تاکید فرمانده نیروی انتظامی بر تعمیق تعاملات نیروهای مسلح

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با فرمانده کل ارتش با تاکید بر تعمیق تعاملات با هدف تقویت نیروهای مسلح، گفت: مطابق آخرین نظر سنجی‌ها، نیروهای مسلح، امین و مورد اعتماد مردم هستند.
تاکید فرمانده نیروی انتظامی بر تعمیق تعاملات نیروهای مسلح

به گزارش روز پنج شنبه از  پایگاه خبری پلیس، صبح امروز  سردار «حسین  اشتری» فرمانده  نیروی انتظامی با امیر سرلشکر 'سید عبدالرحیم موسوی'؛ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه در ستاد ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

 سردار اشتری در این دیدار ضمن قدردانی از حضور فرمانده ارتش در ستاد ناجا  اظهار داشت:  تعمیق تعاملات و هماهنگی ها باعث تقویت نیروهای مسلح می شود و قطعا تحقق این مهم، مورد رضایت رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

 وی با اشاره به ماموریت های گسترده نیروی انتظامی، افزود: در آخرین دیدار با رهبر معظم انقلاب، ایشان فرمودند با توجه به حضور شما در عرصه های مختلف جامعه بایستی این حضور 'فعال' و 'مثمر ثمر' باشد.

وی گفت : پاسگاه ها به عنوان کوچکترین واحد انتظامی در دور افتاده ترین مناطق کشور به عنوان نماینده حاکمیت محسوب شده که علاوه بر ماموریت ذاتی خود یعنی ایجاد نظم و امنیت، خدمات بسیار دیگری به شهروندان ارائه می دهد.

وی با اشاره به حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این حوادث با آمادگی کامل حضور داشت؛ اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود که مدیریت شد که جا دارد از همکاری سایر سازمان ها و دستگاه های امنیتی به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنم.

 فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در کنار حوادث تلخ اخیر ما ماموریت های بسیار شیرین و خوبی هم داشتیم؛ در ماموریت اربعین  اگرچه به صورت شبانه روزی در مرزها مستقر بودیم اما این ماموریت معنوی باعث تقویت روحیه همه سبزپوشان شد.

وی گفت: حضور برادران عزیز ارتشی در ماموریت اربعین بسیار ملموس و اثر بخش بود.

وی گفت: طبق آخرین نظرسنجی ها  و برآوردها، نیروهای مسلح 'امین' و  مورد 'اعتماد' مردم هستند و جایگاه خوبی میان آنها دارند که در این بین، نیروی انتظامی حائز رتبه دوم از منظر اعتماد و رضایت عمومی در بین سایر دستگاه ها و سازمان هاست.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش و فرماندهان نیروهای هوایی، دریایی، پدافند هوایی و رییس مرکز راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار سرلشکر موسوی را همراهی می کردند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha