سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
تصویر روز: افتتاح طولانی‌ترین پل معلق جهان در آلمان
تصویر روز: افتتاح طولانی‌ترین پل معلق جهان در آلماناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مراحل ساخت طولانی‌ترین پل معلق جهان با بیش از ۴۴۰ متر طول در آلمان به پایان رسیده و قرار است روز یکشنبه هفتم ماه می ۲۰۱۷ افتتاح شود.

۸۶۲ روز پیش
مرگ دلخراش ۳۲ دانش آموز در تانزانیا
در پی سقوط یک دستگاه مینی بوس حامل معلمان و دانش آموزان به یک دره در کشور تانزانیا، ۳۵ تن جان باختند.

۸۶۲ روز پیش
۷۵ سوزن در بدن یک مرد+ عکس
75 سوزن در بدن یک مرد+ عکسمرد هندی که برای جراحی ساده‌ای در پنجه پا به بیمارستان مراجعه کرده بود، متوجه وجود بیش از ۷۵ سوزن در بدن خود شد.

۸۶۲ روز پیش
لانه‌ای از سرنگ‌های معتاد‌ها
لانه‌ای از سرنگ‌های معتاد‌هااجتماع > اجتماعی - ونکوور> چندی است که کبوتر‌ها در برخی نقاط جهان سرنگ‌های تلنبار شده معتاد‌های تزریقی را با شاخ‌و‌برگ اشتباه گرفته و روی آنها تخم می‌گذارند.

۸۶۲ روز پیش
شیر گاو بدون گاو
شیر گاو بدون گاواجتماع > اجتماعی - نیویورک> ۲ مخترع با استفاده از فرمول‌های شیمیایی مرتبط با مواد غذایی شیری تهیه کرده‌اند که هیچ نیازی به دوشیدن آن از گاو و گوسفند نیست.

۸۶۲ روز پیش
دفتر همکاری‌های علمی ایران و اتحادیه اروپا در آلمان افتتاح شد
دفتر همکاری‌های علمی ایران و اتحادیه اروپا در آلمان افتتاح شداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
دفتر همکاری‌های علمی و فناوری ایران و اتحادیه اروپا با حضور حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل، ۱۲ تن از روسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشورمان در شهر بن آلمان افتتاح شد.

۸۶۲ روز پیش
نهنگ یک صیاد را بلعید و ۳ روز بعد پس داد! +عکس
نهنگ یک صیاد را بلعید و ۳ روز بعد پس داد! +عکسیک صیاد اسپانیایی ماجرای عجیبی را تعریف کرده که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است، ادعایی که ماجرای مرموز گم شدن او را در دریا توضیح می دهد.

۸۶۲ روز پیش
عکاس ارتش آمریکا لحظه مرگش را ثبت کرد+ عکس
عکاس ارتش آمریکا لحظه مرگش را ثبت کرد+ عکسارتش آمریکا عکسی را منتشر کرده است که یکی از عکاسانش در آخرین لحظه عمر ثبت کرده بود.

۸۶۳ روز پیش
رقیب چینی بوئینگ و ایرباس به پرواز درآمد
رقیب چینی بوئینگ و ایرباس به پرواز درآمداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
هواپیمای جت مسافربری C۹۱۹ ساخت چین برای نحستین بار به پرواز درآمد.

۸۶۳ روز پیش
پاپ کورن برای خلق پاپ‌آرت
پاپ کورن برای خلق پاپ‌آرتاجتماع > اجتماعی - لندن> هنرمندی به نام هری‌کالنبرگ با نقاشی روی پاپ‌کورن دست به خلق نقاشی‌هایی موسوم به پاپ‌آرت (هنر عامه‌پسند) می‌زند.

۸۶۳ روز پیش
طلاق عجیب در عربستان
طلاق عجیب در عربستاناجتماع > اجتماعی - جده> دادگاه احوال شخصیه در جده عربستان، رسیدگی به دادخواست ارائه شده از سوی یک زن که گفته است شوهرش وی را پس از ۳۷ سال زندگی خواهر خود خوانده و طلاق داده است، به‌ماه آینده موکول کرد.

۸۶۳ روز پیش
بلعیدن ۷ هزار دلار اسکناس
بلعیدن ۷ هزار دلار اسکناساجتماع > اجتماعی - بوگوتا> زنی کلمبیایی ۷ هزار دلار اسکناس آمریکا را به‌دلیل اختلاف با همسرش بلعید.

۸۶۳ روز پیش
کشته و ناپدید شدن ۲۵ کوهنورد چینی
گزارش ها حاکی است که در پی سقوط بهمن و توفان برفی در منطقه کوهستانی در مرکز چین در این هفته تاکنون ۲ کوهنورد جانشان را از دست داده اند و از سرنوشت ۲۳ نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.

۸۶۳ روز پیش
بلعیدن ۷ هزار دلار در پی اختلافات خانوادگی!
یک زن کلمبیایی ۷۰۰۰ دلار آمریکا را به دلیل اختلاف با همسرش بلعید.

۸۶۴ روز پیش
تومور بدخیم باعث تغییر شکل عجیب پسر ۸ ساله شد + تصاویر (۱۸+)
تومور بدخیم باعث تغییر شکل عجیب پسر 8 ساله شد + تصاویر (18+)به دلیل ابتلا این پسر به یک اختلال ژنتیکی پزشکان پیشتر مجبور به بریدن قسمتی از نای وی شده بودند.

۸۶۴ روز پیش
وزیر جوان به ضرب گلوله اشتباه کشته شد!
وزیر جوان به ضرب گلوله اشتباه کشته شد!وزیر خدمات عمومی سومالی در موگادیشو به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد!

۸۶۵ روز پیش
استخدام ۲۰۰ مهمان برای عروسی
استخدام ۲۰۰ مهمان برای عروسیاجتماع > اجتماعی - پکن> مردی در چین به‌دلیل نداشتن دوست و فامیل مجبور شد برای مراسم عروسی‌ خود ۲۰۰ کارگر را دعوت کند.

۸۶۵ روز پیش
کتابشویی در کتابخانه
کتابشویی در کتابخانهاجتماع > اجتماعی - بوستون> ‌کتابخانه بوستون برای دشمن کتاب‌ها(گرد و خاک)، دستگاهی به نام کتابواش را به‌کار گرفته است.

۸۶۵ روز پیش
نقاشی با نور خورشید
نقاشی با نور خورشیداجتماع > اجتماعی - کلرادو> هنرمندی پس از آشنایی با نوعی عدسی قابل انعطاف نقاشی‌هایی می‌کشد که در واقع سایه روشن آنها را با سوختگی ناشی از نور خورشید ترسیم کرده است.

۸۶۵ روز پیش
تصاویر تلخ از مرگ دختر ۷ ساله یمنی بر اثر سوءتغذیه
تصاویر تلخ از مرگ دختر ۷ ساله یمنی بر اثر سوءتغذیهعکس های یک دختر بچه یمنی که بر اثر سوء تغذیه جانش را از دست داد، در اغلب رسانه های معتبر جهان بازتاب داشته است.در کشور یمن هر ۱۰ دقیقه یک کودک زیر پنج سال به دلیل کمبود غذا یا بیماری جان خود را از دست می‌دهد.

۸۶۵ روز پیش
کوهنورد تایوانی در هیمالیا بعد از ۴۷ روز زنده پیدا شد +عکس
کوهنورد تایوانی در هیمالیا بعد از 47 روز زنده پیدا شد +عکسیک کوهنورد تایوانی که در ارتفاعات هیمالیا مفقود شده بود، بعد از ۴۷ روز زنده پیدا شد.

۸۶۵ روز پیش
تلاش پاریس برای افزایش صددرصدی جذب گردشگران ایرانی
تلاش پاریس برای افزایش صددرصدی جذب گردشگران ایرانیاجتماع > سفر - فرانسه درصدد است در برنامه یکساله، تعداد گردشگران ایرانی بازدید‌کننده از آن کشور را تا صد درصد افزایش دهد.

۸۶۶ روز پیش
آتش زدن مامور پلیس + عکس
آتش زدن مامور پلیس + عکسدر جریان تظاهرات روز کارگر تظاهرکنندگان با پرتاب کوکتل مولوتف به سوی ماموران پلیس ضد شورش شهر پاریس یکی از آنها را به آتش کشیدند.

۸۶۶ روز پیش
پروین ، روز عروسی کاری کرد که سر داماد را تراشیدند
پروین ، روز عروسی کاری کرد که سر داماد را تراشیدندداماد فقط سه ساعت پس از ازدواجش مجبور به طلاق همسر خود شد و مردم سرش را به دلیل توهین به عروس و پدرش تراشیدند.

۸۶۶ روز پیش
نویسنده آمریکایی به زندگی‌اش خاتمه داد +عکس
نویسنده آمریکایی به زندگی‌اش خاتمه داد +عکسنویسنده پرفروش آثاری در زمینه تاریخ شفاهی در نیویورک از ساختمانی پایین پرید و به زندگی‌اش خاتمه داد.

۸۶۶ روز پیش
کوسه آدمخوار پای زن شناگر را خورد
کوسه آدمخوار پای زن شناگر را خوردیک کوسه خونخوار زنی را که با نامزدش در آب‌های یکی از سواحل کالیفرنیای آمریکا مشغول شنا و تفریح بود را مورد حمله قرار داد و قسمتی از گوشت ران پایش را خورد.

۸۶۷ روز پیش
خودکشی مجری لبنانی در برنامه زنده + عکس
خودکشی مجری لبنانی در برنامه زنده + عکسمجری لبنانی به نشانه اعتراض به وضعیت نامناسب زندگی شهروندان لبنانی خود را حلق‌آویز کرد.

۸۶۷ روز پیش
وارد شدن مگس زنده به زیر پوست دختر جوان+ تصاویر
وارد شدن مگس زنده به زیر پوست دختر جوان+ تصاویرشاید شما هم جزو افرادی باشید که از گشت و گذار در طبیعت لذت ببرید و مسائل ایمنی را نادیده بگیرید اما خواندن این متن شاید موجب تجدید نظر شما در این رابطه شود.

۸۶۸ روز پیش
خانه ضد‌اتمی از ترس کره‌شمالی
خانه ضد‌اتمی از ترس کره‌شمالیاجتماع > اجتماعی - توکیو>‌ ‌ برخی ساکنان کشور ژاپن از ترس حمله اتمی کره‌شمالی به فکر ساختن خانه‌های ضد‌بمب اتم افتاده‌اند.

۸۶۸ روز پیش
جین با طرح گل و لای
جین با طرح گل و لایاجتماع > اجتماعی - سیاتل> یک فروشگاه زنجیره ای آمریکایی، شلوار جینی تولید می‌کند که طرح گل و لای دارد.

۸۶۸ روز پیش

صفحه ۱۷ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 صفحه بعد صفحه آخر