چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۴ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۴ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۲ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
مینی‌مالیست‌ترین خانه‌دار جهان
مینی‌مالیست‌ترین خانه‌دار جهانتوکیو> یک مرد ژاپنی با الهام از تعالیم عرفان شرقی مبنی بر خلوت بودن ذهن و محیط، در خانه‌اش از کمترین وسایل ممکن استفاده می‌کند.

۳۰۷ روز پیش
سیگار، بهانه زایمان بدون درد
سیگار، بهانه زایمان بدون دردسیدنی> نتایج یک پژوهش در استرالیا نشان می‌دهد که مصرف سیگار هنگام بارداری به بهانه کوچک‌شدن نوزاد هنگام تولد و کاهش درد زایمان رواج زیادی پیدا کرده است.

۳۰۸ روز پیش
دختر المپیکی جان ۲۰‌ نفر را نجات داد
دختر المپیکی جان ۲۰‌ نفر را نجات دادبن> شناگر پناهنده سوری که در آلمان موفق شد سهمیه المپیک بگیرد، در جریان مهاجرت به این کشور در دریا جان ۲۰ نفر را نجات داده بود.

۳۰۸ روز پیش
پدر هم‌درد و هم‌زخم کودک سرطانی
پدر هم‌درد و هم‌زخم کودک سرطانیکانزاس> پدر کودکی که از جای زخم ناشی از در آوردن یک تومور سرطانی ناراحت بود، برای همد‌ردی با فرزند خود اثر زخمی درست شبیه او روی سرش خالکوبی کرد.

۳۰۸ روز پیش
کفشی که به دور پایتان بسته می‌شود
کفشی که به دور پایتان بسته می‌شودشرکت ایتالیایی تولید‌کننده کفش ویبرام با همکاری طراحی ژاپنی به نام ماسایا هاشیموتو نوآوری جدیدی را در تولید کفش‌ خلق کرده‌اند.

۳۰۸ روز پیش
عکسی متفاوت از خانه کعبه
عکسی متفاوت از خانه کعبهمکه> عکسی که زاویه‌ای متفاوت از خانه کعبه را نشان می‌دهد به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

۳۰۹ روز پیش
ماری که در پوست خود نمی‌گنجد
ماری که در پوست خود نمی‌گنجدکانبرا> یک مار پیتون در حال پوست انداختن بود که در تونل دایره‌ای پوست جدا شده خود گیر افتاد و حدود ۳ساعت طول کشید تا از پوست قدیمی خود خارج شود.

۳۰۹ روز پیش
راه‌حل شهر ژاپنی برای بالا بردن میزان زاد و ولد
راه‌حل شهر ژاپنی برای بالا بردن میزان زاد و ولداورایاسو شهری در حومه توکیو قصد دارد در یک طرح مقدماتی با کمک به زنان برای پرداخت مخارج انجماد تخمک‌هایشان به افزایش زادوولد کمک کند.

۳۱۰ روز پیش
حبس شیر‌ها برای نجات زندگی‌شان
حبس شیر‌ها برای نجات زندگی‌شانگجرات> پس از مفقود شدن ۳ نفر در جنگل‌های غرب گجرات هند ۱۸ قلاده شیر در این منطقه به‌عنوان متهم ردیف اول به دام افتادند.

۳۱۰ روز پیش
کنفرانس روی دوچرخه ۷ نفره
کنفرانس روی دوچرخه ۷ نفرهنیویورک> شرکت آمریکایی CoBi دوچرخه‌ای ساخته که است که همزمان ۷ نفر می‌توانند روی آن نشسته و درباره موضوعی مشترک گفت‌وگو کنند.

۳۱۱ روز پیش
تمیزترین روستای قاره آسیا
تمیزترین روستای قاره آسیابمبئی> گردشگر‌ها روستای مالینونگ در شرق هند را تمیزترین روستای قاره آسیا می‌دانند.

۳۱۱ روز پیش
شکلات با مزه گوشت قرمز
شکلات با مزه گوشت قرمزاوکلند>‌ ‌مردی در نیوزلند شکلات‌هایی با مزه گوشت قرمز درست می‌کند.

۳۱۱ روز پیش
درباره دستمزد دولتی‌ها در کانادا
درباره دستمزد دولتی‌ها در کاناداع. اخلاقی: براساس قانونی که ۲۰سال پیش در ایالت آنتاریو کانادا به تصویب رسیده است (به نام Public Sector Salary Disclosure) حقوق تمامی افراد و مسئولانی که در نهادهای دولتی این ایالت مشغول به‌کار هستند یا در نهادهایی شاغل هستند که از دولت آنتاریو کمک هزینه دریافت می‌کنند (مانند اکثر دانشگاه‌ها) به شرط آنکه حقوق دریافتی سالانه ایشان معادل و یا بیشتر از ۱۰۰۰۰۰ (صد هزار) دلار کانادا باشد، مبلغ دریافتی ایشان با ذکر دقیق نام و مشخصات به‌صورت سالانه در دسترس افکار عمومی قرار می‌گیرد.

۳۱۱ روز پیش
اتوبوسی که باشگاه است
اتوبوسی که باشگاه استلندن> شرکتی در انگلستان اتوبوس‌هایی به نام Ride۲Rebel را عرضه می‌کند که داخل آنها وسایل ورزشی وجود دارد و افرادی که به‌علت کمبود وقت ورزش نمی‌کنند می‌توانند در مسیر محل کار خود تحرک لازم را داشته باشند.

۳۱۱ روز پیش
جابه‌جا نکردن خودرو به‌خاطر یک پرنده
جابه‌جا نکردن خودرو به‌خاطر یک پرندهاوهایو> راننده یک خودرو پس از مشاهده لانه کردن یک پرنده‌ای کنار برف‌پاک‌کن‌های خودرواش نه‌تنها از خودرواش استفاده نمی‌کند بلکه یک چتر را هم روی لانه این پرنده نصب کرده است.

۳۱۱ روز پیش
لاستیک الماس نشان
لاستیک الماس نشاندوبی> شرکتی در دوبی گران‌ترین لاستیک‌های جهان را با استفاده از موادی مانند طلا و حتی الماس ساخت.

۳۱۴ روز پیش
بهترین رستوران جهان کجاست؟
بهترین رستوران جهان کجاست؟رستوران ایتالیایی اوستریا فرانچسکانا در رقابت ۵۰ رستوران برتر جهان در سال ۲۰۱۶ با شکست دادن رستورانی اسپانیایی که قهرمان سال گذشته این رقابت به شمار می‌رفت، رتبه اول را از آن خود ساخت.

۳۱۵ روز پیش
خروج تومور ۱۲ کیلویی از کلیه مردی ۵۰ ساله
خروج تومور ۱۲ کیلویی از کلیه مردی ۵۰ سالهیک متخصص اورولوژی و جراح کلیه از انجام عمل جراحی کلیه و خروج تومور ۱۲ کیلویی که سیاهرگ اصلی شکم را درگیر و کاملا بسته بود، خبر داد.

۳۱۶ روز پیش
زشت‌ترین رنگ دنیا برای پاکت‌سیگار
زشت‌ترین رنگ دنیا برای پاکت‌سیگارلندن> پس از اینکه نتایج یک پژوهش نشان داد طیف حاصل از ترکیب رنگ‌های سبز و قهوه‌ای از نگاه جامعه آماری این پژوهش زشت‌ترین رنگ هستند، دولت‌های انگلستان و فرانسه تصمیم گرفتند از طرح استفاده از این رنگ در پاکت‌های سیگار حمایت کنند.

۳۱۶ روز پیش
بالا رفتن از آسمانخراش با جاروبرقی
بالا رفتن از آسمانخراش با جاروبرقیآریزونا> صخره‌نورد آمریکایی با استفاده از مکش ۲ جاروبرقی از شیشه‌های پنجره یک آسمانخراش ۳۳ طبقه در سئول بالا رفت.

۳۱۶ روز پیش
تشخیص محل آدامس‌های پیاده‌رویی
تشخیص محل آدامس‌های پیاده‌روییکارگر بریتانیایی در خیابان‌های این کشور با اسپری محل وجود آدامس را نشانه‌گذاری کرده و توجه رهگذر‌ها را به آن جلب می‌کند.

۳۱۷ روز پیش
خارج کردن نارنجک از صورت
خارج کردن نارنجک از صورتبوگوتا> فقط یک گروه پزشک ارتشی حاضر شدند نارنجک عمل‌‌نکرده‌‌ای که به اشتباه به سمت صورت یک افسر کلمبیایی شلیک شده بود را بیرون بیاورند.

۳۱۷ روز پیش
عکس روز: مرغ دریایی نارنجی
مرغ‌دریایی گرسنه پس از آنکه درون یک خمره مملو از خوراک پودر کاری افتاد و تمامی بدنش نارنجی رنگ شد، به محبوب‌ترین شخصیت آنلاین در فضای مجازی بریتانیا تبدیل شد.

۳۱۸ روز پیش
کولر دست‌ساز هندی‌ها
کولر دست‌ساز هندی‌هاگجرات> ۲۵ هزار خانواده هندی با استفاده از یک صفحه مقوایی و چندین بطری پلاستیکی، کولر دست‌سازی می‌سازند که هیچ خرجی برای آنها ندارد.

۳۱۸ روز پیش
انقلاب مرغی بیل‌گیتس
انقلاب مرغی بیل‌گیتسبیل گیتس، پایه‌گذار شرکت کامپیوتری مایکروسافت قصد دارد ۱۰۰ هزار قطعه جوجه را رایگان در میان مردم کم‌درآمد ۱۲ کشور فقیر جهان که بیشتر آنها در قاره آفریقا قرار دارند، توزیع کند.

۳۱۹ روز پیش
مسابقه بزرگداشت گورکن‌ها
مسابقه بزرگداشت گورکن‌هابوداپست> مجار‌ها برای بزرگداشت حرفه گورکنی و تشویق افراد به پر‌کردن جای خالی گورکن‌های بازنشسته این کشور مسابقه کندن قبر برگزار می‌کنند.

۳۱۹ روز پیش
تصمیم برای پیدا کردن جعبه‌سیاه
تصمیم برای پیدا کردن جعبه‌سیاهلاپاز> ۲ کوهنورد که تصمیم گرفته بودند جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده Eastern Flight ۹۸۰ (خطوط هوایی پاراگوئه) که منجر به کشته شدن ۲۹ نفر شد را پس از ۳۱ سال پیدا کنند بعد از یک سال و در عین ناباوری کارشناس‌ها سرانجام موفق شدند.

۳۲۱ روز پیش
پلیسی که شادی می‌آفریند
پلیسی که شادی می‌آفریندتیرانا>شغل دوم چند مأمور پلیس در آلبانی پوشیدن لباس قهرمان‌های مورد علاقه کودکان بیمار و غافلگیر کردن آنهاست.

۳۲۱ روز پیش
ساخت شطرنج با جلیقه مهاجران
ساخت شطرنج با جلیقه مهاجرانآتن> هنرمندی در یونان با استفاده از جلیقه‌های مهاجران سوری شطرنج نمادینی در اندازه بزرگ ساخته تا همگان را به فکر درباره این آوارگان وا دارد.

۳۲۱ روز پیش
عکس روز: کمکم کنید، گیر افتادم
عکس روز: کمکم کنید، گیر افتادمیک عکاس زیردریایی استرالیایی یکی از عجیب‌ترین عکس‌های زندگی خود را به ثبت رساند، عکسی از ماهی بی‌نوایی که مجبور بود جهان زیر اقیانوس را از درون دل یک عروس دریایی تماشا کند زیرا در دل شفاف این جاندار ژلاتینی گیر افتاده‌بود.

۳۲۲ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 صفحه بعد صفحه آخر