بازگشت مسافران، جاده‌های مازندرران را پرترافیک کرد

ساری - ایرنا - هم‌زمان با فرا رسیدن ساعات پایانی تعطیلات آخر هفته و هجوم مسافران، گردشگران و مازندرانی‌هایی که در پایتخت مشغول کار هستند برای بازگشت به محل کار و زندگی، ترافیک در جاده‌های این استان منتهی به تهران سنگین شده است.
بازگشت مسافران، جاده‌های مازندرران را پرترافیک کرد

مرکز مدیریت راه های استان مازندران هم شامگاه جمعه اعلام کرد که ترافیک در جاده های هراز ، کندوان از شمال به جنوب یعنی به سمت تهران سنگین است و در جاده سوادکوه هم ترافیک سنگین در هر دو مسیر دیده می شود.

ترافیک هر دو مسیر جاده سوادکوه ناشی از برگشت اهالی مازندران از روستاها و مناطق ییلاقی زادگاهشان  واقع در این جاده است . کیاسر دیگر جاده مازندران نیز با ترافیک سنگین به سمت شهر ساری مواجه است که این مساله ناشی از بازگشت شهرنشینان از روستاهای زادگاه خود به سمت شهرها است .

کارشناس مرکز مدیریت راههای مازندران روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت : ترافیک در جاده هراز از سمت شمال به جنوب در محدوده شاهاندشت ، آب اسک ، پلور و چلاو نیمه سنگین و سنگین است.

قاسم نیل خانی افزود : ترافیک در جاده کندوان مسیر شمال به جنوب یعنی بازگشت مسافران به پایتخت نیمه سنگین و سنگین است که فشار این بار ترافیکی بیشتر در محدوده پل زنگوله تا کندوان، مکارود و هزار چم است .

وی ترافیک در جاده سوادکوه در محدوده های شیرگاه ، تونل ، پلسفید و گدوک را نیمه سنگین اعلام کرد و ادامه داد : به دلیل بازگشت اهالی از روستاها به سمت شهر در این جاده در ۲ طرف ترافیک شاهد هستیم.

این کارشناس راههای مازندران ترافیک در جاده کیاسر  از سرکت چوب و کاغذ  تا شهر ساری را نیمه سنگین اعلام کرد و گفت : با توجه تجربه های سابق این ترافیک تا ساعت ۲۳ ادامه دار باشد .

مازندران بیش از ۱۰ هزار کیلومتر جاده دارد .

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha