پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۵ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۴ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۵ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۵ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۴ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۵ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است«عشق زیاد» انگیزه‌ای بود که باعث شد مردی به‌خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.

۲ روز پیش
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. این مرد که بخاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود پس از جنایت، جسد زن را داخل یک گونی قرار داد و در سطل زباله خیابان انداخت.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
۱۰ روز در انتظار عشقی خیالی
۱۰ روز در انتظار عشقی خیالیپکن> مرد هلندی پس از آشنایی اینترنتی با یک دختر چینی برای ملاقات و ازدواج با او ۱۰ روز در فرودگاه چانگشای چین معطل ماند و در نهایت بیمار شد.

۲۶۶ روز پیش
یکی از ۸۰ حافظه برتر دنیا
یکی از ۸۰ حافظه برتر دنیاکوئینزلند> خانم ربکا شاروک اهل استرالیا بیشتر جزئیات ۲۵ سالی را که زندگی کرده به یاد می‌آورد.

۲۶۶ روز پیش
غار نشین آرژانتینی
غار نشین آرژانتینیبوئنوس‌آیرس> خبرنگاری در آرژانتین پیرمرد ۷۹ساله‌ای را در جنگل‌های آرژانتین پیدا کرده که نزدیک ۴۰ سال است در غار و به تنهایی زندگی می‌کند.

۲۶۶ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی کشور
ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی کشوررئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور از ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در محورهای شمالی کشور خبر داد.

۲۶۶ روز پیش
از دیوار مهربانی تا کمد مهربانی
از دیوار مهربانی تا کمد مهربانیآرکانزاس> خانمی که از قفسه کتابخانه‌ بلااستفاده خود یک کمد مهربانی ساخته بود اکنون هزاران پیرو در سراسر جهان دارد و آنها نیز جعبه‌ای برای کمک به نیازمندان بیرون خانه خود قرار داده‌اند.

۲۶۶ روز پیش
این زندان واقعاً هتل است
این زندان واقعاً هتل استآسونسیون> گزارشی که از زندانی در پاراگوئه منتشر شده نشان می‌دهد سلول یک قاچاقچی که مانند ال‌چاپو جنایتکار مشهور برزیلی به جرایم زیادی محکوم است درست مانند یک خانه مجلل دارای بسیاری از امکانات لوکس است.

۲۶۶ روز پیش
تبدیل نقطه‌خور به وسیله ورزشی
تبدیل نقطه‌خور به وسیله ورزشیشیکاگو>‌‌ وسیله SymGym بازی مشهور نقطه‌خور را به یک ابزار ورزشی نفسگیر تبدیل می‌کند.

۲۶۶ روز پیش
جدال کودک سه ساله با مرگ/آنتی‌بیوتیک حادثه آفرید + تصاویر
جدال کودک سه ساله با مرگ/آنتی‌بیوتیک حادثه آفرید + تصاویرمادر پسر سه ساله که برای رفع عفونت گوش کودکش به او آنتی‌بیوتیک داد، حالا برای زنده ماندن فرزندش دعا می کند.

۲۶۶ روز پیش
مرگ هولناک دختر خردسال زیر شکنجه‌های پدر سنگدل
مرگ هولناک دختر خردسال زیر شکنجه‌های پدر سنگدلمرد کویتی که دختر خردسالش را به طرز فجیعی کشته بود، دستگیر شد.

۲۶۶ روز پیش
«پوکی‌مون» جان کودک ۲ ساله را گرفت
«پوکی‌مون» جان کودک 2 ساله را گرفتپدر و مادر بی‌رحم که کودکشان را برای بازی پوکی‌مون در خانه تنها گذاشتند، به جرم سهل انگاری در نگهداری کودکشان دستگیر شدند.

۲۶۶ روز پیش
استفاده از اسپری حشره کش برای کنترل «ویروس زیکا»
استفاده از اسپری حشره کش برای کنترل «ویروس زیکا»مقامات فلوریدا در پی اندیشیدن برای کنترل زیکا به راهکار جدیدی دست زدند.

۲۶۶ روز پیش
نقاشی‌های میخی
نقاشی‌های میخیپاریس> نقاشی در فرانسه تمام تابلو‌هایش را با استفاده از هزاران میخ می‌کشد. برخی از آثار او با بیش از ۱۰ هزار میخ کامل شده‌اند.

۲۶۶ روز پیش
تربیت‌کردن فرزندان با هیپنوتیزم
تربیت‌کردن فرزندان با هیپنوتیزملس‌آنجلس> یک مادر آمریکایی برای القای درس‌های زندگی به بچه‌هایش آنها را هیپنوتیزم می‌کند.

۲۷۰ روز پیش
احترام به حریم یک فک دریایی
احترام به حریم یک فک دریاییتاسمانی>‌ خدمه یک گورستان در تاسمانی پس از اینکه متوجه گیرافتادن یک فک‌دریایی در محوطه توالت‌ گورستان شدند طی اعلامیه‌ای از مراجعان درخواست کردند تا رسیدن مأموران نجات حیوانات مزاحم این فک نشوند.

۲۷۲ روز پیش
نمایشگاه نقاشی یک بی‌خانمان
نمایشگاه نقاشی یک بی‌خانمانمانیل>‌ ‌ نمایشگاه نقاشی بی‌خانمانی در فیلپیین برای بار دوم برگزار شد. ژالنی‌موتوان سال‌هاست که افزون بر تکدی‌گری در خیابان‌های مختلف مانیل به‌کار نقاشی نیز می‌پردازد.

۲۷۴ روز پیش
در سیبری زمین تاول می‌زند
در سیبری زمین تاول می‌زندسیبری>‌ روزنامه‌سیبرین‌تایمز نوشت در جزیره‌ بلیی در سیبری زیر چمنزار‌ها حباب‌های بزرگی به‌وجود آمده است که می‌توان آنها را تکان داد.

۲۷۴ روز پیش
عمیق‌ترین گودال آبی
عمیق‌ترین گودال آبیهنان> عمیق‌ترین گودال آبی جهان به عمق بیش از ۳۰۰ متر در دریای‌جنوبی چین کشف شد. پیش از این تصور می‌شد گودال «دین» در جزایر باهاما با عمق ۲۰۲‌ متر عمیق‌ترین نقطه جهان محسوب می‌شود.

۲۷۵ روز پیش
اتاق تخلیه فشار عصبی کارمندان
اتاق تخلیه فشار عصبی کارمندانپکن> شرکتی در چین، برای کارمندان خود اتاقی راه‌اندازی کرده است که افراد می‌توانند در آن استرس و فشار عصبی خود را تخلیه کنند.

۲۷۵ روز پیش
آغاز آخرین پرواز تور جهانی هواپیمای خورشیدی
آغاز آخرین پرواز تور جهانی هواپیمای خورشیدیهواپیمای خورشیدی و بدون سوخت سولار ایمپالس ۲ برای پایان بخشیدن به سقر دوردنیای خود و اجرای آخرین بخش از این سفر،‌ قاهره مصر را به مقصد ابوظبی ترک کرد.

۲۷۷ روز پیش
تصویری از انفجار اتمی ابر‌ها
تصویری از انفجار اتمی ابر‌هاآریزونا> در لحظه‌های نخستی که عکاسی در آمریکا تصویری شبیه انفجاری اتمی را منتشر کرد، بسیاری آن‌را تصویری فتوشاپی و ساختگی دانستند، چندی بعد اما مشخص شد که جری‌فرگوسن یک پدیده آب و هوایی را ثبت کرده است.

۲۷۷ روز پیش
خوراندن کدوی تلخ به عنوان جریمه
خوراندن کدوی تلخ به عنوان جریمهپکن> شرکتی در چین متفاوت‌ترین جریمه‌های جهان همچون دویدن دور ساختمان شرکت و دراز و نشست را برای کارمندان در نظر می‌گیرد.

۲۷۷ روز پیش
خشک‌کردن زمین بازی با هلیکوپتر
خشک‌کردن زمین بازی با هلیکوپترمنچستر> یک باشگاه کریکت برای خشک‌کردن زمین بازی به هلیکوپتر یکی از بازیکن‌ها متوسل شد.

۲۷۷ روز پیش
مهربان‌ترین کارگر جهان
مهربان‌ترین کارگر جهانایندیانا> یک کارگر ‌ساختمانی هنگامی که متوجه شد محل کار او مقابل یک بیمارستان کودکان است با کمک دخترش هر روز یک بازی سرگرم‌کننده برای بچه‌های بستری شده طراحی کرد.

۲۸۰ روز پیش
تور تایوانی برای ماهی‌های عاشق نور
تور تایوانی برای ماهی‌های عاشق نورتایپه>‌ ماهیگیر‌های تایوان دوباره به روشی سنتی برای صید ماهی ساردین روی آورد‌ه‌اند که طی آن شعله آتش بزرگی را بالای آب نگه می‌دارند تا ماهی‌ها را جذب آن کنند.

۲۸۰ روز پیش
خلق روستای هنری با دست خالی
خلق روستای هنری با دست خالیگوئیژو> مردی در چین ۲۰ سال را صرف ساختن هنرمندانه روستایی کرد که اکنون بدل به یک جاذبه گردشگری شده است.

۲۸۱ روز پیش
بیلبورد مفسدان اقتصادی در چین
بیلبورد مفسدان اقتصادی در چینهنان> نام ۴ شرکت چینی و ۵۰ نفری که در چین به فرار مالیاتی و بازپس ندادن اقساط وام‌‌های دولتی متهم شده بودند روی یک بیلبورد بزرگ در ایستگاه راه‌آهن شهر چانگشای این کشور درج شد.

۲۸۱ روز پیش
خودرو خریدن برای رئیس
خودرو خریدن برای رئیسسیاتل>کارمندان یک شرکت برای سپاسگزاری از رئیسی که حقوق بالایی به کارمندانش اختصاص می‌داد پول جمع‌آوری کرده و خودروی مورد علاقه او را خریدند.

۲۸۱ روز پیش
کشته ‌شدن مرد طلاپوش هند
کشته ‌شدن مرد طلاپوش هندبمبئی> مرد طلاپوش هند که به‌خاطر پوشیدن لباس‌هایی که برای نمونه ۳ کیلو و ۶۰۰ گرم طلا داشت شهرت جهانی پیدا کرده بود توسط ۱۲ مهاجم مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کشته شد.

۲۸۳ روز پیش
این گاو‌ها پشت‌شان هم چشم دارند
این گاو‌ها پشت‌شان هم چشم دارندبوتسوانا> دانشمندان برای جلوگیری از حمله شیر‌های آفریقایی به یک گونه در حال انقراض از گاو‌ها پشت این حیوان‌ها ۲ چشم بزرگ کشیدند تا شیر‌ها از آنها بترسند و از حمله خودداری کنند.

۲۸۳ روز پیش
خروس سبز ۱۰۰ ساله
خروس سبز ۱۰۰ سالهیورکشایر> صاحبان خانه‌ای در یورکشایر ‌شمالی واقع در انگلستان بیش از ۱۰۰سال است که از بوته‌ای که به شکل خروس است،نگهداری می‌کنند.

۲۸۳ روز پیش

صفحه ۸ از ۱۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 صفحه بعد صفحه آخر