کشف ۶۴۰ کیلوگرم موادمخدر در عملیات پلیس خراسان جنوبی و گلستان

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۴۵۰ کیلوگرم تریاک و ۱۹۰ کیلوگرم حشیش با هدایت اطلاعاتی پلیس استان در عملیات مشترک با ماموران فرماندهی انتظامی گلستان خبر داد.
کشف ۶۴۰ کیلوگرم موادمخدر در عملیات پلیس خراسان جنوبی و گلستان

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع روز سه شنبه اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که قاچاقچیان موادمخدر قصدر دارند محموله‌ای را با یک سواری سمند حمل و به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری شد و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران خودرو حامل موادمخدر را رهگیری و کنترل کردند که در محورهای مواصلاتی استان گلستان شناسایی شد و با اعلام موضوع به فرماندهی انتظامی استان گلستان، خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: ماموران در این عملیات ۴۵۰ کیلوگرم تریاک و ۱۹۰ کیلوگرم حشیش را کشف و متهم دستگیر شده را به پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل کردند که متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد.

وی بر مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر تاکید کرد و گفت: عملیات مشترک پلیس فرصت سوء‌استفاده از سوداگران مرگ را می‌گیرد و قاچاقچیان موادمخدر در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.

۳۰۲۸

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha