برخورد شدید سه دستگاه خودرو جاده خاوران را مسدود کرد

برخورد شدید سه دستگاه خودروی سبک و نیمه سنگین با یکدیگر، آتش نشانان را به جاده خاوران کشاند.
برخورد شدید سه دستگاه خودرو جاده خاوران را مسدود کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، رانندگان عبوری شاهد ماجرای تصادف در جاده خاوران با مشاهده صحنه تصادف خودروها با یکدیگر در تماس با سامانه ۱۲۵ این حادثه را اطلاع رسانی کردند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۳:۲۵ ظهر روز گذشته زنگ ایستگاه ۷۸ را به صدا درآورد و آتش نشانان برای امدادرسانی عازم جاده خاوران به سمت شرق، قبل از سه راه سیمان اعزام شدند.

مرتضی حسینی فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: با توجه به ترافیک شدید قبل از محل حادثه، نیروهای عملیات با به همراه بردن چند دستگاه خاموش کننده، به صورت پیاده به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: برخورد شدید یک دستگاه وانت پیکان، سواری پراید و کامیونت منجر به وارد شدن خسارت شدید به خودروها شده بود و خوشبختانه سرنشینان هرسه خودرو قبل از رسیدن نیروهای عملیات موفق به خروج از وسایل نقلیه خود بدون مصدومیت شده بودند.

حسینی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و جلوگیری از نشت بنزین خودروها با کمک عوامل راهور به باز کردن مسیر تردد خودروهای عبوری پرداختند.

وی بیان کرد: پس از حضور عوامل جرثقیل و جابجایی خودروها به حاشیه امن جاده و شستشوی محل حادثه برای ایمن سازی جاده و تحویل به عوامل انتظامی و راهور، آتش نشانان به عملیات خود پایان دادند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha