جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
زندان برای دیرکرد بازگرداندن کتاب
زندان برای دیرکرد بازگرداندن کتابآلاباما>‌ براساس قوانین جدید چنانچه کتاب‌های کتابخانه Athens-Limestone public library به موقع بازگردانده نشوند شخص امانت گیر مجرم شناخته شده و به ۳۰روز زندان محکوم می‌شود.

۱۹۹ روز پیش
راننده روسی به خاطر سایه خودرواش جریمه شد!
راننده روسی به خاطر سایه خودرواش جریمه شد!یک راننده روسی به دلیل عبور سایه خودرواش از خط ممتد جریمه شد.

۱۹۹ روز پیش
حلزون غول‌پیکر در برنامه تلویزیونی
حلزون غول‌پیکر در برنامه تلویزیونیکالیفرنیا> کایوت پیترسون، مجری برنامه تلویزیونی درباره حیات‌وحش در یک برنامه‌ ناگهان با حلزون سیاه و بزرگی در سواحل کالیفرنیا مواجه شد که بیش از ۶۰ سانتی‌متر طول داشت.

۲۰۰ روز پیش
خاطره‌انگیز‌شدن نخستین پرواز
خاطره‌انگیز‌شدن نخستین پروازریاض>‌ ‌ فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده، مردی سعودی را نشان می‌دهد که برای ادامه مسیر با دستور مأمور فرودگاه برای قرار دادن چمدان در ریل دستگاه ایکس‌ری مواجه می‌شود.

۲۰۰ روز پیش
پل معلق شیشه‌ای چین دو هفته بعد از افتتاح بسته شد
پل معلق شیشه‌ای چین دو هفته بعد از افتتاح بسته شدطولانی‌ترین پل شیشه‌ای معلق جهان که دو هفته پیش در چین افتتاح شده بود، موقتا به روی گردشگران بسته شده است.

۲۰۱ روز پیش
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکس
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکسسالانه در نقاط مختلف جهان زمین به دلایل نامشخصی فرو می‌رود و خسارات زیادی را به مردم وارد می‌کند.

۲۰۲ روز پیش
جایزه انسانیت دانش‌آموز استرالیایی
جایزه انسانیت دانش‌آموز استرالیاییکانبرا> دانش‌آموزی که برای ارتباط با هم‌کلاسی ناشنوای خود زبان اشاره آموخته بود برنده جایزه نمادین انسانیت در پایتخت استرالیا شد.

۲۰۲ روز پیش
خانه‌سازی با زباله
خانه‌سازی با زبالهکراچی> زن سالمندی در پاکستان با جمع‌آوری زباله و تبدیل آنها به نوعی کیسه‌ مقاوم برای بی‌خانمان‌ها خانه می‌سازد.

۲۰۲ روز پیش
عکاسی در زندان، شهرت در آزادی
عکاسی در زندان، شهرت در آزادینیویورک> مجرمی در زندان نیویورک آمریکا با مطالعه درباره هنر عکاسی به مهارتی دست یافت که پس از آزادی عکس‌هایش مورد توجه منتقدان این رشته قرار گرفت. موضوع تمام عکس‌های دی‌کملیو قشر فقیر آمریکاست که بخش بزرگی از جمعیت آن‌را در بر می‌گیرد.

۲۰۳ روز پیش
هشتگ کارگر نمونه
هشتگ کارگر نمونهتگزاس> مردی که برای تعمیر یک لوله سرش را داخل گودال گل‌آلود آب برده بود شهرت جهانی پیدا کرد اما ماجرای این عکس را کمتر کسی می‌داند.

۲۰۳ روز پیش
تأثیر تروریسم بر گردشگری اروپا و آسیا
تأثیر تروریسم بر گردشگری اروپا و آسیاحملات تروریستی در نقاط مختلف جهان بیشترین لطمه را به صنعت گردشگری کشورها وارد کرده است.

۲۰۳ روز پیش
قهوه‌ با ۸۰ برابر کافئین بیشتر
قهوه‌ با ۸۰ برابر کافئین بیشترآدلاید> کافه‌ای در استرالیا به مشتری‌ها قهوه‌ای می‌دهد که کافئین آن ۸۰ برابر یک فنجان قهوه معمولی است.

۲۰۳ روز پیش
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویر
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویربیابان صخره سیاه که ظاهر متفاوت و جذابی دارد در شمال نوادا در آمریکا واقع شده است.

۲۰۴ روز پیش
شگفت‌ انگیزترین موجودات دریایی +تصاویر
شگفت‌ انگیزترین موجودات دریایی +تصاویردر اعماق دریاها و اقیانوس‌ها موجودات شگفت انگیز بسیاری وجود دارد که تصویر تعدادی از آنها را در زیر مشاهده می‌کنید.

۲۰۴ روز پیش
تنها کوسه سفید خال خالی جهان در سواحل آمریکا‌ +عکس
تنها کوسه سفید خال خالی جهان در سواحل آمریکا‌ +عکستصویر کوسه سفید آمریکایی که به کوسه خال خالی معروف است را در زیر مشاهده می‌کنید.

۲۰۴ روز پیش
وجود سیاره شبیه به زمین +عکس
وجود سیاره شبیه به زمین +عکسپژوهشگران از وجود سیاره‌ای شبیه به زمین صحبت می‌کنند.

۲۰۴ روز پیش
کهکشان شبح +عکس
کهکشان شبح +عکسکهکشان شبح به دلیل این‌که از ماده تاریک نامرئی ساخته شده، غیر قابل دیدن است.

۲۰۴ روز پیش
نجات ۳۰۰۰ مهاجر در تنگه سیسیل
نجات ۳۰۰۰ مهاجر در تنگه سیسیلگارد ساحلی ایتالیا اعلام کرد: حدود ۳۰۰۰ مهاجر طی چندین عملیات در تنگه سیسیل نجات پیدا کردند.

۲۰۴ روز پیش
بزرگ‌ترین فرش گل جهان در بلژیک پهن شد +تصاویر
بزرگ‌ترین فرش گل جهان در بلژیک پهن شد +تصاویربزرگ‌ترین فرش گل جهان با نقوش ژاپنی در بلژیک پهن شد.

۲۰۴ روز پیش
تلاش زنی برای اثبات زنده‌ بودنش
تلاش زنی برای اثبات زنده‌ بودنشیوتا> زن آمریکایی پس از اینکه مقامات سند فوتش را تنظیم کردند در تلاش است تا ثابت کند هنوز زنده است.

۲۰۴ روز پیش
نجات کوهنورد حرفه‌ای توسط یک گربه
نجات کوهنورد حرفه‌ای توسط یک گربهزوریخ> کوهنوردی حرفه‌ای پس از اینکه نتوانست راه خود را در کوهستان‌های این کشور پیدا کند با دیدن یک گربه و دنبال کردن او سرانجام به یک دهکده رسید.

۲۰۴ روز پیش
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویر
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویربیابان صخره سیاه که ظاهر متفاوت و جذابی دارد در شمال نوادا در آمریکا واقع شده است.

۲۰۴ روز پیش
مرگ صدها گوزن بر اثر صاعقه +عکس
مرگ صدها گوزن بر اثر صاعقه +عکسصدها گوزن شمالی در جنوب نروژ بر اثر صاعقه‌های پی در پی کشته شدند.

۲۰۵ روز پیش
نجات ۶۵۰۰ مهاجر در آب‌های نزدیک لیبی
نجات ۶۵۰۰ مهاجر در آب‌های نزدیک لیبیگارد ساحلی ایتالیا می‌گوید که حدود ۶۵۰۰ مهاجر در آب‌های نزدیک لیبی نجات داده شده‌اند که یکی از بزرگترین موارد کمک‌رسانی به مهاجران در مدیترانه است.

۲۰۵ روز پیش
رواج تابوت‌های کارتنی در ونزوئلا
رواج تابوت‌های کارتنی در ونزوئلاکاراکاس> کاهش قیمت نفت و رکود اقتصادی در ونزوئلا باعث شده قشر فقیر و متوسط این کشور به دفن مرده‌ها با تابو‌ت‌های مقوایی روی آورند.

۲۰۶ روز پیش
سگی که تابوت صاحبش را رها نمی‌کند +عکس
سگی که تابوت صاحبش را رها نمی‌کند +عکسسگ وفاداری که در زلزله ایتالیا صاحبش را از دست داده،‌ از تابوت او جدا نمی‌شود.

۲۰۶ روز پیش
نجات صدها مهاجر در دریای مدیترانه
نجات صدها مهاجر در دریای مدیترانهبیش از ۷۰۰ پناهجو روز گذشته (یکشنبه) در دریای مدیترانه از خطر غرق شدن نجات یافتند.

۲۰۶ روز پیش
درخواست کمک به سبک فیلم‌ها، زوج گرفتار شده را نجات داد
درخواست کمک به سبک فیلم‌ها، زوج گرفتار شده را نجات دادپیام درخواست کمکی که در قصه‌ها و فیلم‌ها، گرفتارشدگان در جزیره‌های دورافتاده را نجات می‌دهد، این بار در جزیره‌ای کوچک در میانه اقیانوس آرام به داد یک زوج درمانده رسید.

۲۰۷ روز پیش
ریزش پل عابرپیاده روی بزرگراهی در انگلیس
ریزش پل عابرپیاده روی بزرگراهی در انگلیسفروریختن پل عابر پیاده روی بزرگراه "ام ۲۰" در شهر "کنت" انگلیس یک نفر را مجروح کرد و خسارت به جا گذاشت.

۲۰۷ روز پیش
دستگیری مرد اندونزیایی به اتهام نگهداری لاشه ۶۵۰ پانگولین
دستگیری مرد اندونزیایی به اتهام نگهداری لاشه ۶۵۰ پانگولینپلیس اندونزی پس از کشف لاشه ۶۵۰ پانگولین، یک نفر را به اتهام تلف کردن این حیوانات دستگیر کرد.

۲۰۷ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 صفحه بعد صفحه آخر