شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۱ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۱ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۱ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۱ روز پیش
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.

۱ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۱ روز پیش
فیلم تجاوز به زن در دستان مردان شرور | زنی که در برابر چشمان شوهر مورد آزار قرار گرفت
وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، من و همسرم به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتیم و ...

۱ روز پیش
قاتل پرونده اسیدپاشی زابل به قصاص محکوم شد
رئیس حوزه قضایی شهرستان زابل گفت: در مرداد ماه سال قبل متأسفانه شاهد اسید پاشی در این شهرستان بودیم که منجر به قتل یک نفرشد که خوشبختانه با پیگیریهای مستمر و اقدامات انجام گرفته از سوی تیمهای اطلاعاتی و تخصصی در کمتر از 5 روز دونفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.

۱ روز پیش
عاقبت تلخ رابطه نامشروع | زن شوهردار با دوست پسرش از خانه فرار کرد و...
عاقبت تلخ رابطه نامشروع | زن شوهردار با دوست پسرش از خانه فرار کرد و...زن شوهردار با دوست پسرش از خانه فرار کرد. شوهرش را دوست نداشت و این پسر جوان را در پارک دیده بود و به او دلبسته بود. یک روز به پیشنهاد پسر از خانه شوهر فرار کرد و همه چیزش را با خودش برد، غافل از اینکه...

۱ روز پیش
آتش در حوالی باغ پرندگان مهار شد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.و گفت آتش سوزی مهار شد.

۱ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
گرفتار شدن تعدادی گردشگر در تله‌کابینی در فرانسه
گرفتار شدن تعدادی گردشگر در تله‌کابینی در فرانسهتعدادی گردشگر در تله‌کابینی در فرانسه و در ارتفاع حدود ۳۸۰۰ متری گرفتار شدند.

۲۸۸ روز پیش
چرا مارک‌های دوخته شده در لباس بدن را می‌خورند؟
چرا مارک‌های دوخته شده در لباس بدن را می‌خورند؟همشهری آنلاین: معمولا داخل لباس دوخته می‌شوند و اطلاعاتی درباره تاریخ و محل تولید، کشور تولید کننده، شیوه شستشو و چگونگی نگهداری لباس می‌دهند که کمتر به آن توجه و در معمولا موجب خارش بدن می‌شود.

۲۸۹ روز پیش
۴۸۰ خودکشی در ۹ ماه/ شیکاگو رکوردار خودکشی در جهان
480 خودکشی در 9 ماه/ شیکاگو رکوردار خودکشی در جهانمردم شیکاگو دیگر علاقه و رغبتی به زنده ماندن و زندگی کردن ندارند و تنها راه حل را خودکشی می‌دانند.

۲۸۹ روز پیش
کمک همسایه‌ مسلمان برای خانه‌بافی
کمک همسایه‌ مسلمان برای خانه‌بافیهلسینکی> یک خانواده مسلمان هنرمند به همسایه خود در کشور فنلاند کمک کردند تا نمای خانه‌اش را با پوششی از بافتنی صورتی بپوشاند.

۲۸۹ روز پیش
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکس
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکسسالانه در نقاط مختلف جهان زمین به دلایل نامشخصی فرو می‌رود و خسارات زیادی را به مردم وارد می‌کند.

۲۹۰ روز پیش
رکاب زدن در کلاس درس
رکاب زدن در کلاس درسیوتا> معلمی برای تأمین سلامت دانش‌آموز‌ها و افزایش تمرکز آنها زیر پای هر یک از آنها یک پدال دوچرخه گذاشته است تا آنها در کلاس درس رکاب بزنند.

۲۹۰ روز پیش
مادری که نقش پدر را هم بازی می‌کند
مادری که نقش پدر را هم بازی می‌کندتگزاس> مادر مهاجری پس از اینکه متوجه شد در مدرسه پسرش جشن عصرانه با پدر‌ها برگزار می‌شود در غیاب پدر فرزندش سبیلی پشت لبش گذاشته و با او به مدرسه رفت.

۲۹۰ روز پیش
لحظه بلعیده شدن مرد توریست توسط تمساح +تصاویر
لحظه بلعیده شدن مرد توریست توسط تمساح +تصاویرغفلت مرد توریست هنگام تماشای تمساح بلعیده شدن او را در پی داشت.

۲۹۰ روز پیش
زندان برای دیرکرد بازگرداندن کتاب
زندان برای دیرکرد بازگرداندن کتابآلاباما>‌ براساس قوانین جدید چنانچه کتاب‌های کتابخانه Athens-Limestone public library به موقع بازگردانده نشوند شخص امانت گیر مجرم شناخته شده و به ۳۰روز زندان محکوم می‌شود.

۲۹۱ روز پیش
راننده روسی به خاطر سایه خودرواش جریمه شد!
راننده روسی به خاطر سایه خودرواش جریمه شد!یک راننده روسی به دلیل عبور سایه خودرواش از خط ممتد جریمه شد.

۲۹۲ روز پیش
خاطره‌انگیز‌شدن نخستین پرواز
خاطره‌انگیز‌شدن نخستین پروازریاض>‌ ‌ فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده، مردی سعودی را نشان می‌دهد که برای ادامه مسیر با دستور مأمور فرودگاه برای قرار دادن چمدان در ریل دستگاه ایکس‌ری مواجه می‌شود.

۲۹۲ روز پیش
حلزون غول‌پیکر در برنامه تلویزیونی
حلزون غول‌پیکر در برنامه تلویزیونیکالیفرنیا> کایوت پیترسون، مجری برنامه تلویزیونی درباره حیات‌وحش در یک برنامه‌ ناگهان با حلزون سیاه و بزرگی در سواحل کالیفرنیا مواجه شد که بیش از ۶۰ سانتی‌متر طول داشت.

۲۹۲ روز پیش
پل معلق شیشه‌ای چین دو هفته بعد از افتتاح بسته شد
پل معلق شیشه‌ای چین دو هفته بعد از افتتاح بسته شدطولانی‌ترین پل شیشه‌ای معلق جهان که دو هفته پیش در چین افتتاح شده بود، موقتا به روی گردشگران بسته شده است.

۲۹۴ روز پیش
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکس
فرو رفتن زمین در نقاط مختلف جهان+عکسسالانه در نقاط مختلف جهان زمین به دلایل نامشخصی فرو می‌رود و خسارات زیادی را به مردم وارد می‌کند.

۲۹۴ روز پیش
جایزه انسانیت دانش‌آموز استرالیایی
جایزه انسانیت دانش‌آموز استرالیاییکانبرا> دانش‌آموزی که برای ارتباط با هم‌کلاسی ناشنوای خود زبان اشاره آموخته بود برنده جایزه نمادین انسانیت در پایتخت استرالیا شد.

۲۹۴ روز پیش
خانه‌سازی با زباله
خانه‌سازی با زبالهکراچی> زن سالمندی در پاکستان با جمع‌آوری زباله و تبدیل آنها به نوعی کیسه‌ مقاوم برای بی‌خانمان‌ها خانه می‌سازد.

۲۹۴ روز پیش
تأثیر تروریسم بر گردشگری اروپا و آسیا
تأثیر تروریسم بر گردشگری اروپا و آسیاحملات تروریستی در نقاط مختلف جهان بیشترین لطمه را به صنعت گردشگری کشورها وارد کرده است.

۲۹۶ روز پیش
قهوه‌ با ۸۰ برابر کافئین بیشتر
قهوه‌ با ۸۰ برابر کافئین بیشترآدلاید> کافه‌ای در استرالیا به مشتری‌ها قهوه‌ای می‌دهد که کافئین آن ۸۰ برابر یک فنجان قهوه معمولی است.

۲۹۶ روز پیش
عکاسی در زندان، شهرت در آزادی
عکاسی در زندان، شهرت در آزادینیویورک> مجرمی در زندان نیویورک آمریکا با مطالعه درباره هنر عکاسی به مهارتی دست یافت که پس از آزادی عکس‌هایش مورد توجه منتقدان این رشته قرار گرفت. موضوع تمام عکس‌های دی‌کملیو قشر فقیر آمریکاست که بخش بزرگی از جمعیت آن‌را در بر می‌گیرد.

۲۹۶ روز پیش
هشتگ کارگر نمونه
هشتگ کارگر نمونهتگزاس> مردی که برای تعمیر یک لوله سرش را داخل گودال گل‌آلود آب برده بود شهرت جهانی پیدا کرد اما ماجرای این عکس را کمتر کسی می‌داند.

۲۹۶ روز پیش
وجود سیاره شبیه به زمین +عکس
وجود سیاره شبیه به زمین +عکسپژوهشگران از وجود سیاره‌ای شبیه به زمین صحبت می‌کنند.

۲۹۷ روز پیش
شگفت‌ انگیزترین موجودات دریایی +تصاویر
شگفت‌ انگیزترین موجودات دریایی +تصاویردر اعماق دریاها و اقیانوس‌ها موجودات شگفت انگیز بسیاری وجود دارد که تصویر تعدادی از آنها را در زیر مشاهده می‌کنید.

۲۹۷ روز پیش
تنها کوسه سفید خال خالی جهان در سواحل آمریکا‌ +عکس
تنها کوسه سفید خال خالی جهان در سواحل آمریکا‌ +عکستصویر کوسه سفید آمریکایی که به کوسه خال خالی معروف است را در زیر مشاهده می‌کنید.

۲۹۷ روز پیش
کهکشان شبح +عکس
کهکشان شبح +عکسکهکشان شبح به دلیل این‌که از ماده تاریک نامرئی ساخته شده، غیر قابل دیدن است.

۲۹۷ روز پیش
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویر
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویربیابان صخره سیاه که ظاهر متفاوت و جذابی دارد در شمال نوادا در آمریکا واقع شده است.

۲۹۷ روز پیش
نجات ۳۰۰۰ مهاجر در تنگه سیسیل
نجات ۳۰۰۰ مهاجر در تنگه سیسیلگارد ساحلی ایتالیا اعلام کرد: حدود ۳۰۰۰ مهاجر طی چندین عملیات در تنگه سیسیل نجات پیدا کردند.

۲۹۷ روز پیش
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویر
صخره‌هایی عجیب که از درونشان آب فوران می کند +تصاویربیابان صخره سیاه که ظاهر متفاوت و جذابی دارد در شمال نوادا در آمریکا واقع شده است.

۲۹۷ روز پیش
بزرگ‌ترین فرش گل جهان در بلژیک پهن شد +تصاویر
بزرگ‌ترین فرش گل جهان در بلژیک پهن شد +تصاویربزرگ‌ترین فرش گل جهان با نقوش ژاپنی در بلژیک پهن شد.

۲۹۷ روز پیش
نجات کوهنورد حرفه‌ای توسط یک گربه
نجات کوهنورد حرفه‌ای توسط یک گربهزوریخ> کوهنوردی حرفه‌ای پس از اینکه نتوانست راه خود را در کوهستان‌های این کشور پیدا کند با دیدن یک گربه و دنبال کردن او سرانجام به یک دهکده رسید.

۲۹۷ روز پیش
تلاش زنی برای اثبات زنده‌ بودنش
تلاش زنی برای اثبات زنده‌ بودنشیوتا> زن آمریکایی پس از اینکه مقامات سند فوتش را تنظیم کردند در تلاش است تا ثابت کند هنوز زنده است.

۲۹۷ روز پیش

صفحه ۷ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر