٣٠ باند سرقت در پایتخت منهدم شد

تهران - ایرنا - رئیس پلیس تهران بزرگ از شناسایی و انهدام ۳۰ باند سرقت و کشف هشت هزار قلم کالا در جریان سی و یکمین دوره اجرای طرح رعد در تهران خبر داد.
٣٠ باند سرقت در پایتخت منهدم شد

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه سی و یکمین مرحله طرح رعد با اشاره به این که این طرح از (۲۵آبان) تا کنون اظهار داشت: ٣٧٥ حکم قضایی برای دستگیری سارقان صادر شد که در این راستا  ٧٧٩ سارق، زورگیر، موبایل قاپ و متجاوز به عنف و ۳۰ باند سارقان شناسایی و دستگیر شدند که از این تعداد ٣٧٦ نفر دارای سابقه بودند.
وی با اشاره به اینکه یک هزار و ١٤٨ پرونده برای سارقان تشکیل شده است، گفت: از این افراد ٦ قبضه سلاح گرم با ١٧٠ فشنگ و ٥١ سلاح سرد کشف و ضبط و همچنین ٨٥ درصد اموال مسروقه مالکان، شناسایی شد. 

انهدام ٧ باند قاچاق مواد مخدر در تهران
رحیمی با اشاره به حوزه مبارزه با قاچاق گفت: ٣٨ قاچاقچی عمده دستگیر و ٢٢٠ هزار قلم کالای قاچاق به ارزش ٢٠٤ میلیارد تومان کشف و هفت باند منهدم شد. 
وی اضافه کرد: ٢٧٣ نفر خرده فروش مواد مخدر با ١٦.٥ کیلو گرم مواد دستگیر شدند.
رئیس پلیس تهران بزرگ به سارقان هشدار داد: طرح های رعد با جدیت برای ایجاد امنیت و آسایش شهروندان اجرایی می شود و در این زمینه با تمام توان با  سارقان و مجرمان برخورد می کنیم.

هشدار به صرافی ها و دلالان بازار ارز
وی در خصوص دلالان و وضعیت بازارگفت: دستور ویژه ای به پلیس اطلاعات و امنیت و جرائماقتصادی صادر شده است تا با دلالان برخورد کنند. 
رحیمی به صرافی ها هشدار  داد با دلالان همکاری نکنند و اگر موردی کشف شود برخورد می کنیم. 

جریمه خودروهای دودزا
رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به طرح آلودگی هوا و اقدامات پلیس گفت: از اول سال تا کنون ٢٩ هزار خودرو دود زا جریمه شدند و یک هزار و ٢٠٠ خودرو فک پلاک شدند. 
وی بیان داشت: همچنین سه میلیون جریمه برای خودروهای فاقد معاینه فنی که در تهران تردد کردند، صادر شده است. 
رحیمی اضافه کرد: طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت را با جدیدت برخورد می کنیم از این رو راکبان باید برای سلامتی خود و آحاد جامعه نکات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند. 
رئیس پلیس تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در خصوص طرح ترافیک و آلودگی هوا با همکاری شهرداری تهران کار کارشناسی انجام می دهیم و نقاط ضعف و معایب را شناسایی و تا قبل پایان امسال طرح کارشناسی شده را ارائه می کنیم تا در شورای شهر مطرح شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha