شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
دفتر کاری در جنگل برای رفاه کارمندان
دفتر کاری در جنگل برای رفاه کارمندانمادرید>‌ یک شرکت معماری اسپانیایی برای رفاه کارمندانش دفتر کاری را در جنگل طراحی کرده است که تمام منظره طبیعت پیش روی آنان است.

۱۰۶۷ روز پیش
مهندسی که خودش را جراحی کرد
مهندسی که خودش را جراحی کردلنکشایر> مهندسی در انگلستان منتظر صف طولانی نوبت جراحی‌اش نشد و خودش را جراحی کرد.

۱۰۶۷ روز پیش
مرگ خودخواسته یک بیمار نوجوان در بلژیک
مرگ خودخواسته یک بیمار نوجوان در بلژیکبلژیک به عنوان اولین کشور جهان به مرگ یک نوجوان مبتلا به بیماری لاعلاج کمک کرد.

۱۰۶۹ روز پیش
تشدید مقابله با سایت‌های غیراخلاقی در روسیه برای حفاظت از کودکان
تشدید مقابله با سایت‌های غیراخلاقی در روسیه برای حفاظت از کودکانمقامات دولتی روسیه با هدف حفاظت از کودکان، روند مقابله با سایت‌های غیراخلاقی را تشدید کردند.

۱۰۷۱ روز پیش
پرستاری از مرغ مقلد
پرستاری از مرغ مقلدکالیفرنیا> یک مرغ‌مقلد که پنجه پاهایش طی یک بیماری رایج میان پرنده‌ها جمع شده و قادر به راه رفتن نبود با ابتکار یک حامی حقوق حیوانات دوباره توانست راه برود و به زندگی‌اش ادامه دهد.

۱۰۷۷ روز پیش
محکوم شدن آرایشگر مروج اسلام هراسی
محکوم شدن آرایشگر مروج اسلام هراسیاوسلو> دادگاه نروژ، زن آرایشگری را که از پذیرفتن یک زن مسلمان خودداری کرده بود محاکمه کرد.

۱۰۷۷ روز پیش
ترجیح زندان به زندگی با همسر
ترجیح زندان به زندگی با همسرکانزاس> مرد ۷۰ ساله‌ای برای رهایی از زندگی با همسری که هیچ‌جا او را تنها نمی‌گذاشت دست به سرقت زد تا به زندان برود.

۱۰۷۷ روز پیش
گرفتار شدن تعدادی گردشگر در تله‌کابینی در فرانسه
گرفتار شدن تعدادی گردشگر در تله‌کابینی در فرانسهتعدادی گردشگر در تله‌کابینی در فرانسه و در ارتفاع حدود ۳۸۰۰ متری گرفتار شدند.

۱۰۷۸ روز پیش
چرا مارک‌های دوخته شده در لباس بدن را می‌خورند؟
چرا مارک‌های دوخته شده در لباس بدن را می‌خورند؟همشهری آنلاین: معمولا داخل لباس دوخته می‌شوند و اطلاعاتی درباره تاریخ و محل تولید، کشور تولید کننده، شیوه شستشو و چگونگی نگهداری لباس می‌دهند که کمتر به آن توجه و در معمولا موجب خارش بدن می‌شود.

۱۰۷۹ روز پیش
۴۸۰ خودکشی در ۹ ماه/ شیکاگو رکوردار خودکشی در جهان
480 خودکشی در 9 ماه/ شیکاگو رکوردار خودکشی در جهانمردم شیکاگو دیگر علاقه و رغبتی به زنده ماندن و زندگی کردن ندارند و تنها راه حل را خودکشی می‌دانند.

۱۰۷۹ روز پیش
کمک همسایه‌ مسلمان برای خانه‌بافی
کمک همسایه‌ مسلمان برای خانه‌بافیهلسینکی> یک خانواده مسلمان هنرمند به همسایه خود در کشور فنلاند کمک کردند تا نمای خانه‌اش را با پوششی از بافتنی صورتی بپوشاند.

۱۰۸۰ روز پیش
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکس
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکسسالانه در نقاط مختلف جهان زمین به دلایل نامشخصی فرو می‌رود و خسارات زیادی را به مردم وارد می‌کند.

۱۰۸۰ روز پیش
رکاب زدن در کلاس درس
رکاب زدن در کلاس درسیوتا> معلمی برای تأمین سلامت دانش‌آموز‌ها و افزایش تمرکز آنها زیر پای هر یک از آنها یک پدال دوچرخه گذاشته است تا آنها در کلاس درس رکاب بزنند.

۱۰۸۰ روز پیش
مادری که نقش پدر را هم بازی می‌کند
مادری که نقش پدر را هم بازی می‌کندتگزاس> مادر مهاجری پس از اینکه متوجه شد در مدرسه پسرش جشن عصرانه با پدر‌ها برگزار می‌شود در غیاب پدر فرزندش سبیلی پشت لبش گذاشته و با او به مدرسه رفت.

۱۰۸۰ روز پیش
لحظه بلعیده شدن مرد توریست توسط تمساح +تصاویر
لحظه بلعیده شدن مرد توریست توسط تمساح +تصاویرغفلت مرد توریست هنگام تماشای تمساح بلعیده شدن او را در پی داشت.

۱۰۸۰ روز پیش
زندان برای دیرکرد بازگرداندن کتاب
زندان برای دیرکرد بازگرداندن کتابآلاباما>‌ براساس قوانین جدید چنانچه کتاب‌های کتابخانه Athens-Limestone public library به موقع بازگردانده نشوند شخص امانت گیر مجرم شناخته شده و به ۳۰روز زندان محکوم می‌شود.

۱۰۸۲ روز پیش
راننده روسی به خاطر سایه خودرواش جریمه شد!
راننده روسی به خاطر سایه خودرواش جریمه شد!یک راننده روسی به دلیل عبور سایه خودرواش از خط ممتد جریمه شد.

۱۰۸۲ روز پیش
حلزون غول‌پیکر در برنامه تلویزیونی
حلزون غول‌پیکر در برنامه تلویزیونیکالیفرنیا> کایوت پیترسون، مجری برنامه تلویزیونی درباره حیات‌وحش در یک برنامه‌ ناگهان با حلزون سیاه و بزرگی در سواحل کالیفرنیا مواجه شد که بیش از ۶۰ سانتی‌متر طول داشت.

۱۰۸۳ روز پیش
خاطره‌انگیز‌شدن نخستین پرواز
خاطره‌انگیز‌شدن نخستین پروازریاض>‌ ‌ فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده، مردی سعودی را نشان می‌دهد که برای ادامه مسیر با دستور مأمور فرودگاه برای قرار دادن چمدان در ریل دستگاه ایکس‌ری مواجه می‌شود.

۱۰۸۳ روز پیش
پل معلق شیشه‌ای چین دو هفته بعد از افتتاح بسته شد
پل معلق شیشه‌ای چین دو هفته بعد از افتتاح بسته شدطولانی‌ترین پل شیشه‌ای معلق جهان که دو هفته پیش در چین افتتاح شده بود، موقتا به روی گردشگران بسته شده است.

۱۰۸۴ روز پیش
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکس
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکسسالانه در نقاط مختلف جهان زمین به دلایل نامشخصی فرو می‌رود و خسارات زیادی را به مردم وارد می‌کند.

۱۰۸۴ روز پیش
جایزه انسانیت دانش‌آموز استرالیایی
جایزه انسانیت دانش‌آموز استرالیاییکانبرا> دانش‌آموزی که برای ارتباط با هم‌کلاسی ناشنوای خود زبان اشاره آموخته بود برنده جایزه نمادین انسانیت در پایتخت استرالیا شد.

۱۰۸۴ روز پیش
خانه‌سازی با زباله
خانه‌سازی با زبالهکراچی> زن سالمندی در پاکستان با جمع‌آوری زباله و تبدیل آنها به نوعی کیسه‌ مقاوم برای بی‌خانمان‌ها خانه می‌سازد.

۱۰۸۴ روز پیش
تأثیر تروریسم بر گردشگری اروپا و آسیا
تأثیر تروریسم بر گردشگری اروپا و آسیاحملات تروریستی در نقاط مختلف جهان بیشترین لطمه را به صنعت گردشگری کشورها وارد کرده است.

۱۰۸۶ روز پیش
هشتگ کارگر نمونه
هشتگ کارگر نمونهتگزاس> مردی که برای تعمیر یک لوله سرش را داخل گودال گل‌آلود آب برده بود شهرت جهانی پیدا کرد اما ماجرای این عکس را کمتر کسی می‌داند.

۱۰۸۶ روز پیش
عکاسی در زندان، شهرت در آزادی
عکاسی در زندان، شهرت در آزادینیویورک> مجرمی در زندان نیویورک آمریکا با مطالعه درباره هنر عکاسی به مهارتی دست یافت که پس از آزادی عکس‌هایش مورد توجه منتقدان این رشته قرار گرفت. موضوع تمام عکس‌های دی‌کملیو قشر فقیر آمریکاست که بخش بزرگی از جمعیت آن‌را در بر می‌گیرد.

۱۰۸۶ روز پیش
قهوه‌ با ۸۰ برابر کافئین بیشتر
قهوه‌ با ۸۰ برابر کافئین بیشترآدلاید> کافه‌ای در استرالیا به مشتری‌ها قهوه‌ای می‌دهد که کافئین آن ۸۰ برابر یک فنجان قهوه معمولی است.

۱۰۸۶ روز پیش
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویر
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویربیابان صخره سیاه که ظاهر متفاوت و جذابی دارد در شمال نوادا در آمریکا واقع شده است.

۱۰۸۷ روز پیش
کهکشان شبح +عکس
کهکشان شبح +عکسکهکشان شبح به دلیل این‌که از ماده تاریک نامرئی ساخته شده، غیر قابل دیدن است.

۱۰۸۷ روز پیش
شگفت‌ انگیزترین موجودات دریایی +تصاویر
شگفت‌ انگیزترین موجودات دریایی +تصاویردر اعماق دریاها و اقیانوس‌ها موجودات شگفت انگیز بسیاری وجود دارد که تصویر تعدادی از آنها را در زیر مشاهده می‌کنید.

۱۰۸۷ روز پیش

صفحه ۲۲ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
22
23 24 25 26 27 صفحه بعد صفحه آخر