شاگرد یک مغازه‌ ،حساب بانکی ۵۰ مشتری را خالی‌ کرد

آبادان - ایرنا - پلیس فتا در ماهشهر شاگرد یک مغازه لبنیات فروشی را که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب بانکی ۵۰ مشتری کرده بود را شناسایی و دستگیر کرد.
شاگرد یک مغازه‌ ،حساب بانکی ۵۰ مشتری را خالی‌ کرد

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان خوزستان روز سه شنبه گفت: این کلاهبردار با شگردهای خاص کارت بانکی شهروندان ماهشهری را کپی‌برداری کرده و از حساب آنها پول برداشت می‌کرد.

سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: پس از مراجعه تعدادی از شهروندان ماهشهری به پلیس فتا و ارائه گزارش در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آنها، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: متهم در روند رسیدگی به پرونده به کلاهبرداری از مشتریان به وسیله استفاده از اسکیمر و کپی کردن کارت بانکی اقرار کرده است.  

وی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار در فرصتی مناسب حساب بانکی مشتریان را خالی می کرد، افزود: متهم تاکنون به برداشت مبلغ چهار میلیارد ریال از حساب بانکی ۵۰ نفر از شهروندان اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی به شهروندان توصیه کرد در حفظ رمز کارت بانکی خود دقت بیشتری داشته باشند و از بازگوکردن آن برای دیگران خودداری کنند.

ماهشهر در فاصله ۱۲۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha