پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
فراز از زندان با چمدان
فراز از زندان با چمدانکاراکاس> زنی در ونزوئلا برای فراری دادن همسرش او را داخل چمدان کوچکی فشرده و قصد داشت او را از زندان بیرون ببرد.

۶۱۴ روز پیش
۸ سال زندگی در فرودگاه
۸ سال زندگی در فرودگاهسنگاپور> زن ۵۰ ساله‌ای پس از بی‌خانمان شدن به‌مدت ۸ سال است که در فرودگاه چانگی سنگاپور زندگی می‌کند.

۶۱۴ روز پیش
سالن سرپوشیده ضد‌آلودگی هوا
سالن سرپوشیده ضد‌آلودگی هواپکن> مسئولان شهر شیجیاژوانگ چین برای زنگ ورزش دانش‌آموزان ابتدایی مدارس در هوای بسیار آلوده دست به ساخت سالن‌های ورزشی سرپوشیده زدند؛ گنبد سفیدی در اندازه ۴۹×۲۰متر که داخل آن با دستگاه‌های تصفیه هوا از آلودگی پاک می‌شود.

۶۱۴ روز پیش
جریمه برای پزشکان بد‌خط
جریمه برای پزشکان بد‌خطداکا> مقامات بنگلادش برای پزشکان بد‌خط جریمه درنظرگرفتند. پس از پیچیدن چند نسخه اشتباه در داروخانه‌های بنگلادش یک دادگاه در این کشور پزشکان را ملزم به نوشتن نسخه با خط خوش کرد.

۶۱۴ روز پیش
۲ هزار توپ تنیس؛ مهریه عجیب دختر تنیسور
۲ هزار توپ تنیس؛ مهریه عجیب دختر تنیسوردختر تنیسور که همه عشقش تنیس بود پای سفره عقد مهریه‌اش را ۲ هزار توپ تنیس اعلام کرد اما ۹‌ ماه بعد از ازدواج وقتی فهمید با شوهرش تفاهم ندارد این مهریه عجیب و غریب را به اجرا گذاشت.

۶۱۷ روز پیش
وقوع درگیری دیگر میان زندانیان برزیلی
وقوع درگیری دیگر میان زندانیان برزیلیبر اثر وقوع درگیری در یکی از زندان‌های برزیل دست‌کم چهار تن جان خود را از دست دادند.

۶۱۷ روز پیش
ازدواج پرسر و صدا در پاکستان
ازدواج پرسر و صدا در پاکستانلاهور> پدر یک دختر ۱۳ ساله او را به عقد مردی ۳۶ ساله مبتلا به اختلال ذهنی در‌آورد تا خواهر او را به‌عنوان زن دوم خود اختیار کند.

۶۲۵ روز پیش
بازدیدکنندگان شهربازی در آسمان لس‌آنجلس گرفتار شدند
بازدیدکنندگان شهربازی در آسمان لس‌آنجلس گرفتار شدندنیروهای امداد ۲۱ نفر را که در ایالت کالیفرنیای آمریکا در یک وسیله تفریحی شهربازی گیر افتاده بودند، از ارتفاع ۴۰ متری زمین نجات دادند.

۶۲۵ روز پیش
زوج آمریکایی به حبس ۳ کودک در شرایط خطرناک متهم شدند
زوج آمریکایی به حبس ۳ کودک در شرایط خطرناک متهم شدندمقامات محلی ایالت پنسیلوانیای آمریکا اعلام کردند: در پی پیدا شدن سه کودک که شبیه به حیوانات داخل قفس در یک اتاق با شرایط نامطلوب و کشنده حبس شده بودند، کمک‌های قابل توجهی برای آنان جمع‌آوری شده است.

۶۲۵ روز پیش
خاکسپاری به شیوه راننده لودر
خاکسپاری به شیوه راننده لودرلندن> راننده لودری که بیش از ۴۰ سال با این ماشین کار کرده بود، وصیت کرد تابوتش توسط همین وسیله حمل شود و سرانجام به آرزویش رسید.

۶۲۵ روز پیش
آی‌پد به جای بشقاب غذا
آی‌پد به جای بشقاب غذاسان فرانسیسکو> رستوران کوینس در آمریکا از تبلت آی‌پد برای سرو غذا استفاده می‌کند.

۶۲۵ روز پیش
۳ روز گیر کردن لای جرز دیوار
۳ روز گیر کردن لای جرز دیوارپسربچه آفریقایی که بین ۲دیوار سیمانی گیر کرده بود پس از ۳روز نجات یافت.

۶۳۵ روز پیش
این کلبه واقعی است
این کلبه واقعی استخانه‌ای که پس از انتشار عکس‌هایش توسط نشنال‌جئوگرافیک در واقعی بودنش شک و شبهه ایجاد شده بود واقعی است و درست در وسط رودخانه درینا در صربستان قرار دارد.

۶۳۵ روز پیش
سرویس بیرون‌بر مردم‌آزاری
سرویس بیرون‌بر مردم‌آزارینیویورک> یک فروشگاه اینترنتی با نام Pepper Bomb به مشتری‌های خود اجازه می‌دهد شکلات‌هایی را برای دوست و دشمن خود بفرستند که داخلش تندترین فلفل دنیا جاسازی شده است.

۶۳۵ روز پیش
اشتباه در مصرف داروی گیاهی به قیمت جان ۶۰ نفر تمام شد
اشتباه در مصرف داروی گیاهی به قیمت جان ۶۰ نفر تمام شدبر اثر مصرف اشتباهی داروی گیاهی که برای درمان بیماری های قلبی و روانی استفاده می شود تا کنون ۶۱ نفر در روسیه جان خود را از دست داده و ۱۰۶ نفر در بیمارستان بستری شده اند.

۶۳۵ روز پیش
مرگ غمناک یک کودک اوکراینی + تصاویر
یک مادر ۲۰ ساله اوکراینی متهم شده است که دو کودک خردسال خود را به مدت ۹ روز بدون آب و غذا در خانه رها کرده و به خانه شریک زندگی خود رفته است.

۶۴۷ روز پیش
شمع با بوی فست‌فود
شمع با بوی فست‌فودنیویورک> شعبه یک رستوران زنجیره‌ای فست‌فود در نیوزلند غذای مشهور خود را به شمع‌های بودار تبدیل کرده است.

۶۴۸ روز پیش
آرایشگری با قیمت ۲۵ سال پیش
آرایشگری با قیمت ۲۵ سال پیشپکن> وانگ چنگ‌ژیان آرایشگری در جیائوزو چین است که ۲۵ سال است قیمت اصلاح مو را افزایش نداده است.

۶۴۸ روز پیش
تولید نایلون قابل خوردن
تولید نایلون قابل خوردنبمبئی> صاحب شرکتی در هند کیسه‌هایی تولید می‌کند که قابل خوردن و بازیافت در طبیعت هستند، بنابراین حیوانات نیز با خوردن آنها دچار مشکل نمی‌شوند.

۶۴۸ روز پیش
چشم‌‌بسته و رد عکس پاسپورت
چشم‌‌بسته و رد عکس پاسپورتولینگتون> مردی در نیوزلند هنگام نام‌نویسی اینترنتی برای گرفتن پاسپورت متوجه شد عکس او به‌خاطر بسته بودن چشم‌هایش رد شده است.

۶۴۸ روز پیش
سفر تفریحی ارزان به‌ماه
سفر تفریحی ارزان به‌ماهنیویورک> شرکت خصوصی مون اکسپرس (Moon Express) که مجوز سفرهای سیاحتی فضایی را در‌ماه آگوست دریافت کرده، امیدوار است تا سال ۲۰۲۶ بتواند تورهای تفریحی ارزانی به کره‌ماه تدارک ببیند.

۶۵۱ روز پیش
کفش ورزشی برای اسب‌ها
کفش ورزشی برای اسب‌هاوین>‌‌ برای ۲ هزار سال نعل‌های فلزی تنها کفش‌های اسب‌ها بودند اما به تازگی شرکتی در اتریش برای آنها کفش‌هایی طراحی کرده که می‌تواند مشکلات و درد‌های مفصلی آنها را حل کند.

۶۵۱ روز پیش
میلیاردر اسپانیایی هم‌ولایتی‌هایش را میلیونر کرد
میلیاردر اسپانیایی هم‌ولایتی‌هایش را میلیونر کردهمشهری آنلاین: طبق وصیت‌نامه میلیارد اسپانیایی ساکنان روستای محل زادگاه او هر یک ۲.۶ میلیون دلار از وی ارث بردند.

۶۶۲ روز پیش
پلیس مکزیک چندین گور جمعی کشف کرد
پلیس مکزیک چندین گور جمعی کشف کردپلیس مکزیک از کشف اجساد افرادی خبر داده که احتمالا توسط گروه‌های تبهکار سازمان‌یافته و باندهای قاچاق مواد مخدر کشته شده‌اند.

۶۶۲ روز پیش
تقاضای وام مرد بدون دست در چین رد شد!
تقاضای وام مرد بدون دست در چین رد شد!یک مرد بدون دست چینی مدعی است آز آنجایی که قادر به ارائه اثر انگشتش نبوده درخواستش برای وام از طرف چندین بانک رد شده است.

۶۶۳ روز پیش
سکه‌ای که ۳۷ روز در گلوی بچه بود
سکه‌ای که ۳۷ روز در گلوی بچه بودکالیفرنیا> والدین کودک ۸‌ ماهه‌ای که سکه قورت داده بود تا ۳۷ روز متوجه آن نشدند. ‌ای‌جی ۸ ماهه اهل لانگ بیچ کالیفرنیاست که مادر او در چند روز اخیر متوجه شده بود او بی‌انرژی شده است و تب می‌کند و روی شکمش جوش می‌زند.

۶۶۵ روز پیش
گرسنه‌ای که پلاستیک می‌خورد
گرسنه‌ای که پلاستیک می‌خوردبمبئی> پزشکان پس از معاینه‌زنی که رهگذر‌ها او را به بیمارستان آورده بودند، متوجه شدند وی برای برطرف کردن گرسنگی پلاستیک می‌خورده است.

۶۶۵ روز پیش
پرتاب ۳ امتیازی از روی سد
پرتاب ۳ امتیازی از روی سدسیدنی> جوان استرالیایی موفق شد با پرتاب توپ بسکتبال از ارتفاع ۱۸۰‌متری رکورد بلند‌ترین پرتاب توپ بسکتبال را بشکند.

۶۶۵ روز پیش
دزدی که خیال می‌کرد نامرئی است
دزدی که خیال می‌کرد نامرئی استآبوجا>‌‌ سارقی که خیال می‌کرد نامرئی است هر شب و بدون لباس وارد انباری در کشور نیجریه شده و از آنجا گوشت می‌دزدید.

۶۶۵ روز پیش
این قرقاول چوپان است
این قرقاول چوپان استلندن> قرقاولی در یکی از شهر‌های مرزی انگلستان با اسکاتلند هر روز وظیفه سگ گله را انجام داده و ۲۷۰راس گوسفند را برای رفتن به چراگاه و آغل راهنمایی می‌کند.

۶۶۵ روز پیش

صفحه ۱۹ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 صفحه بعد صفحه آخر