دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲ ساعت پیش
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۲ ساعت پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۲ ساعت پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲ ساعت پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲ ساعت پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۲ ساعت پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲ ساعت پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲ ساعت پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲ ساعت پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲ ساعت پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
خودکشی فجیع یک دختر چینی
خودکشی فجیع یک دختر چینییک دختر چینی به شکلی دردناکی به زندگی خود پایان داد.

۱۳۰ روز پیش
دختربچه ای که باعث یک کشف بزرگ علمی شد +عکس
دختربچه ای که باعث یک کشف بزرگ علمی شد +عکسمدلین مک کان نام دختربچه ای انگلیسی است که ۱۰ سال پیش در پرتغال به شکل مرموزی ناپدید و دیگر هرگز پیدا نشد.

۱۳۰ روز پیش
اعـدام زجـرآور با تـزریـق ســم
اعـدام زجـرآور با تـزریـق ســمآمریکا همواره خود را مدافع حقوق بشر در دنیا معرفی می‌کند، درحالی که هنوز اعدام زجرآور محکومان با دو داروی خطرناک پنتوباربیتال و میدازولام در زندان‌های ۳۱ ایالت این کشور ادامه دارد. زندانبانان زمان اجرای این شیوه، مجرمان را روی تخت می‌خوابانند، دست و پایشان را با میله‌ها یا طناب‌های مخصوص می‌بندند، سپس دکتر، براساس جثه یا وزن مجرم، دارو را در آب حل و به او تزریق می‌کند. این دارو بسته به شرایط، بین هشت تا ۱۸ دقیقه موجب مرگ می‌شود، اما نکته اینجاست که با فلج کردن تدریجی اعضای بدن اعدامی، مرگی زجرآور را برای او رقم می‌زند.

۱۳۰ روز پیش
۲ کشته و ۵ مجروح در تیراندازی سان‌فرانسیسکوی آمریکا
۲ کشته و ۵ مجروح در تیراندازی سان‌فرانسیسکوی آمریکادر حادثه تیراندازی در ایالت سان‌فرانسیسکوی آمریکا دست کم ۲ نفر کشته و ۵ نفر دیگر مجروح شدند.

۱۳۰ روز پیش
چرا گرنفل لندن پس از ۹ ساعت هنوز سرپاست؟
برج ۲۷ طبقه گرنفل در غرب لندن از ساعت ۱:۲۶ بامداد امروز به وقت لندن (۴:۵۶ به وقت تهران) درحال سوختن است، اما هنوز نریخته است. هرچند هشدارهایی درباره احتمال ریزش این برج صادر شده اما چرایی آن قابل توجه‌است.

۱۳۰ روز پیش
رانش زمین در بنگلادش ۱۳۰ قربانی گرفت
مقامات داخلی بنگلادش اعلام کردند: در پی وقوع چندین مورد رانش زمین در این کشور دست‌کم ۱۳۴ تن کشته شدند.

۱۳۰ روز پیش
برخورد دو قطار مسافری در ایتالیا
برخورد دو قطار مسافری در ایتالیابرخورد دو قطار مسافری در منطقه 'سالنتو' در استان 'پولیا' در جنوب ایتالیا ۱۵ مجروح بر جای گذاشت.

۱۳۰ روز پیش
احتمال مصنوعی بودن زلزله امروز استانبول / زلزله ۶ ریشتری ترکیه را لرزاند
احتمال مصنوعی بودن زلزله امروز استانبول / زلزله 6 ریشتری ترکیه را لرزاندشهردار استانبول بار دیگر گفت احتمالا زلزله امروز شهر استانبول تصنعی است.

۱۳۱ روز پیش
تلفات رانش زمین در بنگلادش به ۱۳۴ نفر رسید
تلفات رانش زمین در بنگلادش به ۱۳۴ نفر رسیدآمار قربانیان رانش زمین در مناطق جنوب شرقی بنگلادش به ۱۳۴ تن افزایش یافت.

۱۳۱ روز پیش
تجلیل از بنیاد برکت در دومین جشن والی مهر کمیته‌ امداد
تجلیل از بنیاد برکت در دومین جشن والی مهر کمیته‌ امداداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
در دومین جشن «والی مهر» که با هدف حمایت از خیرین و حامیان نیکوکار از سوی کمیته‌ امداد امام خمینی(ره) برگزار شد، از اقدامات بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در زمینه‌ی حمایت از ایتام مناطق محروم تجلیل به عمل آمد.

۱۳۱ روز پیش
بزرگ‌ترین خیّر محیط‌زیست
بزرگ‌ترین خیّر محیط‌زیستاجتماع > اجتماعی - النوی> سالمندی که زندگی عادی داشت و کسی تصور نمی‌کرد میلیاردر باشد برای حفظ محیط‌زیست یک جنگل ۲میلیون دلار هزینه کرد.

۱۳۱ روز پیش
در این روستا عکاسی ممنوع است
در این روستا عکاسی ممنوع استاجتماع > اجتماعی - کوه‌های آلپ> مقامات سوئیسی عکاسی در یکی از زیباترین‌ روستاهای این کشور را ممنوع اعلام کردند.

۱۳۱ روز پیش
مقام اول تا سوم خودخواهی
مقام اول تا سوم خودخواهیاجتماع > اجتماعی - بمبئی> ۳ مسافر کوپه قطار حتی با دیدن خانمی که روی صندلی‌چرخدار بود حاضر نشدند تخت پایینی را به او بدهند و او مجبور شد روی تختی بخوابد که ۲متر از کف قطار فاصله داشت.

۱۳۱ روز پیش
«نشان» بدهیم، لطفاً!
«نشان» بدهیم، لطفاً!اجتماع > اجتماعی - اسماعیل رمضانی:
خوشحال و خوشبخت؛ اگر کتاب‌های معروف آموزش زبان انگلیسی را ورقی زده باشید، به‌احتمال زیاد نخستین توصیفاتی که برای کشورها و مردم انگلیسی‌زبان به ذهن‌تان خطور می‌کند همین دو صفت باشد.

۱۳۱ روز پیش
زلزله ۶.۲ ریشتری، ترکیه را لرزاند
زلزله ای به شدت ۶.۲ درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) مناطق غربی کشور ترکیه از جمله شهر استانبول و چاناک قلعه را لرزاند.

۱۳۲ روز پیش
فرار ۹۰۰ متهم از زندانی در کنگو
فرار ۹۰۰ متهم از زندانی در کنگودر پی حمله مسلحانه چند مرد به زندانی در شرق کنگو دست‌کم ۱۱ تن کشته شدند.

۱۳۳ روز پیش
این مرد فقط یک دست لباس دارد
این مرد فقط یک دست لباس دارداجتماع > اجتماعی - نیویورک> جان تیلور فردی ۳۴ ساله است که هر روز یک تیشرت به تن می‌کند و این تیشرت همان تیشرتی است که وی در دوران مدرسه راهنمایی و دبیرستان می‌پوشید.

۱۳۳ روز پیش
ممنوعیت و مجازات پوشیدن لباس بارسلونا در عربستان
ممنوعیت و مجازات پوشیدن لباس بارسلونا در عربستانمقامات سعودی اعلام کردند که از این پس پوشیدن لباس تیمبارسلونا اسپانیا در عربستان ممنوع است و متخلفان به شدت تنبیه خواهند شد.

۱۳۳ روز پیش
اتفاق ناگوار برای زنی که مشغول پیاده روی بود
اتفاق ناگوار برای زنی که مشغول پیاده روی بودیک زن هنگام چک کردن گوشی همراهش اتفاق ناگواری برایش رخ داد.

۱۳۳ روز پیش
رستوران گارسون‌های فراموشکار
رستوران گارسون‌های فراموشکاراجتماع > اجتماعی - توکیو>‌ صاحب رستورانی در ژاپن برای کمک به سالمندانی که دچار آلزایمر شده‌اند فقط گارسون‌هایی را استخدام می‌کند که دچار این اختلال شده‌اند؛

۱۳۳ روز پیش
زندان و جریمه برای پوشیدن لباس بارسلونا در عربستان
زندان و جریمه برای پوشیدن لباس بارسلونا در عربستاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
به ادعای دو نشریه غربی، پوشیدن لباس بارسلونا در عربستان ممنوع و متخلفان به سال‌ها زندان و جریمه محکوم خواهند شد.

۱۳۴ روز پیش
چهره رأفت اسلامی زیر روبنده
چهره رأفت اسلامی زیر روبنده اجتماع > اجتماعی - لندن> زن مسلمانی که با روبنده در عکس‌های منتشر شده در اینترنت مشخص است بیش از ۲۰ دقیقه در حال کمک به مسافر سالمندی بود که ناگهان روی کف اتوبوس افتاد.

۱۳۴ روز پیش
پیامک های دختر جوان، به خودکشی پسر ختم شد
پیامک های دختر جوان، به خودکشی پسر ختم شدبا گذشت سه سال از خودکشی ناگهانی و مرموز پسر نوجوان امریکایی، پلیس در بررسی تلفن همراه او پیامک‌های ارسالی دختر جوانی را پیدا کرد و بدین‌ترتیب وی به دادگاه احضار شد.

۱۳۵ روز پیش
تعیین سن از روی سینوس
تعیین سن از روی سینوس اجتماع > اجتماعی - کارولینا> بررسی تصاویر رادیولوژی ۳۹۲ فرد با سنین مشخص که بین دوران کودکی و ۱۸ سالگی بودند نشان داد اندازه سینوس‌ها شاخص دقیقی برای تعیین سن صاحب جمجمه‌هاست.

۱۳۶ روز پیش
رکورد صعود بدون طناب
رکورد صعود بدون طناباجتماع > اجتماعی - کالیفرنیا> صخره‌نوردی به نام الکس هونالد ۳۱ ساله توانست نخستین کسی باشد که صخره مشهور موسوم به Yosemite را بدون طناب حمایتی فتح کند.

۱۳۶ روز پیش
دلیل عجیب یک زن برای ۲۸ سال تظاهر به نابینایی
دلیل عجیب یک زن برای 28 سال تظاهر به نابینایی۲۸ سال قبل خانم «کارمن خیمینز» بر اثر حادثه شدیدی که برای چشمانش رخ داد دچار نابینایی کامل شد. این چیزی بود که او همه از جمله خانواده‌اش را از آن مطلع کرد. او به تازگی اعتراف کرده که به نابینایی دچار نشده بلکه در طول این ۲۸ سال تظاهر به نابینایی کرده است!

۱۳۷ روز پیش
علت عجیب پرستش یک بچه توسط روستائیان+عکس
علت عجیب پرستش یک بچه توسط روستائیان+عکسساکنان روستایی در هند برای دیدن این پسر کیلومترها راه را هر روز می پیمایند تا او را بپرستند!

۱۳۷ روز پیش
جوراب برای روز‌های بارانی
جوراب برای روز‌های بارانیاجتماع > اجتماعی - بن> شرکتی در آلمان کاور‌هایی پلاستیکی برای محافظت از کفش‌ها و پاها در روز‌های بارانی تولید کرده که کاربری و قیمت پایین‌شان موجب استقبال از این وسیله شده است.

۱۳۷ روز پیش
کاهش وزن با خوردن بستنی
کاهش وزن با خوردن بستنیاجتماع > اجتماعی - کلرادو> مردی در آمریکا پس از اینکه ۱۰۰ روز فقط بستنی خورد توانست حدود ۱۵ کیلو وزن کم کند.

۱۳۷ روز پیش
رکورد سنی شرکت در ماراتن
رکورد سنی شرکت در ماراتناجتماع > اجتماعی - سن‌دیه‌گو> هریت تامپسون، زنی ۹۴‌ساله است که بعد از جنگیدن با بیماری سرطان روز یکشنبه در دوی ماراتن سن‌دیه‌گو شرکت کرد.

۱۳۷ روز پیش

صفحه ۸ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر