چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۴ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۴ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۲ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار از گوشه کنار جهان
خرسی که اوردوز کرد
خرسی که اوردوز کردکنتاکی>‌ ‌خرسی که در جنگل‌های ایالت جورجیای آمریکا به‌علت مصرف کوکائین تلف شده بود به یک جاذبه گردشگری در ایالت کنتاکی این کشور بدل شد.

۲۸۸ روز پیش
سر کار گذاشتن یک متکدی
سر کار گذاشتن یک متکدیمنچستر> شهروندی در انگلستان وقتی با تکدیگری یک رهگذر مواجه شد از او دعوت کرد تا برای نقاشی دیوار‌های خانه‌اش با او همراه شود و مرد نیز پس از شنیدن رقم دستمزد پیشنهادی همراه او شد.

۲۸۹ روز پیش
اخراج خبرنگاری که کولی گرفت
اخراج خبرنگاری که کولی گرفتمکزیکوسیتی> خبرنگاری که روی دست ۲ شهروند از روی یک آبگرفتگی عبور کرده بود از محل کارش اخراج شد.

۲۸۹ روز پیش
خرس قطبی در مرکز خرید
خرس قطبی در مرکز خریدگوانژو> حامیان حقوق حیوانات از مردم چین و گردشگر‌ها خواستند تا مرکز خریدی را که یک خرس قطبی را محبوس کرده تحریم کنند.

۲۸۹ روز پیش
فرار مهندس رایانه از تکنولوژی
فرار مهندس رایانه از تکنولوژیلندن> مهندس ۳۶ ساله علوم رایانه که ۲۰ سال از عمرش را صرف تعمیر وسایل الکترونیکی کرده بود یکباره از تکنولوژی و هر وسیله الکترونیکی رویگردان شده است.

۲۹۰ روز پیش
عاقبت مشت‌درمانی در چین
عاقبت مشت‌درمانی در چینسیچوان> زنی در چین پس از بار‌ها مراجعه به یک مرکز Punching Therapy در معرض خطر از دست دادن بینایی‌اش قرار گرفت.

۲۹۰ روز پیش
ممنوعیت صعود به‌خاطر صعود جعلی
ممنوعیت صعود به‌خاطر صعود جعلیبمبئی> دولت نپال مجوز صعود ۲ کوهنورد را که پیش از این عکسی فتوشاپی و جعلی از صعود خود منتشر کرده بودند، باطل کرد.

۲۹۰ روز پیش
مشت پیرمرد ۶۱ ساله به‌صورت خرس
مشت پیرمرد ۶۱ ساله به‌صورت خرستورنتو> پیرمرد ۶۱ ساله‌ای در کانادا پس از مواجهه با یک خرس به‌صورت این حیوان مشت زد و فقط با یک خراش کوچک از مهلکه فرار کرد.

۲۹۱ روز پیش
ترکیب جاروبرقی با سازدهنی
ترکیب جاروبرقی با سازدهنیتوکیو> پس از انتشار فیلمی از هل دادن یک سازدهنی با مکنده جاروبرقی و لذت بردن از صدای آن به جای صدای ناهنجار جاروبرقی این جریان به یک سرگرمی برای مردم ژاپن تبدیل شد.

۲۹۷ روز پیش
شخصیت‌های انیمیشنی محجبه
شخصیت‌های انیمیشنی محجبهکوالا‌لامپور> آرایشگر مالزیایی، خانم ساراسواتی با هنر گریم بیشتر شخصیت‌های انیمیشنی شرکت والت‌دیسنی را بازسازی کرد.

۲۹۷ روز پیش
۸ بار جریمه خودروی پلاک ۸۸۸۸۸
۸ بار جریمه خودروی پلاک ۸۸۸۸۸پکن> راننده‌ای در چین که بر این باور بود پلاک شماره ۸۸۸۸۸ برایش خوش‌شانسی می‌آورد در همان روز نخست تردد با خودرویی با این شماره پلاک، ۸ بار توسط پلیس متوقف و جریمه شد.

۲۹۷ روز پیش
بازگرداندن پول توسط پناهجوی مسلمان
بازگرداندن پول توسط پناهجوی مسلمانوستفالیا> پناهجوی مسلمانی در آلمان پس از پیدا کردن ۱۵۰هزار یورو زیر کشوی خانه جدیدش آن‌را تحویل پلیس داد.

۲۹۷ روز پیش
باز هم حادثه تلخ ازدحام در مکه | ۱۸ حاجی دچار خفگی شدند
باز هم حادثه تلخ ازدحام در مکه | ۱۸ حاجی دچار خفگی شدندبر اثر وقوع ازدحام در مکه مکرمه ۱۸ نفر از عمره‌گزاران مجروح و دچار حالت خفگی شدند.

۲۹۷ روز پیش
دختر ‌۵ ساله راهنمای پدر نابینا
دختر ‌۵ ساله راهنمای پدر نابینامانیل> فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده دختربچه ۵ ساله‌ای را نشان می‌دهد که هر روز پدر نابینای خود را از میان جنگل عبور می‌دهد تا وی به‌کار در آنجا مشغول شود.

۲۹۸ روز پیش
جریمه برای خودداری از شنا با پسران
جریمه برای خودداری از شنا با پسرانباسل> ۲ دختر مسلمان که از شرکت در کلاس شنای مختلط خودداری کردند مورد بازخواست مسئولان مدرسه قرار گرفتند.

۲۹۸ روز پیش
روزه گرفتن چاق‌ترین پسربچه دنیا
روزه گرفتن چاق‌ترین پسربچه دنیابمبئی> کودک ۱۰ ساله‌ای در هند با رسیدن به وزن ۱۹۲ کیلو عنوان چاق‌ترین پسربچه دنیا را به‌خود اختصاص داده اما در ‌ماه مبارک رمضان برای تمرین روزه‌داری تا اذان ظهر چیزی نخورده و نمی‌آشامد.

۳۰۰ روز پیش
آلودگی نوری، عامل بروز بهار زودهنگام
آلودگی نوری، عامل بروز بهار زودهنگاملندن>‌ ‌ پژوهشی که توسط دانشمندان انگلستان انجام شده نشان می‌دهد نور بیش از حد و شبانه شهر‌های بزرگ دنیا باعث می‌شود درخت‌ها در اواخر زمستان زودتر از خواب زمستانی بیدار شوند.

۳۰۰ روز پیش
دوربینی یک‌دهم چشم پشه
دوربینی یک‌دهم چشم پشهاشتوتگارت> دوربینی که بیشتر قابلیت‌های دوربین‌های معمولی را دارد و با استفاده چاپگر‌های سه‌بعدی تولید شده به اندازه یک دانه نمک است و یک دهم چشم یک پشه اندازه دارد.

۳۰۰ روز پیش
حمله به مغازه فروشنده گوشت حلال
حمله به مغازه فروشنده گوشت حلالمیدلند> مغازه یک مسلمان فروشنده گوشت حلال مورد حمله یک فرد اسلام‌ستیز قرار گرفته و با پرتاب مایع آتش‌زا در آتش سوخت.

۳۰۰ روز پیش
ترسناک‌ترین سرسره جهان
ترسناک‌ترین سرسره جهانلس‌آنجلس>‌ ‌ سرسره‌ای شیشه‌ای در ارتفاع ۳۰۰‌ متر بالاتر از سطح زمین در شهر لس‌آنجلس آمریکا قرار دارد و علاقه‌مندان به هیجان می‌توانند از طبقه۷۰ یک ساختمان حدود ۱۴متر را روی این وسیله سر بخورند.

۳۰۱ روز پیش
جراحت ناشی از اعتیاد به گیم رایانه‌ای
جراحت ناشی از اعتیاد به گیم رایانه‌ایپکن> پلیس چین پسر ۱۹ ساله‌ای را که از درد پاها و غذا نخوردن به حالت نیمه‌بیهوش در فضای سبز افتاده بود به بیمارستان انتقال داد؛ آنجا مشخص شد که این پسر بیش از ۶ روز را به‌صورت مداوم در گیم‌نت مشغول بازی رایانه‌ای آنلاین بوده است.

۳۰۱ روز پیش
نخستین کتانی چوبی
نخستین کتانی چوبیبن> شرکت آلمانی اسنیکر پس از اینکه متوجه شد گیاهخوار‌ها به‌علت به‌کار رفتن چرم (پوست حیوانات) در تولید این نوع کتانی از خرید آن خودداری می‌کنند کتانی‌هایی با استفاده از الیاف چوب تولید کرد.

۳۰۱ روز پیش
این زرافه گردن ندارد
این زرافه گردن نداردتانزانیا> پس از اینکه عکسی از یک زرافه عجیب با عنوان زرافه‌ای که گردن ندارد در فضای مجازی منتشر شد صاحب عکس مجبور شد درباره آن توضیح دهد.

۳۰۱ روز پیش
دعوت همسایه‌های کانادایی به افطار
دعوت همسایه‌های کانادایی به افطارآلبرتا> خانواده مسلمانی در شهر کلگری کانادا همسایه‌های خود را برای افطار دعوت کردند.

۳۰۲ روز پیش
بهترین دانشگاه‌ها را در ۴ منطقه دنیا بشناسید
بهترین دانشگاه‌ها را در ۴ منطقه دنیا بشناسیدنظام رتبه‌بندی QS به تازگی جدیدترین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان را بر اساس چهار منطقه آسیا، بریکس، آمریکای لاتین، کشورهای عربی، آسیای میانه و اروپای مرکزی اعلام کرد.

۳۰۲ روز پیش
پکن سالانه ۱۱ سانتی‌متر نشست می‌کند
پکن سالانه ۱۱ سانتی‌متر نشست می‌کندپکن>‌ ‌عکس‌های ماهواره‌‌ای نشان می‌دهد استفاده بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی پایتخت کشور چین باعث شده، پکن سالانه ۱۱سانتی‌متر نشست کند.

۳۰۲ روز پیش
زنی که لهجه‌اش را عمل کرد
زنی که لهجه‌اش را عمل کردتگزاس> زن آمریکایی پس از جراحی لثه که به‌خاطر نامرتب بودن دندان‌هایش انجام شد لهجه‌ بریتانیایی پیدا کرد.

۳۰۲ روز پیش
کلاس فلسفه در استادیوم مصر
کلاس فلسفه در استادیوم مصرقاهره> استقبال بیش از حد دانش‌آموزان مصری از کلاس خصوصی فلسفه، استاد مدرس را وادار کرد برای تشکیل کلاس یک ورزشگاه فوتبال را اجاره کند.

۳۰۴ روز پیش
تقلب در نت‌برداری از حرف‌های رئیس
تقلب در نت‌برداری از حرف‌های رئیسلندن> کارمندی که راهکارهای گوناگون تظاهر به نت‌برداری از حرف‌های رئیس را آموزش داده بود خبرساز شد.

۳۰۴ روز پیش
کوادکوپتر‌ها در خدمت نمایش خط فقر
کوادکوپتر‌ها در خدمت نمایش خط فقرکیپ‌تاون> عکاسی اهل آفریقای‌جنوبی برای نشان دادن تلقی جدیدی از خط فقر با استفاده از کوادکوپتر‌(هواپیمای بدون سرنشین چهارملخه) خط مرزی محله‌های اعیان‌نشین و فقیرنشین آفریقای جنوبی را به تصویر کشیده است.

۳۰۵ روز پیش

صفحه ۹ از ۱۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 صفحه بعد صفحه آخر