انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پژوهشگاه قوه قضاییه و شرکت حامی عدالت

تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری فی مابین پژوهشگاه قوه قضاییه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت به منظور حمایت از کسب و کارهای نوپای حقوقی و قضایی منعقد شد.

 به گزارش روز چهارشنبه قوه قضاییه،  سید حجت الله علم الهدی، رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری این پژوهشگاه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت، بیان کرد: ما به دنبال همکاری و هم افزایی در قوه قضاییه هستیم و به نوبه خود آمادگی داریم هر گونه همکاری، هم افزایی و تبادل نظر در کارهای مختلف و پروژه‌ها داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: پیش از این تفاهم نامه اولین همکاری ما در همان سامانه ایده صورت گرفت و ادامه پیدا خواهد کرد.
 رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه اظهار کرد: پژوهشگاه در قوه قضاییه ظرفیت منحصر به فردی برای استفاده از ظرفیت نخبگانی کشور دارد و می تواند از ظرفیت اساتید و نخبگان استفاده کند.
علم الهدی با بیان اینکه بنا داریم با تک تک مراکز آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه‌هایی را منعقد کنیم، عنوان کرد: می‌توانیم به عنوان نماینده قوه قضاییه به دانشگاه‌ها خدماتی ارائه دهیم.
 رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه با تاکید بر لزوم نیازسنجی علمی در کشور، گفت: پژوهشگاه این ظرفیت را دارد تا بتواند اساتید معتبر و نخبگان را جذب کند و از ظرفیت‌های آن‌ها استفاده کند.
 رحیم مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان نیز در ادامه این مراسم بر برون سپاری کارهای قوه قضاییه تاکید کرد.
 مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان خاطرنشان کرد: به عنوان بنیاد تعاون زندانیان آمادگی داریم که در این زمینه کمک کنیم و به سراغ برخی از سازمان‌ها نیز رفته‌ایم.
 وی تصریح کرد: ما طرحی را از هفت سال پیش در حال دنبال کردن آن هستیم و ان شاء الله اولین پردیس خدمات الکترونیکی را راه می اندازیم.
 مطهرنژاد عنوان کرد: بانک ایده‌های نوین می‌تواند هم از قوه قضاییه و هم از مردم ایده نوین بگیرد.
 

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha