فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

انهدام ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی/ تمام نقاط استان امن است

مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی منهدم شده و این استان قطعا نقطه قرمز فعالیت قاچاقچیان است و نقطه امنی برای فعالیت این گروه وجود ندارد.
انهدام ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی/ تمام نقاط استان امن است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدکاظم تقوی ظهر امروز در سخنرانی پیش خطبه‌های نماز جمعه مشهد با اشاره زمینه شهادت در نیروی انتظامی، اظهار کرد: باب شهادت در نیروی انتظامی در همه امور و عرصه‌ها باز است و علی‌رغم  اینکه در کنار مرزهای ما کشورهایی که منبع تولید ناامنی و مهد رشد تروریست‌ها باشند، وجود دارد، اما به برکت مرزبانان خود مرزهای امنی داریم.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: در مرزهای استان شاهد کمترین ناامنی و ورود مواد مخدر هستیم. ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی منهدم شده و این استان قطعا نقطه قرمز فعالیت قاچاقچیان است و نقطه امنی برای فعالیت این گروه وجود ندارد. مردم نباید دغدغه‌ای داشته باشند؛ زیرا تمام نقاط استان دارای امنیت است.

وی با اشاره به اینکه براساس آمارها علیرغم اینکه دشمنان امروز در مرزهای هوایی و زمینی خراسان رضوی فعال هستند، تاکید کرد: سه میلیون مشتاق حضور در کنار مضجع منور رضوی از مرزهای زمینی و هوایی وارد استان می‌شوند. این رقم جدای از افرادی است که از سایر مرزهای غربی، شرقی و شمالی وارد کشور شده و به استان سفر کرده‌اند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha