یک سارق لوازم خودرو دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۲۰ سیدخندان از دستگیری یک سارق لوازم خودرو هنگام پرسه زنی شبانه خبر داد و گفت: دستگیری همدست وی در دستور کار قرار دارد.
یک سارق لوازم خودرو دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری مهر،  سرهنگ داود زندی گفت: ماموران کلانتری ۱۲۰ سید خندان هنگام گشت زنی در محدوده کلانتری یک دستگاه خودروی سواری را با ۲ سرنشین مشاهده کردند که پلاک آن ناخوانا بود.

رئیس کلانتری ۱۲۰ سید خندان عنوان کرد: ماموران گشت انتظامی کلانتری برای بررسی موضوع به راننده و سرنشین خودرو دستور توقف خودرو را دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: راننده خودروی سواری به محض شنیدن دستور ایست، از محل متواری و وارد خیابان های شمال به جنوب تهران شدند و در طول مسیر نیز تعدادی وسایل به بیرون پرتاب می کرد.

وی گفت: راننده در فرصتی سرنشین خودرو را پیاده و سپس خود به فرار ادامه تا اینکه پس از تعقیب و گریز ۲۰ دقیقه ای ماموران گشت انتظامی کلانتری موفق شدند خودروی سارق را در محدوده خیابان دماوند متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

کلانتر محله سید خندان عنوان کرد: متهم که اظهار می داشت مرتکب جرمی نشده است، خودروی وی بازرسی قرار گرفت و در بررسی های بیشتر تعداد ۱۲ عدد شاه کلید و یک دستگاه ضبط سرقتی کشف شد.

زندی افزود: خودروی متهم توقیف و سارق به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل و تحت بازجوئی تکمیلی قرار گرفت.

سارق تا کنون به ۲ فقره سرقت اعتراف کرده است و شناسایی سایر جرائم و هم دست وی در دستور کار قرار دارد.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha