دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲ ساعت پیش
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۲ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۲ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۲ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲ ساعت پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
رفتار پلید ۲ برادر سنگدل با جنازه ی پدر +عکس
دو برادر برای اینکه از هزینه مراسم و تشریفات خاص تشییع پدر خود فرار کنند به بدترین شکل ممکن پدر خود را سوزاندند.

۱۲۰ روز پیش
آویزان کردن نوزاد از طبقه ۱۵ +عکس
آویزان کردن نوزاد از طبقه 15 +عکسمردی در پایتخت الجزایر به‌دلیل آویزان کردن نوزادش از پنجره طبقه پانزدهم آپارتمانش، به دو سال حبس محکوم شد.

۱۲۲ روز پیش
نجات معجزه آسا بر سرراه قطار
نجات معجزه آسا بر سرراه قطارویدئوی نجات یک موتور سوار از مرگ حتمی دربرابر قطار سریع السیر با شجاعت یکی از کارگران مسیر در هندوستان در شبکه های اجتماعی با استقبال گسترده کاربران مواجه شد.

۱۲۲ روز پیش
خطر ذوب شدن ریل‌ها در انگلستان
خطر ذوب شدن ریل‌ها در انگلستاناجتماع > اجتماعی - لندن> گرمای بیش از ۴۰ درجه در انگلستان که در ۴دهه گذشته بی‌سابقه بود ریسک خارج شدن قطار شهری انگلستان از ریل را بالا برده و بسیاری از مسافر‌ها جرأت سوار شدن به این وسیله را ندارند.

۱۲۲ روز پیش
گران‌ترین غلط املایی جهان
گران‌ترین غلط املایی جهاناجتماع > اجتماعی - منچستر>‌ کتاب مشهوری که به‌علت غلط املایی فاحش روی جلد به تمسخر گرفته می‌شد به همین بهانه چند هزار پوند فروخته شد.

۱۲۲ روز پیش
پادشاه پرنده‌ها در هند
پادشاه پرنده‌ها در هنداجتماع > اجتماعی - بمبئی> مردی در هند با نگهداری از ۴۶۸ پرنده آزاد در بام خانه‌اش رکورد نگهداری پرنده را در کتاب رکورد‌های جهانی گینس جابه‌جا کرد.

۱۲۲ روز پیش
حمل گاو با خودروی سواری
حمل گاو با خودروی سواریاجتماع > اجتماعی - مسکو>‌ یکی از مامور‌های پلیس راهنمایی و رانندگی روسیه پس از مشاهده گاو بزرگی در صندلی عقب یک خودروی سواری راننده را متوقف کرد.

۱۲۴ روز پیش
گنج اطلاعاتی داعش دستگیر شد +عکس
گنج اطلاعاتی داعش دستگیر شد +عکسمقامات واحد ضد تروریسم عراق از دستگیری مسئول اطلاعات گروهک تروریستی تکفیری داعش در موصل خبر دادند.

۱۲۴ روز پیش
شگفت انگیزترین و ترسناک ترین سلفی های جهان+عکس
شگفت انگیزترین و ترسناک ترین سلفی های جهان+عکسچند سالی است که با پیشرفت تکنولوژی های تلفن همراه تب سلفی گرفتن چنان بالا گرفته است که گاه و بیگاه می شنویم برخی از افراد در هنگام سلفی گرفتن جان خود را از دست داده اند.

۱۲۵ روز پیش
یادآوری روزانه اشتباه ۱۳ ساله
یادآوری روزانه اشتباه ۱۳ سالهاجتماع > اجتماعی - پنسیلوانیا> ‌مردی در آمریکا برای اطمینان از بیدار شدن صبحگاهی ساعت زنگ‌دار دیجیتال را روی ساعت ۸صبح تنظیم کرد و آن را داخل دیوار کاذب انداخت تا نتواند آن‌را خاموش کرده و بخوابد.

۱۲۵ روز پیش
تیراندازی گارد ساحلی عربستان به صیاد بوشهری خلاف عرف بین‌المللی است
تیراندازی گارد ساحلی عربستان به صیاد بوشهری خلاف عرف بین‌المللی استاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: تیراندازی مرزبانی کشور عربستان سعودی به سمت قایق‌های صیادان بوشهری که به اشتباه یا به لحاظ خارج از اراده به آبهای کشور همسایه وارد می‌شوند خلاف عرف و مقررات بین‌المللی و حسن همجواری است.

۱۲۵ روز پیش
مرگ یک کارگر قزاق بر اثر آتش ناشی از پرتاب موشک فضاپیما
مرگ یک کارگر قزاق بر اثر آتش ناشی از پرتاب موشک فضاپیمادر پی کشته شدن یک کارگر قزاق بر اثر آتش ناشی از پرتاب موشک فضاپیما دولت قزاقستان این کشور نارضایتی خود را از استقرار تجهیزات فضایی روسیه در خاک این کشور ابراز کرد.

۱۲۵ روز پیش
در لندن مسلمانان را به عمد زیر می گیرند/ حادثه تلخ مسجد فینزبری +عکس
در لندن مسلمانان را به عمد زیر می گیرند/ حادثه تلخ مسجد فینزبری +عکس پلیس لندن میگوید که در پی برخورد یک خودرو به عابران پیاده در شمال این شهر، به تعدادی از مردم آسیب رسیده است. حمله به مسلمانان در لندن دارد عادی می شود. زیر گرفتن عمدی مسلمانان در لندن فقط یک خبر نیست.

۱۲۶ روز پیش
کشته‌شدن گاوباز سرشناس در میدان نبرد+عکس
کشته‌شدن گاوباز سرشناس در میدان نبرد+عکسایوان فاندینو باروس، گاوباز سرشناس امروز در "ایری سوالدور" فرانسه پس از آنکه در مسابقات گاوبازی این شهر به شدت مجروح شد در بیمارستان درگذشت.

۱۲۶ روز پیش
نگه داشتن قطار برای خرید هلو
نگه داشتن قطار برای خرید هلواجتماع > اجتماعی - المهدیه> راننده‌ قطاری مملو از مسافر در کشور تونس قطار را برای خرید میوه از فروشنده‌ای بین راهی متوقف کرد.

۱۲۶ روز پیش
سفارش گرفتن شکل میوه
سفارش گرفتن شکل میوهاجتماع > اجتماعی - پکن> شرکت چینی Fruit Mould Co سفارش افراد از سراسر جهان برای تولید میوه و سبزیجات به شکل دلخواه را می‌پذیرد.

۱۲۶ روز پیش
پایان آیین مذهبی زرتشتیان در چک چک
پایان آیین مذهبی زرتشتیان در چک چکاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
آیین مذهبی زرتشتیان داخل و خارج کشور در زیارتگاه پیر سبز (چک چک) واقع در ۴۳ کیلومتری شرق اردکان که از ۲۴ خرداد ماه به مدت پنج روز ادامه داشت، یکشنبه (۲۸ خرداد) به پایان رسید.

۱۲۶ روز پیش
یونان بازهم لرزید
یونان بازهم لرزیدزمین‌لرزه‌ای به قدرت ۵.۲ ریشتر بامداد یکشنبه به وقت تهران، جزیره لسبوس در جنوب یونان و در نزدیکی مرز ترکیه را لرزاند.

۱۲۶ روز پیش
کشته شدن صیاد ایرانی توسط ماموران ساحلی عربستان
کشته شدن صیاد ایرانی توسط ماموران ساحلی عربستانجمعه شب دو قایق صیادی بوشهر در اطراف سکوهای نفتی و مرز آبهای ایران و عربستان با تیراندازی گشت دریایی سعودی مواجه شدند که بر اثر آن یک صیاد ایرانی کشته شد.

۱۲۶ روز پیش
هجوم ۴۰۰ گاو به قبرستانی در انگلیس+ عکس
هجوم ۴۰۰ گاو به قبرستانی در انگلیس+ عکسهجوم یک گله گاو به قبرستانی در یکی از شهرهای انگلیس موجب تخریب آرامگاه‌های آن شد.

۱۲۶ روز پیش
استخدام کارمندان بالای ۵۵ سال
استخدام کارمندان بالای ۵۵ سالاجتماع > اجتماعی - سئول> شرکتی در کره برای کمک به افراد سالمند فقط کارمندان بالای ۵۵ سال را استخدام می‌کند.

۱۲۶ روز پیش
قطار را متوقف کرد تا هلو بخرد! +عکس
قطار را متوقف کرد تا هلو بخرد! +عکسشرکت راه‌آهن تونس اعلام کرد درباره یک راننده قطار که به منظور خریدن هلو از یک فروشنده بین‌راهی، قطاری مملو از مسافر را متوقف کرده است، تحقیق می‌کند.

۱۲۸ روز پیش
نجات بیش از ۱۰۰۰ مهاجر از آب‌های لیبی فقط در یک روز
نجات بیش از ۱۰۰۰ مهاجر از آب‌های لیبی فقط در یک روزکشتی‌های نجات تنها ظرف یک روز (پنجشنبه) در آب‌های اطراف لیبی بیش از ۱۰۰۰ مهاجر غیرقانونی را نجات دادند.

۱۲۸ روز پیش
۷ کشته و ده‌ها زخمی بر اثر انفجار در چین +عکس
۷ کشته و ده‌ها زخمی بر اثر انفجار در چین +عکسوقوع انفجار در نزدیکی یک مهدکودک در منطقه «فنگشیان» چین ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

۱۲۸ روز پیش
ویدیو | عروسی به دعوا کشید، داماد عروس را از ماشین عروس بیرون انداخت! + عکس و فیلم
ویدیو | عروسی به دعوا کشید، داماد عروس را از ماشین عروس بیرون انداخت! + عکس و فیلمبا انتشار تصاویر مربوط به این اتفاق، کابران شبکه های اجتماعی چین فرضیه هایی را برای علت این اقدام عجیب داماد مطرح کردند.

۱۲۸ روز پیش
فیلم دردناک از انفجار مهدکودکی در چین
در انفجار امروز در نزدیکی یک مهد کودک در شرق چین دستکم ۷ نفر کشته و ۶۶ تن زخمی شدند.

۱۲۸ روز پیش
عکسی دردناک از انفجار مهدکودک در چین
عکسی دردناک از انفجار مهدکودک در چینوقوع انفجار در نزدیکی یک مهدکودک در منطقه «فنگشیان» چین ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

۱۲۸ روز پیش
۷ کشته در انفجار در مهدکودکی در چین
7 کشته در انفجار در مهدکودکی در چینوقوع انفجار در نزدیکی یک مهدکودک در منطقه «فنگشیان» چین ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

۱۲۸ روز پیش
شمار قربانیان برج گرنفل لندن به ۱۷ نفر رسید
شمار قربانیان برج گرنفل لندن به ۱۷ نفر رسیدیکی از مأموران آتش‌نشانی لندن اعلام کرد که مقامات این شهر هنوز در حقیقت تعداد واقعی کشته‌ شدگان حادثه آتش‌ سوزی برج گرنفل واقع در غرب لندن را نمی‌دانند.

۱۲۹ روز پیش
المپیک سالمندان در بلژیک
المپیک سالمندان در بلژیکاجتماع > اجتماعی - بروکسل> نخستین المپیک پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها در بلژیک برگزار شد.

۱۳۰ روز پیش

صفحه ۷ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر