جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
۱۰ روز در انتظار عشقی خیالی
۱۰ روز در انتظار عشقی خیالیپکن> مرد هلندی پس از آشنایی اینترنتی با یک دختر چینی برای ملاقات و ازدواج با او ۱۰ روز در فرودگاه چانگشای چین معطل ماند و در نهایت بیمار شد.

۲۳۱ روز پیش
یکی از ۸۰ حافظه برتر دنیا
یکی از ۸۰ حافظه برتر دنیاکوئینزلند> خانم ربکا شاروک اهل استرالیا بیشتر جزئیات ۲۵ سالی را که زندگی کرده به یاد می‌آورد.

۲۳۱ روز پیش
غار نشین آرژانتینی
غار نشین آرژانتینیبوئنوس‌آیرس> خبرنگاری در آرژانتین پیرمرد ۷۹ساله‌ای را در جنگل‌های آرژانتین پیدا کرده که نزدیک ۴۰ سال است در غار و به تنهایی زندگی می‌کند.

۲۳۱ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی کشور
ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی کشوررئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور از ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در محورهای شمالی کشور خبر داد.

۲۳۱ روز پیش
از دیوار مهربانی تا کمد مهربانی
از دیوار مهربانی تا کمد مهربانیآرکانزاس> خانمی که از قفسه کتابخانه‌ بلااستفاده خود یک کمد مهربانی ساخته بود اکنون هزاران پیرو در سراسر جهان دارد و آنها نیز جعبه‌ای برای کمک به نیازمندان بیرون خانه خود قرار داده‌اند.

۲۳۱ روز پیش
این زندان واقعاً هتل است
این زندان واقعاً هتل استآسونسیون> گزارشی که از زندانی در پاراگوئه منتشر شده نشان می‌دهد سلول یک قاچاقچی که مانند ال‌چاپو جنایتکار مشهور برزیلی به جرایم زیادی محکوم است درست مانند یک خانه مجلل دارای بسیاری از امکانات لوکس است.

۲۳۱ روز پیش
تبدیل نقطه‌خور به وسیله ورزشی
تبدیل نقطه‌خور به وسیله ورزشیشیکاگو>‌‌ وسیله SymGym بازی مشهور نقطه‌خور را به یک ابزار ورزشی نفسگیر تبدیل می‌کند.

۲۳۱ روز پیش
نقاشی‌های میخی
نقاشی‌های میخیپاریس> نقاشی در فرانسه تمام تابلو‌هایش را با استفاده از هزاران میخ می‌کشد. برخی از آثار او با بیش از ۱۰ هزار میخ کامل شده‌اند.

۲۳۱ روز پیش
استفاده از اسپری حشره کش برای کنترل «ویروس زیکا»
استفاده از اسپری حشره کش برای کنترل «ویروس زیکا»مقامات فلوریدا در پی اندیشیدن برای کنترل زیکا به راهکار جدیدی دست زدند.

۲۳۱ روز پیش
«پوکی‌مون» جان کودک ۲ ساله را گرفت
«پوکی‌مون» جان کودک 2 ساله را گرفتپدر و مادر بی‌رحم که کودکشان را برای بازی پوکی‌مون در خانه تنها گذاشتند، به جرم سهل انگاری در نگهداری کودکشان دستگیر شدند.

۲۳۱ روز پیش
مرگ هولناک دختر خردسال زیر شکنجه‌های پدر سنگدل
مرگ هولناک دختر خردسال زیر شکنجه‌های پدر سنگدلمرد کویتی که دختر خردسالش را به طرز فجیعی کشته بود، دستگیر شد.

۲۳۱ روز پیش
جدال کودک سه ساله با مرگ/آنتی‌بیوتیک حادثه آفرید + تصاویر
جدال کودک سه ساله با مرگ/آنتی‌بیوتیک حادثه آفرید + تصاویرمادر پسر سه ساله که برای رفع عفونت گوش کودکش به او آنتی‌بیوتیک داد، حالا برای زنده ماندن فرزندش دعا می کند.

۲۳۱ روز پیش
تربیت‌کردن فرزندان با هیپنوتیزم
تربیت‌کردن فرزندان با هیپنوتیزملس‌آنجلس> یک مادر آمریکایی برای القای درس‌های زندگی به بچه‌هایش آنها را هیپنوتیزم می‌کند.

۲۳۵ روز پیش
احترام به حریم یک فک دریایی
احترام به حریم یک فک دریاییتاسمانی>‌ خدمه یک گورستان در تاسمانی پس از اینکه متوجه گیرافتادن یک فک‌دریایی در محوطه توالت‌ گورستان شدند طی اعلامیه‌ای از مراجعان درخواست کردند تا رسیدن مأموران نجات حیوانات مزاحم این فک نشوند.

۲۳۸ روز پیش
نمایشگاه نقاشی یک بی‌خانمان
نمایشگاه نقاشی یک بی‌خانمانمانیل>‌ ‌ نمایشگاه نقاشی بی‌خانمانی در فیلپیین برای بار دوم برگزار شد. ژالنی‌موتوان سال‌هاست که افزون بر تکدی‌گری در خیابان‌های مختلف مانیل به‌کار نقاشی نیز می‌پردازد.

۲۴۰ روز پیش
در سیبری زمین تاول می‌زند
در سیبری زمین تاول می‌زندسیبری>‌ روزنامه‌سیبرین‌تایمز نوشت در جزیره‌ بلیی در سیبری زیر چمنزار‌ها حباب‌های بزرگی به‌وجود آمده است که می‌توان آنها را تکان داد.

۲۴۰ روز پیش
اتاق تخلیه فشار عصبی کارمندان
اتاق تخلیه فشار عصبی کارمندانپکن> شرکتی در چین، برای کارمندان خود اتاقی راه‌اندازی کرده است که افراد می‌توانند در آن استرس و فشار عصبی خود را تخلیه کنند.

۲۴۱ روز پیش
عمیق‌ترین گودال آبی
عمیق‌ترین گودال آبیهنان> عمیق‌ترین گودال آبی جهان به عمق بیش از ۳۰۰ متر در دریای‌جنوبی چین کشف شد. پیش از این تصور می‌شد گودال «دین» در جزایر باهاما با عمق ۲۰۲‌ متر عمیق‌ترین نقطه جهان محسوب می‌شود.

۲۴۱ روز پیش
آغاز آخرین پرواز تور جهانی هواپیمای خورشیدی
آغاز آخرین پرواز تور جهانی هواپیمای خورشیدیهواپیمای خورشیدی و بدون سوخت سولار ایمپالس ۲ برای پایان بخشیدن به سقر دوردنیای خود و اجرای آخرین بخش از این سفر،‌ قاهره مصر را به مقصد ابوظبی ترک کرد.

۲۴۲ روز پیش
تصویری از انفجار اتمی ابر‌ها
تصویری از انفجار اتمی ابر‌هاآریزونا> در لحظه‌های نخستی که عکاسی در آمریکا تصویری شبیه انفجاری اتمی را منتشر کرد، بسیاری آن‌را تصویری فتوشاپی و ساختگی دانستند، چندی بعد اما مشخص شد که جری‌فرگوسن یک پدیده آب و هوایی را ثبت کرده است.

۲۴۲ روز پیش
خوراندن کدوی تلخ به عنوان جریمه
خوراندن کدوی تلخ به عنوان جریمهپکن> شرکتی در چین متفاوت‌ترین جریمه‌های جهان همچون دویدن دور ساختمان شرکت و دراز و نشست را برای کارمندان در نظر می‌گیرد.

۲۴۲ روز پیش
خشک‌کردن زمین بازی با هلیکوپتر
خشک‌کردن زمین بازی با هلیکوپترمنچستر> یک باشگاه کریکت برای خشک‌کردن زمین بازی به هلیکوپتر یکی از بازیکن‌ها متوسل شد.

۲۴۲ روز پیش
مهربان‌ترین کارگر جهان
مهربان‌ترین کارگر جهانایندیانا> یک کارگر ‌ساختمانی هنگامی که متوجه شد محل کار او مقابل یک بیمارستان کودکان است با کمک دخترش هر روز یک بازی سرگرم‌کننده برای بچه‌های بستری شده طراحی کرد.

۲۴۵ روز پیش
تور تایوانی برای ماهی‌های عاشق نور
تور تایوانی برای ماهی‌های عاشق نورتایپه>‌ ماهیگیر‌های تایوان دوباره به روشی سنتی برای صید ماهی ساردین روی آورد‌ه‌اند که طی آن شعله آتش بزرگی را بالای آب نگه می‌دارند تا ماهی‌ها را جذب آن کنند.

۲۴۵ روز پیش
خلق روستای هنری با دست خالی
خلق روستای هنری با دست خالیگوئیژو> مردی در چین ۲۰ سال را صرف ساختن هنرمندانه روستایی کرد که اکنون بدل به یک جاذبه گردشگری شده است.

۲۴۶ روز پیش
بیلبورد مفسدان اقتصادی در چین
بیلبورد مفسدان اقتصادی در چینهنان> نام ۴ شرکت چینی و ۵۰ نفری که در چین به فرار مالیاتی و بازپس ندادن اقساط وام‌‌های دولتی متهم شده بودند روی یک بیلبورد بزرگ در ایستگاه راه‌آهن شهر چانگشای این کشور درج شد.

۲۴۶ روز پیش
خودرو خریدن برای رئیس
خودرو خریدن برای رئیسسیاتل>کارمندان یک شرکت برای سپاسگزاری از رئیسی که حقوق بالایی به کارمندانش اختصاص می‌داد پول جمع‌آوری کرده و خودروی مورد علاقه او را خریدند.

۲۴۶ روز پیش
کشته ‌شدن مرد طلاپوش هند
کشته ‌شدن مرد طلاپوش هندبمبئی> مرد طلاپوش هند که به‌خاطر پوشیدن لباس‌هایی که برای نمونه ۳ کیلو و ۶۰۰ گرم طلا داشت شهرت جهانی پیدا کرده بود توسط ۱۲ مهاجم مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کشته شد.

۲۴۸ روز پیش
این گاو‌ها پشت‌شان هم چشم دارند
این گاو‌ها پشت‌شان هم چشم دارندبوتسوانا> دانشمندان برای جلوگیری از حمله شیر‌های آفریقایی به یک گونه در حال انقراض از گاو‌ها پشت این حیوان‌ها ۲ چشم بزرگ کشیدند تا شیر‌ها از آنها بترسند و از حمله خودداری کنند.

۲۴۸ روز پیش
خروس سبز ۱۰۰ ساله
خروس سبز ۱۰۰ سالهیورکشایر> صاحبان خانه‌ای در یورکشایر ‌شمالی واقع در انگلستان بیش از ۱۰۰سال است که از بوته‌ای که به شکل خروس است،نگهداری می‌کنند.

۲۴۸ روز پیش

صفحه ۷ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 صفحه بعد صفحه آخر