پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟مردی که چهار سال پس از قتل همسرش دلبسته ی خانم آرایشگر شد، با شنیدن جواب رد و احساس شکست عشقی، از طریق اسید پاشی انتقام گرفت.

۱۹ ساعت پیش
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارق
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارقاجتماع > اجتماعی - زن حیله‌گر خود را خریدار خودروی شاسی بلند جا می‌زد و فروشندگان را به دامی می‌کشاند که برای سرقت از آنها پهن کرده بود.

۱۹ ساعت پیش
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمه
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمهاجتماع > اجتماعی - زن دندانپزشک که به‌خاطر اختلافات خانوادگی به روی خاله‌اش اسید پاشیده بود پیش از محاکمه در دادگاه به‌دلیل سکته قلبی جانش را از دست داد.

۱۹ ساعت پیش
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکسدختر جوان بعد از تمام شدن دوستی‌اش با خواننده رپ، برای کتک زدن او و سرقت اموالش دو نفر را اجیر کرد.

۱۹ ساعت پیش
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌دره
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌درهاجتماع > اجتماعی - گزارش تحقیق و تفحص از نحوه برخورد با کارگران معدن آق‌دره تکاب در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی توسط علیرضا محجوب، رئیس فراکسیون کارگری مجلس قرائت شد.

۱۹ ساعت پیش
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشت
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشتدادگاه ایالتی تگزاس یک مادر جوان آمریکایی را به جرم قتل غیرعمد ۲ کودک خود به دادگاه فراخواند.

۱۹ ساعت پیش
برنده مسابقات کشتی با شست پا
برنده مسابقات کشتی با شست پااجتماع > اجتماعی - داربیشایر> یک مرد انگلیسی به نام آلن ناش برای چهاردهمین بار برنده رقابت‌های کشتی شست پا شد.

۱۹ ساعت پیش
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکس
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکسمردی که 9 سال پیش با همدستی دامادش، پسردایی خود را به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از طناب دار نجات یافت.

۱۹ ساعت پیش
طناب دار بر گردن شرور مخوف
طناب دار بر گردن شرور مخوف اجتماع > اجتماعی - آریا-ج، یکی از اشرار مخوف کرمان که کلکسیونی از جرایم و شرارت در پرونده‌اش ثبت شده بود سحرگاه دیروز به دار مجازات آویخته شد.

۱۹ ساعت پیش
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپ
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپمرد معتاد برای خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

۱۹ ساعت پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
نجات ۱۰۰ نفر از درماندگان تله‌کابین
نجات ۱۰۰ نفر از درماندگان تله‌کابیناجتماع > اجتماعی - کلن> مأموران آتش‌نشانی در آلمان ۱۰۰ گردشگر را از کابین‌های معلق تله‌کابینی که روی رودخانه راین تردد می‌کردند، نجات دادند.

۲۲ روز پیش
زنش زیاد می خندید ، کشتش +عکس
زنش زیاد می خندید ، کشتش +عکسمردی به دلیل خنده بیش از حد همسرش خشمگین شد و زنش را کشت.

۲۲ روز پیش
تولید نوشابه از گوشت
تولید نوشابه از گوشتاجتماع > اجتماعی - مونیخ>‌ یک قصاب آلمانی به نام پیتر کلاسن با گوشت، نوشابه درست کرد.

۲۲ روز پیش
داعش مسئولیت حمله در نزدیکی سفارت عراق در کابل را برعهده گرفت
داعش مسئولیت حمله در نزدیکی سفارت عراق در کابل را برعهده گرفتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
منابع خبری از پایان حمله به یک مرکز پلیس و مقر سفارت عراق در کابل خبر دادند، این در حالی است که داعش مسئولیت حمله را برعهده گرفت. عراق نیز هیئتی را برای اطلاع از جزئیات حمله به افغانستان فرستاد.

۲۳ روز پیش
فرار ۱۲ زندانی در آمریکا
فرار ۱۲ زندانی در آمریکاتعدادی از زندانیان زندان «آلاباما» در آمریکا فرار کردند.

۲۳ روز پیش
تله مرگ برای مهاجران مکزیک
تله مرگ برای مهاجران مکزیک۱۷۸ مهاجر که اغلب آنها زن و کودک بودند در یک تریلی در نوار مرزی ایالت وراکروس-مرز میان امریکا و مکزیک-رها شده بودند تا بمیرند.

۲۳ روز پیش
خانه‌های تابوتی
خانه‌های تابوتی اجتماع > اجتماعی - هنگ‌کنگ> سازمان ملل ساخت خانه‌های بسیار کوچک مشهور به خانه‌های تابوتی در هنگ‌کنگ را توهین به‌شان انسانی عنوان کرد.

۲۴ روز پیش
درآمد گردشگری ورزشی تیم بارسلونا برابر با کل فروش نفت ایران است
درآمد گردشگری ورزشی تیم بارسلونا برابر با کل فروش نفت ایران استاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با بیان اهمیت نقش رویدادهای ورزشی بین‌المللی در راستای رشد گردشگری گفت؛ در‌آمد تیم بارسلونا از گردشگری برابر کل فروش نفت ایران است.

۲۴ روز پیش
انگشتر الماس ۷۵۰ هزار پوندی گم شد +عکس
انگشتر الماس ۷۵۰ هزار پوندی گم شد +عکسموزه بریتانیا اعلام کرد که یک انگشتر الماس کارتیه که ۷۵۰ هزار پوند ارزش دارد، گم شده است. این در حالی است که انگشتر ۶ سال است گم شده اما مقامات تازه این جواهر را به عنوان شیء گمشده ثبت کرده اند.

۲۴ روز پیش
قاچاق سه شاه مار کبرا در قوطی چیپس +عکس
قاچاق سه شاه مار کبرا در قوطی چیپس +عکسیک مرد کالیفرنیایی به اتهام قاچاق سه شاه مار کبرا که در ظرف های چیپس جای داده شده بودند، دستگیر شد.

۲۴ روز پیش
هیچ وقت به این شهرها سفر نکنید!
هیچ وقت به این شهرها سفر نکنید!در این مطلب می‌خواهیم از خطرناک‌ترین شهرهای دنیا بگوییم تا اگر هوای سفر داشتید به این شهرهای دردسرساز نروید.

۲۵ روز پیش
فرودهواپیما یکی از بزرگراه‌های آمریکا را به آتش کشید
فرودهواپیما یکی از بزرگراه‌های آمریکا را به آتش کشیدیک هواپیمای کوچک دوموتوره در یکی از بزرگراه‌های آمریکا سقوط کرد.

۲۵ روز پیش
۵۸۰ کشته در فرانسه به خاطر گرما کمتر از یک ماه
آژانس ملی بهداشت عمومی فرانسه اعلام کرد: موج گرمایی که اواخر ماه ژوئن این کشور را فرا گرفت، موجب کشته شدن ۵۸۰ تن شد.

۲۵ روز پیش
تولد ۲ سال پس از مرگ پدر
تولد ۲ سال پس از مرگ پدراجتماع > اجتماعی - نیویورک> همسر بیوه پلیس جوانی که ۳‌ماه بعد از ازدواجشان در یک ماموریت کشته شده بود دوسال و نیم بعد نوزادی را از همین پلیس به دنیا آورد.

۲۵ روز پیش
شنا کردن برای دور زدن ترافیک
شنا کردن برای دور زدن ترافیکاجتماع > اجتماعی - مونیخ> کارمند یک شرکت در آلمان برای دور زدن ترافیک هر روز مسافتی ۲ کیلومتری را شنا می‌کند تا سر موقع به محل کارش برسد.

۲۵ روز پیش
کشف ۳ شاه کبرا از قوطی چیپس+فیلم و عکس
کشف 3 شاه کبرا از قوطی چیپس+فیلم و عکسمقام‌های آمریکایی گفته‌اند یک مرد در ایالت کالیفرنیا پس از کشف سه مار شاه کبرای زنده در تعدادی قوطی چیپس بازداشت شده است.

۲۵ روز پیش
گرفتن رنگین‌کمان بالای جرثقیل
گرفتن رنگین‌کمان بالای جرثقیلاجتماع > اجتماعی - سنت‌پترزبورگ>‌ کلیپ کوتاه ضبط شده‌ای از ارتفاعی بسیار بلند نشان می‌دهد مردی که کنترل‌‌کننده یک جرثقیل است درست روی کابینش با رنگین‌کمان تلاقی دارد.

۲۵ روز پیش
خودروی گرانبها یک ساعت پس از خرید از بین رفت+عکس
خودروی گرانبها یک ساعت پس از خرید از بین رفت+عکسخودروی فراری ۲۶۰ هزار دلاری درست یک ساعت بعد از خرید در جاده دچار حادثه شد و از بین رفت.

۲۶ روز پیش
دوقلوی عجیب الخلقه +عکس
دوقلوی عجیب الخلقه +عکسخواهران دوقلو رابیا و روکیا در انتظار نظر پزشکان برای عمل جراحی و جداسازی در بیمارستانی در داکا هستند.

۲۷ روز پیش
محکومیت کشیشی که ۲۴ زن و ۱۴۵ فرزند دارد! +عکس
محکومیت کشیشی که ۲۴ زن و ۱۴۵ فرزند دارد! +عکسدو کشیش سابق در ایالت بریتیش کلمبیا به اتهام چند همسری در یک پرونده طولانی محکوم شدند.

۲۷ روز پیش
مرد حبابی +عکس
مرد حبابی +عکسمرد میانسال پاکستانی با بیماری عجیبی دست و پنجه نرم می‌کند که موجب شده است، همه از وی دوری کنند و بیماری او را مسری بدانند.

۲۷ روز پیش
تجاوز گروهی به دختر نوجوان برای انتقام گیری
دختر پاکستانی که برادرش به دختر جوان دیگری تجاوز کرده بود در حمله ای انتقام جویانه از سوی گروهی از مردان مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

۲۷ روز پیش
تفریح کودکانه در ۵۰ سالگی
تفریح کودکانه در ۵۰ سالگیاجتماع > اجتماعی - ریودوژانیرو> زنی در برزیل در ۵۰ سالگی نیز دست از بازی و سرگرمی برنداشته و برای نمونه خود را به شکل اغلب شخصیت‌های کارتونی مونث شرکت والت‌دیزنی در آورده و عکسی از آن دارد.

۲۸ روز پیش
عاقبت خوردن ۵۴ اسکوپ بستنی
عاقبت خوردن ۵۴ اسکوپ بستنیاجتماع > اجتماعی - پکن> مردی در چین پس از خوردن ۵۴ اسکوپ بستنی ثابت کرد که این کار باعث می‌شود فرد راهی بخش اورژانس بیمارستان شود.

۲۸ روز پیش
۱۷ کشته بر اثر ریزش ساختمان چهار طبقه +عکس
۱۷ کشته بر اثر ریزش ساختمان چهار طبقه +عکسدر پی ریزش یک ساختمان چهار طبقه در هند دست‌کم ۱۷ تن جان خود را از دست دادند.

۲۸ روز پیش
گواهینامه رانندگی پس از ۹۶۰ بار آزمون
گواهینامه رانندگی پس از ۹۶۰ بار آزموناجتماع > اجتماعی - سئول> زن۷۰ ساله اهل کره‌جنوبی که ۹۶۰ بار در آزمون رانندگی شرکت کرده بود، پس از این تعداد شرکت در آزمون درنهایت گواهینامه خود را گرفت.

۲۸ روز پیش
فردی با اره برقی ۵ نفر را مجروح کرد
فردی با اره برقی 5 نفر را مجروح کردپلیس سوئیس دقایقی پیش خبر داد که فردی با اره برقی ۵ تن را در شهر شافهاوزن این کشور زخمی کرد.

۲۸ روز پیش
آل سعود شش نفر را گردن زد
آل سعود شش نفر را گردن زدعربستان در راستای احکام اسلامی پنج شهروند این کشور را به جرم قاچاق مواد مخدر به جوخه اعدام سپرد.

۲۸ روز پیش
دختر ۱۴ ساله ای که ۱۸۰ بار مورد تجاوز داعشی ها قرار گرفت
دختر 14 ساله ای که ۱۸۰ بار مورد تجاوز داعشی ها قرار گرفتیک دختر ایزدی ۱۴ ساله اعلام کرد که پس از ربوده شدنش توسط اعضای داعش در عراق بیش از ۱۸۰ بار مورد تجاوز آنها قرار گرفته است.

۲۸ روز پیش
خرس وارد بیمارستان شد
خرس وارد بیمارستان شدورود ناگهانی یک خرس به محوطه بیمارستانی در روسیه باعث وحشت مردم شد.

۲۸ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعد صفحه آخر