سرهنگ جلیلیان خبر داد

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای موتور سیکلت 

 سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ سارق حرفه ای موتورسیکلت و کشف یک دستگاه موتورسیکلت خبر داد و گفت: متهمان به ۳۲ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند. 
دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای موتور سیکلت 

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در توضیح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۴:۳۰ دهم آذرماه امسال واحد گشت انتظامی کلانتری ۱۶۰ خزانه هنگام گشت زنی های هدفمند در محدوده خیابان اصلی خزانه، رفتار ۲ مرد جانی که در کنار یک دستگاه موتورسیکلت ایستاده بودند، نظر آنان را به خود جلب می کند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران برای رفع ظن، پلاک انتظامی موتورسیکلت را از سامانه پلیس، استعلام که در استعلام گرفته شده، مشخص می شود موتورسیکلت سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

وی عنوان کرد: ماموران واحد گشت کلانتری برای بررسی موضوع به متهمان نزدیک، ولیکن هر ۲ متهم به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل گریختند.

جلیلیان تصریح کرد: عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز و هر ۲ سارق پس از گذشت مدتی دستگیر و به سرقتی بودن موتورسیکلت اعتراف کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت ابراز داشت: با اعتراف متهمان مبنی بر سرقت موتورسیکلت، هر ۲ سارق به همراه موتورسیکلت سرقتی، به کلانتری خزانه برای تحقیقات پلیسی منتقل شدند.

جلیلیان با بیان اینکه متهمان در کلانتری خزانه به ۳۲ فقره سرقت موتورسیکلت در خیابان های چهار راه استانبول، خیابان دستواره، علی آباد و هزار دستگاه اعتراف کردند، اضافه کرد: همچنین متهمان معترف شدند که موتورسیکلت های سرقتی را قطعه قطعه کرده و لوازم آن را به تعمیرگاه های می فروختند تا سود بیشتری را از سرقت به دست بیاورند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند و با دستور قضائی هر ۲ متهم برای شناسایی مال باختگان در اختیار کلانتری ۱۶۰ خزانه قرار دارند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha