پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۱ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۷ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۸ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۱ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۴ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۴ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۴ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
دفتر همکاری‌های علمی ایران و اتحادیه اروپا در آلمان افتتاح شد
دفتر همکاری‌های علمی ایران و اتحادیه اروپا در آلمان افتتاح شداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
دفتر همکاری‌های علمی و فناوری ایران و اتحادیه اروپا با حضور حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل، ۱۲ تن از روسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشورمان در شهر بن آلمان افتتاح شد.

۱۰۲ روز پیش
نهنگ یک صیاد را بلعید و ۳ روز بعد پس داد! +عکس
نهنگ یک صیاد را بلعید و ۳ روز بعد پس داد! +عکسیک صیاد اسپانیایی ماجرای عجیبی را تعریف کرده که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است، ادعایی که ماجرای مرموز گم شدن او را در دریا توضیح می دهد.

۱۰۲ روز پیش
رقیب چینی بوئینگ و ایرباس به پرواز درآمد
رقیب چینی بوئینگ و ایرباس به پرواز درآمداجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
هواپیمای جت مسافربری C۹۱۹ ساخت چین برای نحستین بار به پرواز درآمد.

۱۰۳ روز پیش
عکاس ارتش آمریکا لحظه مرگش را ثبت کرد+ عکس
عکاس ارتش آمریکا لحظه مرگش را ثبت کرد+ عکسارتش آمریکا عکسی را منتشر کرده است که یکی از عکاسانش در آخرین لحظه عمر ثبت کرده بود.

۱۰۳ روز پیش
پاپ کورن برای خلق پاپ‌آرت
پاپ کورن برای خلق پاپ‌آرتاجتماع > اجتماعی - لندن> هنرمندی به نام هری‌کالنبرگ با نقاشی روی پاپ‌کورن دست به خلق نقاشی‌هایی موسوم به پاپ‌آرت (هنر عامه‌پسند) می‌زند.

۱۰۳ روز پیش
طلاق عجیب در عربستان
طلاق عجیب در عربستاناجتماع > اجتماعی - جده> دادگاه احوال شخصیه در جده عربستان، رسیدگی به دادخواست ارائه شده از سوی یک زن که گفته است شوهرش وی را پس از ۳۷ سال زندگی خواهر خود خوانده و طلاق داده است، به‌ماه آینده موکول کرد.

۱۰۳ روز پیش
بلعیدن ۷ هزار دلار اسکناس
بلعیدن ۷ هزار دلار اسکناساجتماع > اجتماعی - بوگوتا> زنی کلمبیایی ۷ هزار دلار اسکناس آمریکا را به‌دلیل اختلاف با همسرش بلعید.

۱۰۳ روز پیش
کشته و ناپدید شدن ۲۵ کوهنورد چینی
گزارش ها حاکی است که در پی سقوط بهمن و توفان برفی در منطقه کوهستانی در مرکز چین در این هفته تاکنون ۲ کوهنورد جانشان را از دست داده اند و از سرنوشت ۲۳ نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.

۱۰۳ روز پیش
بلعیدن ۷ هزار دلار در پی اختلافات خانوادگی!
یک زن کلمبیایی ۷۰۰۰ دلار آمریکا را به دلیل اختلاف با همسرش بلعید.

۱۰۳ روز پیش
تومور بدخیم باعث تغییر شکل عجیب پسر ۸ ساله شد + تصاویر (۱۸+)
تومور بدخیم باعث تغییر شکل عجیب پسر 8 ساله شد + تصاویر (18+)به دلیل ابتلا این پسر به یک اختلال ژنتیکی پزشکان پیشتر مجبور به بریدن قسمتی از نای وی شده بودند.

۱۰۴ روز پیش
وزیر جوان به ضرب گلوله اشتباه کشته شد!
وزیر جوان به ضرب گلوله اشتباه کشته شد!وزیر خدمات عمومی سومالی در موگادیشو به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد!

۱۰۴ روز پیش
تصاویر تلخ از مرگ دختر ۷ ساله یمنی بر اثر سوءتغذیه
تصاویر تلخ از مرگ دختر ۷ ساله یمنی بر اثر سوءتغذیهعکس های یک دختر بچه یمنی که بر اثر سوء تغذیه جانش را از دست داد، در اغلب رسانه های معتبر جهان بازتاب داشته است.در کشور یمن هر ۱۰ دقیقه یک کودک زیر پنج سال به دلیل کمبود غذا یا بیماری جان خود را از دست می‌دهد.

۱۰۵ روز پیش
نقاشی با نور خورشید
نقاشی با نور خورشیداجتماع > اجتماعی - کلرادو> هنرمندی پس از آشنایی با نوعی عدسی قابل انعطاف نقاشی‌هایی می‌کشد که در واقع سایه روشن آنها را با سوختگی ناشی از نور خورشید ترسیم کرده است.

۱۰۵ روز پیش
کتابشویی در کتابخانه
کتابشویی در کتابخانهاجتماع > اجتماعی - بوستون> ‌کتابخانه بوستون برای دشمن کتاب‌ها(گرد و خاک)، دستگاهی به نام کتابواش را به‌کار گرفته است.

۱۰۵ روز پیش
استخدام ۲۰۰ مهمان برای عروسی
استخدام ۲۰۰ مهمان برای عروسیاجتماع > اجتماعی - پکن> مردی در چین به‌دلیل نداشتن دوست و فامیل مجبور شد برای مراسم عروسی‌ خود ۲۰۰ کارگر را دعوت کند.

۱۰۵ روز پیش
کوهنورد تایوانی در هیمالیا بعد از ۴۷ روز زنده پیدا شد +عکس
کوهنورد تایوانی در هیمالیا بعد از 47 روز زنده پیدا شد +عکسیک کوهنورد تایوانی که در ارتفاعات هیمالیا مفقود شده بود، بعد از ۴۷ روز زنده پیدا شد.

۱۰۵ روز پیش
تلاش پاریس برای افزایش صددرصدی جذب گردشگران ایرانی
تلاش پاریس برای افزایش صددرصدی جذب گردشگران ایرانیاجتماع > سفر - فرانسه درصدد است در برنامه یکساله، تعداد گردشگران ایرانی بازدید‌کننده از آن کشور را تا صد درصد افزایش دهد.

۱۰۶ روز پیش
پروین ، روز عروسی کاری کرد که سر داماد را تراشیدند
پروین ، روز عروسی کاری کرد که سر داماد را تراشیدندداماد فقط سه ساعت پس از ازدواجش مجبور به طلاق همسر خود شد و مردم سرش را به دلیل توهین به عروس و پدرش تراشیدند.

۱۰۶ روز پیش
آتش زدن مامور پلیس + عکس
آتش زدن مامور پلیس + عکسدر جریان تظاهرات روز کارگر تظاهرکنندگان با پرتاب کوکتل مولوتف به سوی ماموران پلیس ضد شورش شهر پاریس یکی از آنها را به آتش کشیدند.

۱۰۶ روز پیش
نویسنده آمریکایی به زندگی‌اش خاتمه داد +عکس
نویسنده آمریکایی به زندگی‌اش خاتمه داد +عکسنویسنده پرفروش آثاری در زمینه تاریخ شفاهی در نیویورک از ساختمانی پایین پرید و به زندگی‌اش خاتمه داد.

۱۰۶ روز پیش
کوسه آدمخوار پای زن شناگر را خورد
کوسه آدمخوار پای زن شناگر را خوردیک کوسه خونخوار زنی را که با نامزدش در آب‌های یکی از سواحل کالیفرنیای آمریکا مشغول شنا و تفریح بود را مورد حمله قرار داد و قسمتی از گوشت ران پایش را خورد.

۱۰۷ روز پیش
خودکشی مجری لبنانی در برنامه زنده + عکس
خودکشی مجری لبنانی در برنامه زنده + عکسمجری لبنانی به نشانه اعتراض به وضعیت نامناسب زندگی شهروندان لبنانی خود را حلق‌آویز کرد.

۱۰۷ روز پیش
وارد شدن مگس زنده به زیر پوست دختر جوان+ تصاویر
وارد شدن مگس زنده به زیر پوست دختر جوان+ تصاویرشاید شما هم جزو افرادی باشید که از گشت و گذار در طبیعت لذت ببرید و مسائل ایمنی را نادیده بگیرید اما خواندن این متن شاید موجب تجدید نظر شما در این رابطه شود.

۱۰۸ روز پیش
جین با طرح گل و لای
جین با طرح گل و لایاجتماع > اجتماعی - سیاتل> یک فروشگاه زنجیره ای آمریکایی، شلوار جینی تولید می‌کند که طرح گل و لای دارد.

۱۰۸ روز پیش
خانه ضد‌اتمی از ترس کره‌شمالی
خانه ضد‌اتمی از ترس کره‌شمالیاجتماع > اجتماعی - توکیو>‌ ‌ برخی ساکنان کشور ژاپن از ترس حمله اتمی کره‌شمالی به فکر ساختن خانه‌های ضد‌بمب اتم افتاده‌اند.

۱۰۸ روز پیش
دختری که فقط ۹۰ دقیقه می‌خوابد
دختری که فقط ۹۰ دقیقه می‌خوابداجتماع > اجتماعی - ونکوور> ‌هیسکو دختر سه‌ساله کانادایی است که به سندروم آنجلمن مبتلاست و فقط ۹۰ دقیقه در شبانه‌روز می‌خوابد.

۱۰۸ روز پیش
پزشکان معالج چاق‌ترین زن دنیا از ادامه درمان او انصراف دادند
پزشکان معالج چاق‌ترین زن دنیا از ادامه درمان او انصراف دادندپس از اتهام خواهر سنگین وزن‌ترین زن دنیا از مصر به پزشکان هندی، تیم پزشکی از ادامه درمان وی خودداری کرد.

۱۰۹ روز پیش
گران‌ترین بالش دنیا
گران‌ترین بالش دنیاآمستردام> یک فیزیوتراپیست هلندی پس از ۱۵ سال بالشی را طراحی کرده که مدعی است تمام مشکلات مرتبط با خواب را برطرف می‌کند.

۱۰۹ روز پیش
کوتاه کردن مو با تبر
کوتاه کردن مو با تبرمسکو>‌ ‌آرایشگری در روسیه موهای مشتری‌های خود را با تبر کوتاه می‌کند.

۱۰۹ روز پیش
دختربچه بنگلادشی پس از جراحی نادر پای سومش، قادر به راه رفتن شد
دختربچه بنگلادشی پس از جراحی نادر پای سومش، قادر به راه رفتن شدیک دختربچه سه ساله بنگلادشی که در استرالیا زیر تیغ جراحان رفت تا پای سوم او را جدا کنند پس از یک عمل جراحی نادر و موفقیت‌آمیز اکنون می‌تواند راه برود و عازم خانه‌ شده است.

۱۰۹ روز پیش

صفحه ۶ از ۱۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعد صفحه آخر