سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۴ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۴ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۴ روز پیش
ادعای یک زن: شوهرم قاتل است
ادعای یک زن: شوهرم قاتل استاجتماع > اجتماعی - «شوهرم ۲ نفر از طلبکارانش را به قتل رسانده و اجسادشان را در بیابان‌های ازگل دفن کرده است.»

۲ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۴ روز پیش
زنی که به دست شوهر خفه و در باغ خانه دفن شد
اکرم با مادرش در یک منزل شریک بودند و من او را تحت فشار قرار دادم که سهم خانه‌اش را بفروشد تا بتوانم برای زندگی خود برنامه‌ریزی کنم تا اینکه حدود ۶ ماه قبل یک روز زمانی که از منزل مادرش به خانه آمد ...

۱ روز پیش
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر
تشکیک در آمار مصرف‌کنندگان مواد مخدر اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آخرین آمار اعلام شده از مصرف‌کنندگان مواد مخدر با واقعیت فاصله دارد بر لزوم بررسی وضعیت اعتیاد در مدارس کشور تاکید کرد.

۱ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۴ روز پیش
هندورابی هم قربانی گردشگری ناپایدار می‌شود
هندورابی هم قربانی گردشگری ناپایدار می‌شوداجتماع > سفر - معاون محیط‌زیست دریایی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: توسعه گردشگری دریایی یکی از برنامه‌های اصلی سازمان است که در گام اول با اقدامات لازم در هندورابی و رعایت ملاحظات محیط‌زیستی، اکنون این منطقه یک جزیره گردشگری شده است.

۱ روز پیش
جزییات اسیدپاشی مشهد | تحقیقات پلیس ادامه دارد
جزییات اسیدپاشی مشهد | تحقیقات پلیس ادامه داردجزییات ماجرای اسید پاشی امروز مشهد و روند تحقیقات پلیس را اینجا بخوانید.

۱ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
عکاس ارتش آمریکا لحظه مرگش را ثبت کرد+ عکس
عکاس ارتش آمریکا لحظه مرگش را ثبت کرد+ عکسارتش آمریکا عکسی را منتشر کرده است که یکی از عکاسانش در آخرین لحظه عمر ثبت کرده بود.

۵۲ روز پیش
رقیب چینی بوئینگ و ایرباس به پرواز درآمد
رقیب چینی بوئینگ و ایرباس به پرواز درآمداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
هواپیمای جت مسافربری C۹۱۹ ساخت چین برای نحستین بار به پرواز درآمد.

۵۲ روز پیش
پاپ کورن برای خلق پاپ‌آرت
پاپ کورن برای خلق پاپ‌آرتاجتماع > اجتماعی - لندن> هنرمندی به نام هری‌کالنبرگ با نقاشی روی پاپ‌کورن دست به خلق نقاشی‌هایی موسوم به پاپ‌آرت (هنر عامه‌پسند) می‌زند.

۵۳ روز پیش
طلاق عجیب در عربستان
طلاق عجیب در عربستاناجتماع > اجتماعی - جده> دادگاه احوال شخصیه در جده عربستان، رسیدگی به دادخواست ارائه شده از سوی یک زن که گفته است شوهرش وی را پس از ۳۷ سال زندگی خواهر خود خوانده و طلاق داده است، به‌ماه آینده موکول کرد.

۵۳ روز پیش
بلعیدن ۷ هزار دلار اسکناس
بلعیدن ۷ هزار دلار اسکناساجتماع > اجتماعی - بوگوتا> زنی کلمبیایی ۷ هزار دلار اسکناس آمریکا را به‌دلیل اختلاف با همسرش بلعید.

۵۳ روز پیش
کشته و ناپدید شدن ۲۵ کوهنورد چینی
گزارش ها حاکی است که در پی سقوط بهمن و توفان برفی در منطقه کوهستانی در مرکز چین در این هفته تاکنون ۲ کوهنورد جانشان را از دست داده اند و از سرنوشت ۲۳ نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.

۵۳ روز پیش
بلعیدن ۷ هزار دلار در پی اختلافات خانوادگی!
یک زن کلمبیایی ۷۰۰۰ دلار آمریکا را به دلیل اختلاف با همسرش بلعید.

۵۳ روز پیش
تومور بدخیم باعث تغییر شکل عجیب پسر ۸ ساله شد + تصاویر (۱۸+)
تومور بدخیم باعث تغییر شکل عجیب پسر 8 ساله شد + تصاویر (18+)به دلیل ابتلا این پسر به یک اختلال ژنتیکی پزشکان پیشتر مجبور به بریدن قسمتی از نای وی شده بودند.

۵۳ روز پیش
وزیر جوان به ضرب گلوله اشتباه کشته شد!
وزیر جوان به ضرب گلوله اشتباه کشته شد!وزیر خدمات عمومی سومالی در موگادیشو به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد!

۵۴ روز پیش
تصاویر تلخ از مرگ دختر ۷ ساله یمنی بر اثر سوءتغذیه
تصاویر تلخ از مرگ دختر ۷ ساله یمنی بر اثر سوءتغذیهعکس های یک دختر بچه یمنی که بر اثر سوء تغذیه جانش را از دست داد، در اغلب رسانه های معتبر جهان بازتاب داشته است.در کشور یمن هر ۱۰ دقیقه یک کودک زیر پنج سال به دلیل کمبود غذا یا بیماری جان خود را از دست می‌دهد.

۵۴ روز پیش
نقاشی با نور خورشید
نقاشی با نور خورشیداجتماع > اجتماعی - کلرادو> هنرمندی پس از آشنایی با نوعی عدسی قابل انعطاف نقاشی‌هایی می‌کشد که در واقع سایه روشن آنها را با سوختگی ناشی از نور خورشید ترسیم کرده است.

۵۴ روز پیش
کتابشویی در کتابخانه
کتابشویی در کتابخانهاجتماع > اجتماعی - بوستون> ‌کتابخانه بوستون برای دشمن کتاب‌ها(گرد و خاک)، دستگاهی به نام کتابواش را به‌کار گرفته است.

۵۴ روز پیش
استخدام ۲۰۰ مهمان برای عروسی
استخدام ۲۰۰ مهمان برای عروسیاجتماع > اجتماعی - پکن> مردی در چین به‌دلیل نداشتن دوست و فامیل مجبور شد برای مراسم عروسی‌ خود ۲۰۰ کارگر را دعوت کند.

۵۴ روز پیش
کوهنورد تایوانی در هیمالیا بعد از ۴۷ روز زنده پیدا شد +عکس
کوهنورد تایوانی در هیمالیا بعد از 47 روز زنده پیدا شد +عکسیک کوهنورد تایوانی که در ارتفاعات هیمالیا مفقود شده بود، بعد از ۴۷ روز زنده پیدا شد.

۵۵ روز پیش
تلاش پاریس برای افزایش صددرصدی جذب گردشگران ایرانی
تلاش پاریس برای افزایش صددرصدی جذب گردشگران ایرانیاجتماع > سفر - فرانسه درصدد است در برنامه یکساله، تعداد گردشگران ایرانی بازدید‌کننده از آن کشور را تا صد درصد افزایش دهد.

۵۵ روز پیش
آتش زدن مامور پلیس + عکس
آتش زدن مامور پلیس + عکسدر جریان تظاهرات روز کارگر تظاهرکنندگان با پرتاب کوکتل مولوتف به سوی ماموران پلیس ضد شورش شهر پاریس یکی از آنها را به آتش کشیدند.

۵۵ روز پیش
پروین ، روز عروسی کاری کرد که سر داماد را تراشیدند
پروین ، روز عروسی کاری کرد که سر داماد را تراشیدندداماد فقط سه ساعت پس از ازدواجش مجبور به طلاق همسر خود شد و مردم سرش را به دلیل توهین به عروس و پدرش تراشیدند.

۵۵ روز پیش
نویسنده آمریکایی به زندگی‌اش خاتمه داد +عکس
نویسنده آمریکایی به زندگی‌اش خاتمه داد +عکسنویسنده پرفروش آثاری در زمینه تاریخ شفاهی در نیویورک از ساختمانی پایین پرید و به زندگی‌اش خاتمه داد.

۵۶ روز پیش
کوسه آدمخوار پای زن شناگر را خورد
کوسه آدمخوار پای زن شناگر را خوردیک کوسه خونخوار زنی را که با نامزدش در آب‌های یکی از سواحل کالیفرنیای آمریکا مشغول شنا و تفریح بود را مورد حمله قرار داد و قسمتی از گوشت ران پایش را خورد.

۵۶ روز پیش
خودکشی مجری لبنانی در برنامه زنده + عکس
خودکشی مجری لبنانی در برنامه زنده + عکسمجری لبنانی به نشانه اعتراض به وضعیت نامناسب زندگی شهروندان لبنانی خود را حلق‌آویز کرد.

۵۷ روز پیش
وارد شدن مگس زنده به زیر پوست دختر جوان+ تصاویر
وارد شدن مگس زنده به زیر پوست دختر جوان+ تصاویرشاید شما هم جزو افرادی باشید که از گشت و گذار در طبیعت لذت ببرید و مسائل ایمنی را نادیده بگیرید اما خواندن این متن شاید موجب تجدید نظر شما در این رابطه شود.

۵۷ روز پیش
جین با طرح گل و لای
جین با طرح گل و لایاجتماع > اجتماعی - سیاتل> یک فروشگاه زنجیره ای آمریکایی، شلوار جینی تولید می‌کند که طرح گل و لای دارد.

۵۷ روز پیش
خانه ضد‌اتمی از ترس کره‌شمالی
خانه ضد‌اتمی از ترس کره‌شمالیاجتماع > اجتماعی - توکیو>‌ ‌ برخی ساکنان کشور ژاپن از ترس حمله اتمی کره‌شمالی به فکر ساختن خانه‌های ضد‌بمب اتم افتاده‌اند.

۵۷ روز پیش
دختری که فقط ۹۰ دقیقه می‌خوابد
دختری که فقط ۹۰ دقیقه می‌خوابداجتماع > اجتماعی - ونکوور> ‌هیسکو دختر سه‌ساله کانادایی است که به سندروم آنجلمن مبتلاست و فقط ۹۰ دقیقه در شبانه‌روز می‌خوابد.

۵۷ روز پیش
گران‌ترین بالش دنیا
گران‌ترین بالش دنیاآمستردام> یک فیزیوتراپیست هلندی پس از ۱۵ سال بالشی را طراحی کرده که مدعی است تمام مشکلات مرتبط با خواب را برطرف می‌کند.

۵۹ روز پیش
کوتاه کردن مو با تبر
کوتاه کردن مو با تبرمسکو>‌ ‌آرایشگری در روسیه موهای مشتری‌های خود را با تبر کوتاه می‌کند.

۵۹ روز پیش
دختربچه بنگلادشی پس از جراحی نادر پای سومش، قادر به راه رفتن شد
دختربچه بنگلادشی پس از جراحی نادر پای سومش، قادر به راه رفتن شدیک دختربچه سه ساله بنگلادشی که در استرالیا زیر تیغ جراحان رفت تا پای سوم او را جدا کنند پس از یک عمل جراحی نادر و موفقیت‌آمیز اکنون می‌تواند راه برود و عازم خانه‌ شده است.

۵۹ روز پیش
پزشکان معالج چاق‌ترین زن دنیا از ادامه درمان او انصراف دادند
پزشکان معالج چاق‌ترین زن دنیا از ادامه درمان او انصراف دادندپس از اتهام خواهر سنگین وزن‌ترین زن دنیا از مصر به پزشکان هندی، تیم پزشکی از ادامه درمان وی خودداری کرد.

۵۹ روز پیش
مادر سنگدل پسر ۹ ساله اش را با اتو سوزاند!
زن جوان امریکایی که پسر ۹ ساله‌اش را به خاطر انجام ندادن تکالیف مدرسه‌اش با اتوی داغ سوزانده بود، به اتهام کودک آزاری پای میز محاکمه رفت.

۶۰ روز پیش
انتشار صحنه قتل دختر نوزاد در فیس بوک
یک مردی تایلندی صحنه قتل دختر نوزاد خود و خودکشی خودش را به طور زنده در فیسبوک منتشر کرد.

۶۰ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر