سرهنگ موسوی خبر داد

انهدام باند دزدان بازار آهن شادآباد

رئیس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از دستگیری اعضای باند ۶ نفره سارقان بازار آهن شاد آباد و کشف تعدادی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد. 
انهدام باند دزدان بازار آهن شادآباد

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حمیدرضا موسوی در تشریح این خبر اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت آهن از مغازه های نزدیک بازار آهن منطقه شادآباد تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای تحقیقات پلیسی و دستگیری دزدان وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم کلانتری به محل های سرقت اعزام و به تحقیقات میدانی از آن محل ها پرداختند، بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت ۶ مرد سوار بر ۲ خودروی نیسان و ایسوس به بازار آهن مراجعه، با همکاری یکدیگر مقداری آهن آلات سرقت و از محل می گریزند.

کلانتر محله یافت آباد افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مالک خودروها شناسایی شدند و ماموران موفق شدند مخفیگاه متهمان را در محدوده کلانتری شناسایی کنند. 

وی با بیان اینکه با شناسایی مخفیگاه متهمان نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، تصریح کرد: مراقبت های ویژه پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند هر ۶ متهم را در روز شنبه ۹ آذر ماه دستگیر کنند.

این مقام پلیسی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه دزدان ۲ خودروی نیسان و ایسوس که با آن سرقت می کردند و همچنین ۲ هزار و ۷۰۸ کیلو میلگرد شد.

موسوی تصریح کرد: متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند و کارشناسان ارزش ریال اموال کشف شده ۱۲ میلیون تومان برآورد کرده اند.

وی با بیان اینکه متهمان به سرقت از مغازه های بازار با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، در پایان اضافه کرد: هر ۶ سارق با دستور قضائی روانه زندان شدند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha