جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
پرنس ایتالیا فروشنده سیار شد
پرنس ایتالیا فروشنده سیار شدلس‌آنجلس> امانوئل‌فیلیبرتو آخرین پرنس ایتالیا در لس‌آنجلس و کالیفرنیای آمریکا مشغول توزیع سیار غذا شد.

۲۵۰ روز پیش
نجات شاه‌میگو‌ها از رستوران‌ها
نجات شاه‌میگو‌ها از رستوران‌هاتورنتو> ۶۰۰ شاه‌میگویی که قرار بود در رستوران‌های جزیره پرنس‌ادوارد در کانادا زنده داخل آبجوش انداخته شوند توسط چند نفر خریداری شده و در دریا آزاد شدند.

۲۵۰ روز پیش
خواب ماندن پلیس آمریکا
خواب ماندن پلیس آمریکاآتلانتا> تصویر افسر پلیسی که حین ماموریت پشت فرمان خوابش برده بود توسط گوشی تلفن همراه یک شهروند شکار شد.

۲۵۰ روز پیش
عکس روز: مشت خونین
عکس روز: مشت خونینشاید این عکس یکی از خونین‌ترین لحظات مسابقه قهرمانی سبک‌وزن در یو اف سی ۲۰۰ به شمار رود.

۲۵۰ روز پیش
پرش از روی لبه ساختمان ۲۵ طبقه
پرش از روی لبه ساختمان ۲۵ طبقهلندن> یک ورزشکار رشته پارکور از روی لبه ۲۰ سانتی‌متری ۲ ساختمان ۲۵ طبقه در هنگ‌کنگ پرید.

۲۵۲ روز پیش
شناگر یک سال و نیمه
شناگر یک سال و نیمهآریزونا> تاکر آردو، اهل آریزونا، ۲۲ماهه، نه‌تنها بدون ترس داخل استخر می‌پرد بلکه با شنای کرال‌سینه طول استخر را شنا می‌کند.

۲۵۲ روز پیش
امارات برنده جایزه برترین شرکت هواپیمایی جهان
امارات برنده جایزه برترین شرکت هواپیمایی جهاننتایج نظرسنجی شرکت Skytrax از مسافران شرکت‌های هواپیمایی مختلف نشان می‌دهد شرکت هواپیمایی امارات برترین شرکت هواپیمایی جهان در سال ۲۰۱۶ است.

۲۵۲ روز پیش
رواج فروش هوای پاک
رواج فروش هوای پاکبارسلونا>‌ بازگشایی شرکتی در اسپانیا که کنسرو هوا تولید می‌کند این گمانه‌زنی را میان کارشناس‌های بازار جهانی رقم زده که فروش هوای پاک رواج زیادی پیدا خواهد کرد.

۲۵۲ روز پیش
حمام سیار برای بی‌خانمان‌ها
حمام سیار برای بی‌خانمان‌هامیسوری>مردی پس از خریدن کامیونتی به قیمت ۵ هزار دلار آن‌را به حمامی سیار برای بی‌خانمان‌های آمریکا تبدیل کرد.

۲۵۲ روز پیش
خارج کردن سنجاق قفلی از مری کودک ۶ ماهه+تصاویر
خارج کردن سنجاق قفلی از مری کودک 6 ماهه+تصاویربه همت پزشکان، سنجاق قفلی بلعیده شده توسط کودک ۶ ماهه به روش آندوسکوپی از مری وی خارج شد.

۲۵۲ روز پیش
غزال ایرانی به کهریزک می‌آید
غزال ایرانی به کهریزک می‌آیدخودروی خورشیدی موسوم به غزال ایرانی در مسیر تور دریای خزر تا خلیج فارس، روز یکشنبه ۲۷/۴/۹۵ ازساعت ۱۰ صبح به بعد ساعاتی را میهمان آسایشگاه خیریه کهریزک خواهد بود.

۲۵۲ روز پیش
خرسی که اوردوز کرد
خرسی که اوردوز کردکنتاکی>‌ ‌خرسی که در جنگل‌های ایالت جورجیای آمریکا به‌علت مصرف کوکائین تلف شده بود به یک جاذبه گردشگری در ایالت کنتاکی این کشور بدل شد.

۲۵۵ روز پیش
بوته‌ای که درخت گوجه‌فرنگی شد
بوته‌ای که درخت گوجه‌فرنگی شدپکن>‌ یک پرورش‌دهنده سبزیجات یک بوته گوجه‌فرنگی را طوری پرورش داده و دور آن را داربست زده که این بوته شبیه به درختی تنومند شده و چند ‌‌هزار گوجه‌فرنگی بار می‌دهد.

۲۵۵ روز پیش
دزدیدن اردک از باغ دولتی
دزدیدن اردک از باغ دولتیلندن>‌ ‌ویدئویی از یک پدر و پسر در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد آنها تلاش می‌کنند یک اردک را از فضایی عمومی با قرار دادن آن در کیسه پلاستیکی بدزدند.

۲۵۵ روز پیش
خرس قطبی در مرکز خرید
خرس قطبی در مرکز خریدگوانژو> حامیان حقوق حیوانات از مردم چین و گردشگر‌ها خواستند تا مرکز خریدی را که یک خرس قطبی را محبوس کرده تحریم کنند.

۲۵۵ روز پیش
اخراج خبرنگاری که کولی گرفت
اخراج خبرنگاری که کولی گرفتمکزیکوسیتی> خبرنگاری که روی دست ۲ شهروند از روی یک آبگرفتگی عبور کرده بود از محل کارش اخراج شد.

۲۵۵ روز پیش
سر کار گذاشتن یک متکدی
سر کار گذاشتن یک متکدیمنچستر> شهروندی در انگلستان وقتی با تکدیگری یک رهگذر مواجه شد از او دعوت کرد تا برای نقاشی دیوار‌های خانه‌اش با او همراه شود و مرد نیز پس از شنیدن رقم دستمزد پیشنهادی همراه او شد.

۲۵۵ روز پیش
فرار مهندس رایانه از تکنولوژی
فرار مهندس رایانه از تکنولوژیلندن> مهندس ۳۶ ساله علوم رایانه که ۲۰ سال از عمرش را صرف تعمیر وسایل الکترونیکی کرده بود یکباره از تکنولوژی و هر وسیله الکترونیکی رویگردان شده است.

۲۵۷ روز پیش
عاقبت مشت‌درمانی در چین
عاقبت مشت‌درمانی در چینسیچوان> زنی در چین پس از بار‌ها مراجعه به یک مرکز Punching Therapy در معرض خطر از دست دادن بینایی‌اش قرار گرفت.

۲۵۷ روز پیش
ممنوعیت صعود به‌خاطر صعود جعلی
ممنوعیت صعود به‌خاطر صعود جعلیبمبئی> دولت نپال مجوز صعود ۲ کوهنورد را که پیش از این عکسی فتوشاپی و جعلی از صعود خود منتشر کرده بودند، باطل کرد.

۲۵۷ روز پیش
مشت پیرمرد ۶۱ ساله به‌صورت خرس
مشت پیرمرد ۶۱ ساله به‌صورت خرستورنتو> پیرمرد ۶۱ ساله‌ای در کانادا پس از مواجهه با یک خرس به‌صورت این حیوان مشت زد و فقط با یک خراش کوچک از مهلکه فرار کرد.

۲۵۷ روز پیش
باز هم حادثه تلخ ازدحام در مکه | ۱۸ حاجی دچار خفگی شدند
باز هم حادثه تلخ ازدحام در مکه | ۱۸ حاجی دچار خفگی شدندبر اثر وقوع ازدحام در مکه مکرمه ۱۸ نفر از عمره‌گزاران مجروح و دچار حالت خفگی شدند.

۲۶۳ روز پیش
بازگرداندن پول توسط پناهجوی مسلمان
بازگرداندن پول توسط پناهجوی مسلمانوستفالیا> پناهجوی مسلمانی در آلمان پس از پیدا کردن ۱۵۰هزار یورو زیر کشوی خانه جدیدش آن‌را تحویل پلیس داد.

۲۶۳ روز پیش
۸ بار جریمه خودروی پلاک ۸۸۸۸۸
۸ بار جریمه خودروی پلاک ۸۸۸۸۸پکن> راننده‌ای در چین که بر این باور بود پلاک شماره ۸۸۸۸۸ برایش خوش‌شانسی می‌آورد در همان روز نخست تردد با خودرویی با این شماره پلاک، ۸ بار توسط پلیس متوقف و جریمه شد.

۲۶۳ روز پیش
شخصیت‌های انیمیشنی محجبه
شخصیت‌های انیمیشنی محجبهکوالا‌لامپور> آرایشگر مالزیایی، خانم ساراسواتی با هنر گریم بیشتر شخصیت‌های انیمیشنی شرکت والت‌دیسنی را بازسازی کرد.

۲۶۳ روز پیش
ترکیب جاروبرقی با سازدهنی
ترکیب جاروبرقی با سازدهنیتوکیو> پس از انتشار فیلمی از هل دادن یک سازدهنی با مکنده جاروبرقی و لذت بردن از صدای آن به جای صدای ناهنجار جاروبرقی این جریان به یک سرگرمی برای مردم ژاپن تبدیل شد.

۲۶۳ روز پیش
دختر ‌۵ ساله راهنمای پدر نابینا
دختر ‌۵ ساله راهنمای پدر نابینامانیل> فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده دختربچه ۵ ساله‌ای را نشان می‌دهد که هر روز پدر نابینای خود را از میان جنگل عبور می‌دهد تا وی به‌کار در آنجا مشغول شود.

۲۶۴ روز پیش
جریمه برای خودداری از شنا با پسران
جریمه برای خودداری از شنا با پسرانباسل> ۲ دختر مسلمان که از شرکت در کلاس شنای مختلط خودداری کردند مورد بازخواست مسئولان مدرسه قرار گرفتند.

۲۶۵ روز پیش
روزه گرفتن چاق‌ترین پسربچه دنیا
روزه گرفتن چاق‌ترین پسربچه دنیابمبئی> کودک ۱۰ ساله‌ای در هند با رسیدن به وزن ۱۹۲ کیلو عنوان چاق‌ترین پسربچه دنیا را به‌خود اختصاص داده اما در ‌ماه مبارک رمضان برای تمرین روزه‌داری تا اذان ظهر چیزی نخورده و نمی‌آشامد.

۲۶۶ روز پیش
آلودگی نوری، عامل بروز بهار زودهنگام
آلودگی نوری، عامل بروز بهار زودهنگاملندن>‌ ‌ پژوهشی که توسط دانشمندان انگلستان انجام شده نشان می‌دهد نور بیش از حد و شبانه شهر‌های بزرگ دنیا باعث می‌شود درخت‌ها در اواخر زمستان زودتر از خواب زمستانی بیدار شوند.

۲۶۶ روز پیش

صفحه ۸ از ۱۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 صفحه بعد صفحه آخر