌گذاری کرده و توجه رهگذر‌ها را به آن جلب می‌کند.

۲۸۷ روز پیش
خارج کردن نارنجک از صورت
خارج کردن نارنجک از صورتبوگوتا> فقط یک گروه پزشک ارتشی حاضر شدند نارنجک عمل‌‌نکرده‌‌ای که به اشتباه به سمت صورت یک افسر کلمبیایی شلیک شده بود را بیرون بیاورند.

۲۸۷ روز پیش
عکس روز: مرغ دریایی نارنجی
مرغ‌دریایی گرسنه پس از آنکه درون یک خمره مملو از خوراک پودر کاری افتاد و تمامی بدنش نارنجی رنگ شد، به محبوب‌ترین شخصیت آنلاین در فضای مجازی بریتانیا تبدیل شد.

۲۸۸ روز پیش
کولر دست‌ساز هندی‌ها
کولر دست‌ساز هندی‌هاگجرات> ۲۵ هزار خانواده هندی با استفاده از یک صفحه مقوایی و چندین بطری پلاستیکی، کولر دست‌سازی می‌سازند که هیچ خرجی برای آنها ندارد.

۲۸۸ روز پیش
انقلاب مرغی بیل‌گیتس
انقلاب مرغی بیل‌گیتسبیل گیتس، پایه‌گذار شرکت کامپیوتری مایکروسافت قصد دارد ۱۰۰ هزار قطعه جوجه را رایگان در میان مردم کم‌درآمد ۱۲ کشور فقیر جهان که بیشتر آنها در قاره آفریقا قرار دارند، توزیع کند.

۲۸۹ روز پیش
مسابقه بزرگداشت گورکن‌ها
مسابقه بزرگداشت گورکن‌هابوداپست> مجار‌ها برای بزرگداشت حرفه گورکنی و تشویق افراد به پر‌کردن جای خالی گورکن‌های بازنشسته این کشور مسابقه کندن قبر برگزار می‌کنند.

۲۸۹ روز پیش
تصمیم برای پیدا کردن جعبه‌سیاه
تصمیم برای پیدا کردن جعبه‌سیاهلاپاز> ۲ کوهنورد که تصمیم گرفته بودند جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده Eastern Flight ۹۸۰ (خطوط هوایی پاراگوئه) که منجر به کشته شدن ۲۹ نفر شد را پس از ۳۱ سال پیدا کنند بعد از یک سال و در عین ناباوری کارشناس‌ها سرانجام موفق شدند.

۲۹۱ روز پیش
پلیسی که شادی می‌آفریند
پلیسی که شادی می‌آفریندتیرانا>شغل دوم چند مأمور پلیس در آلبانی پوشیدن لباس قهرمان‌های مورد علاقه کودکان بیمار و غافلگیر کردن آنهاست.

۲۹۱ روز پیش
ساخت شطرنج با جلیقه مهاجران
ساخت شطرنج با جلیقه مهاجرانآتن> هنرمندی در یونان با استفاده از جلیقه‌های مهاجران سوری شطرنج نمادینی در اندازه بزرگ ساخته تا همگان را به فکر درباره این آوارگان وا دارد.

۲۹۱ روز پیش
عکس روز: کمکم کنید، گیر افتادم
عکس روز: کمکم کنید، گیر افتادمیک عکاس زیردریایی استرالیایی یکی از عجیب‌ترین عکس‌های زندگی خود را به ثبت رساند، عکسی از ماهی بی‌نوایی که مجبور بود جهان زیر اقیانوس را از درون دل یک عروس دریایی تماشا کند زیرا در دل شفاف این جاندار ژلاتینی گیر افتاده‌بود.

۲۹۲ روز پیش
اپلیکیشن سازمان‌ملل برای‌ماه رمضان
اپلیکیشن سازمان‌ملل برای‌ماه رمضانبیروت: برنامه جهانی غذا WFP اپلیکیشنی را طراحی کرده است که به وسیله آن مردم لبنان می‌توانند طی روز‌های‌ماه مبارک رمضان با پرداخت دست‌کم۵۰سنت برای کودکان مهاجران سوری غذا تهیه کنند.

۲۹۲ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10