جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
۱۰ کشته و مجروح بر اثر انفجار گاز در روسیه
10 کشته و مجروح بر اثر انفجار گاز در روسیهبر اثر نشت گاز شهری و انفجار آن که بخشی از یک ساختمان مسکونی چند طبقه در شهر ولگاگراد روسیه را ویران کرد دو نفر کشته و هشت نفر دیگر نیز مجروح شدند.

۵۴۷ روز پیش
نصب قطب‌نما روی سینه
نصب قطب‌نما روی سینهاجتماع > اجتماعی - سیبری> جوانی اهل روسیه نخستین کسی است که روی بدنش یک قطب‌نمای الکترونیکی نصب می‌کند.

۵۴۷ روز پیش
نوشیدن سم جلوی دوربین رسانه‌ها
نوشیدن سم جلوی دوربین رسانه‌هااجتماع > اجتماعی - هانوی> دو استاد دانشگاه در ویتنام برای اثبات بی‌ضرر بودن سم علف‌کشی که ساخته بودند هرکدام یک بطری از آن را مقابل دوربین‌های رسانه‌ها نوشیدند.

۵۴۷ روز پیش
جست‌وجو برای رنگ‌های طبیعی
جست‌وجو برای رنگ‌های طبیعیاجتماع > اجتماعی - رم> هنرمند ایتالیایی برای پیدا کردن درصد واقعی رنگ‌های طبیعت با استفاده از یک پنتون (راهنمای کاغذی رنگ‌ها) به سراغ طبیعت رفته است.

۵۴۷ روز پیش
بلایی که کروکدیل‌ها بر سر کشیش نگون‌بخت زیمباوه‌ای آوردند!
بلایی که کروکدیل‌ها بر سر کشیش نگون‌بخت زیمباوه‌ای آوردند!سه کروکدیل گرسنه به یک کشیش کلیسا در زیمباوه حمله کردند.

۵۴۷ روز پیش
شکار مار ۶ متری با دست خالی+ فیلم
شکار مار 6 متری با دست خالی+ فیلماین مرد مدعی است که می تواند مار پیتون ۶ متری را براحتی و بدون استفاده از هیچ کمکی به دام بیندازد،ادعایی که بعد از دیدن فیلم زیر صحت آن مشخص می شود.

۵۴۸ روز پیش
دیپلمات روس خود و خانواده‌اش را به گلوله بست
دیپلمات روس خود و خانواده‌اش را به گلوله بستیک دیپلمات ارشد روسیه در مسکو خود و اعضای خانواده اش را کشت.

۵۴۸ روز پیش
کشف شهر مردگان در مرکز مصر
کشف شهر مردگان در مرکز مصراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
باستان‌شناسان در جریان کاوش‌های خود در مرکز مصر برای نخستین بار یک شهر مردگان کشف کرده‌اند که مومیایی‌های کشف شده در آن به بزرگان جامعه و راهبان مصری و نه پادشاهان تعلق دارد.

۵۴۹ روز پیش
نیروی خارق‌العاده مادری
نیروی خارق‌العاده مادریاجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان کنده درختی ۲۵۰کیلویی را از روی پای پسرش بلند کرده و او را نجات داد.

۵۴۹ روز پیش
کنترل شوهر با دستگاه کارت‌زنی
کنترل شوهر با دستگاه کارت‌زنیاجتماع > اجتماعی - پکن>‌ زنی در چین برای کنترل زمان رفت‌وآمد همسرش کارتخوانی را کنار در خانه نصب کرده که هنگام رفت‌وآمد او باید کارت کشیده و زمان دقیق آن‌را ثبت کند.

۵۴۹ روز پیش
اجاره زیارت‌کننده در پرتغال
اجاره زیارت‌کننده در پرتغالاجتماع > اجتماعی - لیسبون> مردی در کشور پرتغال از هر زیارت‌کننده‌ای که توانایی راهپیمایی را نداشته باشد در ازای مبلغی معادل ۲ هزار و ۷۰۰ دلار آمریکا این کار را به نیابت او انجام می‌دهد.

۵۴۹ روز پیش
طلاق، ۳ ساعت پس از ازدواج!
طلاق، 3 ساعت پس از ازدواج!یک مرد هندی تنها سه ساعت پس از ازدواجش مجبور به طلاق همسر خود شد و مردم سرش را به‌دلیل این‌که عروس او را «طمع‌کار» دانسته بود، تراشیدند و عروس در همان روز با مرد دیگری ازدواج کرد.

۵۴۹ روز پیش
پوست سر زن چینی کنده شد +عکس
پوست سر زن چینی کنده شد +عکسزن جوان چینی در حین کار دچار حادثه تلخی شد، امدادگران تکه های غرق خون شده سر زن جوان از داخل دستگاه بیرون آورده اند.

۵۵۰ روز پیش
رکورددار تحمل برق
رکورددار تحمل برقاجتماع > اجتماعی - پکن> یک مهندس در چین می‌تواند ۷۱ هزار ولت الکتریسیته ساکن را تحمل کند. لی‌شانگشه پس از ۵۰ سال کار با برق توانسته به مهارت‌هایی در این زمینه دست یابد.

۵۵۰ روز پیش
راه‌اندازی قایق تاکسی
راه‌اندازی قایق تاکسیاجتماع > اجتماعی - مارسی> یک استارتاپ فرانسوی به نام SeaBubbles موفق به طراحی نمونه اولیه یک قایق تاکسی شده است.

۵۵۰ روز پیش
خیابان تشتک نوشیدنی
خیابان تشتک نوشیدنیاجتماع > اجتماعی - تگزاس> خیابانی در آمریکا مملو از تشتک نوشابه است و این روز‌ها این خیابان به جاذبه گردشگری تبدیل شده است.

۵۵۰ روز پیش
رکاب زدن درجا تا مسکو
رکاب زدن درجا تا مسکواجتماع > اجتماعی - پاریس> دوچرخه‌سواری در فرانسه با یک دوچرخه ثابت مسافتی معادل فاصله میان پاریس تا مسکو را رکاب زد.

۵۵۰ روز پیش
۲۰ کشته براثر تیراندازی به گردشگران در ترکیه
20 کشته براثر تیراندازی به گردشگران در ترکیهخبرگزاری اسپوتنیک از تیراندازی به اتوبوس گردشگران در جنوب غربی ترکیه خبر داد که در این حادثه ۲۰ نفر کشته شدند.

۵۵۰ روز پیش
نجات زنی که قصد داشت خودش را زیر قطار بیاندازد
نجات زنی که قصد داشت خودش را زیر قطار بیاندازدیک زن چینی که قصد داشت قبل از ورود قطار روی ریل بپرد با هوشیاری مأمور مترو نجات داده شد.

۵۵۰ روز پیش
بیرون آوردن یک دختر از قبر
بیرون آوردن یک دختر از قبرافرادی در هند یک دختر جوان را که ربوده و دفن شده بود ، زنده از قبر بیرون آوردند.

۵۵۱ روز پیش
۳ کشته در تیراندازی در خانه سالمندان آمریکا
3 کشته در تیراندازی در خانه سالمندان آمریکادر پی تیراندازی فردی مسلح در یک خانه سالمندان در ایالت اوهایو در آمریکا، سه تن کشته شدند.

۵۵۱ روز پیش
ریزش مرگبار دیوار در مراسم عروسی
بنابر اعلام رسانه‌های داخلی هند بر اثر ریزش یک دیوار در محل برگزاری مراسم عروسی در این کشور، دست‌کم ۲۶ تن جان خود را از دست دادند.

۵۵۱ روز پیش
وقتی سر پیرمرد چینی در پله برقی گیر کرد! +تصاویر
وقتی سر پیرمرد چینی در پله برقی گیر کرد! +تصاویرزوج پیر چینی هنگام بالارفتن از پله برقی فروشگاهی در منطقه نانینگ در چین دچار حادثه شدند.

۵۵۲ روز پیش
۲۳ کشته و ۲۷مصدوم در یک عروسی در هند
23 کشته و 27مصدوم در یک عروسی در هندبراثر فرو ریختن دیوار در بامداد روز پنجشنبه در مراسم عروسی در ایالت راجستان ۲۳ کشته و ۲۷ تن دیگر مصدوم شدند.

۵۵۲ روز پیش
نبرد دختربچه شجاع با تمساح + عکس
نبرد دختربچه شجاع با تمساح + عکسدختر بچه ای ۱۰ ساله که مورد حمله یک تمساح ۳ متری گرسنه قرار گرفته بود با شجاعت و زرنگی خود را از میان آرواره های خزنده غول پیکر نجات داد.

۵۵۲ روز پیش
مرگ دلخراش ۱۰ کودک کره ای در چین
بر اثر یک سانحه رانندگی و آتش سوزی خودرو در چین ۱۰ کودک کره ای جانشان را از دست دادند.

۵۵۴ روز پیش
ساخت خانه پناهجویان با بطری
ساخت خانه پناهجویان با بطریاجتماع > اجتماعی - تندوف> یک مهندس الجزایری برای پناهجو‌ها خانه‌هایی با بطری‌های پلاستیکی ساخته است. طاطه لبیب مهندس جوان صحراوی که ۲۸ سال سن دارد، بطری‌ها را با شن و پوشال فشرده پر می‌کند تا مقاومت بیشتری به این قالب‌ها بدهد.

۵۵۴ روز پیش
بیرون کشیدن مار از معده بیمار/ مار و بیمار زنده اند!
بیرون کشیدن مار از معده بیمار/ مار و بیمار زنده اند!پزشکان چینی درجریان یک عمل جراحی پیچیده، مار نیم متری زنده را از معده یک مرد خارج کردند.

۵۵۵ روز پیش
سقوط هولناک چرخ و فلک در ترکیه
پاره شدن کابل چرخ و فلکی در ترکیه منجر به مجروح شدن ۱۰ نفر شد.

۵۵۵ روز پیش
مرگ پیرترین فاتح اورست در اورست
مرگ پیرترین فاتح اورست در اورستاجتماع > اجتماعی - هیمالیا> پیرترین فاتح بلندترین قله جهان در فتح مجدد آن ناکام ماند و از دنیا رفت.

۵۵۶ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر