سرهنگ جلیلیان خبر داد

سرقت در زمان آزادی مشروط

سرکلانتر هفتم از دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه ای با ۱۷ فقره سرقت در محدوده بازار خبر داد و گفت: یکی از متهمان با داشتن ۷ سابقه کیفری در زمان آزادی مشروط موبایل قاپی می‌کرد.
سرقت در زمان آزادی مشروط

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر اظهار کرد: با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده کلانتری ۱۱۳ بازار توسط دو موتورسوار با چهره‌ای پوشیده، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران تجسس کلانتری قرار گرفت و مأموران کلانتری با مراجعه به محل‌های سرقت موفق به شناسایی سارقان و پلاک انتظامی موتورسیکلت آنان نشدند.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی در این خصوص ادامه داشت، گفت: در تحقیقات میدانی انجام شده تصویر واضحی از یکی از سارقان در یکی از محل‌های سرقت به دست آمد و با بررسی چهره وی با مجرمان حرفه‌ای مشخص یکی از سارقان سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر و به دفعات مختلف روانه زندان شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که متهم به مدت ۶ ماه است با آزادی مشروط از زندان رهایی پیدا کرده است، گفت: شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار قرار گرفت.

جلیلیان تصریح کرد: در پایش‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم در محدوده خیابان حضرتی شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم افزود: تیم عملیات کلانتری بازار صبح روز گذشته برای دستگیری سارق حرفه‌ای اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند این متهم حرفه‌ای را به همراه همدستش در مخفیگاه وی دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان ۲۱ و ۲۲ ساله و سارق حرفه دارای ۷ سابقه کیفری است، اضافه کرد: با انجام تحقیقات پلیسی هر دو متهم برای تعقیب کیفری در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
 

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha