سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
قفل آغل و راهکار سگ گله
قفل آغل و راهکار سگ گله اجتماع > اجتماعی - دوون: سگ گله‌ای در انگلستان پس از اینکه متوجه شد درهای آغل گوسفندان بسته است، تمام گوسفند‌ها را راهی خانه چوپان کرد.

۶۸۰ روز پیش
به سوی قرقاول‌های بلژیکی
به سوی قرقاول‌های بلژیکیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
قرقاول‌های بلژیکی تنها در آب و هوای مرطوب رشد می‌کنند و اگر دمای طبیعی محیط‌شان به طور ناگهانی بالا و پایین شود دچار عفونت‌های خونی شدید می‌شوند

۶۸۰ روز پیش
شکارچی‌های خون‌آشام در مالاوی
شکارچی‌های خون‌آشام در مالاویاجتماع > اجتماعی - بلانتایر> افزایش تعداد افرادی که اهالی جمهوری مالاوی بر این باورند که آنها خون‌آشام هستند باعث شده شغل جدیدی به نام شکارچی خون‌آشام در این کشور پدید آید.

۶۸۱ روز پیش
پدر و مادر، متجاوزان به دخترشان را دستگیر کردند
پدر و مادر، متجاوزان به دخترشان را دستگیر کردندپدر‌و‌مادر یک دختر نوجوان هندی پس از اینکه پلیس حاضر به ثبت شکایت آنها نشد؛ متجاوزان گروهی به دخترشان را خودشان دستگیر کردند.

۶۸۱ روز پیش
حمله تروریستی در منهتن نیویورک
حمله تروریستی در منهتن نیویورک حادثه زمانی اتفاق افتاد که یک خودرو وانت پس از حرکت در جهت مخالف خیابان و برخورد با چندین دوچرخه سوار و عابر پیاده از خودرو پیاده شد و با یک سلاح ساختگی نشان داد که قصد تیر اندازی دارد. این فرد سپس بلافاصله هدف گلوله نیروهای پلیس قرار گرفت و زخمی شد.

۶۸۳ روز پیش
کشتی ترکیه با ۱۱ سرنشین غرق شد
کشتی ترکیه با ۱۱ سرنشین غرق شدنخست وزیر ترکیه از غرق شدن یک فروند کشتی باری این کشور در دریای سیاه خبر داد.

۶۸۳ روز پیش
لحظه دستگیری تروریستی که به دوچرخه سواران حمله کرد
یک تروریست ازبکستانی به نام سیف الله سایپوف روز گذشته در نیویورک دوچرخه سواران را زیر گرفت.

۶۸۴ روز پیش
سرنوشت تلخ دختر ۱۴ ساله در چین +عکس
سرنوشت تلخ دختر 14 ساله در چین +عکسدختر ۱۴ ساله اهل روسیه که به عنوان یک مدل به چین سفر کرده بود در شرایطی اسفناک جان سپرد.

۶۸۴ روز پیش
حمله و تیراندازی به عابران در نیویورک با کامیون
حمله و تیراندازی به عابران در نیویورک با کامیونانحراف یک کامیون باربری به سمت عابران و دوچرخه سواران در منهتن نیویورک و متعاقب آن، تیراندازی سرنشینان کامیون به سوی جمعیت دست کم دو کشته و پنج زخمی برجای گذاشت.

۶۸۴ روز پیش
شمار کشته شدگان حادثه حمله خودرو در نیویورک به ۸ نفر رسید
شمار کشته شدگان حادثه حمله خودرو در نیویورک به 8 نفر رسیدپلیس نیویورک اعلام کرد که حادثه حمله خودرو به عابران پیاده و دوچرخه سواران در منهتن احتمالا یک اقدام تروریستی است.

۶۸۴ روز پیش
درختی که پرنده شکار می‌کند
درختی که پرنده شکار می‌کنداجتماع > اجتماعی - هاوایی> زیست‌شناس‌ها درختی را در نیوزیلند کشف کرده‌اند که می‌تواند با مسموم کردن پرنده‌ها از آنها برای خود کود بسازد.

۶۸۴ روز پیش
کشف بقایای ۹ جسد در آپارتمان یک مرد ژاپنی
پلیس ژاپن پس از کشف بقایای ۹ جسد در یک ساختمان مسکونی، مرد جوانی را دستگیر کرد.

۶۸۵ روز پیش
کشف خانه وحشت با اجساد بی سر در توکیو + عکس
کشف خانه وحشت با اجساد بی سر در توکیو + عکسپلیس توکیو از خانه یک مرد جوان، ۹ بدن و چند سر جدا شده که برخی از آنها داخل یک جعبه درون یخچال بودند، کشف کرد.

۶۸۵ روز پیش
فریاد علیه خشونت جنسی + عکس
فریاد علیه خشونت جنسی + عکسگسترش خشونت های جنسی هزاران زن فرانسوی را به خیابان‌ها کشاند.

۶۸۵ روز پیش
هفت‌تیر کشی بابانوئل در تگزاس
هفت‌تیر کشی بابانوئل در تگزاستیراندازی در لباس «بابا نوئل» در ایالت تگزاس، جشن هالووین را به هم ریخت.

۶۸۵ روز پیش
حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم
حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلمیک کارشناس مار اهل اردن در یک برنامه زنده توسط افعی گزیده شد و به بیمارستان انتقال یافت.

۶۸۵ روز پیش
اعتراض به حذف سمعک از عکس
اعتراض به حذف سمعک از عکساجتماع > اجتماعی - نیویورک> دختر ورزشکاری که در یکی از فیلم‌های تبلیغاتی شرکت هواپیمایی ویرجین آمریکا حضور داشت پس از اعتراض به حذف تصویر سمعکش باعث شد شرکت یاد‌شده فیلم اصلی و بدون ویرایش را نمایش دهد.

۶۸۵ روز پیش
خودکشی دسته‌جمعی اختاپوس‌ها
خودکشی دسته‌جمعی اختاپوس‌هااجتماع > اجتماعی - لندن> خودکشی دسته‌جمعی اختاپوس‌ها در سواحل انگلستان توجه بسیاری از جانورشناس‌ها را به این پدیده کم‌نظیر جلب کرد.

۶۸۶ روز پیش
جدیدترین روش سرقت از دستگاه خودپرداز!
جدیدترین روش سرقت از دستگاه خودپرداز! سارقان با منفجر کردن یک دستگاه خودپرداز در شهر «دارلینگتون» انگلستان، موجودی این دستگاه را به سرقت بردند.

۶۸۶ روز پیش
رابطه شهردار با دختر ۱۹ ساله رسوایی بار آورد +عکس
رابطه شهردار با دختر 19 ساله رسوایی بار آورد +عکسدرخواست طلاق شهردار سابق شهر «بریلینگتون» انگلیس که در ۶۲ سالگی عاشق کارگر ۱۹ ساله مزرعه‌ای شده، جنجال بسیاری به پا کرد.

۶۸۶ روز پیش
زندان برای مرد ایتالیایی که ۳۰ زن را به ویروس ایدز آلوده کرد
زندان برای مرد ایتالیایی که ۳۰ زن را به ویروس ایدز آلوده کرداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
یک مرد ایتالیایی به خاطر آلوده کردن ۳۰ زن به ویروس اچ‌آی‌وی زندانی شد.

۶۸۷ روز پیش
فیلم ناخنک پیک به غذای مشتری
فیلم ناخنک پیک به غذای مشتریاجتماع > اجتماعی - پکن> دوربین‌های مداربسته بالابری در چین تصویر پیک‌ غذای یک رستوران را ضبط کرده که مشغول ناخنک زدن به غذای مشتری است.

۶۸۷ روز پیش
انتقال عمدی ایدز به ۳۲ زن از طریق رابطه جنسی | این مرد به ۲۴ سال زندان محکوم شد
انتقال عمدی ایدز به 32 زن از طریق رابطه جنسی | این مرد به 24 سال زندان محکوم شدانتقال عمدی ایدز به ۳۰ زن از طریق رابطه جنسی | مرد ایتالیایی که از طریق رابطه جنسی ۳۲ زن را به ویروس HIV مبتلا کرده بود، به تحمل ۲۴ سلا زندان محکوم شد. پلیس می گوید او تاکنون با بیش از ۵۳ زن رابطه برقرار کرده و ۳۲ نفر از آنها را به ویروس مبتلا کرده است.

۶۸۷ روز پیش
نجات ۲ زن بعد از ۵ ماه سرگردانی در اقیانوس + عکس
نجات 2 زن بعد از 5 ماه سرگردانی در اقیانوس + عکسدو زن آمریکایی اهل هونولولو سرانجام بعد از پنج ماه سرگردانی روی اقیانوس نجات یافتند.

۶۸۸ روز پیش
۲۴ سال حبس برای مردی که ۳۰ زن را به ایدز مبتلا کرد +عکس
24 سال حبس برای مردی که 30 زن را به ایدز مبتلا کرد +عکسیک حسابدار ایتالیایی به خاطر آلوده کردن عمدی ۳۰ زن به ویروس اچ‌آی‌وی به ۲۴ سال زندان محکوم شده است.

۶۸۸ روز پیش
معمای سیصدساله
معمای سیصدسالهاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین : برخی از مسائل مهم و تاریخی در ریاضیات، نه‌تنها به نوبه‌ی خود به تولد عرصه‌های جدیدی در خود دانش ریاضیات منجر شدند، بلکه دستاوردهای مهمی را هم در دیگر عرصه‌های علوم و فناوری به ارمغان آوردند

۶۸۹ روز پیش
حمله خونین به خانم مجری در مسکو + عکس
حمله خونین به خانم مجری در مسکو + عکسمجری زن شبکه رادیویی «اکو مسکو » در محل کار خود با چاقو مورد حمله قرار گرفت و پزشکان از وخامت حال وی خبر می‌دهند.

۶۹۰ روز پیش
لحظات مرگ یک زن / چقدر این آدم ها بی تفاوت هستند
لحظات مرگ یک زن / چقدر این آدم ها بی تفاوت هستنداین فیلم نشان می دهد که چقدر آدم ها نسبت به همنوعان خود بی تفاوت هستند. ماجرا در چین رخ داده است.

۶۹۰ روز پیش
۲۷ کشته و ۳۵ زخمی بر اثر انفجار در اندونزی
۲۷ کشته و ۳۵ زخمی بر اثر انفجار در اندونزیوقوع انفجار و آتش‎سوزی در یک کارخانه تولید مواد محترقه در اندونزی به کشته شدن ۲۷ نفر و مجروح شدن ۳۵ نفر دیگر منجر شد.

۶۹۰ روز پیش
تصادف خودروی ۸ میلیاردتومانی!
تصادف خودروی ۸ میلیاردتومانی! این ماشین آبی رنگ یک "پاگانی زوندا" ( Pagani Zonda) است که سرعت آن به بیش از ۳۲۰ کلیومتر در ساعت می‌رسد. پلیس منطقه ساسکس بریتانیا گفت که راننده زخمی نشده، اما خودروی ایتالیایی خسارت شدیدی دیده است.

۶۹۱ روز پیش

صفحه ۴ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر