دستگیری ۴ نوجوان جیب بر حرفه‌ای متروی پایتخت

رئیس پلیس متروی پایتخت از دستگیری ۴ نوجوان جیب بر حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهمان هنگام سرقت شناسایی و دستگیر شدند.
دستگیری ۴ نوجوان جیب بر حرفه‌ای متروی پایتخت

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ 'سعید عطاء اللهی' بیان داشت: اواسط آبان ماه امسال خانمی به پلیس متروی خط یک پایتخت مراجعه و اظهار کرد مبلغ ۴ میلیون تومان وجه نقد همراهم بوده و تا زمانی که داخل واگن شدم این مبلغ همراهم بود ولی زمانی که از واگن خارج شدم متوجه شدم که در کیفم باز شده و علاوه بر کیف پول،  کل مبلغ ۴ میلیون تومان به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی گفت: شاکی در ادامه اظهارات خود بیان کرد: در طول مسیر مراقبت های لازم را از وجه نقد انجام داده ام ولی در زمانی که روی صندلی داخل واگن قطار نشسته بودم ۴ نوجوان دستفروش به من نزدیک و قصد فروش اجناس را داشتند.

وی گفت: تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس مترو هنگام گشت زنی های هدفمند ۴ نوجوان را که  قصد داشتند از مسافری سرقت کنند، مشاهده کردند و موفق شدند با کنترل صحنه جرم، هر ۴ سارق نوجوان را قبل از متواری شدن، دستگیر کنند.

عطاءاللهی با بیان اینکه متهمان پرونده ۹ الی ۱۲ ساله بوده و پیش تر سابقه بازپروری دارند، افزود: هر ۴ متهم در دفتر پلیس به جرم ارتکابی مبنی بر سرقت ۴ میلیون تومان وجه نقد از کیف شاکی اعتراف کردند.

رئیس پلیس مترو پایتخت اضافه کرد: متهمان پرونده برای تحقیقات تکمیلی به عوامل پلیس پیشگیری تحویل داده شد.
 

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha