سردار کمالی از ابطال مصوبه ایثارگری توسط دیوان عدالت اداری انتقاد کرد

تهران- ایرنا- سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح از ابطال مصوبه ایثارگری توسط دیوان عدالت اداری انتقاد کرد و خواستار توقف ابطال این مصوبه توسط دیوان عدالت اداری شد.
سردار کمالی از ابطال مصوبه ایثارگری توسط دیوان عدالت اداری انتقاد کرد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «موسی کمالی» روز سه‌شنبه اظهار داشت: رزمندگان سرباز و نیروهای پایور سپاه، ارتش، ناجا و وزارت دفاع سه چهارم از خدمتشان داوطلبانه محاسبه می‌شد و یک سری تسهیلات مانند سهمیه کنکور و ایثارگری برای فرزندانشان در نظر گرفته می‌شد.

وی افزود: متاسفانه دیوان عدالت اداری این مصوبه را با وجود اینکه چندین سال است اجرا می‌شود، بدون مشورت با نیروهای مسلح و ستاد کل به صورت یک طرفه ابطال کرده است.

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی با اشاره به نگرانی خانواده‌های ایثارگران، مطرح کرد: با توجه به اینکه زمان ثبت نام کنکور سراسری نزدیک است، ابطال این مصوبه موجب نگرانی فرزندان ایثارگران شده است.

کمالی با تاکید بر اینکه ستادکل به هر حال از ظرفیت قانونی خود استفاده خواهد کرد و پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد، از دیوان عدالت اداری تقاضا کرد که این مصوبه را متوقف کند تا ایثارگران از این حق قانونی خود برخوردار شوند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha